REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

AASIA: AFF Suzuki Cup

13:30Myanmar - Kambodža 4:1
14:45Malesia - Laos 3:1

ALBANIA: Super League

15:00Kukesi - Teuta 1:1

ALGERIA: 1. divisioona

18:00Oran - USM Alger 0:0

ARGENTIINA: Superliga

01:00SiirrettySan Martin S.J. - Boca Juniors -:-
00:00Tigre - Argentinos Jrs -:-
00:15Huracan - Godoy Cruz -:-
00:15Newells Old Boys - Defensa y Justicia -:-

ARGENTIINA: Primera B Nacional

00:30Ind. Rivadavia - Gimnasia Jujuy 3:1
01:00Club Atletico Mitre - Temperley 2:1
20:35Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-
mainos

ARGENTIINA: Primera B Metropolitana

20:30Fenix - Acassuso -:-
20:30San Telmo - UAI Urquiza -:-
20:35Barracas Central - CA Estudiantes -:-

ARGENTIINA: Primera C Metropolitana

20:30El Porvenir - Ituzaingo -:-
20:30Laferrere - Midland -:-
21:00Deportivo Merlo - Central Cordoba -:-

ARGENTIINA: Primera D Metropolitana

20:30Claypole - Puerto Nuevo -:-
20:30Deportivo Muniz - Yupanqui -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal A

23:30Douglas Haig - CDJU Gualeguaychu 0:1
23:45Deportivo Maipu - Sportivo Belgrano 0:0
00:15Racing Cordoba - Desamparados 2:0
00:15Sarmiento Resistencia - Gimnasia y Tiro 3:0
00:30Atletico Parana - Union Sunchales 1:4
01:00AH Zapla - San Martin Formosa 2:0
01:00Deportivo Roca - Villa Mitre 2:0
01:00Gimnasia E.R. - Def. Pronunciamiento 4:2
01:00San Lorenzo Alem - Sportivo Estudiantes 1:0
20:00Sansinena - Sol de Mayo -:-
21:00Deportivo Madryn - Independiente de Neuquen -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Real Potosi - J. Wilstermann 0:2
01:30Oriente Petrolero - The Strongest 2:1

BRASILIA: Serie A

23:00Fluminense - Sport Recife 0:0
00:00Santos - Chapecoense-SC -:-

BULGARIA: Vtora liga

17:30CSKA 1948 Sofia - Arda 0:0

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

23:00Guadalupe - Alajuelense 0:2
23:00Herediano - Limon 6:2
23:00Saprissa - Carmelita 3:0
23:00U.C.R. - San Carlos 1:2
23:00Zeledon - Cartagines 1:1
01:00Santos De Guapiles - Grecia 2:0

ECUADOR: Serie A - Toinen vaihe

00:00U. Catolica - Barcelona SC 2:2

EGYPTI: Valioliiga

14:45El Daklyeh - Arab Contractors 0:2
17:00Al Ittihad - Nogoom FC 0:2
1'Pyramids - Misr Elmaqasah 0:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Jocoro - FAS 1:1
23:15Alianza FC - Pasaquina 4:1
23:15Audaz - Sonsonate 0:0
00:00Santa Tecla - Municipal Limeno 1:1

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Carshalton - Whitehawk -:-
21:45Haringey - Tonbridge -:-

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Crystal Palace U23 - Colchester U23 4:1

ENGLANTI: FA Cup

21:45Hampton & Richmond - Oldham -:-

ENGLANTI: Premier League Cup

21:00Hull U23 - Oxford Utd U23 -:-
21:00Leicester U23 - Nottingham U23 -:-
21:00Reading U23 - Birmingham U23 -:-

ESPANJA: LaLiga2

22:00Gimnastic - Zaragoza -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Arcahaie - Racing Haitien 2:1
23:00Cosmopolites - Capoise 0:0
23:00Don Bosco - Petit-Goave 0:0
23:00Fica - Sud-Est 5:0
23:00Mirebalais - Cavaly 2:1
23:00Ouanaminthe - Baltimore 0:0
23:00Tempete - Racing des Gonaives 1:0
23:00Valencia Leogane - Real du Cap 1:0

HOLLANTI: Reserve League

31'Jong Den Haag - Jong Excelsior 0:1

INDONESIA: Liga 1

13:30Sriwijaya - Barito Putera 2:0

INDONESIA: Liga 2 - Voittajien -vaihe

10:30Madura FC - PSS Sleman 1:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:00Sakhnin - Ashdod -:-

ISRAEL: Leumit League

PuoliaikaHapoel Afula - Beitar Shimshon 1:0
PuoliaikaH. Bnei Lod - Hapoel Iksal Imad 0:0
16'H. Kfar Saba - H. Petah Tikva 0:0

ITALIA: Serie C - Lohko A

21:30Pontedera - Entella -:-

ITALIA: Serie C - Lohko B

21:45Pordenone - Triestina -:-

JAMAIKA: Premier League

00:00Cavalier - Humble Lions 0:0
02:00Arnett Gardens - Mount Pleasant 1:0

KANADA: U Sports - Playoffit

00:00Montreal - Cape Breton 2:1rp.

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

00:30Aguilas - Bucaramanga 1:0
00:30Dep. Cali - Pasto 1:0
00:30Leones - Atl. Nacional 2:2
00:30Millonarios - Santa Fe 0:3
02:45Junior - Jaguares de Cordoba 1:2

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Voittajien -vaihe

22:15U. Magdalena - Quindio -:-
22:15Valledupar - Pereira -:-

KOSOVO: Superliga

14:30KF Feronikeli - Ferizaj 2:0

KREIKKA: Super League

PuoliaikaSmyrnis - Aris 1:1

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu - Naiset

22:00Kosovo N - Ukraina N -:-

MALEDIIVIT: Dhivehi Premier League - Toinen vaihe

12:45TC Sports Club - Nilandhoo -:-
18:00New Radiant - Green Streets -:-

MEKSIKO: Primera División - Apertura

02:00Santos Laguna - Club America 1:1

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

17:30Moossou - SO Armee -:-
20:00Academie de FAD - ASI d'Abengourou -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:50Guarani - 3 De Febrero 5:0
22:45Dep. Capiata - Deportivo Santani -:-

PERU: Primera División - Clausura

23:00A. Lima - Huancayo 2:1
01:15Melgar - AD Cantolao 0:1
22:30Cajamarca - Union Comercio -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

21:45Cliftonville - Newry City -:-

PORTUGALI: Segunda Liga

17:00Estoril - Ferreira 1:0
22:15Oliveirense - Varzim -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

17:00Sp. Espinho - Paredes -:-

RANSKA: Ligue 2

21:45Brest - Nancy -:-

ROMANIA: Liga 1

14:00FC Hermannstadt - Botosani 1:1
21:00Gaz Metan - Voluntari -:-

ROMANIA: Liga 2

18:00Politehnica Timisoara - Sportul Snagov 1:2

SAKSA: 2. Bundesliga

21:30Bochum - Darmstadt -:-

SAKSA: 3. Liga

20:00Wehen - Jena -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

16:35Al Jeel - Al Orubah 3:0

SERBIA: Prva Liga

PuoliaikaTrayal Krusevac - Bezanija 1:2

TANSKA: 1. divisioona

31'Helsingor - Viborg 0:2

TŠEKKI: Nuorten liiga

12:00Slavia Praha U21 - Hradec Kralove U21 0:2
14:00Ceske Budejovice U21 - Plzen U21 1:3
14:00Liberec U21 - Pribram U21 3:4
14:00Ostrava U21 - Jihlava U21 1:3
14:00Sigma Olomouc U21 - Zlin U21 2:0
15:00Dukla Praha U21 - Bohemians 1905 U21 2:2

UNKARI: NB I - Naiset

12:00Astra Hungary N - Haladas N 1:3

USA: MLS - Playoffit

00:30Atlanta United - New York City 3:1
02:30New York Red Bulls - Columbus Crew 3:0

VENEZUELA: Primera Divisioona - Clausura - Playoffit

01:00Dep. Tachira - La Guaira 1:0

VENÄJÄ: Youth League

10:00Yenisey U21 - Krasnodar U21 0:2

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Arabian Gulf Cup

14:45Ajman - Al Wasl 0:1
14:45Al Fujairah - Al-Ain 1:3
17:30Al-Jazira - Al Nasr 1:2

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon