REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Lopputulokset

AASIA: AFC Champions League

12:00Kobe (Jpn) - Guangzhou Evergrande (Chn) 0:2
15:00Yokohama M. (Jpn) - Shanghai SIPG (Chn) 1:2

AFRIKKA: CAF Champions League - Karsinta

15:00APR (Rwa) - Gor Mahia (Ken) 2:1
15:00Forest Rangers (Zam) - Bouenguidi (Gab) 0:0
15:00Vipers (Uga) - Al-Hilal (Sud) 0:1
15:30Costa do Sol (Moz) - Platinum (Zim) 1:2
15:30Mlandege (Zan) - Sfaxien (Tun) 0:5
16:00Buffles du Borgou (Ben) - MC Alger (Alg) 1:1

AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta

15:00Musongati (Bur) - Green Eagles (Zam) 2:2
16:00AS Arta (Dji) - Arab Contractors (Egy) 0:1

ALBANIA: First Division

15:00Besa - Cerrik 2:0
15:00Beselidhja Lezha - Burreli 0:0
15:00Egnatia Rrogozhine - Flamurtari 3:0
15:00Elbasani - Lushnja 0:1
15:00Koplik - Din. Tirana 0:0
15:00Partizani II - Korabi Peshkopi 1:1

ALGERIA: Ligue 1

15:30Magra - Chlef 3:2
15:30Medea - Saoura 0:1
16:00Biskra - Skikda 1:0
17:00USM Alger - Setif 0:2

ALGERIA: U21 League

11:00Bel Abbes U21 - MC Alger U21 0:2
11:00Biskra U21 - Skikda U21 1:1
11:00Magra U21 - Chlef U21 3:0
11:00Medea U21 - Saoura U21 0:0
11:00USM Alger U21 - Setif U21 0:2

ARMENIA: Premier League

12:30Lori - Ararat-Armenia 0:1

AUSTRALIA: NPL Queensland - Pudotuspelit

11:30Queensland Lions - Olympic FC 1:0

AZERBAIDŽAN: Premier League

14:00Neftci Baku - Zira 0:0

BELGIA: Jupiler League

17:15St. Truiden - Waasland-Beveren 1:1

BELGIA: Super League - Naiset

15:00Aalst N - Genk N 0:3

BOLIVIA: Division Profesional - Apertura

23:30Real Potosi - Guabira 0:1
02:00Oriente Petrolero - Bolivar 3:4

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

14:00Olimpik Sarajevo - Tuzla City 3:2
14:00Sloboda - Zrinjski 0:0
16:00Velez Mostar - Sarajevo 0:0

BRASILIA: Serie B

00:15Oeste - America MG 1:1
00:15Operario - Parana 1:0
00:15Sampaio Correa - Brasil de Pelotas 0:1
02:30Cruzeiro - Confianca 1:2
03:30Cuiaba Esporte - Avai 2:1

BRASILIA: Serie C

01:00Paysandu - Botafogo PB 1:0

BULGARIA: Parva Liga

13:00Arda - Montana 3:0

BULGARIA: Vtora liga

14:30Kariana Erden - Strumska Slava 2:1
14:30Minyor Pernik - Yantra Gabrovo 2:0
14:30Neftochimic Burgas - Sozopol 0:1

BULGARIA: Third League - South-East

14:30SiirrettyAtletik Kuklen - Spartak Plovdiv -:-
14:30Borislav Parvomay - Maritsa Plovdiv 2:4
14:30Chernomorets 1919 - Karnobat 3:0
14:30SiirrettyGigant Saedinenie - Zagorets -:-
14:30Gorski Izvor - Dimitrovgrad 1:1
14:30SiirrettyHaskovo 1957 - Rozova Dolina -:-
14:30SiirrettySokol Markovo - Rodopa Smolyan -:-
14:30SiirrettyVereya - Levski Karlovo -:-
14:30Yambol 1915 - Nesebar 2:0

BULGARIA: Third League - South-West

14:00Bansko - Kyustendil 0:1
14:00Chavdar Etropole - Belasitsa 0:1
14:00Gotse Delchev - Oborishte 0:1
14:00SiirrettyNadezhda Dobroslavci - Balkan Botevgrad -:-
14:00Perun - Razlog 0:2
14:00Rilski Sportist - Botev Ihtiman 0:1
14:00Velbazhd - Slivnishki Geroy 0:0
14:00Vihren - Marek 1:1
14:00Vladaya - Chepintsi 0:1

BURKINA FASO: Premier League

17:30SiirrettyVitesse - Salitas -:-

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

23:30LDU Quito - Olmedo 3:0
02:00Mushuc Runa - Emelec 2:3

ENGLANTI: Valioliiga

14:30Brighton - Liverpool 1:1
17:00Manchester City - Burnley 5:0

ENGLANTI: Championship

14:30Reading - Bristol City 3:1
17:00Birmingham - Millwall 0:0
17:00Blackburn - Barnsley 2:1
17:00Cardiff - Luton 4:0
17:00Derby - Wycombe 1:1
17:00Huddersfield - Middlesbrough 3:2
17:00Norwich - Coventry 1:1
17:00Rotherham - Bournemouth 2:2
17:00Sheffield Wed - Stoke 0:0
17:00Watford - Preston 4:1

ENGLANTI: League One

17:00Ipswich - Charlton 0:2
17:00Oxford Utd - Swindon 1:2

ENGLANTI: League Two

15:00Port Vale - Leyton Orient 2:3
17:00Bolton - Southend 3:0

ENGLANTI: National League

17:00SiirrettyAldershot - Solihull Moors -:-
17:00Altrincham - Maidenhead 2:0
17:00SiirrettyBarnet - Yeovil -:-
17:00SiirrettyDover - Boreham Wood -:-
17:00SiirrettyEastleigh - King’s Lynn -:-
17:00Sutton - Halifax 1:0
17:00Weymouth - Chesterfield 1:2

ENGLANTI: National League North

17:00AFC Fylde - Boston Utd 2:1
17:00SiirrettyAFC Fylde - Brackley Town -:-
17:00Chester - Gateshead 1:2
17:00SiirrettyChorley - Kettering -:-
17:00Gloucester - Farsley 1:2
17:00Hereford - Kettering 3:3
17:00Kidderminster - Curzon Ashton 1:0
17:00Leamington - York 2:1
17:00Spennymoor - Bradford PA 2:2
17:00Telford - Guiseley 2:0

ENGLANTI: National League South

17:00Billericay - Hampton & Richmond 2:6
17:00Chippenham - Concord 1:1
17:00Eastbourne Boro - St. Albans 0:1
17:00Hungerford - Dartford 1:2
17:00Tonbridge - Hemel Hempstead 1:2

ENGLANTI: Southern League South Division

17:00PeruutettuHartley Wintney - Merthyr Town -:-

ENGLANTI: Professional Development League

13:00Colchester U23 - Cardiff U23 2:0

ENGLANTI: FA Cup

14:30Morecambe - Solihull Moors 4:2ja.
15:00Gillingham FC - Exeter 2:3
15:00Newport - Salford 3:0
17:00Bradford City - Oldham 1:2
17:00Harrogate - Blackpool 0:4
17:00Plymouth - Lincoln 2:0
17:00Portsmouth - King’s Lynn 6:1

ENGLANTI: Valioliiga 2

15:00Liverpool U23 - Manchester City U23 2:7

ENGLANTI: Valioliiga U18

13:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 2:1
13:00Southampton U18 - Norwich U18 1:2
13:00Stoke City U18 - Leeds U18 2:2
13:30Tottenham U18 - Leicester U18 1:1
14:00Reading U18 - Brighton U18 2:3
14:00West Bromwich U18 - West Ham U18 2:2
14:30Derby U18 - Blackburn U18 5:1
14:30Manchester Utd U18 - Newcastle Utd U18 4:1
15:00Wolverhampton U18 - Middlesbrough U18 2:1
16:00Manchester City U18 - Sunderland U18 5:0

ESPANJA: LaLiga

15:00Elche - Cadiz 1:1
17:15Valencia - Atletico Madrid 0:1

ESPANJA: LaLiga2

17:00Sabadell - Fuenlabrada 1:2

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1

17:00Numancia - Valladolid Promesas 2:2

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2

16:45Amorebieta - Real Union 1:0
17:00Alaves B - Leioa 0:0
17:00Osasuna B - Izarra 3:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 3

16:30Ribamontan al Mar - UD Samano 1:1
16:45Barreda Balompie - UC Cartes 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 4

16:45Ariznabarra - CD Vitoria 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 9

12:30Juventud Torremolinos - Melilla CD 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 11

16:30Constancia - Ferriolense 1:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 12

23:00San Fernando - Arucas 2:0
23:00Villa Santa Brigida - UD Guia 1:2
13:00Union Viera - Gran Tarajal 2:3

ESPANJA: Tercera Division - Group 15

16:30Cortes - Fontellas 4:0

ETELÄ-AFRIKKA: Premier League

15:30Orlando - Baroka 1:1
15:30TS Galaxy - Golden Arrows 1:1

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

15:30Free State Stars - Uthongathi 0:1
15:30Sekhukhune - Real Kings 4:0
15:30TS Sporting - Cape Umoya United 2:3

ETELÄ-KOREA: K3 League - Pudotuspelit

07:00Gyeongju KHNP - Gimhae 0:1

GHANA: Valioliiga

17:00Liberty - Eleven Wonders 1:1

HOLLANTI: Eerste Divisie

15:00Roda - Excelsior 3:1

HONG KONG: Premier League

09:00Southern District - Hong Kong Rangers 3:3
11:30Resources Capital - Pegasus 0:1

INTIA: ISL

16:00Bengaluru - Hyderabad 0:0

IRAK: Super League

13:00Al-Hudod - Al Zawraa 1:2
13:00Al Najaf - Naft Missan 0:0
13:00Al Quwa Al Jawiya - Baghdad 0:1
13:00Al Simawa - Al Karkh 1:0
15:15Al Wasat - Erbil 1:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera 1:0

ITALIA: Serie A

16:00Sassuolo - Inter 0:3

ITALIA: Serie B

15:00Brescia - Frosinone 1:2
15:00Empoli - L.R. Vicenza 2:2
15:00Pescara - Pordenone 0:2
15:00Pisa - Cittadella 1:4
15:00Venezia - Ascoli 2:1
17:00Monza - Reggina 1:0

ITALIA: Serie C - Group A

16:00Pergolettese - Renate 0:2

ITALIA: Serie C - Group C

16:00Vibonese - Ternana 2:3

ITÄVALTA: 2. Liga

15:30Innsbruck - Rapid (Am) 2:1
15:30Vorwarts Steyr - FC Juniors 3:1

JAPANI: J1 League

07:00Hiroshima - Sapporo 2:2
07:00Nagoya - Oita 0:0

JAPANI: J2 League

07:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 2:0
08:00Kitakyushu - Okayama 1:1

JAPANI: J3 League

06:00Fujieda MYFC - G-Osaka U23 1:0
06:00Kamatamare - Gifu 0:1
10:00Sagamihara - Tottori 3:2

JORDANIA: Premier League

16:00Al Wehdat - Maan 1:1

KENIA: Premier League

13:00Vihiga United - Kakamega Homeboyz 0:1
14:00Bandari - Sofapaka 1:0
14:00Leopards - Tusker 2:1

KIINA: Yi League

09:00Qingdao Red Lions - Hebei Elite 1:1
09:00Shenzhen Bogang - Zhongchuang Hengtai 1:4

KIINA: FA Cup

08:30Wuhan Zall - Taizhou Yuanda 2:0
13:35Beijing Guoan - Chengdu Better City 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Liguilla

01:00Ind. Medellin - Pereira 1:2
03:00Millonarios - Once Caldas 5:2

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:30Simba - JSK 1:0

KOSOVO: Superliga

14:00FC Besa - Prishtina 0:2

KREIKKA: Super League

17:15AEL Larissa - Atromitos 0:0

KROATIA: 1. HNL

16:00Varazdin - Istra 1961 1:1

KROATIA: 2. HNL

13:55Cibalia - Dragovoljac 6:0
14:30Opatija - Croatia Zmijavci 2:3
14:30Solin - Junak Sinj 0:0

KUWAIT: Premier League

17:30SiirrettyAl-Fahaheel - Al Arabi -:-

KYPROS: First Division

16:00Anorthosis - Paralimni 4:2

KYPROS: Division 2

14:30SiirrettyAchyronas Liopetriou - Omonia Aradippou -:-
14:30SiirrettyAnagennisi - Paeek -:-
14:30SiirrettyAris - Digenis -:-
14:30SiirrettyChloraka - Omonia Psevda -:-
14:30SiirrettyOthellos Athienou - Kouris Erimi -:-
14:30SiirrettyThoi Lakatamias - Alki Oroklini -:-
14:30SiirrettyXylotympou - Zakakiou -:-
14:30SiirrettyYpsonas - ASIL Lysi -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset

23:00PeruutettuBrasilia N - Argentiina N -:-
02:30Brasilia N - Ecuador N 6:0
16:00Chile N - Sambia N 1:2

MACAO: Elite League

13:00SiirrettyCasa de Portugal - Benfica -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Blue Eagles 0:0
14:30Ekwendeni Hammers - Kamuzu Barracks 0:1
14:30Karonga United - Chitipa United 1:1
14:30MAFCO - Red Lions 1:1
14:30Mighty Tigers - TN Stars 2:1

MALTA: Premier League

15:00Birkirkara - Gudja 3:0
15:00Hibernians - Sirens 1:2

MALTA: Division 1

15:00St. George's FC - Fgura 0:0

MAURITIUS: Mauritian League

14:00Entente Boulet - Savanne 2:3

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Inter Playa Del Carmen - Irapuato 2:0
23:00SiirrettyUruapan - Pioneros -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura - Pudotuspelit

23:45U.N.A.M. N - Monterrey N 1:1
03:00Queretaro N - Atlas N 1:2
05:00Pachuca N - Tigres N 1:2

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:00Codru Lozova - S. Tiraspol 1:2

NORJA: Eliteserien

17:00Viking - Start 4:1

NORJA: OBOS-ligaen

16:00Tromsø - Ranheim 3:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:30Guairena FC - San Lorenzo 2:2

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Portadown 5:0
17:00Coleraine - Larne 0:2
17:00Glenavon - Crusaders 3:1
17:00Glentoran - Dungannon 5:1

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

14:00Vardar - Akademija Pandev 2:0

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

14:00Bregalnica - Tikves 1:1
14:00FK Korab - Veleshta 0:1
14:00Kadino Skopje - Vardari Forino 1:1
14:00KF Gostivar - Drita 2:1
14:00Kit Go Pehchevo - Sasa 0:0
14:00Ohrid - Vellazerimi 1:0
14:00Pobeda - Kozuv Gevgelija 1:2
14:00Rosoman 83 - Plackovica 0:1
14:00Sloga Vinica - Osogovo 3:0
14:00Teteks - FK Skopje 1:2

PORTUGALI: Primeira Liga

23:00Tondela - Guimaraes 0:2

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Academico Viseu - Penafiel 0:0
17:00CD Cova da Piedade - Feirense 0:0

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

13:00Caldas - 1º Dezembro 2:1
13:00Guimaraes B - Tirsense 2:1
13:00Sintrense - Sacavenense 3:0
13:00Torreense - Santarem 3:0

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset

13:00Cadima N - Boavista N 0:1
13:00Ouriense N - Torreense N 0:1

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Stal Mielec - Jagiellonia 3:1

PUOLA: Division 1

13:30GKS Jastrzebie - Sosnowiec 2:1
13:30Puszcza - Stomil Olsztyn 0:2
13:40Termalica B-B. - Tychy 0:0
16:00Chrobry Glogow - Sandecja 0:2

PUOLA: Division 2

13:00Elblag - Blekitni Stargard 4:2
14:00Hutnik Krakow - Bytovia Bytow 3:1
14:00Lech 2 - Suwalki 1:1
14:00Pogon Siedlce - Slask 2 1:2
15:15Polkowice - KKS Kalisz 2:1
17:00Ol. Grudziadz - Garbarnia 1:2

PUOLA: III Liga - Group I

13:00Radomsko - Bron Radom 3:1
13:30Zambrow - Sokol Aleksandrow L. 1:4
14:00KS Kutno - Biala Piska 0:3
14:00Skierniewice - Legia II 0:2
14:00Wikielec - Concordia Elblag 0:0

PUOLA: III Liga - Group II

13:00Starogard Gdanski - Pomorzanin Torun 1:0
16:00B. Gdynia - Swit Skolwin 0:0

PUOLA: III Liga - Group III

14:00Bielsko-Biala - Nysa 3:0
14:00Piast Zmigrod - Legnica 2 1:1
14:00Polonia Bytom - Brzeg 1:0
14:00Polonia Swidnica - Foto-Higiena Gac 0:5
14:00Sleza Wroclaw - Gwarek Tarnowskie Gory 4:1
14:00Warta Gorzow - Goczalkowice Zdroj 1:2
14:00Z. Gora - ROW Rybnik 2:2

PUOLA: III Liga - Group IV

13:30Chelmianka Chelm - Korona 2 3:4

PUOLA: Central Youth League

13:00Hutnik Krakow U18 - Escola Warszawa U18 2:8
14:00Zaglebie U18 - UKS SMS Lodz U18 3:2

RANSKA: Ligue 2

16:00Grenoble - Paris FC 0:0
16:00Toulouse - Niort 2:1

ROMANIA: Romanian Cup

11:00Turnu Magurele - Sepsi Sf. Gheorghe 1:0
12:00Sanmartin - Calarasi 0:1
13:15U Craiova 1948 - ASU Poli Timisoara 1:3
13:30Concordia - Botosani 0:2
13:30F. Constanta - Academica Clinceni 2:1
13:30Viitorul Tg. Jiu - FC Arges 1:0

ROMANIA: Superliga - Naiset

11:00Universitatea Alexandria N - Piros Security N 2:3

RUOTSI: Superettan

16:00Degerfors - Sundsvall 2:5
16:00GAIS - Akropolis 1:1
16:00Halmstad - Örgryte 1:0
16:00Jönköping - Trelleborgs FF 2:1
16:00Umeå - Västerås SK 0:0
16:00Östers - Ljungskile 0:1

RUOTSI: Division 1 - Södra

15:00Eskilsminne - Torns IF 1:1
15:00Karlskrona - Tvååkers 1:1
15:00Landskrona - Motala 2:0
15:00Linköping City - Utsikten 0:0
15:00Lund - Lindome 2:1
15:00Qviding - Oskarshamn 4:1
15:00Skövde - Trollhättan 4:1
15:00Värnamo - Assyriska IK 2:0

SAKSA: Bundesliga

16:30Augsburg - Freiburg 1:1
16:30Dortmund - FC Köln 1:2
16:30RB Leipzig - Bielefeld 2:1
16:30Stuttgart - Bayern München 1:3
16:30Union Berlin - Frankfurt 3:3

SAKSA: 2. Bundesliga

14:00Karlsruher SC - Paderborn 1:0
14:00Regensburg - Würzburger Kickers 2:1
14:00Sandhausen - Aue 1:4

SAKSA: 3. Liga

15:00Hallescher - Viktoria Köln 2:0
15:00München 1860 - Türkgücü München 2:2
15:00Rostock - Bayern München II 2:0
15:00Unterhaching - Wehen 2:1
15:00Zwickau - Magdeburg 0:1

SAKSA: Regionalliga West

15:00Homberg - Bonner 3:1
15:00Köln II - Lotte 2:0
15:00Mönchengladbach II - Fortuna Köln 0:0
15:00Oberhausen - Düsseldorf II 1:0
15:00Preussen Münster - Wegberg-Beeck 0:0
15:00Rodinghausen - Ahlen 2:0
15:00Schalke II - Lippstadt 6:2
15:00Wuppertaler - Wiedenbruck 0:1

SAMBIA: Super League

15:00Lusaka Dynamos - Zanaco 3:0
15:00Nkwazi - Prison Leopards 0:0
15:00Young Green Eagles - Kabwe 0:2

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

14:35Al Ain - Al-Raed 1:0

SERBIA: Super Liga

14:00Macva - Indjija 3:0

SERBIA: Prva Liga

14:00Buducnost Dobanovci - Zarkovo 2:1
14:00Dubocica - Radnicki Pirot 3:2
14:00Jagodina - Radnicki 1923 0:0
14:00Loznica - Din. Vranje 3:3
14:00Zeleznicar Pancevo - Kabel Novi Sad 0:2

SINGAPORE: Premier League

11:30Balestier Khalsa - Geylang 2:0
11:30Hougang - Tanjong Pagar 3:2

SKOTLANTI: League One

17:00Airdrieonians - Cove Rangers 1:1
17:00Montrose - Partick Thistle 0:1
17:00Peterhead - Forfar 0:1

SKOTLANTI: League Two

17:00Albion Rovers - Stirling 0:1
17:00Annan - Edinburgh City 0:4
17:00Brechin - Stranraer 1:4
17:00Elgin - Cowdenbeath 5:2
17:00Queen's Park - Stenhousemuir 3:1

SKOTLANTI: Lowland League

16:00Gretna 2008 - Berwick 1:0
16:00Vale Of Leithen - Civil Service Strollers 0:3
17:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride 2:1
17:00Cumbernauld Colts - Caledonian Braves 0:1
17:00Edinburgh University - BSC Glasgow 0:6
17:00Gala Fairydean - Kelty Hearts 1:2
17:00Spartans - Dalbeattie Star 3:1
17:00Stirling University - East Stirlingshire 0:3

SKOTLANTI: Highland League

17:00SiirrettyFort William - Strathspey Thistle -:-
17:00Inverurie Loco Works - Keith 2:0
17:00Lossiemouth - Fraserburgh 0:2
17:00Rothes - Huntly 1:0
17:00Turriff Utd - Formartine Utd 1:5
17:00Wick Academy - Buckie Thistle 2:3

SKOTLANTI: League Cup - Pudotuspelit

17:00Arbroath - Dunfermline 1:3
17:00Hibernian - Dundee FC 1:0
17:00Livingston - Ayr 4:0
17:00Motherwell - St. Johnstone 1:2

SLOVAKIA: Fortuna liga

15:00Ruzomberok - Nitra 3:0
15:00Zilina - Pohronie 2:1
15:00Z. Moravce-Vrable - Michalovce 0:0
17:15Trnava - Dun. Streda 0:2

SLOVAKIA: 2. liiga

13:30Bardejov - Skalica 1:1
13:30FC Kosice - Podbrezova 1:0
13:30Komarno - Dubnica 0:1
13:30Puchov - Poprad 0:1

SLOVENIA: Prva liga

15:15Mura - Koper 2:1

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset - Karsinta

15:00Jypk N - VIFK N 1:1

SYYRIA: Premier League

14:00Al-Sahel - Jableh 1:3
14:00Al Taliya - Al Karamah 0:1
14:00Foutoua - Harjaleh 0:1
14:00Horriya - Al Shorta 1:2
14:00Hottin - Al Jaish 1:0
14:00Wathbah - Al-Ittihad 2:1

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Mbeya City - Mtibwa Sugar 0:0
15:00Dodoma Jiji - Ihefu 3:0
15:00Young Africans - JKT Tanzania 1:0

TANSKA: Superliga

17:00Midtjylland - Aalborg 0:0

TANSKA: 1. Division

14:00Skive IK - Fredericia 0:4
15:00Koge - Esbjerg 0:2

THAIMAA: Thai League 1

13:00Chonburi - Port MTI FC 0:2
13:00Rayong FC - Sukhothai 2:1
13:30Suphanburi - Ratchaburi 1:2

THAIMAA: Thai League 2

13:00Kasetsart - Chainat 1:1
13:00Nong Bua Pitchaya - Khonkaen Utd. 3:1
14:00Chiangmai FC - Sisaket 2:1
14:00Khonkaen FC - Ayutthaya Utd 1:3
14:00Ranong - Customs Utd 1:3

TŠEKKI: 1. Liga

15:00Pribram - Mlada Boleslav 2:1
17:00Karvina - Zlin 0:2
17:00Slovacko - Opava 3:1

TŠEKKI: Division 2

14:30Chrudim - Blansko 1:0
14:30Hradec Kralove - Prostejov 0:1
14:30Jihlava - Varnsdorf 0:1
14:30Mas Taborsko - Lisen 0:1
14:30Usti n. L. - Trinec 0:1
14:30Vysehrad - Vlasim 1:2
14:30Zizkov - Dukla Praha 0:2

TURKKI: Super Lig

12:30Gaziantep - Yeni Malatyaspor 2:2
15:00Basaksehir - Denizlispor 3:3

TURKKI: 1. Lig

12:30Ümraniyespor - Menemenspor 0:2
15:00Akhisarspor - Ankaraspor 0:1
15:00Istanbulspor - Giresunspor 1:1

TURKKI: 3. Lig Lohko 1

11:00Malatya - 1928 Bucaspor 0:1
11:00Ofspor - Payasspor 3:1
12:00Cankaya FK - Manisaspor 0:2
12:00Edirnespor - Belediye Derince 2:1
12:00Fatsa Belediyespor - Arnavutkoy Belediyesi 1:0
12:00Kemerspor 2003 - Diyarbekirspor 1:3
12:00Kizilcabölükspor - Alemdag 2:4
12:00Nevsehirspor - Hopaspor 4:1

TURKKI: 3. Lig Lohko 2

12:00Agri 1970 - Yozgatspor 1959 FK 1:0
12:00Cengelkoy SK - Darica Genclerbirligi 0:1
12:00Halide E. - Karaman Bld. 2:1
12:00Iskenderun - Yomraspor 0:3
12:00Kahta - Ceyhanspor 5:0
12:00Kütahyaspor - Tepecik 2:1

TURKKI: 3. Lig Lohko 3

12:00Arhavispor - Sile Yildizspor 0:1
12:00Carsambaspor - Icel 1:0
12:00Catalca - Altindag Bld. 0:0
12:00Cizrespor - Osmaniyespor 0:2
12:00Elazig Karakocan - Isparta 32 Spor 1:1
12:00Golcukspor - Erokspor 0:2
12:00Soma Spor - Batman Petrolspor 1:1
12:00Yalovaspor - Erbaaspor 0:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

12:00Ahal - FC Asgabat 1:2
12:00Altyn Asyr - Nebitci 2:0
12:00Sagadam - Energetik 3:0

UKRAINA: Valioliiga

14:00Oleksandriya - Rukh Lviv 0:0
17:00Dynamo Kiev - Vorskla 2:0

UKRAINA: Druha Liga

13:00Nikopol - Tavriya 0:2

UKRAINA: Youth League

13:00Kolos Kovalivka U21 - Desna U21 8:0
13:00Minaj U21 - Zorya U21 1:2
15:00Inhulets U21 - Olimpik Donetsk U21 2:2

UNKARI: OTP Bank Liga

15:45Kisvarda - Budafoki 0:0

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

15:00Fenix - Maldonado 1:1

URUGUAY: Segunda Division

00:15Central Esp. - Racing Montevideo 3:1
02:30Villa Espanola - Tacuarembo 3:2

UUSI-SEELANTI: Football Championships

02:00Waitakere - Team Wellington 2:2
02:00Wellington Phoenix Res 2 - Eastern Suburbs 0:4

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

13:00Belshina - Rukh Brest 3:7
13:00Din. Minsk - BATE 0:0
13:00Dynamo Brest - Neman 3:1
13:00Isloch - Gorodeja 2:2
13:00Slavia Mozyr - Energetik-BGU 2:1
13:00Soligorsk - FC Minsk 4:2
13:00Vitebsk - Zhodino 2:3

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga - Karsinta - Pudotuspelit

12:00Chimik Svetlogorsk - Molodechno 0:0

VENEZUELA: Primera Divisioona - Toinen vaihe

23:00Portuguesa - Metropolitanos 0:3
02:00Gran Valencia - Aragua 0:2

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

15:00Universidad Central - Lara Deportiva 0:0

VENÄJÄ: Premier League

13:00Arsenal Tula - Zenit 0:0
15:30Khimki - Krasnodar 1:0

VIETNAM: National League - Naiset

11:00Son La N - Ho Chi Minh City 2 N 1:0
13:30TKS Viet Nam N - Ho Chi Minh N 0:1

VIRO: Meistriliiga

13:00Narva - Legion 1:3
13:00Tallinna Kalev - Kuressaare 1:1

WALES: Cymru Premier

15:30Connah's Quay - Barry 3:1
16:30Caernarfon - Haverfordwest 1:4
16:30Flint - Cardiff Metropolitan 0:1
16:30TNS - Aberystwyth 4:1

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

14:35Dibba Al Fujairah - Emirates Club 0:2
14:40Al Thaid - Al-Taawon 1:1

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.