REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kertoimet

mainos

AFRIKKA: Afrikan Cup Of Nations - Karsinta

13:30Madagascar - Sudan -:- [ 1.42 | 3.80 | 7.75 ]
15:00Etiopia - Ghana -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.55 ]
15:00Kenia - Sierra Leone -:- [ 1.50 | 3.15 | 8.00 ]
15:30Eswatini - Niger -:- [ 2.20 | 2.80 | 3.40 ]
15:30Mosambik - Sambia -:- [ 3.05 | 2.75 | 2.40 ]
15:30Rwanda - Central African Rep. -:- [ 2.20 | 2.80 | 3.50 ]
16:00Lesotho - Tanzania -:- [ 2.50 | 2.70 | 3.00 ]
16:30Kongo - DR Kongo -:- [ 3.50 | 2.80 | 2.15 ]
17:00Angola - Burkina Faso -:- [ 2.70 | 2.80 | 2.70 ]
18:00Liberia - Zimbabwe -:- [ 2.80 | 2.75 | 2.70 ]
18:00Togo - Algeria -:- [ 2.70 | 3.00 | 2.70 ]
19:00Guinea - Norsunluurannikko -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.55 ]
19:00Mauritania - Botswana -:- [ 1.33 | 4.50 | 9.00 ]

AFRIKKA: African Championship - Naiset

17:30Nigeria N - Etelä-Afrikka N -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.30 ]
20:30Sambia N - Kenia N -:-

ANGOLA: Girabola

16:00Santa Rita - Caala -:-

ARGENTIINA: Superliga

22:10San Lorenzo - Atl. Tucuman -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.75 ]
23:45Defensa y Justicia - Estudiantes 1:1 [ 2.10 | 2.90 | 3.70 ]

ARGENTIINA: Primera B Nacional

22:00Guillermo Brown - Villa Dalmine -:- [ 2.38 | 2.75 | 3.15 ]
00:15Chacarita Juniors - Gimnasia Jujuy 0:0 [ 1.95 | 2.90 | 4.10 ]
mainos

ARGENTIINA: Primera B Metropolitana

00:30Atletico Atlanta - Justo Jose de Urquiza 3:1 [ 1.75 | 2.95 | 5.20 ]
00:00Acassuso - Sacachispas -:- [ 2.00 | 2.70 | 4.30 ]

ARGENTIINA: Primera C Metropolitana

22:00Ituzaingo - Deportivo Merlo -:- [ 2.50 | 3.00 | 2.75 ]
22:00Victoriano A. - General Lamadrid -:- [ 1.85 | 3.40 | 3.80 ]

ARGENTIINA: Primera D Metropolitana

22:00Argentino de Merlo - Claypole -:-
22:00Puerto Nuevo - CSR Espanol -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal A

00:00Sportivo Belgrano - Juventud Unida Universitario 2:1 [ 2.10 | 3.00 | 3.25 ]
22:00Crucero del Norte - San Jorge -:- [ 2.10 | 3.20 | 3.10 ]
22:00Huracan Las Heras - Racing Cordoba -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]
22:00Independiente de Neuquen - Sansinena -:- [ 2.50 | 2.85 | 2.75 ]
22:00Sportivo Las Parejas - Camioneros Buenos Aires -:- [ 2.20 | 2.85 | 3.25 ]
22:00Villa Mitre - Ferro Gen.Pico -:- [ 1.72 | 3.20 | 4.50 ]
22:30Defensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:- [ 2.00 | 3.10 | 3.40 ]
22:30Def. Pronunciamiento - Atletico Parana -:- [ 2.30 | 2.60 | 3.40 ]
22:30Gimnasia y Tiro - AH Zapla -:- [ 2.10 | 3.10 | 3.20 ]
23:00Cipolletti - Deportivo Madryn -:-
23:00Sportivo Estudiantes - Deportivo Maipu -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
00:00Alvarado - Deportivo Roca -:- [ 1.50 | 3.60 | 6.00 ]
00:00Boca Unidos - Sarmiento Resistencia -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.75 ]
00:00Chaco For Ever - Antoniana -:-

ARGENTIINA: Copa Argentina

22:10Temperley - Rosario -:- [ 4.40 | 2.90 | 1.95 ]

AUSTRALIA: W-League

07:00Brisbane Roar N - Adelaide N -:- [ 1.40 | 4.20 | 5.80 ]

AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Nations Cup - Naiset

05:00Samoa N - Papua-Uusi-Guinea N -:-
08:00Tahiti N - Uusi-Kaledonia N -:-

BELGIA: Proximus League

17:00Westerlo - Beerschot Wilrijk -:- [ 2.48 | 3.25 | 2.75 ]

BELGIA: First Amateur Division

16:00Knokke - Dender -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.45 ]
16:00RFC Liege - Chatelet -:- [ 2.40 | 3.55 | 2.30 ]
17:30Aalst - Oudenaarde -:- [ 2.20 | 3.65 | 2.60 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30Solieres Sport - Acren -:- [ 1.50 | 3.60 | 5.50 ]
15:30Tilleur - Entente Durbuy -:- [ 1.65 | 3.60 | 4.00 ]
15:30Vise - Walhain -:- [ 1.15 | 6.75 | 9.00 ]
16:00Francs Borains - Couvin-Mariembourg -:- [ 1.55 | 3.70 | 4.50 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

15:30Eppegem - Diegem -:- [ 1.85 | 3.60 | 3.20 ]
15:30Londerzeel - Petegem -:- [ 3.00 | 3.60 | 1.95 ]
15:30Wijgmaal - Westhoek -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.10 ]
16:00Dikkelvenne - KRC Harelbeke -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.20 ]
16:00Mandel United - Gullegem -:- [ 1.25 | 5.50 | 6.75 ]
16:00Overijse - KRC Gent -:- [ 2.10 | 3.40 | 2.80 ]
16:00Ronse - Menen -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.20 ]
16:00Saint Eloois - Olsa Brakel -:- [ 1.30 | 4.25 | 7.00 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

15:30Bocholter - Temse -:- [ 2.28 | 3.35 | 2.55 ]
15:30Spouwen-Mopertingen - Duffel -:- [ 2.08 | 3.60 | 2.75 ]
16:00Cappellen - Vosselaar -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.40 ]
16:00K. Berchem Sport - Hasselt -:- [ 3.05 | 3.40 | 1.95 ]
16:00Patro Eisden - City Pirates -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.40 ]

BELGIA: 1st National - Naiset

17:00Famkes Merkem N - Gent II N -:-

BENIN: Championnat National

17:00ASOS - ASPAC -:-
17:00ASVO - Police -:-
17:00Avrankou Omnisport - Buffles du Borgou -:-
17:00Ayema - Bembereke -:-
17:00Dynamo Abomey - Energie Sports -:-
17:00JS Pob - Pantheres -:-
17:00Upi Onm - USS Krake -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

21:00San Jose - Real Potosi -:- [ 1.09 | 8.00 | 13.00 ]
23:15Aurora - J. Wilstermann -:- [ 3.45 | 3.35 | 1.90 ]

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

14:30Olimpic Sarajevo - HNK Orasje -:-

BRASILIA: Serie A

23:00Corinthians - Vasco 1:0 [ 1.73 | 3.35 | 4.50 ]
23:00Vitoria - Atletico-PR 1:2 [ 2.70 | 3.20 | 2.40 ]
01:00Atletico-MG - Bahia 1:0 [ 1.68 | 3.50 | 4.60 ]
21:00America MG - Santos -:- [ 3.30 | 3.00 | 2.16 ]
21:00Botafogo RJ - Internacional -:- [ 3.10 | 2.90 | 2.30 ]
21:00Parana - Palmeiras -:- [ 15.00 | 6.10 | 1.15 ]
21:00Sport Recife - Flamengo -:- [ 3.45 | 3.20 | 2.02 ]
23:00Gremio - Chapecoense-SC -:- [ 1.37 | 4.30 | 7.50 ]
23:00Sao Paulo - Cruzeiro -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.25 ]

BRASILIA: Serie B

23:30Vila Nova - Criciuma 2:2 [ 1.58 | 3.45 | 5.30 ]
01:00Oeste - Goias 1:3 [ 3.10 | 3.00 | 2.18 ]

CHILE: Primera B - Nousukarsinnat

22:00Cobresal - S. Wanderers -:- [ 1.68 | 3.25 | 4.25 ]

DJIBOUTI: Division 1

16:00Arta / SIHD - Port -:-
18:00Dikhil - Hayabley -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

23:00Municipal Limeno - Jocoro -:-

ENGLANTI: National League

18:30Hartlepool - Barnet -:- [ 2.48 | 3.15 | 2.75 ]

ENGLANTI: Super League - Naiset

14:30Everton N - Arsenal N -:- [ 13.00 | 7.50 | 1.09 ]
16:00Birmingham N - West Ham N -:- [ 1.40 | 4.20 | 5.80 ]
16:00Brighton N - Reading N -:- [ 3.50 | 3.40 | 1.80 ]
16:00Chelsea N - Yeovil N -:- [ 1.03 | 10.50 | 16.00 ]

ENGLANTI: Championship - Naiset

14:00Millwall N - Durham N -:- [ 14.00 | 10.50 | 1.03 ]
15:00Tottenham N - Charlton N -:- [ 2.23 | 4.20 | 2.23 ]
16:00Crystal Palace N - Manchester Utd N -:- [ 21.00 | 14.00 | - ]
16:00Lewes N - Aston Villa N -:- [ 2.33 | 4.80 | 2.00 ]
16:00London Bees N - Sheffield Utd N -:- [ 2.28 | 3.80 | 2.32 ]

ENGLANTI: FA Cup - Naiset

15:00New London Lionesses N - Wimbledon N -:-

ESPANJA: LaLiga2

13:00Numancia - Rayo Majadahonda -:- [ 1.75 | 3.20 | 5.30 ]
17:00Cordoba - Cadiz -:- [ 3.05 | 2.95 | 2.50 ]
19:00Albacete - Lugo -:- [ 1.80 | 3.20 | 5.00 ]
19:00Alcorcon - Elche -:- [ 1.73 | 3.30 | 5.30 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 1

12:30La Coruna B - Las Palmas B -:- [ 2.25 | 3.15 | 2.95 ]
13:00Burgos - Unionistas -:- [ 1.85 | 3.15 | 3.95 ]
13:00Celta Vigo B - Valladolid B -:- [ 1.85 | 3.30 | 3.80 ]
13:00Fuenlabrada - Navalcarnero -:- [ 1.50 | 3.65 | 6.00 ]
13:00San Sebastian Reyes - Pontevedra -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.10 ]
13:00Union Adarve - Internacional de Madrid -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.40 ]
17:15Coruxo - Rapido de Bouzas -:- [ 1.60 | 3.50 | 4.80 ]
18:00Guijuelo - Atl. Madrid B -:- [ 3.65 | 3.20 | 1.90 ]
18:00Ponferradina - Leonesa -:- [ 2.17 | 3.25 | 3.00 ]
18:00Salmantino - Real Madrid B -:- [ 2.50 | 3.10 | 2.65 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 2

13:00R. Oviedo B - UD Logrones -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.75 ]
13:00Tudelano - Santander -:- [ 4.30 | 3.30 | 1.75 ]
17:30Calahorra - Langreo -:- [ 2.12 | 3.00 | 3.40 ]
18:00Ath. Bilbao B - Durango -:- [ 1.22 | 5.00 | 10.50 ]
18:00CD Vitoria - Gijon B -:- [ 2.65 | 3.00 | 2.55 ]
18:00Torrelavega - Izarra -:- [ 2.15 | 3.25 | 3.05 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 3

13:00Baleares - Teruel -:- [ 1.40 | 4.10 | 6.00 ]
13:00Conquense - Levante B -:- [ 2.35 | 3.05 | 2.88 ]
13:00Villarreal B - Espanyol B -:- [ 1.88 | 3.30 | 3.70 ]
17:00Peralada - Valencia B -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.85 ]
17:30Olot - Castellon -:- [ 2.30 | 2.80 | 3.20 ]
18:00Alcoyano - Hercules -:- [ 3.20 | 2.88 | 2.25 ]
18:00Ontinyent - Ebro -:- [ 2.15 | 2.95 | 3.35 ]
18:00Sabadell - Badalona -:- [ 2.05 | 3.10 | 3.40 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 4

12:30Sevilla B - Malaga B -:- [ 1.55 | 3.60 | 5.20 ]
13:00Ejido - Granada B -:- [ 2.70 | 2.85 | 2.63 ]
13:00Huelva - Melilla -:- [ 2.05 | 3.00 | 3.50 ]
13:00UD Ibiza-Eivissa - Don Benito -:- [ 1.57 | 3.50 | 5.20 ]
17:30Marbella - CF Talavera -:- [ 2.50 | 2.80 | 2.90 ]
18:00Badajoz - UCAM Murcia -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.45 ]
18:00Murcia - Cartagena -:- [ 2.30 | 3.15 | 2.85 ]
18:00San Fernando - Linense -:- [ 2.40 | 2.88 | 2.95 ]
18:00Sanluqueno - Almeria B -:- [ 1.90 | 3.15 | 3.70 ]
18:00Villanovense - Jumilla -:- [ 2.10 | 3.05 | 3.30 ]

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 1

17:00Polvorin - Somozas -:-
17:30Alondras - Racing Club Villalbes -:-
17:30UD Ourense - Porrino Industrial -:-
18:00Arosa SC - Boiro -:-
18:00Compostela - CD Choco -:-
18:00Ferrol - Barco -:-
18:30Paiosaco - Arenteiro -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 2

13:00Condal - El San Martin -:-
13:00Lealtad - Club Siero -:-
13:00Llanera - Covadonga -:-
13:00Praviano - CD Colunga -:-
13:00Universidad Oviedo - Union Club Ceares -:-
13:15Llanes - Gijon Industrial -:-
16:45La Madalena - San Claudio -:-
16:45Tuilla - Mosconia -:-
17:30L'Entregu - Marino de Luanco -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 3

12:45Revilla - Naval Reinosa -:-
13:00Rinconeda Polanco - Laredo -:-
16:45Cayon - Atletico Albericia -:-
16:45Torina - Solares -:-
17:00Santander B - Barreda Balompie -:-
18:00Textil Escudo - Siete Villas -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 4

12:15Santurtzi - Bermeo -:-
12:30Alaves B - Santuxu -:-
13:00Real Sociedad C - Ordizia -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 5

12:45FE Grama - Santboia -:-
13:00Cerdanyola - Sant Andreu -:-
13:00Granollers - Reus Deportiu B -:-
13:00L'Hospitalet - Martinenc -:-
13:00Pobla Mafumet - Prat -:-
13:00Vilafranca - Horta -:-
13:15UE Sants - UE Figueres -:-
18:00Terrassa - Castelldefels -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 6

12:30Roda - Silla CF -:-
13:00Paiporta - Olimpic Xativa -:-
13:00Paterna - Eldense -:-
18:00Alzira - Rayo Ibense -:-
18:00Crevillente - Elche CF Ilicitano -:-
19:00Vilamarxant - Torre Levante -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 7

12:30Alcobendas - Leganes B -:-
12:30Alcorcon B - Atletico Pinto -:-
12:30Parla - Carabanchel -:-
12:30RSD Alcala - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30San Fernando - Trival Valderas -:-
12:30Tres Cantos - Vallecano B -:-
12:30Vicalvaro - Canillas -:-
13:00Getafe B - Las Rozas -:-
13:00San Agustin - SR Villaverde Boetticher -:-
13:00Santa Ana - CD Mostoles -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 8

13:00Zamora - Bupolsa -:-
17:30Almazan - Briviesca -:-
18:00Arandina - Leonesa 2 -:-
18:00Real Avila - Sporting Uxama -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 9

13:00Huetor Vega - Antequera -:-
13:00Loja - Alhaurin -:-
13:00UD San Pedro - Juventud Torremolinos -:-
13:15CD Alhaurino - Torredonjimeno -:-
13:15Rincon - Mancha -:-
18:00Guadix - CD Torreperogil -:-
18:00Linares - Motril -:-
18:00Velez - Huetor Tajar -:-
18:30Jaen - El Palo -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 10

12:30Cadiz B - Arcos CF -:-
13:00Betis B - Guadalcacin -:-
13:00Coria C.F. - Cordoba B -:-
13:00Ecija - CD Utrera -:-
17:15Xerez CD - Cabecense -:-
17:30Atletico Espeleno - Lebrijana -:-
18:00Conil - Xerez D.F.C. -:-
18:00Los Barrios - San Roque -:-
18:00Puente Genil - Algeciras -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 11

13:45Esporles - Formentera -:-
17:00Soller - Constancia -:-
17:30Poblense - Murense -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 12

14:00CD Marino - Santa Ursula -:-
14:00Club Atletico Tacoronte - Ibarra -:-
14:00El Cotillo - Lanzarote -:-
14:00Mensajero - Tamaraceite -:-
14:00San Fernando - La Cuadra -:-
14:00Yaiza - Villa Santa Brigida -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 13

12:30Estudiantes de Murcia - Club Olimpico de Totana -:-
12:30Minerva - Real Murcia B -:-
13:00La Union - Lorca Deportiva -:-
13:00Lorca FC - Cartagena B -:-
13:00UCAM Murcia B - Aguilas FC -:-
17:30Ciudad Cieza - CA Pulpileno -:-
17:30Mar Menor - Huercal-Overa -:-
17:30UD Los Garres - Muleno -:-
18:00Ciudad de Murcia - Mazarron CF -:-
18:00Yeclano - CD Algar -:-
20:00EDMF Churra - Deportiva Minera -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 14

13:00Azuaga - Pueblonuevo -:-
13:00Cacereno - RCP Valverdeno -:-
13:00Castuera - AD Llerenense -:-
13:00Montijo - Aceuchal -:-
13:00UP Plasencia - CD Calamonte -:-
13:15Jerez CF - Olivenza -:-
17:15Valdivia - Extremadura UD B -:-
18:00Arroyo - Diocesano -:-
18:00CD Coria - Merida AD -:-
18:00Moralo - Valdelacalzada -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 15

18:00Cirbonero - Pena -:-
18:00Mutilvera - CD Ardoi -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 16

13:00Varea - Alfaro -:-
16:45Berceo - Naxara -:-
17:00CCD Alberite - Logrones Promesas -:-
17:15River Ebro - Oyonesa -:-
17:30Vianes - Arnedo -:-
17:45Autol - Pradejon -:-
18:00CDFC Calzada - Agoncillo -:-
18:00SD Logrones - Yague -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 17

12:30San Juan Zaragoza - Utebo FC -:-
12:30Zaragoza B - Robres -:-
13:00Binefar - UD Casetas -:-
16:30Sarinena - San Lorenzo Flumen -:-
17:00Belchite 97 - Villanueva CF -:-
17:00Calamocha - Atletico Monzon -:-
17:00CF Illueca - Almudevar -:-
17:00La Almunia - Borja -:-
17:00Tamarite - Sabinanigo -:-
17:30Tarazona - Brea -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 18

13:00Azuqueca - Tarancon -:-
13:00Guadalajara - Toledo -:-
13:00La Roda - Villarrobledo -:-
17:00Atl. Ibanes - Albacete B -:-
17:30Madridejos - Marchamalo -:-
17:30Mora CF - Socuellamos -:-
17:30Villacanas - La Solana -:-
18:00Ciudad Real - Quintanar -:-
18:00Puertollano C.F. - Almagro -:-
18:00Villarrubia - Tomelloso CF -:-

ESPANJA: Primera Division - Naiset

12:30Athletic Bilbao N - Tenerife N -:- [ 1.83 | 3.20 | 3.65 ]
13:00Huelva N - Valencia N -:- [ 3.95 | 3.45 | 1.68 ]
13:00Sevilla N - Espanyol N -:- [ 2.30 | 3.15 | 2.60 ]
13:30Madrid C. N - EDF Logrono N -:- [ 1.87 | 3.25 | 3.40 ]
17:00Levante N - Malaga N -:- [ 1.25 | 5.20 | 7.00 ]
19:00Barcelona N - Atletico Madrid N -:- [ 1.87 | 3.25 | 3.40 ]

ETELÄ-AFRIKKA: Multichoice Diski

10:00Baroka U21 - Polokwane U21 -:-
10:00Cape Town City U21 - Chippa United U21 -:-
12:00Free State Stars U21 - Bloem Celtic U21 -:-
14:00Kaizer U21 - Orlando U21 -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Naiset

00:00UAI Urquiza N - Cerro Porteno N -:-

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga A

16:00Englanti - Kroatia -:- [ 1.87 | 3.90 | 4.30 ]
21:45Sveitsi - Belgia -:- [ 3.55 | 3.45 | 2.22 ]

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga B

19:00Pohjois-Irlanti - Itävalta -:- [ 3.25 | 3.15 | 2.42 ]

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga C

21:45Kreikka - Viro -:- [ 1.32 | 4.75 | 12.00 ]
21:45Unkari - Suomi -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.65 ]

EUROOPPA: UEFA Nations League - Liiga D

19:00Moldova - Luxemburg -:- [ 2.25 | 3.20 | 3.20 ]
19:00San Marino - Valko-Venäjä -:- [ 35.00 | 12.00 | 1.05 ]

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

19:30Antigua - Sanarate -:- [ 1.60 | 3.35 | 4.40 ]

HOLLANTI: Eerste Divisie

13:15Maastricht - Roda -:- [ 2.63 | 3.50 | 2.45 ]
15:30Telstar - Den Bosch -:- [ 3.15 | 3.55 | 2.10 ]
15:30Twente - G.A. Eagles -:- [ 2.00 | 3.35 | 3.60 ]
17:45Nijmegen - Sparta Rotterdam -:- [ 2.63 | 3.60 | 2.40 ]

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - UNA -:-
15:00GOES - TEC -:-
15:00HBS - Oostzaan -:-
15:00JVC '31 Cuijk - Westlandia -:-
15:00USV Hercules - Jong Volendam -:-
15:30EVV - Dongen -:-
15:30FC Oss - HV & CV Quick -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Playoffit

23:00Marathon - Real Espana 3:2 [ 1.61 | 3.55 | 4.10 ]
PuoliaikaUPNFM - Platense 0:1 [ 1.97 | 3.15 | 3.10 ]

INDONESIA: Liga 1

10:30PSIS Semarang - Persib -:- [ 2.14 | 3.30 | 2.75 ]
13:30Bali United - Persebaya -:- [ 1.62 | 3.55 | 4.10 ]

INTIA: I-League

16:00Gokulam - Minerva -:- [ 2.70 | 2.90 | 2.50 ]

IRAN: Division 1

13:00Baderan Tehran - Fajr Sepasi -:-
13:00Mes Rafsanjan - Aluminium Arak -:-
13:00Qashqai Shiraz - Shahin Bushehr -:-
13:00Shahrdari Tabriz - Gol Gohar -:-

ITALIA: Serie B

16:00Spezia - Benevento -:- [ 2.35 | 3.10 | 3.20 ]

ITALIA: Serie C - Lohko A

15:30Arzachena - Pro Vercelli -:- [ 3.75 | 2.95 | 1.95 ]
15:30Cuneo - Novara -:- [ 2.88 | 2.88 | 2.40 ]
15:30Pisa - Olbia -:- [ 1.55 | 3.30 | 5.50 ]
17:30Entella - Alessandria -:- [ 1.60 | 3.35 | 4.90 ]
17:30Gozzano - Albissola -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.15 ]
17:30Juventus U23 - Pontedera -:- [ 2.00 | 3.05 | 3.40 ]
17:30Pistoiese - Piacenza -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.10 ]
17:30Pro Piacenza - Pro Patria -:- [ 2.40 | 3.05 | 2.70 ]
19:30Lucchese - Siena -:- [ 2.40 | 2.95 | 2.80 ]

ITALIA: Serie C - Lohko B

15:30Fermana - Fano -:- [ 1.55 | 3.30 | 5.75 ]
15:30Gubbio - Giana Erminio -:- [ 2.25 | 2.88 | 3.15 ]
15:30Imolese - Ternana -:- [ 2.80 | 2.95 | 2.40 ]
15:30Monza - Pordenone -:- [ 2.95 | 2.90 | 2.30 ]
15:30Sambenedettese - FeralpiSalo -:- [ 2.95 | 2.80 | 2.40 ]
15:30Sudtirol - Vis Pesaro -:- [ 1.90 | 2.88 | 4.00 ]
15:30Virtus Verona - Teramo -:- [ 2.70 | 2.88 | 2.55 ]
19:30AlbinoLeffe - Renate -:- [ 2.20 | 2.80 | 3.35 ]
19:30Ravenna - Rimini -:- [ 1.92 | 2.95 | 3.85 ]
20:00Triestina - L.R. Vicenza -:- [ 2.20 | 2.95 | 3.15 ]

ITALIA: Serie D - Lohko A

15:30Borgaro - Bra -:-
15:30Chieri - Borgosesia -:-
15:30Dronero - Inveruno -:-
15:30Fezzanese - Folgore Caratese -:-
15:30Lavagnese - Ligorna -:-
15:30Milano City - Sestri Levante -:-
15:30Savona - Casale -:-
15:30Stresa Sportiva - Lecco -:-
16:00Unione Sanremo - Arconatese -:-

ITALIA: Serie D - Lohko B

15:30Ambrosiana - Darfo Boario -:-
15:30Ciserano - Caronnese -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.38 ]
15:30Como - Rezzato -:-
15:30Legnago Salus - Pro Sesto -:-
15:30Mantova - Pontisola -:-
15:30Olginatese - Caravaggio -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.00 ]
15:30Scanzorosciate - Villafranca -:- [ 2.20 | 3.15 | 2.75 ]
15:30Villa Alme - Seregno -:-
15:30Virtus Bergamo - Sondrio -:-

ITALIA: Serie D - Lohko C

15:30Adriese - Bolzano -:-
15:30ArzignanoChiampo - Cartigliano -:-
15:30ASC St. Georgen - Belluno -:-
15:30Chions - Este -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
15:30Clodiense - Trento -:-
15:30Feltre - Delta Rovigo -:-
15:30Levico Terme - Cjarlins Muzane -:-
15:30Montebelluna - Campodarsego -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.38 ]
15:30Tamai - Sandona -:-

ITALIA: Serie D - Lohko D

15:30Adrense - Pavia -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.38 ]
15:30Lentigione - Crema -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.38 ]
15:30Mezzolara - Ciliverghe Mazzano -:-
15:30Modena - Calvina -:-
15:30OltrepoVoghera - Axys Zola -:-
15:30Pergolettese - Classe -:- [ 1.28 | 4.20 | 7.50 ]
15:30San Marino - Fiorenzuola -:-
15:30Sasso Marconi - Reggio Audace -:- [ 2.85 | 2.90 | 2.28 ]
15:30Vigor Carpaneto - Fanfulla -:-

ITALIA: Serie D - Lohko E

15:30AC Aglianese - Gavorrano -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
15:30Bastia - Scandicci -:-
15:30Pianese - Massese -:-
15:30Ponsacco - Tuttocuoio -:- [ 2.28 | 3.00 | 2.75 ]
15:30Prato - Montevarchi Calcio -:- [ 2.23 | 3.15 | 2.70 ]
15:30Real Forte Querceta - Ghivizzano Borgo -:-
15:30San Donato - Cannara -:-
15:30Sangimignano Sport - UC Sinalunghese -:-
15:30Sangiovannese - Viareggio -:- [ 1.80 | 2.95 | 4.10 ]
15:30Trestina - Seravezza Pozzi -:-

ITALIA: Serie D - Lohko F

15:30ASD Pineto Calcio - Cesena -:-
15:30Campobasso - Giulianova -:-
15:30Forli - ASD Francavilla -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.38 ]
15:30Isernia - Castelfidardo -:-
15:30Jesina - Avezzano -:- [ 1.67 | 3.25 | 4.20 ]
15:30Recanatese - Sammaurese -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.45 ]
15:30Sangiustese - S. N. Notaresco -:-
15:30Santarcangelo - Matelica -:- [ 2.55 | 3.10 | 2.35 ]
15:30Savignanese - Agnonese -:-
15:30Vastese - Montegiorgio -:- [ 2.18 | 3.10 | 2.80 ]

ITALIA: Serie D - Lohko G

15:30Albalonga - Budoni -:- [ 1.62 | 3.35 | 4.40 ]
15:30Anzio Calcio 1924 - Trastevere Calcio -:- [ 5.40 | 3.45 | 1.50 ]
15:30Avellino - Vis Artena -:-
15:30Citta di Anagni - Ostia Mare -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.35 ]
15:30Flaminia - Monterosi FC -:-
15:30Ladispoli - Lupa Roma -:-
15:30Latina - Torres -:- [ 1.62 | 3.35 | 4.40 ]
15:30Latte Dolce - Cassino -:-
15:30SFF Atletico - Aprilia -:- [ 2.14 | 3.10 | 2.90 ]
16:00Lanusei Calcio - Castiadas -:- [ 1.60 | 3.15 | 5.00 ]

ITALIA: Serie D - Lohko H

15:30Bitonto - Nardo -:- [ 2.18 | 3.00 | 2.90 ]
15:30Gragnano - Altamura -:-
15:30Pomigliano - Vesuvio Ercolanese -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.15 ]
15:30Savoia - Andria -:- [ 2.35 | 3.00 | 2.63 ]
15:30Sorrento - Francavilla -:-
15:30SS Nola 1925 - Citta di Fasano -:-
15:30Taranto - Gelbison Cilento -:- [ 1.50 | 3.45 | 5.40 ]
16:00Picerno - Sarnese -:- [ 1.45 | 3.55 | 5.80 ]
17:00Audace Cerignola - Gravina -:-

ITALIA: Serie D - Lohko I

15:30AS Acireale - Locri 1909 -:-
15:30Bari - US Palmese -:- [ 1.33 | 4.20 | 6.10 ]
15:30Cittanovese - Gela -:- [ 2.23 | 3.15 | 2.70 ]
15:30Marsala - Citta di Messina -:-
15:30Messina - Portici 1906 -:-
15:30Roccella - Igea Virtus -:-
15:30Rotonda - Troina -:- [ 2.10 | 3.15 | 2.90 ]
15:30Sancataldese - Nocerina -:-
15:30Turris - Castrovillari -:- [ 1.75 | 3.25 | 3.80 ]

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Orobica N - Atalanta N -:- [ 5.00 | 4.00 | 1.50 ]

JAMAIKA: Premier League

22:00Dunbeholden - Portmore -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.57 ]
22:00Humble Lions - Reno -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
22:00Montego Bay - Waterhouse -:- [ 2.50 | 3.20 | 2.50 ]

JAPANI: Youth Sahara Cup

06:00Shimizu (Am) - Yokohama M. (Am) -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura - Playoffit

01:00Bucaramanga - Ind. Medellin 2:0 [ 2.25 | 3.15 | 3.10 ]
45'Tolima - Santa Fe 0:1 [ 2.25 | 2.95 | 3.30 ]
00:15Once Caldas - Aguilas -:- [ 1.61 | 3.60 | 5.30 ]

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Playoffit

22:15U. Magdalena - Cucuta -:- [ 2.10 | 2.95 | 3.10 ]

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Super Ligue

16:30AC Rangers - Muungano -:-
16:30Dauphins Noirs - Nyuki -:-
14:30Groupe Bazano - Lubumbashi Sport -:-
16:30AS Maniema - Motema Pembe -:-
16:30St Eloi Lupopo - Sanga Balende -:-

KREIKKA: Football League

15:00Aiginiakos - Aittitos Spata -:-
15:00Apollon Larissa - Sparti -:-
15:00Kerkyra - Karaiskakis -:-
15:00Panachaiki - Iraklis -:-

KREIKKA: Division C

11:00Aiolikos - Thyella Kamari -:-
12:00Panthiraikos - Agioi Anargyroi -:-
12:45Paniliakos - Diagoras -:-
13:00Enosi Lerna - Katastari -:-
15:00A. Asteras - Pao Koufalion -:-
15:00Acharnaikos - Panegialios -:-
15:00Acheron Kanalaki - Alexandros Kallithea -:-
15:00Achilleas Neokesarias - Stylida -:-
15:00Aetos Orfani - Aspida Xanthi -:-
15:00Alexandros Kilkis - Alexandroupoli -:-
15:00Almopos - Amyntaio -:-
15:00Ampelakiakos Salamis - Keratsini -:-
15:00Amvrysseas - Aspropyrgos Enosis -:-
15:00AO Ilisiakos - Korinthos -:-
15:00Apollon Makrychori - Karditsa -:-
15:00Aris Avato - Orfeas Xanthi -:- [ 2.75 | 3.20 | 2.25 ]
15:00Aris Palaiochori - Makedonikos -:-
15:00Asteras Itea - O. Volos -:-
15:00Atsalenios - Atromitos P. -:-
15:00Chalkis - Apollon Eretria -:-
15:00Charavgiakos - Agios Ierotheos -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Palliniakos -:-
15:00Eikosimias - Panargiakos -:-
15:00E. Piraeus - Giouchtas -:- [ 1.65 | 3.40 | 4.50 ]
15:00Episkopi - Aeek Inka -:-
15:00Floriada - Kronos Argyrades -:-
15:00Grevena Aerata - Thriamvos Serviana -:-
15:00GS Almyros - Thiseas Agria -:-
15:00Ipato - Ermionidas-Ermis -:-
15:00Kalampaki - Apollon Paralimniou -:-
15:00Keravnos Pernis - Kosmio -:-
15:00Kyminion - AS Giannitsa -:-
15:00Langadas - PO Triglia -:-
15:00Lefkimmi - Tilikratis L. -:-
15:00Makedonikos Siatista - Souli Paramythia -:-
15:00Mandraikos - Panarkadikos -:-
15:00Meliteas Melitis - Edessaikos -:-
15:00Meteora - Sellana -:-
15:00Nafpaktiakos A. - Makedonikos Foufas -:-
15:00Niki Tragano - PAO Varda -:-
15:00Niki Volos - Fokikos -:-
15:00Oikonomos - Pierikos -:-
15:00PAE Egaleo - Kallithea -:-
15:00Palaiochora - Ierapetra -:-
15:00Pamisos - Kalamata -:-
15:00Panmovriakos - Amaliadas - Panopoulou -:-
15:00Panserraikos - Chrisoupolis -:-
15:00Sidirokastro - Kavala -:-
15:00Veria - Niki Agkathia -:-
17:00Ionikos - Proodeftiki -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.60 ]
17:30Asteras Vlachioti - Pellana -:-

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu

18:00Portugali U21 - Slovakia U21 -:-
21:45Espanja - Bosnia ja Hertsegovina -:- [ 1.19 | 7.00 | 15.00 ]
23:00PeruutettuPeru - Honduras -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

14:00Zenit Petersburg (Rus) - Schalke (Ger) -:-

MAAILMA: U17 MM-kisat - Naiset

00:00Kolumbia U17 N - Espanja U17 N 1:1 [ 17.00 | 8.00 | 1.06 ]

MALAWI: Super League

14:30Blue Eagles - TN Stars -:-
14:30MAFCO - Azam Tigers -:-

MAROKKO: Coupe du Trone

16:00Berkane - Fes -:- [ 1.90 | 2.75 | 4.50 ]

MEKSIKO: Liga de Ascenso - Apertura - Playoffit

00:00Zacatecas Mineros - Dorados 0:1 [ 2.23 | 3.10 | 2.85 ]
05:00Juarez - Leones Negros -:- [ 1.60 | 3.25 | 5.10 ]

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

23:45Club America N - Lobos BUAP N 2:1 [ 1.22 | 5.50 | 9.00 ]
20:00Puebla N - U.N.A.M. N -:-

MONTENEGRO: Division 2

14:00Arsenal Tivat - Bokelj -:-
14:00Decic - Jedinstvo -:-
14:00Jezero - Berane -:-
14:00Kom Podgorica - Igalo -:-
14:00Otrant - Ljeskopolje -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

15:00Young Africans - Life Fighters -:-

NORJA: Toppserien - Naiset - Karsinta

14:00Grei N - Lyn N -:-

PANAMA: LPF - Apertura - Playoffit

45'Tauro - Arabe Unido 1:0 [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:003 De Febrero - Libertad 4:4 [ 4.30 | 3.60 | 1.65 ]
00:50Sp. Luqueño - Dep. Capiata 1:1 [ 2.15 | 3.15 | 3.10 ]
22:40Diaz - Independiente F.B.C. -:- [ 2.50 | 3.05 | 2.70 ]
00:50Nacional Asuncion - Sol De America -:- [ 2.10 | 3.15 | 3.20 ]

PERU: Segunda Division - Playoffit

22:00Cesar Vallejo - Juan Aurich -:-
22:30Carlos Manucci - Cienciano -:- [ 1.45 | 3.95 | 5.00 ]

PERU: Copa Peru

20:00Atletico Torino - Alianza Huanuco -:-
22:00Molinos El Pirata - Credicoop San Cristobal -:-
22:00Social Venus de Huacho - Santos FC -:-
22:30Deportivo Ascension - Las Palmas -:-

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Karsinta

84'Jamaika - Suriname 2:1 [ 1.20 | 5.25 | 12.00 ]
45'Caymansaaret - Saint Lucia 0:0
45'Nicaragua - Haiti 0:2 [ 2.25 | 3.30 | 2.70 ]
22:00Turks- ja Caicossaaret - Saint Vincent ja Grenadiinit -:-

PORTUGALI: Segunda Liga

16:30Covilha - Academica -:- [ 2.70 | 2.95 | 2.55 ]
17:00Academico Viseu - Estoril -:- [ 2.70 | 2.95 | 2.55 ]
17:00Farense - Mafra -:- [ 2.48 | 2.80 | 2.95 ]
19:00Oliveirense - Famalicao -:- [ 2.65 | 2.95 | 2.60 ]

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

23:00Felgueiras - Pedras Salgadas 5:2 [ 1.28 | 4.60 | 7.00 ]
13:001º Dezembro - SC Praiense -:- [ 2.75 | 2.90 | 2.33 ]
13:00Louletano - Sporting Ideal -:- [ 1.85 | 3.15 | 3.55 ]
17:00Alcains - Nogueirense -:-
17:00Amora - Oriental -:- [ 2.33 | 2.90 | 2.75 ]
17:00Anadia - SB Castelo Branco -:- [ 2.33 | 2.90 | 2.75 ]
17:00Casa Pia - Sacavenense -:- [ 1.72 | 3.35 | 3.80 ]
17:00CDC Montalegre - Cacadores Taipas -:-
17:00Cesarense - Agueda -:- [ 2.14 | 3.00 | 3.00 ]
17:00Cinfaes - Meda -:-
17:00Coimbroes - Sp. Espinho -:- [ 3.35 | 3.20 | 1.90 ]
17:00Fafe - Limianos -:- [ 1.45 | 3.95 | 5.00 ]
17:00Fatima - Vilafranquense -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.18 ]
17:00FC Alverca - Peniche -:- [ 2.33 | 3.30 | 2.48 ]
17:00Gafanha - U. Madeira -:- [ 1.65 | 3.60 | 3.80 ]
17:00Leca - Sanjoanense -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.18 ]
17:00Leiria - Sintrense -:- [ 1.80 | 3.25 | 3.60 ]
17:00Loures - Oleiros -:- [ 2.38 | 3.10 | 2.55 ]
17:00Lusitania FC - Gondomar -:-
17:00Maria de Fonte - Chaves B -:-
17:00Mirandela - AD Oliveirense -:- [ 1.25 | 5.00 | 6.50 ]
17:00Mirandes - Vizela -:-
17:00Moura AC - SC Angrense -:-
17:00Oliveira Hospital - Macao -:-
17:00Paredes - Maritimo B -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.35 ]
17:00Pedras Rubras - Amarante -:- [ 2.08 | 3.00 | 3.10 ]
17:00Penalva Do Castelo - Lusitano FCV -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
17:00Pinhalnovense - Montijo -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
17:00Real SC - Ferreiras -:- [ 1.22 | 5.00 | 7.50 ]
17:00Redondense - Vasco da Gama -:-
17:00Santa Iria - Caldas -:-
17:00Sao Martinho - Vilaverdense -:- [ 1.35 | 4.20 | 6.10 ]
17:00Sertanense - Torreense -:-
17:00Trofense - Merelinense -:- [ 1.72 | 3.35 | 3.80 ]

PORTUGALI: League Cup

13:45Setubal - Tondela -:- [ 1.90 | 3.50 | 4.00 ]
17:00Belenenses - Chaves -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset

17:00A-dos-Francos N - Ouriense N -:-
17:00Braga N - Boavista N -:-
17:00Ovarense N - Maritimo N -:-
17:00Sporting N - Albergaria/Durit N -:-
17:00Vilaverdense N - Valadares Gaia N -:-

PUOLA: Division 2

14:00Blekitni Stargard - Elblag -:-

PUOLA: III Liga - Lohko I

12:00T. Mazowiecki - Sokol Aleksandrow L. -:- [ 2.25 | 3.40 | 2.70 ]
13:00Legia II - W.Mazowieckie -:- [ 1.36 | 4.75 | 6.00 ]
17:00Swit - Zambrow -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]

PUOLA: III Liga - Lohko II

13:00Koszalin - Kleczew -:- [ 3.60 | 3.60 | 1.80 ]
14:00Stezyca - Lech 2 -:- [ 3.20 | 3.60 | 1.90 ]

PUOLA: III Liga - Lohko IV

15:00Spartakus Daleszyce - Czarni Polaniec -:- [ 2.40 | 3.40 | 2.50 ]

PUOLA: Central Youth League

13:00Cracovia U18 - Slask U18 -:-
14:00Torun U18 - Szczecin U18 -:-

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

12:00Biala Podlaska N - Leczna N -:- [ 25.00 | 11.00 | 1.02 ]
12:00Czarni Sosnowiec N - UJ Krakow N -:- [ 1.15 | 7.00 | 9.00 ]
12:00Mks Olimpia Szczecin N - AZS Wroclaw N -:-
13:00Polonia N - Mitech Zywiec N -:- [ 2.85 | 3.75 | 2.00 ]
14:00Katowice N - Medyk Konin N -:- [ 7.50 | 5.50 | 1.25 ]
14:30UKS SMS Lodz N - AZS PWSZ Walbrzych N -:- [ 2.85 | 3.75 | 2.00 ]

RANSKA: Coupe de France

15:00Annecy-le-Vieux - Val Lyonnais -:-
15:00Auch - GFC Ajaccio -:-
15:00Bellevue Nantes - Vertou -:-
15:00Carrieres Gresillons - Charitoise -:-
15:00Chapelle - Avranches -:-
15:00Escaudoeuvres - La Chapelle -:-
15:00FCA Troyes - Bourges -:-
15:00Feillens - Limonest -:-
15:00Frejus - Toulon -:-
15:00Grand Quevilly - Cherbourg -:-
15:00Guipavas - Montagnarde -:-
15:00Heillecourt - St. Louis Neuweg -:-
15:00Illkirch - Saint Avold -:-
15:00La Brede - Bergerac -:-
15:00Longueau - Blois -:-
15:00Marck - Saint-Omer -:-
15:00Melun - Chamalieres -:-
15:00Neslois - Chambly -:-
15:00Noisy-le-Grand - Riom -:-
15:00Ol. Strasbourg - Reipertswiller -:-
15:00Prix les Mezieres - Saint Amand -:-
15:00Raon L Etape - Bourg Peronnas -:-
15:00Rossfeld - Biesheim -:-
15:00Sainte-Genevieve - Sainte-Suzanne -:-
15:00Salinieres - Marignane -:-
15:00Sarreguemines - Metz -:-
15:00Stella Maris Douarnenez - Lannion -:-
15:00Tartas St. Yaguen - Lege Capferret -:-
15:00Versailles - Dragon -:-
15:00Villers Houlgate - Mondeville -:-
15:00Wasquehal - St Quentin -:-
15:30Avion - Epernay -:-
15:30Les Herbiers - Chauvigny -:-
15:30Luzenac - Rodez -:-
15:30St Orens - Sete -:-
15:30Vimy - Creteil -:-
16:00Avenir Lozere - Red Star -:-
16:00Chassieu Decines - Hyeres -:-
16:00Olympique de Valence - Beaucairois -:-
16:00Pontivyen - Vignoc Hede Guipel -:-
16:30Jeanne d'Arc - Besancon FC -:-
17:30Saint-Malo - Lorient -:-

RANSKA: 1. divisioona - Naiset

22:00Paris SG N - Lyon N -:-

ROMANIA: Liga 2

11:00Sportul Snagov - U. Cluj -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.07 ]
13:00UTA Arad - Arges Pitesti -:- [ 3.10 | 3.35 | 1.98 ]

ROMANIA: Superliga - Naiset

11:00CSS Targoviste N - Baia Mare N -:- [ 17.00 | 12.00 | 1.05 ]
11:00Fortuna Becicherecu Mic N - Universitatea Alexandria N -:-

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

11:00Activ Slobozia N - SN Constanta N -:-
11:00Navobi Iasi N - Vasas Odorhei N -:-
14:00Carmen Bucuresti N - Fairplay Bucuresti N -:-
14:00CSM Targu Mures N - Heniu Prundu Bargaului N -:-

RUOTSI: Superettan - Karsinta

15:30Varbergs - Oskarshamns -:- [ 1.53 | 3.90 | 5.00 ]
15:30Värnamo - Syrianska -:- [ 1.48 | 3.45 | 6.75 ]

RUOTSI: Division 1 - Putoamiskarsinta

17:00Karlslunds - Haninge -:-

SAKSA: Regionalliga North

15:00Lupo-Martini Wolfsburg - SC Weiche-08 -:- [ 3.85 | 3.60 | 1.75 ]
15:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:- [ 2.00 | 3.20 | 3.45 ]
15:00VfL Oldenburg - Wolfsburg II -:- [ 6.75 | 5.00 | 1.30 ]

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Todesfelde - Eutin -:- [ 1.95 | 3.75 | 2.70 ]
16:00Inter Turkspor Kiel - Lubeck II -:- [ 3.15 | 3.75 | 1.75 ]

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:00Altona - Meiendorfer SV -:- [ 1.12 | 6.40 | 9.50 ]
15:00Barmbek-Uhlenhorst - Sasel -:- [ 2.63 | 3.55 | 2.04 ]
15:00Niendorfer TSV - Dassendorf -:- [ 4.35 | 4.35 | 1.42 ]
15:00Pinneberg - Condor Hamburg -:- [ 4.60 | 4.60 | 1.38 ]

SAKSA: Oberliga Bremen

12:00Geestemunde - OSC Bremerhaven -:- [ 1.08 | 7.50 | 12.00 ]
15:00Vatan Bremen - SFL Bremerhaven -:- [ 5.00 | 5.00 | 1.32 ]

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

15:00Braunschweig II - Oythe -:- [ 1.45 | 4.25 | 4.25 ]
15:00Gifhorn - Wolfenbuttel -:- [ 1.70 | 4.00 | 3.15 ]
15:00Hannoverscher SC - Hagen/Uthlede -:- [ 1.75 | 3.75 | 3.15 ]
15:00Heeslinger - Delmenhorst -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.08 ]
15:00Spelle-Venhaus - Bersenbruck -:- [ 2.63 | 3.55 | 2.04 ]

SAKSA: Oberliga Westfalen

15:30Eintracht Rheine - ASC 09 Dortmund -:- [ 3.55 | 3.55 | 1.70 ]
15:30Ennepetal - Holzwickeder SC -:- [ 1.65 | 3.55 | 3.75 ]
15:30Gievenbeck - Westfalia Herne -:- [ 1.38 | 4.60 | 4.60 ]
15:30Hammer SpVgg. - Siegen -:- [ 1.80 | 3.55 | 3.15 ]
15:30Paderborn II - Westfalia Rhynern -:- [ 3.15 | 3.55 | 1.80 ]
15:30Sprockhovel - Erndtebruck -:- [ 2.04 | 3.45 | 2.75 ]
15:30TuS Haltern - FC Gutersloh -:- [ 1.18 | 5.40 | 7.50 ]

SAKSA: Oberliga Hessen

15:30Friedberg - Ginsheim -:- [ 2.08 | 3.60 | 2.55 ]
15:30Lohfelden - Fulda-Lehnerz -:- [ 2.14 | 3.75 | 2.40 ]

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

15:30Ger. Friedrichstal - Goppinger SV -:- [ 7.50 | 5.40 | 1.18 ]

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

15:30Bergisch Gladbach - Wegberg-Beeck -:- [ 3.00 | 3.60 | 1.85 ]
15:30Duren - FC Viktoria 08 -:- [ 1.60 | 4.00 | 3.55 ]
15:30Hennef - Friesdorf -:- [ 1.42 | 4.35 | 4.35 ]
15:45Merten - Breinig -:- [ 2.28 | 3.70 | 2.28 ]
16:00Deutz - Siegburger -:- [ 2.28 | 3.70 | 2.28 ]
16:00Frechen - Freialdenhoven -:- [ 3.45 | 3.55 | 1.72 ]
16:30VfL Vichttal - Alfter -:- [ 2.18 | 3.55 | 2.45 ]

SAKSA: Oberliga Niederrhein

14:00Düsseldorf-West - Hilden -:-
15:30Baumberg - Speldorf -:-
15:30Homberg - SC Velbert -:-
15:30Jahn Hiesfeld - Union Nettetal -:-
15:30Kleve - FC Monheim -:-
15:30SSVg Velbert - Meerbusch -:-
16:00Germania Ratingen - TuRU Düsseldorf -:-
16:30Duisburg - Schonnebeck -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga North

12:00Havelse U19 - Dresden U19 -:- [ 4.20 | 4.60 | 1.45 ]

SAKSA: Junioren Bundesliga South

14:00Stuttgarter Kickers U19 - Ingolstadt U19 -:- [ 3.15 | 3.80 | 1.80 ]

SAKSA: DFB Pokal - Naiset

13:00Sand N - Hoffenheim N -:-
15:00Bielefeld N - Leverkusen N -:-
15:00Forstern N - Wolfsburg N -:-
15:00Herforder N - Mönchengladbach N -:-
15:00Saarbrucken N - Frankfurt N -:-
15:00SGS Essen N - Freiburg N -:-

SERBIA: Prva Liga

14:00Bezanija - Teleoptik -:- [ 1.58 | 3.70 | 4.80 ]
14:00Buducnost Dobanovci - Trayal Krusevac -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
14:00Javor - Zarkovo -:-
14:00Metalac - Indjija -:- [ 1.90 | 3.10 | 3.80 ]
14:00Novi Pazar - Sloboda -:- [ 3.00 | 3.00 | 2.25 ]
14:00Radnicki 1923 - Borac -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]
14:00Sindjelic Beograd - Becej -:- [ 1.36 | 4.40 | 6.70 ]
14:00Zlatibor Cajetina - Backa Topola -:- [ 2.25 | 3.10 | 2.90 ]

SLOVENIA: 2. SNL

14:00Radomlje - Nafta -:- [ 1.45 | 4.50 | 5.00 ]
15:00Beltinci - Bilje -:- [ 2.00 | 3.60 | 3.00 ]
15:00Brda - Rogaska -:-
15:00Ilirija - NK Krka -:- [ 3.00 | 3.60 | 2.00 ]
15:00Tabor Sezana - Bravo -:- [ 2.60 | 3.50 | 2.25 ]

SRI LANKA: Champions League

12:00Crystal Palace - Navy -:-
12:00Pelicans SC - New Young's SC -:-
12:00Renown - Air Force -:-
12:00Solid - Red Star -:-
12:00Super Sun - Air Force -:-

SVEITSI: 1.Liga Promotion

15:30Munsingen - Cham -:-

TANSKA: 1. divisioona

14:45Hvidovre - Fredericia -:- [ 4.00 | 4.10 | 1.70 ]
14:45Koge - Lyngby -:- [ 2.43 | 3.45 | 2.70 ]
14:45Naestved - Nykobing -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.70 ]
14:45Roskilde - Helsingor -:- [ 2.05 | 3.55 | 3.25 ]
14:45Silkeborg - F. Amager -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.60 ]
17:00Viborg - Thisted -:- [ 1.42 | 4.40 | 6.50 ]

TRINIDAD JA TOBAGO: Pro League

00:00Central FC - S.A. Rangers -:-
02:00San Juan Jabloteh - Morvant Caledonia Utd -:-
22:00North East Stars - Police -:-
22:00Sando - Defence Force -:-
00:00W Connection - Point Fortin -:-

TŠEKKI: CFL

11:30Karlovy Vary - Usti nad Orlici -:- [ 2.75 | 3.45 | 2.08 ]

TŠEKKI: Division B

11:00Meteor Prague - Tatran Rakovnik -:-

TŠEKKI: Division C

14:30Caslav - Dvur Kralove -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

14:30Motorlet Prague B - Admira Prague B -:-

TŠEKKI: Stredocesky KP

14:30Velim - Spartak Pribram -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

14:30Sokol Lom - Olesnik -:-

TŠEKKI: Ustecky KP

14:30Louny - Vilemov -:-

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

14:30Jaromer - Vrchlabi -:-
14:30Rychnov n. Kneznou - Kostelec n. O. -:-

TŠEKKI: Pardubicky KP

14:00Dolni Ujezd - Litomysl -:-

TŠEKKI: Czech Cup - Naiset

11:30Zlin N - Slovacko N -:-
12:00Rakovnik N - Slavia Praha N -:-
14:30Pardubice N - Liberec N -:-
14:30Pribram N - Plzen N -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

15:00Metlaoui - Esperance Tunis -:- [ 3.30 | 3.00 | 2.05 ]

TURKKI: 2. Lig Punainen Lohko

12:00Kahramanmaras - Kirklarelispor -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.25 ]
12:00Sivas Belediyespor - Zonguldak -:-
12:30Fethiyespor - Bugsasspor -:- [ 2.45 | 3.25 | 2.35 ]
12:30Karagumruk - Sanliurfaspor -:- [ 2.10 | 3.20 | 2.90 ]
12:30Menemen Belediye - Manisa -:- [ 2.10 | 3.20 | 2.90 ]
12:30Tarsus - Anadolu Selcukspor -:- [ 1.60 | 3.60 | 4.10 ]
12:30Tokatspor - Pendikspor -:-

TURKKI: 2. Lig Valkoinen Lohko

12:00Amedspor - Inegolspor -:-
12:00Gumushanespor - Ankara Demirspor -:-
12:30Hacettepe - Bayrampasa -:- [ 1.80 | 3.25 | 3.60 ]
12:30Nigde Anadolu - Keciorengucu -:-
12:30Sakaryaspor - Gaziantepspor -:- [ 1.28 | 4.60 | 6.50 ]
12:30Sancaktepe - Eyupspor -:- [ 1.45 | 3.55 | 5.80 ]
12:30Sariyer - Samsunspor -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.25 ]
12:30Utas Usakspor - Kastamonuspor -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 1

12:00Erzin - Tepecik -:-
12:00Hopaspor - Hekimoglu Trabzon -:- [ 3.00 | 3.25 | 1.98 ]
12:00Karakopru - Gebzespor -:- [ 1.88 | 3.25 | 3.25 ]
12:00Nazillispor - Batman Petrolspor -:- [ 1.79 | 2.95 | 3.90 ]
12:30Kozan - Sile Yildizspor -:-
12:30Nevsehirspor - Ergene Velimese -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 2

12:00Elaziz Bld. - Adiyamanspor -:-
12:00Van Buyuksehir Bld. - Yeni Orduspor -:-
12:30Alibeykoy - Pazarspor -:- [ 2.33 | 3.25 | 2.43 ]
12:30Altindag Bld. - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:- [ 2.43 | 3.25 | 2.33 ]
12:30Duzcespor - Sultanbeyli -:- [ 1.83 | 3.30 | 3.30 ]
12:30Kemerspor 2003 - Bergama Bld. -:-
12:30Kirsehir Belediyespor - Osmaniyespor -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 3

12:00Cizrespor - Bayburt -:-
12:00Fatsa Belediyespor - Payasspor -:-
12:00Trabzon - Bucaspor -:- [ 1.88 | 3.25 | 3.25 ]
12:30Corum - Kocaelispor -:- [ 1.72 | 3.35 | 3.75 ]
12:30Golcukspor - 24 Erzincanspor -:- [ 2.33 | 3.25 | 2.43 ]
12:30Karacabey Birlikspor - Diyarbakirspor -:- [ 1.97 | 3.15 | 3.10 ]
12:30Turgutluspor - Halide E. -:-

UKRAINA: Persha Liga

14:00Inhulets - Kolos Kovalyovka -:-
14:00Obolon Brovar Kyjev - Hirnyk-Sport -:-

UNKARI: NB I - Naiset

14:00Szent Mihaly N - Ferencvaros N -:-

UUSI-SEELANTI: Football Championships

45'Auckland City - Canterbury 1:1 [ 1.43 | 4.35 | 4.50 ]
45'Hamilton - Eastern Suburbs 0:1 [ 3.75 | 3.95 | 1.60 ]
PuoliaikaTasman United - Wellington Phoenix Res 2 0:1 [ 2.05 | 3.50 | 2.65 ]
45'Team Wellington - Hawke's Bay 1:0 [ 1.29 | 5.00 | 5.75 ]
05:35Waitakere - Southern United -:- [ 1.78 | 3.50 | 3.30 ]

UUSI-SEELANTI: National League - Naiset

02:00Auckland N - Central Football N -:- [ 1.01 | 26.00 | 34.00 ]
02:30Canterbury United N - Northern Football N -:- [ 1.55 | 5.00 | 3.70 ]
03:00WaiBOP N - Capital Football N -:- [ 5.00 | 5.00 | 1.40 ]

VENÄJÄ: FNL

12:00R. Volgograd - Tomsk -:- [ 2.60 | 2.75 | 2.55 ]
12:00Sibir - SKA Khabarovsk -:- [ 3.75 | 2.88 | 1.92 ]
13:00Khimki - Sochi -:- [ 3.00 | 3.05 | 2.10 ]
13:00Nizhny Novgorod - FC Tambov -:- [ 2.65 | 2.80 | 2.50 ]
13:00Sp. Moskova 2 - Yaroslavl -:- [ 2.00 | 2.90 | 3.35 ]
14:00Krasnodar 2 - M. Saransk -:- [ 1.97 | 3.00 | 3.35 ]
15:00Armavir - Tyumen -:-
16:00Baltika - Chertanovo M. -:- [ 2.10 | 3.00 | 3.05 ]
16:00F. Voronezh - Kursk -:- [ 2.45 | 2.80 | 2.70 ]
18:00Zenit 2 - Luch -:- [ 3.25 | 2.80 | 2.14 ]

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Arabian Gulf Cup

14:45Al-Ain - Emirates Club -:-
14:45Al Nasr - Al Dhafra -:-
17:30Al Sharjah - Al Fujairah -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Black Rhinos - Shabanie -:-
15:00Bulawayo Chiefs - Highlanders -:-
15:00Chapungu Utd - Yadah -:-
15:00Dynamos - Mutare City Rovers FC -:-
15:00Triangle - Nichrut -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon