m.LiveTulokset.com

REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kertoimet

mainos

AFRIKKA: CAF Mestarien liiga - Karsinta

17:00Primeiro de Agosto (Ang) - KMKM (Zan) -:- [ 1.35 | 4.50 | 7.00 ]
19:30Al-Merreikh (Sud) - JS Kabylie (Alg) -:- [ 1.57 | 3.50 | 5.25 ]
21:00Zamalek (Egy) - Dekedda (Som) -:-
15:00Mekelle 70 Enderta F.C. (Eth) - Cano Sport (Gnq) -:-
16:00Al-Hilal (Sud) - Rayon Sport (Rwa) -:-
16:00Gor Mahia (Ken) - Aigle Noir (Bur) -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
16:00Simba (Tan) - UD Songo (Moz) -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
17:30Elect Sport (Cha) - Mberi Sportif (Gab) -:-
18:00Asante Kotoko (Gha) - Kano (Nga) -:-
18:00Enyimba (Nga) - Rahimo (Bfa) -:- [ 1.30 | 5.00 | 7.00 ]
18:00Pamplemousses (Mus) - Fosa Juniors (Mad) -:-
18:00Petro (Ang) - Matlama (Les) -:- [ 1.28 | 5.50 | 6.50 ]
19:00Al-Nasr (Lby) - Tempete MOCAF (Caf) -:-
19:00ASC Kara (Tog) - Buffles du Borgou (Ben) -:-
19:00AS Vita Club (Drc) - UMS de Loum (Cmr) -:-
19:00Horoya (Gui) - Stade Malien (Mli) -:-
20:00Nouadhibou (Mrt) - SO Armee (Ivo) -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
22:00USM Alger (Alg) - SONIDEP (Nig) -:- [ 1.20 | 4.80 | 12.00 ]

AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Karsinta

18:00FC Esae (Ben) - SNIM (Mrt) -:- [ 1.25 | 5.00 | 8.50 ]
19:00Amarat United (Ssu) - Ben Guerdane (Tun) -:-
19:00AS Maniema (Drc) - Pelican (Gab) -:-
19:00Etoile du Congo (Con) - Pyramids (Egy) -:-
19:00Kamsar (Gui) - Paradou (Alg) -:-
19:00Khartoum (Sud) - AS Arta (Dji) -:-
19:00Stade Renard (Cmr) - Motema Pembe (Drc) -:-
15:00Saint Louis (Sey) - TS Galaxy (Rsa) -:-
16:45Jwaneng Galaxy (Bot) - Bolton City (Mus) -:-
18:00Al Ittihad (Lby) - US Gendarmerie (Nig) -:-
18:30LISCR FC (Lbr) - Maranatha (Tog) -:-

ALGERIA: 1. divisioona

23:00Bel Abbes - Bordj Bou Arreridj 1:3 [ 2.55 | 2.85 | 2.70 ]
23:00Setif - Oran 1:1 [ 1.60 | 3.30 | 5.10 ]

ANGOLA: Girabola

17:00Academica - Sporting de Cabinda -:-
17:00Interclube - Ferroviario do Huambo -:-
17:00Libolo - Wiliet -:-
17:00Onze Bravos - Sagrada -:-
17:00Caala - Primeiro de Maio -:-
17:00Cubango - Santa Rita -:-

ARGENTIINA: Superliga

76'Rosario - Patronato 1:1 [ 2.02 | 3.00 | 3.80 ]
02:00Independiente - Colon -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.75 ]
17:00Godoy Cruz - Estudiantes -:- [ 2.55 | 2.85 | 2.95 ]
19:15Union Santa Fe - Lanus -:- [ 2.32 | 2.85 | 3.30 ]
21:30Central Cordoba - Racing Club -:- [ 4.30 | 3.20 | 1.84 ]
23:45River Plate - Talleres Cordoba -:- [ 1.61 | 3.65 | 5.20 ]

ARGENTIINA: Primera Nacional

23:00San Martin S.J. - CA Estudiantes 0:1 [ 1.75 | 3.25 | 4.40 ]
74'Gimnasia Jujuy - Chacarita Juniors 1:1 [ 1.95 | 3.05 | 3.85 ]
02:05Ind. Rivadavia - Ferro -:- [ 2.20 | 3.05 | 3.10 ]
20:00Agropecuario - Belgrano -:-
21:30All Boys - Brown Adrogue -:-
21:30Almagro - Gimnasia Mendoza -:-
22:00Platense - Estudiantes Rio Cuarto -:-
22:00San Martin Tucuman - Villa Dalmine -:-

ARGENTIINA: Primera B Metropolitana - Apertura

19:00Deportivo Armenio - UAI Urquiza -:-

ARGENTIINA: Primera C Metropolitana - Apertura

17:00Dock Sud - Berazategui -:-
21:30Canuelas - Real Pilar -:-
21:30Deportivo Espanol - Excursionistas -:-

ARMENIA: Valioliiga

16:00Shirak - Pyunik -:-
18:00FC Yerevan - Ararat-Armenia -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Altona Magic - Pascoe Vale -:- [ 1.88 | 3.55 | 3.20 ]
08:00Bentleigh - Avondale FC -:- [ 2.95 | 3.55 | 2.00 ]
08:00Dandenong - Melbourne Knights -:- [ 2.00 | 3.65 | 2.88 ]
08:00Hume City - Kingston City -:- [ 1.84 | 3.90 | 3.10 ]
08:00Oakleigh - Green Gully -:- [ 2.00 | 3.65 | 2.88 ]
08:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City -:- [ 2.18 | 3.65 | 2.55 ]
08:00South Melbourne - Heidelberg -:- [ 4.40 | 4.25 | 1.50 ]

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

09:00Taringa - Brisbane K. -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

09:00Sunshine Coast - Moreton Bay Utd -:- [ 7.50 | 5.50 | 1.22 ]
11:00Olympic FC - Brisbane U21 -:- [ 1.33 | 4.90 | 5.60 ]

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Riverside Olympic -:- [ 1.04 | 11.00 | 16.00 ]

AUSTRALIA: Northern NSW

07:30Broadmeadow - Charlestown City Blues -:- [ 2.28 | 3.45 | 2.50 ]
07:30Lambton J. - Edgeworth E. -:- [ 2.50 | 3.35 | 2.35 ]
07:30Maitland - Newcastle Jets U21 -:- [ 1.14 | 6.00 | 9.00 ]
07:30Valentine - Hamilton Olympic -:- [ 3.80 | 4.00 | 1.60 ]
07:30Weston Bears - Lake Macquarie -:- [ 1.35 | 4.40 | 5.80 ]

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

17:45Sabah Baku - Keshla -:-
20:00Qarabag - Gabala -:-

BELGIA: Jupiler League

19:00St. Liege - Kortrijk -:- [ 1.46 | 4.70 | 6.50 ]
21:00Mouscron - Eupen -:- [ 1.71 | 3.90 | 4.70 ]

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00Entente Durbuy - Hamoir -:- [ 2.55 | 3.60 | 2.20 ]
21:00Namur - Acren -:- [ 2.65 | 3.65 | 2.10 ]
16:00Stockay-Warfusee - Solieres Sport -:- [ 2.20 | 3.60 | 2.55 ]

BELGIA: Belgian Cup - Karsinta

17:00Boom - Vosselaar -:-
17:00Cappellen - Hamme -:-
17:00Duffel - Knokke -:-
17:00Francs Borains - Torhout -:-
17:00Rebecquoise - Tilleur -:-
17:00Ronse - Wijgmaal -:-

BELGIA: Super League - Naiset

15:00Club Brügge N - RSC Anderlecht N -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

PuoliaikaSan Jose - Real Potosi 1:0 [ 1.34 | 4.50 | 7.00 ]
02:30Guabira - Destroyers -:- [ 1.68 | 3.55 | 4.25 ]
22:00Aurora - Bolivar -:- [ 4.50 | 4.25 | 1.53 ]
22:00The Strongest - J. Wilstermann -:- [ 1.64 | 3.60 | 4.50 ]
00:15Nacional Potosi - Oriente Petrolero -:- [ 1.20 | 5.60 | 10.50 ]

BOLIVIA: Nacional B

20:00Chijipata - Deportivo Escara -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.50 ]
22:30Arauco Prado - Vinto -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.73 ]
22:30U. Sucre - Wils. Cooperativas -:- [ 1.35 | 4.35 | 7.00 ]
22:30Em Huanuni - Fatic -:-
22:30Independiente - Nacional Senac -:-
22:30Stormers - Stormers SC -:-
22:30Tomayapo - Fortaleza -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

18:00Hadzici - Kakanj -:-

BRASILIA: Serie A

23:00Gremio - Athletico-PR 2:1 [ 2.14 | 3.05 | 3.30 ]
22:00Goias - Internacional -:- [ 2.23 | 3.15 | 3.00 ]
22:00Santos - Fortaleza -:- [ 1.26 | 4.90 | 10.00 ]
22:00Vasco - Sao Paulo -:- [ 2.88 | 3.05 | 2.35 ]

BRASILIA: Serie B

21'Figueirense - CRB 0:0 [ 2.90 | 2.90 | 2.35 ]
21'Ponte Preta - Sport Recife 0:0 [ 2.30 | 2.80 | 3.10 ]
17:00America MG - Guarani -:- [ 1.60 | 3.45 | 5.10 ]

BRASILIA: Serie C

23:00Ferroviario - Confianca 2:2 [ 1.92 | 3.30 | 3.60 ]
23:00Globo - ABC 0:2 [ 1.72 | 3.50 | 4.50 ]
23:00Nautico - Santa Cruz 3:1 [ 2.60 | 3.40 | 2.40 ]
23:00Sampaio Correa - Imperatriz 0:1 [ 2.25 | 3.25 | 2.90 ]
23:00Treze - Botafogo PB 2:2 [ 2.45 | 3.20 | 2.65 ]
00:00Acreano - Luverdense -:-
00:00EC Sao Jose - Volta Redonda -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.50 ]
00:00Juventude - Ypiranga FC -:-
00:00Paysandu - Remo -:-

BRASILIA: Brasileiro U20

17:00Palmeiras U20 - Cruzeiro U20 -:-

BRASILIA: Brasileiro - Naiset - Playoffit

20:00Flamengo N - Internacional N -:- [ 1.44 | 4.65 | 5.00 ]
21:00Kindermann N - Osasco Audax N -:-

BULGARIA: Parva Liga

18:00Dunav Ruse - CSKA Sofia -:- [ 6.75 | 4.25 | 1.40 ]
20:30Ludogorets - Slavia Sofia -:- [ 1.33 | 4.50 | 8.00 ]

BULGARIA: Vtora liga

19:30Litex Lovech - Chernomorets Balchik -:-
20:00Pirin Blagoevgrad - Spartak Pleven -:-

CHILE: Primera Division

21'Everton - Coquimbo 0:0 [ 2.38 | 2.95 | 2.85 ]
03:30Curico Unido - A. Italiano -:- [ 2.00 | 3.30 | 3.30 ]
19:00Deportes Iquique - U. De Concepcion -:- [ 2.12 | 3.30 | 2.95 ]
22:00U. De Chile - U. Catolica -:- [ 2.95 | 3.20 | 2.17 ]
00:30Huachipato - Antofagasta -:- [ 2.40 | 3.25 | 2.60 ]

CHILE: Primera B

23:00Melipilla - S. Morning 3:1 [ 2.30 | 3.15 | 2.60 ]
58'D. Puerto Montt - Rangers 0:0 [ 1.64 | 3.50 | 4.20 ]
02:00La Serena - Barnechea -:- [ 1.87 | 3.50 | 3.15 ]
04:00Copiapo - Deportes Temuco -:- [ 2.06 | 3.05 | 3.10 ]
22:30Cobreloa - San Felipe -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

04:00Alajuelense - Santos De Guapiles -:- [ 1.42 | 4.10 | 6.40 ]
20:00Cartagines - Grecia -:-
00:00Guadalupe - ADR Jicaral -:-
00:05Limon - Saprissa -:-
00:55Zeledon - U.C.R. -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Clausura

23:00Barcelona Atletico - Atl. San Francisco -:-
23:00Jarabacoa - Atletico Pantoja -:-
23:00San Cristobal - Vega Real -:-

ECUADOR: Liga Pro

23:00Delfin - Dep. Cuenca 2:0 [ 1.35 | 4.50 | 7.00 ]
6'Tecnico U. - LDU Quito 0:0 [ 3.35 | 3.45 | 1.95 ]
03:30Barcelona SC - America de Quito -:- [ 1.20 | 6.10 | 10.00 ]
20:15El Nacional - U. Catolica -:- [ 3.05 | 3.25 | 2.15 ]
22:45Guayaquil City - Mushuc Runa -:- [ 1.90 | 3.35 | 3.60 ]

ECUADOR: Serie B

18:00LDU Loja - Santa Rita -:-
23:00LDU Portoviejo - Ind. Juniors -:-
23:30Atl. Porteno - Manta -:-
00:00Gualaceo - Santo Domingo -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

PuoliaikaJocoro - Independiente F.C. 0:0 [ 2.23 | 2.90 | 2.90 ]
03:30Chalatenango - Metapan -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.55 ]
00:0011 Deportivo - El Vencedor -:-
00:00Municipal Limeno - Alianza FC -:-
00:30FAS - Sonsonate -:-

ENGLANTI: Valioliiga

16:00Bournemouth - Manchester City -:- [ 17.00 | 8.00 | 1.19 ]
18:30Tottenham - Newcastle -:- [ 1.29 | 6.00 | 12.00 ]
18:30Wolves - Burnley -:- [ 1.76 | 3.65 | 5.45 ]

ENGLANTI: Championship

14:00Swansea - Birmingham -:- [ 2.05 | 3.40 | 3.90 ]

ENGLANTI: Championship - Naiset

14:00Durham N - Crystal Palace N -:- [ 1.20 | 5.50 | 8.00 ]
15:00Charlton N - Lewes N -:- [ 1.28 | 4.20 | 7.50 ]
16:00Blackburn N - London Bees N -:- [ 1.72 | 3.55 | 3.55 ]
16:00London City Lionesses N - Aston Villa N -:- [ 5.00 | 4.20 | 1.40 ]
16:00Sheffield Utd N - Leicester N -:- [ 1.50 | 3.80 | 4.60 ]

ESPANJA: LaLiga

18:00Alaves - Espanyol -:- [ 2.60 | 3.20 | 2.90 ]
18:00Mallorca - Real Sociedad -:- [ 3.10 | 3.25 | 2.45 ]
20:00Leganes - Atl. Madrid -:- [ 5.50 | 3.30 | 1.80 ]
22:00Barcelona - Betis -:- [ 1.36 | 5.15 | 8.95 ]

ESPANJA: LaLiga2

19:00Gijon - Vallecano -:- [ 2.30 | 2.88 | 3.50 ]
19:00Ponferradina - Zaragoza -:- [ 2.85 | 3.00 | 2.65 ]
20:00Huesca - La Coruna -:- [ 2.40 | 3.10 | 3.10 ]
21:00Tenerife - Numancia -:- [ 1.85 | 3.15 | 4.80 ]
22:00Extremadura UD - Fuenlabrada -:- [ 2.25 | 3.15 | 3.25 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 1

12:00Internacional de Madrid - Celta Vigo B -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.30 ]
13:00Langreo - Baleares -:- [ 2.65 | 3.00 | 2.50 ]
13:00Las Rozas - Real Madrid B -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.75 ]
13:00Melilla - Getafe B -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.60 ]
13:00Pena Deportiva - R. Oviedo B -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
13:00San Sebastian Reyes - Ferrol -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
14:00Las Palmas B - UD Ibiza-Eivissa -:- [ 2.90 | 3.00 | 2.30 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 2

13:00Alaves B - UD Logrones -:- [ 4.20 | 4.20 | 1.57 ]
19:00Haro Deportivo - Ath. Bilbao B -:- [ 4.20 | 3.40 | 1.75 ]
19:30Tudelano - Osasuna B -:- [ 1.70 | 3.60 | 4.00 ]
19:30Valladolid Promesas - Izarra -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]
20:00Salamanca - Arenas Club -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 3

13:00Ejea - Orihuela -:- [ 1.90 | 3.20 | 3.60 ]
13:00Espanyol B - Andorra -:- [ 1.40 | 5.00 | 5.00 ]
19:00Badalona - Barcelona B -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.65 ]
19:00Olot - Ebro -:- [ 2.00 | 3.00 | 3.60 ]
19:30Valencia B - Lleida -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]
20:00Gimnastic - Llagostera -:- [ 1.60 | 4.20 | 4.00 ]
20:00La Nucia - Cornella -:- [ 2.80 | 3.00 | 2.35 ]
20:00Sabadell - Castellon -:- [ 2.40 | 2.90 | 2.90 ]

ESPANJA: Segunda Division B - Lohko 4

19:30Cadiz B - Murcia -:- [ 2.40 | 2.90 | 2.90 ]
20:30UCAM Murcia - Sanluqueno -:-
21:00Algeciras - Villarrubia -:- [ 1.85 | 3.10 | 4.00 ]
21:00CF Talavera - Marbella -:- [ 2.75 | 3.00 | 2.40 ]
21:00Merida AD - Don Benito -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]
21:30Cartagena - Badajoz -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
22:30Cordoba - Granada B -:- [ 1.60 | 3.60 | 5.00 ]

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 1

19:00Arenteiro - Barco -:-
19:00Paiosaco - UD Ourense -:-
19:00Somozas - Silva SD -:-
19:30Arzua - Estradense -:-
20:00Arosa SC - Polvorin -:-
20:00CD Choco - La Coruna B -:-
20:00Ourense CF - Bergantinos -:-
20:00Pontellas - Rapido de Bouzas -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 2

13:00Lealtad - Lenense -:-
13:00Llanera - Caudal Deportivo -:-
13:00Vallobin - SD Navarro CF -:-
19:00Basico Urraca - Union Club Ceares -:-
19:00Mosconia - EI San Martin -:-
19:15CD Colunga - Praviano -:-
19:30L'Entregu - Condal -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 3

12:45Siete Villas - Santander B -:-
18:30Selaya - Torina -:-
19:00Guarnizo - Union Montanesa Escobedo -:-
19:00Vimenor - Barreda Balompie -:-
19:30Laredo - Ribamontan al Mar -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 4

12:15Santurtzi - Lagun Onak -:-
19:00Beasain - SD Deusto -:-
20:00Sestao - San Ignacio -:-
20:30Real Sociedad C - Portugalete -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 6

12:00Elche CF Ilicitano B - Atzeneta -:-
20:00Eldense - Paterna -:-
20:30Alzira - Roda -:-
20:30Beniganim - Alcoyano -:-
20:30Olimpic Xativa - Hercules B -:-
20:30Silla CF - Vilamarxant -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 7

11:00Alcobendas - Alcorcon B -:-
12:30Carabanchel - Flat Earth -:-
12:30RSD Alcala - Navalcarnero -:-
12:30Trival Valderas - San Fernando -:-
12:30Villaverde San Andres - El Alamo -:-
13:00Atletico Pinto - Vallecano B -:-
13:00CD Mostoles - AD Torrejon -:-
13:00Santa Ana - Parla -:-
14:15Union Adarve - Pozuelo de Alarcon -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 8

19:00Bupolsa - Arandina -:-
19:00La Baneza - Cristo Atletico -:-
19:30La Granja - Atl. Tordesillas -:-
19:30Mirandes 2 - Almazan -:-
19:30Real Avila - Real Burgos B -:-
20:00Zamora - G. Segoviana -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 9

20:00Alhaurin - Malaga B -:-
20:00Atletico de Porcuna - Huetor Tajar -:-
20:00Ejido - CD Torreperogil -:-
20:00Torredonjimeno - El Palo -:-
21:00Jaen - Melilla CD -:-
21:00Linares - Mancha -:-
21:00Loja - Motril -:-
21:30Antequera - Huetor Vega -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 10

12:30Betis B - San Roque -:-
12:30Cordoba B - Los Barrios -:-
12:30Coria C.F. - Rota -:-
13:00Sevilla C - Pozoblanco -:-
20:00Arcos CF - Xerez CD -:-
20:00Ciudad de Lucena - Ecija -:-
20:00Conil - CD Gerena -:-
20:30Lebrijana - CD Utrera -:-
20:30Xerez D.F.C. - Antoniano -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 11

12:30San Rafael - Santa Catalina Atletico -:-
13:30Felanitx - Portmany -:-
19:00Soller - Andratx -:-
19:15Llosetense - Alcudia -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 12

14:00CD Marino - CD Buzanada -:-
14:00Gran Tarajal - SD Tenisca -:-
14:00Lanzarote - Santa Ursula -:-
14:00Tacoronte - Tamaraceite -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 13

12:00Minerva - Lorca Deportiva -:-
20:00Aguilas FC - Deportiva Minera -:-
20:00CAP Ciudad de Murcia - Cartagena B -:-
20:00Club Olimpico de Totana - Pulpileno -:-
20:30Mazarron CF - Mar Menor -:-
20:30UD Los Garres - EDMF Churra -:-
21:00Huercal-Overa - Plus Ultra -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 14

12:00Extremadura UD B - Llerenense -:-
13:00Cacereno - Aceuchal -:-
13:00Olivenza - Diocesano -:-
20:30Azuaga - Trujillo -:-
20:30CD Coria - Fuente de Cantos -:-
20:30Miajadas - Arroyo -:-
20:30Valdivia - Villanovense -:-
21:00CD Calamonte - Montijo -:-
21:00RCP Valverdeno - UP Plasencia -:-
22:00Moralo - Jerez CF -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 15

18:30Fontellas - Pena Azagresa -:-
19:00Pena - Cortes -:-
20:00Cirbonero - Mutilvera -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 16

13:00Berceo - Casalarreina -:-
19:00Arnedo - CCD Alberite -:-
19:00Naxara - Calahorra B -:-
19:00River Ebro - Pradejon -:-
19:00Vianes - Yague -:-
19:30Anguiano - Varea -:-
19:30SD Logrones - CDFC Calzada -:-
20:00Calasancio - Alfaro -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 17

12:30San Juan Zaragoza - Tarazona -:-
12:30Zaragoza B - Binefar -:-
13:00Cuarte - Borja -:-
13:30Valdefierro - Sarinena -:-
19:00Almudevar - Robres -:-
19:00Calamocha - Brea -:-
19:00Villanueva CF - Utebo FC -:-
19:30CF Illueca - Atletico Monzon -:-
19:30Fraga - Barbastro -:-
19:30Tamarite - Belchite 97 -:-

ESPANJA: Tercera Division - Lohko 18

12:30Illescas - Guadalajara -:-
20:00Albacete B - Ciudad Real -:-
20:00Almansa - Villacanas -:-
20:00Toledo - Conquense -:-
20:30La Solana - Madridejos -:-
20:30Puertollano C.F. - Torrijos -:-
20:30Quintanar - Pedroneras -:-
20:30Socuellamos - La Roda -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Premier League

16:00Baroka - Bloem Celtic -:- [ 2.60 | 2.75 | 2.85 ]
16:00Stellenbosch - Maritzburg Utd -:- [ 2.80 | 2.63 | 2.80 ]

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

16:00SiirrettyJomo Cosmos - Royal Eagles -:-
16:00Mbombela - Ajax Cape Town -:- [ 2.95 | 2.70 | 2.43 ]
16:00Real Kings - JDR Stars -:- [ 2.25 | 2.70 | 3.20 ]
16:00Tshakhuma - Jomo Cosmos -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Multichoice Diski

10:00Black Leopards U21 - Stellenbosch U21 -:-
11:00Highlands U21 - Polokwane U21 -:-
13:00Amazulu U21 - Bloem Celtic U21 -:-
13:00Golden Arrows U21 - Supersport U21 -:-
13:00Kaizer U21 - Mamelodi U21 -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1

13:00Jeju - Seoul -:- [ 2.95 | 3.30 | 2.20 ]
13:00Pohang - Incheon -:- [ 1.75 | 3.35 | 4.25 ]

ETELÄ-KOREA: K League 2

14:00Busan - Anyang -:-

EUROOPPA: Premier League (Crimea)

17:00Ocean Kerch - Yevpatoriya -:-
19:00Krymteplytsia - TSK Simferopol -:-

FÄRSAARET: Valioliiga

17:00Fuglafjordur - TB Tvoroyri -:-
17:00HB Torshavn - Vikingur -:-
17:00Skala Itrottarfelag - Runavik -:-
17:00Streymur - Klaksvik -:-
19:00Argir - B36 Torshavn -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Georgia - Saburtalo Tbilisi -:-
20:00Din. Tbilisi - Rustavi -:-

GIBRALTAR: National League

19:15College 1975 FC - Mons Calpe -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

59'Municipal - Deportivo Mixco 1:0 [ 1.32 | 4.20 | 6.50 ]
05:00Xelaju - Sanarate -:- [ 1.45 | 3.75 | 5.40 ]
20:30Antigua - Coban Imperial -:-
21:00Malacateco - Iztapa -:-
23:30Guastatoya - Santa Lucia -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Mirebalais - Baltimore -:-
23:00Cavaly - America des Cayes -:-
23:00Ouanaminthe - Cosmopolites -:-
23:00Racing des Gonaives - Real du Cap -:-

HOLLANTI: Eredivisie

13:15Waalwijk - Den Haag -:- [ 2.30 | 3.70 | 2.90 ]
15:30Utrecht - Venlo -:- [ 1.30 | 5.50 | 9.50 ]
17:45Zwolle - Sparta Rotterdam -:- [ 3.25 | 3.75 | 2.10 ]

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00ADO 20 Heemskerk - USV Hercules -:-
15:00Hoogland - Westlandia -:-
15:30Dongen - EVV -:-
15:30Groene Ster - Oostzaan -:-
15:30HSC '21 - HV & CV Quick -:-
15:30Lienden - DEM -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

15:30VV Alkmaar N - Ajax N -:- [ 8.00 | 6.50 | 1.20 ]

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

PuoliaikaMarathon - Real Espana 1:1 [ 1.98 | 3.05 | 3.15 ]
PuoliaikaReal de Minas - Platense 3:0 [ 2.43 | 2.95 | 2.50 ]
04:00Motagua - Vida -:- [ 1.44 | 3.55 | 5.75 ]
00:00Real Sociedad - CD Honduras -:-

INDONESIA: Liga 1

11:00Kalteng Putra - Bhayangkara Utd -:-
14:00Persela - TIRA Persikabo -:-
16:30Badak Lampung - Persib -:-

INTIA: Calcutta Premier Division A

12:30East Bengal - BSS Sporting -:-

IRLANTI: FAI Cup

16:00Crumlin Utd - Lucan Utd -:-

ISLANTI: Pepsideild

19:00Akureyri - KR Reykjavik -:-
21:15Hafnarfjordur - Breidablik -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Grindavik -:-

ISLANTI: Division 2

16:00Fjardabyggd - IR Reykjavik -:- [ 2.07 | 3.75 | 2.60 ]
17:00Selfoss - Leiknir F. -:- [ 2.07 | 3.75 | 2.60 ]
17:00Vestri - Vidir -:-
18:00Dalvik/Reynir - Kari -:- [ 1.50 | 4.20 | 4.20 ]
19:00Husavik - KFG Gardabaer -:- [ 1.22 | 5.25 | 7.50 ]
19:00Throttur Vogar - Tindastoll -:- [ 1.28 | 4.80 | 6.25 ]

ISLANTI: Urvalsdeild - Naiset

17:00Breidablik N - Stjarnan N -:-
17:00Fylkir N - Valur N -:-
17:00IBV Vestmannaeyjar N - HK/Vikingur N -:-
17:00Keflavik N - KR Reykjavik N -:-
17:00Thor/KA N - Selfoss N -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00H. Kfar Saba - H. Haifa -:- [ 2.70 | 3.15 | 2.35 ]
20:00Bnei Yehuda - Shmona -:- [ 2.08 | 3.15 | 3.20 ]
20:15B. Jerusalem - H. Beer Sheva -:- [ 2.25 | 3.00 | 3.00 ]

ITALIA: Serie A

19:00Udinese - AC Milan -:- [ 3.85 | 3.35 | 2.04 ]
21:45AS Roma - Genoa -:- [ 1.56 | 3.80 | 6.75 ]
21:45Cagliari - Brescia -:- [ 1.84 | 3.70 | 4.20 ]
21:45Sampdoria - Lazio -:- [ 3.55 | 3.30 | 2.14 ]
21:45Spal - Atalanta -:- [ 4.90 | 3.65 | 1.75 ]
21:45Torino - Sassuolo -:- [ 1.93 | 3.40 | 4.20 ]
21:45Verona - Bologna -:- [ 3.45 | 3.20 | 2.23 ]

ITALIA: Serie B

19:00Empoli - Juve Stabia -:- [ 1.52 | 3.70 | 6.75 ]
22:00Perugia - Chievo -:- [ 2.35 | 3.05 | 3.25 ]

ITALIA: Serie C - Lohko A

16:00Pistoiese - AlbinoLeffe -:- [ 2.75 | 3.05 | 2.40 ]
16:00Pro Vercelli - Pianese -:- [ 1.67 | 3.50 | 4.30 ]
16:00Siena - Olbia -:- [ 1.58 | 3.50 | 4.90 ]
18:30Alessandria - Gozzano -:- [ 1.62 | 3.40 | 4.70 ]
18:30Arezzo - Lecco -:- [ 1.65 | 3.40 | 4.50 ]
18:30Como - Pergolettese -:- [ 1.72 | 3.30 | 4.25 ]
18:30Giana Erminio - Renate -:- [ 2.25 | 3.05 | 2.95 ]
18:30Pro Patria - Monza -:- [ 3.60 | 3.20 | 1.90 ]

ITALIA: Serie C - Lohko B

16:00ArzignanoChiampo - Piacenza -:- [ 3.15 | 3.15 | 2.10 ]
16:00Carpi - Cesena -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.30 ]
16:00Vis Pesaro - Sudtirol -:- [ 2.88 | 2.95 | 2.35 ]
17:30Triestina - Gubbio -:- [ 1.62 | 3.50 | 4.50 ]
18:30Fano - Sambenedettese -:- [ 2.80 | 3.05 | 2.35 ]
18:30Fermana - Ravenna -:- [ 2.30 | 2.88 | 3.05 ]
18:30Modena - L.R. Vicenza -:- [ 3.05 | 3.05 | 2.20 ]
18:30Rimini - Imolese -:- [ 2.48 | 3.05 | 2.63 ]
18:30Virtus Verona - Padova -:- [ 2.88 | 3.05 | 2.30 ]

ITALIA: Serie C - Lohko C

16:00Avellino - Catania -:- [ 2.95 | 3.05 | 2.25 ]
17:30Catanzaro - Teramo -:- [ 1.77 | 3.30 | 3.95 ]
17:30Virtus Francavilla - Reggina 1914 -:- [ 2.60 | 2.95 | 2.60 ]
18:30Potenza - Casertana -:- [ 2.10 | 3.05 | 3.20 ]
18:30Rende - Bisceglie -:- [ 1.67 | 3.40 | 4.30 ]
18:30Sicula Leonzio - Bari -:- [ 3.65 | 3.40 | 1.82 ]
19:30Monopoli - Vibonese -:- [ 1.92 | 3.15 | 3.65 ]
19:30Viterbese - Paganese -:- [ 1.73 | 3.35 | 4.10 ]
21:45Cavese - Picerno -:- [ 1.72 | 3.40 | 4.10 ]

ITÄVALTA: Tipico Bundesliga

18:00Hartberg - Austria Vienna -:- [ 2.95 | 3.70 | 2.14 ]
18:00Salzburg - Admira -:- [ 1.03 | 12.50 | 35.00 ]
18:00Sturm Graz - Tirol -:- [ 1.72 | 3.70 | 4.50 ]

ITÄVALTA: 2. Liga

11:30A. Klagenfurt - BW Linz -:- [ 1.80 | 3.60 | 3.60 ]

ITÄVALTA: Regionalliga Central

18:00Andra (Am) - Union Gurten -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Vorarlberg

17:00Rothis - Dornbirner S. -:-
17:00RW Rankweil - Lauterach -:-
18:00A. Lustenau (Am) - Langenegg -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

14:00Bergheim N - Vorderland N -:-

JAPANI: J2 League

12:00Gifu - Kashiwa -:- [ 6.50 | 4.60 | 1.40 ]
13:00Ehime - Omiya Ardija -:- [ 3.35 | 3.25 | 2.10 ]
13:00Okayama - Machida -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.45 ]

KAMBODŽA: C-League

11:30Angkor Tiger FC - NagaWorld -:-
11:30Electricite Du Cambodge - Police Commissary -:-
11:30Kompong Cham - Asia Euro United -:-

KANADA: Canadian Premier League - Syyskausi

21'Pacific FC - Valour 0:0
22:30Forge - Cavalry -:-

KANADA: CSL

00:00Ukraine United - Serbian W. E. -:-
01:00Hamilton City - CSC Mississauga -:-
02:00Waterloo - Vorkuta -:-
03:00Brantford - Kingsman -:-

KANADA: U Sports

03:30UBC Okanagan - UNBC -:-
23:00Saskatchewan - Alberta -:-
23:15Lethbridge - MacEwan -:-
00:00UBC - Trinity Western -:-
00:00Victoria - UFV -:-

KAZAKSTAN: Valioliiga

16:00FC Astana - Taraz -:- [ 1.21 | 4.50 | 9.50 ]
16:00Kaisar - Zhetysu -:- [ 1.94 | 3.00 | 3.30 ]
17:00Aktobe - Ertis Pavlodar -:- [ 3.10 | 2.95 | 2.04 ]
17:00K. Almaty - Okzhetpes -:- [ 1.58 | 3.40 | 4.60 ]

KIINA: Yi League

11:00Xian Daxing Chongde - Shenyang Urban FC -:- [ 11.00 | 9.00 | 1.10 ]

KIRGISIA: Premier Liga

14:30Alay Osh - Kant -:-
14:30Alga - Akademiy Futbola -:-
14:30Kara Balta - Ilbirs -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

23:15Pasto - U. Magdalena 2:0 [ 1.54 | 3.55 | 6.50 ]
21'Junior - Once Caldas 0:0 [ 1.73 | 3.35 | 4.75 ]
01:30Cucuta - La Equidad -:- [ 1.64 | 3.50 | 5.30 ]
03:45Millonarios - Dep. Cali -:- [ 1.92 | 3.10 | 4.10 ]
21:45Patriotas - Bucaramanga -:- [ 1.72 | 3.30 | 5.00 ]
23:45Petrolera - Huila -:- [ 1.72 | 3.20 | 5.20 ]

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Clausura

23:00Atletico F.C. - Orsomarso 1:0 [ 2.10 | 3.05 | 3.00 ]
22:30Fortaleza - Real Cartagena -:-
23:00Barranquilla - Boca Juniors -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Naiset - Playoffit

01:00Millonarios N - Santa Fe N -:-
23:30Cortulua N - Ind. Medellin N -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

17:30Don Bosco - AC Rangers -:-
17:30Lubumbashi Sport - Bukavu -:-
17:30Nyuki - AS Maniema -:-
17:30Bukavu - AS Vita Club -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Drita - Flamurtari -:-
18:00Vushtrria - Trepca 89 -:-

KREIKKA: Super League

18:45Atromitos - AEL Larissa -:- [ 1.65 | 3.25 | 5.25 ]
19:15Panionios - Volos NFC -:- [ 2.70 | 3.05 | 2.55 ]
20:00PAOK - Panetolikos -:- [ 1.18 | 6.25 | 12.00 ]
22:00AEK - Xanthi -:- [ 1.32 | 4.30 | 10.00 ]

KREIKKA: Cup

17:00Tilikratis L. - Sellana -:-
16:00Pallixouriakos - Xenophon Krestena -:-
16:00Pellana - Agios Georgios -:-
16:30Thinaliakos - Potamia -:-
17:00Acharnaikos - Aeek Inka -:-
17:00Alexandroupoli - Aetos Orfani -:-
17:00Apollo Efpaliou - Omiros Neochori -:-
17:00Atalanti - Meteora -:-
17:00Edessaikos - Thermaikos FC -:-
17:00Elassona - Souli Paramythia -:-
17:00Episkopi - Atsalenios -:-
17:00SiirrettyKalamata - Atromitos Patras -:-
17:00Korinthos - Leonidio -:-
17:00MA Iasmos - F.C. Pandramaikos -:-
17:00Makedonikos Foufas - Alexandros Kallithea -:-
17:00Nea Artaki - E. Piraeus -:-
17:00SiirrettyPansamiakos Vathyllou - Aiolikos -:-
17:00Panserraikos - Orfeas Xanthi -:-
17:00Paone - Karitsa -:-

KROATIA: 1. HNL

19:00Gorica - Istra 1961 -:- [ 1.60 | 3.50 | 5.00 ]
21:00Osijek - Hajduk Split -:- [ 2.48 | 3.00 | 2.65 ]
22:00Zapresic - Lok. Zagreb 0:0 [ 2.70 | 3.25 | 2.30 ]

KROATIA: 2. HNL

18:30Hajduk Split 2 - Kustosija -:- [ 1.67 | 3.25 | 4.20 ]
18:30Rudes - Sibenik -:- [ 2.50 | 2.90 | 2.50 ]

KYPROS: First Division

19:00AEL Limassol - Anorthosis -:- [ 2.40 | 3.00 | 2.75 ]

LATVIA: Optibet Virsliga

16:00Jelgava - BFC Daugavpils -:-
18:00Spartaks - Riga FC -:-
19:30Metta/LU - Valmiera -:-

LATVIA: 1. Liga

16:00Grobina - Super Nova -:-

LIETTUA: A Lyga

18:00Palanga - Atlantas -:-

LIETTUA: I Lyga

15:00Dainava Alytus - FC Pakruojis -:-
16:00BFA Vilnius - Dziugas Telsiai -:-

LUXEMBURG: Kansallinen Divisioona

17:00Hostert - Racing Luxembourg -:-
17:00Jeunesse Esch - Victoria Rosport -:-
17:00Muhlenbach - Fola -:-
19:00Ettelbruck - Mondorf -:-
19:00UNA Strassen - Differdange -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

18:00Ionikos (Gre) - Diagoras (Gre) -:-

MAAILMA: Arab Club Champions Cup - Alustava

21:00Bizertin - Saoura -:-
21:00Fomboni - ASAS -:-

MAAILMA: Seurajoukkueiden ystävyysottelu Naiset

20:00Alaves N (Esp) - EDF Logrono N (Esp) -:-
12:30Betis N (Esp) - Malaga N (Esp) -:-
16:00Arsenal N (Eng) - Tottenham N (Eng) -:-
17:00West Ham N (Eng) - Bristol City N (Eng) -:-
20:00Levante N (Esp) - Vallecano N (Esp) -:-

MALESIA: Malaysia Cup

16:00UiTM - Petaling Jaya CFC -:-

MALI: Premiere Division

19:00Black Stars - CO Bamako -:-
21:00Onze Createurs - US Bougouni -:-
18:45Duguwolofila de Babanba - Bakaridjan -:-
18:45Mamahira - AS Police -:-
18:45Sabana de Mopti - USC Kita -:-
19:00Djoliba - AS Nianan -:-
21:00LC Bamako - AS Performance -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

21'Queretaro - Leon 0:0 [ 2.80 | 3.25 | 2.30 ]
03:00Cruz Azul - Puebla -:- [ 1.43 | 4.10 | 6.40 ]
03:00Pachuca - Atlas -:- [ 1.55 | 4.00 | 4.90 ]
05:05Tigres - Club America -:- [ 2.04 | 3.30 | 3.25 ]
20:00Toluca - Tijuana -:- [ 2.10 | 3.35 | 3.10 ]

MEKSIKO: Ascenso MX - Apertura

21'Alebrijes Oaxaca - Cafetaleros de Chiapas 0:0 [ 1.98 | 3.15 | 3.35 ]
05:00Dorados - Venados -:- [ 1.98 | 3.20 | 3.25 ]

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Orizaba - Cafessa -:-
00:00Pioneros - Atl. San Luis 2 -:- [ 1.95 | 3.40 | 3.50 ]
01:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Yalmakan -:- [ 2.30 | 3.00 | 3.00 ]
01:30Gavilanes de Matamoros - UA Chihuahua -:-
03:00Canoneros Marina - U.N.A.M. 2 -:-
03:00Mineros de Fresnillo - Alacranes -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.75 ]
00:00Inter Playa Del Carmen - Irapuato -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

00:00Chimalhuacan - Dongu -:- [ 2.25 | 3.30 | 2.75 ]
00:00Ciervos - La Paz -:-
00:00San Francisco - Zacatecas 2 -:- [ 5.50 | 4.50 | 1.40 ]
00:00Uruapan - Chapulineros -:- [ 2.25 | 3.25 | 2.75 ]
01:00Tlayacapan - Zitacuaro -:- [ 2.40 | 3.30 | 2.50 ]

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

20:00Puebla N - U.N.A.M. N -:-
00:00Necaxa N - Monarcas Morelia N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

18:00Codru Lozova - Petrocub -:-
18:00Dinamo-Auto - Speranta Nisporeni -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

20:00Buducnost - Zeta -:- [ 1.37 | 3.95 | 6.10 ]

MONTENEGRO: Druga Liga

18:00Arsenal Tivat - Ibar -:-
18:00Decic - Lovcen -:-
18:00Drezga - Bokelj -:-
18:00Jezero - Jedinstvo -:-
18:00Mornar - Otrant -:-

MOSAMBIK: Mocambola

16:00Chibuto - Ferroviario Nampula -:-
16:00Costa do Sol - LD Maputo -:-
16:00ENH Vilankulo - Ferroviario Nacala -:-
16:00Nacala - Maxaquene -:-
16:00Textil do Pungue - Textafrica Chimoio -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

68'Ocotal - Sabanas 1:0
21'Juventus Managua - Diriangen 0:0
04:00Ferretti - Esteli -:-
00:00Jalapa - Chinandega -:-

NORJA: Eliteserien

19:00Brann - Tromsø -:- [ 1.38 | 4.75 | 8.00 ]
19:00Haugesund - Lilleström -:- [ 1.89 | 3.70 | 3.95 ]
19:00Kristiansund - Mjondalen -:- [ 2.00 | 3.55 | 3.60 ]
19:00Molde - Odd -:- [ 1.95 | 3.60 | 3.80 ]
19:00Viking - Ranheim -:- [ 2.05 | 3.55 | 3.45 ]
21:00Strömsgodset - Sarpsborg 08 -:- [ 2.90 | 3.50 | 2.35 ]

NORJA: OBOS-ligaen

16:00Ham-Kam - Notodden -:- [ 1.60 | 3.70 | 5.25 ]
19:00Jerv - Skeid -:- [ 2.00 | 3.45 | 3.55 ]
19:00KFUM Oslo - Ull/Kisa -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.50 ]
19:00Nest-Sotra - Sandefjord -:- [ 3.20 | 3.40 | 2.14 ]
19:00Raufoss - Start -:- [ 3.50 | 3.70 | 1.92 ]
19:00Sogndal - Kongsvinger -:- [ 1.94 | 3.55 | 3.60 ]
19:00Strømmen - Tromsdalen -:- [ 1.45 | 4.30 | 6.25 ]

NORJA: 2. divisioona - Lohko 1

17:00Arendal - Egersunds -:- [ 2.48 | 3.85 | 2.30 ]
17:00Brattvag - Halden -:- [ 2.85 | 3.80 | 2.05 ]
17:00Moss - Hodd -:- [ 2.25 | 3.85 | 2.55 ]
18:00Fredrikstad - Levanger -:- [ 1.45 | 4.75 | 4.80 ]

NORJA: 2. divisioona - Lohko 2

16:00Alta - Asker -:- [ 2.10 | 3.95 | 2.70 ]
16:00Senja - Oppsal -:- [ 1.85 | 4.00 | 3.20 ]

NORJA: Division 3 - Lohko 1

16:00Stabaek 2 - Herd -:-

NORJA: Division 3 - Lohko 2

13:00Norild - Ready -:- [ 2.23 | 3.80 | 2.45 ]
19:00Lyn - Follo -:-

NORJA: Division 3 - Lohko 6

16:00Leknes - Lillestrom 2 -:-
18:00Ull/Kisa 2 - Bodo/Glimt 2 -:-

NORJA: Junior U19

16:00Mjondalen U19 - Stromsgodset U19 -:-

NORJA: Toppserien - Naiset

14:00Lyn N - Vålerenga N -:- [ 4.00 | 4.30 | 1.55 ]
16:00Arna-Bjørnar N - LSK Kvinner N -:- [ 6.50 | 5.25 | 1.30 ]

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30ASEC Mimosas - Academie de FAD -:-
18:30Issia Wazi - SOL -:-
18:30San Pedro - Bouake -:-
18:30Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou -:-
18:30WAC - Africa Sports -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Deportivo Universitario - Alianza 2:3 [ 2.00 | 3.25 | 3.30 ]
02:00Plaza Amador - Independiente -:- [ 2.30 | 3.10 | 2.80 ]
04:00San Francisco - Miguelito -:- [ 1.85 | 3.00 | 4.15 ]
00:00Arabe Unido - Costa del Este -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

23:00Sol De America - Dep. Capiata 1:1 [ 1.95 | 3.50 | 3.30 ]
01:30Guarani - San Lorenzo -:- [ 1.90 | 3.50 | 3.50 ]
23:00Diaz - Libertad -:- [ 4.00 | 3.50 | 1.75 ]

PARAGUAY: Division Intermedia

02:003 De Febrero - 12 de Octubre -:-
17:00Fulgencio Yegros - Sportivo Trinidense -:-
21:45Deportivo Caaguazu - Resistencia -:-
21:45General Caballero JLM - Sportivo Iteno -:-
22:00RI 3 Corrales - Independiente F.B.C. -:-
22:00Rubio Nu - Atyra -:-
22:152 de Mayo - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

23:15Binacional - Ayacucho 2:1 [ 1.50 | 3.85 | 5.80 ]
01:45Huancayo - Dep. Municipal -:- [ 1.58 | 3.75 | 5.10 ]
04:00A. Lima - AD Cantolao -:- [ 1.45 | 4.30 | 5.40 ]
19:15U. San Martin - Molinos El Pirata -:- [ 1.64 | 3.45 | 4.90 ]
21:30Union Comercio - Sporting Cristal -:- [ 3.35 | 3.30 | 2.02 ]
23:30Alianza Huanuco - Cajamarca -:-
00:00Carlos Mannucci - U. de Deportes -:- [ 2.30 | 3.30 | 2.80 ]

PERU: Liga 2

21:00Santos FC - Cienciano -:-
23:00Grau - Sport Victoria 3:0
23:30Deportivo Coopsol - Huaral -:-
23:30Santa Rosa - Los Caimanes -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

18:00Akademija Pandev - Borec -:-
18:00Shkendija - Makedonija GP -:-
18:00Shkupi - Renova -:-
18:00Struga Trim & Lum - Sileks -:-

PORTUGALI: Primeira Liga

90+'Boavista - Ferreira 1:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.00 ]
18:00Maritimo - Tondela -:- [ 2.00 | 3.25 | 3.80 ]
18:00Santa Clara - Belenenses -:- [ 2.15 | 3.15 | 3.45 ]
20:30Portimonense - Sporting -:- [ 4.10 | 3.45 | 1.85 ]
22:30Gil Vicente - Braga -:- [ 4.80 | 3.45 | 1.75 ]
23:00Guimaraes - Famalicao -:- [ 1.75 | 3.60 | 4.50 ]

PORTUGALI: LigaPro

13:15Farense - FC Porto B -:- [ 1.85 | 3.20 | 4.00 ]
18:00Nacional - Mafra -:- [ 1.38 | 4.30 | 6.50 ]
20:15Casa Pia - Estoril -:- [ 3.05 | 3.20 | 2.20 ]
20:15Varzim - Leixoes -:- [ 2.95 | 2.85 | 2.43 ]

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

19:00Berco - Mirandela -:- [ 2.45 | 3.20 | 2.40 ]
13:00Oliveira Hospital - SC Praiense -:-
16:00Cerveira - Camara de Lobos -:-
18:00Fontinhas - Leiria -:-
18:00Guimaraes B - Maritimo B -:-
18:00U. Madeira - Merelinense -:-
19:00AD Oliveirense - Sao Martinho -:-
19:00Agueda - Caldas -:-
19:00Aljustrelense - Olhanense -:-
19:00Anadia - Condeixa -:-
19:00Armacenenses - Pinhalnovense -:-
19:00Arouca - Amarante -:-
19:00Beira Mar - Santarem -:-
19:00Chaves B - Maria de Fonte -:-
19:00Esperanca de Lagos - Lusitano GC -:-
19:00Fafe - Pedras Salgadas -:-
19:00Fatima - SB Castelo Branco -:-
19:00Figueirense - Coimbroes -:-
19:00GD Braganca - CDC Montalegre -:-
19:00Gondomar - Valadares Gaia -:-
19:00Leca - Sp. Espinho -:-
19:00Louletano - 1º Dezembro -:-
19:00Marinhense - Sertanense -:-
19:00Montijo - Amora -:-
19:00Oleiros - Vitoria Sernache -:-
19:00Paredes - Canelas 2010 -:-
19:00Pedras Rubras - Trofense -:-
19:00Sanjoanense - Lusitano FCV -:-
19:00SC Vila Real - Castro Daire -:-
19:00Sintra - Fabril do Barreiro -:-
19:00Torreense - Sporting Ideal -:-
19:00Vizela - Braga B -:-
20:00Alverca - Sacavenense -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Gornik Z. - Korona -:- [ 2.35 | 3.25 | 3.00 ]
18:30LKS Lodz - Legia -:- [ 2.75 | 3.35 | 2.50 ]
18:30Zaglebie - Piast -:- [ 2.50 | 3.30 | 2.75 ]

PUOLA: 1. divisioona

15:45Sosnowiec - Tychy -:- [ 2.20 | 3.20 | 3.05 ]
17:00Warta - GKS Jastrzebie -:- [ 2.33 | 3.20 | 2.80 ]
18:00Sandecja - Belchatow -:- [ 2.04 | 3.10 | 3.50 ]
19:00Chojniczanka - Puszcza -:- [ 2.20 | 3.05 | 3.20 ]
20:00Suwalki - Termalica B-B. -:- [ 3.50 | 3.30 | 1.95 ]

PUOLA: Division 2

14:05Leczna - Katowice -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.60 ]
17:00Blekitni Stargard - R. Rzeszow -:- [ 2.45 | 3.10 | 2.45 ]
17:00Skra - Widzew Lodz -:- [ 3.80 | 3.60 | 1.67 ]
18:00Legionowo - Polkowice -:- [ 2.28 | 3.10 | 2.70 ]
19:00Bytovia Bytow - Pruszkow -:- [ 2.23 | 3.20 | 2.70 ]
20:00Elblag - S. Wola -:- [ 1.72 | 3.35 | 3.80 ]
20:00Pogon Siedlce - Gryf Wejherowo -:- [ 1.67 | 3.35 | 4.10 ]

PUOLA: III Liga - Lohko I

13:00Legia II - Skierniewice -:-
17:00W.Mazowieckie - Pelikan -:-

PUOLA: III Liga - Lohko II

12:00Szczecin II - Swit Skolwin -:-
16:00Stezyca - Chemik Police -:-

PUOLA: III Liga - Lohko III

13:00Slask 2 - Zaglebie 2 -:-

PUOLA: Central Youth League

13:00Gornik Z. U18 - Cracovia U18 -:-
13:00Wisla U18 - Lech U18 -:-
14:00Hutnik Krakow U18 - Slask U18 -:-
14:00Lechia U18 - Gwarek Zabrze U18 -:-

RANSKA: Ligue 1

16:00Monaco - Nimes -:- [ 1.60 | 4.10 | 5.40 ]
18:00Strasbourg - Rennes -:- [ 2.70 | 3.10 | 2.80 ]
22:00PSG - Toulouse -:- [ 1.10 | 9.50 | 26.00 ]

RANSKA: 1. divisioona - Naiset

15:45Paris SG N - Soyaux N -:- [ 1.10 | 7.50 | 11.00 ]

RÉUNION: Regionale 1

14:30Marsouins - Tamponnaise -:-
14:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
14:30Sainte-Suzanne - Capricorne -:-
14:30Saint-Louisienne - St Marienne -:-
14:30Saint-Pauloise - St. Louis -:-
14:30Saint-Pierroise - SDEFA -:-
14:30Trois Bassins - Excelsior -:-

ROMANIA: Liga 1

18:00Viitorul Constanta - FC Voluntari -:- [ 1.45 | 4.20 | 7.00 ]
21:00Gaz Metan - FCSB -:- [ 2.23 | 3.30 | 3.20 ]

ROMANIA: Liga 2

15:30U. Cluj - SCM Buzau -:- [ 1.98 | 3.35 | 3.15 ]

ROMANIA: Superliga - Naiset

11:00Fairplay Bucuresti N - CSS Targoviste N -:-
11:00Fortuna Becicherecu Mic N - Ol. Cluj N -:-
11:00Luceafarul Filiasi N - Universitatea Galati N -:-
11:00SiirrettyPiros Security N - Universitatea Alexandria N -:-
11:00SN Constanta N - Vasas Odorhei N -:-
15:00Heniu Prundu Bargaului N - Baia Mare N -:-

RUOTSI: Allsvenskan

16:00AFC Eskilstuna - Häcken -:- [ 7.50 | 4.75 | 1.41 ]
16:00Norrköping - Helsingborg -:- [ 1.41 | 4.60 | 7.50 ]
16:00Östersunds - AIK Tukholma -:- [ 4.00 | 3.35 | 1.98 ]
18:30Malmö - Djurgården -:- [ 2.04 | 3.35 | 3.80 ]

RUOTSI: Superettan

14:00IK Frej - Degerfors -:- [ 3.05 | 3.90 | 2.04 ]
16:00Mjällby - Dalkurd -:- [ 1.60 | 3.90 | 5.10 ]
16:00Östers - Orgryte -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.50 ]
18:30GAIS - Brommapojkarna -:- [ 2.04 | 3.30 | 3.55 ]

RUOTSI: Division 1 - Norra

15:00Rynninge - Vasalunds -:- [ 2.80 | 4.00 | 2.05 ]
16:00Akropolis - Sylvia -:- [ 1.20 | 6.10 | 10.00 ]
17:00Karlstad - Linkoping City -:-
17:00Team TG FF - Sandvikens -:- [ 2.90 | 3.80 | 2.05 ]

RUOTSI: Division 1 - Södra

16:00Assyriska IK - Oskarshamns -:- [ 1.90 | 3.80 | 3.25 ]
17:00Landskrona - Värnamo -:- [ 1.90 | 3.55 | 3.45 ]
17:00Oddevold - Torns -:- [ 2.35 | 3.60 | 2.55 ]

RUOTSI: Division 2 - Norrland

15:00Umeå - Anundsjo -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

16:00Sodertalje FK - Tyresö -:-
18:00Assyriska FF - Newroz -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

16:00Orebro Syr. - Vanersborgs FK -:- [ 1.25 | 5.00 | 6.25 ]
18:00Gauthiod - Amal -:- [ 1.22 | 5.00 | 7.00 ]
18:00Vargarda IK - Lidkopings FK -:- [ 2.75 | 3.65 | 2.00 ]

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

15:00Pitea N - Rosengard N -:- [ 3.50 | 4.00 | 1.75 ]
15:00Vittsjo N - Vaxjo DFF N -:- [ 1.35 | 4.75 | 6.50 ]
16:00Kristianstads N - Djurgården N -:- [ 1.30 | 5.25 | 7.00 ]
18:00Örebro N - Bunkeflo N -:- [ 1.30 | 5.00 | 7.00 ]

RUOTSI: Elitettan - Naiset

13:00Kalmar N - Assi N -:-
13:00Mallbackens N - Moron N -:-
15:00AIK N - Borgeby N -:-
17:00IF Brommapojkarna N - Asarum N -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30RB Leipzig - Frankfurt -:- [ 1.46 | 4.75 | 6.25 ]
19:00Hertha - Wolfsburg -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.88 ]

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Heidenheim - Sandhausen -:- [ 2.14 | 3.45 | 3.30 ]
14:30Karlsruher - Hamburger SV -:- [ 3.40 | 3.60 | 2.04 ]
14:30Nürnberg - VfL Osnabrück -:- [ 2.14 | 3.35 | 3.40 ]

SAKSA: 3. Liga

14:00Mannheim - Duisburg -:- [ 2.30 | 3.40 | 2.80 ]
15:00Unterhaching - Hallescher -:- [ 2.75 | 3.30 | 2.38 ]

SAKSA: Regionalliga North

15:00Altona - Havelse -:-
16:00Hannoverscher SC - Bremen II -:-
16:00Luneburger Hansa - Jeddeloh -:-

SAKSA: Regionalliga - Lounas

15:00Freiburg II - Steinbach Haiger -:-
15:00Mainz II - Hoffenheim II -:-

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Stendal - Ludwigsfelder -:-
15:00Strausberg - Hertha Zehlendorf -:-
15:00Tasmania Berlin - Greifswald -:-

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

15:00Luckenwalde - Inter Leipzig -:-
15:00Martinroda - Einheit Rudolstadt -:-
15:00Nordhausen II - Askania Bernburg -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

15:00Todesfelde - TSV Kropp -:-
16:00Eckernforder SV - Neumünster -:-
16:00Preussen Reinfeld - Bordesholm -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:00Niendorfer TSV - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Rugenbergen - Victoria Hamburg -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Paloma -:-
15:30Teutonia Ottensen - Bramfelder SV -:-
16:00Tornesch - Hamm United -:-

SAKSA: Oberliga Bremen

16:00Hastedt - Hemelingen -:-
16:30SFL Bremerhaven - Union 60 Bremen -:-

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

16:00Bersenbruck - Eintracht Celle -:-
16:00Eintracht Northeim - Emden -:-
16:00FT Braunschweig - Spelle-Venhaus -:-
16:00Heeslinger - Wolfenbuttel -:-
16:00Hildesheim - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
16:00Uphusen - Tundern -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen

16:00Ahlen - Westfalia Rhynern -:-
16:00Erndtebruck - Kaan-Marienborn -:-
16:00Hammer SpVgg. - Ennepetal -:-
16:00Paderborn II - FC Gutersloh -:-
16:00RSV Meinerzhagen - Wiedenbruck -:-
16:00Schermbeck - Munster 2 -:-
16:00Siegen - Eintracht Rheine -:-
16:00Sprockhovel - ASC 09 Dortmund -:-
16:15Westfalia Herne - Holzwickeder SC -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

16:00RW Walldorf - Ginsheim -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

16:00Elversberg II - Dudenhofen -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Nord

18:00Ammerthal - Spvgg Ansbach 09 -:-

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

17:00München 1860 II - Deisenhofen -:-
17:00Regensburg II - Ismaning -:-

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

16:00Freialdenhoven - Friesdorf -:-
16:00Hurth - Hennef -:-
16:15Frechen - Wegberg-Beeck -:-
16:15Siegburger - Wesseling-Urfeld -:-
16:30Deutz - Pesch -:-
16:30Fortuna Köln II - VfL Vichttal -:-
18:30FC Viktoria 08 - Duren -:-

SAKSA: Oberliga Niederrhein

16:00Bocholt - Schonnebeck -:-
16:00Germania Ratingen - Union Nettetal -:-
16:00Hilden - Kleve -:-
16:00Kray - SSVg Velbert -:-
16:00Meerbusch - Baumberg -:-
16:00SC Velbert - Straelen -:-
16:00SW Essen - Niederwenigern -:-
16:00TuRU Düsseldorf - Cronenberger -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga North

12:00Bremen U19 - Hertha U19 -:- [ 1.75 | 3.95 | 3.20 ]
12:00Union Berlin U19 - Kiel U19 -:- [ 1.72 | 3.95 | 3.25 ]
13:00Chemnitzer FC U19 - Wolfsburg U19 -:-
13:00Hannover U19 - RB Leipzig U19 -:- [ 2.70 | 3.80 | 2.00 ]
13:00Magdeburg U19 - St. Pauli U19 -:- [ 2.23 | 3.80 | 2.35 ]
14:00Cottbus U19 - Dresden U19 -:- [ 2.90 | 3.80 | 1.90 ]

SAKSA: Junioren Bundesliga South

12:00Hoffenheim U19 - Bayern München U19 -:- [ 2.90 | 3.80 | 1.90 ]
13:00Augsburg U19 - Ingolstadt U19 -:- [ 2.35 | 3.80 | 2.23 ]
14:00Frankfurt U19 - Stuttgart U19 -:- [ 3.60 | 3.80 | 1.67 ]
14:00Kaiserslautern U19 - Freiburg U19 -:- [ 2.35 | 3.80 | 2.23 ]

SAKSA: Junioren Bundesliga West

12:00Alemannia Aachen U19 - Köln U19 -:- [ 8.50 | 6.00 | 1.16 ]
12:00Bochum U19 - Wuppertaler U19 -:- [ 1.80 | 3.95 | 3.00 ]
12:00Dortmund U19 - Bielefeld U19 -:- [ 1.25 | 5.40 | 6.25 ]
12:00Düsseldorf U19 - B. Monchengladbach U19 -:- [ 2.80 | 3.95 | 1.89 ]
12:00Oberhausen U19 - Duisburg U19 -:- [ 2.35 | 3.80 | 2.23 ]
12:00Schalke U19 - Leverkusen U19 -:- [ 2.55 | 3.80 | 2.08 ]
14:00Preussen Münster U19 - Viktoria Köln U19 -:- [ 3.75 | 4.20 | 1.57 ]

SAKSA: Bundesliga - Naiset

15:00Duisburg N - Wolfsburg N -:- [ 14.00 | 13.00 | 1.01 ]
15:00Leverkusen N - Freiburg N -:- [ 8.50 | 6.25 | 1.16 ]
15:00Potsdam N - Jena N -:- [ 1.01 | 13.00 | 14.00 ]
15:00Sand N - SGS Essen N -:- [ 3.75 | 3.75 | 1.66 ]

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

12:00Ingolstadt N - Bielefeld N -:- [ 2.70 | 3.75 | 2.10 ]
12:00Meppen N - Frankfurt 2 N -:- [ 1.57 | 4.00 | 4.35 ]
12:00Mönchengladbach N - Turbine Postdam 2 N -:- [ 2.40 | 3.75 | 2.30 ]
12:00Saarbrucken N - Cloppenburg N -:-
15:00Andernach N - Hoffenheim 2 N -:- [ 2.90 | 3.75 | 2.00 ]
15:00Bayern München 2 N - Bremen N -:- [ 2.20 | 4.00 | 2.45 ]
15:00Gutersloh N - Wolfsburg 2 N -:- [ 4.75 | 4.00 | 1.55 ]

SERBIA: Super Liga

19:30Radnicki Nis - Sp. Subotica -:- [ 1.27 | 4.60 | 7.00 ]
21:00Backa Topola - Indjija -:- [ 1.57 | 3.45 | 4.60 ]

SERBIA: Prva Liga

18:00Zarkovo - Radnicki Pirot -:-
18:00Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad -:-

SKOTLANTI: Premiership

14:15St. Mirren - Rangers -:- [ 15.00 | 6.25 | 1.20 ]
17:00Celtic - Hearts -:- [ 1.20 | 6.25 | 14.00 ]

SLOVAKIA: 2. liiga

11:30Ruzomberok B - Trebisov -:-
11:30Samorin - Bardejov -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

18:30Slovan Bratislava - Zilina -:- [ 1.58 | 3.50 | 4.80 ]
20:15Nitra - Dun. Streda -:- [ 3.80 | 3.25 | 1.80 ]

SLOVAKIA: Divison C West

11:30Trnava B - Kalna n. Hronom -:-
18:00Belusa - Galanta -:-
18:00Gabcikovo - FC Zlate Moravce B -:-
18:00Malzenice - Crystal -:-

SLOVAKIA: Divison C East

11:30Poprad B - Snina -:-
17:001.FK Svidnik - V. Revistia -:-
17:00Krompachy - Giraltovce -:-
17:00Mladost Kalsa - Stropkov -:-

SLOVAKIA: Divison C Central

17:00Kovacova - Kalinovo -:-
17:00Krasno - Lip. Stiavnica -:-
17:00L. Hradok - Jednota Banova -:-
17:00Oravske Vesele - MSK Martin -:-
17:00Zarnovica - Filakovo -:-

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

18:00Bernolakovo - Kalinkovo -:-
18:00Ivanka pri Dunaji - Pezinok -:-
18:00Malacky - Devinska N. Ves -:-
18:00Rovinka - Bahon -:-
18:00Rusovce - Raca -:-
18:00Slovan Most - D. Luzna -:-
18:00Tomasov - Rohoznik -:-

SLOVENIA: Prva liga

17:00Triglav - Celje -:- [ 3.05 | 3.50 | 1.95 ]
19:00Rudar - Tabor Sezana -:- [ 1.94 | 3.20 | 3.40 ]
21:10Maribor - Bravo -:- [ 1.27 | 4.60 | 8.00 ]

SLOVENIA: 2. SNL

18:00Brda - Bilje -:- [ 2.40 | 3.50 | 2.40 ]
18:00NK Krka - Krsko -:- [ 2.60 | 3.60 | 2.20 ]

SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset

12:00Pomurje N - Cerklje N -:-
12:00Primorje N - Krim N -:-
12:00Radomlje N - MB Tabor N -:-
18:00Olimpija N - Koper N -:-

SUOMI: Veikkausliiga

18:30IFK Mariehamn - SJK -:- [ 2.00 | 3.35 | 3.70 ]
18:30RoPS - FC Lahti -:- [ 2.15 | 3.10 | 3.60 ]

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

18:30Klubi 04 - Sudet -:- [ 1.27 | 5.10 | 6.75 ]
18:30MiPK - VJS -:- [ 1.75 | 3.65 | 3.65 ]

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

18:30GrIFK - EPS -:- [ 1.75 | 3.65 | 3.65 ]
18:30KäPa - KaaPo -:- [ 3.95 | 4.00 | 1.62 ]

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

15:00KuFu-98 - FCV -:- [ 1.50 | 4.50 | 4.30 ]
18:30JBK - VIFK -:- [ 1.47 | 4.30 | 4.70 ]
18:30Kajaanin Haka - GBK -:- [ 3.65 | 4.00 | 1.67 ]
18:30OLS Oulu - PK-37 -:- [ 1.65 | 4.10 | 3.70 ]

SVEITSI: Super League

17:00Sion - Luzern -:- [ 2.45 | 3.35 | 2.80 ]
17:00St. Gallen - Lugano -:- [ 2.65 | 3.30 | 2.60 ]
17:00Thun - Servette -:- [ 2.80 | 3.55 | 2.35 ]

SVEITSI: Challenge League

17:00Chiasso - Vaduz -:- [ 2.43 | 3.40 | 2.55 ]

SVEITSI: Promotion League

15:30Munsingen - Bavois -:-

SVEITSI: 1. Liiga Lohko 1

15:30Young Boys II - Martigny -:-
17:00Olympique de Geneve - Azzurri Lausanne -:-

SVEITSI: 1. Liiga Lohko 2

16:00Bassecourt - Biel -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00SiirrettyKhujand - Istaravshan -:-

TAIWAN: Premier League

11:00Taicheng Lions - Ntupes -:-
11:00Tainan City - Taipei Tatung -:-
14:00Taipower - Ming Chuan University -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Lipuli - Mtibwa Sugar -:-
16:00Mwadui - Singida United -:-

TANSKA: 1. divisioona

14:45Hvidovre - Roskilde -:- [ 1.90 | 3.60 | 3.65 ]
15:00Fredericia - Kolding -:- [ 1.85 | 3.75 | 3.65 ]
15:00Koge - F. Amager -:- [ 2.20 | 3.45 | 3.00 ]
16:00Vejle - Skive -:- [ 1.70 | 3.80 | 4.35 ]
16:00Viborg - Nykobing -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

14:30Fortuna Hjorring N - KoldingQ N -:-

TANSKA: Superliga

13:00Lyngby - Randers -:- [ 3.10 | 3.60 | 2.20 ]
15:00Esbjerg - Silkeborg -:- [ 1.75 | 4.00 | 4.30 ]
17:00Sonderjyske - Midtjylland -:- [ 3.40 | 3.55 | 2.10 ]
19:00Bröndby - Århus -:- [ 1.94 | 3.80 | 3.65 ]
21:00FC Kööpenhamina - Nordsjaelland -:- [ 1.66 | 4.00 | 4.90 ]

TANSKA: 2nd Division - Lohko 2

15:00Ringkobing - Vejgaard -:- [ 2.10 | 3.45 | 2.95 ]

THAIMAA: Thai League 1

14:00Muangthong - Suphanburi -:-
14:00Ratchaburi - Chainat -:-
15:00Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima -:-
15:00Chonburi - Chiangrai -:-

TŠEKKI: 1. Liga

17:30Mlada Boleslav - Ceske Budejovice -:- [ 1.45 | 4.10 | 6.40 ]
17:30Plzen - Opava -:- [ 1.23 | 5.75 | 10.00 ]
20:00Liberec - Sparta Praha -:- [ 4.80 | 3.70 | 1.65 ]

TŠEKKI: 2. divisioona

11:15Zizkov - Varnsdorf -:- [ 1.68 | 3.40 | 4.35 ]
18:00Vlasim - Usti n. L. -:- [ 2.33 | 3.10 | 2.75 ]

TŠEKKI: CFL - Lohko A

11:00Pribram B - Motorlet Prague -:- [ 2.08 | 3.80 | 2.55 ]
11:15Admira Prague - Plzen B -:- [ 3.25 | 4.20 | 1.67 ]
11:30Karlovy Vary - Mas Taborsko -:- [ 3.15 | 3.80 | 1.80 ]
16:30Hostoun - Stechovice -:- [ 2.45 | 3.55 | 2.23 ]

TŠEKKI: CFL - Lohko B

11:15Chlumec nad Cidlinou - Bohemians 1905 B -:- [ 2.00 | 3.80 | 2.70 ]
11:15Hradec Kralove B - Prepere -:- [ 1.57 | 4.10 | 3.80 ]
11:15Liberec B - Teplice B -:- [ 1.89 | 3.95 | 2.80 ]
11:15Pardubice B - Zivanice -:- [ 2.10 | 4.20 | 2.38 ]
18:00Brozany - Dukla Praha B -:- [ 2.08 | 3.80 | 2.55 ]
18:00Zapy - Zbuzany -:- [ 1.50 | 4.20 | 4.20 ]

TŠEKKI: MSFL

11:15Sigma Olomouc B - Uhersky Brod -:- [ 1.35 | 4.60 | 5.40 ]
11:30Zlin B - Vyskov -:- [ 2.45 | 3.55 | 2.23 ]

TŠEKKI: Division A

11:15Petrin Plzen - Sedlcany -:- [ 2.60 | 4.00 | 2.10 ]
18:00Myto - Ceske Budejovice B -:-
18:00Sobeslav - Cizova -:-

TŠEKKI: Division B

11:15Meteor Prague - Louny -:- [ 1.72 | 4.35 | 3.25 ]

TŠEKKI: Division C

18:00Benatky - Caslav -:-
18:00Dvur Kralove - Letohrad -:-
18:00Hlinsko - Kolin -:-
18:00Poricany - Nymburk -:-

TŠEKKI: Division D

17:30Humpolec - Brno B -:-
17:30Lanzhot - Stara Rise -:-
17:30Slavoj Polna - Zdirec n. D. -:-
17:30Velka Bites - Havlickuv Brod -:- [ 1.20 | 6.50 | 8.00 ]
17:30Zdar na Sazavou - Tasovice -:-

TŠEKKI: Division E

11:15Brumov - Hodonin -:-
11:15Slavicin - Prerov -:- [ 1.20 | 6.50 | 8.00 ]
11:15Sumperk - Nove Sady -:-
17:30Kozlovice - Skastice -:- [ 1.67 | 4.00 | 3.75 ]

TŠEKKI: Division F

11:15Havirov - Novy Jicin -:-
11:15Karvina B - Opava B -:-
17:30Bruntal - Hermanice -:-
17:30Frenstat p. R. - Trinec B -:-
17:30Polanka - Rymarov -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

11:30Kralovice - Zizkov B -:-
15:00Admira Prague B - Vysehrad B -:-

TŠEKKI: Stredocesky KP

18:00SK Lhota - Nove Straseci -:-

TŠEKKI: Jihocesky KP

11:00Rudolfov - Laziste -:-
18:00Drazice - Cimelice -:-
18:00Milevsko - Junior Strakonice -:-
18:00Osek - Blatna -:-
18:00Sokol Lom - Jankov -:-
18:00Trebon - Mas Taborsko B -:-

TŠEKKI: Plzensky KP

18:00Holysov - Start Tlumacov -:-

TŠEKKI: Karlovarsky KP

18:00Touzim - Hroznetin -:-

TŠEKKI: Ustecky KP

11:15Mostecky FK - Kadan -:-

TŠEKKI: Liberecky KP

11:30Skalice - Hradek nad Nisou -:-

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

18:00Cerveny Kostelec - Dobruska -:-
18:00Novy Bydzov - Chlumec nad Cidlinou B -:-
18:00Trebes - Cernilov -:-

TŠEKKI: Pardubicky KP

15:30Luze - Svitavy -:-
18:00Hermanuv Mestec - Lanskroun -:-
18:00Horni Redice - Moravska Trebova -:-
18:00Moravany - Litomysl -:-
18:00Rohovladova Bela - Chocen -:-
18:00SK Pardubicky - Policka -:-

TŠEKKI: Vysocina KP

17:30Namest n. Oslavou - Sperice -:-
17:30Pribyslav - Ledec nad Sazavou -:-
17:30Velke Mezirici B - Sapeli Polna -:-
18:00Chotebor - Nova Ves -:-

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

18:00Bosonohy - Boskovice -:-
18:00Moravsky Krumlov - Rajecko -:-

TŠEKKI: Olomoucky KP

11:00Sokol Opatovice - Dolany -:-
17:30Bohunovice - Usti -:-
17:30Medlov - Lutin -:-
17:30Zabreh - Litovel -:-

TŠEKKI: Zlinsky KP

17:30Nedasov - Batov -:-
17:30Nevsova - Slusovice -:-

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

18:00Bilovec - Cesky Tesin -:-
18:00Bystrice - Brusperk -:-
18:00Koberice - Krnov -:-
18:00Moravan Oldrisov - Dolni Datyne -:-
18:00Pusta Polom - Hlubina -:-

TŠEKKI: Czech Cup - Naiset

11:00Rakovec N - Klobouky N -:-
14:30Vedomice N - Hradiste N -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

20:00Monastir - Sfaxien -:-

TURKKI: 1. Lig

17:00Umraniyespor - Giresunspor -:-
19:15Menemen Belediye - Hatayspor -:-
21:45Adanaspor - Eskisehirspor -:-
21:45Bursaspor - Akhisarspor -:-

TURKKI: Super Lig

19:15Rizespor - Sivasspor -:- [ 2.08 | 3.40 | 3.30 ]
19:15Trabzonspor - Yeni Malatyaspor -:- [ 1.64 | 3.90 | 4.70 ]
21:45Antalyaspor - Denizlispor -:- [ 2.63 | 3.15 | 2.65 ]
21:45Galatasaray - Konyaspor -:- [ 1.42 | 4.40 | 6.50 ]

UKRAINA: Valioliiga

17:00Karpaty - Zorya -:- [ 3.45 | 3.15 | 2.05 ]
19:30Shakhtar - Mariupol -:- [ 1.07 | 9.50 | 17.00 ]

UKRAINA: Youth League

15:00Dnipro-1 U21 - Lviv U21 -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

19:00Puskas Academy - Ferencvaros -:- [ 3.00 | 3.40 | 2.12 ]

UNKARI: Merkantil Bank Liga

18:30Budaorsi - Balmazujvaros Sport -:- [ 1.35 | 4.20 | 6.00 ]
18:30Dorogi - Budafoki -:- [ 2.18 | 3.45 | 2.60 ]
18:30Duna Aszfalt - Vasas -:-
18:30Soroksar - Vac -:- [ 1.57 | 3.55 | 4.40 ]
18:30Szeged 2011 - Siofok -:- [ 2.35 | 3.25 | 2.45 ]
20:00Ajka - Nyiregyhaza -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.18 ]
20:00Bekescsaba - MTK Budapest -:-
20:00Csakvari - Haladas -:- [ 2.35 | 3.45 | 2.35 ]
20:00Győr - Kazincbarcika -:- [ 1.80 | 3.45 | 3.45 ]
20:00Szolnoki - Gyirmot -:- [ 2.80 | 3.35 | 2.08 ]

UNKARI: NB III - East

18:00Debreceni EAC - Hatvan -:-
18:00Debrecen II - Jaszberenyi -:-
18:00DVTK II - Cegledi -:-
18:00Fuzesgyarmati SK - Eger SE -:-
18:00Gyongyosi - ESMTK Budapest -:-
18:00Ozdi - Senyo Carnifex -:-
18:00Putnok VSE - Tiszaujvaros -:-
18:00Tallya - Balassagyarmat -:-

UNKARI: NB III - Centre

18:00Dabas-Gyon - Pecsi -:-
18:00Kecskemeti - Ivancsa -:-
18:00Kozarmisleny - FC Dabas -:-
18:00Monori - Honved II -:-
18:00Rakosmenti KSK - Szabadkikoto -:-
18:00Szekszardi - Dunaujvaros PASE -:-
18:00Szentlorinc - Kelen -:-
18:00Taksony - Dunaharaszti -:-

UNKARI: NB III - West

12:00MOL Fehervar II - Erdi -:- [ 4.20 | 3.90 | 1.62 ]
12:00Puskas Academy II - Mosonmagyarovari TE -:- [ 3.60 | 3.20 | 1.90 ]
18:00Bicskei - Nagykanizsa -:-
18:00III. Keruleti TVE - Heviz -:-
18:00Komaromi VSE - Elore -:-
18:00Lipot - Balatonlelle -:-
18:00Papai Perutz - Sarvari FC -:-
19:30Menfocsanak - Veszprem -:-

URUGUAY: Primera Division - Torneo Intermedio

21:00Cerro CA - Fenix -:- [ 2.70 | 3.25 | 2.30 ]
21:00Juventud - Nacional -:- [ 4.75 | 3.75 | 1.58 ]
21:00Rampla Juniors - Liverpool M. -:- [ 3.30 | 3.25 | 2.00 ]
23:30Defensor Sp. - Danubio -:- [ 1.90 | 3.30 | 3.40 ]

USA: MLS

02:00New York City - New York Red Bulls -:- [ 1.94 | 3.75 | 3.55 ]
02:30New England Revolution - Chicago Fire -:- [ 1.98 | 3.70 | 3.45 ]
02:30Philadelphia Union - DC United -:- [ 1.45 | 4.70 | 6.25 ]
02:30Toronto FC - Montreal Impact -:- [ 1.56 | 4.35 | 5.10 ]
05:00Real Salt Lake - Colorado Rapids -:- [ 1.61 | 4.10 | 5.10 ]
05:00San Jose Earthquakes - Vancouver Whitecaps -:- [ 1.28 | 6.10 | 8.50 ]

USA: USL Championship

57'Hartford Athletic - Atlanta United 2 1:0 [ 2.28 | 3.45 | 2.50 ]
02:30Tampa Bay - Memphis -:- [ 1.17 | 6.00 | 8.50 ]
03:00Nashville SC - Charleston -:- [ 1.33 | 4.25 | 6.50 ]
03:00Swope Park - New York Red Bulls 2 -:- [ 4.60 | 4.00 | 1.50 ]
03:30Rio Grande - El Paso -:- [ 2.35 | 3.10 | 2.65 ]
03:30San Antonio - New Mexico -:- [ 1.75 | 3.40 | 3.80 ]
04:00Oklahoma City Energy - Austin Bold -:- [ 1.90 | 3.40 | 3.30 ]
05:00Orange County SC - Real Monarchs -:- [ 1.85 | 3.50 | 3.30 ]
05:30Fresno - Colorado Springs -:- [ 1.20 | 5.00 | 9.50 ]
05:30Las Vegas Lights - Portland 2 -:- [ 2.08 | 3.35 | 2.90 ]

USA: USL League One

03:00Forward Madison - Richmond Kickers -:- [ 1.80 | 3.25 | 4.00 ]
05:30Tucson - Orlando City B -:- [ 1.50 | 3.75 | 5.50 ]

USA: NWSL - Naiset

02:00North Carolina Courage N - Seattle Reign N -:- [ 1.55 | 3.60 | 5.00 ]
02:30Washington N - Orlando Pride N -:- [ 1.60 | 3.80 | 4.50 ]
03:30Houston Dash N - Sky Blue N -:- [ 1.75 | 3.30 | 4.30 ]
22:00Portland Thorns N - Chicago N -:- [ 1.95 | 3.30 | 3.40 ]

VALKO-VENÄJÄ: Valioliiga

16:45Zhodino - Gorodeja -:- [ 1.90 | 3.25 | 3.50 ]
18:45Soligorsk - Gomel -:- [ 1.25 | 5.00 | 9.00 ]
20:45BATE - Slavia Mozyr -:- [ 1.40 | 4.50 | 5.10 ]
20:45Din. Minsk - Torpedo Minsk 3:0

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

16:00Krumkachy - Lida -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona - Clausura

23:00AC Lala FC - Portuguesa 0:2 [ 2.43 | 2.85 | 2.65 ]
23:00La Guaira - Carabobo -:-
23:00Lara - Atl. Venezuela -:-
23:00Llaneros - Estudiantes Caracas -:-
00:00Dep. Tachira - Mineros -:-
00:00Puerto Cabello - Estudiantes M. -:-
00:00Trujillanos - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division - Clausura

22:30Gran V. - Yaracuyanos -:-
22:30Union Local Andina - Real Frontera -:- [ 3.75 | 3.35 | 1.72 ]
22:30Yaracuy - Dep. Petare -:- [ 1.88 | 3.25 | 3.25 ]
23:00Titanes - Hermanos Colmenares -:- [ 1.40 | 4.00 | 5.30 ]
22:00Chico de Guayana - Angostura -:-
22:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
22:00Urena - Atl. El Vigia -:-
22:30Libertador FC - Furrial -:-

VENÄJÄ: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Armavir -:-
14:00Chertanovo M. - Tomsk -:- [ 2.20 | 2.95 | 2.88 ]
16:00Neftekhimik - Krasnodar 2 -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.55 ]
17:00M. Saransk - Nizhny Novgorod -:- [ 3.05 | 3.05 | 2.07 ]
17:00Yaroslavl - Khimki -:- [ 2.45 | 3.00 | 2.55 ]
18:00F. Voronezh - Kursk -:- [ 2.35 | 2.90 | 2.70 ]
18:00T. Moskova - Yenisey -:- [ 1.48 | 3.60 | 5.40 ]
19:00Baltika - Luch -:- [ 1.96 | 2.88 | 3.60 ]
19:00FK Chayka - Tekstilshtik -:- [ 2.16 | 2.95 | 2.95 ]

VENÄJÄ: Premier League

16:30CSKA Moskova - Akhmat Grozny -:- [ 1.50 | 3.90 | 6.50 ]
19:00FK Rostov - Kazan -:- [ 1.85 | 3.25 | 4.40 ]
19:00Samara - Spartak Moskova -:- [ 2.95 | 3.10 | 2.43 ]
21:30Arsenal Tula - Orenburg -:- [ 2.00 | 3.15 | 3.90 ]

VENÄJÄ: PFL - East

14:00Omsk - Sakhalin -:-
14:30Dynamo Barnaul - FK Novosibirsk -:-

VENÄJÄ: PFL - South

16:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
16:00Anzhi - Maykop -:-
17:00Biolog - Inter Cherkessk -:-
18:00Chornomorets - Krasnodar 3 -:-

VENÄJÄ: PFL - West

15:00Leningradets - Murom -:-

VIETNAM: V.League 1

13:00Gia Lai - Da Nang -:-
13:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-

VIETNAM: V.League 2

11:30TTBD Phu Dong - Binh Phuoc -:-
12:00Binh Dinh - Can Tho -:-
12:00Fico Tay Ninh - Dong Thap -:-

VIRO: Meistriliiga

15:00Paide - Maardu -:-
18:30Tulevik - Tallinna Kalev -:-

WALES: FAW Championship North & Mid

16:30Rhyl - Llangefni -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

16:00Dynamos - Chicken Inn -:-
16:00Highlanders - Harare City -:-
16:00SiirrettyManica - Triangle -:-
16:00SiirrettyPlatinum - Mushowani Stars -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.