m.LiveTulokset.com

REFRESH

Käsipallo » Eilen » Kaikki ottelut

mainos

BELGIA: Division 1

21:15Gent - Merksem 36:28
21:15Grace-Hollogne - Kortrijk 34:35
21:15Haacht - Eynatten-Raeren 34:30
21:15Tournai - Vise 2 30:26

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga

18:00Borac - MRK Sloga -:-
18:00Brcko - Derventa 35:24
18:00Sloga Doboj - Leotar 31:28
19:00RK Gracanica - Gorazde 22:21
20:00Konjuh - Slavija 24:22
20:00Maglaj - Bosna Visoko 25:26
20:00Zrinjski Mostar - Vogosca 30:28

BULGARIA: A RHG

14:00Lokomotiv Varna - Chardafon Gabrovo 29:21
17:00Dobrudja - Spartak Varna 32:31

ESPANJA: Liga ASOBAL

18:00Guadalajara - Puente Genil 26:28
19:00Benidorm - Alcobendas 33:24
19:00BM Sinfin - Huesca 32:32

ESPANJA: Division de Honor Plata

17:30Barcelona II - Sant Marti 39:32
18:00Zamora - Villa de Aranda 27:27
19:00Novas - Puerto Sagunto 27:27
19:30Nava - Antequera 29:22
19:30Torrelavega - Cisne 26:26
20:00Bordils - Palma del Rio 30:26
20:30Amenabar - Santona 31:25
mainos

ESPANJA: División de Honor - Naiset

18:30Feve Gijon N - Porrino N 22:20
19:30Castellon N - Valencia N 21:18
19:30Gran Canaria N - Elche Mustang N 34:25
20:30Morvedre N - Bera Bera N 14:25
21:00Guardes N - Zuazo Barakaldo N 25:26
21:00Malaga N - Alcobendas N 32:20

ETELÄ-KOREA: 1st League

06:00Hynix - Chungnam Athletic 27:21

ETELÄ-KOREA: 1st League - Naiset

08:00Wonderful Samcheok N - Seoul City N 31:21
10:00Incheon City N - Gwangju City N 29:17

EUROOPPA: Mestarien liiga

18:30Meshkov Brest - Rhein-Neckar 27:24
18:30Vardar - Veszprem 27:29
19:00Vive Kielce - Montpellier 27:28

EUROOPPA: EHF Cup

14:45Constanta - Porto 29:35
20:30Nexe - Hannover-Burgdorf 29:25
21:00St. Raphael - La Rioja 30:26

EUROOPPA: Challenge Cup

13:30AEK Athens (Gre) - Ramat Hasharon (Isr) 35:25
16:00Stavropol 2 (Rus) - Arendal (Nor) 31:22
17:00CSM Bucuresti (Rou) - Dukla Prague (Cze) 30:25
21:00Borac (Bih) - Sviesa (Ltu) 23:22
21:00Donbass Donetsk (Ukr) - Madeira (Por) 22:32

EUROOPPA: SEHA Liga

17:00Izvidac (Bih) - Steaua Bucuresti (Rou) 28:29

EUROOPPA: MOL Liga - Naiset

16:00Pisek N - Zlin N 27:33
18:30Michalovce N - Veseli N 33:25
18:30Olomouc N - Banovce N 43:19
19:00Poruba N - Most N 22:26
19:00Presov N - Slavia Praha N 24:37
19:00Sala N - Plzen N 34:25

EUROOPPA: BENE-League

20:15Aalsmeer - Sasja KV 28:21
21:15Bocholt - Hurry-Up 32:29
21:15Hasselt - Limburg Lions 21:27
21:15Nelo - KRAS/Volendam 19:21
21:15Quintus - Tongeren 22:27

HOLLANTI: Eredivisie

20:15Houten - Aristos 35:24
20:45Smezo/BFC - KRAS/Volendam 2 18:24
21:00Hellas - Aalsmeer 2 37:21
21:30Waalwijk - Targos Bevo 2 34:26
21:45Emmen - Quintus 2 24:26

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

20:00Westfriesland SEW N - Quintus N 17:35
20:30Amsterdam N - Dalfsen N 36:29
20:30Vlug en Lenig N - Deurningen N 24:14
21:45Foreholte N - Borhave N 24:28
21:45JuRo Unirek N - HandbaL Venlo N 26:24

ITALIA: Serie A

19:00Cingoli - Pressano 20:25
19:30Siena - Conversano 29:34
19:30Trieste - Gaeta 21:22
20:00Bozen - Meran 21:21
20:00Brixen - Bologna 30:19
21:30Cassano - Cologne 18:14

ITALIA: Serie A - Naiset

17:30Brixen N - Dossobuono N 23:23
17:30Flavioni Civitavecchia N - Oderzo N 16:22
19:30Casalgrande Padana N - Brescia N 26:21
21:30Leno N - Ferrara N 34:21

ITÄVALTA: HLA - Karsintalohko

20:00Linz - SC Ferlach/T. 28:29

ITÄVALTA: WHA - Naiset

18:30Perchtoldsdorf N - Hypo NÖ N 23:35
20:00Eggenburg N - Dornbirn/Schoren N 23:26
20:00St. Polten N - Stockerau N 22:35
20:00Trofaiach N - Feldkirch N 20:19

KREIKKA: A1

18:00Aeropos Edessas - PAOK 24:25
18:00Foivos - XANTH 26:30

KROATIA: Premijer liga

20:00Zamet - Vinkovci 28:22
20:30Rudar - Gorica 25:25
21:00Rudan Labin - Porec 25:27

KROATIA: 1. HRL - Naiset

17:30Tresnjevka N - Umag N 29:34
18:00Zamet N - Osijek N 18:23
18:30Sesvete N - Bjelovar N 23:21
19:00Lok. Zagreb N - Dalmatinka N 35:19
20:00Zrinski N - Murvica N 30:29

LATVIA: SynotTip Virsliga - Hävinneet -vaihe

16:00Jurmalas - ASK/LSPA 33:29

LIETTUA: Lietuvos Lyga

13:00Grifas - Vilnius 21:29
14:00Alytaus - Zemaitijos Dragunas 25:26
14:00Gubernija - Utena 41:34

MALTA: 1st Division - Voittajien -vaihe

15:00Luxol - Valletta 21:22
16:30Swieqi - Aloysians 30:21
18:00La Salle - Kavallieri 14:18

NORJA: 1.Divisioona

17:00Vålerenga - Sandefjord TIF 24:29

NORJA: 1.Divisioona - Naiset

17:00Aker N - Fjellhammer N 28:26

PORTUGALI: Andebol 1

17:00Benfica - Aguas Santas 34:24
17:30Belenenses - Avanca 29:35
20:00Fermentoes - Arsenal 28:22
21:00Maia-Ismai - ABC Braga 25:22

PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset

19:00Colegio de Gaia N - CS Madeira N 29:20
19:00Maiastars N - Alcanena N 28:27
19:30CALE N - Juvelis N 22:31
20:00Alpendorada N - Madeira N 20:30
20:30Assomada N - Alavarium N 30:34
21:00Passos Manuel N - Barros N 16:17

PUOLA: Superliga

19:00Azoty-Pulawy - Wybrzeze Gdansk 28:27

PUOLA: Superliga - Naiset

16:00Koscierzyna N - Jelenia Gora N 28:27
17:00Kielce N - Lublin N 24:34
18:00Koszalin N - Zaglebie N 17:19
18:00Piotrcovia N - Kobierzyce N 27:36
18:00Ruch Chorzów N - Pogon Szczecin N 25:33

RANSKA: Proligue

21:30Limoges - Chartres 30:21

RANSKA: Division 1 - Naiset

21:00Fleury Loiret N - Besancon N 34:29
21:00Saint Amand N - Toulon N 26:31
21:45Paris 92 N - Bourg De Peage N 29:25

ROMANIA: Liga nationala

17:00Bacau - Dinamo Bucuresti 23:35

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

11:00Mioveni N - Bistrita N 15:27
11:00Stiinta Bucharest N - Cluj N 25:31
17:30Brasov N - CSM Bucuresti N 24:28

RUOTSI: Handbollsligan

19:00Guif - Savehof 24:31

RUOTSI: Allsvenskan

15:00Rimbo - Aranas 21:28
17:15Tyresö - Anderstorps 28:21
18:00Hallby - Amo HK 34:28
18:00Kungalvs HK - Helsingborg 24:28

RUOTSI: SHE - Naiset

16:00Kungalvs N - Heid N 27:19
16:00Skovde N - Önnereds N 21:29

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

15:00Tyresö HF N - Eslov N 28:28
16:00Soder N - Eskilstuna N 23:22
17:00Hellton N - Sparvagens N 31:24

SAKSA: 2. Bundesliga

18:00Aue - Wilhelmshavener 26:23
20:00Balingen-W. - Hamm-Westfalen 30:22
20:00Rhein Vikings - Emsdetten 26:35
20:30Ferndorf - Hamburg 26:22
20:30Nordhorn-Lingen - Coburg 2000 29:21
20:30Rimpar - Großwallstadt 27:25

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

18:30Bensheim-Auerbach N - Buxtehuder SV N 21:25
20:00Bad Wildungen N - Blomberg-Lippe N 26:23
20:00Göppingen N - BVB Dortmund N 26:30
20:30Nellingen N - Thuringer N 22:33
21:00Leverkusen N - Bietigheim N 25:32
21:00Metzingen N - Neckarsulmer N 36:26

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

18:00Zwickau N - TuS Lintfort N 24:24
19:00Kurpfalz Baren Ketsch N - Rodertal N 27:28
19:45Beyerohde N - Trier N 33:25
20:00Mainz N - Kirchhof N 35:24
20:00Rosengarten N - Nurtingen N 30:27
20:30Bremen N - Gedern/Nidda N 34:26
21:00Fuchse Berlin N - Nord Harrislee N 27:17

SERBIA: Superliga

19:00Novi Pazar - Rudar Kostolac 33:27
19:30Metaloplastika - Sloga 41:18
20:00Mokra Gora - Crvena zvezda 30:30
20:00Pancevo - Samot 36:21
20:00Spartak Vojput - Kikinda 21:26
21:45Partizan Beograd - Obilic Beograd 24:25

SLOVAKIA: Extraliga - Voittajien -vaihe

19:00Presov - Piestany 29:18

SLOVENIA: 1. NLB Liga

19:00Celje - RK Dol Tki Hrastnik 45:31
20:00Ivancna Gorica - Koper 27:26
20:00Jeruzalem Ormoz - Dobova 35:36
21:00Loka - Krka 29:28

SLOVENIA: 1.Liga - Naiset

19:00Velenje N - Koper N 36:36
20:00Celeia Zalec N - Ajdovscina N 19:19

SVEITSI: NLA - Voittajien -vaihe

18:00Thun - Pfadi Winterthur 20:33

SVEITSI: NLA - Karsintalohko

18:30Gossau - Kriens 26:34

SVEITSI: SPL - Naiset - Karsinta

17:00Zurich N - Kreuzlingen N 33:27
18:45HV Herzogenbuchsee N - Stans N 29:17
20:00Winterthur N - Leimental N 26:24

TANSKA: Herre Handbold Ligaen

17:00Aalborg - Ringsted 34:25

TANSKA: 1.Divisioona

15:30Frederikshavn - Ajax København 26:36
16:00HOJ - Skaering 31:27
16:30Odder - Stoholm 19:23

TANSKA: HTH Ligaen - Naiset

15:00Copenhagen N - Ringkøbing N 35:24
16:00Ajax København N - Aarhus United N 22:23
17:00Herning-Ikast N - Skanderborg N 27:24
17:00Odense N - Holstebro N 25:25
17:10Esbjerg N - NFH Nyk N 42:27

TANSKA: 1. divisioona - Naiset

15:00Ringsted N - Roskilde N 18:28
16:00Vendsyssel N - Hadsten N 25:19
16:30Sønderjyske N - Oddense-Otting N 38:18

TŠEKKI: Extraliga

11:00Hranice - Nove Veseli 22:24
19:00Brno - Zubri 24:26

TURKKI: Superlig - Naiset

12:00Aksaray N - Yalikavak N 33:36
12:00Samsun Genclik N - Izmir N 25:31
14:00Muratpasa N - Yenimahalle N 30:25
16:00Kastamonu N - Osmangazi Bld N 36:23

TURKKI: Superlig

15:00Besiktas - Milli Piyango 42:29

UNKARI: NB I - Naiset

19:00Bekescsabai N - DVSC Korvex N 31:28
19:00Eszterhazy N - MTK Budapest N 20:22
19:00Ferencvaros N - Mosonmagyarovar N 30:16
19:00Siofok KC N - Dunaujvarosi N 31:17
19:00Vaci N - Erdi N 26:24

VENÄJÄ: Superleague

11:00Chelyabinsk - Chekhovskiye Medvedi 28:31

VENÄJÄ: Superleague - Naiset

09:00Alisa Ufa N - Astrahanochka N 22:37

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon