REFRESH

Käsipallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

AFRIKKA: African Championship - Naiset - Playoffit

14:30D.R. Congo N - Kamerun N 33:22
17:00Senegal N - Angola N 14:19

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga

20:00Brcko - Borac -:-
20:00Vogosca - Bosna Visoko -:-

ESPANJA: Liga ASOBAL

21:30Atl. Valladolid - Alcobendas -:-
21:30Barcelona - Huesca -:-
21:45Benidorm - Teucro -:-
21:45La Rioja - Anaitasuna -:-
22:00BM Sinfin - Granollers -:-
22:00Morrazo Cangas - Puente Genil -:-
22:30Guadalajara - Ademar -:-

EUROOPPA: EM-kisat - Naiset

16:45Espanja N - Norja N 26:33
16:45Tanska N - Montenegro N 24:23
19:00Ruotsi N - Venäjä N 39:30
19:00Unkari N - Romania N 31:29
22:00Hollanti N - Saksa N -:-
22:00Serbia N - Ranska N -:-

EUROOPPA: SEHA Liga

18:00Meshkov Brest (Blr) - Zeleznicar (Srb) 28:20
21:15Vardar (Mac) - Presov (Svk) -:-
mainos

KREIKKA: Greek Cup

16:00Faiakas Corfu - Pylaias 19:22
17:45Ionikos - Filippos Veria -:-
18:00Aeropos Edessas - PAOK -:-

LUXEMBURG: Sales Lentz League

21:30Kaerjeng - Berchem -:-

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu

PuoliaikaSaksa - Puola 16:13

NORJA: Grundigligaen

19:00Falk - Drammen 25:37
19:00Kolstad - Bodo 29:22
2. puoliaikaArendal - Naerbo 26:19
2. puoliaikaHalden - Haslum HK 32:35

NORJA: 1.Divisioona

20:00Follo - Sandefjord TIF -:-

NORJA: 1.Divisioona - Naiset

18:45Ålgård N - Gneist N 22:21
19:00Sola N - Viking N 27:24
19:00Volda N - Stabæk N -:-

PORTUGALI: Andebol 1

23:00Porto - Arsenal 53:26
23:00Avanca - SC Horta -:-

PUOLA: Polish Cup

18:00Azoty-Pulawy II - Konskie 39:26
20:30Legnica - Wielun -:-

RANSKA: Coupe de la Ligue

21:00St. Raphael - Chambery Savoie -:-
21:30Montpellier - Toulouse -:-
21:30Pontault - Ivry -:-

ROMANIA: Liga nationala

16:30CSM Bucuresti - Suceava 37:18
17:30Bacau - Cluj 44:29
18:00Buzau - Minaur Baia Mare 33:34
18:00Potaissa Turda - Timisoara 25:22

RUOTSI: Handbollsligan

PuoliaikaLugi - Malmö 12:15

RUOTSI: Allsvenskan

PuoliaikaLindesberg - Vasteras Irsta HF 13:13

SERBIA: Superliga

18:00Spartak Vojput - Obilic Beograd 28:24
19:00Pancevo - Rudar Kostolac 36:24
20:00Samot - Sloga -:-
21:00Kikinda - Crvena zvezda -:-
21:00Novi Pazar - Mokra Gora -:-

SUOMI: SM-liiga

18:00Riihimäen Cocks - SIF 32:20
19:00PIF - ÅIFK 20:30

SVEITSI: NLA

1. puoliaikaGossau - Thun 4:4
21:00Kriens - Pfadi Winterthur -:-
21:00Suhr - Basel -:-

TŠEKKI: Extraliga

21:15Koprivnice - Frydek-Mistek -:-

TURKKI: Superlig - Naiset

16:00Polatli N - Ardesen N 28:31

UKRAINA: Superleague

14:00ZTR Zaporozhye - Odessa 28:19
17:30Motor - ZTR Burevisnik 44:25
18:00Portovik - CSKA Kiev 26:23
19:30ZNTU-ZAS - Donbass Donetsk -:-

UNKARI: Hungarian Cup

19:00Gyor - Budakalasz 18:23

VIRO: Meistriliiga

19:00HC Tallinn - Tapa 32:19
19:00Kehra - Arukula/Audentes 34:24
19:00Viljandi - Viimsi/Tooriistamarket 29:28

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon