m.LiveTulokset.com

REFRESH

Käsipallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

BULGARIA: A RHG

14:00Fregata Burgas - HK Levski -:-
14:00Lokomotiv Gorna - Pirin -:-
14:00NSA Sofia - Osam Lovech -:-

ESPANJA: Division de Honor Plata

13:00Ciudad Real - Agustinos Alicante 31:28

ETELÄ-KOREA: 1st League

08:00Hanam - Sangmu 34:25

ETELÄ-KOREA: 1st League - Naiset

10:00Colorful Daegu N - Busan N 20:24

EUROOPPA: Mestarien liiga

17:50Skjern - Nantes -:-
18:00Szeged - Motor -:-
20:00PSG - PPD Zagreb -:-
20:30Barcelona - Kristianstad -:-
mainos

EUROOPPA: EHF Cup

13:00Cuenca - Holstebro 26:24
16:00GOG - Granollers -:-
20:00Eurofarm Rabotnik - Tatabanya -:-

EUROOPPA: Challenge Cup

17:00Vise (Bel) - Masheka (Blr) -:-
19:00Madeira (Por) - Donbass Donetsk (Ukr) -:-

EUROOPPA: Baltic League

17:00ZTR Zaporozhye (Ukr) - Riihimäen Cocks (Fin) -:-

HOLLANTI: Eredivisie

15:30Limburg Lions 2 - Arnhem -:-

ITALIA: Serie A

18:15Fondi - Fasano -:-

ITALIA: Serie A - Naiset

18:00Cassano N - Jomi Salerno N -:-

ITÄVALTA: HLA - Voittajien -vaihe

20:15West Wien - Krems -:-

ITÄVALTA: WHA - Naiset

2. puoliaikaWr. Neustadt N - MGA Handball N 17:18
19:00Graz N - Atzgersdorf N -:-

KREIKKA: A1

14:00A.S.E. Douka - Filippos Veria -:-
16:00Pylaias - Aris -:-
17:00Olympiacos SFP - Diomidis Argous -:-

KROATIA: Premijer liga

19:00Dubrava - Umag -:-
19:00Varazdin - Sesvete -:-

LATVIA: SynotTip Virsliga - Voittajien -vaihe

15:00Latgols - Dobeles Tenax -:-

LATVIA: SynotTip Virsliga - Hävinneet -vaihe

15:00Vainode - HK Ogre/Miandum -:-

NORJA: Grundigligaen

18:30Elverum - Bodo -:-
19:00Drammen - Haslum HK -:-
19:00Falk - Runar -:-
19:00Fyllingen - Kolstad -:-

NORJA: 1.Divisioona

17:00Herulf - Viking TIF -:-
17:00Oslo-Studentenes IK - St. Hallvard -:-
18:00Charlottenlund - Sandnes -:-
19:00Notteroy - Follo -:-
19:00Stavanger - Lillestrøm -:-

NORJA: Grundigligaen - Naiset

17:00Fana N - Storhamar N -:-
19:00Byåsen N - Gjerpen N -:-
19:00Molde N - Fredrikstad N -:-
19:00Oppsal N - Kristiansand N -:-
19:00Raelingen N - Larvik N -:-
19:00Tertnes N - Skrim N -:-

NORJA: 1.Divisioona - Naiset

14:00Volda N - Ålgård N 22:17
15:45Charlottenlund N - Gneist N -:-
17:00Flint N - Sola N -:-
17:00Forde N - Follo N -:-
19:00Stabæk N - Viking N -:-

PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset

17:30Alpendorada N - CS Madeira N -:-
19:30Colegio de Gaia N - Madeira N -:-

PUOLA: Superliga

14:00Kalisz - Chrobry Glogow 26:24
18:00Piotrkowianin Piotrków - Arka Gdynia -:-
19:00Zaglebie Lubin - Stal Mielec -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

16:30Nice N - Brest Bretagne N -:-
19:00Nantes N - Metz N -:-

ROMANIA: Romanian Cup - Naiset

11:00Oradea N - Dunarea Braila N 14:44
11:00Rapid Bucuresti N - Resita N 39:27
11:00Targoviste N - Dinamo Bucuresti N 21:31
11:00Timisoara N - Targu Jiu N 40:28
12:00Piatra Neamt N - Ramnicu Valcea N 21:37
12:00Unirea Slobozia N - Constanta N 31:30
13:00Steaua Bucuresti N - SSP Bucuresti N 30:21
17:00Chisineu-Cris N - Arges N -:-
17:00Targu Mures N - Plopeni N -:-
17:30Otelul Galati N - Baia Mare N -:-

RUOTSI: Handbollsligan

18:00Lugi - AIK Tukholma -:-

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Torslanda - Vasteras Irsta HF -:-
17:00Linkoping - Skanela -:-

RUOTSI: SHE - Naiset

16:00Lugi N - Vasteras N -:-
16:30H 65 Hoor N - Boden N -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

17:00Skanela N - Torslanda N -:-
17:00Tumba N - Helsingborg N -:-
18:00Aranas N - Drott Halmstad N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

18:00Dessauer - Lubeck-Schwartau -:-

SAKSA: Bundesliiga

2. puoliaikaKiel - Magdeburg 20:21
17:00Bergischer - Wetzlar -:-
17:00Flensburg-H. - Erlangen -:-
17:00Fuchse Berlin - Gummersbach -:-
17:00Melsungen - Bietigheim-Metterzimmern -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

17:30Oldenburg N - Halle-Neustadt N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Voittajien -vaihe

17:00Topolcany - Nove Zamky -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

20:00Gorenje - Ribnica -:-

SLOVENIA: 1.Liga - Naiset

16:15Ljubljana N - Celje N -:-

SVEITSI: NLA - Voittajien -vaihe

18:00St. Gallen - Suhr -:-

SVEITSI: SPL - Naiset - Voittajien -vaihe

17:00Thun N - Zug N -:-

TANSKA: 1.Divisioona

16:00Tønder - Fredericia -:-

TANSKA: HTH Ligaen - Naiset

2. puoliaikaViborg N - EH Aalborg N 15:14

TANSKA: 1. divisioona - Naiset

14:00Fredericia N - Bjerringbro N -:-
16:00Horsens N - Gudme HK N -:-

TŠEKKI: Extraliga

11:30Karvina - Frydek-Mistek 41:31

TURKKI: Superlig - Naiset

15:00Uskudar N - Ardesen N -:-

TURKKI: Superlig

12:00Batman Belediyesi - Antalyaspor 32:33
13:30Beykoz Belediyespor - MYK 29:26
15:00SiirrettyGoztepe - Kirsehir Ahi Evran Universitesi -:-
16:00Nilufer Bld. - Karsiyaka Belediyesi Sk -:-
16:00Selka Eskisehir - Izmir BB -:-

UNKARI: NB I - Naiset

19:00Győr N - Budaors N -:-
19:00Kisvardai KC N - Alba Fehervar N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon