m.LiveTulokset.com

REFRESH

Käsipallo » Tänään » Kertoimet

mainos

BELGIA: Division 1 - Playoffit

21:15Haacht - Tournai -:-

ESPANJA: Liga ASOBAL

18:00Ademar - Guadalajara -:- [ 1.18 | 13.00 | 7.00 ]
18:00Alcobendas - Atl. Valladolid -:- [ 3.20 | 9.00 | 1.53 ]
18:00CD Bidasoa Irun - Cuenca -:- [ 1.46 | 9.50 | 3.50 ]
18:00Granollers - BM Sinfin -:- [ 1.24 | 11.50 | 5.60 ]
18:00Huesca - Barcelona -:- [ 12.50 | 20.00 | 1.04 ]
18:00Puente Genil - Morrazo Cangas -:- [ 1.56 | 8.50 | 3.15 ]
18:00Teucro - Benidorm -:- [ 2.20 | 8.00 | 2.05 ]

ESPANJA: División de Honor - Naiset

20:00Castellon N - BM Granollers N -:-
20:00Feve Gijon N - Aula Valladolid N -:-
20:00Guardes N - Elche Mustang N -:-
20:00Malaga N - Zuazo Barakaldo N -:-
20:00Morvedre N - Valencia N -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Playoffit

21:00Aalsmeer - KRAS/Volendam -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset - Karsinta

21:00PeruutettuBorhave N - KRAS/Volendam N -:-
mainos

HOLLANTI: Eredivisie - Karsinta - playoffit

21:30Olympia 89 - Targos Bevo 2 -:-

ITÄVALTA: HLA - Playoffit

21:20Krems - Alpla HC Hard -:- [ 1.68 | 7.50 | 2.60 ]

KROATIA: Premijer liga - Karsintalohko

19:00Rudan Labin - Zamet -:-
19:00Varazdin - Sesvete -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Voittajien -vaihe

14:00Vardar - Pelister -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Hävinneet -vaihe

17:00Vardar Junior - Prilep -:-
19:00Struga - Ohrid -:-
20:00Radovis - RK Borec -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Naiset - Hävinneet -vaihe

13:00Ovce Pole N - Cems N -:-
13:00Spartak N - Gevgelija N -:-

PORTUGALI: Andebol 1 - Voittajien -vaihe

19:00Benfica - Aguas Santas -:-
21:00Belenenses - Madeira -:-
23:00Sporting - Porto -:-

PORTUGALI: Andebol 1 - Hävinneet -vaihe

20:00Avanca - Maia-Ismai -:-
20:00Boa Hora - SC Horta -:-
23:00AC Fafe - Fermentoes -:-
23:00Arsenal - ABC Braga -:-

PUOLA: Superliga - Playoffit

19:00Vive Kielce - Wisla Plock -:-

PUOLA: Superliga - Karsinta

19:00Nielba Wagrowiec - Stal Mielec -:-

PUOLA: Superliga - Naiset - Voittajien -vaihe

18:00Start Elblag N - Pogon Szczecin N -:-

PUOLA: Superliga - Naiset - Hävinneet -vaihe

15:30Kielce N - Koscierzyna N -:-
18:00Jelenia Gora N - Ruch Chorzów N -:-

RANSKA: Coupe de France

21:00Chambery Savoie - Dunkerque -:- [ 1.35 | 9.50 | 4.25 ]

RANSKA: Coupe de France - Naiset

19:45Brest Bretagne N - Metz N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

18:00Aue - Nordhorn-Lingen -:- [ 3.20 | 8.00 | 1.48 ]
19:00Huttenberg - N-Lubbecke -:- [ 1.60 | 8.00 | 2.80 ]
20:30Coburg 2000 - Hamm-Westfalen -:- [ 1.43 | 8.50 | 3.40 ]
20:30Wilhelmshavener - Dessauer -:- [ 1.50 | 8.50 | 3.05 ]

SAKSA: Bundesliiga

21:30Bietigheim-Metterzimmern - Lemgo -:- [ 1.48 | 9.50 | 3.45 ]

SAKSA: DHB Pokal - Naiset

16:00Thuringer N - Metzingen N -:-
18:30Bietigheim N - Halle-Neustadt N -:-

SERBIA: Superliga - Putoamispelit

20:00Rudar Kostolac - Mokra Gora -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Playoffit

19:00Presov - Povazska Bystrica -:-
19:00Sala - Nove Zamky -:-

SLOVAKIA: Extraliga - 5.-8. sijat

19:00Topolcany - Piestany -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Karsinta

19:00Malacky - Kosice -:-
19:00Modra - Stupava -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga - Championship Group

21:00Loka - Celje -:-
21:30Gorenje - Ribnica -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga - Karsintalohko

20:00Dobova - RK Dol Tki Hrastnik -:-
21:00Ivancna Gorica - Trebnje -:-

SUOMI: SM-liiga - Playoffit

16:15Riihimäen Cocks - Dicken -:-

VENÄJÄ: Superleague - Playoffit

16:00Chekhovskiye Medvedi - Spartak Moskova -:-

VENÄJÄ: Superleague - 5.-8. sijat

13:00Dinamo Astrakhan - Krasnodar -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon