REFRESH

Koripallo » Huomenna » Kaikki ottelut

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

20:00Bratunac - Kakanj -:-
21:00Sloboda - Bosna Royal -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset

18:00Konjic N - KK Brcanka N -:-
18:30Jedinstvo Dzenex N - Celik Zenica N -:-
20:00Play Off Sarajevo N - Leotar Trebinje N -:-

BULGARIA: NBL

18:00Lukoil Levski - Academic Bultex -:-
19:00Rilski Sportist - Yambol -:-

ESPANJA: ACB

14:30Unicaja - Tenerife -:-
15:00Gran Canaria - Obradoiro CAB -:-
20:30Real Madrid - Estudiantes -:-
22:00Barcelona - MoraBanc Andorra -:-

ESPANJA: LEB Oro

20:00Mallorca Palma - Basquet Girona -:-

ESPANJA: LEB Plata

14:00Albacete - Gran Canaria B -:-
20:00Iraurgi SB - Alcobendas -:-
21:00Clavijo - Zamora -:-

ESPANJA: Liga Femenina - Naiset

15:00Campus Promete N - Zaragoza N -:-

ETELÄ-KOREA: KBL

09:00Goyang - Incheon -:-
09:00Wonju DB - KCC Egis -:-
11:00Anyang - LG Sakers -:-
11:00Seoul Knights - Sonic Boom -:-

ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset

08:00Busan BNK Sum N - S-Birds N -:-

EUROOPPA: ABA League

14:00Mega Soccerbet - Crvena zvezda -:-
19:00Buducnost - FMP -:-
21:00Partizan - Cedevita Olimpija -:-

EUROOPPA: BIBL - Karsinta - 1. vaihe

20:35Hapoel Tel-Aviv - Bnei Herzliya -:-
20:40Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
20:50Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva -:-

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

18:00Pärnu - Rakvere Tarvas -:-

FILIPPIINIT: Filippiinien Cup

11:00Rain Or Shine Paint. - Blackwater Elite -:-
13:45Ginebra Kings - Magnolia Hotshots -:-

GEORGIA: Superleague

12:00Dinamo Tbilisi - Batumi RSU -:-
14:30TSU Hyunda - Mgzavrebi Tbilisi -:-

ITALIA: Lega A

19:00Fortitudo Bologna - Olimpia Milano -:-
19:30Venezia - Sassari -:-
20:00Virtus Roma - Pesaro -:-
21:00Treviso - Cantu -:-
21:30Trieste - Brindisi -:-
22:45Trento - Cremona -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

20:00Campobasso N - Battipaglia N -:-

JAPANI: B.League

08:05Akita - Yokohama -:-
08:05Hiroshima D. - NeoPhoenix -:-
08:05Hokkaido - Shiga -:-
08:05Kyoto - Niigata -:-
08:05Ryukyu - Shimane -:-
08:05SeaHorses Mikawa - Toyama -:-
08:05Shinshu - Brave Thunders -:-
09:05Osaka - Alvark -:-
09:05Utsunomiya Brex - Sun Rockers Shibuya -:-
10:05Chiba - Diamond Dolphins -:-

KAZAKSTAN: Premier League

11:00Aktobe 2 - Bars Petropavlovsk -:-
13:30Atyrau 2 - Karaganda -:-

KIINA: CBA

06:00Shandong - Guangzhou -:-
06:00Tianjin - Jilin -:-
10:30Zhejiang Guangsha - Shenzhen -:-
15:00Guangdong - Fujian -:-
15:00Jiangsu Dragons - Liaoning -:-

KIINA: WCBA - Naiset

08:30Henan N - Beijing N -:-
11:30Heilongjiang N - Hebei N -:-
14:30Inner Mongolia N - Jiangsu Phoenix N -:-

KOLUMBIA: LBP

05:00Sabios de Manizales - Condores de Cundinamarca -:-
06:00Tigrillos de Antioqui - Cimarrones del Choco -:-

KREIKKA: Basket League

20:30Panathinaikos - Larisa -:-

KREIKKA: A1 - Naiset

13:00Chania N - PAOK N -:-
14:30Kronos N - Eleftheria N -:-
15:00Giannina N - Esperides Kalliotheas N -:-
15:00Sporting Athens N - EFAO Zografou N -:-
15:30Panathinaikos N - Olympiakos N -:-
17:45Dafni N - Lefkadas N -:-

KROATIA: Premijer liga

17:00Furnir - Split -:-

KROATIA: Prva Liga

17:00Dinamo Zagreb - Dubrovnik -:-
20:00Sesvete - Pula -:-

KROATIA: Premijer Liga - Naiset

20:00Zadar N - Ragusa Dubrovnik N -:-

KYPROS: Division A

17:00Omonia - Keravnos S. -:-
20:00Apop Paphou - Apollon -:-

LIETTUA: LKL

16:00Nevezis - Siauliai -:-
16:30CBet - Alytaus Dzukija -:-
18:00Rytas - Zalgiris Kaunas -:-

LUXEMBURG: Total League

19:00Heffingen - Racing Luxembourg -:-
19:00Larochette - Ettelbruck -:-
19:30Amicale Steesel - T71 Dudelange -:-
19:30Musel Pikes - Contern -:-
20:00Esch - Bertrange -:-
22:00Hesperange - Walferdange -:-

MEKSIKO: LNBP

00:00Fuerza Regia - Plateros -:-
01:00Correcaminos - Dorados -:-
02:10Astros - Soles -:-
04:15Abejas - Michoacan -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

21:00Podgorica - Rudar Pljevlja -:-
21:30Studentski Centar - Lovcen Cetinje -:-

NORJA: BLNO

18:00Froya - Centrum Tigers -:-
18:30Tromso - Asker -:-
19:00Ammerud - Bærum -:-

NORJA: Kvinneliga - Naiset

15:30Tromsø N - Ulriken N -:-
17:00Bergen N - Ullern N -:-

PORTUGALI: Proliga

23:30Sangalhos - Galomar -:-
23:30Vasco Da Gama - Illiabum -:-
18:00Belenenses - Lisboa-Benfica B -:-
21:30Academia do Lumiar - Coracao do Ribatejo -:-

PORTUGALI: LFB - Naiset

14:00Gdessa Barreiro N - Benfica N -:-
18:00Vitoria N - Olivais N -:-
18:30CB Queluz N - Uniao Sportiva N -:-
18:30Guifoes N - Galitos N -:-
19:00CAB Madeira N - Quinta Dos Lombos N -:-
19:00Natacao N - AD Vagos N -:-

PUOLA: Energa Basket Liga

19:35Spojnia Stargard - Bydgoszcz -:-
20:00SiirrettyPolpharma Starogard - Dabrowa Gornicza -:-

PUOLA: 1. Liga

19:00Pruszkow - Gornik Walbrzych -:-
20:00GKS Tychy - Pelplin -:-

PUOLA: Energa Basket Liga - Naiset

18:00GTK Gdynia N - Polkowice N -:-
20:00Lublin N - Politech. Gdanska N -:-

RANSKA: LNB

19:00SiirrettyLyon-Villeurbanne - Nanterre -:-

RANSKA: Pro B

19:00Rouen - Denain-Voltaire -:-

RANSKA: LFB - Naiset

17:30Tarbes GB N - Landes N -:-

RUOTSI: Basketligan

17:04Borås - Norrköping -:-

RUOTSI: Superettan

15:00Team4Q - Wetterbygden Stars -:-
19:00Uppsala - RIG Mark -:-

RUOTSI: Basketligan - Naiset

18:00Marbo N - Södertälje N -:-

RUOTSI: Basketettan - Naiset

13:00Borås N - Lobas N -:-
15:00BG Lulea N - Fryshuset Basket N -:-
15:00Marbo N - Huddinge N -:-
15:00Norrköping N - IK Eos Utveckling N -:-
16:00Umeå IK N - KFUM Uppsala N -:-

SAKSA: Pro A

18:00Rostock - Leverkusen -:-
19:00Heidelberg - Nürnberger -:-

SAKSA: Pro B

18:00Coburg - Oberhaching -:-
18:00ETV Hamburg - Schwelm -:-
18:00Löwen - Koblenz -:-
18:00RSV Eintracht - Itzehoe -:-
19:00Wedel - Sandersdorf -:-
20:00Giessen 2 - Dresden -:-

SAKSA: German Cup

15:00Bayreuth - Crailsheim Merlins -:-
17:00Bonn - Braunschweig -:-
17:00Ulm - s.Oliver Würzburg -:-
17:00Vechta - Frankfurt -:-
20:00Syntainics MBC - Bayern München -:-
22:30Bamberg - Ludwigsburg -:-
22:30Giessen - Gottingen -:-

SAKSA: DBBL - Naiset

18:00Freiburg N - Wasserburg N -:-
18:00GiroLive N - XCYDE Angels N -:-
18:00TK Hannover N - Flippo N -:-

SUOMI: I Divisioona A

16:00Oulun - Jyväskylä -:-
18:00Munk. Kisapojat - Pyrintö Tampere 2 -:-

SVEITSI: SB League

18:00SAM Massagno - Neuchatel -:-

TANSKA: Dameligaen - Naiset

16:00Wolfpack N - Aabyhoj N -:-

TURKKI: Super Ligi

13:00Fenerbahce - Petkim Spor -:-
15:15Galatasaray - Gaziantep -:-
17:30OGM Ormanspor - Fethiye Bld. -:-

TURKKI: KBSL - Naiset

16:00Fenerbahce N - Bellona Kayseri N -:-
16:00Hatay N - Besiktas N -:-

UKRAINA: FBU Superleague

15:00Kyiv Basket - Dnipro -:-
16:30Ternopil-TNEU - Kharkivski Sokoly -:-
17:00Mykolaiv - BK Zaporozhye -:-

UNKARI: NB I. A

20:00SiirrettyJaszberenyi - DEAC -:-
20:00Jaszberenyi - Kormend -:-

VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset

13:00Olimpia Grodno N - Tsmoki Minsk N -:-
15:00Brest N - Gomel N -:-
15:00Horizont Minsk 2 N - BDU-Tsmoki N -:-
15:30Victoria Grodno N - Horizont Minsk N -:-

VENÄJÄ: VTB United League

13:00Unics Kazan - Enisey -:-
22:00Zielona Gora - Lokomotiv Kuban -:-

VENÄJÄ: Russian Cup - Pudotuspelit

15:00Uralmash Ekaterinburg - Runa Basket Moscow -:-
16:00Dome-Springs Izhevsk - Rusichi Kursk -:-
16:00Temp Sumz Revda - Cheboksary -:-
19:30MBA Moscow - Lokomotiv Kuban 2 -:-

VENÄJÄ: Premier League - Naiset

17:00Zyrianochka Syktyvkar N - Spartak Moskova N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.