Koripallo » Huomenna » Kaikki ottelut
ESPANJA: ACB
19:00Breogan - Bilbao -:-19:00Palencia - Tenerife -:-
21:45Baskonia - Zaragoza -:-
21:45Unicaja - Basquet Girona -:-
ITALIA: Lega A
18:00Treviso - Pesaro -:-19:00Tortona - Cremona -:-
20:00Basket Napoli - Venezia -:-
20:30Trento - Scafati -:-
21:00Brindisi - Sassari -:-
21:30Reggiana - Olimpia Milano -:-
22:00Varese - Brescia -:-
RANSKA: LNB
17:00Limoges - Chalon/Saone -:-19:30Ada Blois - Le Mans -:-
19:30Nancy - Cholet -:-
19:30Roanne - Boulogne-Levallois -:-
19:30Strasbourg - Lyon-Villeurbanne -:-
22:00Saint Quentin - Monaco -:-
SUOMI: Korisliiga - Hävinneet -vaihe
17:00Bisons Loimaa - Lahti Basketball -:-17:00Kouvot - Kobrat -:-
17:00KTP-Basket - Tampereen Pyrintö -:-
SUOMI: Korisliiga - Voittajien -vaihe
17:00Helsinki Seagulls - BC Nokia -:-17:00Kataja - Salon Vilpas -:-
17:00Korihait - Karhu Basket -:-
TURKKI: Super Ligi
12:00Türk Telekom - Manisa -:-14:30Darussafaka - Merkezefendi -:-
17:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Koleji -:-
USA: NBA
01:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-01:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
01:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
01:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
01:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
01:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
02:00Miami Heat - Portland Trail Blazers -:-
02:00Oklahoma City Thunder - Phoenix Suns -:-
02:00San Antonio Spurs - New York Knicks -:-
03:00Denver Nuggets - Minnesota Timberwolves -:-
03:30Utah Jazz - Houston Rockets -:-
04:00Sacramento Kings - Dallas Mavericks -:-
23:00New Orleans Pelicans - Boston Celtics -:-
AASIA: Asia Cup 3x3
09:05Kiina 3x3 - Iran 3x3 -:-09:35Japani 3x3 - Australia 3x3 -:-
10:25Singapore 3x3 - Iran 3x3 -:-
12:30Filippiinit 3x3 - Australia 3x3 -:-
12:55Kiina 3x3 - Singapore 3x3 -:-
14:10Japani 3x3 - Filippiinit 3x3 -:-
AASIA: Asia Cup 3x3 - Naiset
08:15Japani 3x3 W - Iran 3x3 W -:-08:40Uusi-Seelanti 3x3 W - Intia 3x3 W -:-
10:00Thaimaa 3x3 W - Iran 3x3 W -:-
13:20Uusi-Seelanti 3x3 W - Australia 3x3 W -:-
13:45Japani 3x3 W - Thaimaa 3x3 W -:-
14:35Australia 3x3 W - Intia 3x3 W -:-
ALBANIA: Superliga
19:00Elbasani - Beselidhja -:-19:00Kamza Basket - Teuta Durres -:-
19:00Partizani Tirana - Apolonia Fier -:-
19:00PBC Flamurtari - Skenderbeu -:-
19:00Vllaznia - Fieri -:-
ARGENTIINA: Liga A
03:00Zarate - Union De Santa Fe -:-16:00San Martin - Quimsa -:-
ARGENTIINA: Liga Femenina - Naiset - Clausura
23:00Berazategui N - Club Union Florida N -:-23:00Ferro N - Obras N -:-
23:00Instituto N - Juventud Ameghino N -:-
23:00Quimsa N - Ciclista Olimpico N -:-
23:00Riachuelo N - Montmartre N -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
11:45North Adelaide Rockets - Sturt Sabres -:-AUSTRALIA: NBL1 Central - Naiset
10:00North Adelaide Rockets N - Sturt Sabres N -:-BELGIA: Top Division - Naiset
19:15Liege N - Phantoms N -:-21:30Laarne N - Kortrijk N -:-
21:30Namur N - Lummen N -:-
BOLIVIA: Libobasquet
01:00Kinwa - La Salle Tarija -:-02:30Saracho - Leones de Potosi -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Hävinneet -vaihe
19:00Leotar Trebinje - Orlovik -:-19:00Posusje - Prijedor -:-
19:00Promo - Slavija -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Voittajien -vaihe
19:00Igokea - Mrkonjic Grad -:-19:00KK Bosna - Borac Banja Luka -:-
19:00Sloboda - Siroki -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset
20:00Celik Zenica N - Igman N -:-20:00Jedinstvo Dzenex N - Leotar Trebinje N -:-
20:00Kozara N - Lavovi N -:-
20:00Mladi Krajisnik N - Banovici N -:-
20:00Play Off Sarajevo N - Orlovi N -:-
BRASILIA: NBB
00:30Uniao Corinthians - Franca -:-22:10Minas - Corinthians Paulista -:-
23:00Pato - Pinheiros -:-
23:00Vasco - Sao Paulo -:-
BRASILIA: LBF - Naiset
02:00Corinthians N - Campinas N -:-22:30Sampaio N - Santo Andre N -:-
BULGARIA: NBL - Hävinneet -vaihe
19:00Beroe - Academic Plovdiv -:-CHILE: LNB
00:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-01:15Espanol de Talca - Catolica -:-
01:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
00:15Las Animas - Puerto Montt -:-
00:30Puente Alto - Sportiva Italiana -:-
00:45Ancud - Valdivia -:-
CHILE: LNB 2
20:30Quilpue Basquetbol - Brisas -:-23:30Colo Colo - Truenos De Talca -:-
00:00Arabe Valparaiso - Arturo Prat San Felipe -:-
00:15Stadio Italiano - Municipal Chillan -:-
ESPANJA: LEB Oro
20:00Real Valladolid - San Pablo Burgos -:-ESPANJA: LEB Plata
18:45Mataro - Fibwi Palma -:-19:00Cartagena - Basquet L'Horta Godella -:-
19:00Gran Canaria B - Salou -:-
19:30Zornotza ST - Enrique Soler -:-
20:00Algeciras - Huelva -:-
20:00Juventud Alcala - Zamora -:-
20:00La Roda - Huesca -:-
20:00Tarragona - Benicarlo -:-
20:30Albacete - Iraurgi SB -:-
20:30Ciudad de Huelva - Ponferrada -:-
20:30Sant Antoni - Alginet -:-
ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset - Pudotuspelit
11:00Woori WON N - KB Stars N -:-EUROOPPA: ABA League
18:00Krka - Cedevita Olimpija -:-20:00Mornar Bar - Borac -:-
22:00Cibona - Igokea -:-
EUROOPPA: BNXT League - Hävinneet -vaihe
20:30Den Helder - Mechelen -:-21:00LWD Basket - Spotter Leuven -:-
21:30Okapi Aalstar - Kortrijk -:-
EUROOPPA: BNXT League - Voittajien -vaihe
21:00BAL Weert - Antwerp Giants -:-21:00Leiden - Liege -:-
EUROOPPA: Latvia-Estonian League - Pudotuspelit
17:00Prometey - BK Ogre -:-GEORGIA: Superleague
12:00Mega Tbilisi - Gurjaani Delta -:-17:00Kutaisi - Orbi -:-
HOLLANTI: WBL - Naiset - Hävinneet -vaihe
14:00Leiden N - Den Helder N -:-HOLLANTI: WBL - Naiset - Voittajien -vaihe
19:30Jolly Jumpers N - Triple Threat N -:-20:30Landslake Lions N - Grasshoppers N -:-
IRLANTI: SuperLeague - Pudotuspelit
21:00Maree - Eanna -:-21:15Killester - UCC Demons -:-
ISO-BRITANNIA: BBL
19:00Surrey Scorchers - Caledonia Gladiators -:-22:00Bristol Flyers - Plymouth City Patriots -:-
ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset
15:00Durham Palatinates N - Newcastle Eagles N -:-20:00Oaklands Wolves N - Cardiff Met Archers N -:-
ISRAEL: Super League
21:10Galil Elyon - Maccabi Tel Aviv -:-ISRAEL: Liga Leumit
19:00Maccabi Haifa - Maccabi Rehovot -:-19:45Elitzur Shomron - Elitzor Netania -:-
20:00Maccabi Raanana - Maccabi Maale Adumim -:-
20:00Safed - Maccabi Rishon -:-
ISRAEL: Israel Cup
18:50Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva -:-ITALIA: Serie A2
20:00Cento - Latina -:-21:00Cividale - Cantu -:-
21:00Forli - JuVi Cremona -:-
21:30Fortitudo Bologna - Urania Milano -:-
21:30Pallacanestro Nardo - Trapani -:-
21:30Trieste - Vigevano -:-
21:30Verona - Luiss Roma -:-
21:45Assigeco Piacenza - Agrigento -:-
ITALIA: Serie A1 - Naiset
17:00Sassari N - Brixia N -:-20:00Schio N - Ragusa N -:-
20:30Venezia N - Virtus Bologna N -:-
21:30Campobasso N - Battipaglia N -:-
21:30Oxygen Roma N - San Martino N -:-
21:30San Giovanni N - Faenza N -:-
ITÄVALTA: Superliga - Hävinneet -vaihe
19:00BBC Nord - Kapfenberg -:-20:00Furstenfeld - Vienna -:-
20:00Vienna Timberwolves - Oberwart -:-
ITÄVALTA: Superliga - Voittajien -vaihe
18:30Swans Gmunden - Traiskirchen -:-18:30UBSC Graz - St. Pölten -:-
ITÄVALTA: Zweite Liga - Pudotuspelit
18:30Kufstein - Mistelbach -:-19:00Wagram - Wörthersee Piraten -:-
ITÄVALTA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
21:15St. Pölten N - UBI Graz N -:-JAPANI: B.League
07:05Akita - Sun Rockers Shibuya -:-07:05Hiroshima D. - Gunma -:-
07:05Osaka - Hokkaido -:-
07:05Shinshu - Nagoya Fighting Eagles -:-
08:05Chiba - Brave Thunders -:-
08:05Diamond Dolphins - Toyama -:-
08:05SeaHorses Mikawa - Utsunomiya Brex -:-
08:05Yokohama - Alvark -:-
09:05Nagasaki - Shimane -:-
09:05Saga - Kyoto -:-
09:05Sendai - NeoPhoenix -:-
11:05Ryukyu - Ibaraki Robots -:-
JAPANI: B2.League
07:00Shiga - Nara -:-08:00Altiri Chiba - Fukushima -:-
08:00Aomori - Kumamoto -:-
08:00Ehime Orange Vikings - Fukuoka -:-
08:00Koshigaya Alphas - Yamagata Wyverns -:-
09:00Kobe - Shizuoka -:-
10:00Iwate - Niigata -:-
JAPANI: W League - Naiset - Pudotuspelit
06:00Chanson V-Magic N - Aisin Wings N -:-08:00Sunshine Rabbits N - Hitachi Cougars N -:-
KANADA: Super League
01:30Montreal Toundra - Windsor -:-23:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-
KAZAKSTAN: National League - Pudotuspelit
15:00Tobol Kostanay - Almaty -:-KIINA: CBA
13:35Fujian - Shanghai -:-13:35Jiangsu Dragons - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Shenzhen - Shandong -:-
13:35Sichuan - Zhejiang Chouzhou -:-
KREIKKA: Basket League - Hävinneet -vaihe
18:00PAOK - Apollon Patron -:-19:00Lavrio - AS Karditsas -:-
KREIKKA: Basket League - Voittajien -vaihe
17:15Peristeri - Kolossos Rhodes -:-KREIKKA: Elite League
16:00Aias Evosmou - Lefkadas -:-16:00Eleftheroupoli - Psychikou -:-
16:00Ermis Schimatari - NE Megaridas -:-
16:00Esperos - Amyntas -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Mykonos -:-
16:00Iraklis - Panionios -:-
16:00Koroivos - Panerythraikos -:-
16:00Milon Aons - Papagou -:-
KREIKKA: A1 - Naiset
16:30Panathinaikos N - Giannina N -:-KROATIA: Premijer liga
18:30Alkar - Dubrava -:-19:00GKK Sibenka - Zadar -:-
LIBANON: Division 1
21:00Al-Riyadi - Sagesse Al Hekmeh Beirut -:-LIETTUA: LKL
16:00Nevezis - Rytas -:-17:20BC Wolves - Juventus -:-
LUXEMBURG: LBBL - Karsintalohko
20:00Kordall Steelers - Musel Pikes -:-21:30Grengewald Hueschtert - Mambra Mamer -:-
LUXEMBURG: LBBL - Naiset - Karsinta
18:00Schieren N - Esch N -:-19:00Musel Pikes N - Soleuvre N -:-
LUXEMBURG: LBBL - Naiset - Voittajien -vaihe
19:30Contern N - Amicale Steesel N -:-19:30Grengewald Hueschtert N - Bertrange N -:-
20:00Les Sangliers Wooltz N - Dudelange N -:-
LUXEMBURG: LBBL - Pudotuspelit
21:00Walferdange - Larochette -:-21:30Amicale Steesel - Bertrange -:-
MONTENEGRO: Prva A Liga
19:00Danilovgrad - Podgorica -:-19:00Ibar Rozaje - Milenijum -:-
19:00Jedinstvo - Kotor -:-
19:00Lovcen Cetinje - Primorje -:-
19:00Tivat - Pljevlja -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga
19:00Rabotnicki - Gostivar -:-19:30FMP Akademija - MZT Skopje -:-
20:00Kozuv - Pelister -:-
21:30TFT Skopje - Feniks 2010 -:-
22:00Cair 2030 - Ohrid -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset
14:00MZT Skopje N - Kriva Palanka N -:-14:30Struga N - Badel 1862 Skopje N -:-
19:30Vardar N - Kumanovo-Grizli N -:-
PORTUGALI: Proliga - Hävinneet -vaihe
17:00Barreirense - Vasco Da Gama -:-17:00Benfica B - Academica -:-
18:30Sampaense - Imortal B -:-
PORTUGALI: Proliga - Voittajien -vaihe
17:00Braga - Galitos Barreiro -:-17:00Sangalhos - CAB Madeira -:-
20:00Illiabum - CA Queluz -:-
PORTUGALI: Taca da Liga - Lohkovaihe
17:00Povoa/Monteadriano - Benfica -:-17:30Lusitania - Sporting CP -:-
23:30Esgueira - Ovarense -:-
PORTUGALI: LFB - Naiset - Pudotuspelit
17:00Natacao N - Uniao Sportiva N -:-18:00Imortal N - Gdessa Barreiro N -:-
20:30Barcelos N - Benfica N -:-
20:30Quinta Dos Lombos N - Esgueira N -:-
PUOLA: Basket Liga
16:30Lancut - Trefl Sopot -:-18:30Lublin - Dziki Warszawa -:-
RANSKA: Pro B
21:00Boulazac - Poitiers -:-RANSKA: Espoirs U21
15:30Nancy U21 - Cholet U21 -:-16:00Ada Blois U21 - Le Mans U21 -:-
16:00Saint Quentin U21 - Monaco U21 -:-
16:00Strasbourg U21 - Lyon-Villeurbanne U21 -:-
20:30Limoges U21 - Chalon/Saone U21 -:-
RANSKA: LFB - Naiset
21:30Charnay Bourgogne Sud N - Union Hainaut N -:-21:30ESB Villeneuve N - Landes N -:-
21:30Flammes Carolo N - Angers N -:-
21:30La Roche N - Lattes Montpellier N -:-
21:30Lyon N - Landerneau Bretagne N -:-
21:30Tarbes GB N - Bourges N -:-
RANSKA: Ligue 2 - Naiset
21:00Aulnoye AS N - Avenir Chartres N -:-21:00Montbrison N - Tronche Meylan N -:-
21:00Nice N - Feytiat N -:-
21:00Pays Voironnais N - Graffenstaden N -:-
21:00Reims N - Centre Federal BB N -:-
21:00Toulouse N - Mondeville N -:-
SAKSA: BBL
17:00Syntainics MBC - Chemnitz -:-19:30Heidelberg - Crailsheim Merlins -:-
21:00Bonn - Vechta -:-
21:00Würzburg - Tübingen -:-
SAKSA: Pro A
20:00G. Düsseldorf - Bochum -:-20:00Kirchheim - Bayreuth -:-
20:00Phoenix Hagen - PS Karlsruhe -:-
20:30Artland - Giessen -:-
20:30Trier - Nürnberger -:-
SAKSA: Pro B
16:00Berlin Braves - Wedel -:-16:30Ludwigsburg 2 - Frankfurt 2 -:-
18:30Fellbach - Löwen -:-
20:00Bernau - Iserlohn -:-
20:00Ibbenbüren - Wolmirstedt -:-
20:00Panthers Schwenningen - Breitengüssbach -:-
20:30BIS Baskets Speyer - Rhöndorf -:-
20:30Herford - Rostock 2 -:-
20:30Itzehoe - Leverkusen -:-
20:30Leitershofen/Stadtbergen - Coburg -:-
20:30Schwelm - RSV Eintracht -:-
SAKSA: DBBL - Naiset - Pudotuspelit
17:00Osnabrück N - TK Hannover N -:-19:30Eigner Angels Nordlingen N - Halle N -:-
SERBIA: First League
17:00Vojvodina Novi Sad - OKK Beograd -:-18:00Subotica - Cacak 94 -:-
19:00Vrsac - Radnicki -:-
20:00Metalac - Sloboda -:-
20:00Tamis - Sloga -:-
SERBIA: 1. ZLS - Naiset
19:00Sloga Pozega N - Mega MIS N -:-19:00Topolchanka N - Vojvodina 021 N -:-
19:00ZKK Kraljevo N - Crvena zvezda N -:-
SLOVAKIA: Extraliga
16:30BK Nitra - Levice -:-19:00Iskra Svit - Prievidza -:-
19:00Spisski Rytieri - Handlova -:-
SLOVENIA: Liga Nova KBM
14:00Helios Domzale - Sencur -:-19:00KK Triglav Kranj - Hopsi Polzela -:-
20:00Tajfun Sentjur - Podcetrtek -:-
SLOVENIA: 1. SKL - Naiset
16:00Domel Skofja Loka N - Jezica N -:-17:00Ilirija N - Maribor N -:-
19:00Cinkarna Celje N - Triglav N -:-
SUOMI: Korisliiga - Naiset - Pudotuspelit
17:00Forssan Alku N - Pyrintö N -:-SVEITSI: SB League - Pudotuspelit
18:30Fribourg Olympic - Sdent BBC Nyon -:-18:30SAM Massagno - Lausanne Basket -:-
19:00Geneva Lions - BBC Monthey -:-
TAIWAN: SBL
11:00Changhua - Taiwan Beer -:-13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-
TAIWAN: P. League+
08:30Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-11:00New Taipei Kings - Fubon Braves -:-
TAIWAN: T1 League
08:00Tainan TSG GhostHawks - New Taipei CTBC DEA -:-TAIWAN: WSBL - Naiset
07:00Chunghua Telecom N - Cathay Life N -:-09:00Taipower N - Taiyuan N -:-
TANSKA: Basketligaen - Voittajien -vaihe
18:30Bakken Bears - Horsens -:-TŠEKKI: NBL - Hävinneet -vaihe
18:30Ostrava - Slavia Prague -:-TŠEKKI: NBL - Voittajien -vaihe
18:30Decin - Nymburk -:-18:30Opava - Usti n. Labem -:-
18:30Pardubice - USK Praha -:-
18:45Kolin - Brno -:-
TURKKI: TBL
12:00Sigortam.net ITU - Konyaspor -:-13:00Kocaeli - Esenler Erokspor -:-
13:00OGM Ormanspor - Fenerbahce 2 -:-
14:00Ankara Kolejliler - Kapakli Spor -:-
15:00Gaziantep - Mersin B. B. S. -:-
16:00Harem Spor - MKE Ankaragucu -:-
19:00Yalovaspor - Alagöz -:-
TURKKI: TKBL - Naiset - Pudotuspelit
13:00Adana BK N - Botas 2 N -:-14:00Bodrum N - Emlak Konut Gelisim 2 N -:-
14:30Ferhatoglu N - Yalova N -:-
15:00Bursa Antspor N - Turgutlu N -:-
UKRAINA: FBU Superleague - Pudotuspelit
19:00Goverla - Kyiv Basket -:-UKRAINA: Superleague - Naiset - Pudotuspelit
13:00Kyiv Basket N - Odessa N -:-16:00Frankivsk Halichina N - BC Rivne N -:-
UNKARI: NB I. A
19:00Alba Fehervar - Szombathely -:-19:00Atomeromu Paks - KTE-Duna -:-
19:00Budapesti Honved Se - Zalakeramia -:-
19:00Kaposvari - Szolnoki Olaj -:-
19:00NKA Pecs - Kormend -:-
19:00OSE Lions - Soproni KC -:-
19:00Szedeak - DEAC -:-
UNKARI: Division 1 - Naiset - Pudotuspelit
15:30PEAC-Pecs N - Sopron N -:-19:00Vasas Csata N - UNI Györ N -:-
20:00TFSE-MTK N - Szekszard N -:-
20:00Ujbuda BEAC N - DVTK N -:-
UNKARI: Division 1 - Naiset - Putoamispelit
19:00Cegledi N - Szigetszentmiklos N -:-USA: NBA G League
01:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-01:00Westchester - Memphis Hustle -:-
01:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
02:00Iowa Wolves - Austin Toros Spurs -:-
02:00Sioux Falls Skyforce - Stockton Kings -:-
02:00Windy City Bulls - Wisconsin Herd -:-
02:30Rio Grande Valley Vipers - Salt Lake City Stars -:-
03:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
04:00South Bay Lakers - Mexico City Capitanes -:-
00:00Delaware Blue Coats - Oklahoma City Blue -:-
00:00Rip City Remix - Santa Cruz Warriors -:-
00:30College Park Skyhawks - Long Island Nets -:-
USA: NCAA - Pudotuspelit
01:09Marquette - N.C. State -:-01:39Purdue - Gonzaga -:-
03:39Houston - Duke -:-
04:09Tennessee - Creighton -:-
UUSI-SEELANTI: NBL
04:00Otago Nuggets - Southland Sharks -:-08:30Manawatu Jets - Taranaki Airs -:-
VALKO-VENÄJÄ: Premier League
12:00Rubon - Grodno -:-14:00BC Minsk 2 - Borisfen -:-
14:00Gomel - Impuls -:-
VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset
12:00Horizont Minsk N - Rguor Minsk N -:-12:00Minsk N - Victoria Grodno N -:-
12:00Olimpia Grodno N - Brest N -:-
VENÄJÄ: VTB United League - Voittajien -vaihe
17:00Unics Kazan - Parma Perm -:-VENÄJÄ: Premier League - Naiset
12:30MBA Moscow N - UMMC Ekaterinburg N -:-15:00Dynamo Moskova N - Spartak Moskova N -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.