REFRESH

Koripallo » Tänään » Lopputulokset

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Spars Sarajevo - Siroki 80:74

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH - Naiset

18:00Jumper N - Orlovi N 24:81

BULGARIA: NBL

18:00PeruutettuAcademic - Spartak Pleven -:-

ETELÄ-KOREA: KBL

09:00KCC Egis - Mobis Phoebus 65:96
09:00LG Sakers - Seoul Thunders 105:94
11:00Seoul Knights - Anyang 83:80

ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset

12:00Woori Wibee N - Hana 1Q N 65:68

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

14:00BK Ogre - BK Liepaja 94:77
17:00Rapla - Tallinna Kalev 92:76
17:00TAL TECH - Tartu Ulikool 67:79
17:00Ventspils - Valmiera Glass Via 113:90

FILIPPIINIT: Filippiinien Cup

11:00Terrafirma Dyip - NorthPort 96:107
13:45San Miguel Beermen - Alaska Aces 92:88

GEORGIA: Superleague

11:00Vera Tbilisi - Rustavi 75:99
13:30Olimpi Tbilisi - Kutaisi 100:105ja
16:00Tskhum-Apkhazeti - Cactus Tbilisi 75:63

IRLANTI: SuperLeague

20:00SiirrettyBelfast - Templeogue -:-

ITÄVALTA: Superliga

18:30Vienna Timberwolves - Swans Gmunden 55:94

ITÄVALTA: Austria Cup

19:00SiirrettyJennersdorf - Celovec -:-

ITÄVALTA: Superliga - Naiset

15:00Vienna Timberwolves N - Linz Wels N 82:74

JAPANI: B.League

08:05SeaHorses Mikawa - Toyama 81:85
09:05Osaka - Alvark 69:97
09:05Shinshu - Brave Thunders 72:66
09:05Utsunomiya Brex - Sun Rockers Shibuya 97:66
10:05Chiba - Diamond Dolphins 92:76
10:05Hokkaido - Shiga 80:86
12:05Akita - Yokohama 70:68
12:05Hiroshima D. - NeoPhoenix 76:67
12:05Kyoto - Niigata 92:86
13:05Ryukyu - Shimane 84:71

KAZAKSTAN: Premier League

12:00Aktobe 2 - Karaganda 52:79
14:30Bars Petropavlovsk - Atyrau 2 79:60

KIINA: CBA

14:35Zhejiang Chouzhou - Sichuan 116:106
15:00Shanghai - Beijing 99:102

KIINA: WCBA - Naiset

08:30Tianjin N - Guangdong N 79:90
14:30Shaanxi Tianze N - Xinjiang N 85:112

KOLUMBIA: LBP

03:35Bucaros - Titanes de Barranquilla 93:97

KREIKKA: Basket League

17:15Harilaos Trikoupis - Aris 73:70
17:15Ionikos - AEK Athens 68:81
17:15Peristeri - Kolossos Rhodes 84:81

KREIKKA: A2

17:00Amyntas - Agriniou 68:60
17:00Apollon Patron - Oiakas Nafpliou 68:60
17:00Dafni Dafniou - Pagrati 70:73
17:00Kavala - AS Karditsas 65:76
17:00Psychikou - Panerythraikos 75:70

KROATIA: Premijer Liga - Naiset

18:00ZKK Sibenik N - Rockwool Pula N 83:76

KYPROS: Division A

17:00AEL - Paralimni 65:75

LIETTUA: LKL

17:00Juventus - Lietkabelis 76:78

LIETTUA: NKL

16:00Gargzdu - Vilkaviskis 74:71
16:00Jonava - Silales Lusis 92:70
16:00Mazeikiai - Delikatesas Joniskis 78:83
16:00Sakiai Vytis - Klaipedos Neptunas 89:71
16:00Suduva-Mantinga - Palanga 91:75
16:00Zalgiris Kaunas 2 - Perlas 86:81

LIETTUA: Moteru Lyga - Naiset

16:15Aistes LSU Kaunas N - Siauliai-Universitetas N 69:56

MEKSIKO: LNBP

02:00Correcaminos - Dorados 82:113
02:00Libertadores - Panteras 128:105
03:15Abejas - Michoacan 91:96
04:00Fuerza Regia - Plateros 94:77
05:00Lenadores - Mineros 0:20

NORJA: BLNO

15:00Nidaros Jets - Kongsberg Miners 55:105
17:00Gimle - Centrum Tigers 82:51

PORTUGALI: LPB

17:00CAB Madeira - Sporting CP 72:87
18:00Academica - Benfica 74:93
18:00Imortal - Esgueira 101:50
18:00Ovarense - Galitos 83:73

PUOLA: 1. Liga

13:00Slask Wroclaw II - Pogon Prudnik 84:77
18:00SiirrettyNysa Klodzko - Krosno -:-

PUOLA: Energa Basket Liga - Naiset

18:00Sleza Wroclaw N - AZS Poznan N 84:79

RANSKA: LNB

18:00Elan Bearnais - Boulazac 89:60
18:00Strasbourg - Le Portel 83:94

RANSKA: Pro B

17:00St. Chamond - Poitiers 83:61
17:30Paris - Lille 80:57
18:00Nancy - Ada Blois 76:87

RANSKA: LFB - Naiset

18:00Lattes Montpellier N - Nantes N 62:60

RUOTSI: Basketligan

17:04Jamtland - BC Luleå 68:80

RUOTSI: Superettan

15:30IK Eos - AIK Basket 96:81
17:00Norrort - Ockelbo 100:66
17:15Kalmar - Trelleborg 107:80
17:30Hogsbo - Alvik 100:82

RUOTSI: Basketligan - Naiset

14:30Hogsbo N - Alvik N 70:72
15:30Uppsala N - Lund N 67:71
16:00Norrköping N - Wetterbygden Sparks N 83:57

RUOTSI: Basketettan - Naiset

14:00Luleå Stars N - Fryshuset Basket N 67:51
14:00Marbo N - Lobas N 96:58
17:00RIG Mark N - Huddinge N 69:65
17:00PeruutettuVästerås N - IK Eos Utveckling N -:-

SAKSA: Pro B

15:00Bayern München 2 - Frankfurt 2 87:51
19:00SiirrettyKöln - Bochum -:-

SAKSA: German Cup

16:00Frankfurt - Giessen 86:70
16:00Oldenburg - Braunschweig 88:97
16:00s.Oliver Würzburg - Bamberg 68:89
19:00SiirrettySyntainics MBC - Bayreuth -:-

SERBIA: 1. ZLS - Naiset

15:30Duga N - Radivoj Korac N 59:69
17:00Partizan N - Art Basket N 60:72
17:30Radnicki Kragujevac N - Vojvodina N 68:99
17:30ZKK Kraljevo N - Subotica N 84:62

SLOVAKIA: Extraliga

17:00Svit - BKM Lucenec 84:94

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset

15:00Spisska Nova Ves N - Samorin N 40:82
16:00Ruzomberok N - Young Angels Kosice N 65:56
18:00SK UMB Banska Bystrica N - Banska Bystrica N 26:75

SLOVENIA: 1. SKL - Naiset

17:30Ilirija N - Jezica N 58:65

SUOMI: I Divisioona A

17:00Kristika Turku - Honka 99:57
17:00LoKoKo - ToPo 91:72

SUOMI: Korisliiga - Naiset

14:00Tapiolan Honka N - Torpan Pojat Helsinki N 99:73
15:00Vimpelin Veto N - Espoo Team N 51:90
17:00Kouvottaret N - Lappeenranta N 88:68

SVEITSI: SB League

18:30SiirrettySdent BBC Nyon - Fribourg Olympic -:-

TANSKA: Basketligaen

15:00Bakken Bears - Næstved 110:80
15:30Amager - Randers 98:106
16:00Herlev Wolfpack - Bears Academy 84:69

TANSKA: Dameligaen - Naiset

18:00Amager N - Sisu N 92:47

TURKKI: Super Ligi

13:00Bursaspor - Tofas 83:70
15:15Afyon Belediye - Türk Telekom 84:89
17:30Pinar Karsiyaka - Darussafaka 89:78

TURKKI: TBL

15:00Bornova - Final Spor 82:71
15:00Manisa - Bakirkoy 82:63
16:00Konyaspor - Duzce Belediye 72:92
17:00Kocaeli - Samsun 75:62
17:00Yalova Bld. - Sigortam.net ITU 83:86

TURKKI: KBSL - Naiset

14:00Adana BK N - Canik Belediye N 96:47
14:00Ormanspor N - CBK Mersin N 100:101ja
16:00Galatasaray N - Botas N 75:60
16:00Izmit Belediyespor N - Cankaya N 64:72
16:00Nesibe Aydin N - Elazig Il Ozel Idare N 90:74

UKRAINA: FBU Superleague

16:00Khimik Yuzhny - Budivelnik 74:84

UNKARI: Division 1 - Naiset

17:00Ujbuda BEAC N - TFSE-MTK N 63:78
18:00Szekszard N - UNI Györ N 78:84
19:00SiirrettyCegledi N - Euroleasing Sopron N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Premier League

13:00Gomel - Tsmoki Minsk 3 69:88
13:00Grodno - Rguor Minsk 99:40
15:00Borisfen - Brest 121:58
15:00Rubon - Grodno GrSU 97:94
15:00SDUSHOR Minsk - Impuls 52:97

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.