Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut
SUOMI: Korisliiga - Pudotuspelit
18:30Helsinki Seagulls - Karhu Basket -:-TURKKI: Super Ligi
19:30SiirrettyFenerbahce - Besiktas -:-USA: NBA - Nousukarsinnat
02:00Philadelphia 76ers - Miami Heat 105:10404:30Chicago Bulls - Atlanta Hawks 131:116
ARGENTIINA: Liga A
04:00Quimsa - Comunicaciones Mercedes 93:83ARGENTIINA: Liga Femenina - Naiset - Clausura - Pudotuspelit
03:00Ferro N - Club Union Florida N 72:7503:30Juventud Ameghino N - Obras N 76:83
BAHRAIN: Premier League - Pudotuspelit
21:00Al Ahli - Al Muharraq -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:00Saracho - Can Oruro 102:9603:30Univ. Sucre - La Salle Tarija 88:90
BRASILIA: LBF - Naiset
01:30Ponta Grossa N - SESI Araraquara N 36:75ETELÄ-KOREA: KBL - Pudotuspelit
1. neljännesLG Sakers - Suwon KT 18:17ISLANTI: Premier league - Pudotuspelit
22:00Valur - Hottur -:-22:30Njardvik - Thorl -:-
ISLANTI: Premier League - Naiset - Karsinta
22:15KR Reykjavik N - Athena N -:-22:15Tindastoll N - Snaefell N -:-
ISO-BRITANNIA: BBL
21:45London Lions - Surrey Scorchers -:-ISRAEL: Super League
20:45H. Haifa - Maccabi Tel Aviv -:-KANADA: Super League
02:00KW Titans - London 108:11100:30Newfoundland Rogues - Sudbury -:-
KAZAKSTAN: National League - Naiset - Pudotuspelit
10:00Tomiris Almaty N - Okzhetpes Kokshetay N 65:64PuoliaikaTuran N - Aktau N 36:32
14:45Astana N - Pavlodar N -:-
KIINA: CBA - Pudotuspelit
14:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-14:35Liaoning - Shenzhen -:-
KOSOVO: Superliga - Pudotuspelit
21:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-KREIKKA: Basket League - Voittajien -vaihe
17:15Olympiakos - Promitheas -:-KREIKKA: Elite League - Nousukarsinnat
16:00Eleftheroupoli - Ermis Schimatari -:-16:00Panionios - Papagou -:-
KREIKKA: Elite League - Putoamispelit
16:00Panerythraikos - Aias Evosmou -:-KREIKKA: A1 - Naiset - Pudotuspelit
20:00Proteas Voulas N - Esperides Kalliotheas N -:-KROATIA: Premijer liga
18:30Cedevita - Skrljevo -:-21:00GKK Sibenka - Zabok -:-
KYPROS: Division A - Voittajien -vaihe
19:00Apoel - AEL -:-LATVIA: LBL - Pudotuspelit
19:00Valmiera Glass Via - Rigas Zelli -:-LIETTUA: LKL
18:30Nevezis - Jonava -:-18:50Rytas - Siauliai -:-
LIETTUA: NKL - Pudotuspelit
18:00Suduva-Mantinga - BC Olimpas Palanga -:-LIETTUA: Moteru Lyga - Naiset - Pudotuspelit
18:00Klaipedos Neptunas N - Siauliai N -:-MEKSIKO: CIBACOPA
05:15Astros - Pioneros de Los Mochis 106:9405:45Zonkeys de Tijuana - Caballeros de Culiacan 81:69
06:15Halcones de Obregon - Rayos de Hermosillo 103:92
06:15Ostioneros de Guaymas - Venados de Mazatlan 93:94
MEKSIKO: LMBPF - Naiset - Pudotuspelit
05:00Quetzales N - Libelulas N 64:69NORJA: BLNO - Pudotuspelit
20:00Fyllingen - Bærum -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset - Pudotuspelit
19:00Vardar N - Probasket N -:-PUERTO RICO: BSN
03:00San German - Piratas de Quebradillas 87:7403:00Vaqueros de Bayamon - Gigantes de Carolina 100:98ja
PUOLA: Basket Liga
18:30Ostrow Wielkopolski - Lublin -:-RANSKA: LFB - Naiset - Pudotuspelit
20:00Lyon N - Landes N -:-21:50Tarbes GB N - Bourges N -:-
ROMANIA: Divizia A - Pudotuspelit
19:45CSU Sibiu - Voluntari -:-ROMANIA: Liga National - Naiset - 5.-8. sijat
4. neljännesRapid Bucuresti N - Cluj Napoca N 47:61ROMANIA: Liga National - Naiset - Pudotuspelit
19:00Municipal Targoviste N - Sepsi S. N -:-RUOTSI: Basketettan - Naiset
20:00Hammarby N - Norrort N -:-SAKSA: Pro B - Pudotuspelit
20:30Bayern München 2 - Leverkusen -:-SUOMI: I Divisioona A - Pudotuspelit
18:30Honka - Jyväskylä -:-TANSKA: Kvindebasketligaen - Naiset - Pudotuspelit
20:30Falcon N - Aabyhoj N -:-TŠEKKI: NBL - Pudotuspelit
19:00Nymburk - Olomoucko -:-19:00Opava - Ostrava -:-
TURKKI: TKBL - Naiset - Pudotuspelit
18:00Bodrum N - Bursa Antspor N -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Pudotuspelit
03:00Trouville - Bigua 70:81URUGUAY: Liga Uruguaya - Voittajien -vaihe
03:00Hebraica y Macabi - Nacional 52:93UUSI-SEELANTI: NBL
10:30Franklin Bulls - Otago Nuggets 105:71VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Pudotuspelit
18:00Minsk - BC Minsk 3 -:-VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - Pudotuspelit
17:00Horizont Minsk N - Olimpia Grodno N -:-VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
19:00Khimki Moskova - Zenit Petersburg 2 -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.