REFRESH

Lentopallo » Eilen » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

16:30Lube Civitanova - Piacenza 2:3
19:00Milano - Monza 3:2
19:00Verona - Perugia 1:3
21:30Vibo Valentia - Trentino 1:3

PUOLA: PlusLiga

15:45Rzeszow - Czarni Radom 3:0
18:30Gdansk - Cuprum 3:0
21:30Slepsk Suwalki - Olsztyn 0:3

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

17:00LiigaPloki N - WoVo N 3:1

BELGIA: Belgian Cup

18:00Lint - Waremme B 1:3

BELGIA: Liga A - Naiset

18:30Michelbeke N - Gent N 1:3

BELGIA: Belgian Cup - Naiset

19:00Geel N - Cristal Alken Jeval N 3:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

17:00Jedinstvo - Mladost Brcko 0:3

BULGARIA: Supercup

14:00Hebar - Neftohimic Burgas 3:1

ENGLANTI: Super League

14:00Malory Eagles - Tendring 3:0
14:30Durham - Newcastle 3:1

ENGLANTI: Super League - Naiset

15:30Derbyshire N - Cambridge N 0:3
16:30Malory Eagles N - Tendring N 3:0

ESPANJA: Superliga - Naiset

17:00Barca N - Alcobendas N 3:1
19:30Las Palmas N - Sant Cugat N 3:2
20:30La Laguna N - Sayre Mayser N 2:3

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

11:00Hyundai Skywalkers - OK Financial Group 3:1

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

08:30Hyundai E&C Hillstate N - IBK N 3:1

EUROOPPA: Baltic League

16:00Amber Queen Klaipedos - Biolars/Olaine 3:0
17:00Pere Leib Tartu - TTU 3:1

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

12:00Alytus N - Tartu Ulikool N 1:3
12:00Jelgava N - Latvijas Universitate N 3:0
12:00Kaunas N - Famila/Võru VK N 3:0
12:00VK miLATss N - Noortekoondis N 1:3
15:00Ausrine KKSC N - Tallinna N 1:3

HOLLANTI: DELA League - Naiset

16:30FAST N - Eurosped N 3:2

ISLANTI: Mizunodeild

16:00Throttur Nes - Throttur Vogum 3:0
16:00Vestri - Akureyri 2:3

ITALIA: Serie A2

19:00Cuneo Volley - BCC-NEP Castellana 0:3
19:00HRK Motta di Livenza - Brescia 3:0
19:00Lagonegro - Mondovi 3:2
19:00Lupi Santa Croce - Porto Viro 3:0
19:00Ortona - Cantu 0:3
19:00Reggio Emilia - Siena 3:0

ITALIA: Serie A1 - Naiset

18:00Monza N - Chieri '76 N 3:1
18:00Novara N - Casalmaggiore N 3:0
18:00Perugia N - Firenze N 1:3
18:00Roma N - Conegliano N 0:3
18:00Vallefoglia N - UYBA Busto Arsizio N 1:3
21:30Trentino N - Cuneo N 2:3

ITALIA: Serie A2 - Naiset

18:00Albese N - Club Italia N 3:0
18:00Altino N - Sant'Elia N 0:3
18:00Anthea Vicenza N - Montecchio N 1:3
18:00Martignacco N - Talmassons N 1:3
18:00Mondovi N - Pinerolo N 2:3
18:00Pallavolo Sicilia N - PVT Modica N 3:1
18:00Ravenna N - Marignano N 1:3
18:00Sassuolo N - Macerata N 2:3
18:00Seap Dalli Cardillo N - Marsala N 1:3

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Ensimmäinen vaihe

16:00Graz - Akad. Graz 3:1
18:30Liebenau - UVC Graz 2 3:2

ITÄVALTA: Austria Cup

15:00UVC Graz - Ried 3:0
15:30Döbling - Weiz 1:3
17:00Oberndorf - Hausmannstatten 2:3
17:00Sokol Wien - Amstetten NO 2:3
18:00hotVolleys - St. Pölten 3:2
18:00Steyr - TSV Hartberg 1:3
19:30SV Salzburg - Tirol Innsbruck 0:3

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Ensimmäinen vaihe

21:00Liebenau N - UVC Graz 2 N 3:1

ITÄVALTA: Austria Cup - Naiset

13:00Union Alt-Brigittenau N - ATSE Graz N 0:3
14:00Seekirchen N - Eisenerz/Trofaiach N 1:3
15:00Brunnenbau N - SU Inzingvolley N 1:3
16:00Wolfsberg N - Linz-Steg N 0:3
17:00Wildcats N - SG SVS Post N 0:3
19:30Brückl N - Hartberg N 0:3
19:30VBK Klagenfurt N - UVC Graz N 0:3
20:30Salzburg N - SG TI-Volley N 2:3

JAPANI: V.League

07:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi 3:0
07:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo 3:2
08:00Panasonic Panthers - Nagoya 3:1

JAPANI: V.League - Naiset

06:00Body Queenseis N - JT Marvelous N 0:3
07:00Denso Airybees N - PFU Blue Cats N 3:0
07:00Hisamitsu Springs N - Hitachi N 3:1
07:00NEC Red Rockets N - Kurobe Aqua Fairies N 3:1
08:00Okayama Seagulls N - Ageo N 0:3

KREIKKA: A1

16:30Panathinaikos - Kifisia 3:0

KROATIA: Superliga

16:00Mok Rovinj - Mok Mursa 0:3

KROATIA: Superliga - Naiset

18:00Kastela N - Karlovac N 1:3
19:00Rijeka N - Split N 3:2
20:30Dinamo Zagreb N - Mladost N 2:3

KROATIA: Prva Liga - Naiset

17:30Zadar N - Sinj N 3:0

LATVIA: Nacionala Liga

16:00Riga - Ozolnieki 0:3
18:00Aizpute - Kuldigas 3:0

NORJA: Eliteserien

14:00NTNUI - Viking 3:2
15:30OSI - Førde 1:3

NORJA: Eliteserien - Naiset

15:00Førde N - Randaberg N 1:3
16:30NTNUI Volley N - Viking TIF N 3:1

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

17:00HylättyBoavista N - Vilacondense N 0:1
17:00Lusofona N - Famalicao N 0:3
18:00AJM/FC Porto N - Sporting N 3:0
18:00Leixoes N - Sporting de Espinho N 3:0
18:00Porto Volei N - Clube Kairos N 1:3
19:00CD Aves N - Castelo Maia N 3:1
19:30Vitoria Guimaraes N - Benfica N 2:3

PUOLA: TAURON Liga

18:00Budowlani Lodz N - Legionowo N 3:0

RANSKA: Ligue A - Naiset

18:00Le Cannet N - Venelles N 3:1

RUOTSI: Elitserien

15:00Falköping - Hylte/Halmstad 0:3
16:00Floby - Örkelljunga 3:1
17:00Uppsala - Vingåker 1:3
18:00Sollentuna - Södertelge 3:0

RUOTSI: Elitserien - Naiset

15:00IKSU N - Örebro N 0:3
15:30Sollentuna N - Lindesberg N 3:0
17:30Falköping N - Hylte/Halmstad N 0:3

SAKSA: 1. Bundesliga

16:00Netzhoppers - Giesen 3:2
17:00Unterhaching - Lüneburg 0:3
18:30UV Frankfurt - Düren 3:1

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Essen - VCO Berlin 3:0

SAKSA: 2. Bundesliga South

17:00Delitzsch - Dresden 3:0
17:00Mühldorf - Freiburg 2:3

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

17:00Wiesbaden N - Vilsbiburg N 1:3

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

16:00Emlichheim N - Berlin N 3:0
17:00Köln N - VCO Berlin N 3:2

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

16:00Dingolfing N - SV Lohhof N 3:1
17:00Grimma N - Bad Soden N 3:1

SERBIA: Liga

18:30Radnicki - Mladi Radnik 3:2
19:00Gornji Milanovac - Subotica 1:3

SERBIA: Liga - Naiset

18:00Partizan N - Zeleznicar N 0:3

SVEITSI: NLA

18:00Luzern - Lausanne 1:3

SVEITSI: NLA - Naiset

18:00Val-de-Travers N - Düdingen N 2:3
18:30NUC Volleyball N - Franches Montagnes N 3:0

TANSKA: Volleyligaen

16:00Amager - Aarhus 0:3

TANSKA: 1. Division West

17:00Bedsted - Randers 1:3

TANSKA: 1. Division East

13:00Frederiksberg - Amager 2 3:1
13:00Gentofte 2 - DTU 3:0
13:00Hvidovre VK 2 - Grondal 0:3
14:30VLI - Koge 3:1

TANSKA: Volleyligaen - Naiset

14:00Amager N - ASV Elite N 2:3

TANSKA: 1. Division West - Naiset

11:00Kolding N - Fortuna Odense N 3:0
15:00Bedsted N - Randers N 3:0

TANSKA: 1. Division East - Naiset

12:30VLI N - Koge 2 N 3:0
15:00Gentofte 2 N - DTU N 3:0
15:00Lynge N - Lyngby N 0:3

TŠEKKI: 1. liga - Naiset

11:00Skola volejbalu N - Ceske Budejovice N 0:3

TURKKI: Efeler Ligi

13:00Altekma - Sorgun 2:3
14:00Solhan Spor - Arkasspor 0:3
14:00Spor Toto - Cizre Bld 3:0
15:30Belediye Plevne - Fenerbahce 0:3
16:30Ziraat Bankasi - Bursa 3:1

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

13:00Cukurova Bld N - Mersin B Sehir N 3:1
13:00Gaziantep Merinos N - Mert Kaan Sigorta N 3:0
13:00Vakifbank 2 N - Numune Genclik N 3:0
13:30Sigorta Sakarya N - Edremit Bld. N 1:3
14:00Adam Voleybol N - Ilbank N 0:3
14:00Canakkale N - Bahcesehir Üniversitesi N 3:2
14:00Mihaliccik N - Besiktas N 2:3
14:00Muratpasa N - Fenerbahce 2 N 3:1
15:00Turkuaz Seramik OSB N - Kolejliler N 0:3
16:00Istanbul BB N - Goztepe N 3:0
16:00Karsiyaka N - Sivrihisar N 3:0
18:00Bahcelievler N - Büyükcekmece Akademisi N 3:1

UKRAINA: Superleague

12:30VNAU - Barkom 0:3
15:30Zhytychi Zhytomyr - Epitsentr Podoliani 0:3

UKRAINA: Superleague - Naiset

16:00Prometey N - Ternopil N 3:0
18:30Alanta N - Polesie Zhytomyr N 3:1

UNKARI: NB I

18:30Dunaferr - MAFC 1:3
19:00Nyiregyhaza - Miskolc 0:3
19:00Penzugyor - Debrecen 3:0
20:30Kecskemeti RC - Kistext 3:2

UNKARI: NB I - Naiset

19:15MCM Kaposvari N - Nyiregyhaza N 0:3

VENÄJÄ: Vysshaya League А

14:00Tarhan - Barnaul 1:3
15:00Novokuybyshevsk - Lokomotiv Izumrud 3:2
15:00Tjumen - Magnitka-Universitet 0:3
16:00Groznyj - Avtomobilist 2:3
17:00Akademiya Kazan - Volzhanin Kostroma 3:0
17:00Iskra - MGTU Moscow 1:3
18:00Jaroslavl - CSKA Moskova 3:0

VENÄJÄ: Super League - Naiset

18:00Minchanka N - Nizhniy Novgorod N 3:2

VIRO: Esiliiga

12:00Neemeco - Eesti Maaülikooli 1:3
12:00Noortekoondis - Tallin University 0:3
13:00Kiili - Liider 3:2
13:00Valio Võru - Rakvere 0:3
14:00Viljandi - Saaremaa 3:0
16:00Järvamaa - Poltsamaa 3:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.