Lentopallo » Eilen » Kaikki ottelut
ITALIA: SuperLega - Pudotuspelit
21:30Lube Civitanova - Monza 1:321:30Piacenza - Milano 0:3
SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset - Pudotuspelit
18:30LP-Vampula N - LP Kangasala N 2:318:30Puijo N - Pölkky N 3:0
ARGENTIINA: Liga - Naiset - Pudotuspelit
01:30Boca Juniors N - Villa Dora N 3:002:00La Rioja N - San Jose N 3:0
02:00San Lorenzo N - River Plate N 3:0
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga - Pudotuspelit
20:30Kakanj - Bosna 3:1BRASILIA: Superliga
02:00Araguari - Guarulhos 3:002:00Blumenau - Sada Cruzeiro 0:3
02:00Sao Jose dos Campos - Joinville 3:0
02:00Sesi - Uberlandia/Gabarito 3:0
02:00Suzano Volei - America Volei 3:1
02:00Volei Renata - Minas 2:3
BRASILIA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
00:00Praia Clube N - Sesi Bauru N 3:202:00Minas N - Fluminense N 3:0
23:30Barueri N - SESC-RJ N 1:3
HOLLANTI: Eredivisie - Putoamispelit
21:00Huizen - Advisie/SSS 0:321:00ZVH - Sliedrecht 1:3
HOLLANTI: DELA League - Naiset - Voittajien -vaihe
21:00Sudosa-Desto N - Apollo 8 N 3:1IRAN: Super League - Pudotuspelit
17:30Shahrdari Urmia - Shahdab Yazd 3:2ITALIA: Serie A2 - Pudotuspelit
21:00Cuneo Volley - Porto Viro 0:321:30Siena - Brescia 3:1
ITALIA: Serie A1 - Naiset - Pudotuspelit
20:30Conegliano N - Roma N 3:021:30Novara N - Chieri '76 N 2:3
21:30Scandicci N - Vallefoglia N 3:1
21:30Vero Volley N - Pinerolo N 3:2
KAZAKSTAN: National League - 5.-8. sijat
09:30Burevestnik Almaty - Zhetyssu Zhastar 0:3KREIKKA: A1 - Naiset - Pudotuspelit
18:00ASP Thetis N - Thira N 3:118:00Markopoulo N - Olympiakos N 0:3
18:00Pefkon N - Panathinaikos N 0:3
19:00PAOK N - AEK N 0:3
KREIKKA: A1 - Naiset - Putoamispelit
19:00Aris N - Ofa Apolonios N 3:019:30Ilisiakos N - Lamia N 3:0
KROATIA: Superliga - Naiset
20:00Split N - Mladost N 1:3KROATIA: Prva Liga - Naiset
22:00Velika Gorica N - Olimpik N 0:3LATVIA: Nacionala Liga - Naiset - Pudotuspelit
18:30RSU-MVS N - SUFA klubs N 3:0LIBANON: 1st Division - Pudotuspelit
19:30Chikka - Knat 3:020:30Chabeb Batroun - Anwar 3:1
PUOLA: I. Liga
18:00Bydgoszcz - Olimpia Sulecin 3:218:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol 0:3
18:30AGH Krakow - BAS Bialystok 2:3
19:00Bielsko-Biala - Bedzin 0:3
19:00Kluczbork - Siedlce 3:1
19:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Arka Chelm 3:2
19:00Swidnik - Chrobry Glogow 2:3
19:30Jaworzno - Spala 2:3
PUOLA: TAURON Liga - Pudotuspelit
18:30Radom N - Rzeszow N 0:321:30Chemik Police N - MKS Kalisz N 3:1
PUOLA: I. Liga - Naiset
17:00Energetyk Poznan N - KS Pila N 0:318:00Karpaty Mosir Krosno N - San Jaroslaw N 1:3
18:00Nowy Dwor Mazowiecki N - Legionovia N 3:0
18:00Solna Wieliczka N - Szczyrk N 3:0
19:00Bialystok N - Wegrow N 1:3
19:00Mogilno N - Stezyca N 3:1
20:00Sosnowiec N - Imielin N 2:3
ROMANIA: Divizia A1 - Pudotuspelit
18:00Craiova - Dinamo Bucuresti 3:018:00CSM Constanta - Rapid Bucuresti 1:3
18:00Steaua Bucuresti - Brasov 1:3
18:00Zalau - Arcada Galati 3:0
ROMANIA: Divizia A1 - Naiset - Pudotuspelit
17:00CSM Bucuresti N - Rapid Bucuresti N 3:017:00Voluntari N - Lugoj N 3:0
18:00Brasov N - Targoviste N 1:3
RUOTSI: Elitserien - Naiset - Pudotuspelit
20:00Linköping N - Lunds VK N 1:3SAKSA: 1. Bundesliga - Pudotuspelit
20:30BR Volleys - Lüneburg 3:1SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset - Pudotuspelit
20:00Suhl N - Potsdam N 0:320:00Vilsbiburg N - Palmberg Schwerin N 1:3
21:10Wiesbaden N - Dresdner SC N 0:3
SERBIA: Liga - Pudotuspelit
18:00Radnicki - Mladi Radnik 3:020:00Crvena zvezda - Takovo 3:0
20:00Karadjordje Topola - Vojvodina 3:2
21:00Partizan - Subotica 3:0
SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - 5.-8. sijat
20:00Brusno N - UCM Trnava N 1:3SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Karsinta
20:00SVK Pezinok N - Komarno N 3:222:15SVK Pezinok N - Komarno N 6:15
SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Pudotuspelit
20:00Slavia Bratislava N - VKP Bratislava N 3:1SLOVENIA: 1. DOL - Pudotuspelit
19:00ACH Ljubljana - Krka 3:0SVEITSI: NLA - 5.-7. sijat
20:30Nafels - Chenois 3:2SVEITSI: NLA - Pudotuspelit
21:00Lausanne - Amriswil 1:3SVEITSI: NLA - Naiset - Pudotuspelit
20:30Aesch Pfeffingen N - Düdingen N 0:320:30NUC Volleyball N - Lugano N 3:0
TANSKA: Volleyligaen - Pudotuspelit
21:00Vestsjaelland - Nordenskov UIF 2:3TANSKA: Volleyligaen - Naiset - Pudotuspelit
20:30Gentofte N - ASV Elite N 1:321:00Bröndby N - Holte N 3:2
TURKKI: Turkish Cup - Pudotuspelit
16:00Arkasspor - Halkbank 1:3UNKARI: Extraliga - 9.-12. sijat
21:00Miskolc - Dunaferr 3:0USA: PVF - Naiset
04:00Vegas Thrill N - Grand Rapids Rise N 1:3VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset
16:00Minsk 2 - Pribuzhe N 1:3VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
14:00Kemerovo - Novokuybyshevsk 1:316:00Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 3:0
16:00Zenit St. Petersburg - Surgut region 3:0
16:10Kemerovo - Novokuybyshevsk 15:13
17:40Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 18:16
18:00Soligorsk - Krasnoyarsk 1:3
VENÄJÄ: Super League - Naiset - Pudotuspelit
15:00Uralochka-NTMK N - Dynamo Moskova N 2:318:00Dynamo Kazan N - Tulitsa N 3:0
18:00Leningradka N - Metar Chelyabinsk N 3:0
19:00Kaliningrad N - Saratov N 2:3
VIRO: Esiliiga - Pudotuspelit
19:30Noortekoondis - Tallin University 0:3Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.