REFRESH

Tennis » Huomenna » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

02:00Raonic M. (Can) - Djokovic N. (Srb) -:-
02:00Sandgren T. (Usa) - Federer R. (Sui) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

02:00Barty A. (Aus) - Kvitova P. (Cze) -:-
02:00Kenin S. (Usa) - Jabeur O. (Tun) -:-

SEKANELINPELI: Australian Open (Australia), kovakenttä

02:00Chan L./Dodig I. - Klepac A./Roger-Vasselin E. -:-
02:00Moore J./Ebden M. - Dabrowski G./Kontinen H. -:-
02:00Krejcikova B./Mektic N. - Anisimova A./Kyrgios N. -:-
02:00Mattek-Sands B./Murray J. - Ostapenko J./Paes L. -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Burnie (Australia), kovakenttä

01:00Altmaier D. (Ger) - Crnokrak A. (Aus) -:-
01:00Klein B. (Gbr) - Romios M. C. (Aus) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Punta Del Este (Uruguay), massakenttä

00:00Cerundolo J. M. (Arg) - Diaz Acosta F. (Arg) -:-
00:00Cuevas M. (Uru) - Santanna B. (Bra) -:-
02:00Villanueva G. (Arg) - Fumeaux J. M. (Uru) -:-
17:00Panta J. (Per) - Olivo R. (Arg) -:-
17:00Tirante T. A. (Arg) - Olivieri G. A. (Arg) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Quimper (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

11:00Bemelmans R. (Bel) - Guinard M. (Fra) -:-
11:00Kamke T. (Ger) - Royer V. (Fra) -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Burnie (Australia), kovakenttä

01:00Gojo B./Li Z. - Granollers G./Vega Hernandez D. -:-
01:00Lenz J./Maden Y. - King E./Lock B. -:-
01:00Coppejans K./Martos Gornes S. - Broady L./Clarke J. -:-
01:00Doumbia S./Reboul F. - Diez S./Vervoort M. -:-
01:00Guccione C./Reid M. - Heliövaara H./Verbeek S. -:-
01:00Bourchier H./Santillan A. - Kavcic B./Safwat M. -:-
01:00Molchanov D./Vasilevski A. - Pasha N./Schnur M. J. -:-
01:00Margaroli L./Vavassori A. - Schoolkate T./Sweeny D. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Newport Beach (USA), kovakenttä

20:00Behar A./Escobar G. - Lawson A./Novikov D. -:-
20:00Harrison C./Harrison R. - Monroe N./Withrow J. -:-
20:00Johnson H./Johnson Y. - Copil M./Eubanks C. -:-
20:00Giron M./Klahn B. - Sancic A./Weissborn T-S. -:-
20:00Gomez E./Oliveira G. - Goransson A./Rungkat C. -:-
20:00Lammons N./Reese H. - Bangoura S./Korda S. -:-
20:00Istomin D./Romboli F. - Cerretani J./Cressy M. -:-
20:00Polansky P./Schnur B. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Punta Del Este (Uruguay), massakenttä

17:00Arguello F./Cuevas M. - Alvarez N./Galdos S. -:-
17:00Cachin P./Gomez-Herrera C. - Hidalgo D./Meligeni Rodrigues Alves F. -:-
17:00Giannessi A./Mager G. - Cerundolo J. M./Tirante T. A. -:-
17:00Luz O./Matos R. - Clezar G./Neis F. -:-
17:00Etcheverry T. M./Olivo R. - Blancaneaux G./Sakamoto P. -:-
17:00Fumeaux J. M./Troche E. - Casanova H./Gutierrez Oscar J. -:-
17:00Mena F./Ugo Carabelli C. - Duran G./Kestelboim M. -:-
17:00Taberner C./Vilella M. M. - Cerundolo F./Varillas J. P. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Quimper (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

11:00Arneodo R./Begemann A. - Golubev A./Nedovyesov A. -:-
11:00Galloway R./Hach H. - Gueydan Q./Moysan M. -:-
11:00Miedler L./Moraing M. - Kolar Z./Walkow S. -:-
11:00Couacaud E./Olivetti A. - Arnaboldi A./Pellegrino A. -:-
11:00Garcia-Lopez G./Ortega-Olmedo R. - Brkic T./Pavic A. -:-
11:00Guinard M./Rinderknech A. - Raja P./Shamasdin A. -:-
11:00Sabanov I./Sabanov M. - Bemelmans R./Masur D. -:-
11:00Gabashvili T./Zverev M. - Clayton S./Glasspool L. -:-

POJAT - KAKSINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

02:00Cazaux A. (Fra) - Neumayer L. (Aut) -:-
02:00Crowther C. (Aus) - Bernard A. (Usa) -:-
02:00Fajta P. (Hun) - Cobolli F. (Ita) -:-
02:00Marmousez L. (Fra) - Mccabe J. (Aus) -:-
02:00Mayot H. (Fra) - Mayo A. (Usa) -:-
02:00Medjedovic H. (Srb) - Damm M. (Usa) -:-
02:00Wong C. L. C. (Hkg) - Stricker D. S. (Sui) -:-
02:00Zhang Y. (Chn) - Wiskandt M. (Ger) -:-

TYTÖT - KAKSINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

02:00Coleman E. (Usa) - Baszak W. (Pol) -:-
02:00Eala A. (Phl) - Belgraver J. (Fra) -:-
02:00Gadecki O. (Aus) - Yang Y. Y. (Tpe) -:-
02:00Kostenko L. (Ukr) - Wong H. Y. C. (Hkg) -:-
02:00Lavickova K. (Cze) - Jimenez Kasintseva V. (And) -:-
02:00Lovric P. (Slo) - Montgomery R. (Usa) -:-
02:00Nirundorn M. N. (Tha) - Avanesyan E. (Rus) -:-
02:00Wirges A. (Ger) - Delai M. (Ita) -:-

POJAT - NELINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

01:00Fajta P./Gima S. - Fery A./Gill F. -:-
01:00Cazaux A./Mayot H. - Blanch D./Hoogmartens A. -:-
01:00Hoole C./White C. - Lorens M./Ozolins K. -:-
01:00Mitsui S./Yunchaokete B. - Sanchez Martinez B./Wiskandt M. -:-

TYTÖT - NELINPELIT: Australian Open (Australia), kovakenttä

01:00Morlet G./Shnaider D. - Noskova L./Selekhmeteva O. -:-
01:00Bai Z./Yang Y. Y. - Droguet A./Janicijevic S. -:-
02:00Costoulas S./Ruzic A. - Gadecki O./Stevens A. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.