m.LiveTulokset.com

REFRESH

Tennis » Huomenna » Kaikki ottelut

mainos

ATP - KAKSINPELIT: US Open (USA), kovakenttä

18:00Berdych T. (Cze) - Brooksby J. (Usa) -:-
18:00Darcis S. (Bel) - Lajovic D. (Srb) -:-
18:00Fucsovics M. (Hun) - Basilashvili N. (Geo) -:-
18:00Garin Ch. (Chi) - Eubanks C. (Usa) -:-
18:00Kudla D. (Usa) - Tipsarevic J. (Srb) -:-
18:00Monteiro T. (Bra) - Klahn B. (Usa) -:-
18:00Trungelliti M. (Arg) - Nishikori K. (Jpn) -:-
19:30Fognini F. (Ita) - Opelka R. (Usa) -:-
19:30Gunneswaran P. (Ind) - Medvedev D. (Rus) -:-
19:30Herbert P.H. (Fra) - De Minaur A. (Aus) -:-
19:30Mannarino A. (Fra) - Evans D. (Gbr) -:-
20:00Kwon Soon W. (Kor) - Dellien H. (Bol) -:-
20:30Djokovic N. (Srb) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
21:00Djere L. (Srb) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
21:00Kohlschreiber P. (Ger) - Pouille L. (Fra) -:-
21:00Moutet C. (Fra) - Goffin D. (Bel) -:-
21:00Querrey S. (Usa) - Londero J. I. (Arg) -:-
21:30Barrere G. (Fra) - Norrie C. (Gbr) -:-
21:30Coric B. (Cro) - Donskoy E. (Rus) -:-
21:30Koepfer D. (Ger) - Munar J. (Esp) -:-
21:30Seppi A. (Ita) - Dimitrov G. (Bul) -:-
21:30PeruutettuSvajda Z. (Usa) - Anderson K. (Rsa) -:-
21:30Svajda Z. (Usa) - Lorenzi P. (Ita) -:-
23:00Benchetrit E. (Fra) - Dzumhur D. (Bih) -:-
23:00Berankis R. (Ltu) - Vesely J. (Cze) -:-
23:00Hurkacz H. (Pol) - Chardy J. (Fra) -:-
23:00Jarry N. (Chi) - Raonic M. (Can) -:-
23:00Nishioka Y. (Jpn) - Giron M. (Usa) -:-
23:00Pella G. (Arg) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
23:00Sock J. (Usa) - Cuevas P. (Uru) -:-
00:00Fritz T. (Usa) - Lopez F. (Esp) -:-

WTA - KAKSINPELIT: US Open (USA), kovakenttä

18:00Bogdan A. (Rou) - Dart H. (Gbr) -:-
18:00Bolkvadze M. (Geo) - Pera B. (Usa) -:-
18:00Bouchard E. (Can) - Sevastova A. (Lat) -:-
18:00Garcia C. (Fra) - Jabeur O. (Tun) -:-
18:00PeruutettuGolubic V. (Sui) - Vondrousova M. (Cze) -:-
18:00Konta J. (Gbr) - Kasatkina D. (Rus) -:-
18:00Martic P. (Cro) - Zidansek T. (Slo) -:-
18:00Martincova T. (Cze) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
18:00Puig M. (Pur) - Peterson R. (Swe) -:-
18:00PeruutettuZhang S. (Chn) - Siegemund L. (Ger) -:-
19:00Diyas Z. (Kaz) - Barty A. (Aus) -:-
19:30Alexandrova E. (Rus) - Stosur S. (Aus) -:-
19:30Cepelova J. (Svk) - Hsieh S-W. (Tpe) -:-
19:30Gasparyan M. (Rus) - Hon P. (Aus) -:-
19:30Niculescu M. (Rou) - Yastremska D. (Ukr) -:-
20:00Davis L. (Usa) - Larsson J. (Swe) -:-
20:00Ferro F. (Fra) - Gavrilova D. (Aus) -:-
20:00Jorovic I. (Srb) - Swiatek I. (Pol) -:-
20:00Kerber A. (Ger) - Mladenovic K. (Fra) -:-
20:00Rybakina E. (Kaz) - Muchova K. (Cze) -:-
20:00Sasnovich A. (Blr) - Brady J. (Usa) -:-
21:30Kuzmova V. (Svk) - Van Uytvanck A. (Bel) -:-
21:30Peng S. (Chn) - Lepchenko V. (Usa) -:-
21:30Sakkari M. (Gre) - Giorgi C. (Ita) -:-
21:30Svitolina E. (Ukr) - Osuigwe W. (Usa) -:-
21:30Zheng S. (Chn) - Williams V. (Usa) -:-
22:00Golubic V. (Sui) - Zhang S. (Chn) -:-
23:30Dolehide C. (Usa) - Wang Q. (Chn) -:-
23:30Frech M. (Pol) - Siegemund L. (Ger) -:-
23:30Kenin S. (Usa) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
23:30McNally C. (Usa) - Bacsinszky T. (Sui) -:-
23:30Zhu L. (Chn) - Wang X. (Chn) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Baotou (Kiina), massakenttä (sisäkenttä)

05:00Catarina L. (Mon) - Hamou M. (Fra) -:-
05:00Cui J. (Chn) - Rawat S. (Ind) -:-
05:00Grills J. (Aus) - Wu D. (Chn) -:-
05:00Liu H. (Chn) - Sun F. (Chn) -:-
05:00Song M-K. (Kor) - Saville L. (Aus) -:-
05:00Takahashi Y. (Jpn) - Purcell R. (Gbr) -:-
05:00Takeuchi K. (Jpn) - Zekic M. (Srb) -:-
05:00Tokuda R. (Jpn) - Castelnuovo L. (Sui) -:-
05:00Tseng C. H. (Tpe) - Wang C. (Chn) -:-
05:00Wang C. (Chn) - Zhang Z. (Chn) -:-
05:00Wang H. (Chn) - Kadhe A. (Ind) -:-
05:00Yamasaki J. (Jpn) - Zhu E. (Usa) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Mallorca (Espanja), kovakenttä

12:00Cachin P. (Arg) - Bega A. (Ita) -:-
12:00Cohen A. (Isr) - Petrovic D. (Srb) -:-
12:00Gil F. (Por) - Viola M. (Ita) -:-
12:00Gimeno Valero C. (Esp) - Ignatik U. (Blr) -:-
12:00Granollers G. (Esp) - Kavcic B. (Slo) -:-
12:00Grenier H. (Fra) - Celikbilek A. (Tur) -:-
12:00Heliövaara H. (Fin) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
12:00Jahn J. (Ger) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
12:00Masur D. (Ger) - Ilkel C. (Tur) -:-
12:00Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Marchenko I. (Ukr) -:-
12:00Rodionov J. (Aut) - Alcaraz Garfia C. (Esp) -:-
12:00Safiullin R. (Rus) - Vives Marcos P. (Esp) -:-
12:00Van Rijthoven T. (Ned) - Sakharov G. (Fra) -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.