REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Metz (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

13:10Copil M. (Rou) - Simon G. (Fra) 0:2
1. eräHumbert U. (Fra) - Maden Y. (Ger) 0:0 (1:1)
16:30Hoang A. (Fra) - Barrere G. (Fra) -:-
19:00Paire B. (Fra) - Gasquet R. (Fra) -:-
20:30Verdasco F. (Esp) - Krajinovic F. (Srb) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Pietari (Venäjä), kovakenttä (sisäkenttä)

13:10Sousa J. (Por) - Kovalik J. (Svk) 2:0
1. eräVatutin A. (Rus) - Fucsovics M. (Hun) 0:0 (5:2)
16:00Caruso S. (Ita) - Fabbiano T. (Ita) -:-
16:00Kukushkin M. (Kaz) - Dzumhur D. (Bih) -:-
18:30Ruud C. (Nor) - Bublik A. (Kaz) -:-
20:00Gerasimov E. (Blr) - Mannarino A. (Fra) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Guangzhou (Kiina), kovakenttä

09:10Kenin S. (Usa) - Zavatska K. (Ukr) 2:0
09:10Pera B. (Usa) - Stosur S. (Aus) 1:2
10:45Paolini J. (Ita) - Zheng S. (Chn) 2:1
12:00Siniakova K. (Cze) - Golubic V. (Sui) 1:2
2. eräStojanovic N. (Srb) - Peng S. (Chn) 1:0 (7:6,2:5)
2. eräPetkovic A. (Ger) - Zhang S. (Chn) 0:1 (5:7,1:0)
16:10Svitolina E. (Ukr) - Bouzkova M. (Cze) -:-
17:40Blinkova A. (Rus) - Krunic A. (Srb) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Osaka (Japani), kovakenttä

05:10Gibbs N. (Usa) - Kerber A. (Ger) 0:2
06:45Keys M. (Usa) - Diyas Z. (Kaz) 2:1
09:15Hsieh S-W. (Tpe) - Mertens E. (Bel) 1:2
11:25Osaka N. (Jpn) - Tomova V. (Bul) 2:0

WTA - KAKSINPELIT: Soul (Etelä-Korea), kovakenttä

06:10Bonaventure Y. (Bel) - Wang Y. (Chn) 1:2
06:10Potapova A. (Rus) - Linette M. (Pol) 0:2
08:15Gasparyan M. (Rus) - Flipkens K. (Bel) 0:2
08:40Bogdan A. (Rou) - Ahn K. (Usa) 1:2
11:10Pliskova Kr. (Cze) - Alexandrova E. (Rus) 1:2

ATP - NELINPELIT: Metz (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

2. eräMahut N./Roger-Vasselin E. - Lamasine T./Tsonga J-W. 1:0 (6:2,5:4)
15:30Simon G./Zverev M. - Lindstedt R./Struff J-L. -:-
17:00Copil M./Humbert U. - Arends S./Pel D. -:-
18:30Molchanov D./Sitak A. - Gonzalez S./Qureshi A. U. H. -:-
20:00Raja P./Reyes-Varela M. - Granollers G./Granollers M. -:-

ATP - NELINPELIT: Pietari (Venäjä), kovakenttä (sisäkenttä)

13:05Berrettini M./Bolelli S. - Jebavy R./Oswald P. 2:0
2. eräKarlovskiy E./Rublev A. - Carballes Baena R./Molteni A. 1:0 (7:6,2:3)
17:30Nielsen F./Puetz T. - Fucsovics M./Travaglia S. -:-
19:00Demoliner M./Middelkoop M. - Sharan D./Zelenay I. -:-

WTA - NELINPELIT: Guangzhou (Kiina), kovakenttä

1. eräNg K. Y./Zheng S. - Duan Y./Yang Z. 0:0 (1:0)
16:00Peng S./Siegemund L. - Perez E./Santamaria S. -:-
17:30Stosur S./Zhang S. - Christian K./Fichman S. -:-

WTA - NELINPELIT: Osaka (Japani), kovakenttä

04:00PeruutettuDoi M./Hibino N. - Bertens K./Sevastova A. -:-
05:10Melichar N./Peschke K. - Kichenok N./Spears A. 0:2
06:45Groenefeld A-L./Schuurs D. - Kobori M./Shimizu A. 2:0
08:20Doi M./Hibino N. - Di Lorenzo F./Kawa K. 2:0
11:40Rosolska Ali./Yastremska D. - Hsieh S-W./Hsieh Y. 0:2

WTA - NELINPELIT: Soul (Etelä-Korea), kovakenttä

10:15Carter H./Stefani L. - Minnen G./Van Uytvanck A. 2:1
12:40Choi J. H./Han N. WO - Potapova A./Sizikova Y. -:-
13:00Kalashnikova O./Kovinic D. - Pigossi L./Wang Y. 1:2

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Biella (Italia), massakenttä

11:05Vilella M. M. (Esp) - Brancaccio R. (Ita) 2:0
11:10Esteve L. E. (Esp) - Martin A. (Svk) 0:2
11:10Robredo T. (Esp) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:0
12:30Galovic V. (Cro) - Gaio F. (Ita) 0:2
12:35Daniel T. (Jpn) - Munoz-De La Nava D. (Esp) 2:0
3. eräChazal M. (Fra) - Benchetrit E. (Fra) 1:1 (3:6,6:3,4:3)
2. eräDavidovich Fokina A. (Esp) - Jahn J. (Ger) 1:0 (7:5,0:0)
1. eräNapolitano S. (Ita) - Eriksson M. (Swe) 0:0 (1:0)
16:40Moroni M. (Ita) - Munar J. (Esp) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Columbus 3 (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

23:00Hidalgo D. (Ecu) - Seelig K. (Usa) 0:2
00:05Escobar G. (Ecu) - Tikhomirov M. (Usa) 2:1
00:10Broady L. (Gbr) - Redlicki Ma. (Usa) 2:0
01:00Kirchheimer S. (Usa) - Couacaud E. (Fra) 1:2
17:00Cid Subervi R. (Dom) - Ritschard A. (Usa) -:-
17:00Mmoh M. (Usa) - Leshem E. (Isr) -:-
17:00Sigouin B. (Can) - Olivo R. (Arg) -:-
18:30Bangoura S. (Usa) - Polansky P. (Can) -:-
18:30Seelig K. (Usa) - Wolf J. (Usa) -:-
18:30Smith R. (Usa) - Shane R. (Usa) -:-
20:00Gomez E. (Ecu) - Patael B. (Isr) -:-
20:00Trotter J. K. (Jpn) - Quiroz R. (Ecu) -:-
20:00Young D. (Usa) - Escobar G. (Ecu) -:-
21:30Erler A. (Aut) - Torpegaard M. (Den) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Glasgow (Iso-Britannia), kovakenttä (sisäkenttä)

12:10Bourgue M. (Fra) - Klein L. (Svk) 2:1
12:10Mridha J. (Swe) - Ruusuvuori E. (Fin) 1:2
2. eräBasic M. (Bih) - Drzewiecki K. (Pol) 1:0 (6:4,4:2)
1. erä
Tiebreak
Ilkel C. (Tur) - Vanni L. (Ita) 0:0 (6:6)
15:50Durasovic V. (Nor) - Smith J-P. (Aus) -:-
15:55Bemelmans R. (Bel) - Escoffier A. (Fra) -:-
17:20Haerteis J. (Ger) - Kamke T. (Ger) -:-
17:25Ortega-Olmedo R. (Esp) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
18:50Halys Q. (Fra) - Rinderknech A. (Fra) -:-
18:55Celikbilek A. (Tur) - Ramanathan R. (Ind) -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Kaohsiung (Taiwan), kovakenttä (sisäkenttä)

05:10Majchrzak K. (Pol) - Bourchier H. (Aus) 2:0
05:10Saville L. (Aus) - Diez S. (Can) 1:2
06:40Tsai C. (Tpe) - Nam J. S. (Kor) 0:2
07:10Santillan A. (Aus) - Uchiyama Y. (Jpn) 0:2
07:45Polmans M. (Aus) - Mukund S. K. (Ind) 2:0
08:50Bolt A. (Aus) - Niesten M. (Ned) 2:0
09:05Yang T-H. (Tpe) - Harris A. (Aus) 0:2
10:20Ferreira Silva F. (Por) - Watanuki Y. (Jpn) 2:1
10:55Tseng C. H. (Tpe) - Soeda G. (Jpn) 0:2
12:45Vesely J. (Cze) - Gabashvili T. (Rus) 2:0
13:10Tokuda R. (Jpn) - Jung J. (Tpe) 0:2

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Sibiu (Romania), massakenttä

10:05Jianu F. C. (Rou) - Horansky F. (Svk) 2:0
10:05Krstin P. (Srb) - Dembek M. (Pol) 2:0
10:10Milojevic N. (Srb) - Molcan A. (Svk) 1:2
11:30Reboul F. (Fra) - Rola B. (Slo) 1:2
11:35Griekspoor T. (Ned) - Serdarusic N. (Cro) 0:2
12:25Zapata Miralles B. (Esp) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) 0:2
13:05PeruutettuLokoli L. (Fra) - Balazs A. (Hun) -:-
13:05Lokoli L. (Fra) - Martos Gornes S. (Esp) 2:0
14:00Sousa P. (Por) - Nouza P. (Cze) 2:0
2. eräKolar Z. (Cze) - Popko D. (Kaz) 1:0 (6:1,3:2)
1. eräMartinez P. (Esp) - Sels J. (Ned) 0:0 (1:2)

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Biella (Italia), massakenttä

11:00PeruutettuArnaldi M./Felline G. - Bonadio R./Rondoni P. -:-
15:45Begemann A./Mergea F. - Behar A./Golubev A. -:-
15:50Brancaccio R./Dalla Valle E. - Margaroli L./Shamasdin A. -:-
17:00Romboli F./Vega Hernandez D. - Gaio F./Pellegrino A. -:-
17:15Esteve L. E./Roca Batalla O. - Arnaboldi A./Arnaboldi F. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Columbus 3 (USA), kovakenttä (sisäkenttä)

02:00Cerretani J./Cressy M. - Kingsley C./Mercer J. 2:0
02:30Boulais J./Trotter J. K. - Lawson A./Young D. 1:2
21:30Couacaud E./Huey T. C. - Hidalgo D./Martinez L. D. -:-
21:30Redlicki Ma./Withrow J. - Johnson H./Johnson Y. -:-
23:00Galloway R./Maytin R. - Peliwo F./Smith R. -:-
23:00Cash R./McNally J. - Hach H./Novikov D. -:-
23:00Kwiatkowski T. S./Polansky P. - Broady L./Gomez-Herrera C. -:-
00:30Pasha N./Schnur M. J. - Escobar G./Quiroz R. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Glasgow (Iso-Britannia), kovakenttä (sisäkenttä)

12:00PeruutettuDraper J./McHugh A. - Heliövaara H./Ruusuvuori E. -:-
20:00Gonzales R./Siljestrom A. - Lammons N./Sancic A. -:-
20:30Murray J./Smith J-P. - Tutu M./Wright D. -:-
22:00Drzewiecki K./Walkow S. - Johnson L./Whitehouse M. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Kaohsiung (Taiwan), kovakenttä (sisäkenttä)

13:00PeruutettuPrashanth V./Tomic B. - Myneni S./Nedunchezhiyan J. -:-
2. eräBolt A./Grills J. - Myneni S./Nedunchezhiyan J. 1:0 (6:4,3:5)
2. eräHsu Yu H./Wang J. - Fruttero J. P./Lopez-Perez E. 1:0 (6:4,2:2)
15:45Millman J./Puodziunas S. - Matsui T./Watanuki Y. -:-

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Sibiu (Romania), massakenttä

3. eräOrnago F./Varillas J. P. - O'Connell C./Petrovic D. 1:1 (3:6,6:3,7:8)
15:30Jianu F. C./Sanchez Izquierdo N. - Doumbia S./Reboul F. -:-
16:30Arguello F./Galdos S. - Sousa P./Vervoort M. -:-
17:00Kopriva V./Pospisil J. - Coria F./Zapata Miralles B. -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Fayetteville (USA), kovakenttä

23:35Hamilton G. (Usa) - Vocel M. (Cze) 2:0
00:00Soderlund C. (Swe) - Kellovsky D. (Cze) 2:1
02:05Maginley J. (Atg) - Chappell N. (Usa) 0:2
17:00Adamson A. (Usa) - Zink T. (Usa) -:-
17:00Cenoz J. P. (Arg) - Abohabaga S. (Egy) -:-
17:00Cozbinov A. (Mda) - Bryde T. (Usa) -:-
17:00Keremedchiev I. (Bul) - Blumenberg A. (Bra) -:-
17:00Nava E. (Usa) - Reco A. (Fra) -:-
17:00Niki T. (Jpn) - Goetz R. (Usa) -:-
18:30Dellien Velasco M. A. (Bol) - Wallart E. (Fra) -:-
18:30Pannu K. (Nzl) - Hijikata R. (Aus) -:-
18:30Rousset N. (Fra) - Wettengel C. (Usa) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Houston (USA), kovakenttä

18:00Caruana L. (Ita) - Svajda Z. (Usa) -:-
18:00Fanselow S. (Ger) - Paroulek T. (Cze) -:-
18:00Geller A. (Arg) - Abdel-Aziz M. (Egy) -:-
18:00Hohmann R. (Usa) - Hardt N. (Dom) -:-
19:30Adams H. (Usa) - Thirouin J. (Usa) -:-
19:30Bothwell P. (Irl) - Farren C. (Usa) -:-
19:30Gray J. (Gbr) - Watson A. (Gbr) -:-
19:30Rapp A. (Usa) - Mejia N. (Col) -:-
21:00Greif L. (Usa) - Graziani E. (Ita) -:-
21:00Lebedev A. (Usa) - Riffice S. (Usa) -:-
21:00Nava E. (Usa) - Ignat D. C. (Rou) -:-
21:00Sarkissian A. (Usa) - Goldhoff G. (Usa) -:-
22:30Langmo C. (Usa) - Gaston H. (Fra) -:-
22:30Oetzbach A. (Ger) - Rybakov A. (Usa) -:-
22:30Rodriguez R. (Ven) - Nanda G. (Usa) -:-
22:30Sarkar S. (Usa) - Crawford O. (Usa) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Madrid 2 (Espanja), massakenttä

11:05Satral J. (Cze) - Lopez Montagud C. (Esp) 1:2
11:05Stanek R. (Cze) - Perez C. S. (Esp) 2:0
11:10Capecchi D. (Ita) - Moro Canas A. (Esp) 2:1
11:10Marti Pujolras A. (Esp) - Baldoni S. (Ita) 2:1
11:20Pena Lopez M. (Arg) - Kravchenko G. (Ukr) 2:1
12:45Dhoe B. (Bel) - Gimeno Valero C. (Esp) 0:2
2. eräMora M. (Fra) - Zhurbin A. (Rus) 1:0 (7:6,5:5)
2. eräSanchez Jover C. (Esp) - Gabarro X. (Esp) 1:0 (6:2,4:3)
2. eräDutra Da Silva D. (Bra) - Winter Lopez B. (Esp) 1:0 (6:3,0:1)
1. eräDussin L. (Fra) - Pla Malfeito J. (Esp) 0:0 (2:4)
15:25Llamas Ruiz P. (Esp) - Mendez M. (Usa) -:-
15:45Gutierrez-Ferrol S. (Esp) - Carrero I. (Esp) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Santa Margherita Di Pula 8 (Italia), massakenttä

1. eräPicchione A. (Ita) - Ejupovic E. (Ger) 0:0 (1:0)
16:30Bortolotti M. (Ita) - Tabur C. (Fra) -:-
16:30Ingarao A. (Ita) - Di Nicola G. (Ita) -:-
18:00Gola A. (Ita) - Iannaccone F. (Ita) -:-
18:00Reitano S. (Ita) - Galoppini D. (Ita) -:-
18:00Rieder H. (Ita) - Di Nocera R. (Ita) -:-
19:30Fellin P. O. (Ita) - Berrettini J. (Ita) -:-
19:30Gigante M. (Ita) - Trusendi W. (Ita) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: Saint Malo (Ranska), massakenttä

11:05Kostyuk M. (Ukr) - Maristany Zuleta De Reales G. (Esp) 2:0
11:10Yerolymos M. (Fra) - Kiick A. (Usa) 2:0
11:40Zanevska M. (Bel) - Rame A. (Fra) 2:0
12:40Di Giuseppe M. (Ita) - Vikhlyantseva N. (Rus) 0:2
13:05Molinaro E. (Lux) - Sramkova R. (Svk) 0:2
13:55Korpatsch T. (Ger) - Bara Irina M. (Rou) 0:2
1. eräParmentier P. (Fra) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 0:0 (5:6)
2. eräMrdeza T. (Cro) - Wagner S. (Ger) 1:0 (6:2,0:0)
1. eräMinella M. (Lux) - Guerrero Alvarez E. (Esp) 0:0 (5:5)
15:50Albie A. (Fra) - Ponchet J. (Fra) -:-
16:00Wargnier L. (Fra) - Gracheva V. (Rus) -:-
16:05Gorgodze E. (Geo) - Bucsa C. (Esp) -:-
17:20Gatto-Monticone G. (Ita) - Marcinkevica D. (Lat) -:-
17:30Seguel D. (Chi) - Bolsova Zadoinov A. (Esp) -:-
18:50Brouleau L. (Fra) - Cepede V. (Par) -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.