Jalkapallo » 22.04.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: LaLiga
22:00Sevilla - Mallorca 2:1ITALIA: Serie A
19:30AS Roma - Bologna 1:321:45AC Milan - Inter 1:2
AASIA: AFC Asian Cup U23
16:00Japani U23 - Etelä-Korea U23 0:116:00Yhdistyneet arabiemiirikunnat U23 - Kiina U23 1:2
18:30Saudi-Arabia U23 - Irak U23 1:2
18:30Thaimaa U23 - Tadžikistan U23 0:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00SiirrettyAston Villa - Empire FC -:-ARGENTIINA: Primera Nacional
00:30Atl. Rafaela - San Telmo 1:202:00Estudiantes Rio Cuarto - Deportivo Moron 2:0
21:00Almirante Brown - Brown Adrogue 1:2
21:00Deportivo Maipu - Club A. Guemes 1:1
ARGENTIINA: Torneo Federal
01:30Central Norte - Crucero del Norte 2:101:30Sarmiento de La Banda - Juventud Antoniana 4:0
01:30Sportivo Las Parejas - Def. Pronunciamiento 1:1
20:30Ciudad Bolivar - Juventud U.U. 1:0
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
00:15Midland - Dock Sud 1:0ARGENTIINA: Primera C - Apertura
21:30Argentino de Rosario - Deportivo Espanol 0:021:30Sportivo Barracas - Juventud Unida S. M. 2:0
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
23:00SiirrettyBelgrano N - River Plate N -:-15:00CA Estudiantes N - San Luis N 1:3
ARMENIA: Valioliiga
14:00Van - Alashkert 2:316:00West Armenia - Ararat 1:2
ARMENIA: First League
15:00Andranik - BKMA 2 0:215:00SiirrettySyunik - Onor -:-
ARUBA: Division di Honor - Karsinta
23:00Sport Boys - La Fama 1:401:00Bubali - CDRA 3:0
03:00Caiquetio - United FC 2:4
AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bulleen - Kingston City 1:1BAHRAIN: Valioliiga
19:00Al-Ahli - Manama Club 0:019:00Al Khalidiyah - Al-Najma 4:2
19:00Busaiteen - Al-Muharraq 2:1
BARBADOS: Premier League
04:00Weymouth Wales - UWI Blackbirds 3:0BELGIA: Pro League U21
20:30Deinze U21 - Francs Borains U21 1:121:00Lierse K. U21 - Kortrijk U21 1:2
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Pudotuspelit
22:00SA Bulo Bulo - Independiente 6:1BRASILIA: Serie A
00:30Atletico GO - Sao Paulo 0:300:30Botafogo RJ - Juventude 5:1
BRASILIA: Serie B
00:00Ponte Preta - Coritiba 1:1BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
01:00Floresta EC - Botafogo PB 1:2BRASILIA: Acreano - Toinen vaihe
23:00Galvez - Humaita 2:201:00Independencia - Rio Branco 1:0
23:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC 4:1
BRASILIA: Cearense 2 - Pudotuspelit
23:00Icasa - Cariri FC 0:0BRASILIA: Gaucho 2
00:30Lajeadense - Futvida 1:1BRASILIA: Copa do Nordeste - Pudotuspelit
01:00Fortaleza - AE Altos 5:0BRASILIA: Catarinense U20
20:30Figueirense U20 - Hercilio Luz U20 0:2BRASILIA: Goiano U20
21:30Vila Nova U20 - Atletico GO U20 1:1BRASILIA: Brasileiro - Naiset
23:00Bragantino N - Gremio N 1:0BULGARIA: Vtora liga
17:00CSKA 1948 Sofia II - Marek 0:117:00Septemvri Sofia - Dunav Ruse 1:2
BURKINA FASO: Valioliiga
19:00AS Douanes - ASEC Koudougou 3:119:00ASF Dioulasso - Salitas 0:2
19:00Kadiogo - Sporting Cascades 0:1
19:00Kozaf - Royal 1:0
CHILE: Primera Division
00:30U. Espanola - Copiapo 5:303:00Cobreloa - A. Italiano 0:3
CHILE: Primera B
00:30Limache - S. Wanderers 2:2CHILE: Segunda Division
00:30Provincial Ovalle - Dep. Concepcion 2:1COSTA RICA: Primera Division - Clausura
02:00Santos De Guapiles - Puntarenas FC 2:103:00Liberia - Cartagines 3:1
04:15San Carlos - Sporting San Jose 0:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Pudotuspelit
23:00Limon Black Star - ADR Jicaral 3:1ja.23:00Quepos Cambute - Santa Ana 0:0
DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
01:00Universidad O&M - Atletico Pantoja 0:1EGYPTI: Valioliiga
17:00ZED - El Gounah 3:020:00Al Ittihad - Ismaily 1:1
20:00El Daklyeh - Future FC 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
00:30Dragon - Fuerte San Francisco 3:200:30Jocoro - Aguila 0:0
00:30Platense Municipal - Alianza FC 0:2
00:30Santa Tecla - 11 Deportivo 0:0
ENGLANTI: Championship
22:00Middlesbrough - Leeds 3:4ENGLANTI: NPL Premier Division
21:45Matlock - Ashton Utd 5:1ENGLANTI: Southern League Premier South
21:45Plymouth Parkway - AFC Totton 0:3ENGLANTI: Valioliiga 2
15:30Leeds U21 - Everton U21 1:121:00Blackburn U21 - Arsenal U21 2:2
21:00HylättyNottingham U21 - Reading U21 0:2
21:00Sunderland U21 - Liverpool U21 2:1
ENGLANTI: Professional Development League
15:00Crewe U21 - Fleetwood U21 1:416:00Charlton U21 - Sheffield Utd U21 2:3
ESPANJA: LaLiga2
21:30Cartagena - R. Oviedo 2:0ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset
10:00Boeun Sangmu N - Sejong Sportstoto N 0:013:00Hwacheon N - Changnyeong N 2:0
13:00Incheon Hyundai Steel N - Seoul N 2:0
13:00Suwon FC N - Gyeongju N 3:2
ETIOPIA: Valioliiga
18:00Bahir Dar Kenema - Wolkite Kenema 2:1EUROOPPA: UEFA Youth League - Pudotuspelit
19:00Olympiakos U19 - AC Milan U19 3:0GEORGIA: Erovnuli Liga 2
15:00Dusheti - Loco. Tbilisi 3:115:00FC Gareji Sagarejo - Khobi 2:1
16:00Georgia - Bolnisi 1:0
17:00Din. Tbilisi 2 - Shturmi 3:1
18:00Spaeri - Rustavi 0:1
GHANA: Valioliiga
18:00Berekum Chelsea - Medeama 2:0GHANA: Division One League
18:00Northern City - VC Warriors 3:1GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
00:00Coatepeque - Municipal 0:400:00Coban Imperial - Guastatoya 3:3
00:00Comunicaciones - Deportivo Achuapa 1:3
00:00Xelaju - Deportivo Mixco 1:0
00:00Xinabajul - Antigua 2:0
19:00Malacateco - Zacapa 2:1
GUINEA: Ligue 1
19:00Sangaredi - Kaloum Star 2:119:00Sequence - SOAR 0:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00America des Cayes - Cavaly 2:023:00Fica - Real Hope 0:2
23:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe 3:2
23:00Racing Haitien - Juventus 0:0
00:00Baltimore - Cosmopolites 0:1
HOLLANTI: Eerste Divisie
21:00Jong AZ - Venlo 2:121:00Jong PSV - Jong Utrecht 2:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
02:00Olimpia - Motagua 2:2INDONESIA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persikabo 1973 2:115:00PSIS Semarang - RANS Nusantara 2:1
IRAK: Stars League
15:45Al-Hudod - Al Naft 1:218:15Duhok - Al Wasat 2:2
IRLANTI: Premier Division
21:45Derry City - St. Patricks 3:121:45Shelbourne - Shamrock Rovers 0:0
21:45Sligo Rovers - Galway 0:0
ISLANTI: Besta deild - Naiset
20:00Tindastoll N - Hafnarfjordur N 0:121:00Breidablik N - Keflavik N 3:0
21:00Stjarnan N - Vikingur Reykjavik N 1:2
22:15Fylkir N - Throttur N 1:1
ISLANTI: Icelandic Cup - Naiset
21:00KR Reykjavik N - Alftanes N 2:022:15Afturelding N - KH Hlidarendi N 4:0
22:15Akranes N - Selfoss N 5:4ja.
ITALIA: Primavera 1
12:00Lecce U19 - Sampdoria U19 1:0KANADA: Canadian Premier League
23:00York - Forge 0:3KIINA: Jia League
14:30Guangzhou FC - Wuxi Wugou 2:1KIRGISIA: Premier Liga
14:00Alga - Dordoi Bishkek 1:1KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Deportivo Cali - Envigado 2:002:20Ind. Medellin - Atletico Nacional 2:2
04:30Tolima - Patriotas 2:1
00:00Fortaleza - Bucaramanga 0:2
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Real Santander - Boca Juniors 2:3KOLUMBIA: Liga - Naiset
00:00Alianza N - America de Cali N 1:0KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja
16:30Maniema - Don Bosco 3:1KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko
16:00Iraklis - Aiolikos 1:0KROATIA: HNL
18:00Rudes - Varazdin 0:2LATVIA: Virsliga
17:30Valmiera - BFC Daugavpils 0:1LIBYA: Valioliiga
20:00Al Ahly Benghazi - Al-Nasr 1:0MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
11:30Turkki U18 - Mali U18 2:3rp.12:00Marokko U18 - Slovakia U18 1:2rp.
16:00Saudi-Arabia U18 - Jamaika U18 2:1
16:30Guatemala U18 - Ecuador U18 3:2rp.
17:00Libya U17 - Marokko U17 1:1
20:00Algeria U17 - Tunisia U17 1:1
MAAILMA: Ystävyysottelu
14:00RB Leipzig U19 (Ger) - Liefering (Aut) 1:217:30PeruutettuAl Salmiya (Kuw) - Al Sahel (Kuw) -:-
18:30Al Qadisiya (Kuw) - Kazma SC (Kuw) 2:2
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
16:00Turkmenistan U18 N - Iran U18 N 0:719:00Kirgisia U18 N - Tadžikistan U18 N 3:0
MALI: Premiere Division
19:30Stade Malien - USC Kita 2:121:30Foot Elite - Onze Createurs 0:1
MAROKKO: Botola Pro
23:00Renaissance Zemamra - Raja Casablanca 1:2MAURITANIA: Ligue 1
19:15SNIM - Nouadhibou 1:1MEKSIKO: Liga MX - Clausura
03:00Cruz Azul - Atlas 2:2MEKSIKO: Liga Premier Serie A
00:00Coras - Correcaminos 2 1:201:00Apodaca - Tecos FC 2:3
01:00Saltillo - Tritones Vallarta 0:1
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
01:00Pachuca N - Guadalajara N 3:003:00Tijuana N - Santos Laguna N 5:2
00:45Cruz Azul N - Toluca N 2:3
MONGOLIA: Valioliiga
14:15Bavarians - Khangarid 0:5NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00Masachapa - Ferretti 0:504:00Esteli - Managua FC 2:1
04:00UNAN-Managua - Diriangen 0:1
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
01:00Esteli U20 - Managua FC U20 3:2NIGERIA: NNL
17:00Osun - Solution 0:0NORJA: Division 2 - Lohko 1
17:00Orn - Brann 2 2:319:00Eik-Tonsberg - Viking 2 4:3
NORJA: Division 3 - Lohko 1
18:30Sandviken - Haugesund 2 2:1NORJA: Division 3 - Lohko 3
20:00Oppsal - Sarpsborg 08 2 4:320:00Ullern - K. Oslo 2 2:2
NORJA: Division 3 - Lohko 5
19:00Funnefoss/Vormsund - Kristiansund 2 2:219:00Lokomotiv Oslo - Molde 2 2:1
19:30Hødd 2 - Spjelkavik 3:3
NORJA: Division 3 - Lohko 6
20:00Honefoss - Fredrikstad 2 1:0OMAN: Professional League
16:55Al Nasr - Al-Rustaq 1:216:55Sohar - Bahla 1:1
19:15Sur Club - Seeb 3:1
PANAMA: LPF - Apertura
00:00UMECIT - Independiente 0:002:15Miguelito - Potros del Este 3:2
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Tacuary - Guarani 4:403:00Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 0:1
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Pastoreo 3:1PERU: Liga 2
21:00U. San Martin - AD Cantolao 0:1PERU: Liga - Naiset
23:00Sporting Cristal N - Biavo N 6:2POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership - Mestaruussarja
21:45Linfield - Larne 1:1PORTUGALI: Liga Portugal
22:15Farense - Benfica 1:3PORTUGALI: Liga Portugal 2
20:00Nacional - Benfica B 3:1PUOLA: Ekstraklasa
20:00Warta Poznan - Stal Mielec 5:2PUOLA: Division 2
19:15Elblag - Stomil Olsztyn 1:1RANSKA: National
22:00Sochaux - Niort 2:1ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
19:00Petrolul - UTA Arad 1:1RUOTSI: Allsvenskan
20:00Elfsborg - Kalmar 1:2RUOTSI: Superettan
20:00Örebro - Varberg 3:1RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
20:00Balkan - Hässleholms IF 0:2RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
20:00Åtvidaberg - Smedby 2:0RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
20:00Linköping N - Häcken N 1:1SAKSA: Bundesliga - Naiset
20:30Bayern München N - Werder Bremen N 3:0SAUDI ARABIA: Division 1
19:10Al Ain - Hajer 3:119:25Ohod - Al Safa 1:1
20:45Al Taraji - Al Batin 0:3
SERBIA: Super Liga - Karsintalohko
17:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo 0:0SERBIA: Super Liga - Mestaruussarja
19:00Mladost - Napredak 3:1SERBIA: Prva Liga - Karsintalohko
17:00Vrsac - Mladost GAT 0:0SIERRA LEONE: Valioliiga
20:00Luawa - Lamboi 1:3SOMALIA: National league
15:30Badbaado - Gaadiidka 1:3SURINAME: SML
23:30Notch - SV Transvaal 2:202:00Inter Wanica - Leo Victor 2:0
SVEITSI: Challenge League
21:15Thun - Sion 1:0TANSANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Tanzania Prisons - Kagera Sugar 0:0TANSKA: Superliga - Mestaruussarja
20:00Nordsjaelland - Aarhus 7:2TOGO: Championnat National
18:30Tambo - OTR 0:0TURKKI: Super Lig
20:00Sivasspor - Fenerbahce 2:2TURKKI: 1. Lig
20:00Ümraniyespor - Kocaelispor 1:0UKRAINA: Valioliiga
13:00Minaj - Rukh Lviv 1:115:30Metalist 1925 - Obolon 1:1
18:00Shakhtar Donetsk - Zorya 2:1
UKRAINA: Druha Liga
12:00Real Pharma - Kudrivka 0:114:00Chaika - Skala 1911 2:0
UNKARI: Merkantil Bank Liga
21:00Győr - Szeged 0:1URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
23:50Oriental - Uruguay Montevideo 3:203:45Albion - Tacuarembo 0:0
USA: MLS
01:00Charlotte - Minnesota 0:303:15Los Angeles Galaxy - San Jose Earthquakes 4:3
USA: MLS Next Pro
23:30Colorado Rapids 2 - North Texas 0:200:00Portland 2 - Minnesota 2 3:4
06:00Tacoma Defiance - Vancouver 2 1:0rp.
USA: USL League One
02:30Tormenta - Greenville 0:3USA: NWSL - Naiset
01:00Reign N - Chicago N 1:202:30Angel City N - North Carolina Courage N 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Universidad Central - Puerto Cabello 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Trujillanos 0:000:00Bolivar - Academia Anzoategui 1:1
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
19:00Lok. Moskova N - Zenit N 1:1YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
17:00Gulf Heroes - United FC 1:2Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.