REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

AFRIKKA: Afrikan Cup Of Nations - Pudotuspelit

18:00Burkina Faso - Gabon -:-
21:00Nigeria - Tunisia -:-

ENGLANTI: Valioliiga

16:00Arsenal - Burnley -:-
16:00Crystal Palace - Liverpool -:-
16:00Leicester - Brighton -:-
18:30Chelsea - Tottenham -:-

ESPANJA: LaLiga

15:00Granada - Osasuna -:-
17:15Real Madrid - Elche -:-
19:30Real Sociedad - Getafe -:-
19:30Vallecano - Athletic Bilbao -:-
22:00Alaves - Barcelona -:-

ITALIA: Serie A

13:30Cagliari - Fiorentina -:-
16:00Napoli - Salernitana -:-
16:00Spezia - Sampdoria -:-
16:00Torino - Sassuolo -:-
19:00Empoli - AS Roma -:-
21:45AC Milan - Juventus -:-

RANSKA: Ligue 1

14:00Metz - Nice -:-
16:00Angers - Troyes -:-
16:00Bordeaux - Strasbourg -:-
16:00Clermont - Rennes -:-
16:00Nantes - Lorient -:-
18:05Montpellier - Monaco -:-
21:45PSG - Reims -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30RB Leipzig - Wolfsburg -:-
18:30Hertha Berlin - Bayern München -:-

AASIA: Asian Cup - Naiset

12:00Iran N - Kiina N -:-
16:00Taiwan N - Intia N -:-

ALBANIA: Super League

17:45Kukesi - Skenderbeu -:-

ALGERIA: Ligue 2

15:00ASM Oran - Saida -:-

ANDORRA: Andorra Cup

13:00Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-
13:00Extremenya - Carroi -:-
17:00Inter Escaldes - FC Santa Coloma -:-
17:00Penya - UE Engordany -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Interclube - Libolo -:-
16:30Sporting de Benguela - Caala -:-
16:30Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-
17:30Progresso - Desportivo Huila -:-
17:00Wiliete - Bravos do Maquis -:-

ARGENTIINA: Torneos De Verano

45+'Talleres Cordoba - San Lorenzo 0:0

AUSTRALIA: A-League

07:05Central Coast Mariners - Melbourne City -:-
09:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-

AUSTRALIA: A-League - Naiset

07:05SiirrettyBrisbane Roar N - Newcastle N -:-
09:45Perth N - WS Wanderers N -:-

BELGIA: Jupiler League

14:30St. Liege - Club Brügge -:-
17:00Royale Union SG - Genk -:-
19:30KV Mechelen - Anderlecht -:-
22:00Cercle Brügge - Waregem -:-

BELGIA: 1B Pro League

17:00Virton - Waasland-Beveren -:-
21:00Mouscron - Lierse K. -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

15:30SiirrettyCouvin-Mariembourg - Givry -:-
15:30SiirrettyGanshoren - Acren -:-
15:30SiirrettyHamoir - Rebecquoise -:-
15:30SiirrettyJette - Meux -:-
15:30SiirrettySolieres Sport - RAAL La Louviere -:-
15:30SiirrettyStockay-Warfusee - Warnant -:-
15:30SiirrettyWaremme - Tubize -:-

BENIN: Ligue 1

17:00Adjidja - AS Cotonou -:-
17:00ASOS - Pobe -:-
17:00ASPAC - Coton FC -:-
17:00Avrankou Omnisport - JAC -:-
17:00Ayema - AS Sobemap -:-
17:00Buffles du Borgou - Dynamique Djougou -:-
17:00Djeffa - Dragons -:-
17:00Tonnerre - Soleil -:-
17:00Baboni - Hodio -:-
17:00Damissa - Takunnin -:-
17:00Dynamo Abomey - Espoir -:-
17:00Pantheres - Real Sport -:-
17:00Police - Eternel -:-
17:00Requins - Sitatunga -:-

BRASILIA: Campeonato Alagoano

21:00Cruzeiro Arapiraca - CSE -:-

BRASILIA: Campeonato Baiano

21:00Barcelona - Vitoria -:-
21:00Juazeirense - Jacuipense -:-

BRASILIA: Campeonato Brasiliense

20:30Brasiliense - Paranoa -:-
20:30Luziania - Brasilia -:-
20:30Unai EC - Santa Maria -:-

BRASILIA: Campeonato Catarinense

00:00Concordia - Brusque 0:0
21:00Hercilio Luz - Gremio Juventus -:-
21:00Marcilio Dias - Avai -:-
00:00Figueirense - Joinville -:-

BRASILIA: Campeonato Maranhense - Ensimmäinen vaihe

20:30Sao Jose MA - Moto Club -:-
20:30SiirrettyTuntum - Cordino EC -:-

BRASILIA: Campeonato Matogrossense

00:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-
22:00Luverdense - Sport Sinop -:-
23:00Dom Bosco - Uniao Rondonopolis -:-

BRASILIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Rio Branco PR 3:0
16:00Sao Joseense - Azuriz -:-
21:00Athletico-PR - Parana -:-
21:00Londrina - Maringa FC -:-
00:00Operario - Uniao PR -:-

BRASILIA: Campeonato Paulista

21:00Novorizontino - Palmeiras -:-

BRASILIA: Campeonato Pernambucano

20:00Vera Cruz - Retro -:-
21:00Salgueiro - Caruaru -:-
21:00SiirrettySanta Cruz - Afogados da Ingazeira -:-

BRASILIA: Campeonato Piauiense

22:00Corisabba - Fluminense-PI -:-

BRASILIA: Campeonato Potiguar - Ensimmäinen vaihe

21:00ABC - America-RN -:-
21:00Globo - Santa Cruz de Natal -:-
22:00Potiguar - CE Forca E Luz -:-

BRASILIA: Campeonato Sergipano

23:00Boca Junior - Sergipe 0:6
20:15Atletico Gloriense - Lagarto -:-

BRASILIA: Campeonato Tocantinense

21:00Nova Conquista - Gurupi -:-

BRASILIA: Copa do Nordeste

21:00AE Altos - Alagoinhas -:-
23:00Sousa - CSA -:-

BRASILIA: Copa Sao Paulo de juniores - Pudotuspelit

00:00Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 0:1

BURUNDI: Primus League

15:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. -:-
15:00Olympic S. - Bumamuru -:-
15:00TOP Junior - Kayanza -:-
15:00Vital O - Royal de Muramvya -:-

CHILE: Primera Division - Karsinta

23:00Copiapo - Huachipato 2:3

CHILE: Super Cup

00:00Colo Colo - U. Catolica -:-

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

23:00San Carlos - Zeledon 1:1
86'Alajuelense - Guanacasteca 2:0
45+'Santos De Guapiles - Herediano 0:0
04:00Saprissa - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

23:00Municipal Garabito - Puntarenas FC 1:1
45+'Cofutpa - Escorpiones 0:0
23:00Ad Aserri - Consultants Desamparados -:-
23:00SiirrettyCS Uruguay - Limon -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura

23:00Jocoro - Alianza FC 3:2
03:00Metapan - Chalatenango -:-
03:00Santa Tecla - 11 Deportivo -:-
23:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo -:-
23:15FAS - Aguila -:-
23:15Municipal Limeno - Platense Municipal -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

16:00Southampton U23 - Middlesbrough U23 -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset

14:00Manchester Utd N - Tottenham N -:-
14:30Brighton N - Chelsea N -:-
16:00Leicester N - Aston Villa N -:-
16:00Reading N - Birmingham N -:-
17:00West Ham N - Everton N -:-
20:45Manchester City N - Arsenal N -:-

ENGLANTI: Championship - Naiset

14:00Durham N - Sheffield Utd N -:-
16:00Coventry United N - London City Lionesses N -:-
16:00Crystal Palace N - Liverpool N -:-
16:00Lewes N - Sunderland N -:-
17:00Bristol City N - Charlton N -:-
17:00Watford N - Blackburn N -:-

ESPANJA: LaLiga2

15:00Burgos CF - Leganes -:-
17:00Gijon - Amorebieta -:-
19:15Girona - Lugo -:-
19:15Huesca - Ponferradina -:-
22:00Alcorcon - Mirandes -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

13:00Calahorra - Badajoz -:-
13:00CF Talavera - Zamora -:-
13:00Internacional de Madrid - La Coruna -:-
18:00Ferrol - Logrones -:-
18:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

13:00Baleares - Algeciras -:-
13:00Betis B - Sevilla B -:-
13:00Villarreal B - Sanluqueno -:-
17:00Linense - Gimnastic -:-
18:00Castellon - Linares -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1

13:00CD Mostoles - Salamanca -:-
13:00Coruxo - Palencia CA -:-
13:00Llanera - Navalcarnero -:-
18:00Compostela - Pontevedra -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Union Adarve -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2

13:30Real Sociedad C - Racing Santander B -:-
17:00Izarra - Gernika -:-
18:00AD San Juan - Cayon -:-
18:00Arenas Club - Pena -:-
18:00Racing Rioja - Naxara -:-
18:00Tropezon - Osasuna B -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3

13:00Andratx - Tarazona -:-
13:00CE Europa - Teruel -:-
13:00Ejea - Pena Deportiva -:-
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-
13:00Numancia - Espanyol B -:-
13:00Prat - Lleida -:-
14:00Huesca B - Terrassa -:-
17:30Brea - Cerdanyola -:-
18:00Badalona - Ebro -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4

12:00Merida AD - Panaderia -:-
13:00SiirrettyCacereno - Velez -:-
13:00San Roque - Cadiz B -:-
13:00Villanovense - Ceuta -:-
13:30Mensajero - Don Benito -:-
14:00Las Palmas B - Montijo -:-
14:00San Fernando - Tamaraceite -:-
18:00Antequera - CD Coria -:-
18:00Cordoba - Xerez D.F.C. -:-

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5

12:30Toledo - Melilla -:-
13:00Mar Menor - La Nucia -:-
13:00Socuellamos - Levante B -:-
17:15SiirrettyPulpileno - Puertollano C.F. -:-
17:30CF Intercity - Eldense -:-
18:00Alzira - Ejido -:-
18:00Marchamalo - Murcia -:-
19:00Mancha - Aguilas FC -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1

13:00Viveiro - Dep. Fabril -:-
17:00Polvorin - Ourense CF -:-
17:00Racing Club Villalbes - Ponteareas -:-
17:30Arnoia - Arzua -:-
18:00Estradense - Alondras -:-
18:00Noia - Sofan -:-
19:00SiirrettySilva SD - Somozas -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2

13:00CD Colunga - L'Entregu -:-
13:00EI San Martin - Gijon Industrial -:-
13:00Langreo B - R. Oviedo B -:-
13:00Lealtad - Mosconia -:-
17:15Tuilla - SD Navarro CF -:-
17:30Luarca - Real Titanico -:-
18:00Basico Urraca - Praviano -:-
19:30Caudal Deportivo - Lenense -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3

17:00Noja - Castro -:-
17:00Torina - Atletico Albericia -:-
17:30Selaya - Naval Reinosa -:-
18:00Textil Escudo - Guarnizo -:-
18:00Torrelavega - Escobedo -:-
18:00Vimenor - UC Cartes -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4

12:30Urduliz - Basconia -:-
13:00San Ignacio - Aurrera Ondarroa -:-
17:30Anaitasuna FT - Durango -:-
18:00Barakaldo - Lagun Onak -:-
18:00Leioa - Beti Gazte -:-
18:30Uritarra - Alaves B -:-
19:00CD Vitoria - SD Deusto -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5

12:45Grama - Peralada -:-
13:00CE Manresa - Vilassar de Mar -:-
13:00Girona B - UE Sants -:-
13:00Pobla Mafumet - Sant Andreu -:-
13:30San Cristobal CP - L'Hospitalet -:-
17:30UE Figueres - Olot -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

12:30SiirrettyIlicitano - Orihuela -:-
13:00Atzeneta - Castellon B -:-
13:00Beniganim - Olimpic Xativa -:-
13:00Roda - Acero -:-
13:00Saguntino - Villarreal C -:-
17:30Silla CF - Torrent -:-
17:30Villajoyosa - Recambios Colon -:-
18:00Callosa - Hercules B -:-
18:00Valencia B - Jove -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7

12:00CDE Madrid - Galapagar -:-
12:30Getafe B - Tres Cantos -:-
12:30Parla - Alcorcon B -:-
12:30Trival Valderas - Atl. Madrid B -:-
12:30Villaverde San Andres - Colonia M. -:-
13:00RSD Alcala - AD Torrejon -:-
13:00Villaviciosa - Vallecano B -:-
17:00Moratalaz - Paracuellos Antamira -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8

13:00Ribert - Leonesa B -:-
17:00Palencia - Mirandes B -:-
17:15Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes -:-
17:30Almazan - Real Avila -:-
18:00Arandina - Guijuelo -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9

11:30Intergym Melilla - Almeria B -:-
13:15Alhaurin - CD Torreperogil -:-
13:15CD Alhaurino - El Palo -:-
13:15Juventud Torremolinos - Malaga B -:-
14:00Marbella - Huetor Vega -:-
19:00Huetor Tajar - UD San Pedro -:-
19:30Atletico de Porcuna - Jaen -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10

13:00Cabecense - Puente Genil -:-
13:00CD Gerena - Pozoblanco -:-
13:00Conil - Cartaya -:-
13:00Rota - Huelva -:-
13:30Antoniano - Cordoba B -:-
18:00Ceuta B - CD Utrera -:-
19:00Ciudad de Lucena - Tomares UD -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11

12:00Murense - Mercadal -:-
12:30Mallorca B - Santanyi -:-
13:00Binissalem - Collerense -:-
17:00Soller - Constancia -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

14:00CD Marino - Vera -:-
14:00Gran Tarajal - Lanzarote -:-
14:00Tenerife B - Arucas -:-
14:00Villa Santa Brigida - SD Tenisca -:-
15:15Atl. Paso - Las Zocas -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13

12:30Yeclano - Racing Murcia -:-
13:00Bala Azul - Cartagena FC -:-
13:00Caravaca - EG El Palmar CF -:-
13:00Cartagena B - La Union -:-
13:15Huercal-Overa - UD Los Garres -:-
17:00UCAM Murcia B - Archena -:-
17:30Mazarron CF - Deportiva Minera -:-
18:00Bullense - Lorca Deportiva -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Real Murcia B -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14

12:45UP Plasencia - Arroyo -:-
13:00Azuaga - Badajoz B -:-
13:00CD Calamonte - Extremadura UD B -:-
13:00Moralo - Diocesano -:-
17:30Llerenense - Olivenza -:-
17:30Trujillo - Don Alvaro -:-
17:30Villafranca - Miajadas -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

17:30Azkoyen - Cirbonero -:-
17:30CD Corellano - CD Gares -:-
17:30Murchante - Burlades -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16

12:30Berceo - Cenicero -:-
13:00Varea - Alfaro -:-
17:30Arnedo - Yague -:-
18:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
18:00Haro Deportivo - Agoncillo -:-
18:00Oyonesa - Vianes -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17

13:00Cuarte - Borja -:-
13:00Robres - Atletico Monzon -:-
13:15Binefar - Utebo FC -:-
17:00Belchite 97 - Barbastro -:-
17:00Biescas - Epila -:-
17:00Santa Anastasia - Carinena -:-
17:15CF Illueca - Zaragoza B -:-
17:30Caspe - Giner Torrero -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18

12:30Illescas - Conquense -:-
13:00Azuqueca - Hogar Alcarreno -:-
13:00Villarrubia - Almansa -:-
17:00San Clemente - Albacete B -:-
17:30Quintanar - Tarancon -:-
18:00Huracan de Balazote - Villarrobledo -:-
19:00Miguelturreno - Torrijos -:-

ESPANJA: Segunda Division - Naiset

12:00Granada N - Santa Teresa N -:-
12:45Gijon N - Seagull N -:-
13:00Albacete N - Castellon N -:-
13:00SiirrettyFemarguin N - Pozoalbense N -:-
13:00La Solana N - Cordoba N -:-
13:00Las Planas N - EDF Logrono N -:-
13:15Racing Santander N - Real Oviedo N -:-
17:00Barcelona B N - Zaragoza CFF N -:-
17:30Pradejon N - Athletic Bilbao B N -:-

ESPANJA: Super Cup - Naiset

13:00Barcelona N - Atletico Madrid N -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Manzini Wanderers - Green Mamba -:-
12:30Tinyosi - Tambuti -:-
15:00Malanti Chiefs - Moneni Pirates -:-
15:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows -:-
15:00SiirrettyRoyal Leopards - Young Buffaloes -:-
15:00Tambankulu - Denver -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge

10:00Baroka U23 - Amazulu U23 -:-
10:00Cape Town City U23 - Swallows U23 -:-
12:30Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Banjul Utd - Marimoo -:-
18:00SiirrettyMarimoo - Hawks -:-
18:00SiirrettyTeam Rhino - Gamtel -:-
21:00Fortune - Falcons -:-
23:00Wallidan - Gamtel -:-

GHANA: Valioliiga

17:00Asante Kotoko - Medeama -:-
17:00Bechem United - WAFA -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Legon Cities -:-
17:00Eleven Wonders - Tamale -:-
17:00Elmina Sharks - Berekum Chelsea -:-
17:00Great Olympics - King Faisal -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Lynx - Mons Calpe -:-
19:30Lions Gibraltar - Glacis United -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

23:00Coban Imperial - Comunicaciones 2:0
23:00Municipal - Guastatoya 0:0
04:00Xelaju - Antigua -:-
20:00Deportivo Achuapa - Santa Lucia -:-
20:00Iztapa - Solola -:-
23:00Nueva Concepcion - Malacateco -:-

HOLLANTI: Eredivisie

13:15Nijmegen - Feyenoord -:-
15:30Heracles - G.A. Eagles -:-
15:30PSV - Ajax -:-
17:45Sparta Rotterdam - Utrecht -:-
21:00Waalwijk - Sittard -:-

HOLLANTI: Eerste Divisie

15:30Telstar - Jong Ajax -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

15:30SiirrettyTEC - Jong Sparta Rotterdam -:-

HOLLANTI: Derde Divisie

15:00SiirrettyBlauw Geel - EVV -:-
15:00SiirrettyDEM - Watergraafsmeer -:-
15:00SiirrettyHoogland - Oostzaan -:-
15:00SiirrettyHV & CV Quick - GVV Unitas -:-
15:00SiirrettyUSV Hercules - Gemert -:-
15:00SiirrettyWestlandia - HVV Hollandia -:-
15:30SiirrettyFC Oss - UNA -:-
15:30SiirrettyGroene Ster - ADO 20 Heemskerk -:-
15:30SiirrettyHSC '21 - Dongen -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

13:15Twente N - PSV N -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

03:15Honduras Progreso - UPNFM -:-
03:30Victoria - Real Sociedad -:-
00:00Motagua - Vida -:-
00:06Marathon - Olimpia -:-

HONG KONG: Valioliiga

09:00SiirrettyHong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-
11:30SiirrettyHK U23 - Eastern AA -:-
13:30SiirrettyHong Kong FC - Resources Capital -:-

INTIA: ISL

16:00Bengaluru - Goa -:-
18:00ATK Mohun Bagan - Odisha -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Aluminium Arak - Shahr Khodrou -:-
13:30Naft M.I.S - Peykan -:-
13:30Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
13:30Zob Ahan - Sanat-Naft -:-

IRAN: Division 1

12:30Arman Gohar - Saipa -:-
12:30Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam -:-
12:30Malavan - Machine Sazi -:-
12:30Mes Kerman - Astara -:-
12:30Qashqai Shiraz - Kheybar Khorramabad -:-
12:30Rayka Babol - Khooshe Talaee -:-
12:30Shahin Bushehr - Esteghlal Molasani -:-
12:30Shahrdari Hamedan - Shams Azar Qazvin -:-
12:30Vista Toorbin - Mes Shahr Babak -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

19:00Sakhnin - Ashdod -:-
20:15Maccabi Petah Tikva - H. Beer Sheva -:-

ISRAEL: Liga Alef North

14:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-

ITALIA: Serie B

17:15L.R. Vicenza - Cittadella -:-
19:30Lecce - Cremonese -:-

ITALIA: Serie C - Group A

15:30FeralpiSalo - Lecco -:-
15:30Fiorenzuola - Pro Sesto -:-
15:30Giana Erminio - Trento -:-
15:30Legnago Salus - Virtus Verona -:-
15:30Mantova - AlbinoLeffe -:-
15:30Pergolettese - Sudtirol -:-
15:30Pro Patria - Piacenza -:-
15:30Pro Vercelli - Juventus U23 -:-
15:30Renate - Seregno -:-
15:30Triestina - Padova -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Grosseto - Carrarese -:-
15:30Olbia - Lucchese -:-
15:30Siena - Imolese -:-

ITALIA: Serie C - Group C

18:30Avellino - Monopoli -:-
18:30Bari - Catania -:-
18:30Campobasso - Juve Stabia -:-
18:30Foggia - Latina -:-
18:30Monterosi FC - Potenza -:-
18:30Picerno - Turris -:-
18:30Taranto - Paganese -:-
18:30Vibonese - Fidelis Andria -:-
18:30Virtus Francavilla - ACR Messina -:-

ITALIA: Serie D - Group A

15:30SiirrettyAsti - Fossano -:-
15:30SiirrettyBorgosesia - Lavagnese -:-
15:30Bra - Caronnese -:-
15:30SiirrettyChieri - Gozzano -:-
15:30SiirrettyCitta di Varese - P.D.H.A.E. -:-
15:30SiirrettyHSL Derthona - Novara -:-
15:30SiirrettyImperia - Saluzzo -:-
15:30SiirrettyLigorna - Casale -:-
15:30Sestri Levante - Vado -:-
15:30Ticino - Sanremese -:-

ITALIA: Serie D - Group B

15:30Arconatese - SG City Nova -:-
15:30Caravaggio - Castellanzese -:-
15:30Ciserano-Bergamo - USD Casatese -:-
15:30Folgore Caratese - Ponte San Pietro -:-
15:30Franciacorta - Crema -:-
15:30Leon - Olginatese -:-
15:30Real Calepina - Legnano -:-
15:30Sona - Desenzano Calvina -:-
15:30SiirrettyVilla Valle - Breno -:-
15:30Vis Nova Giussano - Brusaporto -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30SiirrettyAdriese - Delta Porto Tolle -:-
15:30SiirrettyArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
15:30Cattolica Calcio - Campodarsego -:-
15:30Cjarlins Muzane - Caldiero Terme -:-
15:30Levico Terme - Montebelluna -:-
15:30Luparense - Ambrosiana -:-
15:30SiirrettyMestre - Dolomiti Bellunesi -:-
15:30SiirrettySan Martino Speme - Este -:-
15:30SiirrettySpinea - Cartigliano -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30Forli - Correggese -:-
15:30SiirrettyG.S. Bagnolese - Aglianese Calcio -:-
15:30Lentigione - Rimini -:-
15:30Prato - Fanfulla -:-
15:30Ravenna - Ghivizzano Borgo -:-
15:30SiirrettySammaurese - Real Forte Querceta -:-
15:30Sasso Marconi - Alcione Milano -:-
15:30SiirrettySCD Progresso - San Donnino -:-
15:30Seravezza Pozzi - Ath. Carpi -:-
15:30SiirrettyTritium - Mezzolara -:-

ITALIA: Serie D - Group E

15:30ASD Cascina - Poggibonsi -:-
15:30Cannara - San Donato -:-
15:30SiirrettyFlaminia - Arezzo -:-
15:30Lornano Badesse - Sangiovannese -:-
15:30Pianese - Pro Livorno -:-
15:30SiirrettyRieti - Montespaccato -:-
15:30Scandicci - Tiferno Lerchi -:-
15:30SiirrettyTrestina - Follonica Gavorrano -:-
15:30SiirrettyUnipomezia - Foligno -:-

ITALIA: Serie D - Group F

15:30Castelfidardo - Fiuggi -:-
15:30SiirrettyCastelnuovo Vomano - Vastogirardi -:-
15:30Chieti - Recanatese -:-
15:30SiirrettyFano - Porto D'Ascoli -:-
15:30SiirrettyMatese - Trastevere Calcio -:-
15:30Sambenedettese - ASD Pineto Calcio -:-
15:30S. N. Notaresco - Alto Casertano -:-
15:30US Tolentino - Montegiorgio -:-
15:30Vastese - Nereto -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:00Lanusei Calcio - Cassino -:-
15:30Afragolese - Nuova Florida -:-
15:30SiirrettyAprilia - Muravera -:-
15:30Atletico Uri - Torres -:-
15:30SiirrettyCalcio Giugliano - Cynthialbalonga -:-
15:30Gladiator - Carbonia -:-
15:30Insieme Formia - Ostia Mare -:-
15:30SiirrettyLatte Dolce - Arzachena -:-
15:30SiirrettyR. Monterotondo - Vis Artena -:-

ITALIA: Serie D - Group H

15:30SiirrettyAltamura - Casarano -:-
15:30Brindisi - Virtus Matino -:-
15:30SiirrettyFrancavilla - Mariglianese -:-
15:30Nocerina - Bitonto -:-
15:30SiirrettyRotonda - Lavello -:-
15:30San Giorgio - Casertana -:-
15:30Sorrento - Audace Cerignola -:-
15:30SiirrettySS Nola 1925 - Bisceglie -:-
16:30Citta di Fasano - Gravina -:-
16:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo -:-

ITALIA: Serie D - Group I

15:30AS Acireale - Cavese -:-
15:30Castrovillari - Biancavilla -:-
15:30Cittanovese - Paterno -:-
15:30SiirrettyGiarre - Licata -:-
15:30Rende - Lamezia Terme -:-
15:30Sancataldese - Portici 1906 -:-
15:30Santa Maria Cilento - Gelbison Cilento -:-
15:30SiirrettyTrapani - Real Aversa -:-
15:30Troina - San Luca -:-

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Napoli N - AS Roma N -:-
15:30AC Milan N - Sampdoria N -:-
15:30Lazio N - Inter N -:-

ITALIA: Serie B- Naiset

15:30SiirrettyCesena N - Tavagnacco N -:-
15:30SiirrettyCittadella N - Como N -:-
15:30SiirrettyPalermo N - Pink Bari N -:-
15:30SiirrettyPro Sesto N - Chievo Verona N -:-
15:30SiirrettyRavenna N - Brescia N -:-
15:30SiirrettyRoma CF N - Cortefranca N -:-
15:30SiirrettyTorres N - San Marino Academy N -:-

JAMAIKA: Valioliiga

20:00Humble Lions - Tivoli -:-
20:00Cavalier - Waterhouse -:-
22:15Dunbeholden - Montego Bay -:-

KENIA: Valioliiga

12:00Kariobangi Sharks - Sofapaka -:-
14:00Bidco United - Gor Mahia -:-
14:00SiirrettyPolice FC - Mathare Utd. -:-
14:00SiirrettyTalanta FC - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Talanta FC - Nzoia Sugar -:-
14:00SiirrettyTusker - Nzoia Sugar -:-
14:00Ulinzi Stars - Police FC -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

23:05Cortulua - Atletico Nacional 1:1
72'Once Caldas - U. Magdalena 1:1
03:15Junior - Patriotas -:-
23:05Ind. Medellin - Tolima -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

21:00Tigres - Real Cartagena -:-
22:00Valledupar - Real Santander -:-

KONGO: Ligue 1

15:00AS BNG - Kondzo -:-
16:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
17:00Inter Club - CARA Brazzaville -:-
15:00Otoho d'Oyo - Nathalys -:-
16:00Etoile du Congo - Diables Noirs -:-
16:00Leopard - Patronage Sainte-Anne -:-
17:00JS Talangai - Nico-Nicoye -:-

KREIKKA: Super League

15:00Aris - Lamia -:-
17:15Atromitos - AEK -:-
17:15Volos - PAOK -:-
19:30Olympiakos - Giannina -:-

KREIKKA: Super League 2

14:00AEK B - Episkopi -:-
14:00Diagoras - O.F. Ierapetra -:-
14:45Asteras Vlachioti - Kallithea -:-
14:45Ergotelis - PAE Egaleo -:-
14:45SiirrettyKalamata - Rodos -:-
14:45Karaiskakis - Irodotos -:-
14:45Kavala - Panserraikos -:-
14:45O. Volos - AEL Larissa -:-
14:45PAE Chania - Zakynthos -:-
14:45Panathinaikos B - Levadiakos -:-
14:45Pierikos - Apollon Pontou -:-
14:45Thesprotos - Iraklis -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 1

15:00A. Asteras - Chrisoupolis -:-
15:00Apollon Paralimniou - Aris Avatou -:-
15:00Ethnikos Sochos - Alexandroupoli -:-
15:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou -:-
15:00Orfeas Xanthi - Doxa Dramas -:-
15:00Plagia - Thermaikos FC -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 2

15:00Asteras Kalirachis - Giannitsa -:-
15:00Edessaikos - Kozani -:-
15:00Kozani - Iraklis Ampelokipi -:-
15:00Lefkimmi - Poseidonas Michanionas -:-
15:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala -:-
15:00Thyella Sarakinoi - Agios Matthaios -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 3

15:00Amvrysseas - Atalanti -:-
15:00PeruutettuDimitra Efxeinoupolis - Aetos Makrychoriou -:-
15:00Ethnikos Neou - Thiseas Agria -:-
15:00Fikis - Elassona -:-
15:00Ipato - Atromitos Palamas -:-
15:00Iraklis Larissa - Nea Artaki -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 4

15:00Acheron Kanalaki - Panegialios -:-
15:00PeruutettuAmvrakikos Loutrou - Diavolitsi -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis -:-
15:00Ethnikos Skoulikadou - Panagriniakos -:-
15:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. -:-
15:00PAO Varda - Panachaiki -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 5

10:30Ermis Meligous - Santorini -:-
13:00Ilioupoli - Mykonos -:-
15:00Agios Ierotheos - Panarkadikos -:-
15:00Ermionidas-Ermis - Aris Skalas -:-
15:00Fostiras - Foinikas N. Epidavrou -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 6

15:00E. Piraeus - Panelefsiniakos -:-
15:00Keratsini - Aiolikos -:-
15:00Kyanos A. V. - Aittitos Spata -:-
15:00Proodeftiki - Thyella D. -:-
15:00Pyliou - Aias -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 7

15:00AE Neapolis - Rouf Pao -:-
15:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou -:-
15:00Ierapetra - Atsalenios -:-
15:00Panionios - Giouchtas -:-
15:00Poros - Aris Soudas -:-

KYPROS: First Division

16:00APOEL - Aris -:-
19:00Doxa - Olympiakos Nicosia -:-

KYPROS: Division 2

14:30Achyronas Liopetriou - Olympiada Lympion -:-
14:30Omonia 29th May - Karmiotissa -:-
14:30Omonia Aradippou - Xylotympou -:-

LESOTHO: Valioliiga

15:00Bantu - Linare -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

02:00PeruutettuGuatemala - Kanada -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

15:00Wisla (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
15:30Bedem Ivankovo (Cro) - Zrinski Jurjevac (Cro) -:-
15:30Paris FC (Fra) - Niort (Fra) -:-
15:30St. Pauli II (Ger) - VfR Neumünster (Ger) -:-
16:00Rosenheim (Ger) - Holzkirchen (Ger) -:-
16:15TPS (Fin) - Ilves 2 (Fin) -:-
17:00Mannswörth (Aut) - Schattendorf (Aut) -:-
20:30Prix les Mezieres (Fra) - Jeunesse Canach (Lux) -:-
00:00Nacional (Uru) - Penarol (Uru) 0:0
02:45Sarmiento Junin (Arg) - S. Wanderers (Chi) -:-
12:00Ajka (Hun) - Papai Perutz (Hun) -:-
12:00Ivancsa (Hun) - Siofok (Hun) -:-
13:00Fredericia (Den) - Næsby (Den) -:-
13:00Krasnodar (Rus) - Zilina (Svk) -:-
13:00Silkeborg (Den) - Raufoss (Nor) -:-
14:00Bytovia Bytow (Pol) - Chojniczanka II (Pol) -:-
14:00Freialdenhoven (Ger) - Bonn-Endenich 08 (Ger) -:-
14:00Fürstenwalde (Ger) - Inter Leipzig (Ger) -:-
14:00Hannover II (Ger) - Tundern (Ger) -:-
14:00Leher (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) -:-
14:00PeruutettuRakow (Pol) - Rabotnicki (Mkd) -:-
14:00Soroksar (Hun) - DVTK (Hun) -:-
14:00Warta (Pol) - Shkendija (Mkd) -:-
14:30Heimstetten (Ger) - Aalen (Ger) -:-
15:00Dinamo Zagreb (Cro) - Sturm Graz (Aut) -:-
15:00FK Chayka (Rus) - Gjilani (Kos) -:-
15:00F. Voronezh (Rus) - Nizhny Novgorod (Rus) -:-
15:00MOL Fehervar (Hun) - Gyirmot (Hun) -:-
15:00Oleksandriya (Ukr) - Zaglebie (Pol) -:-
15:00Orenburg (Rus) - Ufa (Rus) -:-
15:00Plock (Pol) - Radnicki 1923 (Srb) -:-
15:00Rain/Lech (Ger) - Schwaben Augsburg (Ger) -:-
15:00Zorya (Ukr) - Aktobe (Kaz) -:-
15:30Krasnodar (Rus) - Zilina (Svk) -:-
15:30Schaffhausen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
15:30TSG 1846 Bretzenheim (Ger) - Walluf (Ger) -:-
16:00Ch. Odessa (Ukr) - Drita (Kos) -:-
16:00Hlohovec (Svk) - Pezinok (Svk) -:-
16:00Rakow (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
16:00RSV Meinerzhagen (Ger) - YEG Hassel (Ger) -:-
16:00Steele (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
16:30Kalju (Est) - Narva (Est) -:-
16:30Lechia Gdansk (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
18:00IFK Mariehamn (Fin) - FC Åland (Fin) -:-
18:00Novi Pazar (Srb) - Akademija Pandev (Mkd) -:-
18:00Piast Gliwice (Pol) - Radnicki Nis (Srb) -:-
23:00Orlando City (Usa) - New York City (Usa) -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

14:00Freiburg N (Ger) - Sand N (Ger) -:-
14:00Wolfsburg N (Ger) - Eintracht Frankfurt N (Ger) -:-
15:00Delmenhorst N (Ger) - Werder Bremen N (Ger) -:-

MACAO: Elite League

13:00Chao Pak Kei - Benfica -:-
15:00Cheng Fung - Policia -:-

MALI: Premiere Division

17:30AS Douanes de Sikasso - Djoliba -:-
18:30Korofina - USFAS Bamako -:-

MALTA: Valioliiga

15:00Gzira - Valletta -:-
17:00Sirens - Santa Lucia -:-
19:00Floriana - Birkirkara -:-

MALTA: Challenge League

15:00Swieqi - Tarxien -:-
16:00Luqa - Marsa FC -:-
19:00Melita FC - Pembroke -:-
20:00Senglea Athletics - Mgarr -:-

MAROKKO: Botola 2

16:00Fes - Sale -:-
16:00Marrakech - Renaissance Zemamra -:-
16:00Union Touarga - Dcheira -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

83'Guadalajara - Queretaro 1:1
03:00Leon - Pachuca -:-
05:00Club America - Atlas -:-
05:06Monterrey - Cruz Azul -:-
20:00U.N.A.M. - Tigres -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Dongu - Leviatan -:-
23:00SiirrettyEscorpiones - CD Zap -:-
23:30SiirrettyUA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-
00:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
01:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-
03:00SiirrettyColima FC - Tecos FC -:-
23:00Lobos ULMX - Yalmakan -:-
00:00La Piedad - Canamy -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

23:00SiirrettyGuerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
23:00SiirrettyLobos Huerta - Uruapan -:-
23:30SiirrettyCiervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-
23:00SiirrettyCuautla - Calor De San Pedro -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Clausura

17:00U.N.A.M. U20 - Tigres U20 -:-
19:00Santos Laguna U20 - Necaxa U20 -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Clausura

00:00Ferretti - Real Madriz 3:0
45+'Ocotal - Jalapa 0:0
04:00Juventus Managua - Managua FC -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

23:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:1

NIGER: Ligue 1

15:15SONIDEP - Racing FC de Boukoki -:-
17:15ASGNN - Police -:-
17:15Espoir - Urana -:-
17:15Tahoua - Akokana -:-
15:15Nigelec - US Gendarmerie -:-
17:15ASFAN - Douanes Niamey -:-

NIGERIA: NPFL

17:00Abia Warriors - Dakkada FC -:-
17:00Akwa United - Sunshine Stars -:-
17:00Enugu - Remo Stars -:-
17:00Gombe - Niger -:-
17:00Kano - MFM FC -:-
17:00Lobi Stars - Enyimba -:-
17:00Nasarawa - Katsina Utd -:-
17:00Rivers United - Heartland -:-
17:00Shooting Stars - Kwara -:-
17:00Wikki Tourist - Plateau -:-

PORTUGALI: Liga Portugal

17:30Guimaraes - Estoril -:-
17:30Maritimo - Belenenses -:-
20:00Gil Vicente - Portimonense -:-
22:30FC Porto - Famalicao -:-

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Feirense - Mafra -:-
16:00FC Porto B - Casa Pia -:-
17:30Rio Ave - Farense -:-
20:00Benfica B - Penafiel -:-
21:30Estrela - Trofense -:-

PORTUGALI: Liga 3

13:00Oliveirense - Anadia -:-
14:00Guimaraes B - Sanjoanense -:-
17:00CDC Montalegre - Braga B -:-
17:00Leiria - Amora -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

13:00Maritimo B - Limianos -:-
13:00O Elvas CAD - Sporting Ideal -:-
13:00Pero Pinheiro - CD Rabo Peixe -:-
17:00Amarante - Tirsense -:-
17:00Berco - Macedo Cavaleiros -:-
17:00FC Barreirense - Serpa -:-
17:00Gouveia - Valadares Gaia -:-
17:00Idanhense - Sertanense -:-
17:00Imortal - Pinhalnovense -:-
17:00Leca - Gondomar -:-
17:00Loures - OS Belenenses -:-
17:00Maria de Fonte - Merelinense -:-
17:00Paredes - Vila Mea -:-
17:00Peniche - SB Castelo Branco -:-
17:00SC Vianense - Camara de Lobos -:-
17:00SC Vila Real - Santa Marta Penaguiao -:-
17:00Sintrense - Coruchense -:-
17:00Uniao de Coimbra - Ferreira de Aves -:-
17:00Uniao Montemor - Moncarapachense -:-
17:00Vitoria Sernache - Marinhense -:-
18:00Camacha - Vilaverdense -:-
18:00Operario - Sacavenense -:-
18:00SC Praiense - Fontinhas -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Karsintalohko

13:00Sporting U23 - Maritimo U23 -:-

QATAR: QSL

15:30Shamal - Umm-Salal -:-
17:40Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
17:40Qatar SC - Al-Gharafa -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:45St Etienne N - Paris SG N -:-

RANSKA: Division 2 - Naiset

14:00SiirrettyVendenheim N - Saint-Maur N -:-
15:30Grenoble N - Yzeure Allier N -:-
15:30La Roche N - Orleans N -:-
15:30Lille N - Lens N -:-
15:30Merignac N - Thonon Evian N -:-
15:30Metz N - Le Havre N -:-
15:30Montauban N - Nimes N -:-
15:30Nantes N - Strasbourg N -:-
15:30Nice N - Marseille N -:-
15:30Rodez N - Albi-Marssac N -:-
15:30Saint-Malo N - Brest N -:-

ROMANIA: Liga 1

14:30Mioveni - Academica Clinceni -:-
17:00UTA Arad - Gaz Metan -:-
20:00FCSB - CFR Cluj -:-

RUANDA: Valioliiga

12:30Rayon Sport - Marines -:-
15:00Gasogi United - Etincelles -:-
15:00Mukura Victory Sports - Musanze -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Hannover - Dresden -:-
14:30Regensburg - Kiel -:-

SAKSA: 3. Liga

14:00Meppen - Zwickau -:-
15:00Duisburg - Saarbrücken -:-
16:00Magdeburg - Havelse -:-

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

14:00Halberstadt - Chemie Leipzig -:-

SAKSA: Regionalliga West

15:00RW Essen - Wuppertaler -:-

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:00Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf -:-
15:00Niendorfer TSV - HEBC Hamburg -:-
15:00TSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-
16:00Sasel - Meiendorfer SV -:-

SAMBIA: Super League

15:00Lusaka Dynamos - Green Eagles -:-
15:00Nkwazi - Konkola -:-

SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset

15:00Partick Thistle N - Celtic N -:-
15:00Spartans N - Glasgow City N -:-
16:00Hamilton N - Motherwell N -:-
16:00Hearts N - Aberdeen N -:-
18:00Rangers N - Hibernian N -:-

SUOMI: Suomen Cup - Naiset

14:30HJK U18 N - VJS N -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
18:00Coastal Union - Namungo -:-

THAIMAA: Thai League 1

13:00Chonburi - Khonkaen Utd. -:-
13:00Nakhon Ratchasima - Chiangmai Utd -:-
14:00Buriram - Bangkok Utd -:-

THAIMAA: Thai League 2

13:00Chainat - Customs Utd -:-
13:30Ranong - Rayong FC -:-
14:00Chiangmai FC - Khonkaen FC -:-
14:00Muangkan Utd - Udon Thani -:-

TOGO: Championnat National

17:00Anges de Notse - Dynamic Togol. -:-
17:00AS Togo-Port - OTR -:-
17:00Kara - Unisport -:-
17:00Kotoko - Gbohloe-Su -:-

TUNISIA: Cup

14:30AS Djerba - CO Medenine -:-
14:30Bembla - Sfax Railways -:-
14:30CO Transports - Menzel Nour -:-
14:30Sidi Bouzid - Kairouanaise -:-
14:30Sporting Ben Arous - EM Mahdia -:-
14:30Tabarka - AS Mohamdia -:-

TURKKI: Super Lig

12:30Hatayspor - Rizespor -:-
12:30Kasimpasa - Kayserispor -:-
15:00Altay - Konyaspor -:-
15:00Antalyaspor - Gaziantep -:-
15:00Giresunspor - Alanyaspor -:-
18:00Galatasaray - Trabzonspor -:-

TURKKI: 1. Lig

12:30Adanaspor - Keciorengucu -:-
12:30Bandirmaspor - Erzurum BB -:-
15:00SiirrettyBoluspor - Tuzlaspor -:-
18:00Eyüpspor - Bursaspor -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 1

12:00Batman Petrolspor - Fatsa Belediyespor -:-
12:00SiirrettyElazigspor - Mamak -:-
12:00Erbaaspor - Arnavutkoy Belediyesi -:-
12:00SiirrettyHendek - Bergama Bld. -:-
12:00SiirrettyKahta - Osmaniyespor -:-
12:00Kütahyaspor - Bursa -:-
12:00Nevsehirspor - Hopaspor -:-
12:00SiirrettySancaktepe - Karaman Bld. -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 2

12:00Aksaray Bld. - 52 Orduspor -:-
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Yomraspor -:-
12:00SiirrettyDarica Genclerbirligi - Carsambaspor -:-
12:00Hacettepe - Iskenderun -:-
12:00Kestel - Bayrampasa -:-
12:00Kizilcabölükspor - Elazig Karakocan -:-
12:00Kusadasispor - Altindag Bld. -:-
12:00Siirt Ozel - Igdir FK -:-

TURKKI: 3. Lig Lohko 3

12:00Edirnespor - Ceyhanspor -:-
12:00Erokspor - Fethiyespor -:-
12:00SiirrettyGumushanespor - Tepecik -:-
12:00Icel - Karsiyaka -:-
12:00SiirrettyKarabukspor - Cankaya FK -:-
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Belediye Derince -:-
12:00Mardin BB - Agri 1970 -:-
12:00Ofspor - Modafenspor -:-
12:00Orduspor 1967 - Karaköprü -:-

TURKKI: Super Lig - Naiset

11:00Adana Idmanyurd N - Hakkarigücü N -:-
11:00ALG Spor N - Sivasspor N -:-
11:00Altay N - Amed SK N -:-
11:00Belediyesi N - Karadeniz Ereglispor N -:-
11:00Fatih Vatanspor N - Kirecburnu N -:-
11:00Hatayspor N - Fenerbahce N -:-
11:00Kayseri N - Dudullu N -:-
11:00Konak Bld. N - Karagümrük N -:-
11:00Trabzonspor N - Rizespor N -:-
12:00Besiktas N - 1207 Antalyaspor N -:-
12:00Kocaeli Bayan N - Fomget Genclik Ve Spor N -:-

WALES: Premier - Naiset

16:00Cardiff Met. N - Cardiff City N -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

15:05Al Fujairah - Hatta -:-
15:05Al Thaid - Al Arabi -:-
15:05Dibba Al Fujairah - Al Bataeh -:-
15:10Al Hamriyah - Al Rams -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Pro League Cup - 9.-14. sijat

15:15Al Dhafra - Emirates Club -:-
15:15Khorfakkan - Al Urooba -:-
17:45Al Sharjah - Bani Yas -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.