Jalkapallo » 31.03.2024 » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
15:00Liverpool - Brighton -:-17:30Manchester City - Arsenal -:-
ESPANJA: LaLiga
14:00Celta Vigo - Vallecano -:-16:15Girona - Betis -:-
18:30Alaves - Real Sociedad -:-
21:00Real Madrid - Athletic Bilbao -:-
RANSKA: Ligue 1
13:00Lorient - Brest -:-15:00Clermont - Toulouse -:-
15:00Le Havre - Montpellier -:-
15:00Nice - Nantes -:-
17:05Strasbourg - Rennes -:-
20:45Marseille - PSG -:-
SAKSA: Bundesliga
15:30Augsburg - FC Köln -:-17:30Stuttgart - Heidenheim -:-
19:30Bochum - Darmstadt -:-
AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit
23:00Esperance Tunis - ASEC Mimosas -:-AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Pudotuspelit
15:00Rivers United - USM Alger -:-19:00Stade Malien - Dreams -:-
21:00Abu Salim - Berkane -:-
21:00Future FC - Zamalek -:-
ALBANIA: First Division
14:00Bylis - Kastrioti -:-14:00Flamurtari - Apolonia Fier -:-
14:00Luzi - Burreli -:-
14:00Tomori Berat - Besa -:-
14:00Vora - Korabi Peshkopi -:-
19:00AF Elbasani - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola
16:00Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
00:00Parham - Greenbay Hoppers -:-02:00Pigotts Bullets - Ottos Rangers -:-
23:00Aston Villa - Grenades -:-
00:00SAP - Willikies -:-
ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Central Cordoba - Racing Club -:-02:00Talleres Cordoba - Velez Sarsfield -:-
21:00Gimnasia L.P. - Dep. Riestra -:-
21:00Sarmiento Junin - Newells Old Boys -:-
23:30Independiente - Atl. Tucuman -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
20:30Nueva Chicago - Almirante Brown -:-21:00Alvarado - Club A. Guemes -:-
21:00Gimnasia y Tiro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
21:30Racing Cordoba - Gimnasia Jujuy -:-
22:00Patronato - Deportivo Maipu -:-
22:45All Boys - San Miguel -:-
00:00Brown Adrogue - Deportivo Madryn -:-
00:00San Martin S.J. - CA Estudiantes -:-
ARGENTIINA: Torneo Federal
00:00Santamarina - Germinal -:-00:00Union Sunchales - Sarmiento de La Banda -:-
20:00Circulo Deportivo - Sol de Mayo -:-
21:00Def. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
21:00Deportivo Camioneros - Ferro Gen. Pico -:-
21:30El Linqueno - Independiente Chivilcoy -:-
22:00Boca Unidos - Central Norte -:-
22:00Sol de America - San Martin Formosa -:-
22:309 de Julio Rafaela - Sportivo Belgrano -:-
23:00Cipolletti - Olimpo -:-
ARGENTIINA: Primera C - Apertura
00:00Real Pilar - Claypole -:-20:30Atlas - Victoriano A. -:-
20:30Club Lujan - Deportivo Muniz -:-
20:30Justo Jose de Urquiza - Lugano -:-
ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Atletico Pilar - Defensores de Glew -:-ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
19:30Racing Club N - San Luis N -:-ARMENIA: Valioliiga
15:00Shirak - Ararat-Armenia -:-17:00Noah - Pyunik -:-
AUSTRALIA: A-League
02:00Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-06:00Melbourne Victory - Perth -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
06:00Blacktown City - Sydney Utd -:-06:00Rockdale - NWS Spirit -:-
AUSTRALIA: A-League - Naiset
07:00Sydney N - Melbourne Victory N -:-09:00Perth N - Melbourne City N -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
16:00Sumqayit - Araz -:-BELGIA: Jupiler League - Conference League Group
18:30St. Truiden - Westerlo -:-BELGIA: Challenger Pro League
13:30Seraing - Oostende -:-16:00Patro Eisden - Lommel SK -:-
19:15RFC Liege - Beveren -:-
BELGIA: 1st National - Naiset
15:00Leuven II N - St. Liege II N -:-BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko
17:00Dynamique Djougou - Abeilles -:-17:00JAK - Ainonvi -:-
17:00Ouidah - Etoiles Filantes -:-
17:00Soleil - Bembereke -:-
BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja
17:00ASPAC - Espoir -:-17:00Dragons - Damissa -:-
17:00Dynamo Abomey - Coton FC -:-
17:00FC Loto - AS Cotonou -:-
BERMUDA: Valioliiga
21:00Devonshire Cougars - Dandy Town Hornets -:-21:00Hamilton Parish - YMSC -:-
21:00North Village Rams - Somerset -:-
21:00Paget - St. Georges Colts -:-
21:00PHC Zebras - X-Roads Warriors -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
23:30Guabira - Universitario de Vinto -:-02:00Nacional Potosi - Royal Pari -:-
21:00Always Ready - Independiente -:-
23:30Bolivar - Oriente Petrolero -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
15:30Omarska - Famos Vojkovici -:-15:30Zeljeznicar Banja Luka - Laktasi -:-
17:00Radnik Bijeljina - Leotar -:-
BOTSWANA: Valioliiga
16:00SiirrettyMasitoaka - Jwaneng Galaxy -:-16:00Police XI - Matebele -:-
16:00SiirrettyTafic FC - Sua Flamingoes -:-
16:00SiirrettyTownship Rollers - Matebele -:-
BRASILIA: Acreano - Ensimmäinen vaihe
00:00Andira - Independencia -:-BRASILIA: Amapaense
21:00Santos AP - Independente AP -:-BRASILIA: Amazonense - Toinen vaihe - Pudotuspelit
01:30Princesa Solimoes - Unidos do Alvorada -:-BRASILIA: Baiano - Pudotuspelit
21:00Vitoria - Bahia -:-BRASILIA: Brasiliense - Pudotuspelit
20:30Ceilandia - Capital -:-BRASILIA: Capixaba - Pudotuspelit
21:00Rio Branco-VN - Vitoria ES -:-BRASILIA: Carioca - Taca Rio
23:30Botafogo RJ - Boavista -:-BRASILIA: Cearense 2
21:00Icasa - Maranguape -:-21:00Itapipoca - Guarani de Juazeiro -:-
21:00Pacajus - Cariri FC -:-
21:00Pacatuba - Tiradentes -:-
BRASILIA: Goiano - Pudotuspelit
21:00Vila Nova - Atletico GO -:-BRASILIA: Matogrossense - Pudotuspelit
00:00Mixto - Luverdense -:-BRASILIA: Paraense - Pudotuspelit
22:00Tuna Luso - Remo -:-BRASILIA: Paraibano - Pudotuspelit
01:30Botafogo PB - Serra Branca -:-21:00Sousa - Treze -:-
BRASILIA: Paulista - Pudotuspelit
22:00Santos - Palmeiras -:-BRASILIA: Paulista A2 - Pudotuspelit
16:10Juventus-SP - Velo Clube -:-BRASILIA: Paulista A3 - Pudotuspelit
00:15Marilia - Votuporanguense -:-BRASILIA: Potiguar - Toinen vaihe
20:30Santa Cruz de Natal - ABC -:-BRASILIA: Rondoniense
21:30Genus - Ji-Parana -:-23:00Vilhena EC - Uniao Cacoalense -:-
BRASILIA: Roraimense - Ensimmäinen vaihe
00:30Nautico FC - Sao Raimundo RR -:-BRASILIA: Sergipano - Pudotuspelit
22:00Lagarto - Sergipe -:-BRASILIA: Sul-Matogrossense - Pudotuspelit
00:00Corumbaense - Dourados -:-22:00Portuguesa MS - Operario MS -:-
BRASILIA: Copa Alagoas - Pudotuspelit
22:00CSA - SC Penedense -:-BRASILIA: Baiano U20
20:00Leonico U20 - Jacobina U20 -:-20:00Vitoria da Conquista U20 - Grapiuna U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Catuense U20 -:-
BRASILIA: Capixaba U20
00:30Jaguare U20 - SAO Mateus U20 -:-20:00Nova Venecia U20 - Colatina U20 -:-
BRASILIA: Catarinense U20
20:00Barra FC U20 - Inter de Lages U20 -:-20:00Chapecoense-SC U20 - Criciuma U20 -:-
BRASILIA: Goiano U20
20:30Guapo M19 U20 - Aparecida EC U20 -:-20:30Jataiense U20 - Guanabara City U20 -:-
BULGARIA: Parva Liga
15:30Botev Plovdiv - Cherno More -:-18:00CSKA 1948 Sofia - Beroe -:-
BULGARIA: Vtora liga
16:00Chernomorets 1919 - Strumska Slava -:-16:00Spartak Pleven - Ludogorets II -:-
16:00Svoge - Chernomorets Balchik -:-
BULGARIA: Third League - South-East
16:00Lok. Plovdiv II - Sokol Markovo -:-BULGARIA: Third League - South-West
14:00CSKA Sofia II - Kostinbrod -:-BULGARIA: Third League - North-East
15:00Dunav Ruse II - Fratria -:-15:00Varna II - Benkovski -:-
BULGARIA: Third League - North-West
15:00Botev Vratsa II - Sevlievo -:-CHILE: Primera Division
23:00Colo Colo - Everton -:-01:30Copiapo - U. Calera -:-
23:00Cobreloa - U. De Chile -:-
CHILE: Primera B
23:00Curico Unido - La Serena -:-01:30Deportes Temuco - Rangers -:-
17:00S. Wanderers - Magallanes -:-
17:00U. De Concepcion - Recoleta -:-
23:00San Luis - Antofagasta -:-
CHILE: Segunda Division
23:00D. Puerto Montt - Dep. Concepcion -:-01:30Concon National - Real San Joaquin -:-
23:00General Velasquez - Melipilla -:-
CHILE: Primera Division - Naiset
23:00A. Italiano N - U. Catolica N -:-16:00Cobresal N - U. De Chile N -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
00:00Saprissa - Herediano -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
03:00Guadalupe - CS Uruguay -:-19:00ADR Jicaral - Marineros PFC -:-
19:00Consultants Desamparados - Santa Ana -:-
19:15AD Sarchi - Cofutpa -:-
22:00Cariari Pococi - Limon Black Star -:-
ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
01:00Cumbaya - El Nacional -:-20:00U. Catolica - Orense -:-
22:30Dep. Cuenca - Delfin -:-
EGYPTI: Valioliiga
21:30Ceramica Cleopatra - ZED -:-21:30El Gounah - Arab Contractors -:-
21:30Ismaily - Smouha -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
02:00Alianza FC - Aguila -:-02:30Municipal Limeno - 11 Deportivo -:-
03:30FAS - Luis Angel Firpo -:-
23:00Platense Municipal - Santa Tecla -:-
23:15Dragon - Jocoro -:-
23:30Fuerte San Francisco - Metapan -:-
ENGLANTI: Super League - Naiset
13:00Manchester Utd N - Everton N -:-16:00West Ham N - Brighton N -:-
ENGLANTI: Championship - Naiset
13:00Durham N - Crystal Palace N -:-13:00Reading N - Blackburn N -:-
14:00Charlton N - Birmingham N -:-
15:00London City Lionesses N - Sheffield Utd N -:-
15:00Southampton N - Lewes N -:-
15:00Watford N - Sunderland N -:-
ENGLANTI: National League North - Naiset
15:00Derby N - Nottingham N -:-15:00Huddersfield N - Wolverhampton N -:-
15:00Newcastle N - Liverpool Feds N -:-
15:00Stoke City LFC N - Halifax N -:-
15:00Stourbridge N - Burnley N -:-
16:00West Bromwich N - AFC Fylde N -:-
ENGLANTI: National League South - Naiset
15:00Billericay N - Oxford Utd N -:-15:00Hashtag N - Cardiff City Ladies N -:-
15:00London Bees N - Plymouth N -:-
15:00Milton Keynes N - Portsmouth N -:-
15:00Rugby Borough N - Ipswich N -:-
15:30Chatham N - Cheltenham N -:-
ENGLANTI: League Cup - Naiset - Pudotuspelit
16:00Arsenal N - Chelsea N -:-ESPANJA: LaLiga2
14:00Alcorcon - Amorebieta -:-16:15Ferrol - Elche -:-
16:15Zaragoza - Tenerife -:-
18:30R. Oviedo - Villarreal B -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1
12:00Ponferradina - Gimnastic -:-16:00Cultural Leonesa - Lugo -:-
19:00Arenteiro - R. Sociedad B -:-
19:00Osasuna B - Barcelona B -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2
12:00Atl. Madrid B - CF Intercity -:-12:00Baleares - Real Madrid B -:-
12:00Melilla - Sanluqueno -:-
12:00San Fernando - UD Ibiza -:-
16:00Malaga - Linares -:-
20:00Murcia - Granada B -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1
13:00Dep. Fabril - Langreo -:-16:00Rayo Cantabria - Real Aviles -:-
16:30Compostela - Guijuelo -:-
17:00Marino de Luanco - R. Oviedo B -:-
17:30Covadonga - Coruxo -:-
18:00Zamora - Torrelavega -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2
12:00Alaves B - Mutilvera -:-12:00Utebo FC - Zaragoza B -:-
17:00Gernika - Real Sociedad C -:-
17:00Izarra - Arenas Club -:-
18:00Logrones - Tudelano -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 3
11:00Valencia B - Formentera -:-12:00CE Manresa - Cerdanyola -:-
12:00Espanyol B - Torrent -:-
12:00Pena Deportiva - Penya Independent -:-
17:30Saguntino - CE Europa -:-
19:00Lleida - Sant Andreu -:-
19:00Terrassa - La Nucia -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 4
11:30Betis B - La Union -:-12:00Cadiz B - UCAM Murcia -:-
12:00CD Estepona - El Palo -:-
12:00Racing Cartagena MM - Sevilla B -:-
17:00Linense - Velez -:-
18:00Yeclano - Antoniano -:-
18:30Aguilas FC - Cartagena B -:-
ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5
12:00Illescas - Guadalajara -:-12:00Villanovense - Mensajero -:-
12:30Montijo - CF Talavera -:-
13:00Atl. Paso - San Fernando -:-
17:00Badajoz - Getafe B -:-
17:00Navalcarnero - San Sebastian Reyes -:-
17:30Llerenense - Ursaria -:-
18:00Gimnastica Segoviana - Cacereno -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Polvorin - Somozas -:-12:15Silva SD - UD Ourense -:-
17:00Arzua - Viveiro -:-
17:00Betanzos - Pontevedra B -:-
17:00Gran Pena - Rapido de Bouzas -:-
17:00Paiosaco - Arosa SC -:-
17:30Barbadas-Bentraces - Atletico Arteixo -:-
17:30Sarriana - Bergantinos -:-
18:00Estradense - Alondras -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Aviles Stadium - Condal -:-17:00Barcia - Praviano -:-
18:00Llanera - Gijon B -:-
18:15Gijon Industrial - Lenense -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Atletico Mineros - Tropezon -:-18:00Naval Reinosa - Velarde -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5
12:00Girona B - Badalona -:-12:00Montanesa - Pobla Mafumet -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
11:00Patacona - Soneja -:-12:00Silla CF - Levante B -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7
12:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-18:00CD Mostoles - Alcorcon B -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Becerril - Colegios Diocesanos -:-17:00Bembibre - Atl. Tordesillas -:-
17:00Real Avila - Palencia -:-
17:00Salamanca - Leonesa B -:-
18:00Palencia CA - Almazan -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Arenas Armilla - Torredonjimeno -:-12:00Huetor Vega - Almeria B -:-
12:00Maracena - Ejido -:-
12:00Rincon - Juventud Torremolinos -:-
17:00Motril - Torre del Mar -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10
12:00CD Gerena - Coria C.F. -:-16:30Cordoba B - Xerez D.F.C. -:-
18:00Ciudad de Lucena - Ayamonte -:-
18:00Xerez CD - Bollullos -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
10:00Real Murcia B - Ciudad Cieza -:-12:00EG El Palmar CF - Alcantarilla -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Molinense -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14
18:00Moralo - CD Coria -:-19:30Jerez CF - Montehermoso -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16
17:00Pena Balsamaiso - Vianes -:-ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17
11:00Huesca B - Binefar -:-16:30Calamocha - Carinena -:-
17:00Borja - Cuarte -:-
17:30Caspe - CF Illueca -:-
17:30Ebro - Atletico Monzon -:-
17:30Tamarite - Almudevar -:-
17:45Epila - Ejea -:-
18:00Fraga - Fuentes -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18
12:00Cazalegas - Tomelloso -:-12:00Villarrubia - Torrijos -:-
17:00Azuqueca - Quintanar del Rey -:-
17:00Conquense - La Solana -:-
17:00Marchamalo - San Clemente -:-
17:00Toledo - Socuellamos -:-
17:30Huracan de Balazote - Puertollano C.F. -:-
17:30Villacanas - Albacete B -:-
18:00Villarrobledo - Tarancon -:-
ESPANJA: Liga F - Naiset
12:00Huelva N - Costa Adeje Tenerife N -:-14:00Granada N - Madrid C. N -:-
16:00Athletic Bilbao N - Las Planas N -:-
18:00Levante N - Barcelona N -:-
ESPANJA: Primera Federacion - Naiset
12:00SE AEM N - Albacete N -:-12:30Barcelona B N - Alhama N -:-
17:30La Coruna N - CE Europa N -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
15:30Cape Town Spurs - Swallows -:-ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge
10:00Amazulu U23 - Cape Town Spurs U23 -:-10:00Richards Bay U23 - TS Galaxy U23 -:-
12:00Stellenbosch U23 - Mamelodi U23 -:-
ETELÄ-AMERIKKA: South American Championship - Naiset U17 - Viimeinen lohko
22:00Kolumbia U17 N - Ecuador U17 N -:-22:00Paraguay U17 N - Brasilia U17 N -:-
ETELÄ-KOREA: K League 1
07:00Gangwon - Seoul -:-09:30Gwangju - Daegu -:-
ETELÄ-KOREA: K League 2
07:00Bucheon - Gyeongnam -:-07:00Jeonnam - Cheonan City -:-
09:30Suwon Bluewings - Busan -:-
ETELÄ-KOREA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gangneung -:-07:00PPocheon - Gyeongju KHNP -:-
07:00Yangpyeong - Chuncheon -:-
08:00Yeoju Citizen - Siheung Citizen -:-
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Ethiopia Nigd Bank - Dire Dawa -:-18:00Sidama Bunna - Shashemene Kenema -:-
GABON: Championnat D1
16:30CF Mounana - FC Libreville -:-16:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
16:30Missile - Dikaki -:-
GEORGIA: Erovnuli Liga 2
14:00Dusheti - Rustavi -:-14:00Khobi - Bolnisi -:-
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Bofoakwa Tano - Skyy -:-17:00Legon Cities - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League
16:30Europa Point - Lynx -:-19:30Lincoln - Europa FC -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
00:00Deportivo Mixco - Malacateco -:-GUINEA: Ligue 1
18:00Hafia - SOAR -:-18:00Kamsar - Sequence -:-
18:00Milo FC - Kaloum Star -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Cosmopolites -:-22:00Capoise - Ouanaminthe -:-
22:00Cavaly - Racing Haitien -:-
23:00Tempete - Triomphe Liancourt -:-
HOLLANTI: Eredivisie
12:15Zwolle - Ajax -:-14:30Feyenoord - Utrecht -:-
14:30Twente - Heracles -:-
16:45Almere City - FC Volendam -:-
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset
12:15Alkmaar N - PSV N -:-14:30Heerenveen N - Ajax N -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
01:00Real Espana - Olancho -:-03:15Victoria - Motagua -:-
23:00Deportivo Genesis - Marathon -:-
HONG KONG: Valioliiga
09:00North District - Tai Po -:-10:30Hong Kong FC - Lee Man Warriors -:-
12:00Hong Kong Rangers - Eastern AA -:-
INTIA: ISL
16:00Mohun Bagan - Chennaiyin -:-INTIA: I-League
13:00Sreenidi Deccan - Rajasthan United -:-IRAK: Super League
17:00Al Naft - Al Kahraba -:-17:00Al-Qassim - Zakho -:-
17:00Duhok - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00Naft Al-Basra - Al Minaa -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mestaruussarja
19:30Maccabi Haifa - Maccabi Bnei Raina -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko
19:00Netanya - Beitar Jerusalem -:-ITÄVALTA: Bundesliga - Mestaruussarja
14:30Hartberg - SK Rapid -:-14:30LASK - A. Klagenfurt -:-
17:00Sturm Graz - Salzburg -:-
ITÄVALTA: 2. Liga
10:30Stripfing - First Vienna -:-10:30Sturm Graz (Am) - Admira -:-
12:30Liefering - Floridsdorfer AC -:-
ITÄVALTA: Kärnten
14:00Kottmannsdorf - SV Spittal -:-15:00Atus Velden - SC Landskron -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
17:00Haitzendorf - Gloggnitz -:-JAMAIKA: Valioliiga
22:30Dunbeholden - Cavalier -:-22:30Harbour View - Montego Bay -:-
22:30Humble Lions - Mount Pleasant -:-
22:30Lime Hall Academy - Tivoli -:-
22:30Molynes - Waterhouse -:-
JAPANI: J3 League
06:00Tottori - Vanraure -:-07:00Fukushima Utd - YSCC -:-
07:00Grulla Morioka - Tegevajaro Miyazaki -:-
07:00Kitakyushu - Omiya Ardija -:-
07:00Nara Club - Kanazawa -:-
07:00Yamaga - Gifu -:-
JAPANI: WE League - Naiset
07:00C-Osaka N - Inac Kobe Leonesa N -:-07:00Hiroshima N - JEF United N -:-
07:00Parceiro Nagano N - Urawa N -:-
07:00Saitama N - Omiya Ardija N -:-
JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
06:00Gunma N - Setagaya Sfida FC N -:-06:00Miyazaki N - Yokohama FC Seagulls N -:-
06:00Nittaidai N - Kunoichi N -:-
JORDANIA: Valioliiga
21:30Al-Faisaly Amman - Al Wehdat -:-21:30Al Jalil - Al Ahli -:-
KAMBODŽA: CPL
10:45Angkor Tiger - Phnom Penh Crown -:-10:45Prey Veng - Svay Rieng -:-
KAMERUN: Elite One - Karsintalohko
15:00Aigle Royal - Avion Academy -:-15:00APEJES Academy - Les Astres -:-
15:00Bamboutos FC - UMS de Loum -:-
15:00Bamenda - Union Douala -:-
15:00Fauve Azur Elite - Fovu Baham -:-
KAMERUN: Elite One - Mestaruussarja
15:00Canon Yaounde - Cotonsport -:-15:00Colombe - Stade Renard -:-
15:00Dynamo Douala - Gazelle -:-
15:00Victoria United - Yong Sports Academy -:-
KAMERUN: Elite Two - Karsintalohko
16:00SiirrettyAS Fap - Leopard de Douala -:-16:00SiirrettyIsohsa - Foncha -:-
16:00SiirrettyRenaissance - FC Rangers of Bafut -:-
16:00SiirrettyYafoot - Unisport Bafang -:-
KAMERUN: Elite Two - Mestaruussarja
16:00SiirrettyBafoussam - Aigle Moungo -:-16:00SiirrettyDragon de Yaounde - Bafmeng United -:-
16:00SiirrettyEding Sport - Panthere -:-
16:00SiirrettyFeutcheu - Tonnerre -:-
KAZAKSTAN: Valioliiga
11:00Aktobe - FC Astana-64 -:-11:00Kyzylzhar - Tobol -:-
13:30FC Astana - Yelimay Semey -:-
16:00Ordabasy - Kairat Almaty -:-
KENIA: Super League
12:00Mulembe United - Mathare Utd. -:-14:00Gusii - Mombasa Elite -:-
14:00Kibera - Silibwet -:-
14:00MCF - Kajiado -:-
KENIA: FKF Cup
11:00Compel - Mara Sugar -:-14:00Assad - Denmak -:-
14:00Shabana - Leopards -:-
14:00Ulinzi Stars - Kariobangi Sharks -:-
KIINA: Super League
09:30Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger -:-13:35Shandong Taishan - Shanghai Shenhua -:-
14:00Meizhou Hakka - Zhejiang Professional -:-
KIINA: Jia League
09:30Suzhou Dongwu - Foshan Nanshi -:-13:30Guangxi Pingguo Haliao - Wuxi Wugou -:-
13:30Nanjing City - Liaoning Tieren -:-
13:30Shijiazhuang Gongfu - Qingdao Red Lions -:-
KIINA: Yi League
09:00Beijing Technology - Rizhao Yuqi -:-09:00Taian Tiankuang - Nantong Haimen -:-
09:30Shanghai Port B - Hunan Billows -:-
10:00Shenzhen Juniors - Quanzhou Yassin -:-
12:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Dark Horse -:-
KIINA: Super League - Naiset
09:00Guangdong Meizhou N - Shanghai RCB N -:-09:00Jiangsu Suning N - Beijing Beikong N -:-
09:00Shandong SL N - Changchun Dazhong N -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura
23:10Pasto - Once Caldas -:-01:20Chico - Jaguares de Cordoba -:-
03:30Fortaleza - Millonarios -:-
21:00Santa Fe - Patriotas -:-
23:10Pereira - Bucaramanga -:-
KOLUMBIA: Liga - Naiset
18:00Santa Fe N - La Equidad N -:-KONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Inter Club -:-KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
15:30SiirrettySimba - US Panda -:-KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja
15:30Maniema - AS Vita Club -:-KOSOVO: Superliga
13:00Feronikeli - Fushe Kosova -:-13:00Gjilani - Dukagjini -:-
13:00KF Llapi - Liria -:-
KREIKKA: Super League - Mestaruussarja
17:00Panathinaikos - PAOK -:-19:30AEK - Olympiakos -:-
19:30Aris - Lamia -:-
KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
13:30Kalamata - PAE Chania -:-15:45Athens Kallithea - Ionikos -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 1
15:00Aris Avatou - Panthrakikos -:-15:00Chaniotis - Aetos Varvaras -:-
15:00Kavala - Chrisoupolis -:-
15:00M. Alexandros Agia Marina - Apollon Paralimniou -:-
15:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
15:00Orestis Orestiadas - Epanomi -:-
15:00Thermaikos FC - Poseidonas Michanionas -:-
15:00Veria - Doxa Dramas -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 2
15:00Asteras Petriti - Ethnikos Neou -:-15:00Eordaikos - Anagennisi Arta -:-
15:00Kastoria - Thyella Katsikas -:-
15:00Lefkimmi - Asteras Stavrou -:-
15:00Svoronos FC - Kileler -:-
15:00Thesprotos - AO Trikala -:-
15:00Vataniakos - Nea Artaki -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 3
15:00Afantou - Panelefsiniakos -:-15:00Filiatron - Thyella D. -:-
15:00Ialisos - Rodos -:-
15:00Kyanos A. V. - PAO Varda -:-
15:00Mykonos - Korinthos -:-
15:00Vyzas - Panegialios -:-
KREIKKA: Gamma Ethniki - Lohko 4
13:30Ellopiakos - Atsalenios -:-15:00AO Ilisiakos - Episkopi -:-
15:00Aris Petroupolis - Almyros Gaziou -:-
15:00Atromitos Piraeus - Agios Nikolaos -:-
15:00E. Piraeus - Fostiras -:-
15:00Ermis Z. - Panionios -:-
15:00Ipato - Proodeftiki -:-
15:00Paraskevi - Peramaikos -:-
15:00Smyrnis - Chaidari -:-
KREIKKA: Division A - Naiset
12:00Asteras Tripolis N - Kastoria N -:-14:00Panathinaikos N - Atromitou N -:-
15:00AEK N - Olimpiada Imittou N -:-
15:00OFI Crete N - Rethymniakos N -:-
15:00PAOK N - AEL Larissa N -:-
15:00Seirines Grevenon N - Trikala N -:-
KUWAIT: Valioliiga - Karsintalohko
20:30Al Jahra - Kazma SC -:-20:30Al Shabab - Khaitan -:-
KYPROS: Cyta Championship - Mestaruussarja
16:00AEK Larnaca - APOEL -:-18:00Aris - Anorthosis -:-
18:30Omonia - Paphos -:-
KYPROS: Division 2 - Karsintalohko
15:30Achyronas-Onisilos - M.E.A.P. Nisou -:-LATVIA: Virsliga
13:00Grobina - Auda -:-15:00Valmiera - Riga FC -:-
LESOTHO: Valioliiga
15:00ACE Maseru - Machokha -:-15:00Likila - Defence Force -:-
15:00Liphakoe - Lioli -:-
15:00Manonyane - Lijabatho -:-
15:00Naughty Boys - CCX -:-
LIETTUA: A Lyga
14:00Suduva - Dainava Alytus -:-17:25Kauno Zalgiris - Zalgiris -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
14:00Qatar U23 - Kiina U23 -:-MAAILMA: Ystävyysottelu
13:00Traeff (Nor) - Byåsen (Nor) -:-MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
14:00Bhutan N - Hong Kong N -:-MACAO: Elite League
09:00Sporting Macau - Lun Lok -:-MAROKKO: Coupe du Trone
00:00Raja Casablanca - Safi -:-00:00Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir -:-
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Nouadhibou - Pompiers -:-02:30Douane - SNIM -:-
MEKSIKO: Liga MX - Clausura
03:00Monterrey - Guadalajara -:-03:00Pachuca - Toluca -:-
05:05U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
00:00Aguacateros de Periban - Petroleros Salamanca -:-00:00Colima FC - Alacranes -:-
00:00Tritones Vallarta - Los Cabos -:-
01:00Cafetaleros - Canamy -:-
01:00Escorpiones - Inter Playa Del Carmen -:-
01:00Inter de Queretaro - Irapuato -:-
01:00Mineros de Fresnillo - UA Zacatecas -:-
02:00Lobos ULMX - Halcones de Zapopan -:-
03:00Porto Palmeiras - Deportiva Venados -:-
20:00Montaneses - Pioneros -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie B
00:00CDM - Canoneros Marina -:-00:00Pachuca 2 - Artesanos Metepec -:-
MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Atlas U23 - Queretaro U23 -:-17:00Juarez U23 - Santos Laguna U23 -:-
17:00Necaxa U23 - Leon U23 -:-
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
01:00Atl. San Luis N - Pachuca N -:-05:10Juarez N - Toluca N -:-
20:05Guadalajara N - Atlas N -:-
MOLDOVA: Super Liga - Mestaruussarja
15:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-17:00Milsami - S. Tiraspol -:-
MONGOLIA: Valioliiga
11:15Khangarid - Deren -:-14:15Khaan Khuns-Erchim - Khoromkhon -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
15:00Berane - Otrant -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Rainbow - Rakhine United -:-11:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-
11:00Yangon Utd - Chinland -:-
11:30Shan Utd - Kachin United -:-
NORJA: Eliteserien
18:00Odd - Haugesund -:-NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1
17:30Academie de FAD - Mouna -:-20:00AS Denguele - San Pedro -:-
OMAN: Professional League
20:00Al-Shabab - Al Nasr -:-20:00Dhofar - Sohar -:-
20:00Ibri - Al Nahda -:-
20:00Seeb - Oman Club -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion -:-02:30Libertad - Olimpia Asuncion -:-
23:30Sol De America - General Caballero JLM -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:45Melgar - Cienciano -:-03:00Cesar Vallejo - U. de Deportes -:-
20:00Huancayo - ADT Tarma -:-
22:00Sport Boys - Alianza Atl. -:-
22:30Cajamarca - Sporting Cristal -:-
PERU: Liga - Naiset
17:30Sporting Cristal N - Ayacucho N -:-POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL
15:00Brera Strumica - Rabotnicki -:-15:00KF Gostivar - Makedonija GP -:-
15:00Shkendija - Bregalnica -:-
15:00Struga - Voska Sport -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
19:00Vizela - Casa Pia -:-PORTUGALI: Liga 3 - Nousuryhmä
17:00Atletico - Braga B -:-19:00Alverca - Lusitania FC -:-
PORTUGALI: Taça de Portugal - Naiset
19:15Benfica N - Sporting N -:-QATAR: QSL
20:30Al Markhiya - Al-Sadd -:-20:30Al-Rayyan - Al-Duhail -:-
RANSKA: Division 1 - Naiset
14:30Paris SG N - Dijon N -:-21:00Lyon N - Le Havre N -:-
RANSKA: Division 2 - Naiset
13:00Rodez N - Lens N -:-14:00Marseille N - Orleans N -:-
15:00Le Mans N - Nantes N -:-
15:00Metz N - Thonon Evian N -:-
15:00Montauban N - Albi-Marssac N -:-
15:00Nice N - Strasbourg N -:-
RÉUNION: Regionale 1
14:00Excelsior - Sainte-Suzanne -:-14:00Piton - JS Gauloise -:-
14:00Sainte Rose - Trois Bassins -:-
14:00Saint-Pauloise - Ravine Blanche -:-
14:00St. Louis - Saint-Denis -:-
14:00Tamponnaise - Jeanne d'Arc -:-
ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
13:00U Craiova 1948 - Otelul -:-ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
20:00Farul Constanta - FCSB -:-ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Karsintalohko
12:00CSM Alexandria N - Banat N -:-RUANDA: Valioliiga
15:00APR - Muhazi United -:-15:00Bugesera FC - Etincelles -:-
15:00Sunrise - AS Kigali -:-
RUOTSI: Allsvenskan
14:00GAIS - Brommapojkarna -:-14:00Hammarby - Kalmar -:-
16:30Häcken - Mjällby -:-
RUOTSI: Superettan
15:00Landskrona - Sandviken -:-15:00Trelleborgs FF - Oddevold -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
14:00Piteå - Assyriska FF -:-14:30Sollentuna - Umeå -:-
RUOTSI: Division 1 - Södra
16:00Onsala - Ariana -:-16:00Ängelholm - Norrby -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
13:00Dalkurd - Kungsängen -:-13:00IK Franke - FC Arlanda -:-
14:00Falu - Sandviken -:-
14:00Skiljebo - Farsta -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
13:00Högaborgs - Räppe GOIF -:-13:00Karlskrona - IFK Trelleborg -:-
14:00IFK Berga - Balkan -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
14:00Åtvidaberg - Huddinge -:-16:00Haninge - BK Ljungsbro -:-
16:00Syrianska - Mjölby AI FF -:-
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
14:00Jonsered - Lindome -:-RUOTSI: Svenska Cupen - Naiset - Pudotuspelit
18:00Hammarby N - Häcken N -:-SAKSA: 2. Bundesliga
13:30Greuther Fürth - Hamburger SV -:-13:30Magdeburg - Hannover -:-
13:30Schalke - Karlsruher SC -:-
13:30St. Pauli - Paderborn -:-
13:30Wehen - VfL Osnabrück -:-
SAKSA: 3. Liga
13:30Viktoria Köln - Lübeck -:-16:30Verl - Sandhausen -:-
19:30Bielefeld - Duisburg -:-
SAKSA: Regionalliga North
13:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-SAKSA: Regionalliga Nordost
13:00Viktoria Berlin - Babelsberg -:-14:00Chemnitzer - Zwickau -:-
SAKSA: Regionalliga West
14:00Paderborn II - Rodinghausen -:-14:00Wegberg-Beeck - Köln II -:-
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Diefflen - Morlautern -:-SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset
11:00Bayern München II N - Mönchengladbach N -:-11:00Jena N - Meppen N -:-
11:00Sand N - Ingolstadt N -:-
14:00Frankfurt II N - Potsdam N -:-
14:00Gütersloh N - Andernach N -:-
14:00Weinberg N - Wolfsburg II N -:-
SAKSA: DFB Pokal - Naiset
15:45Bayern München N - Eintracht Frankfurt N -:-SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:00Jedinstvo Surcin - Padinska Skela -:-16:00Zvezdara - Polet Dorcol -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:00Borac Sajkas - Sloven Ruma -:-16:00Omladinac NB - Tisa Adorjan -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
11:00SFS Borac - Sindelic -:-15:30Buducnost Popovac - Jagodina -:-
15:30Vlasina - Paracin -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
15:30Vrelo Sport - Takovo -:-SIERRA LEONE: Valioliiga
18:15SiirrettyBai Bureh Warriors - Kallon -:-18:15Bhantal - Old Edwardians -:-
18:15SiirrettyDiamond Stars - Freetown City -:-
18:15SiirrettyEast End Lions - Ports Authority -:-
18:30Bai Bureh Warriors - Wilberforce Strikers -:-
18:30Kahunla - Real Republicans -:-
18:30Wusum Stars - Luawa -:-
SKOTLANTI: Premiership
13:00Livingston - Celtic -:-SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset - Karsintalohko
14:00Montrose N - Hamilton N -:-17:00Dundee Utd N - Spartans N -:-
17:00Motherwell N - Aberdeen N -:-
SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset - Mestaruussarja
13:10Partick Thistle N - Hearts N -:-15:00Rangers N - Hibernian N -:-
17:10Glasgow City N - Celtic N -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja
17:30Trnava - Zilina -:-SLOVAKIA: 2. liiga
10:30Zilina B - Malzenice -:-SLOVAKIA: 3. Liga - East
15:00Filakovo - 1.FK Svidnik -:-15:00Kalinovo - Slavia TU Kosice -:-
15:00Oravske Vesele - R. Sobota -:-
15:00Spisske Podhradie - Vranov -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Central
15:00Kovacova - Medzibrod -:-15:00Krasno - Sokol Zubrohlava -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
15:00FK Cana - Velky Saris -:-15:00Gerlachov - Lok. Kosice -:-
15:00Medzev - Kezmarok -:-
15:00Medzilaborce - Rudnany -:-
15:00Mladost Kalsa - Poprad -:-
15:00Pavlovce n. Uhom - Kechnec -:-
SLOVAKIA: 4. liga - West
15:00Blava Jaslovske Bohunice - Banik Prievidza -:-15:00Imel - Boleraz -:-
15:00Levice - Gabcikovo -:-
15:00Trebatice - Gbely -:-
15:00Trstice - Z. Moravce-Vrable B -:-
SURINAME: SML
01:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-22:30Voorwaarts - Notch -:-
SVEITSI: Promotion League
16:00Servette U21 - Delemont -:-SYYRIA: Valioliiga
14:00Al Wahda - Wathbah -:-TANSKA: Superliga - Karsintalohko
14:00Randers - Lyngby -:-16:00Viborg - Hvidovre IF -:-
TANSKA: 1. Division - Karsintalohko
14:00Helsingor - Naestved -:-THAIMAA: Thai League 1
12:30Buriram - Chiangrai -:-13:00Muangthong - Police Tero -:-
13:30Bangkok Utd - Chonburi -:-
14:00Khonkaen Utd. - Nakhon Pathom -:-
THAIMAA: Thai League 2
12:30Lampang - Samut Prakan City -:-13:00Phrae - Kanchanaburi -:-
13:30Suphanburi - Nakhon Si -:-
14:00Customs Utd - Chanthaburi -:-
TOGO: Championnat National
16:00SiirrettyBarracuda - Dynamic Togolais -:-16:00SiirrettyBinah - Gomido -:-
16:00SiirrettyEntente II - Unisport -:-
16:00SiirrettyGbikinti Bassar - Tambo -:-
16:00SiirrettyKakadl - Gbohloe-Su -:-
16:00SiirrettyKara - ASC Kara -:-
16:00SiirrettyOTR - Doumbe -:-
16:00SiirrettySemassi - Espoir -:-
17:00ASC Kara - Kakadl -:-
17:00Dynamic Togolais - Gomido -:-
17:00Espoir - Binah -:-
17:00Gbohloe-Su - Kara -:-
17:00OTR - Entente II -:-
17:00Semassi - Tambo -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
16:45Algoy - As Dgssie -:-16:45Elect Sport - Ascot -:-
16:45Renaissance - AS Psi -:-
TŠEKKI: 1. Liga
15:00Hradec Kralove - Karvina -:-15:00Mlada Boleslav - Zlin -:-
15:00Ostrava - Teplice -:-
18:00Ceske Budejovice - Sparta Praha -:-
TŠEKKI: FNL
10:15Zizkov - Sigma Olomouc B -:-TŠEKKI: CFL - Lohko A
10:15Bohemians 1905 B - Motorlet Prague -:-10:15Slavia Praha B - FK Robstav -:-
11:00Taborsko akademie - Karlovy Vary -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko B
10:15Pardubice B - Liberec B -:-TŠEKKI: MSFL
10:15Ostrava B - Rosice -:-15:00Znojmo - Hlucin -:-
TŠEKKI: Division B
14:00Admira Prague B - Kladno -:-TŠEKKI: Division D
15:00Tasovice - Brno B -:-TŠEKKI: Division E
15:00Strani - Rymarov -:-15:00Vsechovice - Kostelec na Hane -:-
TŠEKKI: Division F
15:00Bruntal - Bilovec -:-15:00Polanka nad Odrou - Repiste -:-
15:00Sumperk - Frenstat p. R. -:-
TŠEKKI: Jihocesky KP
15:00Junior Strakonice - TJ Osek -:-TŠEKKI: Kralovehradecky KP
16:30Ceska Skalice - Chlumec nad Cidlinou B -:-16:30Horice - Cerveny Kostelec -:-
16:30Jaromer - Nachod -:-
16:30Lazne Belohrad - Rychnov n. Kneznou -:-
16:30Tyniste n. Orl. - Dobruska -:-
TŠEKKI: Olomoucky KP
15:00Brodek u Prerova - Zelatovice -:-15:00Dolany - Velke Losiny -:-
15:00SK Lipova - Bohunovice -:-
15:00Zabreh - Belotin -:-
TŠEKKI: Pardubicky KP
15:00Lanskroun - Holice -:-15:00Lazne Bohdanec - SK Pardubicky -:-
15:00Prosetin - Prelouc -:-
15:00Svitavy - Moravany -:-
15:00Vysoke Myto B - Litomysl -:-
TŠEKKI: Plzensky KP
16:30Zruc - Holysov -:-TŠEKKI: Stredocesky KP
16:30Poricany - Sedlcany -:-16:30Pruhonice - Povltavska FA B -:-
16:30Sokolec - Tochovice -:-
TŠEKKI: Vysocina KP
15:00Pacov - Bystrice n. Pern. -:-15:30Nove Mesto na Morave B - Velke Mezirici B -:-
15:30Rapotice - Sapeli Polna -:-
TŠEKKI: Zlinsky KP
10:15Brumov - Hluk -:-15:00Francova Lhota - Luhacovice -:-
15:00Hrachovec - Morkovice -:-
15:00Nevsova - Stitna nad Vlari -:-
TŠEKKI: First League - Naiset
14:00Slovacko N - Sparta Praha N -:-TŠEKKI: 2. Liga - Naiset
16:00Hradec Kralove N - Olomouc N -:-UGANDA: Valioliiga
15:00Bright Stars - Gadaffi -:-UKRAINA: Valioliiga
12:00Minaj - Oleksandriya -:-14:30Vorskla - Dynamo Kiev -:-
14:30Zorya - Metalist 1925 -:-
17:00Kolos Kovalivka - Dnipro-1 -:-
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
11:30Metalist Kharkiv - MFC Metalurh -:-UKRAINA: Druha Liga
11:00Real Pharma - Karpaty Lviv 2 -:-12:00Kremin 2 - Druzhba Myrivka -:-
13:00Lokomotiv Kiev - Kudrivka -:-
UKRAINA: U19 League
11:00Rukh Lviv U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
11:00Dnipro-1 N - Dynamo Kiev N -:-UNKARI: OTP Bank Liga
15:30Paks - Ujpest -:-18:00Mezokovesd - Ferencvaros -:-
UNKARI: Merkantil Bank Liga
16:00Budafoki - Honved -:-16:00Soroksar - Haladas -:-
17:00Ajka - Gyirmot -:-
17:00Kazincbarcika - Csakvari -:-
17:00Pecsi - Kozarmisleny -:-
17:00Szeged - Tiszakecske -:-
17:00Vasas - BVSC-Zuglo -:-
UNKARI: NB III - Northeast
11:00Kisvarda II - Tiszafuredi -:-11:00Ujpest II - Putnok VSE -:-
14:00REAC - DVTK II -:-
16:00Debreceni EAC - Senyo Carnifex -:-
16:00Hatvan - Cigand SE -:-
16:00SBTC - Eger SE -:-
16:00Tiszaujvaros - Gyongyosi -:-
UNKARI: NB III - Northwest
11:00Gyirmot II - Csornai -:-16:00Dorogi - III. Keruleti TVE -:-
16:00Haladas Zanati - Győr II -:-
16:00Kelen - Balatonfuredi -:-
16:00SC Sopron - Budaorsi -:-
16:00Tatabanya - Bicskei -:-
UNKARI: NB III - Southeast
11:00Honved II - ESMTK Budapest -:-11:00Kecskemeti II - Korosladany MSK -:-
11:00Vasas II - Monori -:-
16:00Cegledi - Szolnoki -:-
16:00FC Dabas - Elore -:-
16:00Fuzesgyarmati SK - Szeged II -:-
16:00Martfui - Bekescsaba -:-
16:00Penzugyor - Hodmezovasarhely FC -:-
UNKARI: NB III - Southwest
11:00Ferencvaros II - Mohacsi -:-11:00MTK II - Ivancsa -:-
16:00Dunafoldvar - PTE-PEAC -:-
16:00Gardony Varosi - Fehervar FC II -:-
16:00Majosi - Dunaujvaros PASE -:-
16:00Nagykanizsa - Szentlorinc -:-
16:00Szekszardi - Kaposvar -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Defensor Sporting - Danubio -:-20:00Progreso - Maldonado -:-
22:30Miramar - Cerro CA -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
02:30La Luz - Albion -:-15:00Rentistas - Montevideo City -:-
USA: MLS
01:30Charlotte - Cincinnati -:-01:30DC United - CF Montreal -:-
01:30Inter Miami - New York City -:-
01:30Orlando City - New York Red Bulls -:-
01:30Toronto FC - Sporting Kansas City -:-
02:30Austin FC - FC Dallas -:-
02:30Houston Dynamo - San Jose Earthquakes -:-
02:30Nashville SC - Columbus Crew -:-
03:30Real Salt Lake - St. Louis City -:-
04:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders -:-
04:30Vancouver Whitecaps - Portland Timbers -:-
21:30Atlanta United - Chicago Fire -:-
USA: USL Championship
01:00Indy Eleven - Detroit -:-01:00Miami FC - Charleston -:-
01:30Tampa Bay - Rhode Island -:-
02:30San Antonio - Monterey Bay -:-
04:00Oakland Roots - Las Vegas Lights -:-
04:00Orange County SC - FC Tulsa -:-
04:00Sacramento Republic - Memphis -:-
04:30Phoenix Rising - New Mexico -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Vancouver 2 - Portland 2 -:-02:00Huntsville - Columbus Crew 2 -:-
21:00New England II - Carolina Core -:-
23:00Sporting Kansas City II - St. Louis City 2 -:-
USA: USL League One
01:30SiirrettyChattanooga Red Wolves - Union Omaha -:-USA: NISA
23:00SiirrettySavannah Clovers - LA Force -:-22:00SiirrettyClub de Lyon - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL - Naiset
01:00North Carolina Courage N - Sky Blue N -:-01:30Portland Thorns N - Racing Louisville N -:-
04:00Bay FC N - Houston Dash N -:-
19:00Washington N - Utah Royals N -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Navbahor Namangan - Termez Surkhon -:-16:00Olympic - Neftchi Fargona -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
12:00Gomel - Neman -:-14:00Zhodino - Slutsk -:-
16:00FC Minsk - Din. Minsk -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
23:45Caracas - Inter de Barinas -:-02:30Portuguesa - Carabobo -:-
22:00Estudiantes M. - La Guaira -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:30Academia Rey - Aragua -:-21:30Urena - El Vigia -:-
23:00Bolivar - Miranda -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
13:00F. Voronezh - Orenburg -:-15:30Rubin Kazan - Akhmat Grozny -:-
18:30Lok. Moskova - Krasnodar -:-
VENÄJÄ: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Chernomorets -:-16:30Neftekhimik - Akron Togliatti -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
15:00Legion Makhachkala - Kholding -:-15:00Rubin Yalta - Kamensk-Shakhtinsky -:-
VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
10:30Samara N - Spartak Moskova N -:-13:00FK Rostov N - Dynamo Moskova N -:-
16:00Zenit N - Rubin Kazan N -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Hong Linh Ha Tinh - Binh Duong -:-13:00Binh Dinh - Ho Chi Minh -:-
13:00Thanh Hoa - Cong An -:-
14:15Hanoi FC - Nam Dinh -:-
VIETNAM: V.League 2
12:00Long An - Hue -:-13:00Ba Ria Vung Tau - Binh Phuoc -:-
VIRO: Meistriliiga
11:30Tammeka - Flora -:-13:30Levadia - Paide -:-
WALES: Premier - Naiset - Karsintalohko
15:00Cardiff Met. N - Pontypridd N -:-15:00TNS N - Barry N -:-
WALES: Premier - Naiset - Mestaruussarja
15:00Swansea N - Cardiff City N -:-15:00Wrexham N - Aberystwyth N -:-
YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
20:00Al Arabi - Masfut -:-20:00Al Hamriyah - Al Fujairah -:-
20:00Al Jazira Hamra - Al Rams -:-
20:00Dibba Al Hisn - Masafi -:-
20:00Gulf United - Dubai City -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.