REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Lopputulokset

EUROOPPA: Mestarien liiga - Karsinta

19:00Flora (Est) - Legia (Pol) 0:1
19:00HJK (Fin) - Malmö (Swe) 2:2
19:00Omonia (Cyp) - Dinamo Zagreb (Cro) 0:1
20:00Zalgiris (Ltu) - Ferencvaros (Hun) 1:3

EUROOPPA: Europa Conference League - Karsinta

18:45Inter Escaldes (And) - Teuta (Alb) 0:3ja.

MAAILMA: Olympialaiset - Naiset

11:00USA N - Australia N 0:0
11:00Uusi-Seelanti N - Ruotsi N 0:2
14:00Chile N - Japani N 0:1
14:00Kanada N - Iso-Britannia N 1:1
14:30Brasilia N - Sambia N 1:0
14:30Hollanti N - Kiina N 8:2

ALGERIA: Ligue 1

19:45Belouizdad - Bordj Bou Arreridj 1:0
19:45Constantine - Medea 2:0
19:45Magra - USM Alger 2:1
19:45Paradou - Oran 5:4
19:45Skikda - Bel Abbes 0:3
19:45Tlemcen - Mlila 2:1
20:00Relizane - Hussein Dey 0:0

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:00Talleres Cordoba - Arsenal Sarandi 2:0
02:15Argentinos Jrs - Newells Old Boys 1:0

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

13:30Brisbane K. - Toowong 0:2
13:30Gravatt - Univ. of Queensland 2:1
13:30The Gap - Centenary Stormers 0:0

BELGIA: Jupiler League

21:00Beerschot VA - Cercle Brügge 0:1

BOLIVIA: Division Profesional

01:15J. Wilstermann - Blooming 2:1
03:30Oriente Petrolero - Aurora 1:0

BRASILIA: Serie A

00:00Juventude - Chapecoense-SC 1:0
02:00Cuiaba - Corinthians 1:2

CHILE: Primera B

19:30Coquimbo - D. Puerto Montt 0:0

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

03:00Delfin - Tecnico U. 1:1

FÄRSAARET: 1. Deild

19:00Argir - Klaksvik 2 2:3

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg

19:30Saalfelden - Grödig 2:0

ITÄVALTA: ÖFB Cup

20:00Johann - Dornbirn 1:0

JAMAIKA: Premier League

23:30Waterhouse - Tivoli 1:1

JAPANI: J1 League

13:00G-Osaka - Oita 2:1

KAMBODŽA: C-League

11:30Boeung Ket - Police Commissary 2:0

KIINA: Super League - Ensimmäinen vaihe

13:00Chongqing Liangjiang Athletic - Guangzhou City 4:0
13:00Qingdao FC - Shenzhen 1:4
15:00Guangzhou FC - Shandong Taishan 2:1
15:00Henan Songshan Longmen - Cangzhou 2:1

KIINA: Jia League

11:30Chengdu Rongcheng - Zibo Cuju 0:0
14:35Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun 2:1
14:35Suzhou Dongwu - Kunshan 1:1
15:00Jiangxi Beidamen - Shaanxi Changan 0:5

KIINA: Yi League

10:30Hunan Billows - Sichuan Minzu 0:5
10:30Shaanxi Beyond - Qingdao Manatee 0:3
10:30Shanxi Longjin - Hubei Istar 2:0
10:30Xian Wolves - Shaoxing Keqiao Yuejia 0:0
10:30Yanbian Longding - Quanzhou Yaxin 1:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

04:05Pereira - Petrolera 0:2

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:30U. Magdalena - Fortaleza 3:1

LIBYA: Premier League

18:00Al-Anwar - Ngom Ajdabiya 3:3
18:00Al-Nasr - Shabaab Al Jabal 2:1
18:30Asswehly - Al Ittihad 0:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

11:45Tansania U23 - Etelä-Sudan U23 1:0
14:00Burundi U23 - Kenia U23 1:0rp.

MAAILMA: Ystävyysottelu

11:00Andorra (And) - UD Ibiza (Esp) 0:1
13:00Genk (Bel) - RWDM (Bel) 1:3
15:00Exeter (Eng) - Bristol City (Eng) 0:4
16:00VfL Osnabrück (Ger) - Lotte (Ger) 9:0
17:30Kayserispor (Tur) - FC Ballkani (Kos) 1:1
18:00Annecy (Fra) - Besancon (Fra) 3:0
18:00APOEL (Cyp) - Pirin Blagoevgrad (Bul) 4:0
18:00Rabotnicki (Mkd) - Gjilani (Kos) 0:0
18:00Samsunspor (Tur) - Bursaspor (Tur) 2:1
18:00PeruutettuTabor Sezana (Slo) - Fenerbahce (Tur) -:-
18:00Torino (Ita) - Al-Fateh (Sau) 0:0
18:20PeruutettuBK Frem (Den) - Helsingor (Den) -:-
18:30Al Feiha (Sau) - Ajman (Uae) 3:2
19:00Besiktas (Tur) - Basaksehir (Tur) 1:0
19:00Galanta (Svk) - Komarno (Svk) 0:4
19:00Lazio (Ita) - Padova (Ita) 1:1
19:00Mainz (Ger) - Gaziantep (Tur) 1:0
19:00Vannes (Fra) - Stade Briochin (Fra) 1:1
19:30Donaufeld Wien (Aut) - Langenrohr (Aut) 4:3
19:30Plabennec (Fra) - Concarneau (Fra) 3:2
19:45PeruutettuOxford Utd (Eng) - Peterborough (Eng) -:-
20:00Breda (Ned) - Almere (Ned) 1:2
20:00Cadiz (Esp) - Las Palmas (Esp) 0:2
20:00Cartagena (Esp) - Al Nasr (Uae) 1:1
20:00Crystal Palace (Eng) - Charlton (Eng) 2:2
20:00De Treffers (Ned) - Graafschap (Ned) 0:0
20:00Eilendorf (Ger) - Aachen (Ger) 0:8
20:00FSV Frankfurt (Ger) - Siegen (Ger) 4:0
20:00Granada (Esp) - Espanyol (Esp) 1:1
20:00Levante (Esp) - Atromitos (Gre) 2:1
20:00Patro Eisden (Bel) - Maastricht (Ned) 2:0
20:00Plymouth (Eng) - Bristol City (Eng) 0:1
20:00Rijnsburgse Boys (Ned) - Telstar (Ned) 1:2
20:00Schonnebeck (Ger) - Sprockhovel (Ger) 2:3
21:30PeruutettuBarnet (Eng) - Swindon (Eng) -:-
21:30PeruutettuHungerford (Eng) - Cheltenham (Eng) -:-
21:30PeruutettuWalsall (Eng) - West Bromwich (Eng) -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

19:00Sand N (Ger) - Freiburg N (Ger) 1:4

MALESIA: Super League

16:00Perak - Kuala Lumpur City 0:0
16:00SiirrettyPetaling Jaya CFC - Kedah -:-

MALESIA: Premier League

16:00Skuad Projek - Selangor 2 0:1
16:00Terengganu 2 - Negeri Sembilan 1:0

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

04:00Cruz Azul - Mazatlan FC 0:2

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

01:00Necaxa N - Pachuca N 1:2
03:00Leon N - Tigres N 0:2
05:00Tijuana N - Toluca N 2:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

02:0012 de Octubre - Olimpia Asuncion 1:3

PARAGUAY: Division Intermedia

02:00San Lorenzo - Independiente F.B.C. 1:2

RUOTSI: Superettan

20:00Helsingborg - Falkenberg 4:0

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

19:30Jena - Altglienicke 1:2
20:00Auerbach - Berliner AK 07 1:3
20:00Babelsberg - Chemnitzer 2:1
20:00TB Berlin - Fürstenwalde 3:1

SAKSA: Regionalliga Bayern

19:00Nürnberg II - Unterhaching 5:1
19:30Aubstadt - SpVgg Bayreuth 1:2
19:30Eichstatt - Memmingen 3:2
19:30Greuther Fürth II - Schweinfurt 1:4
19:30Rain/Lech - Aschaffenburg 0:2
20:00Augsburg II - Schalding 3:1
20:00Burghausen - Rosenheim 8:0
20:00Eltersdorf - Bayern München II 2:6
20:00Heimstetten - Pipinsried 1:3
20:00Illertissen - Buchbach 0:1

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

18:30HJS Akatemia - EPS 1:1

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

19:00Ilves N - HPS N 1:0

TANSKA: 1. Division

20:00Esbjerg - Vendsyssel 1:1

VENEZUELA: Primera Divisioona - Ensimmäinen vaihe

02:00Dep. Tachira - Hermanos Colmenares 1:1

VENÄJÄ: Youth League

12:00Konoplev Academy U19 - Dynamo Moskova U19 3:1
12:00Ufa U19 - Spartak Moskova U19 1:0
14:00Kazan U19 - Ural U19 4:0
14:00Samara U19 - Nizhny Novgorod U19 0:2
16:00UOR U19 - Arsenal Tula U19 1:1
17:00Akhmat Grozny U19 - Sochi U19 1:2
17:00CSKA Moskova U19 - FK Strogino Moscow U19 2:1
18:00Krasnodar U19 - FK Rostov U19 1:2
18:00Lok. Moskova U19 - Chertanovo M. U19 2:2
19:00Zenit U19 - Khimki U19 6:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.