Jääkiekko » Tänään » Kaikki ottelut
RUOTSI: SHL - Putoamispelit
19:30HV-71 - Oskarshamn -:-SUOMI: Liiga - Pudotuspelit
18:30Ilves - KalPa -:-SUOMI: Mestis - Pudotuspelit
17:00Hermes - IPK -:-17:00Kiekko-Espoo - Ketterä -:-
USA: NHL
01:00Florida Panthers - New York Islanders 2:301:00Montreal Canadiens - Philadelphia Flyers 4:1
01:00Ottawa Senators - Chicago Blackhawks 2:0
01:00Pittsburgh Penguins - Columbus Blue Jackets 3:2
01:00Toronto Maple Leafs - Washington Capitals 5:1
01:30Carolina Hurricanes - Detroit Red Wings 4:0
02:00Minnesota Wild - San Jose Sharks 3:1
02:00St. Louis Blues - Calgary Flames 5:3
02:00Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights 1:4
03:00Colorado Avalanche - New York Rangers 2:3vl.
03:00Edmonton Oilers - Los Angeles Kings 4:1
04:00Arizona Coyotes - Nashville Predators 8:4
04:00Seattle Kraken - Anaheim Ducks 4:2
04:00Vancouver Canucks - Dallas Stars 1:3
ISO-BRITANNIA: Elite League
21:30Glasgow - Dundee -:-KANADA: OHL - Pudotuspelit
01:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves 0:301:00North Bay Battalion - Kingston Frontenacs 4:2
01:05Saginaw Spirit - Owen Sound Attack 6:4
01:07Soo Greyhounds - Guelph Storm 4:3
KANADA: WHL - Pudotuspelit
03:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 3:4KANADA: QMJHL - Pudotuspelit
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
KANADA: LNAH - Pudotuspelit
02:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 5:3LATVIA: Optibet Hokeja Liga - Pudotuspelit
13:00Zemgale - Mogo -:-MAAILMA: WCH IIIB - Naiset
15:00Viro N - Israel N -:-18:30Bosnia ja Hertsegovina N - Singapore N -:-
RANSKA: Ligue Magnus - Putoamispelit
21:00Briancon - Anglet -:-21:05Chamonix Mont-Blanc - Gap -:-
RUOTSI: SuperElit U20 - Karsinta
14:00Björklöven U20 - Oskarshamn U20 -:-RUOTSI: SuperElit U20 - Pudotuspelit
15:00Djurgården U20 - Södertälje U20 -:-16:00Skellefteå U20 - Leksand U20 -:-
18:00Luleå U20 - Örebro U20 -:-
18:00Växjö U20 - Frölunda HC U20 -:-
SLOVAKIA: Extraliga - Pudotuspelit
19:00Nitra - Poprad -:-SLOVAKIA: 1. Liga - Pudotuspelit
18:30Zilina - Dubnica -:-SUOMI: Suomi-sarja - Karsinta
19:00PEPO - VG-62 -:-SUOMI: SM-sarja U20 - Karsinta
15:00SaPKo U20 - Ketterä U20 -:-SUOMI: SM-sarja U20 - Pudotuspelit
16:00Tappara U20 - TPS U20 -:-17:00KooKoo U20 - Ässät U20 -:-
TANSKA: Metal Ligaen - Pudotuspelit
20:30Esbjerg - Aalborg -:-20:30SonderjyskE - Herning -:-
TŠEKKI: 2. Liga - Pudotuspelit
18:00Pribram - Tabor -:-TŠEKKI: ELJ - Pudotuspelit
19:00Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-19:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
TURKKI: Super Lig - Pudotuspelit
19:30Zeytinburnu Istanbul - Buz Beykoz -:-UKRAINA: Championship - Pudotuspelit
12:00Kremenchuk - Sokil Kyiv 1:3UNKARI: Erste Liga - Pudotuspelit
18:30Brasov - Gyergyoi -:-19:30Ferencvaros - Csikszereda -:-
USA: AHL
21:00Calgary Wranglers - San Jose Barracuda -:-21:00Manitoba Moose - Toronto Marlies -:-
USA: ECHL
01:00Orlando Solar Bears - Jacksonville IceMen 4:501:05Greenville Swamp Rabbits - Savannah Ghost Pirates 3:2ja.
USA: FPHL
01:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 0:402:05Mississippi Sea Wolves - Baton Rouge 8:2
USA: USHL
01:00USA U18 - Madison Capitols 0:4USA: NCAA - Pudotuspelit
23:00Boston University Terriers - Rochester Tigers 6:323:30Maine Black Bears - Cornell Big Red 1:3
02:30Minnesota Golden Gophers - Nebraska Omaha Mavericks 3:2
20:00Boston College Eagles - Michigan Tech Huskies -:-
23:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-
23:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
VALKO-VENÄJÄ: Extraleague - Pudotuspelit
17:55Brest - Soligorsk -:-VENÄJÄ: NMHL - Pudotuspelit
13:00Angarsk - Yunison Moscow -:-17:00Bobrov - Tambov -:-
17:30Polot - Fakel -:-
18:00Dizelist - Olympia -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jääkiekko tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.