Jääkiekko » Huomenna » Kaikki ottelut
RUOTSI: SHL - Pudotuspelit
16:15Frölunda HC - Leksand -:-SAKSA: DEL - Pudotuspelit
16:00Straubing - Schwenninger -:-SUOMI: Liiga - Pudotuspelit
17:00HIFK - Pelicans -:-17:00Jukurit - Kärpät -:-
17:00TPS - Tappara -:-
SUOMI: Mestis - Karsinta
17:00Hokki - Nokian Pyry -:-SUOMI: Mestis - Pudotuspelit
17:00IPK - Hermes -:-17:00Ketterä - Kiekko-Espoo -:-
SVEITSI: National League - Pudotuspelit
21:00EV Zug - SC Bern -:-21:00Lausanne - Davos -:-
USA: NHL
01:00Buffalo Sabres - New Jersey Devils -:-18:30Florida Panthers - Detroit Red Wings -:-
21:30Minnesota Wild - Vegas Golden Knights -:-
22:00Edmonton Oilers - Anaheim Ducks -:-
00:00Arizona Coyotes - New York Rangers -:-
00:00Colorado Avalanche - Nashville Predators -:-
AASIA: Asia League - Pudotuspelit
08:00Red Eagles Hokkaido - HL Anyang -:-ESPANJA: LNHH - Pudotuspelit
14:00Majadahonda - Jaca -:-EUROOPPA: Alps Hockey League - Pudotuspelit
19:00Vipiteno - Ritten -:-20:15Salzburg 2 - Cortina -:-
EUROOPPA: BeNe League - Pudotuspelit
20:30Liege Bulldogs - Neuwied -:-ISO-BRITANNIA: Elite League
21:00Belfast - Glasgow -:-21:00Dundee - Manchester -:-
21:00Nottingham - Coventry -:-
21:00Sheffield - Cardiff -:-
21:15Fife - Guildford -:-
ITALIA: IHL - Pudotuspelit
19:30Varese - Pergine -:-ITÄVALTA: ICE Hockey League - Pudotuspelit
19:00Bolzano - Salzburg -:-KANADA: OHL - Pudotuspelit
01:00Brantford Bulldogs - Ottawa 67s -:-01:00Kitchener Rangers - Erie Otters -:-
01:00London Knights - Flint Firebirds -:-
01:35Oshawa Generals - Barrie Colts -:-
22:00Mississauga Steelheads - Sudbury Wolves -:-
KANADA: WHL - Pudotuspelit
03:00Medicine Hat Tigers - Red Deer Rebels -:-03:00Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings -:-
03:00Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders -:-
03:00Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes -:-
04:00Portland Winterhawks - Victoria Royals -:-
04:00Prince George Cougars - Spokane Chiefs -:-
04:00Wenatchee Wild - Kelowna Rockets -:-
04:05Everett Silvertips - Vancouver Giants -:-
KANADA: QMJHL - Pudotuspelit
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
01:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
01:00Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs -:-
01:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
01:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
01:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
22:00Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders -:-
22:00Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques -:-
22:00Victoriaville Tigres - Shawinigan Cataractes -:-
00:00Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic -:-
00:00Halifax Mooseheads - Acadie-Bathurst Titan -:-
00:00Moncton Wildcats - Chicoutimi Sagueneens -:-
00:00Sherbrooke Phoenix - Blainville-Boisbriand Armada -:-
KANADA: LNAH - Pudotuspelit
02:00Assurancia de Thetford Mines - Saint-Georges -:-02:00Riviere-du-Loup - Jonquiere Marquis -:-
02:00Sorel-Tracy - Petroliers Laval -:-
NORJA: EHL - Pudotuspelit
17:00Storhamar - Frisk Asker -:-RANSKA: Ligue Magnus - Pudotuspelit
21:15Grenoble - Bordeaux -:-RANSKA: D1 - Pudotuspelit
19:00Nantes - Dunkerque Corsaires -:-19:05Epinal - Chambery -:-
ROMANIA: Campionatul National
18:30Steaua Bucuresti - Sportul Studentesc -:-RUOTSI: AllEttan - Pudotuspelit - Nousuryhmä
17:00Kristianstad - Halmstad -:-18:00Piteå - Vimmerby -:-
19:00Brodernas/Vasby - Hudiksvall -:-
RUOTSI: SuperElit U20 - Karsinta
17:00Hanviken U20 - Oskarshamn U20 -:-18:00Västerås U20 - Malmö U20 -:-
SAKSA: DEL2 - Pudotuspelit
18:00Kaufbeuren - Kassel -:-20:30Crimmitschau - Regensburg -:-
SAKSA: DEL2 - Putoamispelit
20:30Bietigheim Steelers - Selber -:-SAKSA: Oberliga - Pudotuspelit
19:00Hannover - Heilbronner -:-19:30Weiden - Trappers -:-
SLOVAKIA: 1. Liga - Pudotuspelit
18:30Zilina - Dubnica -:-SLOVAKIA: 2. Liga - Pudotuspelit
18:30Bardejov - Senica -:-18:30Puchov - HK Detva -:-
SLOVENIA: IHL - Pudotuspelit
18:15Crvena zvezda - Triglav Kranj -:-SUOMI: Suomi-sarja - Karsinta
17:30Laser HT - S-Kiekko -:-SUOMI: SM-sarja U20 - Karsinta
13:10RoKi U20 - K-Vantaa U20 -:-15:00SaPKo U20 - TUTO U20 -:-
SUOMI: SM-sarja U20 - Pudotuspelit
17:00Ässät U20 - KooKoo U20 -:-SVEITSI: MyHockey League - Pudotuspelit
19:30Chur - Seewen -:-TŠEKKI: Chance Liga - Pudotuspelit
18:00Litomerice - Zlin -:-TŠEKKI: ELJ - Pudotuspelit
17:30Kometa Brno U20 - Sparta Praha U20 -:-18:00Trinec U20 - Karlovy Vary U20 -:-
USA: AHL
01:00Bridgeport Islanders - Charlotte Checkers -:-01:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds -:-
01:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
01:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms -:-
01:00Utica Comets - Providence Bruins -:-
02:00Chicago Wolves - Grand Rapids Griffins -:-
02:00Milwaukee Admirals - Rockford IceHogs -:-
02:00Texas Stars - Iowa Wild -:-
03:05Colorado Eagles - Abbotsford Canucks -:-
04:00Henderson Silver Knights - Bakersfield Condors -:-
04:00Tucson Roadrunners - San Diego Gulls -:-
21:00Laval Rocket - Belleville Senators -:-
21:15Cleveland Monsters - Rochester Americans -:-
23:00Utica Comets - Springfield Thunderbirds -:-
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley Phantoms -:-
USA: ECHL
01:00Adirondack Thunder - Reading Royals -:-01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones -:-
01:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
01:05Greenville Swamp Rabbits - South Carolina Stingrays -:-
01:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
01:05Worcester Railers - Newfoundland -:-
01:15Toledo Walleye - Wheeling Nailers -:-
01:30Florida Everblades - Jacksonville IceMen -:-
01:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears -:-
02:00Fort Wayne Komets - Indy Fuel -:-
02:20Tulsa Oilers - Wichita Thunder -:-
02:35Kansas City - Iowa Heartlanders -:-
03:05Rapid City Rush - Allen Americans -:-
03:10Utah Grizzlies - Idaho Steelheads -:-
21:00Trois-Rivieres Lions - Maine Mariners -:-
00:05Norfolk Admirals - Atlanta Gladiators -:-
00:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits -:-
USA: FPHL
01:05Port Huron Prowlers - Binghamton Black Bears -:-01:30Danbury Hat Tricks - Watertown Wolves -:-
01:35Carolina Thunderbirds - Wytheville -:-
01:35Motor City Rockers - Columbus River Dragons -:-
02:30Baton Rouge - Mississippi Sea Wolves -:-
00:05Motor City Rockers - Binghamton Black Bears -:-
00:07Elmira River Sharks - Watertown Wolves -:-
USA: SPHL
01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen -:-01:35Knoxville Ice Bears - Huntsville Havoc -:-
02:05Birmingham Bulls - Macon Mayhem -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Evansville Thunderbolts -:-
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen -:-
USA: USHL
01:05Youngstown Phantoms - Madison Capitols -:-02:05Cedar Rapids - Muskegon Lumberjacks -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - USA U18 -:-
02:05Fargo Force - Waterloo Black Hawks -:-
02:05Green Bay Gamblers - Chicago Steel -:-
02:05Lincoln Stars - Sioux Falls Stampede -:-
02:05Omaha Lancers - Tri-City Storm -:-
02:05Sioux City - Des Moines Buccaneers -:-
USA: NCAA - Pudotuspelit
23:00Michigan State Spartans - Western Michigan Broncos -:-23:30Wisconsin Badgers - Quinnipiac Bobcats -:-
02:30North Dakota Fighting Hawks - Michigan Wolverines -:-
22:00Denver Pioneers - Cornell Big Red -:-
VALKO-VENÄJÄ: Extraleague - Pudotuspelit
11:55Zhlobin - Gomel -:-VENÄJÄ: KHL - Pudotuspelit
12:30Avangard Omsk - Lokomotiv Jaroslavl -:-16:00Spartak Moskova - Magnitogorsk -:-
VENÄJÄ: VHL - Pudotuspelit
14:00Jugra Hanti-Mansijsk - Khimik -:-VENÄJÄ: NMHL - Pudotuspelit
12:00Polot - Fakel -:-VIRO: Hokiliiga - Pudotuspelit
16:00Viru Sputnik - Everest -:-16:30Narva PSK - Välk 494 -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jääkiekko tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.