REFRESH

Rantalentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

OTHERS - MIEHET: Continental Cup (Aasia)

04:00Raoufi R./Mirzaali A. - Nassim A. I./Sammoud M. B. -:-
04:00Salemiinjehboroun B./Vakili A. - Mahmoud A./Aziz Elmajid S. -:-
06:00Al-Jalbubi N./Alhashmi M. - McHugh C./Schumann D. -:-
06:00Al Shereiqi H. K. A./Alhousni A. - Guehrer M./Schubert Z. -:-
09:00Gao P./Li Y. - Ashfiya M./Rachmawan A. -:-
09:00Ha L./Wu J. - Gilang R./Danang P. -:-
11:00Hartles T./Nicklin A. - Surin J./Nakprakhong B. -:-
11:00O'Dea B./O'Dea S. - Tipjan P./Thanan P. -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup (Afrikka)

10:00Amanor R./Akan P. - Heni S./Korbi W. -:-
10:00Jawo S./Jarra M. B. - Habanzintwari F./Gatsinzi V. -:-
10:45Koita J./Jarju A. - Ntagengwa O./Kavalo P. -:-
10:45Essilfie S./Tsatsu E. - Meddeb A./Azzouzi N. -:-
12:30Elgraoui Z./Abicha M. - Metwaly A./Elfayoumi K. -:-
13:15El Azhari O./Gharouti S. - Abdelrahman A. A./Nassif A. -:-
14:00Martinho A./Monjane J. - Mogeni E./Melly B. K. -:-
14:45Mondlane J. A./Nguvo A. - Odour I./Mwaniki J. -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup (Eurooppa)

12:30Krattiger M./Breer F. - Walkenhorst A./Winter S. -:-
13:30Heidrich A./Gerson M. - Ehlers N./Fluggen L. -:-
20:30de Groot Y./Boermans S. - Rinkevics A./Bedritis A. -:-
21:30Varenhorst C./Penninga R. - Samoilovs A./Smedins J. -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup (Pohjois- ja Keski-Amerikka)

17:00Leonardo Blanco A. A./Garcia Betancourt L. - Rodriguez K. J./Encarnacion Melendez C. -:-
17:50Maldonado Espina E. A./Nuyens Liska A. M. - Rivera Aparicio J. G./Ribas J. -:-
21:00Mora Romero R. A./Lopez Alvarado D. - Lomeli M./Pippen A. -:-
21:50De Jesus Cascante Herrera J./Lopez Ruiz D. J. - Samuelson D./Kwasny B. -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup - Joukkueet (Aasia)

04:00Iran - Qatar -:-
06:00Oman - Australia -:-
09:00Kiina - Indonesia -:-
11:00Thaimaa - Uusi-Seelanti -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup - Joukkueet (Afrikka)

10:00Gambia - Ruanda -:-
10:00Ghana - Tunisia -:-
12:30Marokko - Egypti -:-
14:00Mosambik - Kenia -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup - Joukkueet (Eurooppa)

12:30Sveitsi - Saksa -:-
20:30Hollanti - Latvia -:-

OTHERS - MIEHET: Continental Cup - Joukkueet (Pohjois- ja Keski-Amerikka)

17:00Guatemala - Puerto Rico -:-
21:00Nicaragua - Yhdysvaltain Neitsytsaaret -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup (Aasia)

04:00Udomchavee M./Kongphopsarutawadee W. - Putri S./Mutakharah A. -:-
04:00Radarong J./Taravadee N. - Juliana D./Putu U. -:-
06:00Joe L./Lawac M. - Suzuki Ch./Sakaguchi Y. -:-
06:00Pata M./Toko S. - Hasegawa A./Futami A. -:-
09:00Bell P./Ngauamo J. - Seemann A./Polley S. M. 1:2
09:00Laird N./Palmer B. - Kirwan F./MacDonald O. 2:0
11:00Mashkova T./Tsimbalova I. - Wen S./Wang J. -:-
11:00Rachenko A./Ukolova A. - Xue C./Wang X. -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup (Afrikka)

10:00Makokha G./Khadambi B. - Muianga V./Moiane J. -:-
10:45Nekesa Kasisi P./Kiitha Y. W. - Mucheza M./Sinaportar A. -:-
11:00Yakki I./Zeroual I. - Oliveira Varela L. S./Oliveira Varela J. A. -:-
11:30El Askalany F./Elghobashy D. - Mukandayisenga B./Seraphine M. -:-
11:45Erhart A. N. J./Siad M. - Fortes M./Correia Gomes F. C. -:-
12:15Radwan R./Samir Mahmoud Hamdy N. H. - Nzayisenga C./Munezero V. -:-
13:00Gaye A./Kujabi A. - Uchechukwu A. U./Ikhiede F. -:-
13:45Tambedou S./Cessay F. - Francis A./Nnoruga T. -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup (Eurooppa)

10:30Dabizha K./Rudykh D. - Baka E./Klepkou M. -:-
11:30Bocharova M./Voronina M. - Arvaniti V./Karagkouni P. -:-
18:00Van Iersel M./Ypma P. - Helland-Hansen S./Tveit Hjortland A. G. -:-
19:00Schoon R./Stam K. - Lunde I./Olimstad E. -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup (Pohjois- ja Keski-Amerikka)

23:00Bethancourth Guerra E./Giron Boesche N. M. - Alfaro N./Quesada M. -:-
23:50Alvarado Franco P. M./Arevalo Barillas A. S. - Williams Paniagua A./Quesada Ovando K. V. -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup - Joukkueet (Aasia)

04:00Thaimaa N - Indonesia N -:-
06:00Vanuatu N - Japani N -:-
09:00Australia N - Uusi-Seelanti N -:-
11:00Kazakstan N - Kiina N -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup - Joukkueet (Afrikka)

10:00Kenia N - Mosambik N -:-
11:00Marokko N - Kap Verde N -:-
11:30Egypti N - Ruanda N -:-
13:00Gambia N - Nigeria N -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup - Joukkueet (Eurooppa)

10:30Venäjä N - Kreikka N -:-
18:00Hollanti N - Norja N -:-

OTHERS - NAISET: Continental Cup - Joukkueet (Pohjois- ja Keski-Amerikka)

19:00Nicaragua N - Puerto Rico N -:-
23:00Guatemala N - Costa Rica N -:-

CBT - MIEHET: Locarno (Sveitsi)

13:00Ranghieri A./Viscovich M. - Mosimann S./Gysin T. -:-
14:00Kissling J./Zandbergen M. - Broch N./Sutterlin F. -:-
19:00Metral Q./Haussener Y. - Zurcher I./Jordan J. -:-

CBT - NAISET: Locarno (Sveitsi)

15:00Verge-Depre A./Heidrich J. - Stahli A./Betschart M. -:-
16:00Baumann C./Gerson D. - Kortzinger L./Schneider I. -:-
16:00PeruutettuCaluori L./Lutz A. - Ludwig L./Kozuch M. -:-
17:00Ludwig L./Kozuch M. - Kissling S./Geiger F. -:-
17:00PeruutettuBieneck V./Schneider I. - Huber K./Rohrer J. -:-
18:00PeruutettuBaumann C./Gerson D. - Zobrist S./Bentele M. -:-
18:00Caluori L./Lutz A. - Huber K./Rohrer J. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa rantalentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.