Käsipallo » Tänään » Kaikki ottelut
ESPANJA: Liga ASOBAL
18:30Puerto Sagunto - Huesca -:-20:00Torrelavega - BM Sinfin -:-
21:30La Rioja - Anaitasuna -:-
RANSKA: Starligue
21:00Montpellier - Cesson -:-SAKSA: Bundesliiga
20:00Gummersbach - Wetzlar -:-21:30Melsungen - Füchse Berlin -:-
SUOMI: SM-liiga - Pudotuspelit
16:00BK-46 - Riihimäen Cocks -:-BELGIA: Division 1 - Voittajien -vaihe
21:15Houthalen - Lebbeke -:-21:15Kraainem - Hubo Handbal 2 -:-
21:15Sasja KV - Tournai -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
18:00Izvidac - Sloga Doboj -:-21:00Borac - Vogosca -:-
21:00Capljina - Sloboda Tuzla -:-
21:00Gracanica - Konjuh -:-
21:00Krivaja - Gorazde -:-
21:00Leotar - Maglaj -:-
ESPANJA: Division de Honor Plata
17:30Cisne - Horneo Alicante -:-18:00Agustinos Alicante - Mallorca -:-
18:00Barcelona II - Antequera -:-
18:30Malaga - Alcobendas -:-
20:00Novas - Oviedo -:-
20:00Villa de Aranda - Caserio Ciudad Real -:-
21:30Zamora - Eivissa -:-
ESPANJA: División de Honor - Naiset - Pudotuspelit
19:00Bera Bera N - Aula Valladolid N -:-19:00Malaga N - BM Granollers N -:-
ESPANJA: División de Honor - Naiset - Putoamispelit
21:00Oviedo N - Elda N -:-ETELÄ-KOREA: H League - Naiset - Pudotuspelit
10:30Sugar Gliders N - Samcheok City N -:-EUROOPPA: Mestarien liiga - Naiset - Pudotuspelit
17:00Ferencvaros N - Esbjerg N -:-19:00Kristiansand N - Győr N -:-
EUROOPPA: European Cup
16:30Olympiacos SFP (Gre) - Ferencvaros (Hun) -:-EUROOPPA: European Cup - Naiset
22:00Elche Mustang N (Esp) - Gran Canaria N (Esp) -:-EUROOPPA: MOL Liga - Naiset - Putoamispelit
19:00Olomouc N - Plzen N -:-ITALIA: Serie A
20:00Brixen - Bozen -:-20:00Carpi - Albatro -:-
20:00Cingoli - Cassano -:-
20:00Conversano - Fasano -:-
20:00Meran - Sassari -:-
20:00Pressano - Trieste -:-
20:00Secchia Rubiera - Eppan -:-
ITALIA: Serie A - Naiset
16:00Cassano N - Pontinia N -:-19:00Dossobuono N - Sassari N -:-
19:00Erice N - Jomi Salerno N -:-
19:00Teramo N - Brixen N -:-
21:00Padova N - Casalgrande Padana N -:-
ITÄVALTA: HLA - Karsintalohko
20:00Bärnbach/K. - HSG Graz -:-20:00Hollabrunn - Vöslauer HC -:-
ITÄVALTA: HLA - Pudotuspelit
21:20Handball Tirol - Linz -:-ITÄVALTA: WHA - Naiset
20:00Atzgersdorf N - MGA Handball N -:-20:00Feldkirch N - Hypo NÖ N -:-
20:00Ferlach/Feldkirchen N - Stockerau N -:-
20:00Korneuburg N - Wr. Neustadt N -:-
20:00Tulln N - St. Pölten N -:-
JAPANI: JHL
05:00Fukuoka - Toyama Dreams -:-07:00Osaki Osol - Wakunaga -:-
07:00Toyoda Gosei - Hokuriku Electric Power Blue Thunder -:-
08:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido -:-
11:00Zeekstar Tokyo - Toyota Motor East Japan -:-
JAPANI: JHL - Naiset
07:30HC Nagoya N - Kagawa Bank N -:-07:30Omron Yamaga N - Hiroshima Maple Reds N -:-
08:00Hokkoku Bank N - Takayama N -:-
08:00The Terrace Hotels N - Osaka Lovvits N -:-
11:00Sony Semiconductor Manufacturing N - Prestige International Aranmare N -:-
KREIKKA: A1 - Pudotuspelit
18:00AEK Athens - PAOK -:-KROATIA: Premijer liga - Karsintalohko
19:00Karlovac - KTC Krizevci -:-19:30Gorica - Kastela -:-
20:00Moslavina - Dubrava -:-
KROATIA: Premijer liga - Mestaruussarja
20:00Nexe - Vinkovci -:-20:00Varazdin - Sesvete -:-
KROATIA: 1. HRL - Naiset
18:00Bjelovar N - ZARK Split N -:-MALTA: 1st Division - Voittajien -vaihe
16:00La Salle - Kavallieri -:-18:00Swieqi - Aloysians -:-
MONTENEGRO: Prva liga
16:30Buducnost - Sutjeska Niksic -:-19:00Brskovo - Partizan Tivat -:-
19:00HC Rudar - Lovcen -:-
21:00Jedinstvo - Budvanska -:-
NORJA: REMA 1000-ligaen - Naiset - Pudotuspelit
21:00Fredrikstad N - Sola N -:-POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Hävinneet -vaihe
19:00Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens -:-19:30Vardar Negotino - Skopje 2020 -:-
20:00Kumanovo - Golden Art -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Voittajien -vaihe
18:15Alkaloid - Ohrid -:-19:00Tikvesh - Butel Skopje -:-
20:00Tinex Prolet Skopje - Eurofarm Pelister -:-
PORTUGALI: Andebol 1 - Karsintalohko
20:00Avanca - Vitoria -:-20:00Gaia - Vitoria SC -:-
PORTUGALI: Andebol 1 - Mestaruussarja
18:00Benfica - ABC Braga -:-22:00Porto - Sporting -:-
PORTUGALI: Andebol 1 - Sijoitukset
23:00Povoa - Madeira SAD 25:3020:30Aguas Santas - Belenenses -:-
PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset - Hävinneet -vaihe
20:00Gil Eanes N - Juvelis N -:-23:15Alpendorada N - Barros N -:-
PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset - Voittajien -vaihe
17:30ABC Braga N - Madeira SAD N -:-20:00Colegio de Gaia N - Sao Pedro Sul N -:-
PUOLA: Superliga - Hävinneet -vaihe
19:00Legionowo - Unia Tarnow -:-PUOLA: Superliga - Pudotuspelit
16:10Kielce - Chrobry Glogow -:-PUOLA: Central League
13:00ZPRP Kielce - Stal Gorzow -:-19:00Biala Podlaska - Lodz -:-
19:00Zaglebie Sosnowiec - Nielba Wagrowiec -:-
20:00Szczecin - GKS Zukowo -:-
PUOLA: I Liga
16:00Jeziorak - Bydgoszcz -:-17:00SMS Kwidzyn - Gryfino -:-
18:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
18:00Mazur Sierpc - Warszawianka -:-
18:00Pabianice - Piotrkowianin Piotrków 2 -:-
18:00Wolsztyn - Swiebodzin -:-
18:00Zagiew Dzierzoniow - Zielona Gora -:-
18:30Konstantynow Lodzki - Nowe Piekuty -:-
19:00Grudziadz - Oborniki -:-
19:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan -:-
19:00Ol.Grodkow - Koscian -:-
19:00Orlik Brzeg - Lider Swarzedz -:-
19:00Ostrowiec - Przeworsk -:-
19:00Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew -:-
20:00Katy Wroclawskie - Real Astromal Leszno -:-
20:00SKPR Swidnica - Nowa Sol -:-
20:00UW Warszawa - Wisla Plock II -:-
21:00SMS ZPRP Plock - Konin -:-
PUOLA: Superliga - Naiset - Voittajien -vaihe
17:00Koszalin N - Kobierzyce N -:-19:00Gniezno N - MKS Lublin N -:-
PUOLA: Central League - Naiset
17:30Pogon Szczecin N - Sosnica Gliwice N -:-18:00Radom N - Kielce N -:-
18:00Ruch Chorzów N - Sambor Tczew N -:-
19:00Zory N - SPR Gdynia N -:-
PUOLA: I Liga - Naiset
13:30ZPRP Kalisz N - Jutrzenka Plock N -:-16:00SMS ZPRP Plock N - KS Poznan N -:-
16:00Swiebodzice N - Pietrowice Wielkie N -:-
17:00Rzeszow N - Uniwersytet Warszawa N -:-
18:00Olkusz N - Slask Wroclaw N -:-
18:30Lodz N - UMCS Lublin N -:-
18:30Varsovia N - Radzymin N -:-
19:00Kwidzyn N - SMS ZPRP Plock II N -:-
21:00Koscierzyna N - Bukowsko Dopiewski N -:-
RANSKA: Proligue
21:30Cournon d'Auvergne - Caen -:-RANSKA: Division 1 - Naiset
20:30Saint Amand N - Nantes N -:-21:00Merignac N - Dijon N -:-
21:30Achenheim Truchtersheim N - Toulon N -:-
ROMANIA: Liga nationala
18:00CSM Constanta - Steaua Bucuresti -:-ROMANIA: Liga nationala - Naiset
11:00Mioveni N - Bistrita N -:-13:00Rapid Bucuresti N - Targu Jiu N -:-
15:00Zalau N - Craiova N -:-
17:30Brasov N - Dunarea Braila N -:-
18:00Magura Cisnadiei N - Buzau N -:-
RUOTSI: Handbollsligan - Naiset - Pudotuspelit
15:00Hallby N - Savehof N -:-16:00Skara N - H 65 Hoor N -:-
SAKSA: 2. Bundesliga
19:00Bietigheim-Metterzimmern - N-Lübbecke -:-19:00Dessauer - Vinnhorst -:-
20:30Dormagen - Hamm-Westfalen -:-
20:30Lübeck-Schwartau - Potsdam -:-
SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset
19:00Neckarsulmer N - Buxtehuder SV N -:-19:00Thüringer HC N - Oldenburg N -:-
19:00Zwickau N - Halle-Neustadt N -:-
19:30Solingen N - Bensheim-Auerbach N -:-
20:30Metzingen N - Blomberg-Lippe N -:-
SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset
18:30Waiblingen N - TuS Lintfort N -:-19:30Werder Bremen N - Füchse Berlin N -:-
20:00HSG Freiburg N - Gröbenzell N -:-
20:00Regensburg N - Kirchhof N -:-
20:00Rosengarten N - Nord Harrislee N -:-
20:30Nürtingen N - Mainz N -:-
SERBIA: Superliga - Karsintalohko
20:00Dubocica - Obilic Beograd -:-20:00Vranje - Jugovic -:-
SERBIA: Superliga - Pudotuspelit
20:00Pancevo - Vojvodina -:-SERBIA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
19:00Medicinar Sabac N - Crvena zvezda N -:-SERBIA: Superliga - Naiset - Putoamispelit
20:00Mladost NP N - Nis N -:-SLOVAKIA: Extraliga - 5.-8. sijat
20:00Nove Zamky - Topolcany -:-20:00SKP Bratislava - Zahoraci -:-
SLOVAKIA: Extraliga - Pudotuspelit
19:00Presov - HK Kosice -:-SLOVAKIA: Extraliga - Putoamispelit
19:00Modra - Hlohovec -:-SLOVENIA: 1.Liga - Naiset - 5.-8. sijat
19:00Izola N - Velenje N -:-19:00Krka N - Aklimat Ptuj N -:-
SVEITSI: Schweizer Cup
19:00Basel - Kadetten -:-SVEITSI: Schweizer Cup - Naiset
16:00Brühl N - Zug N -:-TANSKA: Herre Handbold Ligaen - Voittajien -vaihe
17:00GOG - Skjern -:-18:45Fredericia - Ringsted -:-
TANSKA: Kvindeligaen - Naiset - Karsinta
15:00Holstebro N - Roskilde N -:-TANSKA: Kvindeligaen - Naiset - Karsintalohko
17:00Aarhus United N - Skanderborg N -:-TŠEKKI: Extraliga - 5.-8. sijat
16:00Dukla Prague - Brno -:-19:00Zubri - Frydek-Mistek -:-
TŠEKKI: Extraliga - Pudotuspelit
20:30Lovosice - Karvina -:-TŠEKKI: Extraliga - Putoamispelit
18:00Strakonice - Jicin -:-TŠEKKI: Extraliga - Naiset
16:00Pisek N - Most N -:-TURKKI: Superlig - Naiset
15:30Anadolu N - Üsküdar N -:-UNKARI: NB I
18:00Budakalasz - Dabas -:-19:00Balatonfuredi - Csurgoi -:-
19:00Eger - Szeged -:-
19:00Gyongyosi - NEKA -:-
19:00Komloi - PLER -:-
19:00Veszpremi KKFT - Tatabanya -:-
UNKARI: NB I - Naiset
16:30MTK Budapest N - DVSC Schaeffler N -:-19:00Bekescsabai N - NEKA N -:-
19:00Kozarmisleny N - Alba Fehervar N -:-
19:00Vaci N - Vasas N -:-
VALKO-VENÄJÄ: Division 1 - 5.-8. sijat
13:00Gomel - RGUOR-2006 -:-13:30Masheka - Aist Kitaya -:-
VALKO-VENÄJÄ: Division 1 - Pudotuspelit
15:30Meshkov Brest - SKA Minsk -:-16:30Kronon - BGUFK-SKA -:-
VENÄJÄ: Superleague - Pudotuspelit
17:00CSKA Moscow - Dinamo Astrakhan -:-VENÄJÄ: Superleague - Naiset - 9.-12. sijat
15:30Izhevsk N - Stavropol N -:-16:30Luch N - Adyif N -:-
VENÄJÄ: Superleague - Naiset - Pudotuspelit
20:00CSKA Moskova N - Zvenigorod N -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.