REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Olympialaiset (Maailma), kovakenttä

05:10Tiafoe F. (Usa) - Tsitsipas S. (Gre) 0:2
06:10Karatsev A. (Rus) - Chardy J. (Fra) 1:2
06:10Schwartzman D. (Arg) - Machac T. (Cze) 2:0
09:30Duckworth J. (Aus) - Khachanov K. (Rus) 0:2
10:10Ivashka I. (Blr) - Kukushkin M. (Kaz) 2:1
10:15Broady L. (Gbr) - Hurkacz H. (Pol) 2:1
10:15Humbert U. (Fra) - Kecmanovic M. (Srb) 2:1
11:15Giron M. (Usa) - Nishikori K. (Jpn) 1:2

WTA - KAKSINPELIT: Olympialaiset (Maailma), kovakenttä

06:10Bencic B. (Sui) - Krejcikova B. (Cze) 2:1
06:10Sorribes Tormo S. (Esp) - Pavlyuchenkova A. (Rus) 0:2
06:10Van Uytvanck A. (Bel) - Muguruza G. (Esp) 0:2
06:45Vondrousova M. (Cze) - Osaka N. (Jpn) 2:0
08:15Sakkari M. (Gre) - Svitolina E. (Ukr) 1:2
09:45Badosa G. P. (Esp) - Podoroska N. (Arg) 2:0
10:10Pliskova Ka. (Cze) - Giorgi C. (Ita) 0:2
12:45Vekic D. (Cro) - Rybakina E. (Kaz) 0:2

ATP - NELINPELIT: Olympialaiset (Maailma), kovakenttä

06:10Klein L./Polasek F. - Krajicek A./Sandgren T. 1:2
06:15Krawietz K./Puetz T. - Murray A./Salisbury J. 0:2
11:15Ram R./Tiafoe F. - Cilic M./Dodig I. 0:2
13:05Chardy J./Monfils G. - Struff J-L./Zverev A. 0:2

WTA - NELINPELIT: Olympialaiset (Maailma), kovakenttä

09:55Cornet A./Ferro F. - Mattek-Sands B./Pegula J. 0:2
11:40Muguruza G./Suarez Navarro C. - Bencic B./Golubic V. 1:2
12:25Pigossi L./Stefani L. - Pliskova Ka./Vondrousova M. 2:1
12:30Krejcikova B./Siniakova K. - Badosa G. P./Sorribes Tormo S. 2:1

ATP - KAKSINPELIT: Atlanta (USA), kovakenttä

23:30Popyrin Al. (Aus) - Johnson S. (Usa) 0:2
02:35Gojowczyk P. (Ger) - Querrey S. (Usa) 2:1
18:10O'Connell C. (Aus) - Kudla D. (Usa) 2:1
19:40McDonald M. (Usa) - Ruusuvuori E. (Fin) 0:2
20:45Fritz T. (Usa) - Donskoy E. (Rus) 2:0
1. eräUchiyama Y. (Jpn) - Paire B. (Fra) 0:0 (2:2)
1. eräIsner J. (Usa) - Wolf J. (Usa) 0:0 (0:0)
23:30Sock J. (Usa) - Berankis R. (Ltu) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Kitzbühel (Itävalta), massakenttä

11:00PeruutettuErler A. (Aut) - Bedene A. (Slo) -:-
12:10Rinderknech A. (Fra) - Delbonis F. (Arg) 2:0
12:10Travaglia S. (Ita) - Rune H. (Den) 0:2
13:50Vilella M. M. (Esp) - Neumayer L. (Aut) 2:1
13:55Albot R. (Mda) - Cecchinato M. (Ita) 0:2
15:50Djere L. (Srb) - Altmaier D. (Ger) 1:2
16:55Mager G. (Ita) - Novak D. (Aut) 2:0
18:15Erler A. (Aut) - Alcaraz C. (Esp) 2:1

ATP - NELINPELIT: Atlanta (USA), kovakenttä

06:35Qureshi A. U. H./Sharan D. - Kyrgios N./Sock J. 0:2
18:10Johnson S./Thompson J. - Lammons N./Withrow J. 2:0

ATP - NELINPELIT: Kitzbühel (Itävalta), massakenttä

13:10Martinez P./Polmans M. - Lopez M./Munar J. 2:0
14:30Martinez L. D./Sitak A. - Jebavy R./Middelkoop M. 1:2
16:20Brkic T./Cacic N. - Pel D./Rinderknech A. 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Lexington (USA) - Karsinta, kovakenttä

00:00Kozlov S. (Usa) - Leshem E. (Isr) 2:1

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Lexington (USA), kovakenttä

00:10Cid Subervi R. (Dom) - Torpegaard M. (Den) 2:1
01:40Ito T. (Jpn) - Cressy M. (Usa) 1:2
02:50Dostanic S. (Usa) - Tabilo A. (Chi) 0:2
04:00Harrison C. (Usa) - Kokkinakis T. (Aus) 1:2
17:00PeruutettuKrueger M. (Usa) - Bolt A. (Aus) -:-
2. eräEscobedo E. (Usa) - Nanda G. (Usa) 1:0 (6:1,5:4)
2. eräGunneswaran P. (Ind) - Polansky P. (Can) 0:1 (3:6,4:5)
2. eräKing D. (Bar) - Quiroz R. (Ecu) 1:0 (6:4,5:1)
22:30Leshem E. (Isr) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
22:30Mukund S. K. (Ind) - Schnur B. (Can) -:-
22:30Wu Tung-Lin (Tpe) - Ramanathan R. (Ind) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Poznan (Puola), massakenttä

11:00PeruutettuBorg L. (Swe) - Gaston H. (Fra) -:-
11:10Mena F. (Arg) - De Jong J. (Ned) 2:1
11:10Moraing M. (Ger) - Kamke T. (Ger) 2:0
11:40Kopriva V. (Cze) - Popko D. (Kaz) 1:2
13:00Zekic M. (Srb) - Elias G. (Por) 2:0
13:15Janvier M. (Fra) - Marcora R. (Ita) 0:2
14:00PeruutettuLaaksonen H. (Sui) - Kicker N. (Arg) -:-
15:00Lehecka J. (Cze) - Lamasine T. (Fra) 2:0
15:00Michalski D. (Pol) - Van De Zandschulp B. (Ned) 0:2
15:30Furness E. (Fra) - Kicker N. (Arg) 0:2
16:55Cachin P. (Arg) - Domingues J. (Por) 2:0
17:05Borg L. (Swe) - Shevchenko A. (Rus) 0:2
17:40Kolar Z. (Cze) - Forejtek J. (Cze) 2:0
19:35Ejupovic E. (Ger) - Poljak D. (Cze) 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Segovia (Espanja), kovakenttä

11:10Basic M. (Bih) - Viola M. (Ita) 0:2
11:10Ferreira Silva F. (Por) LUOVUTUS - Svrcina D. (Cze) 0:1
11:10Jaziri M. (Tun) - Aragone J. (Usa) 2:1
12:35Moro Canas A. (Esp) - Oliveira G. (Por) 2:1
12:45Olivo R. (Arg) - Menendez A. (Esp) 2:0
13:30Huesler M. (Sui) - Van Rijthoven T. (Ned) 1:2
14:30Vanni L. (Ita) - Moreno De Alboran N. (Esp) 0:2
15:10Grenier H. (Fra) - Kotov P. (Rus) 2:0
16:05Celikbilek A. (Tur) - Haerteis J. (Ger) 2:0
16:55Gimeno Valero C. (Esp) - Halys Q. (Fra) 2:0
17:10Ortega-Olmedo R. (Esp) - Ilkel C. (Tur) 1:2
17:30Sijsling I. (Ned) - Gabashvili T. (Rus) 0:2
19:50Lopez F. (Esp) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) 2:0

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Trieste (Italia), massakenttä

11:00PeruutettuPetrovic D. (Srb) - Pellegrino A. (Ita) -:-
13:35Ajdukovic D. (Cro) - Lenz J. (Ger) 1:2
13:40Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Hoang A. (Fra) 1:2
14:35Tirante T. A. (Arg) - Pellegrino A. (Ita) 2:0
16:10Cobolli F. (Ita) - Vrbensky M. (Cze) 2:0
16:25Luz O. (Bra) - Trungelliti M. (Arg) LUOVUTUS 0:0
17:05Skatov T. (Kaz) - Stricker D. (Sui) 2:1
17:40Nardi L. (Ita) - Marterer M. (Ger) 0:2
18:15Moroni M. (Ita) - Sachko V. (Ukr) 0:2
19:10Zeppieri G. (Ita) - Sakamoto P. (Bra) 2:1
19:45Serdarusic N. (Cro) - Bonadio R. (Ita) 0:2
1. eräUgo Carabelli C. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) 0:0 (0:0)

CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Belgrad (Serbia), massakenttä

12:05Blinkova A. (Rus) - Shinikova I. (Bul) 2:0
12:05Pliskova Kr. (Cze) - Lukas T. (Cro) 2:0
12:10Niemeier J. (Ger) - Tomova V. (Bul) 2:0
13:25Radivojevic L. (Srb) - Petkovic A. (Ger) 1:2
13:45Trevisan M. (Ita) - Udvardy P. (Hun) 2:1
14:15Cristian J. A. (Rou) - Juvan K. (Slo) 2:0
16:05Ponchet J. (Fra) - Vukovic D. (Srb) 2:0
16:20Wurth T. (Cro) - Yashina E. (Rus) 2:0
16:40Bara Irina M. (Rou) - Hesse A. (Fra) 2:0
18:00Kostova E. (Bul) - Rus A. (Ned) 0:2
3. erä
Tiebreak
Danilovic O. (Srb) - Rosatello C. (Ita) 1:1 (3:6,6:4,6:6)

CHALLENGER - KAKSINPELIT - NAISET: Charleston (USA), massakenttä

23:20Maria T. (Ger) - Han N. (Kor) 0:2
2. eräChang S. (Usa) - Davis L. (Usa) 0:1 (3:6,4:5)
17:05Zhao C. (Can) - Lepchenko V. (Usa) 0:2
17:10KeskeytettyArconada U. M. (Usa) - Sutjiadi A. (Ina) 0:1
1. eräKiick A. (Usa) - Vickery S. (Usa) 0:0 (2:1)
22:30Navarro E. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
22:45Chirico L. (Usa) - Mateas M. (Usa) -:-
23:30Inglis M. (Aus) - Crawley F. (Usa) -:-
00:00Brengle M. (Usa) - Scott K. (Usa) -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Lexington (USA), kovakenttä

00:00Dostanic S./Nanda G. - Galarneau A./Kovacevic A. -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Poznan (Puola), massakenttä

18:45Denolly C./Guinard M. - Couacaud E./Janvier M. 0:2
19:45Drzewiecki K./Vukic A. - Andreozzi G./Galdos S. 2:0

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Segovia (Espanja), kovakenttä

18:30Cozbinov A./Kotov P. - Fallert F./Moreno De Alboran N. 0:2
18:50Mansouri S./Menendez A. - Huesler M./Olivo R. 0:2

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Trieste (Italia), massakenttä

18:00PeruutettuCuevas M./Pellegrino A. - Petrovic D./Serdarusic N. -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Belgrad (Serbia), massakenttä

18:00Fett J./Sramkova R. - Bandecchi S./Shinikova I. 0:2
18:30Gumulya B./Talbi S. - Bogdan E./Rompies J. 2:1

CHALLENGER - NELINPELIT - NAISET: Charleston (USA), massakenttä

23:40Mateas M./Osuigwe W. - Douglas E./Jokic K. 2:1
00:30Brengle M./Vickery S. - Chang S./Navarro E. 1:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Castelo Branco (Portugali), kovakenttä

12:00Gaubas V. (Ltu) - Klier Junior G. (Bra) 0:2
12:00Hoyt E. (Gbr) - Johns G. (Usa) 0:2
14:00Ayeni A. (Usa) - Reis Da Silva J. (Bra) 0:2
14:00Tajima N. (Jpn) - Breysach M. (Fra) 1:2
16:30Damas M. (Esp) - Vale D. (Por) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 30 (Tunisia), kovakenttä

11:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Kalyanpur A. (Ind) 2:1
11:00Massara A. (Ita) - Agarwal R. (Ind) 1:2
11:00Shelbayh A. (Jor) LUOVUTUS - Bouquier A. (Fra) 0:0
12:00Vives Marcos P. (Esp) LUOVUTUS - Montsi K. (Rsa) 0:0
17:00Brugnerotto M. (Ita) - Kawakami R. (Jpn) 1:2
17:00Crepaldi E. (Ita) - Bellucci M. (Ita) 2:0
17:00Sibille I. (Fra) - Boyer D. H. (Usa) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Novi Sad (Serbia), massakenttä

13:30Boscardin Dias P. (Bra) - Popovic S. (Srb) 2:0
13:30Juhas K. (Srb) LUOVUTUS - Paz J. P. (Arg) 0:1
13:30Madaras N. (Swe) - Jovic V. (Srb) 2:0
13:30Tomescu D. A. (Rou) - Macura M. (Srb) 2:0
15:00Ouakaa A. (Tun) - Jecan M. A. (Rou) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Vejle (Tanska), massakenttä

11:00Grinderslev A. (Den) - Holmgren A. (Den) 1:2
11:00Moller E. (Den) - Kopp S. (Aut) 0:2
12:00Ruzgas M. (Swe) - Kotzen A. (Usa) 1:2
12:00Zukas M. (Arg) - Bergevi F. (Swe) 2:0
14:00Oetzbach A. (Ger) - Kirkov V. (Usa) 1:2
15:30Catani L. (Ita) - Korsgaard H. H. (Den) 0:2
15:30Yitbarek S. (Swe) - Loffhagen G. (Gbr) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Denia (Espanja), massakenttä

17:25Lopez Morillo I. (Esp) - Gomez A. (Col) 2:1
20:35Lopez Montagud C. (Esp) - Jahn J. (Ger) 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Portoviejo (Ecuador), massakenttä

17:30Canter A. (Gbr) - Andrade A. (Ecu) 1:2
17:30Patino L. (Mex) - Hoyos Franco A. (Col) 2:0
17:30Roberts J. (Bah) LUOVUTUS - Gomez J. S. (Col) 1:0
17:30Rodriguez R. (Ven) - Huertas Del Pino C. (Per) 0:2
19:00Alvarez N. (Per) - Guillen Meza A. (Ecu) -:-
19:00Hernandez J. A. (Mex) - Panta J. (Per) -:-
19:00March A. C. (Ecu) - Vilicich B. (Arg) -:-
19:00Rodriguez C. (Col) - Palan D. (Cze) 0:2

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Telavi (Georgia), massakenttä

09:00Kachmazov A. (Rus) - Davlianidze N. (Geo) 2:0
09:00Orlov V. (Ukr) - Cukierman D. (Isr) 2:1
09:00Zhukayev B. (Kaz) - Ivanov S. A. (Bul) LUOVUTUS 1:1
10:30Dzhavakian Y. (Ukr) - Philippov E. (Rus) 1:2
10:30Tkemaladze Z. (Geo) - Okamura I. (Jpn) 2:0
13:00Lomakin G. (Kaz) - Bondarevskiy Y. (Rus) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Cordenons (Italia), massakenttä

14:00Dessolis B. (Ita) - Simone A. (Ita) 0:2
14:00Erjavec V. (Slo) - Jimenez Kasintseva V. (And) 2:0
14:00Gennaro . C. (Ita) - Kawamura M. (Jpn) 0:2
15:30Gambogi S. (Ita) - Zantedeschi A. (Ita) 0:2
15:30Wildgruber A. (Ger) - Piangerelli A. (Ita) -:-
21:00Berberovic N. (Bih) - Pislak M. (Slo) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Knokke (Belgia), massakenttä

11:00Bayerlova M. (Cze) - Sholokhova M. (Rus) 2:0
11:00Lambrecht M. (Bel) - Cabaj A. J. (Swe) 0:2
11:00Leclercq A. (Fra) - Ambrosio S. (Ger) 0:2
13:00Hoedt M. (Ned) - Dartron E. (Fra) -:-
13:00Kanev K. (Ger) - Kraus S. (Aut) -:-
13:00Liauw A Fong N. (Ned) - Siedliska N. (Ger) -:-
15:00Hering K. (Ger) - Martynov D. (Fra) -:-
15:00Spigarelli M. (Ita) - Kimmelmann J. (Ger) -:-
15:00Vanhoutte C. (Bel) - Nguyen Tan L. (Fra) -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 30 (Tunisia), kovakenttä

11:00Pirtac B. L. (Irl) - Karunaratne A. (Sri) 0:2
11:00Quadre B. Q. (Nga) - Ricci B. (Ita) 0:2
12:00Drazic M. (Cro) - Baharmus H. (Ind) LUOVUTUS 1:0
12:00Gillan A. (Gbr) - Droguet A. (Fra) 2:1
12:00Raggi A. (Ita) - Prati F. (Ita) 2:1
12:00Sysoeva A. (Rus) - Failla J. (Usa) 0:2
17:00Vanlangendonck E. (Bel) - Fiquet T. (Fra) LUOVUTUS 0:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Vejle (Tanska), massakenttä

11:00Iatcenko P. (Rus) LUOVUTUS - Ng T. (Usa) 0:1
11:00Romeo C. (Fra) - Munk M. R. (Den) 2:0
11:00Tilbuerger J. (Sui) - Hindova D. (Cze) 2:0
12:00Bougrat M. (Fra) - Khirin N. (Isr) 2:1
12:00Krebs H. V. (Den) - Vidmanova D. (Cze) 0:2
12:00Shimizu E. (Jpn) - Malmkjaer E. K. (Den) 2:0
13:00Vargova V. (Svk) LUOVUTUS - Robbe A. (Fra) 0:1
15:00Dema V. (Ukr) - Svendsen J. C. (Den) 0:2

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W60 Grodzisk Mazowiecki (Puola), massakenttä

13:30Lee Y.-H. (Tpe) - Talaba G. (Rou) 1:2
14:20Galfi D. (Hun) - Baszak W. (Pol) 2:0

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W60 Versmold (Saksa), massakenttä

14:05Arcidiacono F. (Ita) - Caregaro M. (Ita) 1:2
14:05Ferrando C. (Ita) - Rivkin N. (Ger) 2:0
14:10Fourlis J. (Aus) - Halbauer E. (Usa) 2:1
16:05Klasen A. (Ger) - Seguel D. (Chi) 2:1
16:40Di Giuseppe M. (Ita) - Bartone K. (Lat) 1:2
18:40Benoit M. (Bel) - Bouzas Maneiro J. (Esp) 0:2
18:50Schunk N. M. (Ger) - Arruabarrena L. (Esp) 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Castelo Branco (Portugali), kovakenttä

15:30Gengel M./Langmajer D. - Giacomini L./Thirouin J. 1:2
16:00Patael B./Simon S. - Jones B./Quayle D. 2:1
17:30Cabral F./Falcao G. - Goldenberg L./Sela D. 2:0
17:30Batista D./Graca J. - Rocha F./Rodeia A. 0:2
17:30Araujo P./Ho R. - Klier Junior G./Reis Da Silva J. 0:2
19:00Coelho F./Rodrigues N. - Marrero D./Mulye D. -:-
19:00Johns G./Sibanda M. D. A. - Niki T./Tajima N. 1:2
19:00Ayeni A./Smith R. - Glinka D./Saar K. K. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kairo 10 (Egypti), massakenttä

13:30Angele J. F./Folliot Q. - Campana F./Noce G. M. 2:0
13:30Gabr A./Makhlouf S. - Carou I./Monzon I. 0:2
13:30Ragazzi A./Tomasetto L. - Dancu V. A./Krainer L. 1:2
15:00Battaglino S./Bocchi L. - Aboian L./Heide G. -:-
15:00Bagnolini D./Lagasio M. - Efstathiou M./Kyratzis S. 0:2
15:00Lingua Lavallen A. L./Torres J. B. - Ovcharenko O./Uzhylovskyi V. 2:0
15:00Vidal Azorin J. F./Wehnelt K. - Seateun N./Vankan M. 2:1
15:00Asrawy A./Zakaryia F. - Saitoh K./Sumizawa D. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 30 (Tunisia), kovakenttä

17:00Ansari A./Paris J. - Kalyanpur A./Pearson K. 2:0
17:00Bouquier A./Rodriguez Taverna S. - Chaiyarin C./Dellavedova M. 2:0
17:00Gueymard Wayenburg S./Sadaoui M. - Agarwal R./Baird D. 2:0
18:00Abderrahman W./Oueslati . M. A. - Eisa-Beygi M./Jorquera E. 2:0
18:00Abderrahman W./Oueslati . M. A. - Shelbayh A./Vives Marcos P. -:-
18:00Montsi K./Wong C. - Descotte M. F./Dikenstein I. A. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Novi Sad (Serbia), massakenttä

15:00Donev G./Navone M. - Kijametovic A./Kirci K. 0:2
15:00Obradovic D./Stakusic M. - Ilkel B./Savelev D. 2:0
16:30Knaff A./Pavel B. - Broom C./Paroulek T. 0:2

ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Vejle (Tanska), massakenttä

11:00Hannestad B./Overbeck C. E. - Nareyka B. M./Prechtel S. 2:0
14:00Bergevi F./Mridha J. - Moraing O./Schonenberg T. 2:0
14:00Ingildsen J./Sigsgaard C. - Ruzgas M./Vasa I. 2:0
14:00Kirkin E./Zukas M. - Kopp S./Veldheer M. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Champaign, IL (USA), kovakenttä

21:05Brown A./Stuart O. - Brouwer G./Corwin F. 0:2
1. eräHsu Yu H./Imai S. - Bybel N./Pannu K. 0:0 (2:2)
22:20Shelton B./Spizzirri E. - Heck H./Horve L. -:-
22:35Takahashi Y./Yamasaki J. - Takeuchi K./Zhu E. -:-
23:00Kenyatte K./Montsi S. - Schoolkate T./Sweeny D. -:-
23:10Perez A./Smith E. - Boulais J./Kingsley C. -:-
23:45Asaba A./Bangoura S. - Muamba N./Peck J. -:-
00:00Pervolarakis M./Ponwith N. - Chung Y./Noguchi R. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Denia (Espanja), massakenttä

17:40Diaz Acosta F./Mochizuki S. - Minin M./Trapeznikov Z. 2:0
17:40Martinez Arjona S./Sanchis M. H. - Garcia A./Mansilla Diez M. 0:2
17:40Pereira F./Tenti F. - Gabarro X./Matas Ortega X. 2:0
19:10Braun S. J. I./Millington G. - Barroso Campos A./Roglan A. LUOVUTUS 0:0
19:15Klok D./Prihodko O. - Boureau A./Villoslada E. 2:0

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Portoviejo (Ecuador), massakenttä

22:00Hernandez R. S. L./Santamaria F. - Pinargote P. R./Zapata Duenas F. -:-
22:00Kessler M./Schachter N. - Marcondes I./Pereira J. -:-
23:30Barreiros Reyes M./Bowen E. - Guillen Meza A./Zabala Vargas J. S. -:-
23:30Hoyos Franco A./Perez B. - Cadena A./Zambrano P. G. F. -:-

ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Telavi (Georgia), massakenttä

12:30Bondarevskiy Y./Lomakin G. - Bolotov S./Purtseladze S. 2:1
12:30Bakshi A./Metreveli A. - Chelidze D./Kikvidze L. G. 2:0
12:30Boborykin A./Nashatyrkin R. - Davlianidze N./Tsivadze G. 2:1
12:30Cash J./Orlov V. - Khabibulin T./Zhukayev B. -:-
12:30Kachmazov A./Zgirovsky A. - Erel Y./Tkemaladze Z. 0:2
13:00Bertuccioli F./Ingarao A. - Fayziev S./Kalovelonis M. 0:2
13:00Dzhavakian Y./Okamura I. - Ivanov S. A./Tashbulatov D. 2:1
15:30Borisiouk M./Liaonenka A. - Cukierman D./Dembek M. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Cordenons (Italia), massakenttä

15:30Cisovska R./Rocchetti S. - Ceschi G./Viviani M. 2:0
15:30Dessolis B./Salvi L. - Crescenzi G./Giovanardi S. -:-
15:30Bertoloni A./Trevisan F. - Colmegna M./Zhu A. 0:2
15:30Labrana F./Turati A. - Kawamura M./Kozaki F. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Kairo 10 (Egypti), massakenttä

12:00Meyer Auf Der Heide L./Sauvant C. - Chlpac A./Thommen A. 2:1
12:00Elleithy D./Sherif D. - Mikhaylova M./Uzhylovska K. 2:0
13:30Alhussein L./Matusova B. - Perez Garcia M. P./Samir S. 0:2
13:30Peiretti G./Sposetti I. - Kulambayeva Z./Sukhotina A. 0:2
13:30Easwaramurthi A./Tran D. - Azziz R./Sama S. 2:1
15:00Bilardo F./Gavrila O. - Badawi A./El Sayed A. 2:0
15:00Ezzat Y./Iordache A. N - Reasco Gonzalez M. E./Rusova A. 0:2
15:00Samudio A./Smith T. N. - Barbulescu . B. E./Morales M. F. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Knokke (Belgia), massakenttä

17:00Ambrosio S./Liauw A Fong N. - Bonardi B./Persson I. -:-
17:00Dartron E./Rouvroy M. - Hageman M./Yuldasheva S. -:-
17:00Boehner L./Sandberg V. - Lazar A./Zorg I. -:-
17:00Radovanovic . N./Sholokhova M. - Nieuwboer P./Shan Y. -:-

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 30 (Tunisia), kovakenttä

18:00Hewitt D./Pierre-Louis K. - Drazic M./Lanca S. 2:0
18:00Inoue M./Prati F. - Feder A./Villet M. 2:0
18:00Baharmus H./Quiceno V. - Mummadi V./Pirtac B. L. 2:0
18:00Quadre B. Q./Ricci B. - Gillan A./Olivelle A. 0:2
18:00Lebesheva D./Sysoeva A. - Bouzo Z./Rey Garcia A. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Savitaipale (Suomi), massakenttä

10:00Hietaranta L./Lindh E. - Ahti V./Joukanen P. S. 2:0
10:00Inna A./Minetti M. - Kliimand V. K./Remander S. 0:2
13:00Seibold E./Ureke A. - Schmidt A./Welker E. 2:0
13:30Fehr N./Shalamanova D. - Mettraux M./Ryser V. 0:2
16:00Martinich I./Mihail D. M. - Koskel A. A./Kubre L. 0:2
16:00Nylander Altelius J./Rinaldo Persson K. - Minetti M./Özerova A. 2:0
16:00Ignatjeva M./Spaka P. - Bakhmutkina P./Malygina E. 2:1
16:00Brune A./Zaar L. - Leon S./Wijesundera R. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Vejle (Tanska), massakenttä

13:00Kareisova L./Melgers A. - Hansen S. O./Laursen K. 2:1
13:00Nebelska U./Tsatsa D. - Gram O./Vojcinakova I. 0:2
13:00Gemovic E./Zund S. - Ruppert L./Verhaar A. 0:2
14:30Dema V./Shimizu E. - Bondarenko M./Vangelova A. -:-
14:30Khirin N./Vidmanova D. - Nugroho P. M./Park S. 2:0

ITF NAISET - NELINPELIT: W60 Grodzisk Mazowiecki (Puola), massakenttä

15:40Amanmuradova A./Perrin C. - Kuwata H./Lizarazo Y. 2:1
15:45Herrmann S./Rame A. - Kubareva A./Vismane D. 0:2
15:50Contreras Gomez F./Sanchez A. S. - Hertel A./Kubka M. 0:2
16:00Forys W. J./Gruszczynska R. - Jakupovic D./Marcinkevica D. 0:2
17:05Barnett A./Nicholls O. - Burillo Escorihuela I./Papamichail D. 2:0
17:15Baszak W./Olyanovskaya V. - Gatica B./Pereira R. 1:2
17:40Collins A./Gamiz A. - Anshba A./Zakharova A. 2:1
17:40Jang S. J./Lee Y.-H. - Hanatani N./Prisacariu A. 2:1

ITF NAISET - NELINPELIT: W60 Versmold (Saksa), massakenttä

15:05Evtimova D./Grabher J. - Mendez S./Stewart K. 2:0
16:55Bhosale R./Hartono A. - Christie F./Tjandramulia O. 2:1
18:10Kazionova E./Makarova E. - Björklund M./Fourlis J. 0:2

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.