REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

22:00Everton - Arsenal -:-

ESPANJA: LaLiga

22:00Getafe - Athletic Bilbao -:-

ITALIA: Serie A

19:30Empoli - Udinese -:-
21:45Cagliari - Torino -:-

AASIA: AFF Suzuki Cup

11:30Kambodža - Malesia 1:3
14:30Laos - Vietnam 0:2

ANGOLA: Girabola

17:30Petro - Sporting de Cabinda -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

00:15Independiente - San Lorenzo 1:1
02:30River Plate - Defensa y Justicia 2:3
00:15Aldosivi - Argentinos Jrs -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional - Nousukarsinnat

22:00Almirante Brown - Barracas Central -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal - Sijoituspudotuspelit

23:00Gimnasia y Tiro - Chaco For Ever 0:1

ARMENIA: First League

15:30Urartu 2 - BKMA 2 3:0

ARUBA: Division di Honor

00:00Britannia - Bubali 5:0
02:00Caravel - Dakota 1:5

AZERBAIDŽAN: First Division

12:00Gabala 2 - Lokbatan 0:2
12:00Moik Baku - Kapaz 1:1
12:00Zaqatala - SumQayit 2 0:0

BELGIA: Pro League U21

20:30Anderlecht U21 - Mechelen U21 -:-
20:30Antwerp U21 - Gent U21 -:-
20:30Eupen U21 - Beerschot VA U21 -:-
20:30Mouscron U21 - Westerlo U21 -:-
20:30SiirrettyOostende U21 - Waasland-Beveren U21 -:-
20:30St. Truiden U21 - Leuven U21 -:-
20:30Waregem U21 - Cercle B. U21 -:-
21:00Charleroi U21 - St. Liege U21 -:-
21:00Deinze U21 - RWDM U21 -:-
21:00Lierse K. U21 - Kortrijk U21 -:-
21:00Seraing U21 - Lommel SK U21 -:-
21:00Virton U21 - Royal Union SG U21 -:-

BRASILIA: Serie A

00:00Ceara - America MG 0:0
00:00Athletico-PR - Palmeiras -:-
00:00Sao Paulo - Juventude -:-

BULGARIA: Parva Liga

14:30Cherno More - CSKA 1948 Sofia 2:0
16:45Arda - Tsarsko Selo 2:0

BULGARIA: Vtora liga

12:00Minyor Pernik - Hebar 1:3
14:00Botev II - Dobrudzha 0:0
14:00Etar - Ludogorets II 1:2
14:00Sozopol - Levski Lom 3:0

CHILE: Primera Division

23:00A. Italiano - Curico Unido 1:1
23:00Huachipato - Melipilla 3:1
23:00U. De Chile - U. Calera 3:2
23:00U. Espanola - Cobresal 0:1

COSTA RICA: Primera Division - Apertura - Pudotuspelit

00:00Alajuelense - Santos De Guapiles 1:0
03:30Herediano - Saprissa 1:0

ECUADOR: Liga Pro - Pudotuspelit

03:00Ind. del Valle - Emelec 3:1

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura - Pudotuspelit

23:0011 Deportivo - Aguila 1:0rp.
23:00Alianza FC - Jocoro 1:0
23:00FAS - Chalatenango 1:2rp.
23:15Luis Angel Firpo - Platense Municipal 1:2

ENGLANTI: FA Cup

21:45Boreham Wood - St. Albans -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

15:00Crystal Palace U23 - West Ham U23 2:4
PuoliaikaStoke U23 - Southampton U23 1:0
20:00Aston Villa U23 - Birmingham U23 -:-
20:00West Bromwich U23 - Middlesbrough U23 -:-
21:00Burnley U23 - Nottingham U23 -:-
21:00Everton U23 - Arsenal U23 -:-
21:00Newcastle U23 - Sunderland U23 -:-

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Ipswich U23 - Charlton U23 3:3
15:30Cardiff U23 - Watford U23 4:0

ESPANJA: LaLiga2

90+'Zaragoza - Eibar 1:0
19:15Cartagena - Tenerife -:-
22:00Girona - Leganes -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

20:00Burlades - Beti Kozkor -:-

ETIOPIA: Valioliiga

14:00Ethiopia Bunna - Defence Force 1:0
17:00Jimma Aba Jifar - Bahir Dar Kenema 0:2

HOLLANTI: Eerste Divisie

21:00Jong Ajax - FC Emmen -:-
21:00Jong AZ - Excelsior -:-
21:00Jong PSV - Graafschap -:-
21:00Jong Utrecht - Den Haag -:-

HOLLANTI: Reserve League

14:00SiirrettyJong FC Twente - Jong Heerenveen -:-
14:30SiirrettyJong Maastricht - Jong Venlo -:-
14:30SiirrettyJong Waalwijk - Jong Sittard -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Pudotuspelit

00:00Olimpia - Vida 2:0

INDONESIA: Liga 1

15:45Bhayangkara Solo - Persela 2:0

INTIA: ISL

16:00Jamshedpur - ATK Mohun Bagan 2:1

ISRAEL: Ligat ha'Al

20:15H. Haifa - H. Beer Sheva -:-

ISRAEL: Leumit League

19:00Hapoel Petah Tikva - H. Ironi Rishon -:-

ITALIA: Serie C - Group C

22:00Avellino - Bari -:-

ITALIA: Primavera 1

16:00Genoa U19 - Verona U19 3:1

KANADA: Canadian Premier League - Pudotuspelit

23:30Forge - Pacific FC 0:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

23:00Petrolera - America De Cali 2:1
01:05Tolima - Millonarios 1:1

KOLUMBIA: Primera B - Clausura - Quadrangular

03:10Chico - Leones 1:1
03:10Real Cartagena - Cortulua 0:5

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:30AC Rangers - Dauphins Noirs -:-

KREIKKA: Super League

19:30Lamia - Giannina -:-

KROATIA: 1. HNL

19:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-

KYPROS: First Division

19:00Achnas - Apollon -:-

LIBYA: Valioliiga

15:00SiirrettyAl Ahly Tripoli - Al Madina -:-
15:00Al Sadaqa - Al Ahly Benghazi -:-
15:30Al-Khmes - Asswehly -:-
16:00SiirrettyAl-Athad - Al Ittihad -:-
18:00Al Hilal - Al Akhdar -:-

MAAILMA: FIFA Arab Cup

90+'Syyria - Mauritania 1:1
90+'Tunisia - Yhdistyneet arabiemiirikunnat 1:0
21:00Oman - Bahrain -:-
21:00Qatar - Irak -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura - Pudotuspelit

03:00Atlas - U.N.A.M. 0:1

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Apertura - Pudotuspelit

01:00Celaya - Leones Negros 3:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Pudotuspelit

23:00Inter Playa Del Carmen - Yalmakan 3:1

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

23:00Cuautla - Ciervos 4:1

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura - Pudotuspelit

20:00Atlas N - Santos Laguna N -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

14:00SiirrettyArsenal Tivat - Grbalj -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Voittajat

02:00Diriangen - Managua FC 2:0

NORJA: OBOS-ligaen - Nousukarsinnat

19:00Fredrikstad - KFUM Oslo -:-

PANAMA: LPF - Clausura - Pudotuspelit

00:00Tauro - Alianza 1:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1:3

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

22:30Imortal - Esperanca de Lagos -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

90+'Leixoes U23 - Vizela U23 2:1

PUOLA: Ekstraklasa

19:00Warta - Wisla -:-

PUOLA: Division 1

19:00Sandecja - Odra Opole -:-

PUOLA: Division 2

19:15Chojniczanka - S. Rzeszow -:-

RANSKA: Ligue 2

21:45Niort - Toulouse -:-

RANSKA: National

19:30Annecy - Chateauroux -:-

ROMANIA: Liga 1

61'FC Arges - Gaz Metan 1:1
20:30Botosani - Univ. Craiova -:-

ROMANIA: Liga 2

15:30Ripensia Timisoara - Csikszereda M. Ciuc 1:2

RUANDA: Valioliiga

15:00Gorilla - Etincelles 2:2

SAKSA: 3. Liga

20:00Mannheim - Wehen -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:30SiirrettyDudenhofen - Arminia Ludwigshafen -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

14:20Al Orubah - Al-Kawkab 1:1
16:25Al-Sahel - Al Kholood 3:1

SERBIA: Super Liga

15:00Radnik - Radnicki 1923 0:0
17:00Cukaricki - Kolubara 5:0
19:00TSC Backa Topola - Radnicki Nis -:-

SERBIA: Prva Liga

14:00Backa - Loznica 3:1
14:00Graficar Beograd - Rad 3:1
14:00IMT Novi Beograd - Buducnost Dobanovci 3:2
14:00Zlatibor Cajetina - Kabel Novi Sad 7:0
16:00Macva - Javor 1:4

SRI LANKA: Super League

12:00Renown - Blue Star 0:0
16:00Sea Hawks - UP Country Lions 1:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Mbeya City - Dodoma Jiji 2:0

TURKKI: Super Lig

19:00Goztepe - Gaziantep -:-
19:00Konyaspor - Yeni Malatyaspor -:-

TURKKI: 1. Lig

19:00Ankaragucu - Balikesirspor -:-
19:00Menemenspor - Keciorengucu -:-

TURKKI: 2. Lig White Group

12:00Kirklarelispor - Akhisarspor 5:1
12:00Sanliurfaspor - Pendikspor 0:0

TURKKI: 2. Lig Red Group

12:00Turgutluspor - Sakaryaspor 0:0

TURKKI: 3. Lig Lohko 1

12:00Fatsa Belediyespor - Kahta 1:1

UKRAINA: Valioliiga

19:30Dnipro-1 - Ch. Odessa -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

02:15Cerrito - Liverpool M. 2:1

URUGUAY: Segunda Division - Karsinta

00:00Villa Teresa - La Luz -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona - Toinen vaihe

23:30Dep. Tachira - Estudiantes M. 2:0
01:50La Guaira - Monagas 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.