REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

ENGLANTI: Valioliiga

14:30Chelsea - Manchester City 0:1
14:30Manchester Utd - Aston Villa 0:1
17:00Everton - Norwich 2:0
17:00Leeds - West Ham 1:2
17:00Leicester - Burnley 2:2
17:00Watford - Newcastle 1:1
53'Brentford - Liverpool 1:1

ESPANJA: LaLiga

15:00Alaves - Atletico Madrid 1:0
17:15Valencia - Athletic Bilbao 1:1
52'Sevilla - Espanyol 1:0
22:00Real Madrid - Villarreal -:-

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - AC Milan 1:2
82'Inter - Atalanta 2:2
21:45Genoa - Verona -:-

RANSKA: Ligue 1

18:00St. Etienne - Nice 0:3
42'Strasbourg - Lille 0:1
22:00Lyon - Lorient -:-
22:00PSG - Montpellier -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30Bayer Leverkusen - Mainz 1:0
16:30Frankfurt - FC Köln 1:1
16:30Hoffenheim - Wolfsburg 3:1
16:30RB Leipzig - Hertha Berlin 6:0
16:30Union Berlin - Bielefeld 1:0
51'Mönchengladbach - Dortmund 1:0

SUOMI: Ykkönen - Championship Group

15:00TPS - FF Jaro 4:1
17:00VPS - Ekenäs IF 2:0

SUOMI: Ykkönen - Karsintalohko

15:00KPV - JIPPO 1:0
15:00PK-35 - Klubi 04 2:1

AASIA: Asian Cup - Naiset - Karsinta - Ensimmäinen vaihe

13:00Jordania N - Iran N 0:1rp.
15:30Thaimaa N - Palestiina N 7:0

ALBANIA: Super League

14:45Kastrioti - Tirana 1:1
14:45Teuta - Din. Tirana 0:0

ALBANIA: First Division

17:00Besa - Korabi Peshkopi -:-
17:00Beselidhja Lezha - Pogradeci -:-
17:00Butrinti Sarande - Burreli -:-
17:00Bylis - Cerrik -:-
17:00Maliqi - Apolonia Fier -:-
17:00Shkumbini Peqin - Erzeni -:-
17:00Terbuni - Vora -:-
17:00Tomori Berat - Lushnja -:-

ARGENTIINA: Liga Profesional

01:00Sarmiento Junin - Velez Sarsfield 0:1
03:15Estudiantes - Platense 1:1
54'Aldosivi - Gimnasia L.P. 0:2
21:45Arsenal Sarandi - Lanus -:-
21:45Talleres Cordoba - Rosario -:-
00:00Banfield - Atl. Tucuman -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

02:00Estudiantes Rio Cuarto - Nueva Chicago 1:1
03:10Temperley - Chacarita Juniors 0:0
51'Dep. Riestra - San Martin Tucuman 0:0
32'Quilmes - CA Estudiantes 0:0
21:00Club A. Guemes - San Martin S.J. -:-
21:00Santamarina - San Telmo -:-
21:00Tristan Suarez - Atl. Rafaela -:-
21:30Almagro - Villa Dalmine -:-
21:30Ferro - Guillermo Brown -:-
22:30Agropecuario - CA Mitre -:-
00:10Tigre - Alvarado -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

21:00Ferro Gen. Pico - Ciudad Bolivar -:-
21:30Camioneros Buenos Aires - Club Sportivo Penarol -:-
21:30Crucero del Norte - Central Norte -:-
21:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. -:-
21:30Gimnasia y Tiro - Boca Unidos -:-
21:30Sarmiento Resistencia - Sportivo Las Parejas -:-
22:00Defensores Belgrano VR - Racing Cordoba -:-
22:00Huracan Las Heras - Olimpo -:-
22:00Sansinena - Independiente Chivilcoy -:-
22:00Sportivo Belgrano - Douglas Haig -:-
22:00Villa Mitre - Circulo Deportivo -:-
22:30Juventud Unida Universitario - Sportivo Estudiantes -:-
22:30Union Sunchales - Chaco For Ever -:-

ARGENTIINA: Primera B - Clausura

17:35Colegiales - Talleres (R.E) 0:0
21:00Defensores Unidos - Comunicaciones -:-
21:00Fenix - UAI Urquiza -:-
21:00Los Andes - San Miguel -:-
21:00Sacachispas - Canuelas -:-
21:00Villa San Carlos - Deportivo Armenio -:-

ARGENTIINA: Primera D - Clausura

21:00Liniers - Argentino de Rosario -:-
21:00Lugano - Central Ballester -:-

ARMENIA: First League

14:30Gandzasar - Pyunik 2 -:-
14:30Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
15:00BKMA 2 - Alashkert 2 -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:00Peninsula - Brisbane U21 2:1
11:00Eastern Suburbs - Capalaba FC 1:1
11:00Olympic FC - Redlands 1:1
11:00Queensland Lions - Brisbane Strikers 2:0
11:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast Knights 1:0
12:00Gold Coast - Magpies Crusaders 3:0
12:30Moreton Bay Utd - Logan Lightning 3:4

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

11:00Acacia Ridge - Centenary Stormers 2:1
11:00Bayside - The Gap 0:0
12:00Toowong - Univ. of Queensland 0:1

AZERBAIDŽAN: Premier League

16:00Keshla - Qarabag 1:1
18:15Sabail - Zira 1:2

BAHRAIN: King's Cup

18:15Al-Budaiya - Al Khalidiyah 1:2rp.
18:15Al-Muharraq - Malkia 3:1
12'Al-Ahli - Al-Ittifaq 0:0

BELGIA: Jupiler League

17:15Beerschot VA - Eupen 0:3
55'Waregem - Kortrijk 0:0
21:45St. Liege - St. Truiden -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:45RWDM - Lommel SK -:-

BELGIA: National Division 1

20:30Thes Sport - RFC Liege -:-
21:00Dender - La Louviere -:-
21:00Heist - OC Charleroi -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

20:30Entente Durbuy - Ganshoren -:-
21:00Givry - Stockay-Warfusee -:-
21:00RAAL La Louviere - Solieres Sport -:-
21:00Rebecquoise - Jette -:-
21:00Tubize - Meux -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Petegem - Ninove -:-
21:00KRC Gent - Dikkelvenne -:-
21:00Lokeren-Temse - Merelbeke -:-
21:00Oudenaarde - Ronse -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30Londerzeel - Bocholter -:-
20:30Wijgmaal - Pepingen -:-
21:00Cappellen - Hoogstraten -:-
21:00City Pirates - Diegem -:-
21:00Hasselt - K. Berchem Sport -:-
21:00Houtvenne - Lyra-Lierse Berlaar -:-
21:00Tongeren - Belisia Bilzen -:-

BELGIA: Belgian Cup - Naiset

14:00Wuustwezel N - Gent II N 0:4
15:00Mons N - Zulte Waregem N 0:4
15:30Zwevezele N - Mechelen N 2:3
16:00Brasschaat N - St. Liege III W 1:3
16:00Femina Woluwe N - Club Brügge N 0:1rp.
16:00Genk II N - Famkes Merkem N 4:2
16:00Gent N - Vosselaar N 11:0
16:00RFC Liege N - Sibret N -:-
16:00St. Liege II N - Irlande-Auderghem N -:-
16:00St. Liege N - Aalst N 3:0
16:30Tienen N - Zulte Waregem II N -:-
19:00Gent III W - Chastre N -:-
19:00Pays Vert N - Wolvertem Merchtem N -:-

BOLIVIA: Division Profesional

00:00San Jose - Blooming -:-

BOLIVIA: Nacional B - Ensimmäinen vaihe

20:00Municipal Achocalla - ABB -:-
22:00Fatic - Maestranza -:-
22:00Mojocoya - Fancesa -:-
22:30Garcia Agreda - Bermejo -:-
22:30Nueva Cliza - SA Bulo Bulo -:-
22:30Universitario de Vinto - Cochabamba -:-
22:30Wils. Cooperativas - Ferrocarril Palmeiras -:-
00:00Mariscal Sucre - Vaca Diez -:-
00:30Nacional Senac - Quebracho Villa Montes -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

16:00Prijedor - Radnik Bijeljina 2:0
18:00Tuzla City - Velez Mostar 2:1
42'Borac Banja Luka - Sarajevo 0:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:30Gradina Srebrenik - Travnik 4:3
16:30Hadzici - Bratstvo Gracanica 0:0
16:30HNK Orasje - Kakanj 2:1
16:30Igman K. - Gradacac 0:0
16:30Jedinstvo Bihac - Vis Simm-Bau 0:0
16:30Tomislav - Banovici 0:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

17:00Buducnost Pilica - Omarska 0:2
17:00Kozara - Novi Grad 0:1
17:00Kozarska Dubica - Sutjeska Foca 0:1
17:00Krupa - Tekstilac 2:0
17:00Modrica - Sloga Doboj 0:1
17:00Podrinje Janja - Drina Zvornik 1:2

BRASILIA: Serie A

23:00Ceara - Chapecoense-SC -:-

BRASILIA: Serie B

01:00Goias - Vila Nova 1:2
01:00Remo - Nautico 1:0
03:30Brusque - Vasco 0:1
22:00Londrina - Vitoria -:-
23:30Confianca - Operario -:-
00:30CRB - Avai -:-

BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe

21:00Parana - Oeste -:-
23:00EC Sao Jose - Ypiranga FC -:-
23:00Ferroviario - Floresta EC -:-
23:00Figueirense - Criciuma -:-
23:00Ituano - Botafogo SP -:-
23:00Jacuipense - AE Altos -:-
23:00Mirassol - Novorizontino -:-
23:00Paysandu - Manaus -:-
23:00Santa Cruz - Botafogo PB -:-
23:00Volta Redonda - Tombense -:-

BRASILIA: Serie D - Pudotuspelit

21:00Atletico-CE - Paragominas -:-
22:00Campinense - Guarany -:-
22:00Esportivo - Ferroviaria -:-
22:00SER Caxias - Uniao Rondonopolis -:-

BRASILIA: Campeonato Amapaense - Pudotuspelit

02:00Trem - Santos AP 3:2rp.

BRASILIA: Campeonato Gaucho 2

21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
21:00Frederiquense - Tupi RS -:-
00:00Veranopolis - Igrejinha -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro 2 - Finaalivaihe

00:00Tupynambas - Villa Nova MG -:-

BRASILIA: Brasileiro U20

21:00Chapecoense-SC U20 - Corinthians U20 -:-

BULGARIA: Parva Liga

16:15Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv 1:1
84'CSKA 1948 Sofia - Tsarsko Selo 1:0

BULGARIA: Third League - South-East

17:00SiirrettyAsenovets - Levski Krumovgrad -:-
17:00Chernomorets 1919 - Haskovo -:-
17:00Dimitrovgrad - Zagorets -:-
17:00Karnobat - Rodopa Smolyan -:-
17:00Levski Karlovo - Borislav Parvomay -:-
17:00SiirrettyLok. Plovdiv II - Atletik Kuklen -:-
17:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
17:00Sokol Markovo - Beroe II -:-
17:00Yambol 1915 - Nesebar -:-

BULGARIA: Third League - South-West

17:00Balkan Botevgrad - Hebar 2 -:-
17:00Belasitsa - Chavdar Etropole -:-
17:00Botev Ihtiman - Rilski Sportist -:-
17:00Gotse Delchev - Kostinbrod -:-
17:00Kyustendil - Bansko -:-
17:00Razlog - Oborishte -:-
17:00Septemvri Sofia 2 - Slivnishki Geroy -:-
17:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Chepintsi -:-
17:00Vladaya - Pirin Blagoevgrad 2 -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Chernomorets Balchik - Varna II -:-
17:00Dorostol - Chernolomets -:-
17:00Lokomotiv Ruse - Riltzi -:-
17:00SiirrettySeptemvri Tervel - Dunav Ruse -:-
17:00Sportist Toshevo - Ludogorets III -:-
17:00Svetkavitsa - Shumen 2007 1:0

BULGARIA: Third League - North-West

17:00Bdin Vidin - Mezdra -:-
17:00Juventus Malchika - Pavlikeni -:-
17:00Lok. Dryanovo - Partizan Cerven Brjag -:-
17:00OFK Levski - Yantra Polski Trambesh -:-
17:00Sevlievo - Drenovets -:-
17:30Etar II - Akademik Svishtov -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:30ASEC Koudougou - Sonabel Ouagadougou 0:1
18:30ASFA Yennega - ASF Dioulasso 1:1
18:30Bobo-Dioulasso - Kadiogo -:-
18:30Koupela - Etoile Filante -:-
21:00AS Douanes - AS Police -:-

BURUNDI: Primus League

16:00Flambeau de l'Est - Bujumbura C. -:-
16:00SiirrettyFlambeau du Centre - Kayanza -:-
16:00SiirrettyLes Crocos - Flambeau de l'Est -:-
16:00Musongati - Kayanza 3:0
16:00SiirrettyNew Oil - Rukinzo -:-
16:00SiirrettyTOP Junior - Bumamuru -:-

CHILE: Primera Division

00:30Huachipato - Palestino 1:1
03:00U. Calera - O'Higgins 2:0
18:00Cobresal - Antofagasta 2:0
21:00U. Espanola - La Serena -:-
23:30Melipilla - A. Italiano -:-

CHILE: Segunda Division

21:00Ind. Cauquenes - Valdivia -:-
22:00Dep. Concepcion - San Antonio Unido -:-

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

23:00Guanacasteca - Cartagines -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

00:15Ad Aserri - Consultants Desamparados 1:1
03:00Marineros - Escorpiones 2:1
04:00San Jose FC - Liberia 1:1
42'Puerto Golfito FC - Santa Ana 0:0
00:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

03:00Centro Dominguito - Scherpenheuvel 0:1

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Championship Group

02:00Cibao - Atletico Pantoja 0:2
23:00Moca - Universidad O&M -:-

ECUADOR: Liga Pro - Toinen vaihe

03:00Ind. del Valle - Tecnico U. 1:1
23:00Mushuc Runa - Orense -:-

EGYPTI: Egypt Cup

42'Al Ahly - Enppi 0:0

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Jocoro - Alianza FC -:-

ENGLANTI: Championship

14:30Reading - Middlesbrough 1:0
17:00Birmingham - Preston 0:0
17:00Blackburn - Cardiff 5:1
17:00Blackpool - Barnsley 1:0
17:00Bournemouth - Luton 2:1
17:00Bristol City - Fulham 1:1
17:00Nottingham - Millwall 1:1
17:00Sheffield Utd - Derby 1:0
17:00Stoke - Hull 2:0
17:00Swansea - Huddersfield 1:0

ENGLANTI: League One

17:00Burton - Lincoln 1:2
17:00Cambridge Utd - Fleetwood 2:2
17:00Charlton - Portsmouth 2:2
17:00Ipswich - Sheffield Wed 1:1
17:00Milton Keynes - Wycombe 1:0
17:00Morecambe - Accrington 3:3
17:00Oxford Utd - Gillingham FC 1:1
17:00Plymouth - Doncaster 2:1
17:00Rotherham - Crewe 1:1
17:00Shrewsbury - AFC Wimbledon 2:1
17:00Sunderland - Bolton 1:0
17:00Wigan - Cheltenham 2:0

ENGLANTI: League Two

17:00Crawley - Bradford City 2:1
17:00Forest Green - Tranmere 0:0
17:00Harrogate - Stevenage 0:0
17:00Hartlepool - Exeter 1:1
17:00Leyton Orient - Mansfield 0:0
17:00Rochdale - Oldham 0:1
17:00Salford - Northampton 2:2
17:00Scunthorpe - Port Vale 0:1
17:00Sutton - Carlisle 4:0
17:00Swindon - Colchester 0:0
17:00Walsall - Bristol Rovers 1:2

ENGLANTI: National League

17:00Aldershot - Halifax 0:1
17:00Altrincham - Notts County 1:0
17:00Barnet - Weymouth 3:1
17:00Boreham Wood - Yeovil 2:1
17:00Dagenham & Red. - Solihull Moors 5:1
17:00Dover - Bromley 0:1
17:00Eastleigh - Woking 3:2
17:00King’s Lynn - Wealdstone 0:1
17:00Maidenhead - Grimsby 1:1
17:00Stockport - Wrexham 2:1
63'Chesterfield - Torquay 1:0

ENGLANTI: National League North

17:00AFC Fylde - Kidderminster 2:1
17:00Boston Utd - Guiseley 2:1
17:00Chester - Blyth 5:1
17:00Curzon Ashton - Bradford PA 2:1
17:00Darlington - York 1:2
17:00Farsley - Alfreton 0:3
17:00Gateshead - Gloucester 3:0
17:00Hereford - Leamington 1:1
17:00Kettering - Spennymoor 1:2
17:00SiirrettySouthport - Chorley -:-
17:00Telford - Brackley Town 0:2

ENGLANTI: National League South

17:00Bath - Maidstone 0:3
17:00Billericay - Hemel Hempstead 2:3
17:00Chelmsford - Dulwich Hamlet 0:2
17:00Concord - Chippenham 0:3
17:00Eastbourne Boro - Braintree 6:0
17:00Hungerford - Slough 1:1
17:00Oxford City - Hampton & Richmond 1:1
17:00St. Albans - Havant & W 1:0
17:00Tonbridge - Dorking 3:1
17:00Welling - Dartford 0:6

ENGLANTI: NPL Premier Division

17:00Bamber Bridge - Matlock 2:4
17:00Buxton - Morpeth 2:2
17:00Gainsborough - Radcliffe 1:1
17:00Grantham - Scarborough 1:2
17:00Lancaster - Ashton Utd 3:2
17:00Nantwich - Basford 0:1
17:00South Shields - Warrington 3:2
17:00Stafford - Atherton 1:1
17:00Stalybridge - FC United 5:2
17:00Whitby - Hyde 1:0
17:00Witton - Mickleover 1:0

ENGLANTI: Southern League Central Division

17:00AFC Rushden & Diamonds - Hitchin 2:1
17:00Alvechurch - Biggleswade Town 1:0
17:00Banbury - St. Ives 5:1
17:00Bromsgrove - Royston 1:2
17:00Leiston - Hednesford 2:1
17:00Lowestoft - Stratford 2:0
17:00Nuneaton - Coalville 2:3
17:00Redditch - Peterborough Sports 0:1
17:00Rushall - Barwell 2:0
17:00Stourbridge - Needham Market 1:1

ENGLANTI: Southern League South Division

17:00Gosport - Tiverton 3:2
17:00Harrow - Dorchester 2:0
17:00Hendon - Wimborne 3:1
17:00Kings Langley - Poole 3:0
17:00Merthyr Town - Farnborough 2:3
17:00Met. Police - Hayes & Yeading 1:1
17:00Salisbury - Swindon S 4:2
17:00Taunton - Walton Casuals 3:0
17:00Truro - Chesham 4:1
17:00Weston-super-Mare - Hartley Wintney 1:3
17:00Yate Town - Beaconsfield Town 4:0

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

17:00Bishop's Stortford - Leatherhead 7:0
17:00Bognor Regis - Wingate & Finchley 2:2
17:00Bowers & Pitsea - Horsham FC 1:0
17:00Cheshunt - Carshalton 1:3
17:00Cray - Brightlingsea 0:2
17:00Folkestone - Potters Bar 3:3
17:00Haringey - East Thurrock 5:1
17:00Kingstonian - Merstham 4:1
17:00Lewes - Hornchurch 1:3
17:00Margate - Enfield Town 2:1
17:00Worthing - Corinthian-Casuals 1:0

ENGLANTI: FA Trophy - Karsinta

17:00Ashford U. - Chalfont St Peter -:-
17:00Bedford - St. Neots -:-
17:00Canvey Island - Coggeshall Town -:-
17:00Chichester - Whitstable Town -:-
17:00City Of Liverpool - Stockton -:-
17:00Corinthian - Grays -:-
17:00Dunston - Worksop -:-
17:00Hastings - Dunstable -:-
17:00Kempston - Newcastle Town -:-
17:00Pontefract - Yorkshire (Am) -:-
17:00Ramsgate - Sutton Common Rovers -:-
17:00Sporting Khalsa - Dereham -:-
17:00Stamford - Daventry -:-
17:00Stowmarket Town - Great Wakering -:-
17:00Thame - Winchester -:-
17:00Wantage - Willand -:-
17:00Welwyn Garden - Hythe Town 4:3rp.
17:00Widnes - Brighouse Town -:-

ENGLANTI: Valioliiga 2

17:00Manchester City U23 - Arsenal U23 2:2

ENGLANTI: Valioliiga U18

13:00Brighton U18 - West Bromwich U18 7:1
13:00Fulham U18 - Norwich U18 4:0
13:00Tottenham U18 - West Ham U18 3:0
13:30Everton U18 - Wolverhampton U18 2:1
13:30Manchester Utd U18 - Stoke City U18 4:2
14:00Arsenal U18 - Birmingham U18 1:0
14:00Crystal Palace U18 - Southampton U18 1:0
14:00Leeds U18 - Liverpool U18 5:2
14:00Leicester U18 - Chelsea U18 1:0
14:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 2:0
14:00Reading U18 - Aston Villa U18 5:2
14:30Blackburn U18 - Newcastle Utd U18 2:1
15:00Nottingham U18 - Burnley U18 0:3
15:00Sunderland U18 - Derby U18 3:0

ENGLANTI: Super League - Naiset

13:30Everton N - Birmingham N 3:1

ESPANJA: LaLiga2

17:00UD Ibiza - Burgos CF 2:0
69'Amorebieta - Eibar 1:1
68'Las Palmas - Ponferradina 2:0

ESPANJA: Primera RFEF - Group 1

18:00Calahorra - Celta Vigo B 1:0
18:00Leonesa - Valladolid Promesas 4:2
42'Real Union - Badajoz 0:0

ESPANJA: Primera RFEF - Group 2

18:00Algeciras - Sabadell 0:0
18:00Cornella - Castellon 1:1
42'UCAM Murcia - Andorra 0:0

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 1

18:00Coruxo - Real Aviles 0:0
18:00Marino de Luanco - Union Club Ceares 5:1
18:30Llanera - Langreo 2:2

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 2

85'AD San Juan - Osasuna B 0:2
85'CD Ardoi - Pena 0:1
52'Laredo - Logrones Promesas 0:0

ESPANJA: Segunda RFEF - Group 5

18:00Levante B - Ejido 0:0
18:30Granada B - Aguilas FC 0:2

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1

20:00Ourense CF - Polvorin -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 3

17:30UC Cartes - Vimenor -:-
18:00Atletico Albericia - Torina -:-
18:30Naval Reinosa - Selaya -:-
19:00Escobedo - Torrelavega -:-
19:30Castro - Noja -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4

16:30CD Vitoria - Santuxu 0:1
17:30Pasaia - Alaves B -:-
18:00Lagun Onak - SD Deusto -:-
18:30Uritarra - Aurrera Ondarroa -:-
19:00Leioa - Basconia -:-
19:30Urduliz - Durango -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5

18:00Asco - Peralada -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6

18:00Jove - Valencia B -:-
18:00Villarreal C - Saguntino -:-
19:30Acero - Roda -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7

19:00Paracuellos Antamira - RSD Alcala -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Ciudad Rodrigo CF -:-
17:30Salamanca B - Atl. Astorga -:-
18:00Bembibre - Mirandes B -:-
18:00La Virgen - Santa Marta Tormes -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9

14:00Intergym Melilla - CD Torreperogil 1:4
20:00Torre del Mar - Jaen -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10

19:00Ceuta B - Tomares UD -:-
20:30CD Gerena - Los Barrios -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11

17:30Felanitx - San Rafael -:-
18:00Constancia - Soller -:-
18:00Santanyi - Mallorca B -:-
18:30Collerense - Binissalem -:-
19:00Manacor - Platges de Calvia -:-
20:00Inter Ibiza - Sant Jordi -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12

19:30Villa Santa Brigida - Lanzarote -:-
19:30Yaiza - Arucas -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13

18:30Cartagena B - UD Los Garres -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15

17:00Cortes - CD Cantolagua -:-
17:30Beti Onak - CD Gares -:-
17:30Huarte - Subiza -:-
19:00Valle Egues - Txantrea -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16

17:00River Ebro - CF Rapid 4:0
18:30Agoncillo - Berceo -:-
19:00Casalarreina - Haro Deportivo -:-
19:30Yague - Cenicero -:-

ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18

18:00Hogar Alcarreno - Azuqueca -:-
18:30Albacete B - San Clemente -:-
18:30Tarancon - Quintanar -:-

ESPANJA: Primera Division - Naiset

12:00Eibar N - Athletic Bilbao N 1:2
13:00Barcelona N - Valencia N 8:0
17:00Real Sociedad N - Sevilla N 2:0
18:00Alaves N - Villarreal N 2:0
18:00Madrid C. N - Vallecano N 4:2
54'Tenerife N - Real Madrid N 1:0

ESPANJA: Segunda Division - Naiset

14:00CD Juan Grande N - Alhama N 3:1
18:00Atl. Madrid B N - EDF Logrono N 2:2
18:00La Coruna N - Gijon N 1:0
19:30Pozoalbense N - La Solana N -:-
21:00Betis B N - Cordoba N -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Premier League

16:00AmaZulu - Baroka 1:0
16:00Orlando - Mamelodi 0:2
16:00Sekhukhune - Golden Arrows 1:1
18:00Stellenbosch - Chippa United 2:1
18:00Supersport - Maritzburg Utd 2:1

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

16:00Free State Stars - Cape Town Spurs 0:0
16:00Jomo Cosmos - Tshakhuma 0:1
16:00Platinum City - Pretoria Callies 0:2
16:00Richards Bay - Venda 1:1

ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge

11:00Chippa United U23 - Mamelodi U23 0:0
11:00Maritzburg Utd U23 - Stellenbosch U23 0:3
11:00Orlando U23 - Sekhukhune U23 1:0
13:30Kaizer U23 - Swallows U23 2:0

ETELÄ-KOREA: K League 1

08:00Pohang - Jeju 2:4
10:30Ulsan Hyundai - Gwangju 1:0
13:00Daegu - Suwon City 0:0
13:00Jeonbuk - Incheon 2:0

ETELÄ-KOREA: K League 2

07:30Bucheon - Gyeongnam 2:3
10:00Ansan Greeners - Anyang 1:0

ETELÄ-KOREA: K3 League

13:00Changwon - Mokpo City 1:3
13:00Cheonan City - Hwaseong 3:0
13:00Cheongju Jikji - Yangju Citizen 2:0
13:00Gangneung - Pyeongtaek Citizen 1:0
13:00Gimpo C. - Paju Citizen 3:1

FÄRSAARET: Premier League

17:30SiirrettyTB Tvoroyri - HB Torshavn -:-

FÄRSAARET: 1. Deild

15:00FC Suduroy - B36 Torshavn 2 1:1
15:00Vikingur 2 - Skala Itrottarfelag 1:0
16:00Sandur - Klaksvik 2 1:1
16:00Streymur 2 - Argir 1:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00Saburtalo Tbilisi - Shukura 2:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

78'Coban Imperial - Iztapa 2:0
83'Deportivo Achuapa - Solola 0:2

HOLLANTI: Eredivisie

17:30Willem II - PSV 2:1
PuoliaikaAjax - Groningen 1:0
PuoliaikaVitesse - Sittard 0:1
22:00Feyenoord - Nijmegen -:-
22:00Utrecht - Zwolle -:-

HOLLANTI: Tweede Divisie

15:30GVVV - Jong Sparta Rotterdam 0:3
15:30Scheveningen - Excelsior Maassluis 0:3
16:00IJsselmeervogels - AFC 0:3
16:00Jong Volendam - Katwijk 0:3
16:00Kozakken Boys - HHC 2:0
16:00Quick Boys - Noordwijk 4:2
16:00Rijnsburgse Boys - Spakenburg 3:1
83'De Treffers - ASWH 1:0

HOLLANTI: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Harkemase Boys 0:1
15:30Barendrecht - Ajax (Am) 2:1
15:30DVS '33 Ermelo - Lisse 1:2
15:30Excelsior 31 - Sportlust 4:1
15:30Hoek - VVOG 4:0
15:30ODIN '59 - VV DOVO 4:1
15:30SteDoCo - Sparta Nijkerk 0:1
16:00Ter Leede - Staphorst 0:0
82'VVSB - GOES 2:2

HOLLANTI: Divisie 1 U21 - Syyskausi

15:30Jong Heerenveen - Jong Groningen -:-
15:45Jong NAC Breda - Jong Den Haag -:-
15:45Jong Nijmegen - Jong Almere City -:-
16:00Jong Feyenoord - Jong FC Twente/Heracles -:-

HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Syyskausi

12:30Heerenveen U18 - Alkmaar U18 0:4
13:00Feyenoord U18 - Sparta Rotterdam U18 2:0
15:30Utrecht U18 - PSV U18 -:-
15:30Zwolle U18 - Ajax U18 -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:06Marathon - Vida -:-

INDONESIA: Liga 1

11:15Madura United - PSS Sleman 1:0
17:00Arema - PSIS Semarang 0:0

INTIA: Durand Cup - Pudotuspelit

11:30Bengaluru - Army Green 3:2

IRAK: Super League

15:30Al-Qassim - Al Sinaah 0:0
15:30Newroz - Al Naft 0:0
15:30Samarra - Al Quwa Al Jawiya 0:2
15:30Zakho - Al Karkh 0:0
18:30Naft Missan - Al Wasat 0:2

IRLANTI: 1. divisioona

21:00Cobh Ramblers - Bray -:-

IRLANTI: National League - Naiset

16:00Bohemians WFC N - Peamount N 0:3
16:00Cork City N - Dublin Waves N 4:1
18:00Galway WFC N - Treaty Utd N 1:0
12'Wexford N - Athlone WFC N 0:1

ISLANTI: Pepsideild

17:00Akureyri - Hafnarfjordur 2:2
17:00Breidablik - Kopavogur 3:0
17:00Fylkir - Valur 0:6
17:00Keflavik - Akranes 2:3
17:00Stjarnan - KR Reykjavik 0:2
17:00Vikingur Reykjavik - Leiknir 2:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

17:45Hapoel Jerusalem - Sakhnin 0:0
84'Kiryat Shmona - Nof Hagalil 0:0
42'Hapoel Tel Aviv - H. Haifa 0:1
12'H. Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv 1:0

ISRAEL: Liga Alef North

15:30Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - Hapoel Bueine 0:0

ISRAEL: Liga Alef South

21:00H. Bnei Lod - Maccabi Shaarayim FC -:-

ITALIA: Serie B

15:00Ascoli - Brescia 2:3
15:00Cittadella - Lecce 1:2
15:00Como - Benevento 1:1
15:00Monza - Pordenone 3:1
17:15Reggina - Frosinone 0:0
52'Cosenza - Crotone 0:0

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Ancona-Matelica - Lucchese 3:1
15:30Carrarese - Fermana 1:0
17:00Olbia - Cesena 0:1
18:30Grosseto - Gubbio 1:1
18:30Modena - Entella 1:2
18:30Pescara - Viterbese 1:1
18:30Pontedera - Montevarchi 3:0
18:30Siena - Reggiana 0:2
18:30Teramo - Imolese 0:1
18:30Vis Pesaro - Pistoiese 0:2

ITALIA: Primavera 1

12:00Atalanta U19 - AC Milan U19 2:0
14:00Inter U19 - Juventus U19 0:2
16:00Torino U19 - Empoli U19 1:2

ITALIA: Primavera 2

12:00Benevento U19 - Ascoli U19 4:3
15:30Como U19 - Cittadella U19 2:3
16:00Brescia U19 - Venezia U19 2:2
16:00Cosenza U19 - Pisa U19 2:1
16:00Cremonese U19 - Alessandria U19 5:3
16:00Frosinone U19 - Spezia U19 2:0
16:00Pordenone U19 - Parma U19 2:3
16:00Reggiana U19 - Entella U19 1:2
16:00Salernitana U19 - Lazio U19 2:0

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Juventus N - Empoli N 1:0
15:30AC Milan N - Sassuolo N 0:2
15:30Verona N - Napoli N 0:0

ITÄVALTA: Admiral Bundesliga

18:00Altach - A. Klagenfurt 0:4
18:00Tirol - Ried 4:2
18:00Wolfsberger AC - Salzburg 0:2

ITÄVALTA: 2. Liga

15:30Floridsdorfer AC - Rapid (Am) 0:0

ITÄVALTA: Regionalliga East

17:30Mauerwerk - Brück Leitha 1:1

ITÄVALTA: Regionalliga Central

14:30Andra (Am) - Bad Gleichenberg 1:1
42'Weindorf St. Anna - Treibach 0:2

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

17:00Fügen - Innsbruck (Am) 3:1
17:00Hall - Tirol (Am) 1:4
17:00Schwaz - SV Worgl 2:3
18:00Kufstein - SC Imst 2:1

ITÄVALTA: Regionalliga West - Salzburg

17:00SAK 1914 - Grödig 3:1
17:00USK Anif - Kuchl 3:1
18:00Bischofshofen - Johann 0:2
18:00SiirrettySaalfelden - Wals-Grünau -:-
18:00Seekirchen - A. Salzburg 3:2

ITÄVALTA: Regionalliga West - Vorarlberg

18:00Admira Dornbirn - Brauerei Egg 0:1

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

11:30Innsbruck N - Sturm N 1:4
14:45Altenmarkt N - Bergheim N 3:1

JAMAIKA: Premier League - Pudotuspelit

42'Tivoli - Cavalier 0:0
22:30Mount Pleasant - Waterhouse -:-

JAPANI: J1 League

08:00Vegalta Sendai - Tokushima 0:1
09:00Tokyo - Urawa 1:2
12:00Yokohama FC - Yokohama M. 2:2
13:00Avispa Fukuoka - Sagan Tosu 3:0

JAPANI: J2 League

08:00Albirex Niigata - Kofu 1:0
08:00Kusatsu - Chiba 0:1
08:00Omiya Ardija - Sagamihara 1:0
12:30Kyoto - Tochigi 2:0
13:00Ehime - Yamagata 0:4
13:00Iwata - Ryukyu 2:0
13:00Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki 1:3

JAPANI: J3 League

12:00Kagoshima Utd - Gifu 1:0
13:00SiirrettyVanraure - Nagano -:-

JAPANI: WE League - Naiset

10:00Beleza N - Hiroshima N 2:0

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00FC Takatsuki Speranza N - Ehime N 1:1
07:00Kunoichi N - Orca Kamogawa N 2:0

JEMEN: Division 1

15:45Al-Saqr - Al Ahli Sana’a -:-
15:45Shab Hadramaut - Al Wahda -:-

JORDANIA: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat 3:2
12'Sahab - Al Jalil 0:0

KAMBODŽA: C-League - Championship Group

11:30NagaWorld - Visakha 0:1

KANADA: Canadian Premier League

21:00HFX Wanderers - Edmonton -:-
23:30Atl. Ottawa - Cavalry -:-

KANADA: CSL

02:45St. Catharines Hrvat - AS Toronto 0:3
22:00BGHC - Serbian W. E. -:-
00:00Vorkuta - Scarborough B. -:-

KANADA: U Sports

23:00RMC - Trent 0:3
01:15Acadia - Moncton 4:6
01:15Mount Allison - UNB 0:5
01:15Waterloo - Laurier 1:0
02:00Saskatchewan - Lethbridge 4:0
02:30Carleton - Queens 3:0
02:30Nipissing - Laurentian 3:0
03:15Western - Brock 1:1
04:15Calgary - Mount Royal 2:2
05:15Trinity Western - UFV 3:0
05:15Victoria - Thompson Rivers 0:1
05:30UBC - UNBC 1:0
21:15Cape Breton - Memorial -:-
21:15UPEI - Saint Marys -:-
21:30McMaster - Algoma -:-
21:30Toronto - Ryerson -:-
23:15Dalhousie - Moncton -:-
23:30MacEwan - Alberta -:-

KENIA: Premier League

13:00Gor Mahia - KCB 2:1
13:00Talanta FC - Wazito 1:1
15:00Bandari - Mathare Utd. 3:0
15:00Vihiga - Bidco United 0:0
15:15Posta Rangers - Kariobangi Sharks 0:1

KIINA: Jia League

10:30Kunshan - Beijing Technology 4:0
14:35Chengdu Rongcheng - Sichuan Jiuniu 2:1
14:35Nantong Zhiyun - Zibo Cuju 4:2
14:35Shenyang Urban FC - Meizhou Hakka 2:4

KIRGISIA: Premier Liga

13:00Ilbirs - Kara Balta 1:0

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

02:00Deportivo Cali - Pereira 2:1
04:00Once Caldas - Petrolera 1:1
22:00Santa Fe - Envigado -:-
00:00Aguilas - Junior -:-

KOLUMBIA: Primera B - Clausura

23:15Real Santander - Atletico F.C. 0:2
23:00Fortaleza - Orsomarso -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

16:45Blessing - Motema Pembe 1:0

KOSOVO: Superliga

16:00KF Llapi - Drenica 1:1
16:00KF Ulpiana - Dukagjini 0:0

KREIKKA: Greek Cup

16:00Aris Soudas - Diagoras 0:1
16:00E. Piraeus - Proodeftiki 2:3rp.

KROATIA: 1. HNL

18:00Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 1:4
37'Sibenik - Osijek 0:1

KROATIA: 2. HNL

16:00Kustosija - Sesvete 1:2
17:00Cibalia - Dubrava 2:0
17:00Din. Zagreb 2 - Rudes 0:0
17:00Zapresic - Dugopolje 1:4

KROATIA: 3. HNL Center

17:30HASK - Vrbovec -:-
17:30Lukavec - Dugo Selo -:-
17:30Mladost Petrinja - Maksimir -:-
17:30Ponikve - Lucko -:-
17:30Ravnice - Gaj Mace -:-
17:30Vrapce - Segesta -:-
17:30Zagorec K. - Tresnjevka -:-

KROATIA: 3. HNL North

14:00Varteks Varazdin - Bjelovar -:-
16:30Medjimurje - Radnik Krizevci -:-
16:30NK Polet - Podravac Virje 3:0
16:30Podravina Ludbreg - Rudar Mursko Sredisce -:-
16:30Virovitica - Koprivnica -:-
16:30Zdralovi - Papuk Orahovica -:-

KROATIA: 3. HNL South

17:00GOSK Dubrovnik - Primorac Biograd 3:2
17:00Hrvace - Jadran LP 2:0
17:00HV Posedarje - Kamen Ivanbegovina 3:0
17:00Neretva - Neretvanac -:-
17:00RNK Split - Junak Sinj 1:0
17:00Vodice - Uskok Klis -:-
17:00Zagora - OSK Otok 5:0
17:00Zmaj Makarska - Urania Baska Voda 2:0

KROATIA: 3. HNL East

17:30Belisce - Darda -:-
17:30Cepin - Sloga NG -:-
17:30Croatia Dakovo - Oriolik -:-
17:30Pleternica - Marsonia -:-
17:30Slavonac Bukovlje - Gornja Vrba -:-
17:30Vuteks Sloga - Zrinski Jurjevac -:-

KROATIA: 3. HNL West

17:00Nehaj Senj - Cres -:-
17:30Crikvenica - Pomorac -:-
17:30Jadran Porec - Vinodol -:-
17:30Krk - Pazinka -:-
17:30Naprijed Hreljin - Grobnican -:-
17:30Novigrad - Uljanik Pula -:-
17:30Rudar Labin - Buje -:-

KYPROS: First Division

82'Aris - Anorthosis 3:2

KYPROS: Division 2

83'Alki Oroklini - Xylotympou 1:0
83'ASIL Lysi - Ermis 0:0
83'Paralimni - Ayia Napa 3:0
87'Sotiras - Nea Salamis 1:1

LATVIA: Optibet Virsliga

16:00Riga FC - FK Liepaja 0:1

LATVIA: 1. Liga

15:00Rezekne - Auda 0:0
16:00Albatroz - Grobina 1:1
16:00FK Smiltene - Alberts JDFS 1:1
17:00Tukums 2000 - Saldus SS/Leevon 0:0

LIBANON: Premier League

15:30Al Sahel - Tripoli 4:1
15:30Bourj FC - Al Ahed 1:1
15:30Tadamon - Al Hikma 0:1
16:00Al Ansar - Sporting Beirut 0:0

LIETTUA: A Lyga

13:00Kauno Zalgiris - Nevezis Kedainiai 2:0
84'Zalgiris - Riteriai 1:1

LIETTUA: I Lyga

18:00Neptunas - Atmosfera 3:3
85'Banga 2 - BFA Vilnius 1:0

MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue

03:00El Salvador - Guatemala 0:2
19:00Ruotsi U16 - Norja U16 -:-

MALAWI: Super League

15:30Kamuzu Barracks - TN Stars 2:0
15:30Karonga United - Moyale Barracks 0:0

MALTA: Premier League

18:00Gudja - Valletta 2:0
42'Floriana - Hamrun 0:2
22:00Hibernians - Santa Lucia -:-

MALTA: Challenge League

18:00Naxxar Lions - Lija Athletic -:-
18:00Zejtun Corinthians - San Gwann -:-
22:00Senglea Athletics - Swieqi -:-
22:00Zebbug - Tarxien -:-

MAROKKO: Botola Pro

23:30Raja Casablanca - Jeunesse Sportive Soualem 3:0
79'Chabab Mohammedia - Difaa El Jadidi 0:1
21:15Safi - Mouloudia Oujda -:-
23:30Youssoufia Berrechid - Rapide Oued Zem -:-

MAROKKO: Botola 2

18:30Dcheira - Moghreb Tetouan 0:0
18:30Renaissance Zemamra - Chabab Benguerir 0:1
18:30Stade Marocain - TAS Casablanca 0:1

MAURITANIA: Ligue 1

17:30SNIM - Armee 3:2
19:30ASAC Concorde - Tevragh-Zeina -:-
19:30Garde Nationale - Tidjikja -:-

MEKSIKO: Liga MX - Apertura

04:00Puebla - Cruz Azul 1:1
05:06Tijuana - Mazatlan FC 0:0

MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Apertura

00:00CD Zap - Escorpiones 2:1
03:00Tecos FC - Colima FC 1:1
18:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 -:-
00:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Inter Playa Del Carmen -:-
00:00Catedraticos Elite - Mineros de Fresnillo -:-
00:00Leviatan - Dongu -:-
00:00Tritones Vallarta - UA Zacatecas -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie B

00:00Alebrijes de Oaxaca 2 - Ciervos 3:0
04:30Calor De San Pedro - Cuautla 1:1
00:00Uruapan - Lobos Huerta -:-

MEKSIKO: Liga MX U20 - Apertura

01:45Tijuana U20 - Mazatlan U20 3:5
17:00Atlas U20 - Leon U20 -:-
17:00Club America U20 - Guadalajara U20 -:-
17:00Tigres U20 - U.N.A.M. U20 -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Apertura

01:00Queretaro N - Atl. San Luis N 1:1
04:00Mazatlan FC N - Club America N 0:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol 0:7
83'Zimbru - Sf.Gheorghe 1:1

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

86'Jezero - Rudar 1:3
42'FK Podgorica - Decic 0:1

MOSAMBIK: Mocambola

15:30ENH Vilankulo - Ferroviario Nampula 2:0
15:30Ferroviario Maputo - Ferroviario Beira 0:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

00:00Ocotal U20 - Esteli U20 -:-

NORJA: Eliteserien

84'Lilleström - Tromsø 0:2
83'Strömsgodset - Sarpsborg 08 5:0

NORJA: OBOS-ligaen

16:00Aalesund - Strømmen 3:2
16:00KFUM Oslo - Grorud 2:0
16:00Ranheim - Åsane 2:2
16:00Sandnes - Stjordals Blink 2:1
16:00Sogndal - Bryne 0:0
16:00Ull/Kisa - Raufoss 0:2

NORJA: Division 2 - Group 1

15:00Alta - Senja 3:1
16:00Baerum Sportsklubb - Moss 4:1
16:00Kongsvinger - Eidsvold 6:0
81'Hodd - Asker 1:1

NORJA: Division 2 - Group 2

17:00Arendal - Skeid 2:2

NORJA: Division 3 - Group 1

17:00Elverum - Gjovik-Lyn 0:3
17:00Funnefoss/Vormsund - Nybergsund 2:2

NORJA: Division 3 - Group 2

15:00Flint - Assiden 3:2
15:00Orn - Pors Grenland 0:0
16:00Fredrikstad 2 - Follo 0:0
17:00Oppsal - Krakeroy 3:2

NORJA: Division 3 - Group 3

14:00Vindbjart - Akra 1:0
15:00Djerv 1919 - Staal Jorpeland 1:2
17:00Donn - IL Express -:-
17:00Madla IL - Brodd 0:1

NORJA: Division 3 - Group 4

14:00Frigg - Stord 2:0
15:00Lyn - OS 2:2
15:00Lysekloster - Ready 1:3
17:00Ardal - Sandviken 0:2
17:00Fyllingsdalen - Fjora 4:0

NORJA: Division 3 - Group 5

15:00Kolstad - Tiller 4:3
17:00Melhus - Byåsen 1:1
17:00Orkla - Strindheim 0:4
17:00Traeff - Tynset 7:2
17:00Volda TI - Ntnui 1:1

NORJA: Division 3 - Group 6

17:00Finnsnes - Lokomotiv Oslo 1:5
18:00Nordstrand - Skanland -:-

NORJA: Toppserien - Naiset

15:00Arna-Bjørnar N - Klepp N 3:1
16:00Avaldsnes N - Rosenborg N 0:1
16:00Kolbotn N - Sandviken N 1:3
16:00Stabaek N - Lyn N 2:1

PALESTIINA: West Bank League

16:00Al Amari - Jabal Al Mukaber 1:3
80'Shabab Alsamu - Shabab Al-Dhahiriya 2:3

PARAGUAY: Division Intermedia

02:003 De Febrero - Guarani de Trinidad 1:1
17:00Ameliano - San Lorenzo 3:0
17:00Atyra - Independiente F.B.C. 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

85'Cajamarca - Ayacucho 0:2
21:15Carlos Mannucci - Cienciano -:-
23:30Alianza Atl. - A. Lima -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

23:30Juan Aurich - Union Huaral 3:3

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

17:00Cliftonville - Warrenpoint 1:0
17:00Coleraine - Ballymena 3:0
17:00Glenavon - Linfield 0:0
17:00Glentoran - Crusaders 0:3
17:00Portadown - Dungannon 1:4
55'Larne - C. Rangers 0:0

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship

17:00Annagh - H&W Welders 0:1
17:00Ballinamallard - Loughgall 0:0
17:00Knockbreda - Dergview 3:2
17:00Newry City - Dundela 1:1
17:00Queens Univ. - Institute 0:1

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

16:00Belasica - Sasa 0:1
16:00Detonit Junior - Sloga Vinica -:-
16:00FK Korab - Kadino Skopje 1:0
16:00KF Gostivar - Ohrid -:-
16:00Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija -:-
16:00Lok. Gradsko - Bratstvo 07 -:-
16:00Pobeda - Osogovo -:-
16:00Teteks - Sileks 0:2
16:00Vardar - Besa 1976 2:2
16:00Voska Sport - Veleshta 4:0

PORTUGALI: Liga Portugal

23:15Gil Vicente - FC Porto 1:2
17:30Moreirense - Arouca 2:1
42'Guimaraes - Benfica 0:2
22:30Tondela - Famalicao -:-

PORTUGALI: Taça de Portugal

13:00SC Vianense - Setubal 0:2
13:00Uniao de Coimbra - Graciosa 2:1
16:00S. Joao Ver - Leixoes 1:3ja.
17:00Aguias do Moradal - Damaiense 2:1
17:00Caldas - Amora 1:0
17:00Camacha - Ribeirao 6:1
17:00Canelas 2010 - Casa Pia 2:4
17:00Condeixa - Esperanca de Lagos 4:3ja.
17:00Estrela Vendas Novas - Paredes 0:2
17:00FC Alpendorada - Academica 1:2ja.
17:00Ferreira de Aves - Academico Viseu 0:1ja.
17:00Fontinhas - Torreense 0:1
17:00Idanhense - Covilha 0:2
17:00Imortal - Vilafranquense 0:2
17:00Industria - Leiria 1:2rp.
17:00Limianos - Berco 0:1
17:00Loures - Oriental Dragon 2:3rp.
17:00Moitense - Anca -:-
17:00Olhanense - Alvarenga 1:0
17:00Oliveira Hospital - U. Madeira 5:0
17:00Oliveirense - Arronches Benfica 3:0
17:00OS Belenenses - Pero Pinheiro 5:3
17:00Pevidem - Trofense 1:3ja.
17:00Pombal - Leca 0:4
17:00Rebordelo - Cinfaes 1:2
17:00Sacavenense - Fafe 0:4
17:00Sao Martinho - SB Castelo Branco 0:1
17:00Serpa - Olivais e Moscavide 4:0
17:00Sertanense - Mafra 0:1
17:00Sintrense - Macedo Cavaleiros 2:1rp.
17:00Sp. Espinho - Merelinense 1:0
17:00Uniao Montemor - Vilaverdense 0:2
17:00Vila Mea - Feirense 1:5
17:00Vinhais - Nacional 0:3
18:00Anadia - Coruchense 3:1
18:00Sao Roque - Farense 0:3
19:00CD Rabo Peixe - Castro Daire -:-
80'Ferreiras - Estrela 0:3
80'Louletano - Salgueiros 2:1
22:00Felgueiras - Chaves -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23

13:00Farense U23 - Maritimo U23 0:2
13:00Rio Ave U23 - Academica U23 2:1

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset

17:00Ouriense N - Torreense N -:-
17:00Vilaverdense N - Valadares Gaia N -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Stal Mielec - Radomiak Radom 1:0
18:30Warta - Zaglebie 0:2
21:00Legia - Rakow -:-

PUOLA: Division 1

13:40Odra Opole - Katowice 4:2
82'Arka - Puszcza 2:0
21:30Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie -:-

PUOLA: Division 2

14:00Grodzisk M. - Lublin 1:1
17:00Ostroda - Ruch 1:3
87'KKS Kalisz - Hutnik Krakow 2:0

PUOLA: III Liga - Group I

12:00Legia II - Skierniewice 0:2
14:00KS Kutno - Jagiellonia II 1:0
15:00Sokol Aleksandrow L. - Swit 1:2
17:00Biala Piska - Polonia Warszawa 1:3
17:00Mamry Gizycko - Legionowo 0:1
17:00Pilica Bialobrzegi - Szczuczyn 2:1
17:00T. Mazowiecki - Blonianka Blonie 4:0
18:00Bron Radom - Wikielec 3:2

PUOLA: III Liga - Group II

13:00Koszalin - Zawisza 2:2
14:00Blekitni Stargard - Ol. Grudziadz 0:3
16:00Elana Torun - Kleczew 2:4
16:00Nowe Skalmierzyce - Jarocin 1:0
17:00Sroda - B. Gdynia 3:2
17:00Starogard Gdanski - Kluczevia Stargard 1:0
17:00Unia Janikowo - Przodkowo 2:1
18:30Stolem Gniewino - Swit Skolwin 3:2

PUOLA: III Liga - Group III

13:00Legnica 2 - Zaglebie 2 0:1
16:00Goczalkowice Zdroj - Jelenia Gora 2:0
17:00Carina Gubin - Gornik Z. 2 5:2
17:00Foto-Higiena Gac - Gwarek Tarnowskie Gory 0:0
17:00Piast Zmigrod - Kluczbork 4:2
17:00Polonia Bytom - Z. Gora 1:0
17:00Warta Gorzow - Brzeg 1:2
18:00Odra Wodzislaw - Bielsko-Biala 0:2

PUOLA: III Liga - Group IV

14:00Czarni Polaniec - Unia Tarnow 2:1
16:00Cracovia 2 - Biala Podlaska 2:1
16:00Tomasovia T. L. - Korona Rzeszow 2:2
17:00Ostrowiec - Wolka Pelkinska 1:3
17:00Siarka Tarnobrzeg - Stalowa Wola 1:0
17:00Wisloka Debica - Chelmianka Chelm 0:2

PUOLA: Central Youth League

13:00Cracovia U18 - Legia U18 4:3
13:00Warta U18 - Wisla U18 0:1
13:00Zaglebie U18 - S. Rzeszow U18 2:1
13:15Polonia W. U18 - Rakow Czestochowa U18 2:3
14:00Arka U18 - Lech U18 2:1
17:00UKS SMS Lodz U18 - Slask U18 0:4

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

11:15UKS SMS Lodz N - Czarni Sosnowiec N 1:1
13:00Medyk Konin N - Rekord Bielsko-Biala N 4:1
13:00Olimpia Szczecin N - Gdansk N 1:2
17:00Tarnovia Tarnow N - Leczna N 0:5

QATAR: Division 2

19:30Lusail - Al-Shahaniya -:-

RANSKA: Ligue 2

16:00Bastia - AC Ajaccio 2:0

RANSKA: National 2 - Group A

16:00Lorient II - Guingamp II 3:0
17:00Caen II - Rouen -:-
17:00Versailles - Granville -:-
19:00Blois - Poissy -:-
19:00Plabennec - Chateaubriant -:-
19:00Saint-Malo - Vannes -:-
19:00Saint-Pryve - Chartres -:-
19:00Vitre - Romorantin -:-

RANSKA: National 2 - Group B

18:00Auxerre II - FC 93 -:-
18:00Epinal - Lusitanos -:-
18:00Haguenau - Paris 13 Atl. -:-
18:00Reims II - St Quentin -:-
19:00ASM Belfort - Fleury-Merogis -:-
19:00Beauvais - Schiltigheim -:-
19:00Sainte-Genevieve - Lens II -:-
19:00Sannois - Metz II -:-

RANSKA: National 2 - Group C

17:00Jura Sud - Lyon II -:-
18:00GOAL FC - Louhans Cuiseaux -:-
19:00Aubagne - Grasse -:-
19:00Frejus - Hyeres -:-
19:00GFA74 - Monaco II -:-
19:00Marseille II - Marignane -:-
19:00Saint Priest - Lyon - La Duchere -:-
19:00Toulon - Martigues -:-

RANSKA: National 2 - Group D

19:00Andrezieux - Canet Roussillon -:-
19:00Angers II - Beziers -:-
19:00Bergerac - Bourges 18 -:-
19:00Chamalieres - Angouleme -:-
19:00Colomiers - Nantes II -:-
19:00Le Puy - Stade Montois -:-
19:00Les Herbiers - Moulins-Yzeure -:-
19:00Montpellier II - Trelissac -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:30Fleury 91 N - Soyaux N 1:0
15:30Issy N - Bordeaux N 0:1
15:30Reims N - Montpellier N 1:4
17:30Dijon N - St Etienne N 0:4

ROMANIA: Liga 1

17:00FC Arges - Chindia Targoviste 0:0
21:00FCSB - Academica Clinceni -:-

ROMANIA: Liga 2

11:00Braila - U. Cluj 0:3
11:00Csikszereda M. Ciuc - Gloria Buzau 2:3
11:00Metaloglobus Bucharest - Unirea Constanta 1:4
11:00Viitorul Selimbar - Astra 1:1
13:00Unirea Dej - Petrolul 1:3

ROMANIA: Liga 3 - Seria 1

17:00Dante Botosani - CSM Bacau -:-
17:00Foresta Suceava - CSM Pascani 3:2
17:00Husana Husi - Sporting Vaslui 2:1
17:00Somuz Falticeni - Ceahlaul 2:0
17:00Stiinta Miroslava - Bucovina Radauti 0:0

ROMANIA: Liga 3 - Seria 2

17:00CSM Focsani - Otelul -:-
17:00Sporting Liesti - Dinamo Bacau -:-
17:00Sportul Chiscani - CSM Ramnicu Sarat -:-
17:00Viitorul Ianca - CS Faurei -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 3

17:00Afumati - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Agricola Borcea - Voluntari 2 -:-
17:00CSM Oltenita - Gloria Albesti -:-
17:00Popesti Leordeni - Inainte Modelu -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 4

17:00Rapid Bucuresti 2 - Academica Clinceni 2 -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 5

14:00SR Brasov - Kids Tampa Brasov -:-
17:00CSO Plopeni - Cetate Rasnov -:-
17:00Targu Secuiesc - CS Blejoi -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 6

17:00CS U Craiova 2 - Viitorul Daesti -:-
17:00Horezu - Petrolul Potcoava -:-
17:00Minerul Costesti - CSM Alexandria -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 7

17:00Aurul Brad - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
17:00CSM Resita - Viitorul Tg. Jiu II -:-
17:00Jiul Petrosani - Progresul Ezeris -:-
17:00Viitorul Simian - Lupac -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 8

17:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-
17:00Bisnov - Crisul Chisineu Cris -:-
17:00Frontiera Curtici - Soimii Lipova -:-
17:00SiirrettyProgresul Pecica - Poli Timisoara -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 9

17:00CS Hunedoara - Gloria 2018 Bistrita -:-
17:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-

ROMANIA: Liga 3 - Seria 10

17:00CSM Zalau - Baile Felix -:-
17:00Luceafarul Oradea - CFR Cluj II -:-
17:00Progresul Somcuta Mare - CA Oradea -:-
17:00Simleul Silvaniei - Baia Mare -:-
17:00Somesul Dej - CSM Satu Mare -:-

RUOTSI: Allsvenskan

18:30Malmö - Örebro 5:1

RUOTSI: Superettan

14:00GAIS - Falkenberg 0:0
16:00Landskrona - Norrby 1:0
16:00Vasalund - Akropolis 0:1
16:00Västerås SK - Sundsvall 1:2
18:00Jönköping - Brage 0:0

RUOTSI: Division 1 - Norra

14:00Gefle - Örebro Syrianska 1:2
14:00Hudiksvall - Karlstad 0:0
17:00Piteå - Sandviken 1:2

RUOTSI: Division 1 - Södra

14:00Utsikten - Lindome 1:0
15:00Torns IF - Vänersborgs IF 1:1
16:00Linköping City - Qviding 0:1
17:00IFK Malmö - Trollhättan 0:1
17:00Skövde - Tvååkers 1:1
17:00Åtvidaberg - Lund 2:1
17:00Österlen FF - Oskarshamn 4:1

RUOTSI: Division 2 - Norrland

13:00Skellefteå - Ytterhögdals IK 4:0
15:00Bodens - Sandvik 1:1
16:00Frösö IF - Friska Viljor FC 1:0
16:00Stöde - Team TG FF 2:2

RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand

14:30Kvarnsveden - Karlbergs BK 0:1
15:00Kungsängen - Järfalla 2:1
15:00Skiljebo - Enskede 0:1
15:00Stockholm Internazionale - Lidingö IFK 4:0
15:00Österåker IFK - FC Arlanda 3:0
16:00Enköpings SK - Gute 1:0

RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland

14:00Ängelholm - Assyriska BK 2:2
14:30Sävedalens IF - Dalstorps IF 4:1
14:30Ullareds IK - Vinbergs IF 3:1
15:00BK Astrio - Varbergs GIF 4:0
15:00Eskilsminne - Onsala BK 4:1
16:00Husqvarna - Höganäs BK 2:1
17:00Frölunda - Tord -:-

RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland

14:00Balkan - Rosengård 2:2
15:00Kristianstad - Prespa Birlik 1:0
16:00Hässleholms IF - IFK Berga -:-
16:00IFK Karlshamn - Sölvesborgs -:-
16:00Räppe GOIF - IFK Hässleholm 0:2

RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand

15:00Eskilstuna City - Karlslunds 1:0
15:00Huddinge - Nyköping 1:1
15:00Rynninge - Arameisk-Syrianska 2:2
15:00Trosa Vagnhärad SK - Smedby 0:2
16:00Mjölby AI FF - IFK Eskilstuna 6:0
17:00Varmbol - United Nordic 1:1
19:00Syrianska - Tyresö -:-

RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland

14:00Ahlafors IF - Vänersborgs FK 4:3
14:00Stenungsunds IF - Grebbestads IF 1:0
15:00Forward - Lidköpings FK 2:1
15:00Oddevold - IFK Skövde FK 4:1
16:00Yxhults IK - Gauthiod 2:5
17:00Tidaholm IFK - Karlstad II -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

16:00Djurgården N - Hammarby N 2:1
18:00Växjö DFF N - Häcken N 1:1

RUOTSI: Elitettan - Naiset

14:30Jitex N - Älvsjö N 2:0
15:00Lidköpings FK N - Bollstanäs N 3:1
15:00Morön N - Kalmar N 0:2
15:00Uppsala N - Sundsvall N 0:1
17:00IF Brommapojkarna N - Alingsås FC N 4:0

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Ingolstadt - Düsseldorf 1:2
14:30Karlsruher SC - St. Pauli 1:3
14:30Paderborn - Kiel 1:2
21:30Rostock - Schalke -:-

SAKSA: 3. Liga

15:00Braunschweig - Mannheim 0:0
15:00Kaiserslautern - VfL Osnabrück 2:0
15:00Meppen - Saarbrücken 2:2
15:00Verl - München 1860 1:1
15:00Viktoria Köln - Duisburg 4:2
15:00Würzburger Kickers - Wehen 0:4

SAKSA: Regionalliga North

14:00Phoenix Lübeck - SC Weiche-08 1:7
15:00Heider SV - Lübeck 0:2
15:00Werder Bremen II - Hildesheim 8:1
16:00Jeddeloh - Hannoverscher SC 1:1
16:00Oberneuland - Hannover II 1:0

SAKSA: Regionalliga - Koilinen

14:00Cottbus - Eilenburg 9:0
14:00Rathenow - Luckenwalde 0:1
14:00TB Berlin - Lichtenberg 3:2
15:05Jena - Chemie Leipzig 3:2

SAKSA: Regionalliga West

15:00Bonner - Düsseldorf II 0:3
15:00Homberg - Fortuna Köln 0:0
15:00Köln II - Lotte 4:0
15:00Lippstadt - RW Essen 1:2
15:00Oberhausen - Ahlen 4:0
15:00Schalke II - Straelen 1:1
15:00Uerdingen - Rodinghausen 1:2
15:00Wiedenbruck - Wegberg-Beeck 1:1
17:00Aachen - Mönchengladbach II 0:1

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Aalen - Grossaspach 2:1
15:00Bahlinger - FSV Frankfurt 1:0
15:00Giessen - Steinbach Haiger 1:3
15:00Kassel - RW Koblenz 2:0
15:00Mainz II - Offenbach 2:0
15:00Schott Mainz - Elversberg 3:3

SAKSA: Regionalliga Bayern

15:00Bayern München II - Rain/Lech 3:1
15:00Eichstatt - Aubstadt 2:1
15:00Heimstetten - Nürnberg II 0:0
15:00Pipinsried - Buchbach 0:5
15:00Schalding - Aschaffenburg 2:0

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Brandenburger - Mahlsdorf 0:2
15:00Rostocker FC - Blau Weiss Berlin 3:1
15:00Schwerin - Ludwigsfelder 0:2

SAKSA: Oberliga NOFV- Süd

15:00An der Fahner Höhe - Krieschow 2:3
15:00Arnstadt - Einheit Wernigerode 1:1
15:00Bischofswerdaer - Martinroda 2:1
15:00Blau-Weiss Zorbau - Bautzen 2:3
15:00Einheit Rudolstadt - Sandersdorf 1:0
15:00Halle - Erfurt 1:1
15:00Oberlausitz - Jena II 0:3

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00SC Weiche-08 II - Kronshagen 3:1
14:30Flensburg - Eckernforder SV 0:2
15:00Eutin - Neumünster 1:0
16:00Dornbreite Lübeck - Oldenburger 3:3

SAKSA: Oberliga Hamburg

15:00Meiendorfer SV - Dassendorf 1:5
15:00VfL Lohbrügge - Curslack-Neuengamme 0:1

SAKSA: Oberliga Bremen

14:00Blumenthaler - Hemelingen SV 5:2
14:00Bremer - Schwachhausen 4:1
14:00BTS Neustadt - Aumund-Vegesack 2:3
16:00OSC Bremerhaven - Geestemünde 3:0

SAKSA: Oberliga Niedersachsen

16:30Uphusen - Hagen/Uthlede 2:1
17:00FT Braunschweig - Wolfenbüttel 0:2
17:00Ramlingen-Ehlershausen - Gifhorn 6:1

SAKSA: Oberliga Hessen

15:00Stadtallendorf - Alzenau 1:1
15:30Baunatal - Flieden 1:3
16:00Fernwald - Hanau 2:2
16:00Waldgirmes - Ginsheim 0:3
17:00TUS Dietkirchen - Viktoria Griesheim 1:3
18:00Neuhof - Fulda-Lehnerz -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Trier - Waldalgesheim 2:0
16:30Dudenhofen - Worms 0:2
16:30Hassia Bingen - Emmelshausen 2:0
16:30Jägersburg - Hertha Wiesbach 2:2
16:30Karbach - Koblenz 2:2
16:30Mechtersheim - Elversberg II 3:2
17:00Eisbachtal - SG 2000 Mülheim-Karlich 1:1
17:00Eppelborn - Rochling 4:1

SAKSA: Oberliga Bayern Nord

15:00Ammerthal - Sand 4:0
15:00Spvgg Ansbach 09 - Grossbardorf 1:0
16:00Vatan Spor A'burg - DJK Bamberg 1:2
16:00Vilzing - Bamberg 0:0
17:00Cham - Abtswind 1:2
17:00Karlburg - Neumarkt 0:0

SAKSA: Oberliga Bayern Süd

15:00Landsberg - Pullach 5:1
16:00Deisenhofen - Türkspor Augsburg 4:0
16:00Kirchanschoring - Kottern-St. Mang 3:1
16:00Schwaben Augsburg - Dachau 2:1
17:00Regensburg II - Hankofen-Hailing 2:1
19:00Ingolstadt II - TSV 1880 Wasserburg -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Neckarsulmer - Walldorf II 1:3
15:00Pforzheim - Stuttgarter Kickers 1:0
15:00Ravensburg - Dorfmerkingen 4:2
15:00TSV Ilshofen - Nöttingen 0:6
15:30Freiburger - Oberachern 2:1
16:30Bissingen - Göppingen SV 1:1
16:30Bruchsal - Lörrach-Brombach 2:1
16:30Villingen - Backnang 2:0

SAKSA: Oberliga Mittelrhein

21:00Deutz - Duren -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga North

12:00Cottbus U19 - Hallescher U19 2:0
12:00Jena U19 - Eimsbutteler U19 4:1
12:00Kiel U19 - RB Leipzig U19 2:2
12:00St. Pauli U19 - Dresden U19 0:1
12:00Union Berlin U19 - Hertha Berlin U19 0:3
13:00Rostock U19 - Wolfsburg U19 2:2
14:00Hannover U19 - Werder Bremen U19 1:4
15:00SiirrettyHamburger SV U19 - Viktoria Berlin U19 -:-

SAKSA: Junioren Bundesliga South

12:00Saarbrücken U19 - Bayern München U19 1:5
13:00Frankfurt U19 - Freiburg U19 4:0
13:00Hoffenheim U19 - Offenbach U19 6:1
13:00Stuttgart U19 - Ulm U19 3:1
14:30Nürnberg U19 - Darmstadt U19 1:2

SAKSA: Junioren Bundesliga West

11:30Bielefeld U19 - Leverkusen U19 0:4
12:00Fortuna Köln U19 - Dortmund U19 1:4

SAKSA: DFB Pokal - Naiset

15:00Ebing N - Freiburg N 0:10
15:00Hamburger SV N - Gutersloh N 2:1rp.
16:00Andernach N - Sand N 0:1
16:00Borussia Bocholt N - Werder Bremen N 0:1
16:00Hannover N - Potsdam N 1:5
18:30Elversberg N - Bayern München N 0:6

SAMBIA: Super League

14:00Nkwazi - Green Eagles 0:0
16:00Chambishi - Kansanshi 0:0
16:00Indeni - Zesco Utd 0:2
16:00Lusaka Dynamos - Prison Leopards 1:0
16:00Power Dynamos - Forest Rangers 1:2
16:00Zanaco - Konkola 0:2

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Domagnano - Cailungo 3:0
16:00Fiorentino - Folgore 1:1
16:00Juvenes/Dogana - Tre Penne 0:1
16:00Pennarossa - San Giovanni 1:0

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

18:15Al-Fateh - Al-Hazem 0:1
17'Al-Raed - Al-Faysaly 0:1

SERBIA: Super Liga

17:00TSC Backa Topola - Vojvodina 1:0
42'Kolubara - Radnicki Nis 1:1

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

16:30BSK Borca - Prva Iskra Baric 2:1
16:30OFK Beograd - BASK 0:1
16:30Radnicki Obrenovac - Jedinstvo Surcin 2:1
16:30Zemun - Teleoptik 1:0

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

16:301. Maj Ruma - Borac Sajkas -:-
16:30Feniks 1995 - Tisa Adorjan 2:2
16:30Hajduk 1912 - Borac Sakule -:-
16:30Kikinda - Becej 0:4
16:30Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-
16:30Radnicki 1912 - Stari Grad -:-
16:30Tekstilac - Dinamo Pancevo 2:1
16:30Vrsac - Radnicki Zrenjanin 3:2

SERBIA: Srpska Liga - East

16:30Din. Vranje - Buducnost Popovac 2:1
16:30Dubocica - Mesevo 0:2
16:30Jagodina - Pcinja 1:1
16:30Paracin - Hajduk Veljko 0:0

SERBIA: Srpska Liga - West

16:30Buducnost Arilje - Borac 1926 1:2
16:30Jedinstvo U. - Real Podunavci 1:1
16:30Macva Bogatic - Smederevo 1:0
16:30Sloboda - Trepca -:-
16:30Takovo - Sloga 1940 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:00Anti Drugs Strikers - East End Lions -:-
19:00Kamboi Eagles - Bai Bureh Warriors -:-
22:00Ports Authority - RSLAF -:-

SKOTLANTI: Premiership

17:00Dundee FC - Rangers 0:1
17:00Hearts - Livingston 3:0
17:00Motherwell - Ross County 2:1

SKOTLANTI: Championship

17:00Ayr - Morton 0:0
17:00Dunfermline - Hamilton 0:0
17:00Inverness - Queen of South 2:1

SKOTLANTI: League One

17:00Cove Rangers - Airdrieonians 1:0
17:00Dumbarton - Alloa 1:1
17:00East Fife - Clyde 0:2
17:00Montrose - Falkirk 2:2
17:00Queen's Park - Peterhead 3:2

SKOTLANTI: League Two

17:00Annan - Edinburgh City 1:3
17:00Forfar - Albion Rovers 3:1
17:00Kelty Hearts - Stranraer 1:0
17:00Stenhousemuir - Elgin 1:2
17:00Stirling - Cowdenbeath 4:0

SKOTLANTI: Highland League

17:00Brechin - Forres Mechanics 4:1
17:00SiirrettyDeveronvale - Lossiemouth -:-
17:00Fraserburgh - Strathspey Thistle 7:0
17:00Huntly - Fort William 3:0
17:00Inverurie Loco Works - Brora Rangers 2:1
17:00Keith - Turriff Utd 3:0
17:00Rothes - Clachnacuddin 4:1
17:00SiirrettyWick Academy - Formartine Utd -:-

SKOTLANTI: Lowland League

17:00SiirrettyBo'ness United - Caledonian Braves -:-
17:00Bonnyrigg Rose - East Kilbride 3:1
17:00Civil Service Strollers - Gretna 2008 2:1
17:00SiirrettyDalbeattie Star - Stirling University -:-
17:00East Stirlingshire - Broomhill 0:1
17:00SiirrettyEdinburgh University - Vale Of Leithen -:-
17:00Gala Fairydean - Rangers B 2:1
17:00Spartans - Berwick 2:1

SKOTLANTI: Scottish Cup

17:00HylättyBo'ness United - Wick Academy -:-
17:00Buckie Thistle - Cumbernauld Colts 4:1
17:00Cumnock Juniors - Formartine Utd 1:5
17:00Dalbeattie Star - Newtongrange Star 3:2
17:00Edinburgh University - Lothian Thistle 0:3
17:00Haddington Athletic - Deveronvale 2:1rp.

SLOVAKIA: Fortuna liga

88'Senica - Slovan Bratislava 0:3
84'Sered - Michalovce 0:1
85'Zilina - Ruzomberok 0:2
85'Z. Moravce-Vrable - L. Mikulas 2:2

SLOVAKIA: 2. liiga

15:00Zilina B - Rohoznik 1:1
16:30Dubnica - Banska Bystrica 0:1
16:30Komarno - FC Kosice 1:1
16:30Puchov - Samorin 2:1

SLOVAKIA: Divison C West

16:00FK Nove Zamky - Marcelova 1:0
16:00Kalna n. Hronom - Myjava 2:1

SLOVAKIA: Divison C East

16:00Lipany - Poprad 1:1
16:00Presov - Spisska Nova Ves 1:3
16:00Rudnany - Sobrance-Sobranecko 3:2
16:00Vranov - Mladost Kalsa 4:0

SLOVAKIA: Divison C Central

16:00Dolny Kubin - Podkonice 2:1
16:00L. Hradok - MSK Martin 1:1
16:00MSK Lucenec - Cadca 2:0

SLOVAKIA: Divison C Bratislava

17:00Bernolakovo - Pezinok -:-
17:00Inter Bratislava - D. Luzna 5:0

SLOVENIA: Prva liga

21:15O. Ljubljana - Radomlje -:-

SLOVENIA: 2. SNL

17:00Fuzinar - Nafta 4:2
17:00Rudar - Krsko 3:1
42'Brezice - Dob 0:0
42'Gorica - Beltinci 1:1

SLOVENIA: 3. SNL - East

17:00Dobrovce - Podvinci -:-
17:00NK Bistrica - Zrece -:-
17:00Posavje Krsko - Zavrc -:-
17:00Sampion Celje - Smartno -:-
17:00Smarje - Dravograd -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

17:00Izola - NK Adria -:-
17:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
17:00Sava Kranj - Fama Vipava -:-
17:00Slovan Ljubljana - Grosuplje -:-
17:00Tolmin - Skofja Loka -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

15:00Atlantis - MyPa 6:0
15:00Kiffen - MiPK 3:1
15:00PeKa - Lahden Reipas 1:0
19:00KuFu-98 - Keski-Uusimaa 5:0

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

15:00EPS - Ilves-Kissat 1:1
15:00GrIFK - SalPa 3:4
15:00Honka Akatemia - HJS 1:1
15:00Ilves 2 - FC Jazz 3:2
15:00VJS - KaaPo 1:1

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

14:00FC Vaajakoski - SJK Akatemia 2:2
17:00RoPS 2 - JJK Jyväskylä 0:2
18:00Hercules - Kemi City 5:0

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset - Championship Group

14:00KuPS N - PK-35 Vantaa N 7:0
14:00TiPS N - Åland United N 3:3
15:00HJK N - FC Honka N 4:0

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset - Karsintalohko

18:30Ilves N - HPS N 4:0

SVEITSI: Super League

83'Young Boys - St. Gallen 2:1
21:30Servette - Lausanne -:-

SVEITSI: Challenge League

88'Yverdon - Vaduz 1:0
21:30Lausanne Ouchy - Kriens -:-
21:30Thun - Xamax -:-

SVEITSI: Promotion League

17:00Breitenrain - Bellinzona 3:2
17:00Bruhl SG - Nyonnais 2:5
17:00Cham - Black Stars 2:1
17:00Sion II - Biel 1:2
17:00YF Juventus - Bavois 0:3
17:00Zürich II - Young Boys II -:-
18:00Rapperswil - Basel II 2:3
21:00Etoile-Carouge - Chiasso -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 1

17:00Bulle - Martigny -:-
17:00Lausanne II - Echallens -:-
18:00Meyrin - Vevey -:-
18:30Chenois - La Chaux-De-Fonds -:-
19:00Monthey - Terre Sainte -:-
20:00Lancy - Thun II -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 2

17:00Bassecourt - Grasshopper II -:-
17:00Köniz - Wohlen -:-
17:00Schötz - Luzern II -:-
17:00Solothurn - Münsingen -:-
17:00Zug - Delemont -:-
18:00Buochs - Kosova -:-

SVEITSI: 1.Liga Classic Group 3

17:00Balzers - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Eschen - Thalwil -:-
17:00Tuggen - Baden -:-
17:00Winterthur II - Freienbach -:-
18:00Linth - Gossau -:-
18:00Uzwil - Paradiso -:-
19:00Lugano II - St. Gallen II -:-

SVEITSI: Super League - Naiset

17:00Servette N - Aarau N 2:0
17:00Young Boys N - Yverdon N 2:1
18:00Basel N - Luzern N 1:0
79'Grasshopper N - FF Lugano 1976 N 2:0
53'Zürich N - St. Gallen N 0:0

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Dushanbe 83 4:0
14:00Khujand - Kuktosh 4:2

TANSKA: 1. Division

15:00Lyngby - Hvidovre IF 3:1
16:00F. Amager - Vendsyssel 1:0

TANSKA: 2nd Division

14:45FA 2000 - Aarhus Fremad 1:1
15:00Brabrand - Hellerup 0:1
15:00Middelfart - Hillerod 1:3
16:00Kolding - Skive IK 1:2
16:00Thisted - Naestved 2:1

TANSKA: 3. Division

14:00Karlslunde - Lyseng 2:3
14:00Vanløse - Dalum IF 1:1
14:30Roskilde KFUM's - Young Boys FD 2:2
14:30VSK Aarhus - Roskilde 2:2
15:00Herlev - Næsby 0:2

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

14:00Fortuna Hjorring N - Koge N 2:2
17:00Nordsjaelland N - Aarhus N 3:1

THAIMAA: Thai League 1

13:30Bangkok Utd - Buriram 2:0
14:00Chiangrai - Prachuap 1:2
14:00Khonkaen Utd. - Chonburi 0:7

THAIMAA: Thai League 2

13:00Ranong - Lamphun Warrior 3:2
13:30Phrae - Khonkaen FC 2:1
14:00Chainat - Sukhothai 2:2
14:00Thai Navy - Raj Pracha 1:1
15:00Lampang - Rayong FC -:-

TŠEKKI: 1. Liga

17:00Ceske Budejovice - Karvina 3:1
17:00Ostrava - Bohemians 4:1
17:00Pardubice - Plzen 0:1
42'Zlin - Sparta Praha 0:1

TŠEKKI: Division 2

17:30Lisen - Jihlava 2:1
17:30Pribram - Vyskov 1:4

TŠEKKI: CFL - Group A

11:15Benesov - Domazlice 5:3
11:15Motorlet Prague - Slavia Praha B 1:3
11:15Sokolov - Vltavin 0:3
11:30Hostoun - SK Rakovnik 2:0
11:30Karlovy Vary - Admira Prague 0:0
11:30Kraluv Dvur - Pisek 0:0
11:30Povltavska FA - Vysehrad 3:3

TŠEKKI: CFL - Group B

11:15Bohemians 1905 B - Dukla Praha B 2:3
11:15Chlumec nad Cidlinou - Prepere 2:3
11:15Hradec Kralove B - Zbuzany 1:0
11:15Jablonec B - Brozany 1:3
11:30Liberec B - Zivanice 0:0
16:30Usti nad Orlici - Pardubice B 1:2
16:30Velvary - Zapy 1:1

TŠEKKI: MSFL

11:15Velke Mezirici - FK Frydek-Mistek 1:0
16:30Blansko - Uhersky Brod 2:1
16:30Dolni Benesov - Znojmo 2:2
17:00Kromeriz - Hlucin 3:0

TŠEKKI: Division A

11:15Petrin Plzen - Myto 3:1
11:15Union Beroun - Ceske Budejovice B 1:4
11:30Horovice - Marianske Lazne 2:1
16:30Doubravka - Katovice 1:3
16:30Jindrichuv Hradec - Sokol Lom 1:4
16:30Sobeslav - Prestice 3:4
17:00Hvezda Cheb - Klatovy 3:1

TŠEKKI: Division B

11:15Meteor Prague - Brandys n. Labem 1:4
11:15Steti - Olympie Brezova 2:1
11:15Tatran Rakovnik - Kladno 2:3
16:30Banik Most - Sous - Chomutov 4:1
16:30Cesky Brod - Dobris 3:3
16:30Louny - Aritma Prague 3:1
16:30Ostrov - Ceska Lipa 1:1
16:30Slany - Neratovice 0:1

TŠEKKI: Division C

11:15Dvur Kralove - Kolin 2:3
11:15Kutna Hora - Caslav 3:3
16:30Horky nad Jizerou - Trutnov 0:1
16:30Nachod - Libis 2:3
16:30Poricany - Hlinsko 3:1
16:30Tochovice - Letohrad 1:1
16:30Velke Hamry - Benatky 2:2
16:30Vysoke Myto - Kosmonosy 0:3

TŠEKKI: Division D

16:30Bystrice n. Pern. - Breclav 1:0
16:30Havlickuv Brod - Hodonin 2:3
16:30Start Brno - Zdar na Sazavou 8:0

TŠEKKI: Division E

15:00Vsetin - Skastice 3:0
16:30HFK Olomouc - SK Hranice 0:2
16:30Nove Sady - FK Kozlovice 4:1

TŠEKKI: Division F

11:15Novy Jicin - Havirov 6:1
16:00Vitkovice - Bohumin 1:2
16:30Detmarovice - Bruntal 1:0
16:30Frydlant n. O. - Rymarov 1:1

TŠEKKI: Moravskoslezsky KP

16:30Bridlicna - Haj ve Slezsku 1:1
16:30Brusperk - Hlubina 0:2
16:30Cesky Tesin - Celadna 1:2
16:30Dolni Datyne - Lok.Petrovice 0:0
16:30Jakubcovice - Orlova 4:1

TŠEKKI: Zlinsky KP

16:00Kvasice - Valasska Polanka 8:0
16:00Morkovice - Napajedla 2:1
16:00Slusovice - Borsice 2:1
16:00Velke Karlovice - Brumov 2:3

TŠEKKI: Jihomoravsky KP

11:15Bohunice - Moravska Slavia 4:0
11:30Sparta Brno - Ivancice 4:5
17:00Bosonohy - Kurim 1:3
17:00Mutenice - Bystrc 1:0
17:00Ratiskovice - Boskovice 0:2

TŠEKKI: Vysocina KP

16:30HFK Trebic - Bedrichov 0:3
16:30Namest n. Oslavou - Nova Ves 0:3
16:30Okrisky - Vrchovina B 2:2
16:30Zirovnice - Ledec nad Sazavou 0:1

TŠEKKI: Kralovehradecky KP

13:30Dobruska - Rychnov n. Kneznou 3:2rp.
15:30Chlumec nad Cidlinou B - Jaromer 3:0
16:30Horice - Cerveny Kostelec 1:5
16:30Kostelec n. O. - Trebes 0:2
16:30Libcany - Police nad Metuji 3:2
16:30Vysoka n. Labem - Cernilov 5:0
17:00Slavia HK - Jicin 5:0

TŠEKKI: Liberecky KP

17:30Desna - Lomnice nad Popelkou 3:3
17:30Hejnice - Frydlant 1:3
17:30Novy Bor - Turnov 2:0
17:30Sedmihorky - Rovensko p. Tr. 3:0
17:30Straz p. Ralskem - Hradek nad Nisou 1:1

TŠEKKI: Ustecky KP

11:15Lovosice - Vilemov 4:3rp.
11:30Kadan - Zatec 0:3
11:30Krupka - Perstejn 3:2
11:30Oldrichov - Domousice 1:2
15:00Litomericko - Modlany 3:1
17:30Modra - Horni Jiretin 4:1
17:30Srbice - Brna 0:2

TŠEKKI: Plzensky KP

11:15Vejprnice - Rapid Plzen 2:1rp.
17:30Bolevec - Tlumacov 1:4
17:30Chotikov - Holysov 4:1
17:30Plzen-Cernice - Horni Briza 1:3
17:30Stribro - Sokol Lhota 2:5
17:30Zruc - Nepomuk 0:3

TŠEKKI: Jihocesky KP

17:30Prachatice - Blatna 2:0
17:30Rudolfov - Protivin 1:2
17:30Sezimovo Usti - Cimelice 1:2
17:30TJ Osek - Drazice 2:2
17:30Tyn nad Vltavou - Cesky Krumlov 2:3

TŠEKKI: Prazsky prebor

11:15Kralovice - Podoli Praha 3:3
11:15Ujezd Prague - Zizkov B 3:1
11:30Dukla JM - Ujezd nad Lesy 9:1
11:30Hostivar - Kolovraty 1:0
11:30Predni Kopanina - Vysehrad B 3:0
11:30Zlicin - Treboradice 5:2
17:30Olympia Radotin - Admira Prague B 0:0

TŠEKKI: Stredocesky KP

11:15Klicany - Hrebec 3:1
17:30Dobrovice - SK Lhota 8:0
17:30Kosor - Lysa n. L. 7:0
17:30Nespeky - Bohemia Podebrady 7:1

TŠEKKI: Karlovarsky KP

17:30Frantiskovy Lazne - Chodov 2:6
17:30Nejdek - Vintirov 1:2
17:30Nova Role - Zlutice 2:2
17:30Union Nove Sedlo - Lomnice 3:0

TŠEKKI: Olomoucky KP

16:30Kralice na Hane - Sternberk 2:7
16:30Litovel - Brodek u Prerova 1:0
16:30Sokol Usti - Jesenik 0:1

TŠEKKI: Pardubicky KP

11:15Chrudim B - Horni Redice 1:2
16:30Litomysl - Chocen 1:3
16:30Moravska Trebova - Luze 2:0
16:30Tremosnice - Lanskroun 0:0

TŠEKKI: U19 League

01:00SiirrettyCeske Budejovice U19 - Pardubice U19 -:-
11:00Ostrava U19 - Zlin U19 1:2
12:00Hradec Kralove U19 - Sparta Praha U19 1:2
12:00Mlada Boleslav U19 - Plzen U19 3:1
12:00Opava U19 - Pribram U19 1:2
12:00Slovacko U19 - Brno U19 1:3
13:30Sigma Olomouc U19 - Slavia Praha U19 0:0

TŠEKKI: First League - Naiset

12:00Lok. Brno N - Slavia Praha N 0:3
15:15Sparta Praha N - Dukla Praha N 13:0

TŠEKKI: 2. Liga - Naiset

11:15FC Praha N - Branik N 4:2
14:00Teplice N - Ostrava N 3:4

TUNISIA: Super Cup

50'Esperance Tunis - Sfaxien 0:0

TURKKI: Super Lig

13:30Sivasspor - Karagümrük 4:0
16:00Antalyaspor - Yeni Malatyaspor 1:0
82'Adana Demirspor - Gaziantep 3:0

TURKKI: 1. Lig

13:30Ümraniyespor - Manisa FK 1:0
16:00Erzurum BB - Adanaspor 3:1
82'Genclerbirligi - Boluspor 1:0

TURKKI: 2. Lig Red Group

16:00Turgutluspor - Corum 0:0

TURKKI: 3. Lig Lohko 1

14:00Fatsa Belediyespor - Arnavutkoy Belediyesi 0:2
14:30Mamak - Batman Petrolspor 0:2
15:00Hopaspor - Hendek 3:1
15:00Kelkit - Kahta 2:0
15:30Karaman Bld. - Nevsehirspor 3:2
15:30Osmaniyespor - Elazigspor 4:0
16:00Bursa - Erbaaspor 2:0
16:00Catalca - Sancaktepe 5:1

TURKKI: 3. Lig Lohko 2

15:0052 Orduspor - Kizilcabölükspor 2:1
15:00Altindag Bld. - Hacettepe 2:0
15:00Elazig Karakocan - Siirt Ozel 4:2
15:00Malatya - Beyoglu Yeni Carsi 1:1
15:00Yomraspor - Aksaray Bld. 2:0
15:30Carsambaspor - Kusadasispor 1:3
15:30Düzcespor - Darica Genclerbirligi 3:2
15:30Iskenderun - Kestel 3:3
16:00Bayrampasa - Igdir 1:1

TURKKI: 3. Lig Lohko 3

15:00Agri 1970 - Karabukspor 3:0
15:00Karaköprü - Ceyhanspor 3:1
15:30Cankaya FK - Gumushanespor 0:0
15:30Kirikkale Buyuk Anadolu - Erokspor 0:2
16:00Belediye Derince - Icel 1:1
16:00Modafenspor - Orduspor 1967 1:1
16:00Tepecik - Edirnespor 2:2
84'Fethiyespor - Mardin BB 1:0
82'Karsiyaka - Ofspor 0:0

UKRAINA: Valioliiga

14:00Oleksandriya - Mariupol 2:1
17:00Shakhtar Donetsk - Veres-Rivne 4:1
55'Rukh Lviv - Dynamo Kiev 0:2

UKRAINA: Persha Liga

13:15SiirrettyOlimpik Donetsk - VPK-Agro -:-
15:30Ahrobiznes Volochysk - Podillya Khmelnytskyi 0:0

UKRAINA: Druha Liga

14:00Nyva Vinnytsya - Karpaty Lviv 1:2
15:00Trostyanets - Sumy 4:1
16:00Yarud Mariupol - Nikopol 5:0

UKRAINA: Youth League

11:00Dnipro-1 U19 - Zorya U19 0:3
12:00Minaj U19 - Lviv U19 0:1
13:00Desna U19 - Metalist 1925 U19 1:2

UKRAINA: Championship - Naiset

15:30Ateks N - Voshod N 0:2

UNKARI: OTP Bank Liga

15:45MTK Budapest - Mezokovesd 1:0
18:00Gyirmot - Honved 2:4
12'MOL Fehervar - Puskas Academy 0:0

UNKARI: NB III - East

17:00Kisvarda II - Elore 0:2

UNKARI: NB I - Naiset

15:00DVTK N - MTK Hungaria N 2:1
16:00Haladas N - Soroksar N -:-
17:00Győr N - Puskas Academy N -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Plaza Colonia - Villa Espanola 4:0
63'River Plate - Maldonado 0:1
21:30Cerro Largo - Liverpool M. -:-
00:30Sud America - Nacional -:-

USA: MLS

22:30Philadelphia Union - Atlanta United -:-

USA: USL Championship

03:00Sporting Kansas City 2 - FC Tulsa 1:1

USA: NISA - Syyskausi

03:30Chicago House - Michigan Stars 1:1

USA: NWSL - Naiset

22:00Gotham N - North Carolina Courage N -:-

UZBEKISTAN: Super League

14:00Kokand 1912 - Andijan 1:1
16:30Pakhtakor - Turon 3:1

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Zhodino 0:0
16:00FC Minsk - Slutsk 2:1
42'Rukh Brest - BATE 0:1

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

13:00Orsha - Krumkachy 1:4
15:00Lida - FC Slonim 1:1
17:00Belshina - Naftan 4:0

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

12:00Smorgon 2 - Din. Minsk 2 0:3
12:30Energetik-BGU 2 - Vitebsk 2 6:1
14:00Shakhter Soligorsk 2 - Neman 2 4:1

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset

14:30Dynamo Brest N - Zorka-BDU N 0:15
16:30Valko-Venäjä U19 N - Dnepr Mogilev N 0:1

VENEZUELA: Primera Divisioona - Ensimmäinen vaihe

23:00Aragua - Lara 0:0
01:15Universidad Central - Atl. Venezuela 4:0
23:00Zulia - Estudiantes M. -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Yaracuy - Local Andina -:-
22:30Libertador - Dynamo Puerto -:-
22:30Titanes - El Vigia -:-
00:00Angostura - Bolivar -:-

VENÄJÄ: Premier League

14:00Khimki - Lok. Moskova 0:0
16:30Zenit - Samara 2:1
82'Spartak Moskova - Ufa 2:0

VENÄJÄ: FNL

10:00SKA Khabarovsk - Veles Moscow 2:0
12:00Tomsk - Kuban 2:1
16:00Orenburg - Yenisey 2:0
16:00R. Volgograd - Kamaz 1:0
16:00Volgar-Astrakhan - Olimp-Dolgoprudny 0:1
16:30M. Lipetsk - Tekstilshtik 0:0
17:00Akron Togliatti - Torpedo Moscow 1:0
18:00F. Voronezh - Spartak Moskova 2 3:0
18:00Neftekhimik - Krasnodar 2 4:1
86'Baltika - Alania Vladikavkaz 1:1

VENÄJÄ: FNL 2 - Group 2

14:00Yenisey 2 - Olimp-Dolgoprudny 2 3:2

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset

11:00Zvezda N - Rubin Kazan N 4:0
14:00Ryazan N - FK Yenisey N 0:0
16:00Krasnodar N - Chertanovo M. N 2:0
17:00Zenit N - CSKA Moskova N 0:0

VIRO: Meistriliiga

16:00Legion - Levadia 1:2
19:00SiirrettyPärnu JK Vaprus - Tammeka -:-

VIRO: Esiliiga

13:00Flora U21 - Tartu Welco 5:1

VIRO: Meistriliiga - Naiset

14:00Saku Sporting N - Polva Lootos N 2:0
16:00Tallina Kalev N - Tulevik N 4:1
17:00Tammeka Tartu N - Ajax Tallinna N 5:0

WALES: FA Cup

14:45Trefelin - Connah's Quay 0:4
16:30Aberystwyth - Druids 4:1
16:30Airbus - Haverfordwest 1:2
16:30Bala Town - Pontypridd 5:0
16:30Buckley - Monmouth 2:0
16:30Cardiff Metropolitan - Barry 3:0
16:30Dinas Powys - Guilsfield 2:4
16:30Newtown - Carmarthen 1:2rp.
16:30Penrhiwceiber Rangers - Flint 1:3
16:30Saltney Town - Penrhyncoch 2:1rp.
16:30Swansea University - Bangor City 1:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.