REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

ITALIA: SuperLega

21:30Piacenza - Lube Civitanova -:-

SUOMI: Mestaruusliiga

18:00Etta - Loimu -:-
18:30Ducks - TUTO Volley -:-

BELGIA: EuroMillions League

20:00SiirrettyRoeselare - Maaseik -:-

BELGIA: Liga A - Naiset

21:30SiirrettyGent N - Oostende N -:-

ESPANJA: SuperLiga

20:30Rio Duero - Manacor -:-

ESPANJA: Superliga - Naiset

18:00SiirrettyLas Palmas N - Sayre Mayser N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

3. eräHyundai Skywalkers - Woori 0:2

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

3. eräHyundai E&C Hillstate N - Hungkuk N 1:1

EUROOPPA: Mestareiden liiga - Naiset

18:00Dynamo Moskova N - THY N -:-
18:00Fenerbahce N - Maritsa Plovdiv N -:-
20:30Mulhouse N - Monza N -:-

EUROOPPA: CEV Cup

14:00Kemerovo - Montpellier 3:0
20:00Monza - Spor Toto -:-
21:30Modena - Tours -:-

EUROOPPA: Challenge Cup

14:00Waldviertel - Halkbank 0:3
18:00Steaua Bucuresti - ACH Ljubljana -:-
21:00Voleibol Teruel - Myjava -:-
21:20Amstetten NO - Lausanne -:-
23:30A. J. F. Bastardo - PAOK -:-

EUROOPPA: MEVZA

18:00VKP Bratislava (Svk) - UVC Graz (Aut) -:-
20:30OK Maribor (Slo) - HAOK Mladost (Cro) -:-

EUROOPPA: MEVZA - Naiset

20:00Vasas N (Hun) - Mladost N (Cro) -:-

HOLLANTI: DELA League - Naiset

20:30SiirrettyFAST N - VV Utrecht N -:-
20:30SiirrettyPapendal/Arnhem N - Voltena N -:-
20:30SiirrettySliedrecht N - Zwolle N -:-
21:00Sneek N - Eurosped N -:-

IRAN: Super League

13:30Azar Battery Urmia - Amol -:-
14:30Gorgan - Shahdab Yazd -:-
14:30Paykan - Javaheri Gonbad -:-
14:30Rafsanjan - Matin Varamin -:-
14:30Saipa Tehran - Rah Yab Marivan -:-
14:30Sirjan - Hoorsun Ramsar -:-
16:30Shahrdari Urmia - Sepahan -:-

ISLANTI: Mizunodeild

22:00Throttur Vogum - Fylkir -:-
22:15Afturelding - Hamar -:-

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

19:45Afturelding N - HK Kopavogur N -:-
21:00Husavik N - Throttur Nes N -:-
22:15Akureyri N - Alftanes N -:-

ITALIA: Coppa Italia A1

21:30Perugia - Padova -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

19:00Scandicci N - Casalmaggiore N -:-

LATVIA: Nacionala Liga

20:00Limbazi - Riga -:-

LIBANON: 1st Division

19:30Mechmech - Bouchrieh -:-

PUOLA: Polish Cup

19:00Kluczbork - GKS Katowice -:-
19:00Legia Warszawa - Jastrzebski -:-
19:00Swidnik - Zawiercie -:-
19:30Gdansk - Cuprum -:-
20:00Projekt Warszawa - Luk Lublin -:-
21:30Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn -:-

PUOLA: I. Liga - Naiset

18:00Energetyk Poznan N - Stezyca N -:-

RANSKA: Ligue A

21:00Toulouse - Plessis Robinson -:-

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

17:00Turda N - Stiinta Bacau N -:-

RUOTSI: Elitserien - Naiset

20:00Örebro N - Sollentuna N -:-

SLOVENIA: 1. DOL

21:00Calcit Kamnik - Crnuce -:-

SLOVENIA: 1. DOL - Naiset

19:00GEN-I Volley NG N - Ankaran N -:-
21:30Grosuplje N - Calcit Kamnik N -:-
21:30SiirrettyKrim N - Nova KBM Branik N -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

20:00Schaffhausen N - Val-de-Travers N -:-
21:00SiirrettyDüdingen N - Geneve N -:-

TANSKA: 1. Division West

20:00Aarhus 2 - Aarhus 3 -:-

TANSKA: 1. Division East

20:00Frederiksberg - Ishoj -:-
21:30VLI - DTU -:-

TANSKA: Volleyligaen - Naiset

21:00Amager N - Gentofte N -:-

TANSKA: 1. Division East - Naiset

20:00VLI N - DTU N -:-

TŠEKKI: Extraliga - Naiset

18:00Ostrava N - TJ Sokol Sternberk N -:-

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

14:00Fenerbahce 2 N - Muratpasa N -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset

19:00TBD-Biodiscovery Tartu N - Tartu Ulikool N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.