Tennis » 27.04.2024 » Kaikki ottelut
ATP - KAKSINPELIT: Madrid (Espanja), massakenttä
12:10Monteiro T. (Bra) - Tsitsipas S. (Gre) 2:012:40Purcell M. (Aus) - Korda S. (Usa) 0:2
12:55Lehecka J. (Cze) - Medjedovic H. (Srb) 2:0
13:50Sinner J. (Ita) - Sonego L. (Ita) 2:0
14:05Cachin P. (Arg) - Tiafoe F. (Usa) 2:1
14:50Kotov P. (Wrl) - Thompson J. (Aus) 2:1
17:15De Minaur A. (Aus) - Nadal R. (Esp) 0:2
17:15Medvedev D. (Wrl) - Arnaldi M. (Ita) 2:1
19:25Bublik A. (Kaz) - Carballes Baena R. (Esp) 2:1
19:35Dimitrov G. (Bul) - Mensik J. (Cze) 1:2
20:05Bautista R. (Esp) - Khachanov K. (Wrl) 1:2
20:20Auger-Aliassime F. (Can) - Mannarino A. (Fra) 2:0
21:00Jarry N. (Chi) - Cobolli F. (Ita) 1:2
21:05Machac T. (Cze) - Shelton B. (Usa) 0:2
22:35Norrie C. (Gbr) - Fonseca J. (Bra) 2:0
22:45Kecmanovic M. (Srb) - Ruud C. (Nor) 0:2
WTA - KAKSINPELIT: Madrid (Espanja), massakenttä
12:10Azarenka V. (Wrl) - Sorribes Tormo S. (Esp) 0:212:10Swiatek I. (Pol) - Cirstea S. (Rou) 2:0
14:10Stephens S. (Usa) - Sakkari M. (Gre) 0:2
15:25Ostapenko J. (Lat) - Carle M. L. (Arg) 2:0
15:35Fernandez L. (Can) - Jabeur O. (Tun) 1:2
18:25Keys M. (Usa) - Samsonova L. (Wrl) 2:0
20:45Haddad Maia B. (Bra) - Navarro E. (Usa) 2:0
21:05Gauff C. (Usa) - Yastremska D. (Ukr) 2:0
WTA - NELINPELIT: Madrid (Espanja), massakenttä
12:50Pavlyuchenkova A./Potapova A. - Melichar N./Perez E. 2:013:00Errani S./Paolini J. - Andreeva M./Zvonareva V. 0:2
14:30Linette M./Zhang S. - Schuurs D./Stefani L. 0:2
14:35Dolehide C./Krawczyk D. - Vekic D./Vesnina E. 2:0
18:30Hsieh S-W./Mertens E. - Muhammad A./Sutjiadi A. 2:1
18:55Boulter K./Vondrousova M. - Kichenok L./Ostapenko J. 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Concepcion (Chile), massakenttä
00:10Sakellaridis S. (Gre) - Mena F. (Arg) 2:118:15Bueno G. (Per) - Pereira J. (Bra) 2:0
20:25Sakellaridis S. (Gre) - Ficovich J. P. (Arg) 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Ostrava (Tšekki), massakenttä
12:10Skatov T. (Kaz) - Squire H. (Ger) 0:214:00Dzumhur D. (Bih) WO - Guinard M. (Fra) -:-
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Rooma (Italia), massakenttä
14:20Moro Canas A. (Esp) - Travaglia S. (Ita) 2:117:15Dellien H. (Bol) - Gaubas V. (Ltu) 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Savannah (USA), massakenttä
20:55Ritschard A. (Sui) - Popko D. (Kaz) 2:023:25Janvier M. (Fra) - Andrade A. (Ecu) 0:2
CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Shenzhen 3 (Kiina), kovakenttä
06:10Duckworth J. (Aus) - Bertola R. (Sui) 2:008:10Harris L. (Rsa) - Lajal M. (Est) 2:0
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Concepcion (Chile), massakenttä
00:30Harper P./Stevenson D. - Bueno G./Farjat T. LUOVUTUS 1:022:05Watanabe S./Takeru Y. - Harper P./Stevenson D. 2:0
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Ostrava (Tšekki), massakenttä
14:10Faria J./Rocha H. - Schnaitter J./Wallner M. 2:0CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Rooma (Italia), massakenttä
12:40Rottoli L./Vincent Ruggeri S. - Johnson L./Mansouri S. 0:2CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Savannah (USA), massakenttä
01:05Harrison C./Willis M. - Gomez F. A./Martinez L. D. 2:119:15Freund S./Ingildsen J. - Harrison C./Willis M. 0:2
CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Shenzhen 3 (Kiina), kovakenttä
10:10Wang A./Zhou Y. - Shimizu Y./Trotter J. K. 0:2ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Antalya 12 (Turkki), massakenttä
11:00Milev Y. (Bul) - Slump S. (Ned) 2:111:00Wassermann D. (Ned) - Kym J. (Sui) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), massakenttä
10:30Dancu V. A. (Rou) - Hampe S. P. (Ger) 1:210:30Demanet E. (Bel) - Fajta P. (Hun) 2:1
10:30Jovic V. (Srb) - Vojinovic L. (Srb) 0:2
10:30Loge J. (Bel) WO - Pavlovic L. (Fra) -:-
10:30Tammaro M. (Ita) WO - Juhas K. (Srb) -:-
11:30Nedic . A. (Bih) - Milojevic N. (Srb) 0:2
11:30Radjenovic V. (Srb) - Popovic S. (Srb) 0:2
11:30Rossi L. (Ita) - Butulija B. (Srb) 0:2
15:00Hampe S. P. (Ger) - Tammaro M. (Ita) 1:2
16:30Butulija B. (Srb) - Loge J. (Bel) 1:2
16:30Milojevic N. (Srb) - Demanet E. (Bel) 2:0
16:30Vojinovic L. (Srb) - Popovic S. (Srb) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Meerbusch (Saksa), massakenttä
15:55Deckers A. (Ned) - Agwi M. (Irl) 0:217:45Oetzbach A. (Ger) - Sperle J. (Ger) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Monastir 17 (Tunisia), kovakenttä
12:00Efstathiou M. (Cyp) - Kumasaka T. (Jpn) 1:212:00Van Wyk K. (Rsa) - Araujo P. (Por) 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Sanxenxo (Espanja), kovakenttä
11:10Fernandez Flores D. (Chi) - Pereira T. (Por) 2:013:35Cesar Porras J. (Arg) - Gulin S. (Wrl) LUOVUTUS 1:0
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Shymkent 2 (Kazakstan), massakenttä
07:00Orlov V. (Ukr) - Shin M. (Uzb) 2:008:30Polukhin S. (Wrl) - Garcia Mestre J. (Esp) 2:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Split (Kroatia), massakenttä
11:30Vrbensky M. (Cze) - Oberleitner N. (Aut) 2:113:00Mikrut L. (Cro) - Dodig M. (Cro) 2:1
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M15 Vero Beach, FL (USA), massakenttä
19:10Jones M. (Usa) - Lilov V. (Usa) 1:221:25Grant W. (Usa) - Johns G. (Usa) 0:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Angers (Ranska), massakenttä (sisäkenttä)
15:00Dougaz A. (Tun) - Bouquet L. (Fra) 2:116:30Marmousez L. (Fra) - Collignon R. (Bel) 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Mosquera (Kolumbia), massakenttä
17:30Gomez J. S. (Col) - Adams H. (Usa) 2:0ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Nottingham (Iso-Britannia), kovakenttä
12:40Hussey G. (Gbr) - Broom C. (Gbr) 1:214:45Mott B. (Aus) - Jubb P. (Gbr) 1:2
ITF MIEHET - KAKSINPELIT: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Italia), massakenttä
11:15Iannaccone F. (Ita) - Picchione A. (Ita) 0:2ITF NAISET - KAKSINPELIT: W100 Oeiras (Portugali), massakenttä
14:05Starodubtseva Y. (Ukr) - Fett J. (Cro) 1:216:40Udvardy P. (Hun) - Kudermetova P. (Wrl) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W100 Tokio (Japani), kovakenttä
06:10Ma Y. (Chn) - Inglis M. (Aus) 1:208:55Shibahara E. (Jpn) - Hontama M. (Jpn) 2:1
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Antalya 11 (Turkki), massakenttä
12:00Eraydin B. (Tur) - Dencheva R. (Bul) 0:212:00Hietaranta L. (Fin) - Sauvant C. (Ger) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), massakenttä
10:30Giraldi Requena A. (Esp) - Falkner Z. (Slo) 2:110:30Ozgen P. (Tur) - Cilekova L. (Svk) 2:0
10:30Pavlou D. (Gre) - Kolonus Z. (Pol) 2:0
10:30Stoilkovska M. (Mkd) - Senic N. (Srb) 0:2
11:30Serban I. M. (Rou) - Yesypchuk D. (Ukr) 2:1
11:30Stevic H. (Fra) - Stankovic A. (Srb) WO -:-
11:30Vojcinakova I. (Svk) - Stojanova J. (Bul) 2:0
11:30Zvonaru I. (Rou) - Encheva L. (Bul) 0:2
15:00Ozgen P. (Tur) - Giraldi Requena A. (Esp) 2:0
17:00Pavlou D. (Gre) - Encheva L. (Bul) 2:1
17:00Serban I. M. (Rou) - Stankovic A. (Srb) 0:2
18:00Vojcinakova I. (Svk) - Senic N. (Srb) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Monastir 15 (Tunisia), kovakenttä
12:00Vanlangendonck E. (Bel) - Paukstyte P. (Ltu) 1:212:00Wildgruber A. (Ger) - Tkacheva M. (Wrl) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Shymkent 2 (Kazakstan), massakenttä
07:00Laskutova K. (Wrl) - Ureke A. (Wrl) 2:007:00Yushchenko V. (Wrl) - Lavino I. (Ita) 2:0
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W15 Telde 4 (Espanja), massakenttä
12:00Garcia Cid Ma. (Esp) - Andrienko M. (Wrl) 2:012:00Jamrichova R. (Svk) - Mettraux M. (Sui) 2:1
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Hammamet 6 (Tunisia), massakenttä
13:00Albie A. (Fra) - Benoit M. (Bel) 0:213:00Struplova J. (Cze) - Vargova N. (Svk) 1:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Mosquera (Kolumbia), massakenttä
23:00Lizarazo Y. (Col) - Ortenzi J. (Arg) 2:0ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Nottingham (Iso-Britannia), kovakenttä
12:30Stojsavljevic M. (Gbr) - Paszek T. (Aut) 2:017:00Weckerle M. (Lux) - Belgraver J. (Fra) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Italia), massakenttä
11:00Lazaro Garcia A. (Esp) - Teichmann J. (Sui) 2:011:00Oliynykova O. (Ukr) - Pigato L. (Ita) 0:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Lopota (Georgia), kovakenttä
12:10Glushko L. (Isr) - Laskevich E. (Wrl) 0:2ITF NAISET - KAKSINPELIT: W50 Wuning (Kiina), kovakenttä
05:10Gasanova A. (Wrl) - Tararudee L. (Tha) 1:205:10You X. (Chn) - Wang Q. (Chn) 1:2
ITF NAISET - KAKSINPELIT: W75 Charlottesville, VA (USA), massakenttä
21:10Chirico L. (Usa) - Joint M. (Aus) 2:023:00Day K. (Usa) - Sun L. (Nzl) 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Antalya 12 (Turkki), massakenttä
12:30Barnat J./Lanik T. - Dinev D./Ujvary M. 2:0ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), massakenttä
13:00Ferrari F./Fumagalli F. - Bulus C./Radovanovic T. 0:213:00Matsuda K./Sueoka Y. - Bozemoj B./Clavel T. 0:2
18:15Bozemoj B./Clavel T. - Bulus C./Radovanovic T. 2:0
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Meerbusch (Saksa), massakenttä
14:10Jong A. M./Muller R. - Broska F./Ramskogler G. 2:0ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Monastir 17 (Tunisia), kovakenttä
11:00Asaba A./Martin D. - Lobanov A./Nesterov A. 0:2ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Shymkent 2 (Kazakstan), massakenttä
07:00Dev S D P./Ganta S. K. R. - Lomakin G./Verbin P. 0:2ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Split (Kroatia), massakenttä
15:30Mikrut L./Poljicak M. LUOVUTUS - Heinonen A./Jakic M. 0:020:00Heinonen A./Jakic M. - Bielinskyi V./Szajrych J. 0:2
ITF MIEHET - NELINPELIT: M15 Vero Beach, FL (USA), massakenttä
00:35Jones A./Jones M. - Bigun M./Lee M. 2:100:40Razeghi A./Woestendick C. - Cabrera M. A./Marrero Curbelo I. 2:0
00:00Razeghi A./Woestendick C. - Jones A./Jones M. 2:1
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Mosquera (Kolumbia), massakenttä
18:30Lock B./Lock C. - Altamirano C./Vithoontien L. 2:023:00Bertran P./Loof T. - Gomez J. S./Kumar P. 2:1
ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Nottingham (Iso-Britannia), kovakenttä
17:25Broom C./Little D. - Davis J./Summers M. 2:1ITF MIEHET - NELINPELIT: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Italia), massakenttä
12:55Lorusso L./Pieri S. - Potenza L./Reitano S. 0:2ITF NAISET - NELINPELIT: W100 Oeiras (Portugali), massakenttä
18:00Jorge F./Jorge M. - Sizikova Y./Wu F. 2:0ITF NAISET - NELINPELIT: W100 Tokio (Japani), kovakenttä
11:30Gibson T./Inglis M. - Birrell K./Jang S. J. 1:2ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Antalya 11 (Turkki), massakenttä
13:30Siedliska N./Zelnickova R. - El Aouni A./Granwehr A. 2:0ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), massakenttä
18:00Bejenaru K. P./Nikcevic T. - Hageman M./Stojanova J. 2:120:30Serban I. M./Vukovic D. - Kolonus Z./Yesypchuk D. 0:2
ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Monastir 15 (Tunisia), kovakenttä
15:45Paukstyte P./Pawlikowska Z. - Corley P. C./Ivanova D. 0:2ITF NAISET - NELINPELIT: W15 Shymkent 2 (Kazakstan), massakenttä
10:45Baidaulet D./Bernovich V. - Ureke A./Yushchenko V. 0:2ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Hammamet 6 (Tunisia), massakenttä
12:00Mansouri Y./Milovanovic E. - McPhee K./Zaytseva K. 0:215:30Gimbrere J./Kulambayeva Z. - McPhee K./Zaytseva K. 2:0
ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Nottingham (Iso-Britannia), kovakenttä
15:30Omae A./Sato H. - Paszek T./Ryser V. 1:2ITF NAISET - NELINPELIT: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Italia), massakenttä
12:30Kubka M./Vedder E. - Christofi E./Sakellaridi S. 2:0ITF NAISET - NELINPELIT: W50 Wuning (Kiina), kovakenttä
08:20Bhosale R./Hourigan P. M. - Cho I-H./Cho T. 2:1ITF NAISET - NELINPELIT: W75 Charlottesville, VA (USA), massakenttä
00:15Appleton E./Gleason Q. - Stollar F./Sun L. 2:119:00Appleton E./Gleason Q. - Kononova M./Kozyreva M. 2:0
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.