REFRESH

Pöytätennis » Tänään » Kaikki ottelut

OTHERS - MIEHET: EM-kisat (Eurooppa) - Playoffit

18:00Drinkhall P. (Eng) - Boll T. (Ger) -:-
18:00Duda B. (Ger) - Levenko A. (Aut) -:-
18:00Dyjas J. (Pol) - Freitas M. (Por) -:-
18:00Falck M. (Swe) - Yigenler A. (Tur) -:-
18:00Franziska P. (Ger) - Ursu V. (Mda) -:-
18:00Gacina A. (Cro) - Ovtcharov D. (Ger) -:-
18:00Gauzy S. (Fra) - Jancarik L. (Cze) -:-
18:00Habesohn D. (Aut) - Szocs H. (Rou) -:-
18:00Ionescu O. (Rou) - Stoyanov N. (Ita) -:-
18:00Jorgic D. (Slo) - Kallberg A. (Swe) -:-
18:00Karlsson K. (Swe) - Sidorenko V. (Rus) -:-
18:00Kulczycki S. (Pol) - Gardos R. (Aut) -:-
18:00Monteiro J. (Por) - Pucar T. (Cro) -:-
18:00Moregard T. (Swe) - Gionis P. (Gre) -:-
18:00Persson J. (Swe) - Apolonia T. (Por) -:-
18:00Tokic B. (Slo) - Filus R. (Ger) -:-

OTHERS - MIEHET: Liga Pro (Venäjä)

23:15Dukhin M. (Rus) - Bardyshev G. (Rus) 0:3
23:25Kazakov V. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) 3:1
23:45Ilin A. (Rus) - Pronin O. (Rus) 3:0
23:45Turabekov T. (Rus) - Kalachev V. (Rus) 3:2
23:55Kalashnikov E. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:1
00:05Churin K. (Rus) - Uezdin A. (Rus) 2:3
00:15Kutuzov O. (Rus) - Slashchev A. (Rus) 1:3
00:20Volkov A. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:0
00:30Kalachev V. (Rus) - Chahur V. (Rus) 0:3
00:45Pronin O. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 3:2
00:45PeruutettuZhurba N. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
00:45Zhurba N. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 2:3
01:00Turabekov T. (Rus) - Churin K. (Rus) 3:1
01:15Ilin A. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 3:1
01:15Kalashnikov E. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
01:30Chahur V. (Rus) - Uezdin A. (Rus) 3:1
01:45Ivanov Va. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) 3:0
01:45PeruutettuPetrov A. (Rus) - Pavlenko R. (Rus) -:-
01:55Evlakhin D. (Rus) - Slashchev A. (Rus) 3:0
02:00Kalachev V. (Rus) - Churin K. (Rus) 3:0
02:15Pronin O. (Rus) - Kutuzov O. (Rus) 0:3
02:15Zhurba N. (Rus) - Volkov A. (Rus) 1:3
02:30Uezdin A. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 0:3
02:45Pavlenko R. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 1:3
02:45Slashchev A. (Rus) - Ilin A. (Rus) 2:3
03:00Churin K. (Rus) - Chahur V. (Rus) 2:3
03:15Kutuzov O. (Rus) - Evlakhin D. (Rus) 1:3
03:15PeruutettuVolkov A. (Rus) - Petrov A. (Rus) -:-
03:15Volkov A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) 3:2
03:30Uezdin A. (Rus) - Kalachev V. (Rus) 0:3
03:45Pavlenko R. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 0:3
03:45Slashchev A. (Rus) - Pronin O. (Rus) 2:3
04:00Chahur V. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 3:0
04:15Evlakhin D. (Rus) - Ilin A. (Rus) 3:1
04:15Ivanov Va. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 1:3
04:15PeruutettuPetrov A. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) -:-
04:30Kalachev V. (Rus) - Uezdin A. (Rus) 3:1
04:45Ivanov Va. (Rus) - Zhurba N. (Rus) 3:0
04:45Pronin O. (Rus) - Slashchev A. (Rus) 1:3
05:00Chahur V. (Rus) - Turabekov T. (Rus) 1:3
05:15Evlakhin D. (Rus) - Ilin A. (Rus) 3:1
05:15Volkov A. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) 3:1
07:30Belugin O. (Rus) - Chernjavskiy M. (Rus) 1:3
07:45Bazilevskii V. (Rus) - Nikulin S. (Rus) 2:3
08:00Kolmin A. (Rus) - Karpovkin G. (Rus) 1:3
08:05Muslikov S. (Rus) - Tsvetkov E. (Rus) 1:3
08:15Razinkov D. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) 3:2
08:30Chernjavskiy M. (Rus) - Kolmin A. (Rus) 3:1
08:30Iskenderov I. (Rus) - Savinskiy A. (Rus) 0:3
3. eräTsvetkov E. (Rus) - Iskenderov I. (Rus) 0:2
1. eräNikulin S. (Rus) - Razinkov D. (Rus) 0:0
09:00Karpovkin G. (Rus) - Belugin O. (Rus) -:-
09:15Petrochenko D. (Rus) - Bazilevskii V. (Rus) -:-
09:15Savinskiy A. (Rus) - Muslikov S. (Rus) -:-
09:30Belugin O. (Rus) - Kolmin A. (Rus) -:-
09:45Bazilevskii V. (Rus) - Razinkov D. (Rus) -:-
09:45Muslikov S. (Rus) - Iskenderov I. (Rus) -:-
10:00Chernjavskiy M. (Rus) - Karpovkin G. (Rus) -:-
10:15Nikulin S. (Rus) - Petrochenko D. (Rus) -:-
10:15Tsvetkov E. (Rus) - Savinskiy A. (Rus) -:-
11:30Dukhin M. (Rus) - Kutin V. (Rus) -:-
11:45Migalov I. (Rus) - Demchenko V. (Ukr) -:-
11:45Nirkov I. (Rus) - Khomenko R. (Rus) -:-
12:00Kazakov A. (Rus) - Bardyshev G. (Rus) -:-
12:15Bazhinov Y. (Rus) - Slachshilin A. (Rus) -:-
12:15Malahov K. (Rus) - Beliakov V. (Rus) -:-
12:30Kutin V. (Rus) - Kazakov A. (Rus) -:-
12:45Demchenko V. (Ukr) - Malahov K. (Rus) -:-
12:45Khomenko R. (Rus) - Bazhinov Y. (Rus) -:-
13:00Bardyshev G. (Rus) - Dukhin M. (Rus) -:-
13:15Beliakov V. (Rus) - Migalov I. (Rus) -:-
13:15Slachshilin A. (Rus) - Nirkov I. (Rus) -:-
13:30Dukhin M. (Rus) - Kazakov A. (Rus) -:-
13:45Migalov I. (Rus) - Malahov K. (Rus) -:-
13:45Nirkov I. (Rus) - Bazhinov Y. (Rus) -:-
14:00Kutin V. (Rus) - Bardyshev G. (Rus) -:-
14:15Demchenko V. (Ukr) - Beliakov V. (Rus) -:-
14:15Khomenko R. (Rus) - Slachshilin A. (Rus) -:-
15:30Yakovlev A. (Rus) - Nemashkalo V. (Rus) -:-
15:45Olshakov K. (Rus) - Matveyev I. (Rus) -:-
15:45Simonov K. (Rus) - Belugin O. (Rus) -:-
16:00Muslikov S. (Rus) - Anisimov E. (Rus) -:-
16:15Bogomolov A. (Rus) - Lanin S. (Rus) -:-
16:15Skotnikov S. (Rus) - Lisov A. (Rus) -:-
16:30Nemashkalo V. (Rus) - Muslikov S. (Rus) -:-
16:45Belugin O. (Rus) - Bogomolov A. (Rus) -:-
16:45Matveyev I. (Rus) - Skotnikov S. (Rus) -:-
17:00Anisimov E. (Rus) - Yakovlev A. (Rus) -:-
17:15Lanin S. (Rus) - Simonov K. (Rus) -:-
17:15Lisov A. (Rus) - Olshakov K. (Rus) -:-
17:30Yakovlev A. (Rus) - Muslikov S. (Rus) -:-
17:45Olshakov K. (Rus) - Skotnikov S. (Rus) -:-
17:45Simonov K. (Rus) - Bogomolov A. (Rus) -:-
18:00Nemashkalo V. (Rus) - Anisimov E. (Rus) -:-
18:15Belugin O. (Rus) - Lanin S. (Rus) -:-
18:15Matveyev I. (Rus) - Lisov A. (Rus) -:-
19:30Kasatkin V. (Rus) - Burov S. (Rus) -:-
19:45Kazakov V. (Rus) - Komarov D. (Rus) -:-
19:45Moshkov I. (Rus) - Grebenyuk B. (Rus) -:-
20:00Zemit I. (Rus) - Chernov V. (Rus) -:-
20:15Marshalov V. (Rus) - Tunitsyn D. (Rus) -:-
20:15Silantev A. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) -:-
20:30Burov S. (Rus) - Zemit I. (Rus) -:-
20:45Grebenyuk B. (Rus) - Marshalov V. (Rus) -:-
20:45Komarov D. (Rus) - Silantev A. (Rus) -:-
21:00Chernov V. (Rus) - Kasatkin V. (Rus) -:-
21:15Frolov A. I. (Rus) - Kazakov V. (Rus) -:-
21:15Tunitsyn D. (Rus) - Moshkov I. (Rus) -:-
21:30Kasatkin V. (Rus) - Zemit I. (Rus) -:-
21:45Kazakov V. (Rus) - Silantev A. (Rus) -:-
21:45Moshkov I. (Rus) - Marshalov V. (Rus) -:-
22:00Burov S. (Rus) - Chernov V. (Rus) -:-
22:15Grebenyuk B. (Rus) - Tunitsyn D. (Rus) -:-
22:15Komarov D. (Rus) - Frolov A. I. (Rus) -:-
23:30Pavlenko R. (Rus) - Turabekov T. (Rus) -:-
23:45Kirilenko A. (Rus) - Ivanov Va. (Rus) -:-
23:45Pronin O. (Rus) - Uvarov A. (Rus) -:-
00:00Putilovsky V. (Rus) - Ilyukhin E. (Rus) -:-
00:15Balakin D. (Rus) - Shirshov V. (Rus) -:-
00:15Zhurba N. (Rus) - Soldatov I. (Rus) -:-
00:30Turabekov T. (Rus) - Sukharnikov N. (Rus) -:-
00:45Ivanov Va. (Rus) - Kalashnikov E. (Rus) -:-
00:45Uvarov A. (Rus) - Vlasov A. (Rus) -:-

OTHERS - MIEHET: Setka Cup (Maailma)

23:05Merta J. (Cze) - Krames J. (Cze) 3:1
23:20Prokopenko D. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) 0:3
23:30Stusek M. (Cze) - Vaculovic L. (Cze) 1:3
23:50Klimov V. (Ukr) - Volynets O. (Ukr) 3:0
00:20Udovenko I. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) 3:2
00:50Skorobahatyi Y. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) 3:1
01:55Kovalchuk O. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 1:3
02:25Chepurnyi A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 0:3
02:55Kovalchuk O. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 0:3
03:25Chepurnyi A. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 3:2
03:55Kovalchuk O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:2
04:25Dukhovenko O. (Ukr) - Chornobab V. (Ukr) 1:3
04:55Chepurnyi A. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:0
05:25Chornobab V. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 3:1
05:55Chornobab V. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:1
06:25Dukhovenko O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:0
06:55Chornobab V. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) 3:2
07:25Dukhovenko O. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 3:0
07:50Rak S. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 3:1
08:00Nemtsov S. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) 3:2
08:05Novikov A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) 3:1
08:10Lutsenko V. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) 1:3
08:15Yurkov A. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) 3:0
08:20Nikolenko S. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) 3:0
08:35Ivanov E. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) 3:0
08:40Obischenko A. (Ukr) - Kolivay O. (Ukr) 0:3
4. eräZaporozhets O. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) 1:2
08:45Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) 3:0
3. eräSachuk S. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) 0:2
3. eräNakliutskyi A. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) 2:0
1. eräTsurkalenko D. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) 0:0
09:00Kundeus I. (Ukr) - Hel V. (Ukr) -:-
09:00Teteruk M. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
09:00Varga K. (Cze) - Adamec L. (Cze) -:-
09:05Yushko R. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) -:-
09:10Bondarenko I. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) -:-
09:15Mishchenko V. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
09:20Rak S. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
09:20Skorobahatyi Y. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) -:-
09:25Bohach S. (Ukr) - Nesterenko K. (Ukr) -:-
09:30Kanka T. (Cze) - Duong P. T. (Cze) -:-
09:30Lutskyi V. (Ukr) - Bahrii O. (Ukr) -:-
09:30Nemtsov S. (Ukr) - Zaporozhets O. (Ukr) -:-
09:35Novikov A. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
09:40Lutsenko V. (Ukr) - Obischenko A. (Ukr) -:-
09:45Yurkov A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
09:50Balbas F. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) -:-
09:50Nakliutskyi A. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
09:55Danchenko V. (Ukr) - Marynkevych I. (Ukr) -:-
10:00Kulynych M. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) -:-
10:00Teteruk M. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
10:00Varga K. (Cze) - Duong P. T. (Cze) -:-
10:05Obrazkov O. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
10:10Bondarenko I. (Ukr) - Kolivay O. (Ukr) -:-
10:15Mishchenko V. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
10:20Nikolenko S. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) -:-
10:20Sachuk S. (Ukr) - Skorobahatyi Y. (Ukr) -:-
10:25Tsurkalenko D. (Ukr) - Nesterenko K. (Ukr) -:-
10:30Kanka T. (Cze) - Adamec L. (Cze) -:-
10:30Kundeus I. (Ukr) - Bahrii O. (Ukr) -:-
10:30Zaporozhets O. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
10:35Ivanov E. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
10:40Obischenko A. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) -:-
10:45Kolbasenko O. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
10:50Balbas F. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) -:-
10:50Rak S. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
10:55Marynkevych I. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
11:00Bihun R. (Ukr) - Hel V. (Ukr) -:-
11:00Nemtsov S. (Ukr) - Bindas O. (Ukr) -:-
11:00Varga K. (Cze) - Kanka T. (Cze) -:-
11:05Novikov A. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) -:-
11:10Lutsenko V. (Ukr) - Kolivay O. (Ukr) -:-
11:15Yurkov A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
11:20Nakliutskyi A. (Ukr) - Nikolenko S. (Ukr) -:-
11:20Skorobahatyi Y. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) -:-
11:25Bohach S. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
11:30Duong P. T. (Cze) - Adamec L. (Cze) -:-
11:30Lutskyi V. (Ukr) - Kulynych M. (Ukr) -:-
11:30Teteruk M. (Ukr) - Zaporozhets O. (Ukr) -:-
11:35Yushko R. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
11:40Bondarenko I. (Ukr) - Obischenko A. (Ukr) -:-
11:45Mishchenko V. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
11:50Efimenko I. (Ukr) - Korobko V. (Ukr) -:-
11:50Sachuk S. (Ukr) - Prokopenko D. (Ukr) -:-
11:55Tsurkalenko D. (Ukr) - Marynkevych I. (Ukr) -:-
12:00Bindas O. (Ukr) - Mosuk N. (Ukr) -:-
12:00Kundeus I. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) -:-
12:05Ivanov E. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
12:10Kolivay O. (Ukr) - Dmytruk I. (Ukr) -:-
12:15Mrykh M. (Ukr) - Evtodiy V. (Ukr) -:-
12:20Balbas F. (Ukr) - Skorobahatyi Y. (Ukr) -:-
12:20Nakliutskyi A. (Ukr) - Rak S. (Ukr) -:-
12:25Danchenko V. (Ukr) - Nesterenko K. (Ukr) -:-
12:30Kulynych M. (Ukr) - Bahrii O. (Ukr) -:-
12:30Teteruk M. (Ukr) - Nemtsov S. (Ukr) -:-
12:35Novikov A. (Ukr) - Yushko R. (Ukr) -:-
12:40Bondarenko I. (Ukr) - Lutsenko V. (Ukr) -:-
12:45Mishchenko V. (Ukr) - Yurkov A. (Ukr) -:-
12:50Prokopenko D. (Ukr) - Klimov V. (Ukr) -:-
12:55Bohach S. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
13:00Ako D. (Cze) - Marasek D. (Cze) -:-
13:00Lutskyi V. (Ukr) - Hel V. (Ukr) -:-
13:05Ivanov E. (Ukr) - Obrazkov O. (Ukr) -:-
13:20Balbas F. (Ukr) - Sachuk S. (Ukr) -:-
13:25Tsurkalenko D. (Ukr) - Danchenko V. (Ukr) -:-
13:30Blazek J. (Cze) - Raska M. (Cze) -:-
13:30Kundeus I. (Ukr) - Kulynych M. (Ukr) -:-
13:35Hrytsai A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
13:55Bohach S. (Ukr) - Marynkevych I. (Ukr) -:-
14:00Ako D. (Cze) - Raska M. (Cze) -:-
14:00Lutskyi V. (Ukr) - Bihun R. (Ukr) -:-
14:05Novikov A. (Ukr) - Ivanov E. (Ukr) -:-
14:25Nesterenko K. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
14:30Bahrii O. (Ukr) - Hel V. (Ukr) -:-
14:30Blazek J. (Cze) - Marasek D. (Cze) -:-
14:35Yushko R. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
14:55Tsurkalenko D. (Ukr) - Bohach S. (Ukr) -:-
15:00Ako D. (Cze) - Blazek J. (Cze) -:-
15:00Kundeus I. (Ukr) - Lutskyi V. (Ukr) -:-
15:05Obrazkov O. (Ukr) - Hrytsai A. (Ukr) -:-
15:25Danchenko V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
15:30Kulynych M. (Ukr) - Hel V. (Ukr) -:-
15:30Raska M. (Cze) - Marasek D. (Cze) -:-
15:30Rychkou V. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:-
15:35Sotnikov E. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
15:45Vasylyshyn I. (Ukr) - Pereguda O. (Ukr) -:-
15:55Marynkevych I. (Ukr) - Nesterenko K. (Ukr) -:-
16:00Bihun R. (Ukr) - Bahrii O. (Ukr) -:-
16:00Kotov Y. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
16:05Hostiev M. (Ukr) - Dolyna S. (Ukr) -:-
16:15Lukianchuk S. (Ukr) - Kostenko A. (Ukr) -:-
16:30Honchar Y. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
16:35Paksiutov S. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
16:45Tsoi K. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:-
17:00Rychkou V. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
17:00Zlamala M. (Cze) - Brichacek D. (Cze) -:-
17:05Sotnikov E. (Ukr) - Dolyna S. (Ukr) -:-
17:15Vasylyshyn I. (Ukr) - Kostenko A. (Ukr) -:-
17:30Horak D. (Cze) - Juhasz M. (Cze) -:-
17:30Mishchenko O. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:-
17:35Voloshko V. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
17:45Dovzhenko S. (Ukr) - Pereguda O. (Ukr) -:-
18:00Kotov Y. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) -:-
18:00Zlamala M. (Cze) - Juhasz M. (Cze) -:-
18:05Hostiev M. (Ukr) - Paksiutov S. (Ukr) -:-
18:15Lukianchuk S. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
18:30Horak D. (Cze) - Brichacek D. (Cze) -:-
18:30Rychkou V. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
18:35Sotnikov E. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
18:45Vasylyshyn I. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:-
19:00Honchar Y. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
19:00Zlamala M. (Cze) - Horak D. (Cze) -:-
19:05Paksiutov S. (Ukr) - Dolyna S. (Ukr) -:-
19:15Tsoi K. (Ukr) - Kostenko A. (Ukr) -:-
19:30Juhasz M. (Cze) - Brichacek D. (Cze) -:-
19:30Kotov Y. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:-
19:35Hostiev M. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
19:45Lukianchuk S. (Ukr) - Pereguda O. (Ukr) -:-
20:00Rychkou V. (Ukr) - Honchar Y. (Ukr) -:-
20:05Sotnikov E. (Ukr) - Paksiutov S. (Ukr) -:-
20:15Vasylyshyn I. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
20:30Kotov Y. (Ukr) - Mishchenko O. (Ukr) -:-
20:35Hostiev M. (Ukr) - Voloshko V. (Ukr) -:-
20:45Lukianchuk S. (Ukr) - Dovzhenko S. (Ukr) -:-
21:00Babenko P. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:-
21:00Holan J. (Cze) - Zlamal J. (Cze) -:-
21:05Dolyna S. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
21:15Kostenko A. (Ukr) - Pereguda O. (Ukr) -:-
21:30Prida K. (Cze) - Grossu A. (Cze) -:-
21:30Rychkou V. (Ukr) - Kotov Y. (Ukr) -:-
21:35Sotnikov E. (Ukr) - Hostiev M. (Ukr) -:-
21:45Vasylyshyn I. (Ukr) - Lukianchuk S. (Ukr) -:-
22:00Holan J. (Cze) - Grossu A. (Cze) -:-
22:00Honchar Y. (Ukr) - Shmyndra Y. (Ukr) -:-
22:05Paksiutov S. (Ukr) - Kovalenko I. (Ukr) -:-
22:15Tsoi K. (Ukr) - Pereguda O. (Ukr) -:-
22:30Mishchenko O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
22:30Prida K. (Cze) - Zlamal J. (Cze) -:-
22:35Voloshko V. (Ukr) - Dolyna S. (Ukr) -:-
22:45Dovzhenko S. (Ukr) - Kostenko A. (Ukr) -:-
23:00Holan J. (Cze) - Prida K. (Cze) -:-
23:30Grossu A. (Cze) - Zlamal J. (Cze) -:-
00:05Kyilo V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
00:25Lysenko O. (Ukr) - Bondarenko S. (Ukr) -:-
00:35Sokolov S. (Ukr) - Kuleshov G. (Ukr) -:-
00:55Isakov V. (Ukr) - Liushnia O. (Ukr) -:-

OTHERS - MIEHET: TT Cup (Ukraina)

23:05Kohut B. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) 2:3
23:05Yaremchuk D. (Ukr) - Lyevshyn V. (Ukr) 1:3
23:35Lysak A. (Ukr) - Nodar K. (Ukr) 3:0
23:45Lohosha D. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:1
00:05Yarovoy V. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) 3:0
00:15Khvysiuk A. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 3:0
00:35Obidnyi O. (Ukr) - Nodar K. (Ukr) 3:2
00:45Tkachuk S. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:1
01:05Lysak A. (Ukr) - Yarovoy V. (Ukr) 1:3
01:15Tkachuk S. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 3:0
01:35Obidnyi O. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) 3:2
01:45Khvysiuk A. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:2
02:05Yarovoy V. (Ukr) - Nodar K. (Ukr) 1:3
02:15Tkachuk S. (Ukr) - Khvysiuk A. (Ukr) 3:0
02:35Obidnyi O. (Ukr) - Yarovoy V. (Ukr) 3:2
02:45Gavrilyuk O. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 3:0
03:05Lysak A. (Ukr) - Maslov A. (Ukr) 3:1
03:15Tkachuk S. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:1
03:35Obidnyi O. (Ukr) - Lysak A. (Ukr) 0:3
03:45Khvysiuk A. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 3:2
04:05Maslov A. (Ukr) - Nodar K. (Ukr) 2:3
04:15Khvysiuk A. (Ukr) - Gavrilyuk O. (Ukr) 3:2
04:45Tkachuk S. (Ukr) - Lohosha D. (Ukr) 3:0
05:15Khvysiuk A. (Ukr) - Tkachuk S. (Ukr) 1:3
07:50Derevynskyi D. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) 3:1
07:55Zakharov Y. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) 3:0
08:30Kubrak S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) 3:1
08:30Zakladnyi M. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) 3:1
4. eräMatsehora I. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) 1:2
08:45Sukhomlyn R. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) 0:3
3. eräKovalchuk N. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) 0:2
2. eräGrushko V. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) 0:1
1. eräMaksymchuk I. (Ukr) - Abroskin Y. (Ukr) 0:0
09:00Kinash S. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
09:05Vasylchuk P. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
09:10Zapletniuk A. (Ukr) - Sereda V. (Ukr) -:-
09:20Bosak V. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) -:-
09:25Teterya U. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
09:30Kibanov V. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
09:30Naida O. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) -:-
09:35Pokydko S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
09:40Kolesnik P. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) -:-
09:45Myrza A. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) -:-
09:55Medvedev A. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
10:00Verbianyi V. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
10:05Poliakov S. (Ukr) - Abroskin Y. (Ukr) -:-
10:05Reznichenko R. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
10:10Derevynskyi D. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
10:15Zakharov Y. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
10:20Sukhomlyn R. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
10:30Matsehora I. (Ukr) - Bosak V. (Ukr) -:-
10:35Kovalchuk N. (Ukr) - Teterya U. (Ukr) -:-
10:40Maksymchuk I. (Ukr) - Kibanov V. (Ukr) -:-
10:40Reznichenko R. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) -:-
10:45Kubrak S. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) -:-
10:50Zakladnyi M. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) -:-
10:55Myrza A. (Ukr) - Sereda V. (Ukr) -:-
11:05Medvedev A. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) -:-
11:10Verbianyi V. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
11:15Naida O. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
11:15Poliakov S. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
11:20Pokydko S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
11:25Kolesnik P. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
11:30Zapletniuk A. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) -:-
11:40Bosak V. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
11:45Teterya U. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
11:50Kibanov V. (Ukr) - Abroskin Y. (Ukr) -:-
11:50Reznichenko R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
11:55Yarovoi O. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
12:00Shepel V. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) -:-
12:05Myrza A. (Ukr) - Zapletniuk A. (Ukr) -:-
12:15Medvedev A. (Ukr) - Bosak V. (Ukr) -:-
12:20Verbianyi V. (Ukr) - Teterya U. (Ukr) -:-
12:25Grushko V. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
12:25Poliakov S. (Ukr) - Kibanov V. (Ukr) -:-
12:30Derevynskyi D. (Ukr) - Kubrak S. (Ukr) -:-
12:35Zakharov Y. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
12:40Sukhomlyn R. (Ukr) - Sereda V. (Ukr) -:-
12:50Matsehora I. (Ukr) - Vatsyn I. (Ukr) -:-
12:55Kovalchuk N. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
13:00Maksymchuk I. (Ukr) - Pyasta P. (Ukr) -:-
13:00Naida O. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) -:-
13:05Pokydko S. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
13:10Kolesnik P. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
13:15Myrza A. (Ukr) - Sukhomlyn R. (Ukr) -:-
13:25Medvedev A. (Ukr) - Matsehora I. (Ukr) -:-
13:30Verbianyi V. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
13:35Poliakov S. (Ukr) - Maksymchuk I. (Ukr) -:-
13:35Reznichenko R. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
13:40Kinash S. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
13:45Vasylchuk P. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
13:50Sereda V. (Ukr) - Gergeliuk S. (Ukr) -:-
14:00Vatsyn I. (Ukr) - Demchuk I. (Ukr) -:-
14:05Danyliuk N. (Ukr) - Gritsienko N. (Ukr) -:-
14:10Pyasta P. (Ukr) - Abroskin Y. (Ukr) -:-
14:10Reznichenko R. (Ukr) - Grushko V. (Ukr) -:-
14:15Kubrak S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
14:20Zakladnyi M. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) -:-
14:45Naida O. (Ukr) - Arzanov D. (Ukr) -:-
14:50Pokydko S. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) -:-
14:55Kolesnik P. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) -:-
15:20Reznichenko R. (Ukr) - Naida O. (Ukr) -:-
15:25Kubrak S. (Ukr) - Yarovoi O. (Ukr) -:-
15:30Zakladnyi M. (Ukr) - Shepel V. (Ukr) -:-
15:35Korbut N. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) -:-
16:00Derevynskyi D. (Ukr) - Komar V. (Ukr) -:-
16:05Zakharov Y. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
16:10Zazimko S. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
16:20Kotov V. (Ukr) - Prokhoruk I. (Ukr) -:-
16:40Kolesnik P. (Ukr) - Zakladnyi M. (Ukr) -:-
16:45Panchenko B. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) -:-
16:55Skhabovskyi M. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) -:-
17:10Derevynskyi D. (Ukr) - Kinash S. (Ukr) -:-
17:15Zakharov Y. (Ukr) - Vasylchuk P. (Ukr) -:-
17:20Korbut N. (Ukr) - Zazimko S. (Ukr) -:-
17:30Trachuk V. (Ukr) - Prokhoruk I. (Ukr) -:-
17:45Komar V. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
17:50Makarchuk K. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) -:-
17:55Panchenko B. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
18:05Kotov V. (Ukr) - Skhabovskyi M. (Ukr) -:-
18:25Kolesnik P. (Ukr) - Zakharov Y. (Ukr) -:-
18:30Zazimko S. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) -:-
18:40Trachuk V. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) -:-
18:55Kinash S. (Ukr) - Stasevskiy O. (Ukr) -:-
19:00Vasylchuk P. (Ukr) - Zaika B. (Ukr) -:-
19:05Panchenko B. (Ukr) - Zazimko S. (Ukr) -:-
19:15Skhabovskyi M. (Ukr) - Prokhoruk I. (Ukr) -:-
19:35Shepel V. (Ukr) - Makarchuk K. (Ukr) -:-
19:40Korbut N. (Ukr) - Kaptanovskyi A. (Ukr) -:-
19:50Trachuk V. (Ukr) - Skhabovskyi M. (Ukr) -:-
20:15Panchenko B. (Ukr) - Korbut N. (Ukr) -:-
20:25Kotov V. (Ukr) - Oliynyk R. (Ukr) -:-
20:50Kaptanovskyi A. (Ukr) - Krasutskyi A. (Ukr) -:-
21:00Trachuk V. (Ukr) - Kotov V. (Ukr) -:-
21:35Oliynyk R. (Ukr) - Prokhoruk I. (Ukr) -:-

OTHERS - MIEHET: TT Star Series (Tšekki)

09:00Reitspies D. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
09:35Tymofieiev O. (Ukr) - Vrablik J. (Cze) -:-
10:10David P. (Cze) - Benes M. (Cze) -:-
10:45Sklensky M. (Cze) - Blinka M. (Cze) -:-
11:15Reitspies D. (Cze) - Vrablik J. (Cze) -:-
11:45Tymofieiev O. (Ukr) - David P. (Cze) -:-
12:15Sklensky M. (Cze) - Tregler T. (Cze) -:-
12:45Benes M. (Cze) - Blinka M. (Cze) -:-
13:15Reitspies D. (Cze) - David P. (Cze) -:-
13:45Sklensky M. (Cze) - Vrablik J. (Cze) -:-
14:15Tregler T. (Cze) - Blinka M. (Cze) -:-
14:45Tymofieiev O. (Ukr) - Benes M. (Cze) -:-

OTHERS - MIEHET: Win Cup (Ukraina)

23:10Krol Y. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 0:3
23:30Vavrenyuk S. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 2:3
23:45Borysov A. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:0
00:05Kalenik S. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 3:1
00:20Krol Y. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 1:3
00:40Lazebny R. (Ukr) - Smetenko V. (Ukr) 2:3
00:55Gaynyuk V. (Ukr) - Kovalenko Vl. (Ukr) 3:0
01:15Smetenko V. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 1:3
01:30Kovalenko Vl. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:0
01:50Lazebny R. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 1:3
02:05Gaynyuk V. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 1:3
02:25Lazebny R. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 3:1
02:40Gaynyuk V. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 3:0
03:00Krivoshey S. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 3:0
03:00Smetenko V. (Ukr) - Vavrenyuk S. (Ukr) 1:3
03:15Kovalenko Vl. (Ukr) - Borysov A. (Ukr) 3:2
03:30Vaniev P. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:2
03:35Vavrenyuk S. (Ukr) - Kalenik S. (Ukr) 2:3
03:50Borysov A. (Ukr) - Krol Y. (Ukr) 0:3
04:00Krivoshey S. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) 3:0
04:10Smetenko V. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) 3:0
04:25Kovalenko Vl. (Ukr) - Gaynyuk V. (Ukr) 2:3
04:30Vaniev P. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 0:3
05:00Krivoshey S. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) 3:2
05:30Rybakov Y. (Ukr) - Sharpay V. (Ukr) 1:3
06:00Sharpay V. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) 3:1
06:30Rybakov Y. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) -:-
07:00Rybakov Y. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) -:-
07:30Sharpay V. (Ukr) - Vaniev P. (Ukr) -:-
08:00Gusev V. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) 0:3
08:00Kharchenko S. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) 0:3
08:00Vaniev P. (Ukr) - Krivoshey S. (Ukr) -:-
08:30Bortsov D. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) 1:3
08:30Gulevskiy R. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) 3:0
08:30Kireev S. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) 3:2
08:30Panin V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) 3:1
08:30Sharpay V. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
08:45Bratukhin Y. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) 3:0
09:00Dyakov V. (Ukr) - Pilguy A. (Ukr) -:-
09:00Gusev V. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
09:00Kharchenko S. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
09:00Rubtsov S. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
09:15Tarasenko V. (Ukr) - Gavran D. (Ukr) -:-
09:30Bortsov D. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
09:30Gulevskiy R. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
09:30Kireev S. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
09:30Panin V. (Ukr) - Pilguy A. (Ukr) -:-
09:30Zotov G. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) -:-
09:45Bratukhin Y. (Ukr) - Gavran D. (Ukr) -:-
10:00Dyakov V. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
10:00Gusev V. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
10:00Kharchenko S. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
10:00Pavlyuk O. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
10:00Rubtsov S. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
10:15Tarasenko V. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
10:30Chernetskiy I. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
10:30Gulevskiy R. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
10:30Panin V. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
10:30Polusmiak V. (Ukr) - Khamurda V. (Ukr) -:-
10:30Zotov G. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
10:45Bratukhin Y. (Ukr) - Tarasenko V. (Ukr) -:-
11:00Cherednichenko P. (Ukr) - Goloveshkin A. (Ukr) -:-
11:00Khamurda V. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
11:00Pavlyuk O. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) -:-
11:00Pilguy A. (Ukr) - Reva A. (Ukr) -:-
11:00Pisklov S. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
11:15Gavran D. (Ukr) - Misevra V. (Ukr) -:-
11:30Chernetskiy I. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
11:30Goloveshkin A. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
11:30Polusmiak V. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
11:30Reva A. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
11:30Zotov G. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
11:45Misevra V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
12:00Cherednichenko P. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
12:00Chernetskiy I. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
12:00Korniienko M. (Ukr) - Boiko S. (Ukr) -:-
12:00Pilguy A. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
12:00Polusmiak V. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
12:15Gavran D. (Ukr) - Tarasenko V. (Ukr) -:-
12:30Boiko S. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
12:30Cherednichenko P. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
12:30Khamurda V. (Ukr) - Bortsov D. (Ukr) -:-
12:30Pilguy A. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
12:30Pisklov S. (Ukr) - Kireev S. (Ukr) -:-
12:45Gavran D. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
13:00Bortsov D. (Ukr) - Kharchenko S. (Ukr) -:-
13:00Goloveshkin A. (Ukr) - Rubtsov S. (Ukr) -:-
13:00Kireev S. (Ukr) - Gusev V. (Ukr) -:-
13:00Korniienko M. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
13:00Reva A. (Ukr) - Dyakov V. (Ukr) -:-
13:15Misevra V. (Ukr) - Tarasenko V. (Ukr) -:-
13:30Dyakov V. (Ukr) - Panin V. (Ukr) -:-
13:30Khamurda V. (Ukr) - Polusmiak V. (Ukr) -:-
13:30Korniienko M. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
13:30Pisklov S. (Ukr) - Chernetskiy I. (Ukr) -:-
13:30Rubtsov S. (Ukr) - Gulevskiy R. (Ukr) -:-
13:45Tarasenko V. (Ukr) - Bratukhin Y. (Ukr) -:-
14:00Boiko S. (Ukr) - Pavlyuk O. (Ukr) -:-
14:00Goloveshkin A. (Ukr) - Cherednichenko P. (Ukr) -:-
14:00Reva A. (Ukr) - Pilguy A. (Ukr) -:-
14:15Misevra V. (Ukr) - Gavran D. (Ukr) -:-
14:30Pavlyuk O. (Ukr) - Zotov G. (Ukr) -:-
14:30Vakulenko D. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
14:30Zemiantsev S. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
14:45Kalyanov V. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
14:45Skachenko S. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) -:-
15:00Boiko S. (Ukr) - Korniienko M. (Ukr) -:-
15:00Kirsanov K. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
15:00Popov A. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
15:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
15:15Moroz K. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
15:15Nemchenko D. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
15:30Fedorchenko A. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
15:30Gutnichenko A. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
15:30Plishilo V. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
15:45Goradze A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
15:45Sukovatiy I. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
15:45Tsubera R. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
16:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) -:-
16:00Vakulenko D. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
16:00Yunchyk V. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
16:15Ermolaev A. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
16:15Kalyanov V. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
16:15Kozhenkov I. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
16:30Gutnichenko A. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) -:-
16:30Kirsanov K. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) -:-
16:30Zemiantsev S. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
16:45Goradze A. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
16:45Moroz K. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) -:-
16:45Skachenko S. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
17:00Derypaska R. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
17:00Shalgorodskiy N. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
17:00Yunchyk V. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) -:-
17:15Ermolaev A. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
17:15Nemchenko D. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) -:-
17:15Varchenko M. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
17:30Fedorchenko A. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
17:30Plakhteyev N. (Ukr) - Gedz V. (Ukr) -:-
17:30Yunchyk V. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
17:45Goradze A. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
17:45Kozhenkov I. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
17:45Sukovatiy I. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
18:00Gedz V. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
18:00Vakulenko D. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
18:00Zemiantsev S. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
18:15Abalmaz S. (Ukr) - Krokhmal V. (Ukr) -:-
18:15Kalyanov V. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
18:15Skachenko S. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
18:30Kirsanov K. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
18:30Plakhteyev N. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
18:30Popov A. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
18:45Krokhmal V. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
18:45Moroz K. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
18:45Nemchenko D. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
19:00Derypaska R. (Ukr) - Vakulenko D. (Ukr) -:-
19:00Plakhteyev N. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
19:00Plishilo V. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
19:15Abalmaz S. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
19:15Tsubera R. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) -:-
19:15Varchenko M. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) -:-
19:30Fedorchenko A. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
19:30Gedz V. (Ukr) - Gutnichenko A. (Ukr) -:-
19:30Vakulenko D. (Ukr) - Plishilo V. (Ukr) -:-
19:45Abalmaz S. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
19:45Kalyanov V. (Ukr) - Tsubera R. (Ukr) -:-
19:45Sukovatiy I. (Ukr) - Kozhenkov I. (Ukr) -:-
20:00Gutnichenko A. (Ukr) - Shalgorodskiy N. (Ukr) -:-
20:00Kirsanov K. (Ukr) - Popov A. (Ukr) -:-
20:00Zemiantsev S. (Ukr) - Derypaska R. (Ukr) -:-
20:15Krokhmal V. (Ukr) - Ermolaev A. (Ukr) -:-
20:15Moroz K. (Ukr) - Nemchenko D. (Ukr) -:-
20:15Skachenko S. (Ukr) - Varchenko M. (Ukr) -:-
20:30Derypaska R. (Ukr) - Kirsanov K. (Ukr) -:-
20:30Gedz V. (Ukr) - Plakhteyev N. (Ukr) -:-
20:30Popov A. (Ukr) - Fedorchenko A. (Ukr) -:-
20:45Ermolaev A. (Ukr) - Goradze A. (Ukr) -:-
20:45Nemchenko D. (Ukr) - Sukovatiy I. (Ukr) -:-
20:45Varchenko M. (Ukr) - Moroz K. (Ukr) -:-
21:00Plishilo V. (Ukr) - Zemiantsev S. (Ukr) -:-
21:00Popov A. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) -:-
21:15Kozhenkov I. (Ukr) - Kalyanov V. (Ukr) -:-
21:15Krokhmal V. (Ukr) - Abalmaz S. (Ukr) -:-
21:15Tsubera R. (Ukr) - Skachenko S. (Ukr) -:-
21:45Vaniev P. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
22:00Oprysk M. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
22:20Shapovalov O. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
22:35Samoilov V. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
22:55Vaniev P. (Ukr) - Rybakov Y. (Ukr) -:-
23:10Oprysk M. (Ukr) - Plyushch P. (Ukr) -:-
23:30Shapovalov O. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
23:45Samoilov V. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-
00:05Vaniev P. (Ukr) - Shapovalov O. (Ukr) -:-
00:20Oprysk M. (Ukr) - Samoilov V. (Ukr) -:-
00:40Rybakov Y. (Ukr) - Nepochatov A. (Ukr) -:-
00:55Plyushch P. (Ukr) - Ivchenko D. (Ukr) -:-

OTHERS - NAISET: EM-kisat (Eurooppa) - Playoffit

14:15Altinkaya S. (Tur) - de Nutte S. (Lux) -:-
14:15Balazova B. (Svk) - Yuan J. N. (Fra) -:-
14:15Bergström L. (Swe) - Szocs B. (Rou) -:-
14:15Brateyko S. (Ukr) - Yu F. (Por) -:-
14:15Chasselin P. (Fra) - Shan X. (Ger) -:-
14:15Eerland B. (Ned) - Dodean D. (Rou) -:-
14:15Han Y. (Ger) - Loeuillette S. (Fra) -:-
14:15Ho T.T. (Eng) - Solja P. (Ger) -:-
14:15Kallberg Ch. (Swe) - Imre L. (Hun) -:-
14:15Matelova H. (Cze) - Bajor N. (Pol) -:-
14:15Migot M. (Fra) - Todorovic A. (Srb) -:-
14:15Ni X. (Lux) - Bilenko T. (Ukr) -:-
14:15Pavade P. (Fra) - Samara E. (Rou) -:-
14:15Polcanova S. (Aut) - Diaconu A. (Rou) -:-
14:15Surjan S. (Srb) - Pesotska M. (Ukr) -:-
14:15Winter S. (Ger) - Jeger M. (Cro) -:-

OTHERS - NAISET: Setka Cup (Maailma)

00:05Nikichenko O. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) 3:1
00:35Babii A. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) 0:3
01:05Agalakova I. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 1:3
01:35Nikichenko O. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) 2:3
02:05Havelia A. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) 3:2
02:35Babii A. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) 2:3
03:05Nikichenko O. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 3:1
03:35Agalakova I. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) 1:3
04:05Babii A. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) 3:1
04:35Nikichenko O. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) 3:1
05:05Babii A. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) 1:3
05:35Anarmetova V. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) 3:2
06:05Nikichenko O. (Ukr) - Babii A. (Ukr) 1:3
06:35Agalakova I. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) 1:3
07:05Havelia A. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) 0:3
15:20Kutkova O. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
15:40Andreeva L. (Ukr) - Dushyna D. (Ukr) -:-
15:50Konkulovska I. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
16:10Kurpa O. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
16:20Svydnytska N. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
16:25Shevchuk A. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) -:-
16:40Mudrak T. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) -:-
16:50Kutkova O. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
16:55Kolosovska O. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) -:-
17:10Andreeva L. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
17:20Hryhoruk M. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
17:25Agalakova I. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) -:-
17:40Pachich Y. (Ukr) - Dushyna D. (Ukr) -:-
17:50Konkulovska I. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
17:55Shevchuk A. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) -:-
18:10Kurpa O. (Ukr) - Mudrak T. (Ukr) -:-
18:20Kutkova O. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
18:25Havelia A. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) -:-
18:40Andreeva L. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) -:-
18:50Svydnytska N. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
18:55Kolosovska O. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) -:-
19:10Mudrak T. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
19:20Dubrova A. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) -:-
19:20Konkulovska I. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
19:25Shevchuk A. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) -:-
19:40Kurpa O. (Ukr) - Dushyna D. (Ukr) -:-
19:50Kutkova O. (Ukr) - Svydnytska N. (Ukr) -:-
19:50Saltanovskaya M. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
19:55Agalakova I. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) -:-
20:10Andreeva L. (Ukr) - Mudrak T. (Ukr) -:-
20:20Konkulovska I. (Ukr) - Hryhoruk M. (Ukr) -:-
20:20Yevtodii D. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) -:-
20:25Kolosovska O. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) -:-
20:40Kurpa O. (Ukr) - Pachich Y. (Ukr) -:-
20:50Dubrova A. (Ukr) - Saltanovskaya M. (Ukr) -:-
20:50Faflei R. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
20:55Shevchuk A. (Ukr) - Agalakova I. (Ukr) -:-
21:10Zharkova K. (Ukr) - Dushyna D. (Ukr) -:-
21:20Kutkova O. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) -:-
21:20Yevtodii D. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
21:25Kolosovska O. (Ukr) - Havelia A. (Ukr) -:-
21:40Andreeva L. (Ukr) - Kurpa O. (Ukr) -:-
21:50Saltanovskaya M. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) -:-
21:50Svydnytska N. (Ukr) - Umantsyv O. (Ukr) -:-
21:55Anarmetova V. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) -:-
22:10Mudrak T. (Ukr) - Dushyna D. (Ukr) -:-
22:20Dubrova A. (Ukr) - Somova K. (Ukr) -:-
22:20Hryhoruk M. (Ukr) - Faflei R. (Ukr) -:-
22:25Shevchuk A. (Ukr) - Kolosovska O. (Ukr) -:-
22:40Pachich Y. (Ukr) - Zharkova K. (Ukr) -:-
22:50Yevtodii D. (Ukr) - Saltanovskaya M. (Ukr) -:-
22:55Agalakova I. (Ukr) - Kabakova L. (Ukr) -:-
23:20Somova K. (Ukr) - Dudnyk A. (Ukr) -:-
23:25Havelia A. (Ukr) - Anarmetova V. (Ukr) -:-
23:50Yevtodii D. (Ukr) - Dubrova A. (Ukr) -:-

OTHERS - NAISET: TT Cup (Ukraina)

4. eräHud V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) 2:1
09:15Kondratenko V. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) -:-
09:50Kurishenko M. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
10:25Hud V. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
11:00Kurishenko M. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) -:-
11:35Kondratenko V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
12:10Kurishenko M. (Ukr) - Kondratenko V. (Ukr) -:-
12:45Hud V. (Ukr) - Evtodii I. (Ukr) -:-
13:20Kurishenko M. (Ukr) - Hud V. (Ukr) -:-
13:55Evtodii I. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
15:40Tatianina T. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) -:-
16:15Hodko Y. (Ukr) - Zavinovskaya K. (Ukr) -:-
16:50Pryshchepa V. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) -:-
17:25Tatianina T. (Ukr) - Hodko Y. (Ukr) -:-
18:00Pryshchepa V. (Ukr) - Zavinovskaya K. (Ukr) -:-
18:35Hodko Y. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) -:-
19:10Pryshchepa V. (Ukr) - Hodko Y. (Ukr) -:-
19:45Tatianina T. (Ukr) - Zavinovskaya K. (Ukr) -:-
20:20Pryshchepa V. (Ukr) - Tatianina T. (Ukr) -:-
20:55Zavinovskaya K. (Ukr) - Miklukha A. (Ukr) -:-

OTHERS - NELINPELIT MIEHET: EM-kisat (Eurooppa)

11:40Lambiet F./Allegro M. - Skachkov K./Sidorenko V. -:-
11:40Geraldo J./Carvalho D. - Szudi A./Ecseki N. -:-
11:40Katsman L./Grebnev M. - Falck M./Karlsson K. -:-
11:40Gardos R./Habesohn D. - Stoyanov N./Bobocica M. -:-
11:40Persson J./Kallberg A. - Jorgic D./Pucar T. -:-
11:40Apolonia T./Monteiro J. - Kulczycki S./Kubik M. -:-
11:40Sirucek P./Polansky T. - Dyjas J./Nuytinck C. -:-
11:40Duda B./Qiu D. - Olah B./Naumi A. -:-

OTHERS - NELINPELIT NAISET: EM-kisat (Eurooppa)

10:30Bergström L./Bergand F. - Eerland B./Pota G. -:-
10:30Samara E./Dodean D. - Mittelham N./Winter S. -:-
10:30Pergel S./Imre L. - Ni X./de Nutte S. -:-
10:30Kallberg Ch./Jonsson J. - Yu F./Shao J. -:-
10:30Kukulkova T./Labosova E. - Yilmaz O./Harac E. -:-
10:30Balazova B./Matelova H. - Solja P./Shan X. -:-
10:30Chasselin P./Pavade P. - Gaponova G./Bilenko T. -:-
10:30Wegrzyn A./Wegrzyn K. - Loeuillette S./Yuan J. N. -:-

OTHERS - SEKANELINPELI: EM-kisat (Eurooppa)

13:15Pistej L./Balazova B. - Gauzy S./Pavade P. -:-
13:15Qiu D./Mittelham N. - Lebesson E./Yuan J. N. -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa pöytätennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.