REFRESH

Käsipallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

BELGIA: Division 1

20:00Merksem - Kortrijk -:-
21:00Tournai - Haacht -:-
21:15Gent - Eynatten-Raeren -:-
21:15Vise 2 - Grace-Hollogne -:-

BULGARIA: A RHG

14:00Lokomotiv Varna - NSA Sofia -:-
15:00Dobrudja - Lokomotiv Gorna -:-

ESPANJA: Liga ASOBAL

19:30Cuenca - Morrazo Cangas -:-
19:30Huesca - BM Sinfin -:-
19:30Puente Genil - Guadalajara -:-
19:30Teucro - La Rioja -:-

ESPANJA: Division de Honor Plata

19:00Antequera - Bordils -:-
19:00Cisne - Barcelona II -:-
19:30Puerto Sagunto - Amenabar -:-
19:30Santona - Zamora -:-
19:30Torrelavega - Ciudad Real -:-
20:00Villa de Aranda - Palma del Rio -:-
21:00Agustinos Alicante - Novas -:-

ESPANJA: División de Honor - Naiset

17:30Porrino N - BM Granollers N -:-
18:30Feve Gijon N - Malaga N -:-
19:30Castellon N - Zuazo Barakaldo N -:-
19:30Guardes N - Bera Bera N -:-
20:00Aula Valladolid N - Elche Mustang N -:-
20:30Morvedre N - Alcobendas N -:-
mainos

EUROOPPA: Mestarien liiga

16:00Chekhovskiye Medvedi - Sporting -:-
18:30Vardar - Kristianstad -:-
19:00Barcelona - Veszprem -:-
19:00Presov - Bjerringbro/Silkeborg -:-
19:00Vive Kielce - Rhein-Neckar -:-
19:30Meshkov Brest - Montpellier -:-
20:30Ademar - Dinamo Bucuresti -:-

EUROOPPA: MOL Liga - Naiset

15:00Plzen N - Pisek N -:-
18:30Michalovce N - Ostrava N -:-
19:00Banovce N - Presov N -:-
19:00Most N - Olomouc N -:-

EUROOPPA: BENE-League

19:00Eurotech/Bevo - Bocholt -:-
19:00KRAS/Volendam - Sasja KV -:-
19:00Vise - Limburg Lions -:-
21:15Nelo - Hasselt -:-
21:15Tongeren - Hurry-Up -:-
21:50Quintus - Aalsmeer -:-

HOLLANTI: Eredivisie

21:00Emmen - Hellas -:-
21:30Waalwijk - Arnhem -:-
21:45Smezo/BFC - Limburg Lions 2 -:-
22:00KRAS/Volendam 2 - Aalsmeer 2 -:-

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset

20:00Quintus N - Borhave N -:-
20:00Westfriesland SEW N - Dalfsen N -:-
20:30Deurningen N - HandbaL Venlo N -:-
21:00Foreholte N - Amsterdam N -:-
21:45Maedilon N - Vlug en Lenig N -:-

ISLANTI: Olis Deildin

19:00IR Reykjavik - IBV Vestmannaeyjar -:-
21:00Fram - KA -:-
21:00Haukar - Akureyri -:-

ISLANTI: Olis Deild - Naiset

19:00Haukar N - Ka Thor N -:-
19:00IBV N - HK N -:-
23:00Fram N - Valur N -:-

ITALIA: Serie A

18:00Gaeta - Brixen -:-
19:30Siena - Cingoli -:-
20:00Fasano - Bozen -:-
20:00Pressano - Fondi -:-
21:30Bologna - Meran -:-
21:30Cologne - Trieste -:-

ITALIA: Serie A Women

17:30Flavioni Civitavecchia N - Jomi Salerno N -:-
19:00Ferrara N - Brescia N -:-
20:00Brixen N - Cassano N -:-
21:30Leno N - Casalgrande Padana N -:-

ITÄVALTA: HLA

20:00Alpla HC Hard - SC Ferlach/T. -:-
20:00Juri Union Leoben - Aon Fivers -:-
20:00Krems - Schwaz -:-

ITÄVALTA: WHA - Naiset

19:00Feldkirch N - Trofaiach N -:-
20:00Atzgersdorf N - Graz N -:-
20:00Dornbirn/Schoren N - Eggenburg N -:-
20:00Stockerau N - St. Polten N -:-

KREIKKA: A1

17:00PAOK - Diomidis Argous -:-
18:00Aeropos Edessas - Foivos -:-
18:00A.S.E. Douka - Drama -:-
18:00Filippos Veria - XANTH -:-

KROATIA: Premijer liga

19:00Varazdin - Mladi Rudar -:-
20:00Gorica - Porec -:-
20:30Rudar - Dubrava -:-
20:30Sesvete - Zamet -:-
20:30Umag - Vinkovci -:-

KROATIA: 1. HRL - Naiset

18:00Bjelovar N - Lok. Zagreb N -:-
19:00Zamet N - Split 2010 N -:-

LATVIA: SynotTip Virsliga

17:00Latgols - HK Ogre/Miandum -:-

LIETTUA: Lietuvos Lyga

13:00Grifas - Sviesa -:-
13:00Utena - Granitas Kaunas -:-
14:00Siauliu Dubysa - KTU -:-
14:00Vilnius - Alytaus -:-

LUXEMBURG: Sales Lentz League

21:15Berchem - Kaerjeng -:-
21:15Diekirch - HB Petange -:-
21:15Differdange - Dudelange -:-

MAKEDONIAN TASAVALTA: Superleague - Naiset

14:00Vardar SCBT N - Metalurg Skopje N -:-
17:15Pelister N - Spartak N -:-
17:30Cems N - Kumanovo N -:-
20:00Gevgelija N - Ovce Pole N -:-

MAKEDONIAN TASAVALTA: Superleague

19:00Eurofarm Rabotnik - Radovis -:-
19:00Struga - Vardar Junior -:-
19:30Pelister - Tinex Prolet Skopje -:-
19:30Prilep - RK Borec -:-
20:00Ohrid - Butel Skopje -:-

NORJA: Grundigligaen

19:00Drammen - Halden -:-

PORTUGALI: Andebol 1

17:00Avanca - Porto -:-
18:00Benfica - Arsenal -:-
19:00Madeira - Belenenses -:-
20:00Fermentoes - Maia-Ismai -:-
23:00SC Horta - ABC Braga -:-

PUOLA: Superliga

18:00Kwidzyn - Gwardia Opole -:-
19:00Azoty-Pulawy - Chrobry Glogow -:-
19:00Szczecin - Arka Gdynia -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

19:30Dijon N - Chambray Touraine N -:-
21:30Besancon N - Fleury Loiret N -:-
21:30Bourg De Peage N - Paris 92 N -:-
21:30Brest Bretagne N - Nice N -:-

ROMANIA: Liga nationala

11:00Bacau - CSM Focsani -:-
17:30Minaur Baia Mare - Steaua Bucuresti -:-
18:00CSM Fagaras - Potaissa Turda -:-
18:00Timisoara - Buzau -:-

RUOTSI: Allsvenskan

15:00Tyreso - Linkoping -:-
18:00Vasteras Irsta HF - Rimbo -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

20:00Balingen-W. - Ferndorf -:-
20:15Hamm-Westfalen - Elbflorenz -:-
20:30Coburg 2000 - Dormagen -:-
20:30Wilhelmshavener - Huttenberg -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

17:30Blomberg-Lippe N - Bensheim-Auerbach N -:-
19:00Neckarsulmer N - Nellingen N -:-
19:00Thuringer N - Buxtehuder SV N -:-
20:00Bietigheim N - Bad Wildungen N -:-
20:00Göppingen N - Oldenburg N -:-
20:30BVB Dortmund N - Metzingen N -:-
20:30Halle-Neustadt N - Leverkusen N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

18:00Zwickau N - Trier N -:-
19:00Kurpfalz Baren Ketsch N - Kirchhof N -:-
19:15Waiblingen N - Gedern/Nidda N -:-
19:45Beyerohde N - Herrenberg N -:-
20:00Mainz N - Nurtingen N -:-
20:00Rosengarten N - TuS Lintfort N -:-
20:30Bremen N - Nord Harrislee N -:-
20:30Fuchse Berlin N - Rodertal N -:-

SERBIA: Superliga

20:00Crvena zvezda - Kikinda -:-
20:00Mokra Gora - Novi Pazar -:-
20:00Rudar Kostolac - Pancevo -:-
20:00Sloga - Samot -:-

SLOVAKIA: Extraliga

19:00Sala - Nove Zamky -:-

SLOVENIA: 1. NLB Liga

20:00Dobova - Gorenje -:-
20:00Ivancna Gorica - Loka -:-
20:00Jeruzalem Ormoz - RK Dol Tki Hrastnik -:-
20:00Koper - Ribnica -:-

SLOVENIA: 1.Liga - Naiset

19:00Velenje N - Ajdovscina N -:-
20:00Aklimat Ptuj N - Celje N -:-
20:00Koper N - Krka N -:-
20:00Zagorje N - Celeia Zalec N -:-

SUOMI: SM-liiga

15:00Atlas - BK-46 -:-
16:00GrIFK - HIK -:-

SUOMI: SM-liiga Naiset

15:00Dicken N - HIFK N -:-

SVEITSI: NLA

18:30Pfadi Winterthur - Gossau -:-
19:00Basel - Suhr -:-
19:00Zürich - Thun -:-

TANSKA: Herre Handbold Ligaen

16:00Aalborg - Nordsjælland -:-
17:10Holstebro - GOG -:-

TANSKA: 1.Divisioona

15:00Skive - Koge -:-
16:00HOJ - Frederikshavn -:-

TANSKA: HTH Ligaen - Naiset

15:00Ajax København N - Herning-Ikast N -:-
15:00Randers N - EH Aalborg N -:-
16:00Esbjerg N - Ringkøbing N -:-

TANSKA: 1. divisioona - Naiset

15:00Ringsted N - Horsens N -:-
16:00Roskilde N - DHG N -:-

TŠEKKI: Extraliga

11:00Hranice - Lovosice -:-
18:00Litovel - Karvina -:-
18:00Nove Veseli - Brno -:-
19:00Koprivnice - Zubri -:-

TURKKI: Superlig

13:00Batman University - Milli Piyango -:-
16:00Beykoz Belediyespor - Antalyaspor -:-
17:00Adiyaman - Karsiyaka Belediyesi Sk -:-
17:00Nilufer Bld. - MYK -:-
17:00Selka - Kirsehir Ahi Evran Universitesi -:-

UNKARI: NB I

19:00Balatonfuredi - Budakalasz -:-

UNKARI: NB I Naiset

18:00Budaors N - Ferencvaros N -:-
19:00Alba Fehervar N - Eszterhazy N -:-
19:00DKKA N - Győr N -:-
19:00Siofok KC N - Erdi N -:-
19:00Vaci N - Bekescsabai N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon