REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

ALBANIA: Super League

17:00Apolonia Fier - Laci -:-
17:00Tirana - Kastrioti -:-
20:00Skenderbeu - Partizani -:-
20:00Teuta - Bylis -:-

ALBANIA: First Division - Karsintalohko

16:00Elbasani - Cerrik -:-
16:00Flamurtari - Lushnja -:-
16:00Oriku - Erzeni -:-
16:00Partizani II - Beselidhja Lezha -:-

ALBANIA: First Division - Nousuryhmä

16:00Besa - Pogradeci -:-
16:00Tomori Berat - Egnatia Rrogozhine -:-

ALGERIA: Ligue 2

17:00Ain Ouessara - JSM Tiaret -:-
17:00Annaba - Tadjenant -:-
17:00Arba - Amal Bou Saada -:-
17:00ASM Oran - Arzew -:-
17:00Batna - Telaghema -:-
17:00Chelghoum - MO Constantine -:-
17:00CRB Ouled Djellal - MSP Batna -:-
17:00Harrach - RC Kouba -:-
17:00Khroub - Eulma -:-
17:00Lakhdaria - Bejaia -:-
17:00MO Bejaia - Ben Aknoun -:-
17:00Msila - CR Beni Thour -:-
17:00Oued Sly - El Khemis -:-
17:00Saida - El Kerma -:-
17:00SC Ain Defla - Remchi -:-
17:00Temouchent - RC Oued Rhiou -:-
17:00US Chaouia - Khenchela -:-
17:00USM Blida - Widad Adabi de Boufarik -:-

ALGERIA: Coupe de la Ligue

00:30Belouizdad - Magra -:-
00:30JS Kabylie - Hussein Dey -:-
00:30Saoura - Skikda -:-
00:30Setif - Tlemcen -:-
00:30USM Alger - MC Alger -:-

ANGOLA: Girabola

17:00Libolo - Academica -:-
17:00Onze Bravos - Sporting de Cabinda -:-
17:30Baixa de Cassanje - Petro -:-
17:30Interclube - Caala -:-

ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional

19:00Godoy Cruz - Banfield -:-
21:30Atl. Tucuman - Defensa y Justicia -:-
21:30Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-
00:00Patronato - Boca Juniors -:-

ARGENTIINA: Primera Nacional

20:30Belgrano - San Martin Tucuman -:-
21:00Deportivo Moron - Guillermo Brown -:-
21:00Tristan Suarez - Ind. Rivadavia -:-
21:30Ferro - Atl. Rafaela -:-
22:00All Boys - Instituto -:-

ARGENTIINA: Torneo Federal

22:00Crucero del Norte - Def. Pronunciamiento -:-
22:30Sportivo Estudiantes - Ferro Gen. Pico -:-

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

20:00Los Andes - Talleres (R.E) -:-
21:30Acassuso - Canuelas -:-
21:30Argentino de Quilmes - San Miguel -:-
21:30Colegiales - UAI Urquiza -:-
21:30Defensores Unidos - Deportivo Armenio -:-
21:30Sacachispas - Flandria -:-

ARGENTIINA: Primera C - Apertura

21:30Argentino de Merlo - San Martin Burzaco -:-
21:30Dock Sud - El Porvenir -:-
21:30Laferrere - Deportivo Espanol -:-
21:30Leandro N. Alem - Central Cordoba -:-

ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura

16:15Boca Juniors N - El Porvenir N -:-
17:00Social Atletico Television N - Gimnasia L.P. N -:-
21:00Defensores de Belgrano N - Deportivo Espanol N -:-
21:00Villa San Carlos N - Independiente N -:-
21:30Comunicaciones N - Rosario Central N -:-

AUSTRALIA: A-League

10:05Newcastle Jets - Sydney FC -:-
12:10WS Wanderers - Western United -:-

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Canberra Croatia - Belconnen United -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Lambton J. - Newcastle Olympic -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

10:15APIA Tigers - Sydney Utd -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

10:15Logan Lightning - Brisbane U21 -:-
11:00Moreton Bay Utd - Queensland Lions -:-
11:30Gold Coast - Gold Coast Knights -:-
11:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers -:-
12:30Eastern Suburbs - Magpies Crusaders -:-

AUSTRALIA: NPL South Australian

08:30Adelaide Comets - South Adelaide -:-
08:30Adelaide U21 - Blue Eagles -:-
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Raiders -:-
08:30Sturt Lions - Adelaide City -:-
09:15Adelaide Olympic - Campbelltown City -:-

AUSTRALIA: NPL Tasmania

07:00South Hobart - Kingborough Lions -:-
07:15Devonport - Clarence Zebras -:-
09:30Olympia Warriors - Launceston -:-
09:30Riverside Olympic - Glenorchy Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Avondale FC - Hume City -:-
11:30Altona Magic - Port Melbourne Sharks -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia

10:00Bayswater City - Joondalup -:-
10:00Cockburn City - Armadale -:-
10:00Floreat Athena - Sorrento -:-
10:00Gwelup Croatia SC - Inglewood -:-
10:00Perth SC - Rockingham City -:-
14:00Perth Glory U21 - Balcatta -:-

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

11:00Gravatt - Brisbane K. -:-
11:00The Gap - Albany Creek -:-
12:00Toowong - St. George Willawong -:-
12:00Univ. of Queensland - Bayside -:-

AZERBAIDŽAN: Premier League

17:00Keshla - Sumqayit -:-
19:15Sabail - Neftci Baku -:-

BAHRAIN: Premier League

22:00East Riffa - Al-Budaiya -:-
22:00Al-Ahli - Al-Najma -:-
22:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
22:00Al-Rifaa - Malkia -:-

BANGLADESH: Premier League

13:00Mohammedan - Sheikh Russel -:-
16:00Abahani Chittagong - Saif Sporting Club -:-
18:00Muktijoddha Sangsad - Arambagh -:-

BELGIA: Jupiler League - Championship Group

21:45Anderlecht - Royal Antwerp -:-

BELGIA: Jupiler League - Conference League Group

19:30St. Liege - Gent -:-

BELGIA: Jupiler League - Karsinta

21:45Waasland-Beveren - Seraing -:-

BELGIA: Super League - Naiset - Hävinneet -vaihe

17:00Femina Woluwe N - Zulte Waregem N -:-

BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe

15:00RSC Anderlecht N - Gent N -:-
17:00Leuven N - St. Liege N -:-

BENIN: Ligue 1 - Championship Group

18:00ASOS - Requins -:-
18:00Buffles du Borgou - FC Loto -:-
18:00Eternel - Ayema -:-

BOLIVIA: Division Profesional

22:00The Strongest - Royal Pari -:-
00:15San Jose - Bolivar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

16:00Mladost DK - Radnik Bijeljina -:-
16:00Sloboda - Olimpik Sarajevo -:-
17:55Borac Banja Luka - Krupa -:-
20:05Zrinjski - Velez Mostar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Capljina - Gradacac -:-
18:00Igman K. - HNK Orasje -:-
18:00Kakanj - Bratstvo Gracanica -:-
18:00Posusje - Gorazde -:-
18:00Travnik - Banovici -:-
18:00Zivinice - TOSK Tesanj -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Jedinstvo Brcko - Sutjeska Foca -:-
17:30Kozara - Prijedor -:-
17:30Kozarska Dubica - Zvijezda 09 -:-
17:30Leotar - Modrica -:-
17:30Ljubic Prnjavor - Zeljeznicar Banja Luka -:-
17:30Podrinje Janja - Novi Grad -:-
17:30Sloga Doboj - Slavija -:-

BRASILIA: Campeonato Alagoano - Pudotuspelit

23:00CSE - CSA -:-

BRASILIA: Campeonato Amazonense - Pudotuspelit

23:05Manaus - Nacional-AM -:-

BRASILIA: Campeonato Brasiliense - Kolmas vaihe

21:30Ceilandia - Brasiliense -:-
21:30Gama - Luziania -:-

BRASILIA: Campeonato Capixaba - Pudotuspelit

21:00Rio Branco-VN - Desportiva Ferroviaria -:-
00:30Rio Branco ES - Serra -:-

BRASILIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

22:00Vasco - Madureira -:-

BRASILIA: Campeonato Matogrossense - Pudotuspelit

16:00Operario VG - Nova Mutum -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro - Pudotuspelit

22:30Atletico-MG - Tombense -:-

BRASILIA: Campeonato Paraibano

22:00Campinense - Perilima -:-

BRASILIA: Campeonato Paranaense

00:00Cascavel - Toledo 3:1
22:00Cascavel CR - Parana -:-
00:00Operario - Cianorte -:-

BRASILIA: Campeonato Potiguar - Toinen vaihe

21:00Santa Cruz de Natal - America-RN -:-

BRASILIA: Campeonato Roraimense - Ensimmäinen vaihe

23:00Atl. Roraima - Sao Raimundo RR -:-

BRASILIA: Campeonato Sergipano - Pudotuspelit

22:00Confianca - Sergipe -:-

BRASILIA: Copa do Brasil U20

01:00Internacional U20 - Tupi U20 5:0

BRASILIA: Copa do Nordeste - Pudotuspelit

22:00Ceara - Bahia -:-

BULGARIA: Parva Liga - Championship Group

17:45Ludogorets - Lokomotiv Plovdiv -:-

BULGARIA: Vtora liga

18:00Litex Lovech - Strumska Slava -:-
18:00Neftochimic Burgas - Septemvri Simitli -:-
20:30Pirin Blagoevgrad - Septemvri Sofia -:-

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Chernomorets 1919 - Gigant Saedinenie -:-
18:00Dimitrovgrad - Yambol 1915 -:-
18:00Rodopa Smolyan - Haskovo 1957 -:-
18:00Rozova Dolina - Maritsa Plovdiv -:-
18:00Spartak Plovdiv - Vereya -:-
18:00Zagorets - Borislav Parvomay -:-

BULGARIA: Third League - South-West

18:00Bansko - Gotse Delchev -:-
18:00Belasitsa - Nadezhda Dobroslavci -:-
18:00Botev Ihtiman - Vihren -:-
18:00Chepintsi - Rilski Sportist -:-
18:00Kyustendil - Perun -:-
18:00Marek - Slivnishki Geroy -:-
18:00Oborishte - Velbazhd -:-
18:00Razlog - Balkan Botevgrad -:-
18:00Vladaya - Chavdar Etropole -:-

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Shumen 2007 - Ustrem Donchevo -:-
17:00Sportist Toshevo - Chernomorets Balchik -:-
17:00Svetkavitsa - Botev Novi Pazar -:-

BURKINA FASO: Premier League

19:00ASF Dioulasso - Etoile Filante -:-
19:00Rahimo - Kadiogo -:-
19:00Salitas - ASEC Koudougou -:-
21:15USFA - Kozaf -:-

CHILE: Primera Division

61'O'Higgins - U. Espanola 0:2
19:00U. Catolica - U. Calera -:-
22:30La Serena - Nublense -:-

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

02:00Atlantico - Atl. San Francisco 3:1
23:00Moca - Vega Real -:-
00:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

63'Macara - Dep. Cuenca 1:0
21:00Orense - Nueve de Octubre -:-
23:30Ind. del Valle - LDU Quito -:-

EGYPTI: Premier League

22:30Arab Contractors - El Entag El Harby -:-

ENGLANTI: Valioliiga

14:30Leeds - Tottenham -:-
17:00Sheffield Utd - Crystal Palace -:-
19:30Manchester City - Chelsea -:-
22:15Liverpool - Southampton -:-

ENGLANTI: Championship

14:30Barnsley - Norwich -:-
14:30Blackburn - Birmingham -:-
14:30Bournemouth - Stoke -:-
14:30Bristol City - Brentford -:-
14:30Cardiff - Rotherham -:-
14:30Coventry - Millwall -:-
14:30Derby - Sheffield Wed -:-
14:30Middlesbrough - Wycombe -:-
14:30Nottingham - Preston -:-
14:30QPR - Luton -:-
14:30Reading - Huddersfield -:-
14:30Watford - Swansea -:-

ENGLANTI: League Two

17:00Cambridge Utd - Grimsby -:-
17:00Carlisle - Walsall -:-
17:00Cheltenham - Harrogate -:-
17:00Crawley - Bolton -:-
17:00Exeter - Barrow -:-
17:00Morecambe - Bradford City -:-
17:00Oldham - Forest Green -:-
17:00Port Vale - Mansfield -:-
17:00Salford - Leyton Orient -:-
17:00Scunthorpe - Stevenage -:-
17:00Southend - Newport -:-
17:00Tranmere - Colchester -:-

ENGLANTI: National League

17:00Altrincham - Eastleigh -:-
17:00Barnet - Notts County -:-
17:00Halifax - Boreham Wood -:-
17:00Hartlepool - Maidenhead -:-
17:00King’s Lynn - Solihull Moors -:-
17:00Sutton - Weymouth -:-
17:00Wealdstone - Dagenham & Red. -:-
17:00Woking - Chesterfield -:-
17:00Wrexham - Yeovil -:-
19:20Torquay - Bromley -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

17:00PeruutettuHorsham FC - Bishop's Stortford -:-

ENGLANTI: Valioliiga U18

12:45Crystal Palace U18 - West Bromwich U18 -:-
13:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
13:00Newcastle Utd U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:00Southampton U18 - Reading U18 -:-
13:00Stoke City U18 - Manchester City U18 -:-
13:00Tottenham U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
14:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
14:00Manchester Utd U18 - Middlesbrough U18 -:-
14:00Norwich U18 - Fulham U18 -:-
14:30Burnley U18 - Derby U18 -:-
14:30Everton U18 - Sunderland U18 -:-

ESPANJA: LaLiga

15:00Alaves - Levante -:-
17:15Barcelona - Atletico Madrid -:-
19:30Cadiz - Huesca -:-
22:00Athletic Bilbao - Osasuna -:-

ESPANJA: LaLiga2

19:15Ponferradina - Albacete -:-
19:15Zaragoza - Espanyol -:-
21:30Alcorcon - Las Palmas -:-
22:00Malaga - Mallorca -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1 - Toinen vaihe

19:00Langreo - Compostela -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2 - Karsintalohko

18:30Leioa - Haro Deportivo -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 3 - Toinen vaihe

20:00Badalona - Hercules -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 4 - Karsintalohko

20:00CD Marino - Lorca Deportiva -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 1 - Karsintalohko

19:15UD Ourense - Pontes -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 3 - Karsintalohko

18:00Castro - Rinconeda Polanco -:-
18:00Torina - Ribamontan al Mar -:-
19:00Barreda Balompie - Bezana -:-
19:00Solares - Revilla -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 3 - Nousuryhmä

19:00Escobedo - Siete Villas -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Karsintalohko

18:00Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
18:00Balmaseda - Ariznabarra -:-
19:30Urgatzi - Durango -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Nousuryhmä

19:00Gernika - Urduliz -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Toinen vaihe

17:00Beasain - San Ignacio -:-
18:00SD Deusto - Anaitasuna FT -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 5 - Karsintalohko

19:00Santfeliuenc - Banyoles -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 6 - Karsintalohko

17:00Hercules B - Paterna -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 6 - Toinen vaihe

18:00Beniganim - Recambios Colon -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 7 - Karsintalohko

17:00Mostoles - Paracuellos Antamira -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 8 - Karsintalohko

18:00Almazan - La Baneza -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 8 - Toinen vaihe

18:30La Virgen - Mirandes B -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 9 - Karsintalohko

13:30Melilla CD - Loja -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 9 - Nousuryhmä

20:00Velez - Mancha -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 10 - Karsintalohko

20:00Coria C.F. - Cabecense -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 10 - Nousuryhmä

20:30Ciudad de Lucena - Xerez CD -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Karsintalohko

17:00Santa Catalina Atletico - Genova -:-
17:30Binissalem - Ferriolense -:-
18:00Alcudia - Soller -:-
18:00Esporles - Felanitx -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Nousuryhmä

18:00Sant Jordi - Andratx -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Toinen vaihe

16:45San Rafael - Manacor -:-
17:30Santanyi - Portmany -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Karsintalohko

19:00Union Guimar - La Cuadra -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Nousuryhmä

19:00Mensajero - Panaderia -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Toinen vaihe

18:30Santa Ursula - Lanzarote -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 14 - Karsintalohko

20:00Lobon - Llerenense -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Karsintalohko

17:30Bidezarra - Txantrea -:-
17:30CD Baztan - Beti Onak -:-
18:00Fontellas - CD River Ega -:-
18:00Lourdes - Subiza -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Nousuryhmä

18:00CD Ardoi - AD San Juan -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Toinen vaihe

19:00Cortes - Pamplona -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 16 - Toinen vaihe

18:00Calahorra B - Arnedo -:-
20:00Yague - Oyonesa -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 18 - Karsintalohko

20:30Madridejos - Almansa -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 18 - Toinen vaihe

19:30Villacanas - Huracan de Balazote -:-

ESPANJA: Primera Division - Naiset

12:00Betis N - Eibar N -:-
14:00Vallecano N - Real Madrid N -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

16:00Manzini Sea Birds - Milling Hotspurs -:-
16:00Tambuti - Malanti Chiefs -:-

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

16:00Cape Town Spurs - Pretoria Callies -:-
16:00Pretoria U. - Jomo Cosmos -:-
16:00Royal AM - TS Sporting -:-
16:00Sekhukhune - Cape Umoya United -:-
16:00Uthongathi - Free State Stars -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Nedbank Cup

19:00Tshakhuma - Chippa United -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe

62'Tolima (Col) - Emelec (Ecu) 1:1

ETELÄ-KOREA: K League 1

08:00Daegu - Incheon -:-
08:00Jeju - Suwon City -:-
10:30Pohang - Gangwon -:-
13:00SiirrettyGwangju - Seoul -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

10:00Bucheon - Gimcheon Sangmu -:-

ETELÄ-KOREA: K3 League

08:00Yangju Citizen - Busan Kyotong -:-
09:00Cheonan City - Gimpo C. -:-
09:00Cheongju Jikji - Gangneung -:-
09:00Paju Citizen - Daejeon Korail -:-
13:00Ulsan Citizen - Mokpo City -:-

ETIOPIA: Premier League

10:00Fasil Ketema - Wolkite Kenema -:-
15:00St. George - Bahir Dar Kenema -:-

FÄRSAARET: Premier League

19:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-

FÄRSAARET: 1. Deild

16:00FC Suduroy - Streymur 2 -:-
16:00Sandur - HB Torshavn 2 -:-
17:00Klaksvik 2 - Argir -:-
22:00Runavik 2 - Skala Itrottarfelag -:-

GAMBIA: GFA League

23:30WAA Banjul - Tallinding United 0:1
01:30BK Milan - Gamtel -:-
23:30Fortune - Hawks -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

14:00Samtredia - Shukura -:-
19:15Dinamo Batumi - Din. Tbilisi -:-

GHANA: Valioliiga

18:00Asante Kotoko - Dreams -:-

GIBRALTAR: National League - Championship Group

19:15Lynx - Europa FC -:-
21:30Lions Gibraltar - St Josephs -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit

00:00Guastatoya - Sanarate -:-

GUINEA: Ligue 1

17:30Kaloum Star - Hafia -:-

HOLLANTI: Eredivisie

17:30Twente - Heracles -:-
19:45Heerenveen - Utrecht -:-
21:00Alkmaar - Sittard -:-
22:00Venlo - Waalwijk -:-

IRAK: Super League

16:00Al Karkh - Al Shorta -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

19:15Mes Rafsanjan - Nassaji Mazandaran -:-
19:30Foolad - Gol Gohar -:-
19:45Machine Sazi - Saipa -:-
19:45Sanat-Naft - Aluminium Arak -:-
19:50SiirrettyFoolad - Naft M.I.S -:-

IRAN: Division 1

18:45Fajr Sepasi - Baderan Tehran -:-
18:45Rayka Babol - Arman Gohar -:-
18:45Shahin Bushehr - Pars Janoobi Jam -:-
19:00Astara - Navad Urmia -:-
19:00Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
19:00Gol Reyhan Alborz - Esteghlal Molasani -:-
19:00Kheybar Khorramabad - Qashqai Shiraz -:-

IRLANTI: Premier Division

20:00Bohemians - Finn Harps -:-
20:00St. Patricks - Shamrock Rovers -:-
20:00Waterford - Drogheda -:-

IRLANTI: National League - Naiset

16:00Cork City N - Wexford N -:-
20:00Dublin Waves N - Bohemians WFC N -:-
20:00Peamount N - Athlone WFC N -:-

ISLANTI: Pepsideild

22:15Akranes - Vikingur Reykjavik -:-
22:15Kopavogur - Fylkir -:-
22:15Leiknir - Breidablik -:-

ISLANTI: Inkasso-deildin

17:00Afturelding - Kordrengir -:-
17:00Selfoss - Vestri -:-

ISLANTI: Division 2

17:00Fjardabyggd - Volsungur -:-
17:00IR Reykjavik - Leiknir F. -:-
17:00Kari - Fjallabyggd -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group

18:00Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko

18:45Bnei Yehuda - Hapoel Tel Aviv -:-
20:15H. Haifa - Hapoel Kfar Saba -:-
20:30Beitar Jerusalem - Sakhnin -:-

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - Napoli -:-
16:00Udinese - Bologna -:-
19:00Inter - Sampdoria -:-
21:45Fiorentina - Lazio -:-

ITALIA: Serie C - Promotion - Pudotuspelit

21:45Cesena - Mantova -:-

ITALIA: Serie D - Group B

16:00NibionnOggiono - Villa Alme -:-

ITALIA: Serie D - Group I

16:00Rende - Troina -:-

ITALIA: Super Cup (Serie C)

19:00Perugia - Como -:-

ITALIA: Primavera 1

11:30Cagliari U19 - Atalanta U19 -:-
12:00AC Milan U19 - Lazio U19 -:-
13:30Sampdoria U19 - Ascoli U19 -:-
14:00Torino U19 - Inter U19 -:-
16:00AS Roma U19 - Spal U19 -:-
18:00Bologna U19 - Empoli U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Pisa U19 - Cosenza U19 -:-
12:00Reggina U19 - Lecce U19 -:-
15:00Pescara U19 - Entella U19 -:-
16:00Cremonese U19 - Venezia U19 -:-
16:00Vicenza U19 - Cittadella U19 -:-
16:30Pordenone U19 - Reggiana U19 -:-

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Juventus N - Napoli N -:-
16:00Empoli N - Verona N -:-
16:00Sassuolo N - Bari N -:-

ITÄVALTA: Tipico Bundesliga - Karsintalohko

18:00Admira - St. Pölten -:-
18:00Altach - Austria Vienna -:-
18:00Hartberg - Ried -:-

ITÄVALTA: 2. Liga

15:30A. Lustenau - Amstetten -:-
15:30Austria II - Dornbirn -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

11:00St. Pölten N - FC Südburgenland N -:-
14:00Innsbruck N - Bergheim N -:-
15:15Altenmarkt N - Neulengbach N -:-
18:00Horn N - Landhaus N -:-

JAPANI: J1 League

08:00Sagan Tosu - Hiroshima -:-
09:00Nagoya - C-Osaka -:-
12:00G-Osaka - Kawasaki -:-

JAPANI: J2 League

12:00Ehime - Ryukyu -:-

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00SiirrettyFC Takatsuki Speranza N - Harima Albion N -:-
07:00Nittaidai N - Yamato Sylphid N -:-
07:00Orca Kamogawa N - Yokohama FC Seagulls N -:-

JORDANIA: Premier League

22:30Aqaba - Sahab -:-

KAMBODŽA: C-League

11:30Angkor Tiger - NagaWorld -:-
11:30Boeung Ket - National Defense -:-
11:30Prey Veng - Svay Rieng -:-
14:00Visakha - Soltilo Angkor -:-

KAZAKSTAN: Premier League

14:00Taraz - FC Astana -:-
15:00Kaspij Aktau - Ordabasy -:-
16:00K. Almaty - Shakhtar K. -:-
17:00Kaisar - FK Akzhayik -:-

KENIA: Premier League

15:00SiirrettyBandari - Kariobangi Sharks -:-
15:00SiirrettyBidco United - Vihiga United -:-
15:00SiirrettyKakamega Homeboyz - KCB -:-
15:00SiirrettyNzoia Sugar - Nairobi City -:-
15:00SiirrettyWazito - Leopards -:-

KIINA: Super League - Ensimmäinen vaihe

13:00Shandong Taishan - Qingdao FC -:-
15:00Guangzhou City - Shenzhen -:-

KIINA: Super League - Naiset

09:15Beijing Beikong N - Shandong SL N -:-
09:15Jiangsu Suning N - Zhejiang N -:-
11:00Wuhan Jiangda N - Sichuan N -:-
11:30Changchun Dazhong N - Guangdong Meizhou N -:-
11:30Shanghai RCB N - Henan Songshan Longmen N -:-

KIRGISIA: Premier Liga

17:00Kara Balta - Dordoi Bishkek -:-

KONGO: Ligue 1

16:00RCB - Patronage Sainte-Anne -:-
18:00Kondzo - CARA Brazzaville -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

15:30AC Rangers - Simba -:-
17:30Renaissance - AC Rangers -:-

KREIKKA: Super League - Karsintalohko

19:30Lamia - OFI Crete -:-
19:30Panetolikos - Atromitos -:-
19:30Volos - AEL Larissa -:-

KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko

14:45Apollon Larissa - O.F. Ierapetra -:-
14:45Doxa Dramas - Karaiskakis -:-
14:45Panachaiki - AO Trikala -:-

KREIKKA: Football League

14:45Panserraikos - Kavala -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 6

17:00Ano Meras - Aittitos Spata -:-

KROATIA: 1. HNL

18:00Varazdin - Hajduk Split -:-

KROATIA: 2. HNL

15:55Medjimurje - Din. Zagreb 2 -:-
18:00Croatia Zmijavci - Kustosija -:-
18:00Dragovoljac - Solin -:-
18:00Dugopolje - Bijelo Brdo -:-
18:00Junak Sinj - Hajduk Split 2 -:-
18:00Osijek 2 - Sesvete -:-

KROATIA: 3. HNL Center

18:00Dugo Selo - Maksimir -:-
18:00Karlovac - Mladost Petrinja -:-
18:00Kurilovec - HASK -:-
18:00Ponikve - Bistra -:-
18:00Segesta - Zagorec K. -:-
18:00Tresnjevka - Spansko -:-

KROATIA: 3. HNL North

18:00Granicar Djurdjevac - NK Polet -:-
18:00Papuk Orahovica - Bjelovar -:-
18:00Radnik Krizevci - Podravina Ludbreg -:-
18:00Rudar Mursko Sredisce - Podravac Virje -:-
18:00Varteks Varazdin - Tehnicar Cvetkovec -:-
18:00Zdralovi - Virovitica -:-

KROATIA: 3. HNL South

18:00GOSK Dubrovnik - Zmaj Makarska -:-
18:00Uskok Klis - Neretva -:-
18:00Vodice - Primorac Biograd -:-
18:00Zmaj Blato - Zagora -:-

KROATIA: 3. HNL East

18:30Croatia Dakovo - Bedem Ivankovo -:-
18:30NASK Nasice - Belisce -:-
18:30Oriolik - Cepin -:-
18:30Slavonac Bukovlje - Zrinski Jurjevac -:-
18:30Slavonija Pozega - Kutjevo -:-
18:30Sloga NG - Vihor Jelisavac -:-
18:30Valpovka - Vukovar 1991 -:-
18:30Vuteks Sloga - Pleternica -:-

KROATIA: 3. HNL West

16:30Cres - Novigrad -:-
18:00Buje - Jadran Porec -:-
18:00Grobnican - Krk -:-
18:00Pazinka - Naprijed Hreljin -:-
18:00Rovinj - Uljanik Pula -:-
18:00Rudar Labin - Crikvenica -:-
18:00Vinodol - Nehaj Senj -:-

KUWAIT: Premier League - Championship Group

21:30Al Naser - Al Sahel -:-
21:30Al Salmiya - Al Arabi -:-
21:30Kazma SC - Al-Fahaheel -:-

KUWAIT: Division 1

21:30Burgan - Al Jahra -:-
21:30Yarmouk - Al Sulaibikhat -:-

KYPROS: Division 2

17:00Achyronas Liopetriou - Digenis Akritas -:-
17:00Alki Oroklini - Kouris Erimi -:-
17:00Anagennisi - Sotiras -:-
17:00Aris - Ayia Napa -:-
17:00Omonia Aradippou - Omonia Psevda -:-
17:00Othellos Athienou - ASIL Lysi -:-
17:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-
17:00Xylotympou - Paeek -:-
17:00Ypsonas - Chloraka -:-

LAOS: Lao League

11:30SiirrettyViengchanh - Lao Army FC -:-
13:00SiirrettyYoung Elephant - Ezra -:-

LIBYA: Premier League

23:30Al Ahly Benghazi - Al-Nasr 3:1
23:30Al Hilal - Ngom Ajdabiya -:-
23:30Darnes - Al Sadaqa -:-

LIETTUA: A Lyga

13:00Hegelmann Litauen - Zalgiris -:-
15:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus -:-

LIETTUA: I Lyga

15:00BFA Vilnius - Jonava -:-
18:00Neptunas - Silas -:-
18:00Siauliai FA - Atmosfera -:-

LUXEMBURG: National Division

17:00Hostert - Niedercorn -:-
17:00Victoria Rosport - Wiltz -:-
18:00Racing Luxembourg - UNA Strassen -:-
19:00Ettelbruck - Fola -:-
19:00Jeunesse Esch - Dudelange -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

15:00Ranheim (Nor) - Stjordals Blink (Nor) -:-
15:00Sogndal (Nor) - Ham-Kam (Nor) -:-
16:00Fredrikstad (Nor) - Grorud (Nor) -:-
17:00Strømmen (Nor) - KFUM Oslo (Nor) -:-
18:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) -:-
19:00Mjondalen (Nor) - Sarpsborg 08 (Nor) -:-
19:00Raufoss (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
21:00Orange County SC (Usa) - Ventura (Usa) -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

14:00Lyn N (Nor) - Kolbotn N (Nor) -:-
16:00Honefoss N (Nor) - Grimstad N (Nor) -:-
16:00Sandviken N (Nor) - Arna-Bjørnar N (Nor) -:-
16:00Vålerenga N (Nor) - LSK Kvinner N (Nor) -:-
17:00Avaldsnes N (Nor) - Klepp N (Nor) -:-

MACAO: Elite League

14:00Monte Carlo - Chao Pak Kei -:-
16:00Cheng Fung - Policia -:-

MALAWI: Super League

15:30Blue Eagles - Ekwendeni Hammers -:-
15:30Kamuzu Barracks - MAFCO -:-
15:30Mighty Wanderers - Red Lions -:-
15:30Silver - Big Bullets -:-

MALESIA: Super League

16:15Sabah - Kedah -:-
17:00Penang - Johor DT -:-
17:00UiTM - Kuala Lumpur City -:-

MALESIA: Premier League

17:00Selangor 2 - PDRM FC -:-

MAROKKO: Botola Pro

01:00Tanger - Youssoufia Berrechid 2:0

MAROKKO: Botola 2

19:00Chabab Benguerir - Widad Temara -:-
19:00Khemisset - TAS Casablanca -:-

MAURITIUS: Mauritian League

15:00SiirrettyAS Vacoas - Pamplemousses -:-
15:00SiirrettyLa Cure Sylvester - Cercle De Joachim -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit

05:00Atl. Morelia - Atlante -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit

00:00Toluca N - Guadalajara N 0:1
89'Pachuca N - Atlas N 0:2

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
18:00Milsami - Sf.Gheorghe -:-

MONTENEGRO: Druga Liga

18:00Arsenal Tivat - Berane -:-
18:00Ibar - Mornar -:-
18:00Igalo - Bokelj -:-
18:00Jedinstvo - Drezga -:-
18:00Kom Podgorica - Grbalj -:-

MOSAMBIK: Mocambola

16:30Ferroviario Maputo - Textafrica -:-
16:30LD Maputo - Incomati Xinavane -:-

NIGERIA: NPFL

18:00Jigawa Golden Stars - Lobi Stars -:-

NIGERIA: NNL

16:00Goddosky - J'Atete -:-
18:00SiirrettyAbia Comets - Gateway Utd. -:-
18:00Calabar Rovers - Go Round -:-
18:00DMD - FC Zamfara -:-
18:00SiirrettyFC Zamfara - Bukola -:-
18:00Giant Brillars - Osun -:-
18:00SiirrettyGiant Brillars - Calabar Rovers -:-
18:00Gombe - Nigeria Airforce FC -:-
18:00SiirrettyGombe - Mighty Jets -:-
18:00SiirrettyGo Round - Ekiti United -:-
18:00Green Beret - EFCC -:-
18:00Holy Arrows - Bendel -:-
18:00SiirrettyIbom Youths - J'Atete -:-
18:00Ibom Youths - Remo Stars -:-
18:00SiirrettyKebbi - Road Safety -:-
18:00SiirrettyKogi - Shekarau -:-
18:00Mighty Jets - El Kanemi -:-
18:00Niger - Bukola -:-
18:00Nnewi - Dynamite Force -:-
18:00One Rocket - Apex Krane -:-
18:00SiirrettyOsun - Delta Force -:-
18:00SiirrettyRarara - EFCC -:-
18:00Road Safety - Kogi -:-
18:00Shekarau - Kebbi -:-
18:00SiirrettyShooting Stars - Nnewi -:-
18:00SiirrettySokoto - El Kanemi -:-
18:00Sokoto - Rarara -:-
18:00SiirrettyStationery Stores - Vandrezzer -:-
18:00Vandrezzer - Shooting Stars -:-
18:00SiirrettyYobe Stars - Niger -:-

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30ES Bafing - San Pedro -:-
18:30Sporting Gagnoa - Africa Sports -:-
21:00Bassam - Academie de FAD -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:45Sp. Luqueño - Guarani -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

17:003 De Febrero - Sportivo Trinidense -:-
17:00Ameliano - Atyra -:-
17:00Fulgencio Yegros - 2 de Mayo -:-
17:00Guarani de Trinidad - San Lorenzo -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30A. Lima - Binacional 2:0
19:00Melgar - Alianza Atl. -:-
21:15U. de Deportes - Cienciano -:-
23:30Cusco - Sporting Cristal -:-

POHJOIS-IRLANTI: Irish Cup

17:00Ballymena - PSNI -:-
17:00C. Rangers - Bangor FC -:-
17:00Dergview - St. James' Swifts -:-
17:00Knockbreda - Crusaders -:-
17:00Larne - Dollingstown -:-
17:00Linfield - Dungannon -:-
17:00Loughgall - Warrenpoint -:-
19:30Glentoran - Cliftonville -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

17:00FK Korab - Teteks -:-
17:00KF Gostivar - FK Skopje -:-
17:00Kit Go Pehchevo - Bregalnica -:-
17:00Kozuv Gevgelija - Sloga Vinica -:-
17:00Ohrid - Kadino Skopje -:-
17:00Osogovo - Pobeda -:-
17:00Rosoman 83 - Plackovica -:-
17:00Tikves - Sasa -:-
17:00Veleshta - Vellazerimi -:-
18:00PeruutettuVardari Forino - Drita -:-

PORTUGALI: Primeira Liga

23:15Boavista - Tondela 1:1

PORTUGALI: Liga Portugal 2

17:30Feirense - Oliveirense -:-
19:00Benfica B - Covilha -:-
20:00Mafra - Academica -:-
22:15Estoril - Chaves -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Nousuryhmä

18:00Anadia - Pevidem -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Toinen vaihe

13:00Gondomar - Leca -:-
16:00Olhanense - Real SC -:-
18:30Fafe - Guimaraes B -:-

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset - Championship Group

16:00Maritimo N - Condeixa N -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Podbeskidzie - Plock -:-
18:30Lechia Gdansk - Cracovia -:-
21:00Wisla - Lech -:-

PUOLA: Division 1

13:40Belchatow - Arka -:-
17:00Sandecja - Korona -:-
17:00Stomil Olsztyn - Chrobry Glogow -:-
21:00Termalica B-B. - Legnica -:-

PUOLA: Division 2

14:00Blekitni Stargard - Ol. Grudziadz -:-
14:00Bytovia Bytow - S. Rzeszow -:-
14:00Slask 2 - Lech 2 -:-
17:00Garbarnia - Polkowice -:-
17:00Suwalki - Hutnik Krakow -:-
18:30KKS Kalisz - Katowice -:-
18:30Skra - Pogon Siedlce -:-
20:00Lublin - Ostroda -:-

PUOLA: III Liga - Group I - Championship Group

13:00Legionowo - Jagiellonia II -:-
16:00Biala Piska - Skierniewice -:-
19:00Grodzisk M. - Swit -:-
20:11Polonia Warszawa - Legia II -:-

PUOLA: III Liga - Group I - Karsintalohko

13:00Bron Radom - Sokol Aleksandrow L. -:-
13:00Radomsko - KS Kutno -:-
15:00T. Mazowiecki - Huragan Morag -:-
16:00Concordia Elblag - W.Mazowieckie -:-
16:00Zambrow - Ursus Warszawa -:-
17:00Wasilkow - Blonianka Blonie -:-
19:00Pelikan - Wikielec -:-

PUOLA: III Liga - Group II - Championship Group

14:00Stezyca - Przodkowo -:-
18:00Swit Skolwin - Starogard Gdanski -:-

PUOLA: III Liga - Group II - Karsintalohko

18:00Gornik Konin - Nielba Wagrowiec -:-
18:00Gwardia Koszalin - Swinoujscie -:-
18:00Kleczew - Unia Janikowo -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Jarocin -:-
18:00Mieszko - Koszalin -:-
18:30Pomorzanin Torun - Chemik Police -:-

PUOLA: III Liga - Group III

14:00Zaglebie 2 - Sleza Wroclaw -:-
15:00Bielsko-Biala - Warta Gorzow -:-
18:00Brzeg - Gornik Z. 2 -:-
18:00Foto-Higiena Gac - Legnica 2 -:-
18:00Nysa - Ruch -:-
18:00Polonia Bytom - Piast Zmigrod -:-
18:00Z. Gora - Kluczbork -:-

PUOLA: III Liga - Group IV

14:00Wisloka Debica - Biala Podlaska -:-
18:00Hetman Zamosc - Wolka Pelkinska -:-
18:00Lewart Lubartow - Avia Swidnik -:-
18:00Podhale Nowy Targ - Wisla Pulawy -:-
18:00Stal Krasnik - Orleta Radzyn -:-
18:30Chelmianka Chelm - Ostrowiec -:-

PUOLA: Central Youth League

13:00Wisla U18 - Gornik Z. U18 -:-
17:00Zaglebie U18 - Hutnik Krakow U18 -:-

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

12:00Bydgoszcz N - Leczna N -:-
13:00ROW Rybnik N - Medyk Konin N -:-
13:00Slask N - Biedrzychowice N -:-
14:00Katowice N - Olimpia Szczecin N -:-

RANSKA: Ligue 1

14:00Nantes - Bordeaux -:-
18:00Lyon - Lorient -:-

RANSKA: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Paris FC -:-
21:00Amiens - Niort -:-
21:00Auxerre - Grenoble -:-
21:00Chambly - Pau FC -:-
21:00Clermont - Sochaux -:-
21:00Guingamp - Chateauroux -:-
21:00Rodez - Nancy -:-
21:00Toulouse - Caen -:-
21:00Troyes - Dunkerque -:-
21:00Valenciennes - Le Havre -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:30Guingamp N - Reims N -:-
15:30Montpellier N - Bordeaux N -:-
15:30Soyaux N - Fleury 91 N -:-

ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko

13:30Gaz Metan - Astra -:-
21:15Dinamo Bucuresti - FC Hermannstadt -:-

ROMANIA: Liga 2 - Karsintalohko

11:00Pandurii - F. Constanta -:-
11:00Petrolul - Aerostar -:-
11:00Ripensia Timisoara - Metaloglobus Bucharest -:-
11:00U. Cluj - Comuna Recea -:-
11:00Unirea Slobozia - CSM Resita -:-

ROMANIA: Liga 3 - Nousukarsinnat

11:30Ulmu - Steaua Bucuresti -:-
14:00SR Brasov - Vedita Colonesti -:-
18:00Baia Mare - Unirea Dej -:-
18:00Bucovina Radauti - Braila -:-
18:00Crisul Chisineu Cris - Viitorul Selimbar -:-
18:00Magura Cisnadie - Soimii Lipova -:-
18:00Otelul - Foresta Suceava -:-
18:00Zalau - Cugir -:-

RUANDA: Premier League

13:30Gasogi United - Kiyovu -:-
16:00Gorilla - Muhanga -:-
16:00Rutsiro - Rayon Sport -:-
16:30Bugesera FC - APR -:-

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Göteborg - Häcken -:-
16:00Hammarby - Sirius -:-
18:30Elfsborg - Kalmar -:-
18:30Örebro - Halmstad -:-

RUOTSI: Superettan

14:00Landskrona - AFC Eskilstuna -:-
16:00Falkenberg - Örgryte -:-
16:00Västerås SK - Jönköping -:-

RUOTSI: Division 1 - Norra

14:00Dalkurd - Brommapojkarna -:-
14:00Hudiksvall - IFK Luleå -:-
14:00Sollentuna - Assyriska FF -:-
17:00Sandviken - Örebro Syrianska -:-
17:00Täby - Sylvia -:-

RUOTSI: Division 1 - Södra

14:00Utsikten - Tvååkers -:-
14:00Österlen FF - Torns IF -:-
16:00Vänersborgs IF - IFK Malmö -:-
17:00Lindome - Oskarshamn -:-
17:00Ljungskile - Lund -:-
17:00Åtvidaberg - Skövde -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

14:00AIK N - Hammarby N -:-
17:00Häcken N - Linköping N -:-

RUOTSI: Elitettan - Naiset

14:00Borgeby N - Umeå IK N -:-
14:00IF Brommapojkarna N - Bollstanäs N -:-
14:00Sundsvall N - Mallbacken N -:-
16:00Alingsås FC N - Kalmar N -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30Dortmund - RB Leipzig -:-
16:30Hoffenheim - Schalke -:-
16:30Werder Bremen - Bayer Leverkusen -:-
16:30Wolfsburg - Union Berlin -:-
19:30Bayern München - Mönchengladbach -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

14:00Düsseldorf - Braunschweig -:-
14:00Greuther Fürth - Karlsruher SC -:-
14:00Würzburger Kickers - VfL Osnabrück -:-

SAKSA: 3. Liga

15:00Dresden - Viktoria Köln -:-
15:00Ingolstadt - Saarbrücken -:-
15:00Kaiserslautern - Uerdingen -:-
15:00Magdeburg - Duisburg -:-
15:00Rostock - Zwickau -:-
15:00Wehen - München 1860 -:-

SAKSA: Regionalliga West

15:00Aachen - Lotte -:-
15:00Homberg - Wiedenbruck -:-
15:00Köln II - Wegberg-Beeck -:-
15:00Mönchengladbach II - Düsseldorf II -:-
15:00Oberhausen - Lippstadt -:-
15:00Preussen Münster - Fortuna Köln -:-
15:00SiirrettyRodinghausen - Dortmund II -:-
15:00Schalke II - Ahlen -:-
15:00Straelen - Bonner -:-
15:00Wuppertaler - RW Essen -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Elversberg - Offenbach -:-
15:00FSV Frankfurt - Bahlinger -:-
15:00Giessen - Ulm -:-
15:00Homburg - Hoffenheim II -:-
15:00Kassel - Balingen -:-
15:00Pirmasens - Aalen -:-
15:00RW Koblenz - Grossaspach -:-
15:00Schott Mainz - Freiburg II -:-
15:00Steinbach Haiger - Stadtallendorf -:-
15:00Stuttgart II - Alzenau -:-
15:00Walldorf - Mainz II -:-

SAMBIA: Super League

14:00Nkwazi - Zesco Utd -:-
16:00Kitwe United - Forest Rangers -:-
16:00Red Arrows - Buildcon -:-
16:00Zanaco - Kabwe -:-

SENEGAL: Ligue 1

19:30Diambars - Mbour Petite Cote -:-
19:30Douanes - Niary Tally -:-

SERBIA: Super Liga

17:00FK Vozdovac - Napredak -:-
17:00Novi Pazar - Mladost -:-
17:00Proleter - Radnik -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

17:30Mladenovac - Jedinstvo Surcin -:-
17:30OFK Beograd - Radnicki Obrenovac -:-
17:30Radnicki Beograd - Lokomotiva Beograd -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Becej - Backa 1901 -:-
18:00Dinamo Pancevo - Borac Sakule -:-
18:00Feniks 1995 - Stari Banovci -:-
18:00Jedinstvo SP - Vrsac -:-
18:00Kozara BVS - Stari Grad -:-
18:00Mladost GAT - Sloga Conoplja -:-
18:00Radnicki 1912 - Omladinac NB -:-
18:00Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Dunav Prahovo - SFS Borac -:-
18:00Paracin - Moravac -:-
18:00Pcinja - Toplicanin -:-
18:00Sindelic - Radnicki S. -:-
18:00Timok - Buducnost Popovac -:-
18:00Trstenik - Morava Vladicin Han -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

17:30Gruza - Takovo -:-
17:30Macva Bogatic - Bane Raska -:-
17:30Mladi Radnik - Jedinstvo U. -:-
17:30Sloga Pozega - Buducnost Krusik -:-
17:30Sumadija Arandjelovac - Zeleznicar Lajkovac -:-
17:30Trepca - Sloga Petrovac -:-

SIERRA LEONE: Premier League

22:30SLIFA - Kallon -:-

SINGAPORE: Premier League

15:30Tampines - Albirex Niigata -:-
15:30Tanjong Pagar - Young Lions -:-

SKOTLANTI: Premiership - Karsinta

17:00Raith - Dunfermline -:-

SKOTLANTI: Championship - Karsinta

17:00Cove Rangers - Airdrieonians -:-
17:00Montrose - Morton -:-

SKOTLANTI: League One - Karsinta

17:00Elgin - Edinburgh City -:-
17:00Stranraer - Dumbarton -:-

SKOTLANTI: League Two - Karsinta

17:00Kelty Hearts - Brora Rangers -:-

SKOTLANTI: Scottish Cup

18:00Dundee Utd - Hibernian -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga - Championship Group

18:00Zilina - Trencin -:-
18:00Z. Moravce-Vrable - Trnava -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga - Karsintalohko

18:00Pohronie - Michalovce -:-
18:00Ruzomberok - Senica -:-

SLOVAKIA: 2. liiga

11:30S. Bratislava B - Petrzalka -:-
18:00Banska Bystrica - Samorin -:-
18:00Dubnica - Komarno -:-
18:00Podbrezova - FC Kosice -:-
18:00Poprad - Puchov -:-
18:00Skalica - Bardejov -:-
18:00Trebisov - L. Mikulas -:-

SLOVENIA: Prva liga

16:00Tabor Sezana - Celje -:-
18:15Mura - Bravo -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Hävinneet -vaihe

18:00Beltinci - Smartno -:-
18:00Drava - Krsko -:-
18:00Jadran Dekani - Fuzinar -:-

SLOVENIA: 2. SNL - Voittajien -vaihe

18:00Bilje - Triglav -:-
20:00Brezice - Dob -:-
21:30Nafta - Radomlje -:-

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00NK Bistrica - Zrece -:-
18:00Rogaska - Dravograd -:-
18:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
19:00Korotan - Videm -:-

SLOVENIA: 3. SNL - West

18:00Izola - Ilirija -:-
18:00Ljubljana Svoboda - Tolmin -:-
18:00Postojna - Sencur -:-
18:00Sava Kranj - Grosuplje -:-
18:00Skofja Loka - NK Adria -:-
18:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
18:00Zagorje - Ziri -:-

SUOMI: Suomen Cup - Pudotuspelit

15:00HJK - KuPS -:-

SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset

14:00PK-35 Helsinki N - Ilves N -:-
14:00TiPS N - Åland United N -:-
16:00Jypk N - KuPS N -:-

SVEITSI: Super League

19:15Lugano - Vaduz -:-
21:30Young Boys - Basel -:-

SVEITSI: Challenge League

19:15Schaffhausen - Aarau -:-

SVEITSI: Promotion League - Karsintalohko

17:00Breitenrain - Sion II -:-
17:00Köniz - Zürich II -:-
18:45Bellinzona - YF Juventus -:-
19:00Black Stars - Münsingen -:-

SVEITSI: Promotion League - Nousuryhmä

17:00Bavois - Rapperswil -:-
17:00Bruhl SG - Yverdon -:-
17:00Cham - Nyonnais -:-
19:00Etoile-Carouge - Basel II -:-

SVEITSI: Nationalliga A - Naiset

17:00Luzern N - Servette N -:-
17:00Young Boys N - Grasshoppers N -:-
17:00Zürich N - FF Lugano 1976 N -:-
18:00St. Gallen N - Basel N -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Kuktosh - Dushanbe 83 -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

17:00Simba - Young Africans -:-

TANSKA: 2nd Division - Group 1

15:00Aarhus Fremad - SfB-Oure -:-
15:00Brabrand - Næsby -:-
15:00Dalum IF - VSK Aarhus -:-
15:00Jammerbugt - Middelfart -:-
16:00B.93 - Thisted -:-
16:00BK Frem - Sydvest -:-

TANSKA: 2nd Division - Group 2

14:45FA 2000 - Hellerup -:-
15:00Hillerod - Roskilde KFUM's -:-
15:00Tarnby - Naestved -:-
16:00Brønshøj - Avarta -:-
16:00Skovshoved - Nykobing -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Championship Group

15:00Bröndby N - Koge N -:-
15:00KoldingQ N - Thisted N -:-
17:00Nordsjaelland N - Fortuna Hjorring N -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Karsinta

12:00Sundby N - B93 N -:-
15:00Aalborg N - ASA Aarhus N -:-
15:00Aarhus N - Odense Q N -:-

TOGO: Championnat National

17:00SiirrettySara Sport - ASC Kara -:-

TŠEKKI: 1. Liga

16:00Zlin - Opava -:-
18:00Brno - Mlada Boleslav -:-
18:00Plzen - Pribram -:-
20:30Bohemians 1905 - Liberec -:-

TŠEKKI: Division 2

16:45Hradec Kralove - Dukla Praha -:-
17:00Usti n. L. - Blansko -:-
18:00Chrudim - Trinec -:-
18:00Prostejov - Lisen -:-
18:00Vysehrad - Varnsdorf -:-

TŠEKKI: First League - Naiset - Championship Group

15:00Slavia Praha N - Slovacko N -:-
15:00Sparta Praha N - Plzen N -:-

TŠEKKI: First League - Naiset - Karsintalohko

12:00Lok. Brno N - Liberec N -:-

TURKKI: Super Lig

20:30Ankaragucu - Fenerbahce -:-
20:30Erzurum BB - Kasimpasa -:-
20:30Galatasaray - Besiktas -:-
20:30Goztepe - Konyaspor -:-
20:30Hatayspor - Denizlispor -:-
20:30Karagümrük - Genclerbirligi -:-
20:30Kayserispor - Gaziantep -:-
20:30Rizespor - Yeni Malatyaspor -:-
20:30Sivasspor - Basaksehir -:-
20:30Trabzonspor - Antalyaspor -:-

TURKKI: 2. Lig White Group

15:00Afjet Afyonspor - Zonguldak -:-
15:00Amedspor - Kahramanmaras -:-
15:00Ankara Demirspor - H.Trabzon -:-
15:00Corum - Sariyer -:-
15:00Ergene Velimese - Sanliurfaspor -:-
15:00Inegolspor - Hacettepe -:-
15:00Kocaelispor - Gumushanespor -:-
15:00Nigde Anadolu - Usakspor -:-
15:00Sancaktepe - 24 Erzincanspor -:-

TURKKI: 2. Lig Red Group

14:00Bayburt - Pendikspor -:-
14:00Etimesgut - Karacabey Belediyespor -:-
15:001922 Konyaspor - Pazarspor -:-
15:00Elazigspor - Sivas Belediyespor -:-
15:00Eyüpspor - Vanspor FK -:-
15:00Karabukspor - Kirsehir Belediyespor -:-
15:00Kastamonuspor - Sakaryaspor -:-
15:00Serik Belediyespor - Mamak -:-
15:00Tarsus - Kirklarelispor -:-
15:00Turgutluspor - Bodrumspor -:-

UGANDA: Premier League

15:00Express - Police -:-
16:00Airtel Kitara - Busoga -:-
16:00BUL - Mbarara City -:-
16:00Villa - Bright Stars -:-

UKRAINA: Persha Liga

17:00Obolon - Metalist 1925 -:-

UKRAINA: Druha Liga

14:00Chernihiv - Uzhhorod -:-
16:00Balkany - Kryvbas -:-
16:00Nova Kakhovka - Metal Kharkiv -:-
16:00Volyn Lutsk 2 - Karpaty -:-
16:30Mykolaiv 2 - Real Pharma -:-
17:00Bukovyna - Karpaty Halych -:-
17:00Rubikon Kyiv - Dinaz Vyshgorod -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Lviv U21 - Olimpik Donetsk U21 -:-
11:00Shakhtar U21 - Inhulets U21 -:-
12:00Dnipro-1 U21 - Rukh Lviv U21 -:-
13:00Kolos Kovalivka U21 - Din. Kiev U21 -:-
13:00Mariupol U21 - Desna U21 -:-
15:00Minaj U21 - Vorskla U21 -:-
15:00Zorya U21 - Oleksandriya U21 -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

18:00Honved - Ferencvaros -:-
20:30Ujpest - Zalaegerszeg -:-

UNKARI: NB III - East

18:00DVTK II - Hatvan -:-
18:30Kisvarda II - BVSC-Zuglo -:-

UNKARI: NB I - Naiset

14:00Győr N - Szent Mihaly N -:-
17:00Haladas N - DVTK N -:-

USA: MLS

04:30Real Salt Lake - San Jose Earthquakes -:-
20:00Chicago Fire - Philadelphia Union -:-
20:00New York Red Bulls - Toronto FC -:-
20:30Columbus Crew - DC United -:-
20:30Nashville SC - New England Revolution -:-
22:00Vancouver Whitecaps - Club de Foot Montreal -:-
22:30FC Dallas - Houston Dynamo -:-

USA: USL Championship

02:00New York Red Bulls 2 - Charleston 1:1
51'Sporting Kansas City 2 - Oklahoma City Energy 0:0

USA: USL League One

85'Fort Lauderdale - Union Omaha 0:2

USA: USL League Two

02:00Tobacco Road - North Carolina Fusion U23 -:-
23:00Miami City - Tampa Bay U23 -:-

USA: NISA - Kevätkausi

02:00New Amsterdam - Detroit -:-
05:00LA Force - San Diego 1904 -:-

USA: NWSL Challenge Cup - Naiset - Pudotuspelit

20:00Portland Thorns N - Gotham N -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

14:30Rukh Brest - Sputnik -:-
18:30FC Minsk - Vitebsk -:-
20:30Slavia Mozyr - Dynamo Brest -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga Reserve

12:30Energetik-BGU 2 - Zhodino 2 -:-
16:00Isloch 2 - Din. Minsk 2 -:-
16:00Shakhter Soligorsk 2 - BATE 2 -:-

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga - Naiset

15:30Neman N - Bobruichanka N -:-
16:30FC Gomel N - Dynamo Brest N -:-
17:30Zorka-BDU N - Dnepr Mogilev N -:-

VENEZUELA: Primera Divisioona - Ensimmäinen vaihe

00:00Caracas - Mineros 3:0
02:15SiirrettyMonagas - Metropolitanos -:-
23:00AC Lala FC - Atl. Venezuela -:-

VENÄJÄ: Premier League

14:00Ufa - Zenit -:-
16:30Arsenal Tula - Rubin Kazan -:-
16:30Lok. Moskova - Dynamo Moskova -:-
19:30CSKA Moskova - Krasnodar -:-

VENÄJÄ: FNL

13:00Tomsk - Yenisey -:-
14:00Omsk - Orenburg -:-
14:00Samara - Krasnodar 2 -:-
14:00Spartak Moskova 2 - Jaroslavl -:-
15:00Chertanovo M. - Nizhny Novgorod -:-
15:00F. Voronezh - Torpedo Moscow -:-
16:00Dinamo Bryansk - FK Chayka -:-
16:00Neftekhimik - SKA Khabarovsk -:-
16:00Volgar-Astrakhan - Akron Togliatti -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Veles Moscow -:-
20:00Baltika - Tekstilshtik -:-

VENÄJÄ: PFL - Group 2

10:00Chita - Smolensk -:-
15:00PeruutettuZenit Irkutsk - Luki-Energiya -:-

VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset

11:00Zvezda N - Krasnodar N -:-
13:00FK Yenisey N - Rubin Kazan N -:-
19:30Zenit N - CSKA Moskova N -:-

VIETNAM: Vietnamese Cup - Naiset - Pudotuspelit

12:00SiirrettyHa Noi N - Ho Chi Minh N -:-

VIRO: Meistriliiga

13:00Flora - Legion -:-
16:00Tammeka - Kuressaare -:-
19:00Narva - Kalju -:-

VIRO: Meistriliiga - Naiset

14:00Ajax Tallinna N - Tulevik N -:-
14:00Tammeka Tartu N - Polva Lootos N -:-
16:00Flora N - Pärnu JK Vaprus N -:-

WALES: Cymru Premier - Championship Group

16:30Bala Town - Penybont -:-
16:30TNS - Barry -:-
19:15Connah's Quay - Caernarfon -:-

WALES: Cymru Premier - Karsintalohko

16:30Cardiff Metropolitan - Druids -:-
16:30Flint - Aberystwyth -:-
16:30Haverfordwest - Newtown -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.