REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

AASIA: Asian Games - Playoffit

11:00Thaimaa U23 - Irak U23 0:1
14:00Etelä-Korea U23 - Pohjois-Korea U23 -:-

ALGERIA: 1. divisioona

18:00Arba - Eulma -:-
18:00Belouizdad - Chlef -:-
18:00Harrach - Bel Abbes -:-
21:00Constantine - USM Alger -:-
21:00MC Alger - ASM Oran -:-
21:00Oran - Hussein Dey -:-
21:00Setif - MO Bejaia -:-

ARGENTIINA: Primera División - Torneo Transición

00:00San Lorenzo - Olimpo 2:0

ARGENTIINA: Primera B Nacional

01:00All Boys - Sarmiento Junin 1:0
02:30Santamarina - Atletico Tucuman 1:0
02:30Union Santa Fe - Patronato 0:0
03:00Boca Unidos - Colon 0:0
03:00Ind. Rivadavia - Atl. Huracan 1:1
03:00Instituto - Guaraní Antonio Franco 1:1
03:30Gimnasia Jujuy - Aldosivi 1:1

ARGENTIINA: Primera B Metropolitana

02:05Platense - Acassuso 1:1
21:05Chacarita Juniors - Atletico Atlanta -:-
mainos

ARGENTIINA: Torneo Argentino A

22:00Alvarado - Talleres Cordoba -:-

ARGENTIINA: Copa Argentina

02:35Estudiantes - Independiente 2:0

AZERBAIDŽAN: Valioliiga

14:00FK Baku - Simurq -:-

BAHRAIN: Valioliiga

18:15East Riffa - Busaiteen -:-
18:15Manama Club - Al-Hadd -:-
20:30Bahrain SC - Al-Muharraq -:-

BELGIA: 3 Divisioona Lohko B

21:00Wallonne Ciney - La Calamine -:-

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Apertura

03:00San Jose - Oriente Petrolero 3:0
22:00Bolivar - U. Pando -:-

BRASILIA: Copa do Brasil

01:30Botafogo RJ - Santos 2:3
01:30Cruzeiro - ABC 1:0
04:00America-RN - Flamengo 0:1
04:00Corinthians - Atletico-MG 2:0

COSTA RICA: Primera División - Torneo de Invierno

05:00Saprissa - Alajuelense 0:2

ECUADOR: Serie A - Toinen vaihe

00:00Mushuc Runa - U. Catolica 2:0
03:00Manta - Barcelona SC 2:4
03:00Olmedo - Dep. Cuenca 2:2
03:15El Nacional - LDU Quito 0:0
03:15Ind. del Valle - Dep. Quito 2:0

EGYPTI: Premier League

16:00Al Nasr - Haras El Hodood -:-
18:15El Raja - Al Ahly -:-
20:30Wadi Degla - Al Shortah -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

03:00Santa Tecla - Metapan 2:2
04:00Atletico Marte - Aguila 0:0
04:00FAS - UES 2:2

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana

01:30Bahia (Bra) - Cesar Vallejo (Per) 2:0
04:00Atl. Nacional (Col) - Vitoria (Bra) 2:2
04:00Emelec (Ecu) - Goias (Bra) 1:0

EUROOPPA: Eurooppa-liiga - Lohkovaihe

18:00Din. Moscow - PSV -:-
19:00Krasnodar - Everton -:-
20:00Aalborg - Rio Ave -:-
20:00Din. Kiev - Steaua Bucuresti -:-
20:00Din. Minsk - Fiorentina -:-
20:00Feyenoord - St. Liege -:-
20:00Guingamp - PAOK -:-
20:00Lokeren - Metalist Kharkiv -:-
20:00Rijeka - Sevilla -:-
20:00Slovan Bratislava - Napoli -:-
20:00Sparta Praha - Young Boys -:-
20:00Trabzonspor - Legia -:-
20:00Wolfsburg - Lille -:-
22:05Asteras T. - Partizan -:-
22:05Astra - Salzburg -:-
22:05Celtic - Din. Zagreb -:-
22:05Estoril - Panathinaikos -:-
22:05HJK - Club Brugge -:-
22:05Inter - Qarabag -:-
22:05St. Etienne - Dnipro -:-
22:05Torino - FC Kööpenhamina -:-
22:05Tottenham - Besiktas -:-
22:05Villarreal - Apollon -:-
22:05Zürich - Moenchengladbach -:-

EUROOPPA: UEFA Youth League - Lohkovaihe

18:00Anderlecht U19 - Dortmund U19 -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

05:00Comunicaciones - Antigua GFC 3:0
05:00Petapa - Coatepeque 1:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Real Sociedad - Olimpia 2:0
04:00Motagua - Parrillas O. 1:1
04:00Platense - Marathon 0:0
04:00Real Espana - Victoria 3:2

HONG KONG: Division 1

09:30Wong Tai Sin - Eastern AA 1:2

IRAN: Valioliiga

15:15Gostaresh - Padideh Mashhad -:-
16:40Naft Tehran - Zob Ahan -:-
16:50Esteghlal Khuzestan - Sorinet -:-
18:00Esteghlal - Malavan -:-

KANADA: CIS

00:00Laurentian - Nipissing 1:0
01:15Moncton - Mount Allison 2:1
02:15Carleton - Queens 0:2
03:15Trent - Ryerson 0:2
03:15UOIT - Toronto 0:2
03:15Windsor - Western 0:1

KOLUMBIA: Copa Postobon - Playoffit

03:00Patriotas - Once Caldas 2:2

KUWAIT: Valioliiga

18:00Al-Fahaheel - Al Sulaibikhat -:-
18:00Al Kuwait - Al Shabab -:-
20:25Khaitan - Yarmouk -:-

LUXEMBURG: Kansallinen Divisioona

20:30Fola - Jeunesse Esch -:-
20:30Jeunesse Canach - Differdange -:-
20:30Kaerjeng - Dudelange -:-
20:30Rumelange - Ettelbruck -:-

MALTA: Valioliiga

19:00Sliema - Zebbug -:-
19:00Tarxien - Birkirkara -:-
21:00Valletta - Pieta Hotspurs -:-
21:15Qormi - Mosta FC -:-

MAROKKO: Morocco Cup

18:00FAR Rabat - Maghreb Fez -:-
20:00Berkane - Chabab Rif Hoceima -:-

MEKSIKO: Primera División - Apertura

03:00Puebla - U.N.A.M. 1:2
04:00Club America - Veracruz 2:0
04:00Monarcas - Pachuca 0:1
05:00Chiapas - Leones Negros 1:1
05:45Tijuana - Cruz Azul 0:0

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Guarani - 3 De Febrero 2:3
01:00Deportivo Capiata - Sp. Luqueño 1:3
02:10Libertad - Nacional Asuncion 0:0
02:40Diaz - Olimpia Asuncion 1:1

PERU: Primera División - Clausura

19:00Cienciano - U. San Martin -:-
21:15Huancayo - Juan Aurich -:-
23:45Cajamarca - Melgar -:-

QATAR: Valioliiga

17:30Al Jaish - Al Sailiya -:-
17:30Shamal - Al Ahli Doha -:-
19:45Lakhwiya - Al-Sadd -:-
19:45Umm-Salal - Al-Wakra -:-

SAKSA: Regionalliga Bayern

20:00Augsburg II - Schweinfurt -:-
20:30Bamberg - Wurzburger Kickers -:-

SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein

21:00Todesfelde - Flensburg 08 -:-

SAKSA: Oberliga Westfalen

20:30Westfalia Rhynern - Hammer SpVgg. -:-

SAKSA: Oberliga Hessen

20:30Viktoria Griesheim - Eschborn -:-

SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Salmrohr - Elversberg II -:-

SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg

18:00SV Pforzheim - Reutlingen -:-

SAKSA: Naisten Bundesliga

17:00Leverkusen N - Bayern N -:-

SINGAPORE: S.League - Championship playoffit

14:30Home - Tampines -:-

SUDAN: Valioliiga

16:30Kadougli - Al-Merreikh -:-
17:00Merreikh El-Fasher - Ahli Khartoum -:-
20:00Khartoum - Al-Hilal -:-

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

17:00Djerba - Kairouanaise -:-
17:00Etoile Du Sahel - Monastir -:-

TURKKI: TFF 3. Lig Group 2

16:00Dardanelspor - Eyupspor -:-

USA: North American Soccer League - Fall Season

02:00Ottawa Fury - Atlanta 2:0

UZBEKISTAN: Professional Football League

14:00Din. Samarkand - Olmaliq FK -:-
14:00Neftchi Fargona - Sogdiyona Jizzax -:-
16:00Buxoro - Qizilqum Zarafshon -:-
16:00Navbahor Namangan - Pakhtakor -:-

VENEZUELA: Copa Venezuela

02:30HylättyEstudiantes M. - Trujillanos 0:0
03:00Aragua - Carabobo 1:1
03:00Zamora - Dep. Tachira 1:2
23:30Atl. Venezuela - Metropolitanos -:-
23:30La Guaira - Mineros -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon