REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

ATP - KAKSINPELIT: Pietari (Venäjä) - Karsinta, kovakenttä (sisäkenttä)

11:00Albot R. (Mda) - Gerasimov E. (Blr) -:-
11:00Kecmanovic M. (Srb) - Nishioka Y. (Jpn) -:-
12:30Van De Zandschulp B. (Ned) - Donskoy E. (Rus) -:-
13:00Popko D. (Kaz) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Pietari (Venäjä), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Struff J-L. (Ger) - Duckworth J. (Aus) -:-
16:30Serdarusic N. (Cro) - Korda S. (Usa) -:-
18:30Bublik A. (Kaz) - Tiurnev E. (Rus) -:-

ATP - KAKSINPELIT: Wien (Itävalta), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Basilashvili N. (Geo) - Carreno-Busta P. (Esp) -:-
16:30Alcaraz C. (Esp) - Evans D. (Gbr) -:-
17:30De Minaur A. (Aus) - Anderson K. (Rsa) -:-
18:30Hurkacz H. (Pol) - Murray A. (Gbr) -:-
20:00Popyrin Al. (Aus) - Berrettini M. (Ita) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Cluj-Napoca 2 (Romania), kovakenttä (sisäkenttä)

12:00Gasanova A. (Rus) - Teichmann J. B. (Sui) -:-
12:00Kalinina A. (Ukr) - Pattinama Kerkhove L. (Ned) -:-
13:30Bondar A. (Hun) - Barthel M. (Ger) -:-
13:30Ignatik A. (Rou) - Friedsam A-L. (Ger) -:-
15:00Tsurenko L. (Ukr) - Prisacariu A. (Rou) -:-
18:00Bogdan A. (Rou) - Jorovic I. (Srb) -:-
19:30Potapova A. (Rus) - Tomljanovic A. (Aus) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Courmayeur (Italia), kovakenttä (sisäkenttä)

11:00PeruutettuJabeur O. (Tun) - Diatchenko V. (Rus) -:-
11:00PeruutettuRakhimova K. (Rus) - Giorgi C. (Ita) -:-
11:00PeruutettuVekic D. (Cro) - Yastremska D. (Ukr) -:-
11:00PeruutettuWang Xin. (Chn) - Li A. (Usa) -:-
12:30Stefanini L. (Ita) - Minella M. (Lux) -:-
12:30Yastremska D. (Ukr) - Diatchenko V. (Rus) -:-
14:00Bolsova Zadoinov A. (Esp) - Hsieh S-W. (Tpe) -:-
14:00Tauson C. (Den) - Voegele S. (Sui) -:-
15:30Bronzetti L. (Ita) - Kozlova Kat. (Ukr) -:-
15:30Radwanska U. (Pol) - Frech M. (Pol) -:-
19:00Riske A. (Usa) - Raina A. (Ind) -:-
20:30Gatto-Monticone G. (Ita) - Caregaro M. (Ita) -:-

ATP - NELINPELIT: Pietari (Venäjä), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Bopanna R./Shapovalov D. - Klaasen R./McLachlan B. -:-

ATP - NELINPELIT: Wien (Itävalta), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Mektic N./Pavic M. - Puetz T./Venus M. -:-
16:30Dodig I./Melo M. - Lopez F./Tsitsipas S. -:-
19:00Erler A./Miedler L. - Marach O./Oswald P. -:-

WTA - NELINPELIT: Cluj-Napoca 2 (Romania), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Christian K./Routliffe E. - Fomina A./Yashina E. -:-
16:30Cristian J. A./Van Uytvanck A. - Krunic A./Pattinama Kerkhove L. -:-
18:00Amariei I. D./Szabo B. - Dzalamidze N./Juvan K. -:-

WTA - NELINPELIT: Courmayeur (Italia), kovakenttä (sisäkenttä)

17:00Bektas E./Moore T. - Bolsova Zadoinov A./Rakhimova K. -:-
22:00Raina A./Van der Hoek R. - Hozumi E./Zhang S. -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Brest (Ranska) - Karsinta, kovakenttä (sisäkenttä)

12:00De Schepper K. (Fra) - Royer V. (Fra) -:-
12:00Vatutin A. (Rus) - Legout T. (Fra) -:-
13:30Ajdukovic D. (Cro) - Piros Z. (Hun) -:-
13:30Reboul F. (Fra) - Nedovyesov A. (Kaz) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Brest (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

15:00Broady L. (Gbr) - Laaksonen H. (Sui) -:-
17:30Rune H. (Den) - Kolar Z. (Cze) -:-
19:30Lehecka J. (Cze) - Gasquet R. (Fra) -:-
21:00Herbert P.H. (Fra) - Gaio F. (Ita) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Ismaning (Saksa) - Karsinta, kovakenttä (sisäkenttä)

13:00Bachinger M. (Ger) - Moriya H. (Jpn) -:-
13:30Forejtek J. (Cze) - Furness E. (Fra) -:-
14:30Zverev M. (Ger) - Lenz J. (Ger) -:-
15:00Virtanen O. (Fin) - Haerteis J. (Ger) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Ismaning (Saksa), kovakenttä (sisäkenttä)

16:00Masur D. (Ger) - Halys Q. (Fra) -:-
16:30Copil M. (Rou) - Lacko L. (Svk) -:-
18:00Coppejans K. (Bel) - Machac T. (Cze) -:-
18:30Gojo B. (Cro) - Rehberg M. H. (Ger) -:-
19:30Sachko V. (Ukr) - Zuk K. (Pol) -:-
20:00Kamke T. (Ger) - Seppi A. (Ita) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Las Vegas (USA) - Karsinta, kovakenttä

23:10Wu Tung-Lin (Tpe) - Perez A. (Usa) 0:2
23:20Aragone J. (Usa) - Redlicki Mi. (Usa) 0:2
23:45King E. (Usa) - Mukund S. K. (Ind) 0:2
20:00Chappell N. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) -:-
20:00Kelly D. (Aus) - McHugh A. (Gbr) -:-
20:00Perez A. (Usa) - Mukund S. K. (Ind) -:-
20:00Redlicki Mi. (Usa) - Young D. (Usa) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Las Vegas (USA), kovakenttä

20:00Altmaier D. (Ger) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-
20:00Fratangelo B. (Usa) - Escobedo E. (Usa) -:-
20:00Johnson S. (Usa) - Karlovic I. (Cro) -:-
20:00Jung J. (Tpe) - Kwiatkowski T. S. (Usa) -:-
20:00Kovacevic A. (Usa) - Eubanks C. (Usa) -:-
20:00Krueger M. (Usa) - Vukic A. (Aus) -:-
20:00Kübler J. (Aus) - Watanuki Y. (Jpn) -:-
20:00Mmoh M. (Usa) - Kokkinakis T. (Aus) -:-
20:00Sauer J. (Rsa) - Daniel T. (Jpn) -:-
20:00Schnur B. (Can) - Kudla D. (Usa) -:-
20:00Stebe C-M. (Ger) - Gomez E. (Ecu) -:-
20:00Torpegaard M. (Den) - Sandgren T. (Usa) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Lima 2 (Peru) - Karsinta, massakenttä

23:40Bueno G. (Per) - Villanueva G. (Arg) 1:2
00:20Pospisil J. (Cze) - Hidalgo D. (Ecu) 2:1
00:35Casanova H. (Arg) - Stevens B. (Ned) 2:0
19:30Rodriguez C. (Col) - Villanueva G. (Arg) -:-
20:00Catarina L. (Mon) - Lazarov A. (Bul) -:-
20:00Galarneau A. (Can) - Pospisil J. (Cze) -:-
21:30Casanova H. (Arg) - Thirouin J. (Fra) -:-

CHALLENGER - KAKSINPELIT - MIEHET: Lima 2 (Peru), massakenttä

19:00PeruutettuFicovich J. P. (Arg) - Cerundolo F. (Arg) -:-
19:00PeruutettuGalan Riveros D. E. (Col) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
19:00PeruutettuMonteiro T. (Bra) - Barrios T. (Chi) -:-
22:00Kopriva V. (Cze) - Olivo R. (Arg) -:-
00:00Ficovich J. P. (Arg) - Etcheverry T. M. (Arg) -:-
00:00Mejia N. (Col) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-

CHALLENGER - NELINPELIT - MIEHET: Las Vegas (USA), kovakenttä

18:00Gonzales R./Johnson H. - Hach H./Reyes-Varela M. -:-
18:00Jung J./King E. - Kudla D./Lindstedt R. -:-
18:00Harrison C./Krueger M. - Aragone J./Huey T. C. -:-
18:00Kozlov S./Polansky P. - Galloway R./Lawson A. -:-
18:00Roelofse R./Rungkat C. - Atherton J./Örnberg A. -:-
18:00Blumberg W./Schnur M. J. - Brodney Z./Dabic M. -:-
18:00Vance J./Vance J. - Mmoh M./Novikov D. -:-
18:00Lammons N./Withrow J. - Sandgren T./Torpegaard M. -:-

ITF NAISET - KAKSINPELIT: W25 Istanbul (Turkki), kovakenttä (sisäkenttä)

12:30Ipek C. (Tur) - Jakupovic D. (Slo) -:-
13:30Schoofs B. (Ned) - Yener E. (Tur) -:-
13:30Sharipova S. (Uzb) - Turati A. (Ita) -:-
13:30Siskova A. (Cze) - Cabaj A. J. (Swe) -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.