m.LiveTulokset.com

REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

ATP - KAKSINPELIT: Miami (USA), kovakenttä

23:10Lopez F. (Esp) - Paire B. (Fra) 2:1
23:25Munar J. (Esp) - Gunneswaran P. (Ind) 2:0
23:25Sousa J. (Por) - Tseng C. H. (Tpe) 2:0
00:30Herbert P.H. (Fra) - Krajinovic F. (Srb) 0:2
01:20Evans D. (Gbr) - Jaziri M. (Tun) 2:0
01:40Opelka R. (Usa) - Struff J-L. (Ger) 2:1
02:15Andujar P. (Esp) - Karlovic I. (Cro) 2:0
03:15Mannarino A. (Fra) - Bedene A. (Slo) 2:1
03:45Gulbis E. (Lat) - Kecmanovic M. (Srb) 0:2
04:05McDonald M. (Usa) - Humbert U. (Fra) 2:1
04:10Querrey S. (Usa) - Ferrer D. (Esp) 0:2
17:05Ivashka I. (Blr) - Edmund K. (Gbr) 0:2
2. eräChardy J. (Fra) - Simon G. (Fra) 1:0 (6:4,4:2)
1. eräLajovic D. (Srb) - Nishikori K. (Jpn) 0:0 (1:1)
18:30Raonic M. (Can) WO - Marterer M. (Ger) -:-
18:35Coric B. (Cro) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
18:40Basilashvili N. (Geo) - Zverev M. (Ger) -:-
19:00Delbonis F. (Arg) - Millman J. (Aus) -:-
20:00Sonego L. (Ita) - Isner J. (Usa) -:-
20:30Auger-Aliassime F. (Can) - Fucsovics M. (Hun) -:-
21:30Haase R. (Ned) - Monfils G. (Fra) -:-
21:30Kyrgios N. (Aus) - Bublik A. (Kaz) -:-
21:30Pouille L. (Fra) - Ramos A. (Esp) -:-
22:00Bautista R. (Esp) - Tipsarevic J. (Srb) -:-
23:00Andreozzi G. (Arg) - Fognini F. (Ita) -:-

WTA - KAKSINPELIT: Miami (USA), kovakenttä

23:00Muchova K. (Cze) - Hibino N. (Jpn) 2:0
23:05Schmiedlova A. K. (Svk) - Maria T. (Ger) 0:2
23:50Niculescu M. (Rou) - Zidansek T. (Slo) 2:0
00:15Jabeur O. (Tun) - Pliskova Kr. (Cze) 2:1
01:15Rybarikova M. (Svk) - Goerges J. (Ger) 0:2
01:40Stosur S. (Aus) - Keys M. (Usa) 2:1
01:50Garcia C. (Fra) - Azarenka V. (Blr) 2:0
02:15Konta J. (Gbr) - Pegula J. (Usa) 2:0
02:50Barty A. (Aus) - Yastremska D. (Ukr) 2:0
03:35Wang Xiy. (Chn) - Bertens K. (Ned) 0:2
03:40Sorribes Tormo S. (Esp) - Vekic D. (Cro) 0:2
2. eräAnisimova A. (Usa) - Kontaveit A. (Est) 0:1 (3:6,4:1)
2. eräSabalenka A. (Blr) - Tomljanovic A. (Aus) 0:1 (3:6,4:5)
2. eräMertens E. (Bel) - Parmentier P. (Fra) 1:0 (6:2,2:3)
2. eräRiske A. (Usa) - Hsieh S-W. (Tpe) 0:1 (2:6,4:5)
1. eräOsaka N. (Jpn) - Wickmayer Y. (Bel) 0:0 (2:0)
18:40Vondrousova M. (Cze) - Ostapenko J. (Lat) -:-
19:00Pavlyuchenkova A. (Rus) - Kuzmova V. (Svk) -:-
20:00Kasatkina D. (Rus) - Gauff C. (Usa) -:-
20:00Kenin S. (Usa) - Andreescu B. V. (Can) -:-
20:00Muguruza G. (Esp) - Niculescu M. (Rou) -:-
20:00Sasnovich A. (Blr) - Wozniacki C. (Den) -:-
20:00Williams V. (Usa) - Suarez Navarro C. (Esp) -:-
20:30Muchova K. (Cze) - Kerber A. (Ger) -:-
21:30Peterson R. (Swe) - Williams S. (Usa) -:-
21:30Siniakova K. (Cze) - Sevastova A. (Lat) -:-
21:30Wang Q. (Chn) - Konta J. (Gbr) -:-
22:00Bencic B. (Sui) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
23:00Giorgi C. (Ita) - Maria T. (Ger) -:-
23:00Jabeur O. (Tun) - Stephens S. (Usa) -:-
23:00Townsend T. (Usa) - Halep S. (Rou) -:-
23:30Cornet A. (Fra) - Buzarnescu M. (Rou) -:-
23:30Tsurenko L. (Ukr) - Doi M. (Jpn) -:-
00:30Pliskova Ka. (Cze) - Martic P. (Cro) -:-
00:30Svitolina E. (Ukr) - Wang Y. (Chn) -:-

ATP - NELINPELIT: Miami (USA), kovakenttä

23:50Zverev A./Zverev M. - Gonzalez M./Zeballos H. 0:2
21:00McDonald M./Opelka R. - Murray J./Soares B. -:-
22:30Albot R./Basilashvili N. - McLachlan B./Skupski N. -:-
23:00Demoliner M./Kecmanovic M. - Isner J./Querrey S. -:-

WTA - NELINPELIT: Miami (USA), kovakenttä

00:30Bencic B./Kasatkina D. - Melichar N./Peschke K. 2:1
17:10Kato M./Ninomiya M. - Aoyama S./Marozava L. 0:2
18:30Krunic A./Panova A. - Davis L./McHale C. -:-
19:30Jurak D./Olaru I.R. - Krawczyk D./Santamaria S. -:-
20:00Arruabarrena-V. L./Watson H. - Klepac A./Martinez Sanchez M. J. -:-
21:30Stosur S./Zhang S. - Atawo R./Srebotnik K. -:-

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Lille (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

15:50Choinski J. (Gbr) - Maden Y. (Ger) 0:2
2. eräOfner S. (Aut) - Gombos N. (Svk) 1:0 (6:3,0:1)
19:15Kamke T. (Ger) - Halys Q. (Fra) -:-
20:45Barrere G. (Fra) - Karatsev A. (Rus) -:-
mainos

HAASTAJA MIEHET - KAKSINPELIT: Zhangjiagang (Kiina), kovakenttä

05:10Polmans M. (Aus) - Napolitano S. (Ita) 2:0
06:30Kwon Soon W. (Kor) - Giustino L. (Ita) 0:2
06:45Zhang Z. (Chn) - Bourgue M. (Fra) 0:2
08:10Ignatik U. (Blr) - Galovic V. (Cro) 0:2

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Lille (Ranska), kovakenttä (sisäkenttä)

12:40Junaid R./Pel D. - Galloway R./Lammons N. 1:2
14:25Erlich J./Martin F. - Arends S./Weissborn T-S. 2:1

HAASTAJA MIEHET - NELINPELIT: Zhangjiagang (Kiina), kovakenttä

05:10Fruttero J. P./Gakhov I. - Purcell M./Saville L. 0:2
07:45Hsieh C./Rungkat C. - Balaji N. S./Hach H. 0:2
09:40Gonzales R./Lawson A. - Gong M-X./Zhang Z. 2:0

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Calabasas (USA), kovakenttä

23:20Baird D. (Usa) - Simon T. (Ger) 2:0
23:20Brouwer G. (Ned) - Avidzba A. (Rus) 2:1
23:25Garanganga T. (Zim) - Celikbilek A. (Tur) 1:2
01:25Sell K. (Bra) - Fawcett T. (Usa) 2:0
01:45Strode I. (Usa) - Kozlov S. (Usa) 0:2
02:40Broady L. (Gbr) - Bullard J. (Usa) 2:0
03:40Brooksby J. (Usa) - Ritschard A. (Usa) 0:2
04:35Smith K. (Usa) - Gray J. (Gbr) 1:2
21:30Broady L. (Gbr) - Brouwer G. (Ned) -:-
22:00Gray J. (Gbr) - Kozlov S. (Usa) -:-
23:00Celikbilek A. (Tur) - Ritschard A. (Usa) -:-

ITF MIEHET - KAKSINPELIT: Murcia (Espanja), massakenttä

12:40Lopez San Martin A. (Esp) - Boluda-Purkiss C. (Esp) 2:0
12:40Perez C. S. (Esp) - Esteve L. E. (Esp) 0:2
14:00Lopez Montagud C. (Esp) - Bortolotti M. (Ita) 2:0
14:25Barranco C. J. (Esp) - Pla Malfeito J. (Esp) 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon