REFRESH

Tennis » Tänään » Kaikki ottelut

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: International Tennis Series (Maailma), kovakenttä

15:10Bernard J. (Usa) - Michalek O. (Pol) 2:1
15:10Hohmann R. (Usa) - Barrett H. (Usa) 2:0
16:00Baker B. (Gbr) - Hohmann R. (Usa) 2:0
16:45Zverev M. (Ger) - Bernard J. (Usa) 2:0
17:05Barrett H. (Usa) - Perez B. (Ven) 0:2
17:35Michalek O. (Pol) - Harper C. (Can) 0:2
18:10Perez B. (Ven) - Hohmann R. (Usa) 0:2
18:30Bernard J. (Usa) - Harper C. (Can) 0:2
19:10Baker B. (Gbr) - Barrett H. (Usa) 2:0
2. eräZverev M. (Ger) - Michalek O. (Pol) 1:0 (4:3,3:3)
20:05Perez B. (Ven) - Baker B. (Gbr) 0:2
21:40Zverev M. (Ger) - Harper C. (Can) -:-

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: MatchPlay 120 (USA), kovakenttä

17:05McDonald M. (Usa) - Blanch U. (Usa) 2:1
19:40Cid Subervi R. (Dom) - Fratangelo B. (Usa) 1:2
21:00Popko D. (Kaz) - Cid Subervi R. (Dom) -:-

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: Muut ottelut (Maailma)

23:05Laletin D. (Ukr) - Malega V. (Ukr) 0:2
23:15Filipovich V. (Blr) - Filin P. (Blr) 0:2
00:05PeruutettuBudov D. (Blr) - Filin P. (Blr) -:-
00:35Budov D. (Blr) - Sholomitski I. (Rus) 0:2
01:45Laska A. (Blr) - Urbanovich H. (Blr) -:-
02:30Riman E. (Blr) - Kolyshkov G. (Blr) 2:1
04:40Pashukevich M. (Rus) - Budov D. (Blr) 0:2
06:15Kolyshkov G. (Blr) - Leonchik P. (Blr) 2:0
06:45Babitsky E. (Blr) - Nazarchuk E. (Rus) 0:2
07:35Afanasenko A. (Blr) - Gest Y. (Blr) 2:0
07:55Narkevich Y. (Blr) - Biaskosty E. (Blr) 2:0
08:10Nikitenko I. (Ukr) - Svecov A. (Rus) 2:1
08:15Migachev O. (Rus) - Tsirkin V. (Rus) 2:3
08:15Pustovoit A. (Rus) - Pustovoyt I. (Ukr) 0:2
08:20Ronjin P. (Rus) - Shirokov N. (Rus) 0:3
08:20Sharlay S. (Blr) - Predushchenko E. (Blr) 2:1
09:20Doroshenko A. (Ukr) - Yumashev Y. (Ukr) 0:2
09:20Lavrentiev R. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 2:0
09:40Druzhchenko I. (Ukr) - Kamenev A. (Ukr) 0:2
09:45Riman E. (Blr) - Gumenyuk R. (Blr) 2:0
10:00Andonov I. (Rus) - Mladenov A. (Bul) 2:0
10:15Ovchinnikov V. (Rus) - Evloev T. (Rus) 0:2
10:30Bogdanov M. (Rus) - Stepin A. (Rus) 0:3
10:35Rudnovsky E. (Blr) - Bandaryk A. (Blr) 0:2
10:40Doroshenko A. (Ukr) - Shvetsov A. (Ukr) 0:2
10:40Moczek T. (Pol) - Skonieczny M. (Pol) 2:0
10:55Kamenev A. (Ukr) - Pustovoit A. (Rus) 2:0
11:30Boyanov D. (Bul) - Bonev M. (Bul) 2:1
12:00Yakovlev A. (Rus) - Golovin A. (Blr) 1:2
12:15Nedelko I. (Rus) - Noskin E. (Rus) 2:0
12:40Galka J. (Pol) - Wojcik Y. (Sui) 1:2
12:40Gest Y. (Blr) - Tsvetkov K. (Blr) 1:2
12:50Druzhchenko I. (Ukr) - Pustovoyt I. (Ukr) 1:2
13:00Ganchev I. (Bul) - Yordanov Y. (Bul) 2:0
13:10Tripolskiy S. (Rus) - Kshenin A. (Rus) 3:2
13:15Leonchik P. (Blr) - Martinkevich A. (Blr) 2:0
13:20Doroshenko A. (Ukr) - Nikitenko I. (Ukr) 0:2
14:00Karlovskiy E. (Rus) - Komarov K. (Rus) 2:1
14:30Mlazga A. (Pol) - Wozniak M. (Pol) 0:2
14:40Kamenev A. (Ukr) - Pustovoyt I. (Ukr) 0:2
15:00Gakhov I. (Rus) - Dzhanashiya S. (Rus) 2:0
15:10Sevov R. (Bul) - Kanev G. (Bul) 2:0
15:50Wojcik Y. (Sui) - Skonieczny M. (Pol) 2:0
16:00Druzhchenko I. (Ukr) - Pustovoit A. (Rus) 2:0
16:10Malega V. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 1:2
16:35Kolev M. (Bul) - Slavov G. (Bul) 2:1
16:55Palko A. (Rus) - Sudrab V. (Ukr) 2:1
17:05Shutov E. (Rus) - Davidov V. (Rus) 0:3
17:10Skindzer Z. (Blr) - Ichshenko D. (Blr) 2:0
17:35Galka J. (Pol) - Wozniak M. (Pol) 2:0
17:40Safiullin R. (Rus) - Vasilenko A. (Rus) 2:0
17:50Nikitin V. (Rus) - Balmashev M. (Rus) 1:2
18:20Kuksov T. (Blr) - Leonchik P. (Blr) 2:0
3. eräTanev B. (Rus) - Apostolov V. (Rus) 1:1 (7:5,4:6,6:7)
19:05Moczek T. (Pol) - Mlazga A. (Pol) 2:0
19:25Bublik A. (Kaz) - Tiurnev E. (Rus) 0:2
2. eräKebets V. (Blr) - Budov D. (Blr) 1:0 (6:3,2:3)
2. eräKrupsky D. (Ukr) - Puzanov D. (Ukr) 0:1 (1:6,3:4)
1. eräSudrab V. (Ukr) - Yanovski A. (Ukr) 0:0 (5:6)
2. eräFilin P. (Blr) - Basalyha T. (Blr) 1:0 (6:1,2:0)
1. eräDanilov S. (Rus) - Igoshin A. (Rus) 0:0 (1:2)
20:45Arkhipov S. (Ukr) - Laletin D. (Ukr) -:-
00:00Laska A. (Blr) - Basalyha T. (Blr) -:-

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: O pohar prezidenta CTS (Tšekki), massakenttä

13:10Vrbensky M. (Cze) - Kolar Z. (Cze) 2:1

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: Pro Series (Itävalta), massakenttä

10:05Rodionov J. (Aut) - Hampel L. (Aut) 2:1
18:40Thiem D. (Aut) - Kopp S. (Aut) 2:1
20:45Melzer J. (Aut) - Andrejic M. (Aut) -:-
23:00Miedler L. (Aut) - Pichler D. (Aut) -:-

NÄYTÖSOTTELU - MIEHET: Tennis Point Exhibition Series (Saksa), massakenttä (sisäkenttä)

11:10Puetz T. (Ger) - Haerteis J. (Ger) 2:0
12:45Gelhardt L. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 2:1
14:55Schmitz C. (Ger) - Broska F. (Ger) 0:2

NÄYTÖSOTTELU - NAISET: Exo-Tennis (USA), kovakenttä

23:00Min G. (Usa) - Poluta K. (Rsa) 2:0
23:30PeruutettuHourigan P. M. (Nzl) - Kessler M. (Usa) -:-
00:20White M. (Usa) - Kessler M. (Usa) 0:2
01:40Vickery S. (Usa) - Townsend T. (Usa) 2:0
17:10Poluta K. (Rsa) - Pitt A. (Usa) 2:0
18:00PeruutettuMin G. (Usa) - Kessler M. (Usa) -:-
18:45Sharabura K. (Usa) - Kessler M. (Usa) 0:2
19:00PeruutettuTownsend T. (Usa) - Hourigan P. M. (Nzl) -:-
2. eräTownsend T. (Usa) - White M. (Usa) 1:0 (6:0,3:3)
21:00Halbauer E. (Usa) - Vickery S. (Usa) -:-
21:00PeruutettuHourigan P. M. (Nzl) - Poluta K. (Rsa) -:-
22:00White M. (Usa) - Poluta K. (Rsa) -:-
23:00Kessler M. (Usa) - Townsend T. (Usa) -:-
00:00PeruutettuHalbauer E. (Usa) - Min G. (Usa) -:-
00:00Vickery S. (Usa) - Pitt A. (Usa) -:-

NÄYTÖSOTTELU - NAISET: MatchPlay 120 (USA), kovakenttä

23:00Dolehide C. (Usa) - Loeb J. (Usa) -:-

NÄYTÖSOTTELU - NAISET: Muut ottelut (Maailma)

23:30Shymanovich I. (Blr) - Abramovich A. (Blr) 0:2
10:15Kichenok L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) 0:2
11:30PeruutettuKichenok N. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) -:-
11:45PeruutettuDiatlova K. (Ukr) - Bergen M. (Ukr) 0:0
12:15Malakhovich A. (Blr) - Savitskaya M. (Blr) 2:0
12:30PeruutettuMalakhovich A. (Blr) - Artemenko E. (Rus) -:-
13:00PeruutettuKostyuk M. (Ukr) - Zakarlyuk M. (Ukr) -:-
14:15Bairasheuskaya A. (Blr) - Artemenko E. (Rus) 2:0
14:30PeruutettuKichenok L. (Ukr) - Petrenko V. (Ukr) -:-
15:15Rafalskaya A. (Blr) - Shauga D. (Rus) 0:2
15:15Stewart K. (Usa) - Zarazua R. (Mex) 0:2
15:30PeruutettuNefedova A. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
16:00PeruutettuTsurenko L. (Ukr) - Lopatetska D. (Ukr) -:-
16:10Pryts V. (Blr) - Paluyanchyk A. (Rus) 2:0
Odottaa
päivityksiä
Mendez S. (Aus) - Udvardy P. (Hun) 1:0 (6:4,2:1)
17:05Gleason Q. (Usa) - Jovic J. (Srb) 0:2
18:00PeruutettuStewart K. (Usa) - Sleeth L. (Can) -:-
18:25Livianu J. (Usa) - Stewart K. (Usa) -:-
18:25Xu S. (Chn) - Khazaniuk D. (Isr) -:-
18:45Livianu J. (Usa) - Khazaniuk D. (Isr) 2:0
19:00Parks A. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
19:15Stewart K. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) 2:1
19:30PeruutettuZarazua R. (Mex) - Stefani L. (Bra) -:-
2. eräTen E. (Rus) - Paskhalidi A. (Rus) 0:1 (3:6,2:2)
21:00PeruutettuMendez S. (Aus) - Jovic J. (Srb) -:-
21:00Nefedova A. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
21:00Xu S. (Chn) - Stewart K. (Usa) -:-
23:00Udvardy P. (Hun) - Gleason Q. (Usa) -:-

NÄYTÖSOTTELU - NAISET: O pohar prezidenta CTS (Tšekki), kovakenttä

15:15Kvitova P. (Cze) - Muchova K. (Cze) 2:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa tennis tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.