REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

BELGIA: EuroMillions League

15:00Waremme - Achel -:-
16:00Prefaxis Menen - Maaseik -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

16:00Jedinstvo - Domaljevac -:-

ESPANJA: SuperLiga

17:00Melilla - Rio Duero -:-

ESPANJA: Superliga - Naiset

12:00Cajasol N - La Laguna N -:-
14:00Sayre Mayser N - CV Kiele Socuellamos N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00KAL Jumbos - OK Financial Group -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

12:00IBK N - GS Caltex N -:-

EUROOPPA: MEVZA

18:00Waldviertel (Aut) - ACH Ljubljana (Slo) -:-

EUROOPPA: Baltic League

18:00Pere Leib Tartu - Biolars/Olaine -:-

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

18:30RSU-MVS N - Riga VS N -:-

ITALIA: SuperLega

19:00Lube Civitanova - Milano -:-
19:00Monza - Trentino -:-
19:00Padova - Modena -:-
19:00Perugia - Ravenna -:-
19:00Verona - Cisterna -:-

ITALIA: Serie A2

18:00BCC-NEP Castellana - Bergamo -:-
18:00Brescia - Lagonegro -:-
19:00Cuneo Volley - Siena -:-
19:00Lupi Santa Croce - Reggio Emilia -:-
19:00Ortona - Mondovi -:-

ITALIA: Serie A1 - Naiset

18:00Bergamo N - Perugia N -:-
18:00SiirrettyTrentino N - Cuneo N -:-
18:00UYBA Busto Arsizio N - Firenze N -:-

ITALIA: Serie A2 - Naiset

17:00SiirrettyMarsala N - Pinerolo N -:-
18:00Cutrofiano N - Macerata N -:-
18:00Ravenna N - Montecchio N -:-
18:00Sassuolo N - Mondovi N -:-
18:00Talmassons N - Soverato N -:-
18:00Vallefoglia N - Marignano N -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

15:00Wolfurt - VC Mils -:-
17:00Steyr - Waidhofen -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset

18:00Villach N - Akad. Graz N -:-

JAPANI: V.League

06:00JT Thunders - FC Tokyo -:-
06:00Toray Arrows - Nagoya -:-
06:05Suntory Sunbirds - Osaka Sakai -:-
09:00Panasonic Panthers - Oita Miyoshi -:-

JAPANI: V.League - Naiset

05:00Ageo N - Hisamitsu Springs N -:-
05:00Body Queenseis N - Toray Arrows N -:-
06:00NEC Red Rockets N - Kurobe Aqua Fairies N -:-

KREIKKA: A1

16:00Foinikas Syroy - Filippos -:-

KREIKKA: A1 - Naiset

16:00Ilisiakos N - Aonnnne Amazones N -:-

KROATIA: Superliga

18:00HAOK Mladost - Marsonia -:-
19:00Mok Rovinj - Mok Mursa -:-
19:00Varazdin - Centrometal -:-

KROATIA: Superliga - Naiset

18:00Brda N - ZOK Osijek N -:-
19:00Porec N - Marina Kastela N -:-

NORJA: Eliteserien

14:00Asker - Randaberg -:-
15:00Førde - NTNUI -:-

NORJA: Eliteserien - Naiset

13:00Førde N - Randaberg N -:-
14:00Oslo N - Tromso N -:-

PORTUGALI: Campeonato Honda

17:00Mamede - Povoa -:-
18:00Benfica - Gondomar -:-
19:00A. J. F. Bastardo - Viana -:-
19:15SC Caldas - Sporting CP -:-
20:00Castelo Maia GC - Leixoes SC -:-
20:00Vitoria - Esmoriz GC -:-

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

18:00Braga N - Sporting N -:-
18:00Famalicao N - Clube Kairos N -:-
18:00Vilacondense N - Belenenses N -:-

PUOLA: I. Liga

21:30Bielsko-Biala - AGH Krakow -:-

RANSKA: Ligue A - Naiset

18:00Le Cannet N - Beziers N -:-

RUOTSI: Elitserien

17:00Södertelge - Floby -:-
17:00Örkelljunga - Uppsala -:-
17:30Hylte/Halmstad - Vingåker -:-

RUOTSI: Elitserien - Naiset

15:00Hylte/Halmstad N - Värnamo N -:-
15:30Lindesberg N - IKSU N -:-
17:00Engelholm N - Linköping N -:-

SAKSA: 1. Bundesliga

17:00Unterhaching - BR Volleys -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Bitterfeld - Baden -:-
17:00Moerser - Essen -:-
17:00Schuttorf - Juniors Frankfurt -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South

17:00Gonsenheim - Delitzsch -:-

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

17:00Emlichheim N - Bonn N -:-
17:00VCO Berlin N - Essen-Borbeck N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

15:00VCO Dresden N - Waldgirmes N -:-
16:00Dingolfing N - Wiesbaden II N -:-
17:00Bad Soden N - Planegg-Krailling N -:-
17:30SV Lohhof N - Altdorf N -:-

SERBIA: Liga - Naiset

20:00Beograd N - Partizan N -:-

SLOVAKIA: Extraliga

18:00Prievidza - Presov -:-

SUOMI: Mestaruusliiga

17:00Hurrikaani-Loimaa - Savo -:-
17:00Karelian Hurmos - Kokkolan Tiikerit -:-
17:00VaLePa - Akaa -:-
17:00Vantaa Ducks - Loimu -:-

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

17:00LiigaPloki N - Pölkky Kuusamo N -:-
17:00Nurmon Jymy N - Puijo N -:-

SVEITSI: NLA

19:00Basel - TSV Jona -:-
18:00Schonenwerd - Amriswil -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

16:30Aesch Pfeffingen N - Toggenburg N -:-
17:30Val-de-Travers N - Geneve N -:-
17:30Düdingen N - Cheseaux N -:-
17:30SiirrettyToggenburg N - Val-de-Travers N -:-
18:30SiirrettyGeneve N - NUC Volleyball N -:-
18:30Lugano N - Aesch Pfeffingen N -:-

TANSKA: Volleyligaen

14:00Nordenskov UIF - Amager -:-

TANSKA: 1. Division West

12:00Aarhus 3 - Aabenraa I&G -:-

TANSKA: 1. Division East

10:00Lyngby Volley - Grondal -:-
11:00Amager 2 - Frederiksberg -:-
13:00Holte - Hvidovre VK 2 -:-
17:00Ishoj - DTU -:-

TANSKA: Volleyligaen - Naiset

15:00Holte N - Bröndby N -:-

TANSKA: 1. Division West - Naiset

12:00Skovbakken N - Fortuna Odense 2 N -:-
13:00Kolding N - Middelfart N -:-

TANSKA: 1. Division East - Naiset

12:00Lyngby 2 N - Rosenlund N -:-
13:00Amager 2 N - Frederiksberg N -:-
15:00Lynge N - VLI N -:-
17:00Holte 2 N - KSV N -:-

TURKKI: Efeler Ligi

12:00Solhan Spor - Arhavi Bld. -:-
13:00Galatasaray - Belediye Plevne -:-
14:00Haliliye - Istanbul BB -:-
15:00Afyon Bld. Yuntas - Fenerbahce -:-
15:00Bursa - Altekma -:-
15:30Halkbank - Inegol -:-
17:00Arkasspor - Spor Toto -:-

UNKARI: NB I

17:00Dagi - MAV Elore SC -:-
19:00MAFC - Fino Kaposvar SE -:-

VALKO-VENÄJÄ: Division A

18:00Marco Vitebsk - Mogilev -:-

VENÄJÄ: Super League

18:00Zenit Kazan - Zenit St. Petersburg -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

12:00Yenisey N - Lipetsk N -:-
16:00Krasnodar N - Dynamo Moskova N -:-
16:00Leningradka N - Uralochka-NTMK N -:-
16:00Saratov N - Nizhniy Novgorod N -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.