REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kaikki ottelut

ARGENTIINA: LVA

01:30Personal Bolivar - Ciudad 0:3
02:30Monteros - Ateneo 3:0
03:10Gigantes del Sur - River Plate 3:2
00:00PSM Voley - Ciudad -:-

ARGENTIINA: Liga - Naiset - Ensimmäinen vaihe

02:00River Plate N - Gimnasia N 2:3
02:00San Lorenzo N - Estud. de La Plata N 3:0

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga - Hävinneet -vaihe

20:00Borac - Maglic Foca -:-

BRASILIA: Superliga - Naiset

00:30Sao Caetano N - Barueri N -:-

BULGARIA: SuperLiga

18:00Arda Kardzhali - Hebar 0:3
18:00CSKA Sofia - Slaviya Sofia 3:0
18:00Pirin Razlog - Cherno More 3:1
3. eräNeftohimic Burgas - Levski Sofia 2:0

BULGARIA: Superliga - Naiset

16:00Rakovski N - Maritsa Plovdiv N 0:3
3. eräLevski Sofia N - Kazanlak N 2:0

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

12:00Samsung Blue Fangs - KAL Jumbos 1:3

KYPROS: Opap Championship - Playoffit

20:00Anorthosis - Pafos -:-

PUOLA: PlusLiga

21:30Slepsk Suwalki - Czarni Radom -:-

PUOLA: I. Liga

19:00Bielsko-Biala - Jaworzno -:-

QATAR: Volleyball League

15:00Al-Rayyan - Al Sadd 3:0
16:30Al Khor - Police Club -:-

RANSKA: Ligue A

21:00Nice - Cannes -:-
21:00Toulouse - Tours -:-

RANSKA: Ligue B

21:00Lozere - France Avenir -:-

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

13:00Dinamo Bucuresti N - U. Cluj N 3:0

SLOVAKIA: Extraliga - Playoffit

2. eräPrievidza - Zvolen 1:0

SUOMI: Mestaruusliiga

Odottaa
päivityksiä
Savo - Akaa 2:0

TANSKA: Volleyligaen - Playoffit

20:30Middelfart - Hvidovre -:-

TANSKA: 1. Division West - Naiset

21:30Fortuna Odense 2 N - Ikast N -:-

TURKKI: Efeler Ligi

18:00Halkbank - Inegol 3:0

UKRAINA: Superleague - Naiset

17:00Khimik N - Ternopil N 3:0
17:00Zaporizhya N - Bilozgar Meduniversitet N 3:0
2. eräPolesie Zhytomyr N - Regina N 1:0
3. eräPrometey N - Peduniversitet-SHVSM N 2:0

UNKARI: Hungarian Cup

4. eräVegyesz - Fino Kaposvar SE 1:2
21:00Penzugyor - Kecskemeti RC -:-

UNKARI: NB I - Naiset

20:45DVTK N - MAV Elore SC N -:-

VENÄJÄ: Vysshaya League А

11:00Novosibirsk II - Tekhnolog-Belogorie 3:0
13:00Lokomotiv Izumrud - Groznyj 0:3
13:30Akademiya Kazan - Barnaul 0:3
15:00Magnitogorsk - Chelyabinsk 0:3
15:00Yaroslavl - Avtomobilist 3:2
15:30Gazprom Stavropol - Tyumen 3:2
5. eräIskra Odintsovo - VC Vladimir 2:2

VENÄJÄ: Super League - Naiset - Playoffit

16:00Saratov N - Dynamo Moskova N 1:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.