REFRESH

Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut

AUSTRALIA: NBL

08:00Perth Wildcats - Brisbane Bullets -:-
10:30NZ Breakers - Melbourne United -:-

BELGIA: EuroMillions Basketball League

21:30Liege - Spirou Charleroi -:-
21:30Limburg - Belfius Mons -:-
21:30Mechelen - Okapi Aalstar -:-
21:30Spotter Leuven - Phoenix Brussels -:-

BRASILIA: NBB

01:00Flamengo - Bauru 91:86

BULGARIA: NBL

18:30Spartak Pleven - Balkan -:-

ESPANJA: LEB Oro

19:45Granada - Real Canoe -:-
20:00Caceres - Breogan -:-

ESPANJA: Spanish Cup - Naiset

18:30Gernika Bizkaia N - Ciudad de La Laguna N -:-
21:30Valencia N - IDK Gipuzkoa N -:-

ETELÄ-KOREA: KBL

12:00Mobis Phoebus - Incheon -:-

EUROOPPA: Euroliiga

19:00Khimki Moskova - Alba Berlin -:-
20:00Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano -:-
21:00Olympiakos - Crvena zvezda -:-
21:45Lyon-Villeurbanne - Fenerbahce -:-
22:00Barcelona - Baskonia -:-

EUROOPPA: ABA League 2

13:00Lovcen Cetinje - MZT Skopje -:-
17:00Rabotnicki - Sutjeska -:-
21:00Podgorica - Gorica -:-

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

19:00SiirrettyVentspils - VEF Riga -:-

GEORGIA: Superleague

14:00Kutaisi - Rustavi -:-

ISLANTI: Premier league

20:15Haukar - Thorl -:-
22:15Stjarnan - Valur -:-

ISO-BRITANNIA: BBL

20:00Cheshire Phoenix - Leicester Riders -:-
20:00Newcastle Eagles - Plymouth Raiders -:-
21:30Worcester Wolves - Surrey Scorchers -:-

ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset

21:00Essex Rebels N - Leicester Riders N -:-

ITÄVALTA: Superliga - Naiset

20:30UBSC-DBBC Graz N - Celovec N -:-
20:45DBB LZ OO N - UBI Graz N -:-

KIINA: CBA

13:35Guangdong - Jiangsu Dragons -:-
13:35Qingdao - Fujian -:-

KROATIA: Premijer liga

19:00Zabok - Sonik Puntamika -:-

LIETTUA: Moteru Lyga - Naiset

15:00Kibirkstis Vilnius 2 N - LCC N -:-

MAAILMA: Champions League Americas

00:10U. De Concepcion - Quimsa 97:99
PuoliaikaTitanes de Barranquilla - Caballos de Cocle 37:44
00:10Sao Paulo - Quimsa -:-

NORJA: BLNO

20:00Froya - Centrum Tigers -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: Prva Liga - Naiset

16:30Kumanovo N - MZT Skopje N -:-
20:00Gostivar N - Badel 1862 Skopje N -:-

PORTUGALI: LPB

17:00CAB Madeira - Ovarense -:-
18:00Esgueira - FC Porto -:-
21:00Maia - Imortal -:-
22:00Galitos - Academica -:-
23:00Benfica - Lusitania -:-

PUOLA: Energa Basket Liga

18:35Zielona Gora - Anwil Wloclawek -:-
20:00Trefl Sopot - Legia -:-
21:00Spojnia Stargard - Ostrow Wielkopolski -:-

PUOLA: 1. Liga

21:00Slask Wroclaw II - Gornik Walbrzych -:-

PUOLA: Polish Cup - Naiset

18:00Lublin N - Gorzow N -:-
21:30Artego Bydgoszcz N - Polonia W. N -:-

RANSKA: LNB

20:00Gravelines-Dunkerque - Le Mans -:-

RANSKA: Pro B

18:00Nantes - Antibes -:-
20:00Aix-Maurienne - Rouen -:-
21:00Poitiers - Evreux -:-
21:00St. Chamond - Saint Quentin -:-

ROMANIA: Liga National - Naiset - Ensimmäinen vaihe

19:00Agronomia Bucuresti N - CSU Rookies Oradea N -:-

RUOTSI: Basketligan

20:04Södertälje - Nässjö -:-
21:04Jamtland - KFUM Fryshuset -:-

RUOTSI: Basketligan - Naiset

20:00Umeå N - Luleå N -:-

SAKSA: BBL

21:30Bayreuth - Crailsheim Merlins -:-

SAKSA: Pro A

19:00Ehingen - Heidelberg -:-
19:30Jena - Nürnberger -:-
20:30Bremerhaven - Artland -:-
20:30Leverkusen - PS Karlsruhe -:-
20:30Phoenix Hagen - Rostock -:-
20:30Trier - Paderborn -:-
21:00Kirchheim - Tübingen -:-

SAKSA: Pro B

20:30G. Düsseldorf - ETV Hamburg -:-
21:00College Karlsruhe - Frankfurt 2 -:-

SAKSA: DBBL - Naiset

20:00Marburg N - GiroLive N -:-
20:00Saarlouis N - TK Hannover N -:-
20:30Flippo N - Wasserburg N -:-
20:30Halle N - Freiburg N -:-
20:30Keltern N - Herner N -:-

SAUDI ARABIA: Premier League

14:00Al Ahli - Al Wehda -:-
14:00Al-Hilal - Al-Fateh -:-
14:00Al Nahdha - Ohod -:-
17:00Al Ansar - Al Safa of Safwa -:-
17:00Al Ittihad - Al Nasr -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Hävinneet -vaihe

18:30SK UMB Banska Bystrica N - Poprad N -:-

SLOVENIA: 1. SKL - Naiset

20:00Maribor N - Jezica N -:-

SUOMI: Korisliiga

18:30KTP Basket - Kobrat -:-
18:30Salon Vilpas - Ura Basket -:-
18:30UU-Korihait - Helsinki Seagulls -:-

SUOMI: I Divisioona A

19:00Raiders Basket - Munk. Kisapojat -:-
20:00Honka - LoKoKo -:-

SUOMI: Korisliiga - Naiset

17:00Tapiolan Honka N - Kotka Peli-Karhut N -:-

TŠEKKI: Czech Cup - Naiset

16:00Slavia Prague N - Chomutov N -:-
19:30USK Prague N - KP Brno N -:-

TURKKI: TBL

17:00Mamak Bld. - Kocaeli -:-

UKRAINA: FBU Superleague

18:00Ternopil-TNEU - BK Zaporozhye -:-
18:30Kyiv Basket - Prometey -:-
19:00Dnipro - Khimik Yuzhny -:-
19:30Kharkivski Sokoly - Odessa -:-

USA: NBA

3. neljännesBoston Celtics - Toronto Raptors 82:77
3. neljännesWashington Wizards - Los Angeles Clippers 70:68
PuoliaikaNew York Knicks - Detroit Pistons 59:46
2. neljännesIndiana Pacers - Denver Nuggets 29:28
2. neljännesMemphis Grizzlies - Milwaukee Bucks 19:33
03:30New Orleans Pelicans - Miami Heat -:-
04:00San Antonio Spurs - Oklahoma City Thunder -:-
05:00Phoenix Suns - Golden State Warriors -:-
05:00Portland Trail Blazers - Sacramento Kings -:-

USA: NBA G League

4. neljännesOklahoma City Blue - Erie BayHawks 87:97
3. neljännesWestchester - Agua Caliente Clippers 61:63
18:00Greensboro Swarm - Fort Wayne Mad Ants -:-
22:00Lakeland Magic - Iowa Wolves -:-
22:30Westchester - Erie BayHawks -:-

USA: NCAA

23:00SiirrettyIona - Siena -:-
23:00SiirrettyNiagara - Canisius -:-
23:00SiirrettyQuinnipiac - Rider -:-
23:00Quinnipiac - St. Peters 65:60
23:00Rider - Monmouth (N.J.) 74:77ja
00:30George Mason - George Washington 73:59
01:00Bradley - Southern Illinois 63:73
01:00Florida Atlantic - Middle Tenn. St. 80:50
01:00Manhattan - Fairfield 69:59
01:00PeruutettuN. Carolina A&T - South Carolina St -:-
02:00Baylor - Oklahoma State -:-
02:00Bellarmine - Stetson -:-
02:00Cincinnati - Vanderbilt -:-
02:00PeruutettuCoppin State - Howard -:-
02:00Lipscomb - Florida Gulf Coast -:-
02:00Michigan - Michigan State -:-
02:00N.Carolina Central - Florida A&M -:-
02:00Siena - Canisius -:-
02:00Texas Tech - Iowa State -:-
02:00UTSA Roadrunners - Southwest Adventist -:-
02:00West Virginia - TCU -:-
02:30Mcneese State - Nicholls State -:-
02:30Winthrop - Longwood -:-
03:00Jacksonville St. - Murray State -:-
03:00Kansas - UTEP -:-
03:30Grambling St. - Alabama State -:-
03:30Jackson State - Alabama A&M -:-
03:30Prairie View A&M - Southern -:-
03:30Texas Southern - Alcorn State -:-
04:00Colorado - Arizona State -:-
04:00East Carolina - UCF Knights -:-
04:00Iowa - Nebraska -:-
04:00Northern Iowa - Illinois State -:-
04:00Oklahoma - Texas -:-
04:00San Francisco - San Diego Toreros -:-
04:00Weber State - Northern Colorado -:-
04:30Utah State - Wyoming -:-
05:05Portland State - Southern Utah -:-
05:30Eastern Kentucky - Austin Peay -:-
07:00Santa Clara - Portland -:-
20:00SiirrettyDelaware State - Morgan State -:-
21:00Montana State - Sacramento State -:-
22:00Delaware State - Morgan State -:-
22:00Indiana State - Evansville -:-
22:05East. Washington - Idaho State -:-
23:00Iona - St. Peters -:-
23:00PeruutettuMarist - Siena -:-
23:00Rider - Monmouth (N.J.) -:-
00:00Central Michigan - Northern Illinois -:-
00:30The Citadel - Western Carolina -:-

VIRO: Korvpalli Meistriliiga

19:00Rakvere Tarvas - TAL TECH -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.