REFRESH

Koripallo » Tänään » Kaikki ottelut

mainos

AASIA: ABL

10:00Singapore Slingers - Formosa Dreamers -:-
12:00Saigon Heat - CLS Knights -:-

AFRIKKA: Africa Champions Cup Women

11:15I.N.S.S. N - MB2ALL N -:-
13:30V-Club N - Inter Clube N -:-
15:45Kenya Ports Authority N - First Bank N -:-
18:00Ferroviario Maputo N - Forces Armees Police N -:-

ARGENTIINA: Torneo Super 20 - Playoffit

02:30Comunicaciones Mercedes - Olimpico 73:53
4. neljännesSan Lorenzo - Ferro 94:66

AUSTRALIA: NBL

05:50Melbourne United - Brisbane Bullets -:-
08:20Sydney Kings - NZ Breakers -:-

AUSTRALIA: WNBL - Naiset

1. neljännesMelbourne Boomers N - Townsville N 11:15
05:00Canberra Capitals N - Dandenong N -:-
05:45Sydney N - Bendigo N -:-
mainos

BELGIA: EuroMillions Basketball League

16:00Antwerp Giants - Limburg -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:30Bosna - Vogosca Sarajevo -:-

BULGARIA: NBL

18:00Lukoil Levski - Rilski Sportist -:-

CHILE: LNB

01:00Ancud - Catolica 83:79
01:00Deportes Castro - Leones Quilpue 97:90
01:00Las Animas - Espanol de Talca 116:78
01:00Osorno - Puente Alto 80:75
01:00Temuco - Valdivia 74:81
01:00U. De Concepcion - CD Puerto Varas 69:74
00:00Deportes Castro - Catolica -:-
00:00Las Animas - Puente Alto -:-
00:00Osorno - Espanol de Talca -:-
00:00Temuco - CD Puerto Varas -:-

ESPANJA: ACB

13:30Murcia - Obradoiro CAB -:-
13:30Real Madrid - Gipuzkoa -:-
18:00Baskonia - Gran Canaria -:-
18:00Breogan - Zaragoza -:-
18:00Estudiantes - Barcelona -:-

ESPANJA: LEB Oro

13:00Bilbao - Iberojet Palma -:-

ESPANJA: LEB Plata

13:00Baskonia B - Taldea -:-
13:00Plasencia - Gijon -:-
13:15Alicante - Moron -:-
13:15Villarrobledo - Girona -:-
13:30Almansa - L'Hospitalet -:-
13:30Tormes - Navarra -:-
18:00Zamora - Clavijo -:-
19:00La Roda - Albacete -:-
19:00Peixegalego - Estela -:-
19:00Vic - Real Murcia -:-
20:00Avila - Iraurgi SB -:-

ETELÄ-KOREA: KBL

08:00LG Sakers - Seoul Knights -:-
08:00Sonic Boom - Wonju DB -:-
10:00Mobis Phoebus - Incheon -:-

ETELÄ-KOREA: WKBL - Naiset

10:00KEB Hanabank N - KB Stars N -:-

EUROOPPA: Latvia-Estonian League

17:00Pärnu/Catwees - Tallinna Kalev -:-

EUROOPPA: ABA League

18:00Krka - Mega Bemax -:-
20:00Buducnost - Partizan -:-

HOLLANTI: DBL

15:00Zwolle - Dordrecht -:-
15:30Rotterdam - Dukes -:-
17:00Leeuwarden - Den Helder -:-
19:00BAL Weert - Groningen -:-
20:30Leiden - Amsterdam -:-

ISO-BRITANNIA: BBL

17:00Plymouth Raiders - Sheffield Sharks -:-
19:00Glasgow Rocks - Surrey Scorchers -:-

ISO-BRITANNIA: BBL Cup

18:00London Lions - Worcester Wolves -:-
19:30Cheshire Phoenix - Manchester Giants -:-

ISRAEL: Super League

19:30Nes Ziona - Hapoel Beer Sheva -:-
19:45Hapoel Holon - Gilboa Galil -:-

ITALIA: Lega A

13:00Cremona - Varese -:-
18:00Reggiana - Avellino -:-
18:30Virtus Bologna - Torino -:-
19:00Sassari - Pistoia -:-
20:00Brindisi - Brescia -:-
21:45Venezia - Milano -:-

ITALIA: A2 West

13:00Biella - Scafati -:-
18:00Bergamo - Leonis Roma -:-
18:00Virtus Roma - Trapani -:-
19:00Casale Monferrato - Capo d'Orlando -:-
19:00Latina - Agrigento -:-
19:00Legnano - NPC Rieti -:-
19:00Virtus Cassino - Tortona -:-

ITALIA: A2 East

19:00Bakery Piacenza - Verona -:-
19:00Baltur Cento - Assigeco Piacenza -:-
19:00Cagliari - Imola -:-
19:00Ferrara - Forli -:-
19:00Poderosa Montegranaro - Fortitudo Bologna -:-
19:00Treviso - Jesi -:-
19:00Udine - Roseto -:-

ITÄVALTA: ABL

18:00Swans Gmunden - Oberwart -:-
19:00Vienna - Klosterneuburg -:-

ITÄVALTA: Zweite Liga

16:00St. Polten - Basket Flames -:-
18:00Celovec - Wagram -:-
18:00Mattersburg - Worthersee Piraten -:-
18:00Salzburg - Mistelbach -:-

ITÄVALTA: ASWBL - Naiset

19:00Basket Flames N - Vienna United N -:-

JAPANI: B.League

06:05Hokkaido - Brave Thunders -:-
06:05Toyama - Tochigi Brex -:-
07:05Akita - Niigata -:-
07:05NeoPhoenix - Shiga -:-
07:05Sun Rockers - Kyoto -:-
07:05Yokohama - Fukuoka -:-
08:05Chiba - Osaka -:-
12:05Ryukyu - Alvark -:-

KANADA: NBL

01:00Island Storm - Cape Breton Highlanders 109:122
01:00Moncton - Halifax 104:78
4. neljännesWindsor - Sudbury 114:118
20:00Island Storm - Saint John Riptide -:-
20:00Moncton - Cape Breton Highlanders -:-
21:00KW Titans - Sudbury -:-
21:00London - St. John's Edge -:-

KANADA: U Sports

01:00Winnipeg - Saskatchewan 90:81
01:30Memorial - Acadia 88:76
02:00Regina - Manitoba -:-
02:00UPEI - Saint Marys -:-
03:00Bishop's - Laval -:-
03:00Brock - Ryerson -:-
03:00Carleton - Lakehead -:-
03:00McMaster - Toronto -:-
03:00Mount Royal - UBC Okanagan -:-
03:00Queens - Waterloo -:-
03:00York - Laurier -:-
04:00Alberta - Lethbridge -:-
04:00Calgary - Victoria -:-
04:00MacEwan - UFV -:-
05:00UBC - Thompson Rivers -:-
05:00UNBC - Trinity Western -:-
19:30Memorial - Acadia -:-
22:00Guelph - Laurentian -:-
23:00Algoma - Nipissing -:-
00:00Calgary - Victoria -:-

KAZAKSTAN: National League

15:00Kaspiy Aktau - Almaty -:-

KIINA: CBA

13:35Guangzhou - Shandong -:-
13:35Liaoning - Fujian -:-
13:35Qingdao - Beijing Dragons -:-
13:35Shanghai - Xinjiang -:-
13:35Shanxi Zhongyu - Guangdong -:-
13:35Shenzhen - Jilin -:-
13:35Tianjin - Zhejiang Chouzhou -:-
13:35Zhejiang Guangsha - Sichuan -:-

KREIKKA: Basket League

17:00Aris - Peristeri -:-
18:00Panathinaikos - Olympiakos -:-

KREIKKA: A2

17:00Kavala - Ionikos -:-

KYPROS: Division A

18:00Apoel - Keravnos S. -:-

LIETTUA: LKL

17:00Nevezis - Alytaus Dzukija -:-
17:20Neptunas - Rytas -:-
17:20Zalgiris Kaunas - Siauliai -:-
18:15Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes -:-

MAKEDONIAN TASAVALTA: Superleague

18:30Vardar - Pelister -:-

MEKSIKO: LNBP

20:00Correcaminos - Capitanes -:-
00:00Fuerza Regia - Michoacan -:-
00:00Huracanes - Panteras -:-
00:00Laguneros - Soles -:-
00:00Lenadores - Libertadores -:-

NORJA: BLNO

18:00Ammerud - Fyllingen -:-
19:00Bærum - Nidaros Jets -:-

NORJA: Kvinneliga - Naiset

15:30Ullern N - Hoybraten N -:-
16:30Sandvika N - Ulriken N -:-

PORTUGALI: LPB

20:30Esgueira - Terceira -:-
22:30FC Porto - Galitos -:-

PUOLA: Energa Basket Liga

13:40Ostrow Wielkopolski - Polpharma Starogard -:-
18:00Gdynia - GTK Gliwice -:-

RANSKA: LNB

19:30Lyon-Villeurbanne - Le Mans -:-

ROMANIA: Divizia A - Ensimmäinen vaihe

17:00Cuza Sport Braila - Constanta -:-

RUOTSI: Superettan

16:00Lulea Steelers - Hogsbo -:-
17:00Trelleborg - IK Eos -:-

RUOTSI: Basketettan - Naiset

16:00Oskarshamn N - RIG Mark N -:-

SAKSA: BBL

16:00Alba Berlin - Bamberg -:-
16:00Bonn - s.Oliver Wurzburg -:-
16:00Ludwigsburg - Gottingen -:-
19:00Mitteldeutscher - Bayern -:-

SAKSA: Pro A

16:00Tubingen - Kirchheim -:-
17:00Rostock - Phoenix Hagen -:-
18:00Heidelberg - PS Karlsruhe -:-
19:00Nurnberger - Trier -:-

SAKSA: Pro B

17:00Coburg - Giessen -:-
17:00Dresden - Bernau -:-
18:00Erfurt - Köln -:-
18:00Wedel - Weser-Ems/OTB -:-
18:30Panthers Schwenningen - Frankfurt 2 -:-
19:00Elchingen - OrangeAcademy -:-

SAUDI ARABIA: Premier League

17:00Al Nasr - Al Wehda -:-
17:00Al Slam - Al-Hilal -:-
18:00Ohod - Al Ittihad -:-

SLOVENIA: Liga Nova KBM

20:00Petrol Olimpija - Rogaska -:-

SUOMI: Korisliiga

17:00Helsinki Seagulls - Kauhajoen Karhu -:-

SVEITSI: SB League

17:00Neuchatel - Lausanne Basket -:-
19:00Swiss Central Basket - Lugano -:-

TANSKA: Basketligaen

15:00EBAA Aarhus - Værløse -:-

TURKKI: Super Ligi

12:00Darussafaka - Istanbul BB -:-
14:15Gaziantep - Besiktas -:-
16:30Buyukcekmece - Anadolu Efes -:-
19:00Galatasaray - Afyon Belediye -:-

TURKKI: TBL

13:00Bandirma Kirmizi - Edirne -:-

TURKKI: TB2L - Ensimmäinen vaihe

14:30UPS Spor - Samsun -:-
16:00Nazilli - Rota Koleji -:-

UKRAINA: FBU Superleague

13:30Khimik Yuzhny - Avantazh-Politechnik -:-
19:00Odessa - Dnipro -:-

UKRAINA: Ukrainian Cup

13:00Niko-Basket Mykolaiv - Ternopil Tneu -:-

UNKARI: NB I. A

18:00Alba Fehervar - Szolnoki Olaj -:-

USA: NBA

01:00Brooklyn Nets - Los Angeles Clippers 119:127
4. neljännesCharlotte Hornets - Philadelphia 76ers 91:97
4. neljännesIndiana Pacers - Atlanta Hawks 94:83
4. neljännesNew Orleans Pelicans - Denver Nuggets 120:111
4. neljännesOrlando Magic - Los Angeles Lakers 125:110
3. neljännesBoston Celtics - Utah Jazz 59:72
3. neljännesChicago Bulls - Toronto Raptors 44:62
PuoliaikaHouston Rockets - Sacramento Kings 71:59
2. neljännesDallas Mavericks - Golden State Warriors 33:34
1. neljännesPhoenix Suns - Oklahoma City Thunder 11:10
22:30Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies -:-

USA: NBA G League

4. neljännesGrand Rapids Drive - Canton Charge 90:82
4. neljännesGreensboro Swarm - Lakeland Magic 107:99
3. neljännesMemphis Hustle - Sioux Falls Skyforce 63:64
PuoliaikaRio Grande Valley Vipers - Stockton Kings 42:52
3. neljännesWisconsin Herd - Windy City Bulls 48:40
00:00Austin Toros Spurs - Oklahoma City Blue -:-
00:00Iowa Wolves - Texas Legends -:-

USA: NCAA

23:00George Mason - Southern 69:65
23:00La Salle - Drexel 84:89
23:00NJIT - Cornell 73:86
23:00North Dakota - Minne Morris 112:58
23:00Western Carolina - Hiwassee 94:55
23:05Morehead State - Wisc. Green Bay -:-
23:30NC Asheville - Coastal Carolina 78:52
00:00Miami (Ohio) - Montana 71:73
00:00SE Louisiana - Stetson 69:57
00:00UC Santa Barbara - Montana State 88:69
00:00Villanova - Furman 68:76ja
00:05SE Missouri State - UT Chattanooga 63:42
00:30Eastern Kentucky - Northern Iowa 85:90
01:00Brigham Young - Alabama A&M -:-
01:00Brown - Sacred Heart 82:77
01:00Columbia - Florida Intl 87:98
01:00New Mexico - New Mexico State 94:98
01:00North Texas - Md.-East. Shore 68:34
01:00San Jose State - Cal St. Bakersfield 72:73
01:15UMKC - East. Washington 80:87ja
02:00Northern Kentucky - Manhattan -:-
02:00Robert Morris - Miss. Valley St. -:-
02:00SMU Mustangs - Lipscomb -:-
02:00UC Riverside - California Merced -:-
03:00Eastern Illinois - Western Illinois -:-
03:00Illinois (Chi.) - Bradley -:-
03:00Memphis - Yale -:-
03:00Pepperdine - Georgia Southern -:-
03:00Seton Hall - St. Louis -:-
03:00South Alabama - Jacksonville -:-
03:00Southern Illinois - Ark Pine Bluff -:-
03:00Tennessee State - Fisk -:-
03:00Wisconsin - Houston Baptist -:-
03:30High Point - UMBC Retrievers -:-
03:30Stony Brook - Norfolk State -:-
04:00CS Northridge - Portland -:-
05:05Portland State - Willamette -:-
19:00Florida Intl - Youngstown State -:-
19:00Georgetown - South Florida -:-
20:00Evansville - Texas Southern -:-
20:00Texas Arlington - UC Davis -:-
20:30Sacred Heart - UMass Lowell -:-
20:30Wichita State - Alabama -:-
21:00Campbell - Austin Peay -:-
21:00Delaware - Wilmington (DE) Wildcats -:-
21:00Lafayette - St. Francis (NY) -:-
21:00Navy - Bryant University -:-
21:00N.Carolina Central - Warren Wilson -:-
21:00NC Wilmington - Allen -:-
21:00Ohio State - South Carolina St -:-
21:00Oklahoma - Wofford -:-
22:00Troy - Central Arkansas -:-
22:05Jacksonville - UT Chattanooga -:-
22:30Arkansas - Indiana -:-
22:30Manhattan - NC Asheville -:-
23:00Brown - Army -:-
23:00Kent State - Alcorn State -:-
23:00Maryland - Mt. St. Marys -:-
23:00Oklahoma State - Coll Of Charltn -:-
23:00Seattle - Southern Utah -:-
00:00Cleveland State - Samford -:-
00:00Fordham - Columbia -:-
00:05Idaho - Bethesda -:-
00:30Missouri - Oregon State -:-

VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset

13:00Brest N - Horizont Minsk 2 N -:-

VENÄJÄ: VTB United League

11:00Enisey - Zielona Gora -:-
14:00Khimki M. - Saratov -:-
15:00Lokomotiv Kuban - Parma Perm -:-
16:00CSKA Moskova - Tsmoki Minsk -:-
17:00Zenit Petersburg - BC Kalev/Cramo -:-

VENÄJÄ: Super League

15:00Jekaterinburg - Uralmash Ekaterinburg -:-
16:00BC Samara - MBA Moscow -:-
18:00Burevestnik Jaroslav - Zenit Petersburg 2 -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon