Käsipallo » 04.05.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: Liga ASOBAL
18:00BM Sinfin - Atl. Valladolid 31:3619:30Puerto Sagunto - Cuenca 28:33
21:00Nava - Benidorm 29:29
RANSKA: Starligue
21:00Nimes - Ivry 30:2422:00Nantes - Chambery Savoie 34:26
SAKSA: Bundesliiga
20:00Flensburg-H. - Stuttgart 39:3121:30Rhein-Neckar - Hannover-Burgdorf 27:29
BELGIA: Division 1 - Voittajien -vaihe
19:00Hubo Handbal 2 - Sasja KV 19:3521:15Houthalen - Kraainem 31:31
21:15Tournai - Lebbeke 39:39
BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer Liga
21:00Hercegovina - Borac 23:2421:00Konjuh - Capljina 38:28
21:00Maglaj - Gracanica 24:24
21:00Sloboda Tuzla - Izvidac 29:31
21:00Sloga Doboj - Gorazde 33:33
21:00Vogosca - Leotar 27:27
ESPANJA: Division de Honor Plata
20:00Alcobendas - Villa de Aranda 29:3420:00Antequera - Cisne 31:31
20:00Eivissa - Malaga 28:25
20:00Guadalajara - Barcelona II 25:34
20:00Horneo Alicante - Agustinos Alicante 28:19
20:00Mallorca - Zamora 32:26
20:00Novas - Caserio Ciudad Real 25:21
20:00Oviedo - Burgos 30:22
ESPANJA: División de Honor - Naiset - 5.-8. sijat
17:00BM Granollers N - Aula Valladolid N 27:3418:00Beti-Onak N - Guardes N 27:25
ESPANJA: División de Honor - Naiset - Pudotuspelit
17:30Porrino N - Elche Mustang N 27:2620:00Bera Bera N - Malaga N 22:21
ESPANJA: División de Honor - Naiset - Putoamispelit
19:00Elda N - La Calzada N 25:2820:30Gran Canaria N - Oviedo N 30:22
EUROOPPA: Mestarien liiga - Naiset - Pudotuspelit
17:00Metz N - CSM Bucuresti N 29:2319:00Győr N - Kristiansand N 24:26
EUROOPPA: MOL Liga - Naiset - Putoamispelit
16:00Zlin N - Plzen N 27:2719:00Poruba N - Olomouc N 28:35
HOLLANTI: Eredivisie
21:05PSV Handbal - Aalsmeer 2 29:3721:10Arnhem - Bevo HC 2 26:21
21:30EHC - BFC 25:37
21:30Vrone/Berdos - Emmen 28:40
21:30Watersley - Hercules 30:33
22:00Hellas - Quintus 24:24
HOLLANTI: HandbalNL League
21:30Houten - Limburg Lions 27:4121:45KRAS/Volendam - Bevo HC 32:23
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset - Hävinneet -vaihe
18:45Boer'n Trots Kaas N - E&O N 24:3418:45KRAS/Volendam N - PSV Handbal N 36:20
HOLLANTI: Eredivisie - Naiset - Voittajien -vaihe
19:00Amsterdam N - Vlug en Lenig N 40:2921:05JuRo Unirek N - Kwiek N 33:22
21:05SiirrettyVenlo N - Westfriesland SEW N -:-
21:30Veneco Velo N - Quintus N 26:26
ITALIA: Serie A
20:00Albatro - Secchia Rubiera 30:2320:00Bozen - Conversano 31:33
20:00Cassano - Carpi 37:34
20:00Eppan - Pressano 37:36
20:00Fasano - Meran 31:27
20:00Sassari - Cingoli 45:35
20:00Trieste - Brixen 28:36
ITALIA: Serie A - Naiset
16:00Sassari N - Erice N 16:4118:00Pontinia N - Teramo N 33:30
19:30Casalgrande Padana N - Dossobuono N 25:24
20:00Mezzocorona N - Padova N 23:25
ITÄVALTA: HLA - Karsintalohko
18:00Vöslauer HC - HSG Graz 28:3020:00Hollabrunn - Bärnbach/K. 39:26
ITÄVALTA: HLA - Pudotuspelit
18:15Handball Tirol - Linz 32:3421:20Füchse - Aon Fivers 34:36
ITÄVALTA: WHA - Naiset
18:00St. Pölten N - Atzgersdorf N 10:3920:00Graz N - Tulln N 26:25
20:00Hypo NÖ N - Füchse N 37:16
20:00MGA Handball N - Korneuburg N 32:35
20:00Stockerau N - Feldkirch N 24:20
20:00Wr. Neustadt N - Ferlach/Feldkirchen N 23:23
JAPANI: JHL
08:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Earth Friends BM 32:3108:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo 25:31
09:00Ryukyu Corazon - Toyama Dreams 23:25
JAPANI: JHL - Naiset
07:00Takayama N - Sony Semiconductor Manufacturing N 22:3207:30Mie Violet Uris N - HC Nagoya N 31:24
KROATIA: Premijer liga - Karsintalohko
20:00Dubrava - Osijek 27:2420:00Kastela - Trogir 25:28
20:00KTC Krizevci - Gorica 26:30
20:00Metkovic - Moslavina 26:27
20:00Rudar - Karlovac 23:21
KROATIA: Premijer liga - Mestaruussarja
20:00Sesvete - Porec 32:2820:00Vinkovci - Varazdin 25:21
KROATIA: 1. HRL - Naiset
18:00Podravka Vegeta N - Zamet N 40:2118:00ZARK Split N - Lok. Zagreb N 0:10
20:30Zrinski N - Dugo Selo N 30:26
LIETTUA: Lietuvos Lyga - Pudotuspelit
14:30Sviesa - Vilnius 36:30LUXEMBURG: AXA League - Karsintalohko
19:00Bieles - Schifflange 20:4321:15Standard - Rumelange 34:30
LUXEMBURG: AXA League - Voittajien -vaihe
21:15Differdange - Esch 32:2721:15Kaerjeng - Berchem 25:41
MALTA: 1st Division - Pudotuspelit
15:45HMS - Kavallieri WO -:-17:45Aloysians - Hamrun 46:41
MONTENEGRO: Prva liga
17:00Budvanska - HC Rudar 34:32POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Hävinneet -vaihe
19:30Prilep - Kumanovo 27:24POHJOIS-MAKEDONIA: Superleague - Naiset
15:00Struzanka N - Pelister N 23:21PORTUGALI: Andebol 1 - Karsintalohko
17:00Vitoria SC - Vitoria 36:2920:00Avanca - Gaia 33:27
PORTUGALI: Andebol 1 - Mestaruussarja
17:00Benfica - Porto 29:3417:00Sporting - ABC Braga 37:23
PORTUGALI: Andebol 1 - Sijoitukset
20:00Povoa - Aguas Santas 23:25PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset - Hävinneet -vaihe
18:00Gil Eanes N - Alpendorada N 39:2519:00Barros N - Juvelis N 28:25
PORTUGALI: 1a Divisao - Naiset - Voittajien -vaihe
19:00Madeira SAD N - Benfica N 30:3220:00Colegio de Gaia N - Clube Jovem N 28:24
20:30ABC Braga N - Sao Pedro Sul N 22:26
PUOLA: Central League
18:00GKS Zukowo - Slask Wroclaw 37:3318:00Lodz - Zamosc 28:30
18:00Stal Gorzow - Biala Podlaska 27:34
19:00Zaglebie Sosnowiec - Stal Mielec 20:23
PUOLA: I Liga
18:00Warszawianka - Zwolen 24:2619:00Szczypiorniak Olsztyn - Jeziorak 26:28
PUOLA: Polish Cup
17:00Chrobry Glogow - Wisla Plock 19:3619:30Wybrzeze Gdansk - Kielce 30:33
PUOLA: Central League - Naiset
17:00Sambor Tczew N - Zory N 26:2918:00SPR Gdynia N - AZS Poznan N 24:32
20:00Sosnica Gliwice N - Handball Warszawa N 21:25
PUOLA: I Liga - Naiset
17:00Ruda Slaska N - Olkusz N 35:40RANSKA: Proligue
16:45Billere - Selestat 29:3121:30Sarrebourg - Pontault 28:28
RANSKA: Division 1 - Naiset
21:00Besancon N - Toulon N 36:2721:30Achenheim Truchtersheim N - Merignac N 24:23
SAKSA: 2. Bundesliga
18:00Aue - Dessauer 27:2919:00Hamm-Westfalen - Lübeck-Schwartau 34:30
19:00N-Lübbecke - Hagen 35:26
20:30Potsdam - Großwallstadt 43:28
SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset
19:00Bensheim-Auerbach N - Halle-Neustadt N 25:2119:00Blomberg-Lippe N - Leverkusen N 25:20
19:30Solingen N - Metzingen N 28:32
20:00Bad Wildungen N - Thüringer HC N 21:35
20:00BVB Dortmund N - Zwickau N 33:16
SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset
19:00Gröbenzell N - Nürtingen N 32:3319:00Kirchhof N - Leipzig N 24:28
19:30Nord Harrislee N - Regensburg N 32:36
19:30Rodertal N - Göppingen N 24:24
20:00Kurpfalz Baren Ketsch N - HSG Freiburg N 22:32
20:30Füchse Berlin N - Rosengarten N 27:29
20:30Mainz N - Waiblingen N 18:29
SLOVAKIA: Extraliga - 5.-8. sijat
17:00Zahoraci - Nove Zamky 30:3320:00Topolcany - SKP Bratislava 27:23
SVEITSI: SPL - Naiset - Karsinta
18:30Stans N - Thun N 24:42SVEITSI: SPL - Naiset - Pudotuspelit
18:30Brühl N - Kreuzlingen N 28:2120:00Nottwil N - Amicitia Zürich N 28:25
TŠEKKI: Extraliga - Putoamispelit
19:00Jicin - Hranice 30:15TŠEKKI: Extraliga - Naiset
17:00Lazne Kynzvart N - Slavia Praha N 26:2319:00Most N - Pisek N 31:20
UNKARI: NB I
15:45Tatabanya - Balatonfuredi 31:2319:00Csurgoi - Gyongyosi 27:25
19:00Dabas - Szeged 36:41
19:00Eger - Ferencvaros 28:26
19:00Komloi - Veszprem 28:43
19:00NEKA - Budakalasz 24:24
19:00PLER - Veszpremi KKFT 35:28
UNKARI: NB I - Naiset
18:00Dunaujvarosi N - MTK Budapest N 34:3619:00Bekescsabai N - Mosonmagyarovar N 21:42
19:00Vasas N - Kozarmisleny N 29:31
VENÄJÄ: Superleague - Putoamispelit
13:00Saratov - Akbuzat 23:2816:00Kaustik - Omsk 35:27
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa käsipallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.