Koripallo » Eilen » Kaikki ottelut
ESPANJA: ACB
19:30Basquet Girona - Zaragoza 79:8919:30Bilbao - Barcelona 68:72
19:30Granada - Gran Canaria 74:67
19:30MoraBanc Andorra - Valencia 99:71
19:30Murcia - Breogan 68:61
19:30Obradoiro CAB - Joventut 97:71
19:30Real Madrid - Baskonia 106:100
19:30Tenerife - Manresa 84:80
19:30Unicaja - Palencia 93:69
ITALIA: Lega A - Pudotuspelit
19:00Olimpia Milano - Trento 84:8521:45Brescia - Pistoia 79:70
SUOMI: Korisliiga - Pudotuspelit
15:00Helsinki Seagulls - BC Nokia 85:79USA: NBA - Pudotuspelit
03:30Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 93:10622:30Indiana Pacers - New York Knicks 121:89
AFRIKKA: BAL
17:30Rivers Hoopers - Monastir 62:7320:30Douanes - A.P.R. 79:54
ALBANIA: Superliga - Pudotuspelit
20:00Teuta Durres - Vllaznia 79:70AUSTRALIA: NBL1 East
06:00Newcastle Falcons - Manly W. 68:6606:00Penrith P. - Albury-Wodonga Bandits 94:109
07:00Hornsby S. - Sydney Comets 71:75
08:00Illawarra Hawks - Norths Bears 71:87
10:00Inner West Bulls - BA CoE 78:88
AUSTRALIA: NBL1 East - Naiset
04:00Penrith P. N - Albury N 59:11705:00Hornsby S. N - Sydney Comets N 65:84
06:00Illawarra Hawks N - Norths Bears N 58:67
08:00Inner West Bulls N - BA CoE N 46:83
08:15Newcastle Falcons N - Manly W. N 73:78ja
AUSTRALIA: NBL1 North
07:00South West Metro Pirates - Brisbane Capitals 71:76AUSTRALIA: NBL1 North - Naiset
05:00South West Metro Pirates N - Brisbane Capitals N 73:77AUSTRALIA: NBL1 South
07:00Kilsyth - Ballarat 68:8007:00Ringwood - Geelong 81:84
07:30Eltham - Knox 95:86ja
AUSTRALIA: NBL1 South - Naiset
05:00Kilsyth N - Ballarat N 74:8805:00Ringwood N - Geelong N 64:81
05:30Eltham N - Knox N 77:79
BELGIA: Pro Basketball League - Pudotuspelit
16:00Limburg - Mechelen 81:69BRASILIA: NBB - Pudotuspelit
20:00Vasco - Bauru 95:87jaBRASILIA: CBB
17:00Blumenau APAB - Osasco 70:66BRASILIA: LBF - Naiset
23:30Sampaio N - Ponta Grossa N 96:4701:00Sodie Mesquita N - Ituano N 65:73
17:00Corinthians N - Santo Andre N 65:82
23:00Campinas N - Blumenau N 75:69
BULGARIA: NBL - Pudotuspelit
19:00Spartak Pleven - Rilski Sportist 82:90CHILE: LNB - Pudotuspelit
02:30Las Animas - CD Puerto Varas 68:7003:30Naviera Ulloa - Sportiva Italiana 65:58
CHILE: LNB - Putoamispelit
03:00Puerto Montt - Espanol de Talca 95:74CHILE: LNB 2
01:00Colo Colo - Municipal Chillan 82:7201:30Arabe Valparaiso - Sergio Ceppi 84:81
03:00Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe 80:75
03:30Brisas - Truenos De Talca 59:61
03:30Luis Matte Larrain - Stadio Italiano 62:51
00:15Colo Colo - Aleman 95:83
ESPANJA: Liga Femenina - Naiset - Pudotuspelit
20:00Valencia N - Perfumerias Avenida N 61:44FILIPPIINIT: Filippiinien Cup - Pudotuspelit
10:00Rain Or Shine Paint. - TNT Tropang Giga 121:11313:15Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 100:81
HOLLANTI: DBL - Pudotuspelit
16:00Groningen - BAL Weert 89:57INDONESIA: IBL
10:00Prawira Bandung - Bima Perkasa Yogyakarta 85:5812:00Bali United - Pacific Caesar Surabaya 86:73
14:00Hangtuah - Pelita Jaya 83:90
16:00Dewa United - RANS PIK 100:91
ISLANTI: Premier league - Pudotuspelit
22:15Keflavik - Grindavik 89:82ISO-BRITANNIA: BBL - Pudotuspelit
15:35London Lions - Newcastle Eagles 94:8118:35Sheffield Sharks - Cheshire Phoenix 73:92
ISO-BRITANNIA: WBBL - Naiset - Pudotuspelit
18:30BA London Lions N - Leicester Riders N 95:7019:00Caledonia Gladiators N - Newcastle Eagles N 58:60ja
ITALIA: Serie A2 - Pudotuspelit
18:00Assigeco Piacenza - Trapani 68:8519:00Cividale - Cantu 72:74
19:00Vigevano - Forli 69:95
ITALIA: Serie A2 - Putoamispelit
19:00Cento - Chiusi 62:4719:00Luiss Roma - Agrigento 85:61
19:00Nardo - Latina 66:60
ITALIA: Serie A1 - Naiset - Putoamispelit
20:30Battipaglia N - Sanga Milano N 76:55ITALIA: Serie A2 - Lohko A - Naiset - Pudotuspelit
19:00Costa Masnaga N - Valdarno N 84:5719:00Scrivia N - Treviso N 76:37
ITÄVALTA: Superliga - Pudotuspelit
18:30UBSC Graz - Klosterneuburg 80:9119:00Oberwart - Traiskirchen 70:76
JAPANI: B.League - Pudotuspelit
07:05NeoPhoenix - Hiroshima D. 66:6909:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa 84:75
JAPANI: B2.League - Pudotuspelit
08:00Shiga - Yamagata Wyverns 97:7409:00Altiri Chiba - Koshigaya Alphas 72:75
KAZAKSTAN: National League - Naiset - Pudotuspelit
14:45Astana N - Tomiris Almaty N 67:5317:00Aktobe N - Turan N 65:76
KOLUMBIA: LBP
01:00Corsarios Cartagena - Toros del Valle 67:82KOSOVO: Superliga - Pudotuspelit
18:00Golden Eagle Ylli - Trepca 80:79KREIKKA: Basket League - Voittajien -vaihe
17:15Kolossos Rhodes - Olympiakos 66:10020:15Peristeri - Promitheas 92:94ja
KREIKKA: A2 - Naiset - Pudotuspelit
16:45Dafni N - Ionikos N 37:4517:00Amyntas N - Agia Paraskevis N 55:52
19:00Kavala N - Panseraikos N 57:44
KREIKKA: A2 - Naiset - Putoamispelit
13:00Ment N - Apollon Ptolemaidas N 39:3213:30Amilla Peristeriou N - Danaoi Argous N 56:47
16:00Promitheas N - Sporting Athens N 38:90
17:00Anagennisi N - Ioannina N 43:35
KROATIA: Premijer liga - Pudotuspelit
21:00Split - Cibona 89:74LIETTUA: LKL - Pudotuspelit
16:00Zalgiris Kaunas - Mazeikiai 97:6117:20Juventus - Lietkabelis 77:84
MEKSIKO: CIBACOPA
04:00Pioneros de Los Mochis - Caballeros de Culiacan 87:9305:45Zonkeys de Tijuana - Angeles CDMX 111:100
06:15Frayles de Guasave - Astros 106:116
06:15Ostioneros de Guaymas - Halcones de Obregon 95:92
06:15Rayos de Hermosillo - Venados de Mazatlan 74:65
MONTENEGRO: Prva A Liga - Pudotuspelit
20:00Podgorica - Sutjeska 81:82PARAGUAY: LNB - Apertura
17:00Olimpia - Ciudad Nueva 100:63PUERTO RICO: BSN
03:00Aguada Santeros - Vaqueros de Bayamon 63:6803:00Criollos de Caguas - Capitanes De Arecibo 102:104ja
03:00Osos de Manati - Mets de Guaynabo 76:94
PUOLA: Basket Liga - Pudotuspelit
19:00Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot 93:101ja21:30Slask Wroclaw - Ostrow Wielkopolski 74:84
PUOLA: 1. Liga - Pudotuspelit
21:00GKS Tychy - Bydgoszcz 80:95RANSKA: Ligue 2 - Naiset - Pudotuspelit
16:30Toulouse N - Chartres N 86:71ROMANIA: Divizia A - 5.-8. sijat
17:00CSM Constanta - Rapid Bucuresti 84:7819:00Dinamo Bucharest - CSU Sibiu 91:75
ROMANIA: Divizia A - Pudotuspelit
17:00Cluj-Napoca - CSM Oradea 95:64SAKSA: BBL
16:30Bayern München - Rostock 101:7316:30Bonn - Ludwigsburg 87:60
16:30Braunschweig - Ulm 72:77
16:30Chemnitz - Würzburg 79:66
16:30Crailsheim Merlins - Alba Berlin 83:103
16:30Hamburg - Göttingen 79:66
16:30Heidelberg - Tübingen 93:78
16:30Oldenburg - Bamberg 107:84
16:30Vechta - Syntainics MBC 98:69
SAKSA: Pro A - Pudotuspelit
17:00Phoenix Hagen - Kirchheim 91:66TAIWAN: SBL - Pudotuspelit
12:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 84:88TAIWAN: P. League+
09:30Formosa Dreamers - Taoyuan Pauian Pilots 88:90ja12:00New Taipei Kings - Hsinchu Jko Lioneers 101:105
UNKARI: NB I. A - 5.-8. sijat
19:00NKA Pecs - Budapesti Honved Se 63:84UUSI-SEELANTI: NBL
06:00Taranaki Airs - Southland Sharks 102:7809:30Wellington Saints - Nelson Giants 96:105
VALKO-VENÄJÄ: Premier League - 9.-11. sijat
13:00Grodno GrSU - Rubon II 82:68VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Pudotuspelit
15:00Borisfen - Rubon 85:67VALKO-VENÄJÄ: Premier League - Naiset - 5.-8. sijat
12:00BC Minsk youth N - Gomel N 79:4815:30Victoria Grodno N - Horizont Minsk 2 N 44:70
VENEZUELA: Superliga
00:00Pioneros - Llaneros 63:6100:30Toros de Aragua - Trotamundos 84:81ja
01:30Brillantes - Gladiadores 64:79
02:00Centauros - Cocodrilos 78:79
20:00Spartans - Broncos 89:65
00:00Guaiqueries - Heroes de Falcon 72:58
VENÄJÄ: VTB United League - Pudotuspelit
16:00CSKA Moskova - Zenit Petersburg 73:91VENÄJÄ: Super League - Pudotuspelit
18:30Zenit Petersburg 2 - Temp Sumz Revda 64:72VIRO: Korvpalli Meistriliiga - Pudotuspelit
18:00BC Kalev/Cramo - Rapla 87:56Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa koripallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.