REFRESH

Lentopallo » Eilen » Kertoimet

ITALIA: SuperLega

16:30Perugia - Vibo Valentia 3:0 [ 1.04 | 11.00 ]
19:00Cisterna - Modena 2:3 [ 5.80 | 1.12 ]
19:00Milano - Padova 3:1 [ 1.22 | 3.95 ]

PUOLA: PlusLiga

15:45Rzeszow - Gdansk 0:3 [ 1.12 | 5.80 ]
18:30Luk Lublin - Czarni Radom 3:1 [ 1.42 | 2.65 ]
21:30Stal Nysa - Cuprum 1:3 [ 1.94 | 1.77 ]

SUOMI: Mestaruusliiga

17:00Akaa - Tiikerit 3:1 [ 1.45 | 2.55 ]
17:00TUTO Volley - Ducks 3:0 [ 2.60 | 1.44 ]

SUOMI: Mestaruusliiga - Naiset

15:00Puijo N - OrPo N 3:0
17:00Pölkky N - WoVo N 3:0

BELGIA: EuroMillions League

16:00SiirrettyRoeselare - Menen -:-

BELGIA: Belgian Cup - Naiset

19:00Antwerp N - Gent N 0:3

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premijer liga

17:00Bosna - Mladost Brcko 2:3

BRASILIA: Superliga

00:00Sao Jose dos Campos - America Volei 3:2 [ 1.45 | 2.60 ]
00:00Volei Renata - Goias 3:2 [ 1.01 | 15.00 ]
02:30Guarulhos - Funvic 3:1 [ 1.45 | 2.60 ]
00:00Uberlandia/Gabarito - Sesi 0:3 [ 13.00 | 1.03 ]

ENGLANTI: Super League

15:00Sunderland - Richmond Docklands 0:3

ENGLANTI: Super League - Naiset

16:45Polonia London N - Durham N 3:2

ESPANJA: Superliga - Naiset

17:00SiirrettyBarca N - Las Palmas N -:-

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

09:00OK Financial Group - Samsung Blue Fangs 3:2 [ 1.60 | 2.18 ]

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

06:40IBK N - Pepper Savings Bank N 3:0

EUROOPPA: MEVZA

17:00UVC Graz (Aut) - Calcit Kamnik (Slo) 0:3
18:00VKP Bratislava (Svk) - Myjava (Svk) 0:3

EUROOPPA: MEVZA - Naiset

18:45Vasas N (Hun) - Marina Kastela N (Cro) 3:0

EUROOPPA: Baltic League

16:00Jekabpils - Biolars/Olaine 3:1
17:00Pärnu - Amber-Arlanga 3:1
18:00Daugavpils - RTU 3:1

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

11:00RSU-MVS N - Kaunas N 1:3
13:00Noortekoondis N - Latvijas Universitate N 3:2
13:00Tallinna N - Ausrine KKSC N 3:0

ISLANTI: Mizunodeild

15:00Throttur Nes - HK Kopavogur 1:3

ISLANTI: Mizunodeild - Naiset

17:00Throttur N - Husavik N 3:2
17:00Throttur Nes N - HK Kopavogur N 3:0

ITALIA: Serie A2

19:00Bergamo - Ortona 3:0 [ 1.03 | 12.50 ]
19:00Mondovi - Cantu 2:3 [ 3.55 | 1.26 ]
19:00Reggio Emilia - Cuneo Volley 3:1 [ 2.33 | 1.53 ]
19:00Siena - BCC-NEP Castellana 0:3 [ 2.40 | 1.50 ]
20:00HRK Motta di Livenza - Lupi Santa Croce 3:2 [ 1.52 | 2.38 ]

ITALIA: Serie A1 - Naiset

18:00Casalmaggiore N - Cuneo N 1:3 [ 1.68 | 2.07 ]
18:00Monza N - Firenze N 3:0 [ 1.25 | 3.60 ]
18:00Roma N - Scandicci N 1:3 [ 8.00 | 1.07 ]
20:30Trentino N - UYBA Busto Arsizio N 2:3 [ 11.50 | 1.04 ]

ITALIA: Serie A2 - Naiset

16:00Olbia N - Macerata N 3:0
16:30Albese N - Pallavolo Sicilia N 3:0
16:30Pinerolo N - PVT Modica N 3:0
17:00Soverato N - Martignacco N 3:0
18:00Brescia N - Sassuolo N 1:3
18:00Marsala N - Marignano N 3:2
18:00Ravenna N - Altino N 3:0
18:00Sant'Elia N - Futura Volley Giovani N 0:3
18:00Talmassons N - Mondovi N 1:3

ITÄVALTA: AVL - Naiset

16:00Sokol/Post SV N - Hartberg N 3:1

ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Ensimmäinen vaihe

13:00Villach N - Jennersdorf N 2:3
17:30Wolfsberg N - UVC Graz 2 N 0:3

JAPANI: V.League

05:00Toray Arrows - Panasonic Panthers 3:1
06:00JTEKT - Nagoya 2:3
06:00JT Thunders - Nagano 3:0
06:00Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3:1
07:00FC Tokyo - Osaka Sakai 1:3

JAPANI: V.League - Naiset

05:00Kurobe Aqua Fairies N - Body Queenseis N 3:2
06:00Hisamitsu Springs N - Himeji Victorina N 3:1
06:00NEC Red Rockets N - PFU Blue Cats N 3:0
07:00Hitachi N - Ageo N 3:2
07:30JT Marvelous N - Okayama Seagulls N 3:1
08:00Toray Arrows N - Denso Airybees N 3:0

KROATIA: Prva Liga - Naiset

15:30Olimpik N - Nebo N 0:3
16:00Umag N - Sinj N 2:3
18:00Nova Gradiska N - Drenova N 2:3

LATVIA: Nacionala Liga

13:00Daugavpils - Riga 3:0

LATVIA: Nacionala Liga - Naiset

11:00SiirrettyVK miLATss N - Latvijas Universitate N -:-
13:00SiirrettyMurjani N - VK miLATss N -:-

PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset

18:00Castelo Maia N - Boavista N 3:2
18:00CD Aves N - Vitoria Guimaraes N 3:2
18:00Famalicao N - Clube Kairos N 3:0
18:00Sporting de Espinho N - Benfica N 0:3
18:00Sporting N - Leixoes N 3:0
18:00Vilacondense N - Porto Volei N 3:1
19:00AJM/FC Porto N - Lusofona N 3:0

PUOLA: I. Liga

19:00Gwardia Wroclaw - Lechia Tomaszow Mazowiecki 1:3

PUOLA: TAURON Liga

13:30Wroclaw N - Radom N 1:3 [ 2.75 | 1.40 ]

PUOLA: I. Liga - Naiset

18:00Karpaty Mosir Krosno N - Mielec N 1:3

QATAR: Volleyball League

15:00Police Club - Qatar Sports 3:0
17:30Al-Rayyan - Al Arabi 3:0

ROMANIA: Divizia A1

17:00Steaua Bucuresti - U. Cluj 3:0

RUOTSI: Elitserien - Naiset

16:00Lindesberg N - Falköping N 3:0

SAKSA: 1. Bundesliga

18:30Düren - UV Frankfurt 3:2 [ 1.75 | 1.96 ]

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Baden - Bocholt 0:3
17:00Bitterfeld - VCO Berlin 3:0
17:00Schüttorf - Kiel 3:0
17:00Warnemünde - Neustrelitz 1:3

SAKSA: 2. Bundesliga South

17:00Friedrichshafen 2 - L. E. Volleys 3:2
17:00Mimmenhausen - Delitzsch 3:1

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

16:00Stralsund N - Berlin N 3:1
17:00Bonn N - Köln N 0:3
17:00VCO Münster II N - Sorpesee N 3:2

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

15:00VCO Dresden N - Planegg-Krailling N 3:2
16:00Dingolfing N - Holz N 3:0
16:00Vilsbiburg II N - Stuttgart II N 3:2
17:00Bad Soden N - Altdorf N 1:3
17:00SV Lohhof N - Wiesbaden II N 1:3

SERBIA: Liga

17:00Nis - Spartak Ljig 1:3

SERBIA: Liga - Naiset

19:00Stara Pazova N - Sremska M. N 3:0

SLOVENIA: 1. DOL

21:00Salonit Anhovo - Pomgrad 3:0

SVEITSI: NLA

19:00SiirrettyTSV Jona - Amriswil -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

17:30Düdingen N - Schaffhausen N 3:1
18:00Val-de-Travers N - NUC Volleyball N 0:3

TANSKA: 1. Division West

14:00Bedsted - Aalborg Volley 0:3

TANSKA: 1. Division East

13:00Amager 2 - Koge 1:3
13:00Frederiksberg - Gentofte 2 3:1
14:30VLI - Holte 3:0
17:00Ishoj - Hvidovre VK 2 3:0

TANSKA: 1. Division West - Naiset

12:00Bedsted N - Aalborg Volley N 3:2

TANSKA: 1. Division East - Naiset

11:00Amager 2 N - Koge 2 N 3:1
12:30VLI N - Holte 2 N 3:1

TURKKI: Efeler Ligi

12:00Arkasspor - Fenerbahce 1:3 [ 1.85 | 1.85 ]
13:00Spor Toto - Altekma 3:2 [ 1.07 | 7.00 ]
14:00Bursa - Afyon Bld. Yuntas 1:3 [ 1.04 | 9.00 ]
15:00Sorgun - Halkbank 1:3 [ 4.10 | 1.20 ]
15:30Ziraat Bankasi - Belediye Plevne 3:1 [ 1.02 | 11.00 ]

TURKKI: 1. Ligi - Naiset

12:00Cukurova Bld N - Kolejliler N 3:0
12:00Gaziantep Merinos N - Turkuaz Seramik OSB N 2:3
12:00Mersin B Sehir N - Numune Genclik N 3:0
12:00Vakifbank 2 N - Bahcelievler N 2:3
13:00Adam Voleybol N - Büyükcekmece Akademisi N 3:0
13:00Canakkale N - Sigorta Sakarya N 0:3
13:00Muratpasa N - Istanbul BB N 3:1
13:00Sivrihisar N - Bahcesehir Üniversitesi N 3:0
15:00Karsiyaka N - Goztepe N 3:0
15:00Mihaliccik N - Edremit Bld. N 1:3
16:00Besiktas N - Fenerbahce 2 N 3:0
17:00Ilbank N - Mert Kaan Sigorta N 3:0

UKRAINA: Superleague

11:00Dnipro - Burevisnyk 3:0
13:30Yurakademiya - Reshetylivka 3:1

UKRAINA: Superleague - Naiset

11:00Khimik N - Ternopil N 3:0
14:00Dobrodiy Meduniversitet N - Polesie Zhytomyr N 2:3

VENÄJÄ: Super League

12:00Kemerovo - Zenit Kazan 0:3 [ 9.00 | 1.06 ]
14:00Novosibirsk - Novyi Urengoy 3:0 [ 1.09 | 7.00 ]

VENÄJÄ: Vysshaya League А

13:00Tjumen - Kama 3:2

VENÄJÄ: Super League - Naiset

16:30Lipetsk N - Kaliningrad N 0:3 [ 11.00 | 1.04 ]
16:30Tulitsa N - Nizhniy Novgorod N 3:1 [ 1.14 | 5.20 ]

VIRO: Meistriliiga - Naiset

15:00TBD-Biodiscovery Tartu N - Viljandi Metal N 3:0
16:00Rae SK N - Tartu Ulikool N 0:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.