Lentopallo » 27.04.2024 » Kaikki ottelut
ITALIA: SuperLega - 5.-8. sijat - Pudotuspelit
19:00Verona - Lube Civitanova 1:3ITALIA: SuperLega - Pudotuspelit
21:30Milano - Trentino 3:1PUOLA: PlusLiga - Pudotuspelit
19:00Jastrzebski - Zawiercie 1:3AFRIKKA: African Club Championship - Naiset
14:00ASEC Mimosas N - National Alcohol N 0:316:00Kenya Pipeline N - Mayo Kane Evolution N 3:0
16:00Saint Denis Ol. N - Nigeria Customs N 0:3
18:00Kenya Commercial Bank N - Litto N 3:1
18:00Sococim N - ASW Bejaia N 1:3
20:00Kenya Prisons N - Al Ahly N 0:3
20:00MB Bejaia N - Zamalek N 1:3
BELGIA: Volley League - Naiset - Pudotuspelit
21:30Asterix Avo N - Tchalou N 3:0BELGIA: Volley League - Naiset - Sijoituspudotuspelit
21:00Roeselare N - Gent N 1:3ENGLANTI: Super League - Pudotuspelit
15:30London Polonia - Essex Rebels 3:119:30Durham - Malory Eagles 3:1
ENGLANTI: Super League - Naiset - Pudotuspelit
13:30Polonia London N - Essex Rebels N 3:017:30Durham N - Malory Eagles N 3:2
ESPANJA: SuperLiga - Pudotuspelit
20:30Guaguas - Rio Duero Soria 3:0ESPANJA: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
19:00Avarca de Menorca N - Las Palmas N 3:2INDONESIA: Proliga
10:00Jakarta Pertamina - Putra Jakarta Garuda 3:014:30Jakarta Bhayangkara - Palembang BS 1:3
INDONESIA: Proliga - Naiset
12:00Bandung BJB N - Jakarta BIN N 3:1ISLANTI: Mizunodeild - Pudotuspelit
17:00Afturelding - Hamar 0:3ITALIA: Serie A1 - Naiset - Pudotuspelit
21:45Scandicci N - Conegliano N 1:3ITÄVALTA: AVL - Pudotuspelit
20:00Waldviertel - Aich/Dob 0:3ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Karsinta
20:00Liebenau - Wolfurt 1:320:30Döbling - Roadrunners/Perchtoldsdorf 3:0
ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Voittajien -vaihe
17:30Mühlviertel - SK Posojilnica 2 1:3ITÄVALTA: AVL - Naiset - Karsinta
20:00Mühlviertel N - Bad Radkersburg N 3:0ITÄVALTA: 2. Bundesliga - Naiset - Karsinta - Pudotuspelit
16:00Villach N - Oberndorf N 3:1KREIKKA: A1 - Naiset - Pudotuspelit
19:30Olympiakos N - Panathinaikos N 2:3MONTENEGRO: Superliga - Naiset - Karsinta
19:00Budvanska Rivijera N - AOK Rudar Pljevlja N 3:0MONTENEGRO: Superliga - Naiset - Pudotuspelit
19:00Bar N - Herceg Novi N 0:3PORTUGALI: Campeonato Nacional - Pudotuspelit
20:00Leixoes SC - Academica de Espinho 1:3PORTUGALI: Campeonato Nacional - Sijoituspudotuspelit
21:00A. J. F. Bastardo - Vitoria 3:1PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset - Pudotuspelit
20:30Vitoria Guimaraes N - Sporting N 3:2PORTUGALI: 1. Divisao - Naiset - Sijoituspudotuspelit
18:00Benfica N - Castelo Maia N 3:0PUOLA: I. Liga - Pudotuspelit
21:30Arka Chelm - Bielsko-Biala 1:3PUOLA: I. Liga - Naiset - Viimeinen lohko
18:00Nowy Dwor Mazowiecki N - KS Pila N 1:321:00Imielin N - Mogilno N 1:3
ROMANIA: Divizia A1 - 5.-8. sijat
18:00Craiova - CSM Constanta 3:018:00Steaua Bucuresti - Zalau 2:3
ROMANIA: Divizia A1 - Pudotuspelit
18:00Dinamo Bucuresti - Rapid Bucuresti 0:3ROMANIA: Divizia A1 - Naiset - Pudotuspelit
17:00Targoviste N - Rapid Bucuresti N 3:0ROMANIA: Divizia A1 - Naiset - Putoamispelit
14:00CSM Constanta N - Pitesti N 3:117:00Stiinta Bacau N - Targu Mures N 0:3
SAKSA: 2. Bundesliga North
20:00Giesen II - Dessau 3:120:00Lindow/Gransee - Warnemünde 0:3
20:00Mondorf - Kiel 3:0
20:00Münster - Schöneiche 3:0
20:00Neustrelitz - Bocholt 3:0
20:00Schüttorf - Essen 3:2
SAKSA: 2. Bundesliga South
20:00Bühl - Grafing 3:220:00Dresden - Ludwigsburg 3:1
20:00Eltmann - Schwaig 3:0
20:00L.E. Volleys - VC Gotha 3:0
20:00Mimmenhausen - Kriftel 3:1
20:00Rottenburg - Delitzsch 3:0
SAKSA: 2. Bundesliga Pro - Naiset
15:00Leverkusen N - Freisen N 3:020:00Dingolfing N - ETV Hamburg N 2:3
20:00Erfurt N - Stralsund N 3:0
20:00Essen-Borbeck N - Köln N 3:0
20:00Grimma N - Flacht N 3:1
SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset
20:00Cottbus N - Hildesheim N 3:120:00Münster II N - Sorpesee N 3:1
20:00Ostbevern N - Emlichheim N 0:3
20:00Oythe N - Schweriner II N 3:0
20:00Potsdam II N - Berlin N 3:1
SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset
20:00Altdorf N - Vilsbiburg II N 1:320:00Bad Soden N - TSV München N 3:1
20:00Holz N - Ludwigsburg N 3:0
20:00Planegg-Krailling N - Karlsruhe-Beiertheim N 3:0
20:00Unterhaching N - München N 3:2
20:00Wiesbaden II N - SV Lohhof N 1:3
SLOVAKIA: Extraliga - Pudotuspelit
20:30Komarno - VKP Bratislava 2:3SVEITSI: NLA - Pudotuspelit
19:00Schönenwerd - Amriswil 3:1USA: PVF - Naiset
02:00Columbus Fury N - Orlando Valkyries N 3:104:30Omaha Supernovas N - Grand Rapids Rise N 3:2
05:00San Diego Mojo N - Vegas Thrill N 2:3
VALKO-VENÄJÄ: Division A - 5.-10. sijat
16:00Borisov-BGUFK - Mogilev 3:117:30Legion Obuhovo - Marco Vitebsk 2:3
18:00Zapadnij Bug - Mapid Minsk 3:1
VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset - 5.-8. sijat
15:00RGUOR N - Zhemchuzhina N 3:116:00A. Baranovichi N - Minsk 2 0:3
VALKO-VENÄJÄ: Championship - Naiset - Pudotuspelit
17:00Kommunalnik Grodno N - Pribuzhe N 3:117:00Minchanka N - Mogilev N 3:0
VENÄJÄ: Super League - 9.-12. sijat
16:30Soligorsk - Dinamo-Lo 0:319:00Surgut region - Novokuybyshevsk 3:0
VENÄJÄ: Super League - Putoamispelit
13:00Nizhnevartovsk - ASK N. Novgorod 2:316:00Ufa - Orenburg 3:0
VENÄJÄ: Vysshaya League А - Pudotuspelit
18:00MGTU Moscow - Barnaul 3:119:00Jaroslavl - Lokomotiv Izumrud 3:0
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.