REFRESH

Lentopallo » Tänään » Kertoimet

ARGENTIINA: LVA

01:00Ciudad - UPCN -:-
02:00River Plate - Obras Pocito -:-

BRASILIA: Superliga

23:00Ponta Grossa - Funvic 0:3 [ 21.00 | - ]
23:00UM Itapetininga - SESC-RJ 1:3 [ 5.75 | 1.13 ]
01:00Blumenau - Volei Renata 3:1 [ 4.30 | 1.19 ]

BRASILIA: Superliga - Naiset

00:15Fluminense N - Barueri N 3:0 [ 1.85 | 1.85 ]

BULGARIA: Bulgaria Cup

16:00Hebar - Neftohimic Burgas -:-

ENGLANTI: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe

17:00Polonia London N - Nottingham N -:-

ESPANJA: SuperLiga

13:00Rio Duero - Almoradi -:- [ 1.32 | 3.10 ]

ETELÄ-KOREA: Volleyball League

07:00Woori - Rush & Cash -:- [ 1.26 | 3.55 ]

ETELÄ-KOREA: Volleyball League - Naiset

09:00IBK N - Hyundai E&C Hillstate N -:-

EUROOPPA: Baltic League

15:00Parnu - Jekabpils -:-
17:00Saaremaa - Pere Leib Tartu -:-

EUROOPPA: Balti Liiga - Naiset

12:00Jelgava N - Ausrine KKSC N -:-
12:00Kaunas N - Tartu Ulikool N -:-
16:00Riga VS N - VK miLATss N -:-

HOLLANTI: Eredivisie

17:00Groningen/Lycurgus - Papendal/Arnhem -:-

HOLLANTI: DELA League - Naiset

15:30Apollo 8 N - Sliedrecht N -:-
16:30Eurosped N - Papendal/Arnhem N -:-

ITALIA: Serie A1

19:00Latina - Lube Civitanova -:- [ 12.00 | 1.03 ]
19:00Milano - Ravenna -:- [ 1.15 | 5.20 ]
19:00Perugia - Monza -:- [ 1.03 | 12.00 ]
19:00Piacenza - Verona -:- [ 2.04 | 1.70 ]
19:00Sora - Modena -:- [ 13.00 | 1.02 ]
19:00Trentino - Vibo Valentia -:- [ 1.05 | 10.00 ]

ITALIA: Serie A2

19:00Lagonegro - Calci -:- [ 2.48 | 1.48 ]
19:00Lupi Santa Croce - Siena -:- [ 3.60 | 1.25 ]
19:00Materdomini Castellana - Bergamo -:- [ 2.43 | 1.50 ]
19:00Reggio Emilia - BCC-NEP Castellana -:- [ 3.95 | 1.22 ]

ITALIA: Serie A1 - Naiset

18:00Bergamo N - Monza N -:- [ 2.88 | 1.37 ]
18:00Casalmaggiore N - Perugia N -:- [ 1.06 | 9.00 ]
18:00Chieri '76 N - UYBA Busto Arsizio N -:- [ 6.10 | 1.12 ]
18:00Conegliano N - Filottrano N -:- [ - | 26.00 ]
18:00Cuneo N - Scandicci N -:- [ 5.25 | 1.14 ]
18:00Firenze N - Caserta N -:- [ - | 21.00 ]

ITALIA: Serie A2 - Naiset

18:00Club Italia N - Martignacco N -:-
18:00Cutrofiano N - Sassuolo N -:-
18:00Marignano N - Olbia N -:-
18:00Marsala N - Futura Volley Giovani N -:-
18:00Mondovi N - Trentino N -:-
18:00Montecchio N - Baronissi N -:-
18:00Pinerolo N - Talmassons N -:-
18:00Roma N - Macerata N -:-
18:00Soverato N - Montale N -:-
18:00Torino N - Ravenna N -:-

ITÄVALTA: 2. Bundesliga

20:45hotVolleys - Hausmannstatten 3:2
18:00St. Polten - Bisamberg -:-

JAPANI: V.League

05:00FC Tokyo - Nagano -:-
05:00JT Thunders - Osaka Sakai -:-
08:00JTEKT - Toray Arrows -:-
08:00Panasonic Panthers - Oita Miyoshi -:-

JAPANI: V.League - Naiset - Voittajien -vaihe

05:00Denso Airybees N - Toray Arrows N -:-
05:05JT Marvelous N - Okayama Seagulls N -:-
08:00Body Queenseis N - Hisamitsu Springs N -:-
08:00NEC Red Rockets N - Ageo N -:-

KIINA: CVL

10:00Bayi - Fujian -:-
10:00Henan - Tianjin -:-
10:00Jiangsu - Hubei -:-
10:00Shandong - Hebei -:-
10:00Sichuan - Liaoning -:-
13:00Zhejiang - Guangdong -:-

KREIKKA: A1

17:30Iraklis - Foinikas Syroy -:- [ 5.00 | 1.15 ]

KROATIA: Superliga

16:00Split - Sisak -:-

KROATIA: Superliga Women

20:30Rijeka N - Vukovar N -:-
19:00Split N - Olimpik N -:-

LATVIA: Nacionala Liga - Hävinneet -vaihe

12:00Jaunsardze - Jelgava NSC -:-
18:00Aizpute - Riga -:-

LATVIA: Nacionala Liga - Voittajien -vaihe

14:00Ventspils - Ezerzeme -:-

NORJA: Eliteserien

15:00Askim - Randaberg -:-
18:00Viking - OSI -:-

NORJA: Eliteserien - Naiset

15:00Koll N - Randaberg N -:-
16:00Viking TIF N - Volda N -:-

PORTUGALI: Campeonato Honda

17:00Famalicense - Sporting de Espinho -:-

PORTUGALI: 1. divisioona - Naiset

17:00Belenenses N - Leixoes N -:-
17:00CD Aves N - Clube Kairos N -:-
17:30Boavista N - Vilacondense N -:-
18:00Porto Volei N - Braga N -:-
18:00Sporting N - AJM/FC Porto N -:-
19:00Castelo Maia N - Famalicao N -:-

PUOLA: PlusLiga

15:45Czarni Radom - Gdansk -:- [ 1.70 | 2.05 ]
18:30GKS Katowice - Belchatow -:- [ 4.75 | 1.17 ]

PUOLA: Liga Siatkowki - Naiset

21:30Legionowo N - Bielsko-Biala N -:- [ 1.24 | 3.70 ]

PUOLA: I. Liga - Naiset

17:00Energetyk Poznan N - Mielec N -:-

ROMANIA: Divizia A1 - Naiset

14:00Voluntari N - Stiinta Bacau N -:- [ 15.00 | 1.01 ]

SAKSA: 1. Bundesliga

17:00UV Frankfurt - Eltmann -:- [ 1.07 | 8.50 ]
18:00Giesen - BR Volleys -:- [ 11.50 | 1.04 ]

SAKSA: 2. Bundesliga North

17:00Baden - VCO Berlin -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South

16:00VI Frankfurt - Mimmenhausen -:-

SAKSA: 1. Bundesliga - Naiset

15:30USC Münster N - Aachen N -:- [ 1.80 | 1.90 ]

SAKSA: 2. Bundesliga North - Naiset

15:00Leverkusen N - VCO Berlin N -:-
16:00Berlin N - Stralsund N -:-
17:00Emlichheim N - Prenzlauer Berg N -:-
17:00Essen-Borbeck N - Köln N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga South - Naiset

17:00SV Lohhof N - Vilsbiburg II N -:-

SERBIA: Liga

20:00Jedinstvo - Ribnica -:-

SERBIA: Liga - Naiset

18:00Vizura N - Ub N -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Hävinneet -vaihe

17:00Trencin - Nitra -:-

SLOVAKIA: Extraliga - Naiset - Voittajien -vaihe

17:00Pezinok N - Slavia Bratislava N -:-

SLOVENIA: Slovenia Cup

21:30Calcit Kamnik - OK Maribor -:-

SLOVENIA: Slovenian Cup - Naiset

19:00Nova KBM Branik N - Calcit Kamnik N -:-

SVEITSI: NLA

18:00Luzern - TSV Jona -:-
19:00Nafels - Basel -:-

SVEITSI: NLA - Naiset

17:30Schaffhausen N - Franches Montagnes N -:-
18:30NUC Volleyball N - Lugano N -:-
19:00Val-de-Travers N - Dudingen N -:-

TANSKA: Volleyligaen

14:00Amager - Aalborg Volley -:-
14:00Nordenskov UIF - Middelfart -:-
15:00Vestsjaelland - Gentofte -:-
16:00Aarhus - Hvidovre -:-
17:00Ishoj - Marienlyst -:-

TANSKA: 1. Division West

12:00Skovbakken - Lyseng -:-

TANSKA: 1. Division East

11:00Hvidovre VK 2 - Koge -:-
13:00Lyngby Volley - DTU -:-

TANSKA: Volleyligaen - Naiset

13:00Vestsjaelland N - Gentofte N -:-
14:00Aarhus Volleyball N - Brøndby N -:-
18:00Frederiksberg N - Koge N -:-

TANSKA: 1. Division East - Naiset

14:30VLI N - Koge 2 N -:-

TURKKI: Division 1 - Naiset

13:00Aydin Bld. Spor N - Vakifbank N -:- [ 10.50 | 1.04 ]
13:00Besiktas N - Ankara Karayollari N -:-
17:00Galatasaray N - Nilufer Bld. N -:- [ 1.05 | 9.50 ]
17:30Eczacibasi N - Beylikduzu N -:-

UNKARI: NB I - Hävinneet -vaihe

17:00MAV Elore SC - Dunaferr -:-
17:00Szolnoki - PTE-PEAC -:-

UNKARI: NB I - Voittajien -vaihe

17:00Debrecen - Kecskemeti RC -:-
18:00Penzugyor - Vegyesz -:-

VENÄJÄ: Vysshaya League А

11:00Novosibirsk II - Iskra Odintsovo -:-
12:00Chelyabinsk - Orenburg -:-
13:30Avtomobilist - Barnaul -:-
14:00Sterlitamak - Magnitogorsk -:-
14:00Tyumen - Lokomotiv Izumrud -:-
15:00VC Vladimir - Gazprom Stavropol -:-
17:30Groznyj - Yaroslavl -:-

VENÄJÄ: Super League - Naiset

08:00Sakhalin N - Odintsovo N -:- [ 1.66 | 2.10 ]
16:00Dynamo Kazan N - Dynamo Moskova N -:- [ 1.55 | 2.30 ]

VIRO: Meeste Liiga

12:00Liider - Noortekoondis -:-
13:00Kiili - Eesti Maaulikooli -:-
14:00Neemeco - Saaremaa 2 -:-
14:00Rakvere - Jarvamaa -:-
15:00Valio Voru - Tallinn II -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa lentopallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.