REFRESH

Jalkapallo » Huomenna » Kaikki ottelut

AFRIKKA: CAF Champions League

15:00Al-Merreikh (Sud) - Simba (Tan) -:-
15:00Mazembe (Drc) - Mamelodi (Rsa) -:-
18:00Esperance Tunis (Tun) - Zamalek (Egy) -:-
18:00Kaizer (Rsa) - Petro (Ang) -:-
18:00Teungueth (Sen) - MC Alger (Alg) -:-
21:00Al Ahly (Egy) - AS Vita Club (Drc) -:-
21:00Wydad (Mar) - Horoya (Gui) -:-

AFRIKKA: Africa Cup of Nations U20 - Pudotuspelit

22:00Ghana U20 - Uganda U20 -:-

ALBANIA: First Division

14:30Egnatia Rrogozhine - Cerrik -:-
14:30Elbasani - Pogradeci -:-
14:30Koplik - Oriku -:-
14:30Tomori Berat - Flamurtari -:-
14:30Vora - Din. Tirana -:-

ALGERIA: Ligue 1

16:00Chlef - Mlila -:-
16:00Paradou - USM Alger -:-
16:00Skikda - Oran -:-

ALGERIA: Ligue 2

15:30Amal Bou Saada - Arba -:-
15:30Arzew - ASM Oran -:-
15:30Bejaia - Lakhdaria -:-
15:30Ben Aknoun - MO Bejaia -:-
15:30CR Beni Thour - Msila -:-
15:30El Kerma - Saida -:-
15:30El Khemis - Oued Sly -:-
15:30JSM Tiaret - Ain Ouessara -:-
15:30RC Kouba - Harrach -:-
15:30RC Oued Rhiou - Temouchent -:-
15:30Remchi - SC Ain Defla -:-
15:30Widad Adabi de Boufarik - USM Blida -:-

ALGERIA: U21 League

11:00Chlef U21 - Mlila U21 -:-
11:00Paradou U21 - USM Alger U21 -:-
11:00Skikda U21 - Oran U21 -:-

ANGOLA: Girabola

16:30Academica - Cuando Cubango -:-
16:30Interclube - Baixa de Cassanje -:-
16:30Sporting de Cabinda - Ferroviario do Huambo -:-
17:30Progresso - Sagrada -:-

ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional

00:15Newells Old Boys - Independiente -:-
02:30Central Cordoba - Banfield -:-
22:10Godoy Cruz - Platense -:-
22:10Sarmiento Junin - Talleres Cordoba -:-
00:20Colon - Aldosivi -:-
00:20Lanus - Atl. Tucuman -:-

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

22:10Defensores Unidos - Acassuso -:-
22:10Deportivo Armenio - Flandria -:-
22:10Fenix - Sacachispas -:-
22:10UAI Urquiza - San Miguel -:-
22:10Villa San Carlos - Canuelas -:-
23:00SiirrettyComunicaciones - Deportivo Merlo -:-
00:20Los Andes - Argentino de Quilmes -:-

ARGENTIINA: Primera C - Apertura

22:10SiirrettyCentral Cordoba - Atlas -:-
22:10Excursionistas - Victoriano A. -:-
22:10Leandro N. Alem - Real Pilar -:-

ARMENIA: Premier League

12:00Van - Urartu -:-

ARMENIA: First League

11:00PeruutettuAlashkert 2 - Shirak 2 -:-
12:00Ararat 2 - Sevan -:-

AUSTRALIA: A-League

08:05Brisbane Roar - Sydney FC -:-
10:10Melbourne Victory - Melbourne City -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

06:30Sutherland - Marconi -:-
10:00Druitt Town Rangers - APIA Tigers -:-

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Brisbane Strikers - Magpies Crusaders -:-
11:00Queensland Lions - Gold Coast Knights -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

06:00Altona Magic - Avondale FC -:-

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

10:00Western Spirit - Univ. of Queensland -:-
10:10Albany Creek - Brisbane K. -:-

AUSTRALIA: W-League

10:05Adelaide N - Sydney N -:-

BANGLADESH: Premier League

12:00Muktijoddha Sangsad - Abahani Chittagong -:-

BELGIA: Jupiler League

17:15Eupen - Leuven -:-
19:30Waasland-Beveren - Beerschot VA -:-
21:45Royal Antwerp - Kortrijk -:-

BELGIA: 1B Pro League

21:45RWDM - Deinze -:-

BELGIA: Super League - Naiset

16:00Zulte Waregem N - St. Liege N -:-

BENIN: Ligue 1

17:00Avrankou Omnisport - ASVO -:-
17:00Espoir - Dadje -:-
17:00FC Esae - Tonnerre -:-
17:00JS Pob - Dragons -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

15:00Krupa - Siroki Brijeg -:-
15:00Tuzla City - Zeljeznicar -:-
20:00Sarajevo - Zrinjski -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

16:00Capljina - Kakanj -:-
16:00Gorazde - Bratstvo Gracanica -:-
16:00HNK Orasje - Gradacac -:-
16:00Igman K. - Zivinice -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

15:00Jedinstvo Brcko - Tekstilac -:-
15:00Kozara - Zvijezda 09 -:-
15:00Kozarska Dubica - Leotar -:-
15:00Ljubic Prnjavor - Drina Zvornik -:-
15:00Podrinje Janja - Modrica -:-
15:00Prijedor - Zeljeznicar Banja Luka -:-
15:00Slavija - Novi Grad -:-
15:00Sloga Doboj - Sutjeska Foca -:-

BRASILIA: Campeonato Alagoano

22:00CSE - Coruripe -:-

BRASILIA: Campeonato Amazonense

21:30Manaus - JC -:-
23:30PeruutettuFast Clube - Amazonas -:-

BRASILIA: Campeonato Brasiliense - Ensimmäinen vaihe

20:30Santa Maria - Gama -:-
20:30Unai EC - Ceilandia -:-

BRASILIA: Campeonato Capixaba

20:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-
20:00Pinheiros - Rio Branco ES -:-
20:00Serra - Vitoria ES -:-

BRASILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara

23:00Macae - Flamengo -:-

BRASILIA: Campeonato Maranhense

20:30Bacabal EC - Moto Club -:-

BRASILIA: Campeonato Matogrossense

23:00Operario VG - Uniao Rondonopolis -:-
15:00Sinop - Cuiaba Esporte -:-

BRASILIA: Campeonato Mineiro

00:00Caldense - Patrocinense -:-
00:00Pouso Alegre - America MG -:-

BRASILIA: Campeonato Paraense

14:30Tuna Luso - Independente -:-
21:00Gaviao - Carajas -:-

BRASILIA: Campeonato Paranaense

22:15Coritiba - Toledo -:-

BRASILIA: Campeonato Paulista

21:30Internacional de Limeira - Novorizontino -:-
00:00Sao Paulo - Santos -:-

BRASILIA: Campeonato Paulista A2

20:00Agua Santa - EC Sao Bernardo -:-
20:00Sao Bernardo - RB Brasil -:-
20:00Taubate - Portuguesa Santista -:-
21:00Oeste - Audax-SP -:-
23:00Piracicaba - Velo Clube -:-
00:00Portuguesa - Atibaia -:-

BRASILIA: Campeonato Piauiense

20:45Fluminense-PI - River-PI -:-
22:50Flamengo PI - Picos -:-

BRASILIA: Campeonato Sergipano

20:15Dorense - Sergipe -:-
21:00Lagarto - Frei Paulistano -:-

BRASILIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Ensimmäinen vaihe

21:00Novoperario - Dourados -:-

BRASILIA: Campeonato Tocantinense

21:00Capital FC - Gurupi -:-

BRASILIA: Copa do Nordeste

21:00Ceara - Vitoria -:-
21:00CRB - Sport Recife -:-
23:15Bahia - Botafogo PB -:-
23:15Treze - AE Altos -:-

BULGARIA: Parva Liga

15:00Arda - Cherno More -:-
17:30CSKA Sofia - Lokomotiv Plovdiv -:-

BULGARIA: Vtora liga

12:30Lokomotiv Sofia - Septemvri Sofia -:-
15:30Neftochimic Burgas - Minyor Pernik -:-
15:30Yantra Gabrovo - Strumska Slava -:-
18:00PeruutettuLudogorets II - Kariana Erden -:-

BULGARIA: Third League - South-East

15:00Atletik Kuklen - Maritsa Plovdiv -:-
15:00Chernomorets 1919 - Zagorets -:-
15:00Gigant Saedinenie - Nesebar -:-
15:00Haskovo 1957 - Vereya -:-
15:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
15:00Sokol Markovo - Spartak Plovdiv -:-
15:00Yambol 1915 - Borislav Parvomay -:-

BULGARIA: Third League - South-West

15:00Bansko - Botev Ihtiman -:-
15:00Chavdar Etropole - Slivnishki Geroy -:-
15:00Chepintsi - Oborishte -:-
15:00Gotse Delchev - Razlog -:-
15:00Marek - Kyustendil -:-
15:00Perun - Vihren -:-
15:00Rilski Sportist - Balkan Botevgrad -:-
15:00Velbazhd - Nadezhda Dobroslavci -:-
15:00Vladaya - Belasitsa -:-

BULGARIA: Third League - North-East

15:00Septemvri Tervel - Dobrich -:-
15:00Svetkavitsa - Shumen 2007 -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00SiirrettyASFA Yennega - USFA -:-
18:00SiirrettyASF Dioulasso - Kadiogo -:-
18:00SiirrettyAS Police - US Ouagadougou -:-
18:00SiirrettyLeopard St.Camille - ASEC Koudougou -:-
18:00Majestic - Leopard St.Camille -:-
18:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Salitas - Royal -:-
20:15SiirrettyEtoile Filante - AS Douanes -:-
20:15Kozaf - AS Douanes -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Aigle Noir - Bujumbura C. -:-
15:00Kayanza - Vital O -:-
15:00Les Elephants - Le Messager Ngozi -:-
15:00Olympic S. - Atletico Olympic -:-

COSTA RICA: Primera Division - Clausura

23:00Limon - Guadalupe -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura

01:30Escazucena - Santa Ana -:-
22:00Guanacasteca - Puntarenas FC -:-
22:00Municipal Garabito - Liberia -:-
23:00Barrio Mexico - Municipal Turrialba -:-

DJIBOUTI: Division 1

16:00AS Arta - Gendarmerie -:-
18:00Port - Police Nationale -:-

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

02:00Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
22:00Orense - Aucas -:-
00:30LDU Quito - U. Catolica -:-

EGYPTI: Premier League

19:00Aswan SC - Pyramids -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - 1. vaihe

23:15Luis Angel Firpo - Jocoro -:-
23:30Municipal Limeno - Aguila -:-

ENGLANTI: Valioliiga

14:30Burnley - Arsenal -:-
17:00Sheffield Utd - Southampton -:-
19:30Aston Villa - Wolves -:-
22:00Brighton - Leicester -:-

ENGLANTI: Championship

14:30Watford - Nottingham -:-
17:00Barnsley - Birmingham -:-
17:00Brentford - Rotherham -:-
17:00Bristol City - QPR -:-
17:00Coventry - Derby -:-
17:00Millwall - Blackburn -:-
17:00Norwich - Luton -:-
17:00Preston - Bournemouth -:-
17:00Reading - Sheffield Wed -:-
17:00Stoke - Wycombe -:-
17:00Swansea - Middlesbrough -:-

ENGLANTI: League One

15:00Gillingham FC - Ipswich -:-
17:00Accrington - Swindon -:-
17:00Blackpool - AFC Wimbledon -:-
17:00Burton - Peterborough -:-
17:00Doncaster - Plymouth -:-
17:00Hull - Bristol Rovers -:-
17:00Lincoln - Crewe -:-
17:00Northampton - Portsmouth -:-
17:00Oxford Utd - Charlton -:-
17:00Shrewsbury - Fleetwood -:-
17:00Sunderland - Rochdale -:-
17:00Wigan - Milton Keynes -:-

ENGLANTI: League Two

15:00Exeter - Leyton Orient -:-
17:00Barrow - Mansfield -:-
17:00Bradford City - Bolton -:-
17:00Cambridge Utd - Walsall -:-
17:00Cheltenham - Port Vale -:-
17:00Colchester - Newport -:-
17:00Grimsby - Forest Green -:-
17:00Morecambe - Carlisle -:-
17:00Oldham - Southend -:-
17:00Salford - Scunthorpe -:-
17:00Stevenage - Harrogate -:-
17:00Tranmere - Crawley -:-

ENGLANTI: National League

17:00SiirrettyAltrincham - Dover -:-
17:00Chesterfield - Yeovil -:-
17:00Dagenham & Red. - Boreham Wood -:-
17:00Eastleigh - Bromley -:-
17:00SiirrettyNotts County - Aldershot -:-
17:00Solihull Moors - Maidenhead -:-
17:00Torquay - Hartlepool -:-
17:00Wealdstone - Halifax -:-
17:00Weymouth - Stockport -:-
17:00Woking - King’s Lynn -:-
19:20Sutton - Wrexham -:-

ENGLANTI: Valioliiga U18

13:00Chelsea U18 - Tottenham U18 -:-
13:00Liverpool U18 - Manchester Utd U18 -:-
13:00Southampton U18 - West Ham U18 -:-
13:00Wolverhampton U18 - Newcastle Utd U18 -:-
15:00Derby U18 - Middlesbrough U18 -:-
15:00Sunderland U18 - Everton U18 -:-
15:00West Bromwich U18 - Crystal Palace U18 -:-

ESPANJA: LaLiga

15:00Valladolid - Getafe -:-
17:15Elche - Sevilla -:-
19:30Cadiz - Eibar -:-
22:00Osasuna - Barcelona -:-

ESPANJA: LaLiga2

17:00Zaragoza - Tenerife -:-
19:15Las Palmas - Vallecano -:-
19:15Leganes - Castellon -:-
21:30Albacete - Logrones -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1

17:00Lealtad - Valladolid Promesas -:-
18:00Compostela - Celta Vigo B -:-
18:30Leonesa - Langreo -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2

13:00Ebro - Tarazona -:-
17:30Ath. Bilbao B - Laredo -:-
18:00Portugalete - Barakaldo -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 3

18:00Villarreal B - Hercules -:-

ESPANJA: Segunda Division B - Group 4

13:00Cadiz B - Algeciras -:-
18:00UCAM Murcia - Yeclano -:-
20:00CD Marino - Huelva -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 1

18:00Silva SD - Paiosaco -:-
20:00Arosa SC - Rapido de Bouzas -:-
20:00UD Ourense - Ourense CF -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 3

17:30Barreda Balompie - Torina -:-
18:00Atletico Albericia - Revilla -:-
18:00Bezana - UD Samano -:-
18:00Escobedo - Torrelavega -:-
18:00Tropezon - Selaya -:-
19:00Rinconeda Polanco - Textil Escudo -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 4

17:30Aurrera Ondarroa - Santuxu -:-
17:30Lagun Onak - Ariznabarra -:-
17:30Santurtzi - Durango -:-
18:00Beasain - Real Sociedad C -:-
18:15Urduliz - CD Vitoria -:-
18:30SD Deusto - Gernika -:-
19:00Balmaseda - Tolosa FC -:-
19:00Urgatzi - Somorrostro -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 5

18:00CE Manresa - Montanesa -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 6

17:30Jove - Villajoyosa -:-
18:00Olimpic Xativa - Hercules B -:-
19:00Roda - Recambios Colon -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 8

17:00Colegios Diocesanos - Burgos Promesas -:-
17:00Mirandes B - Almazan -:-
17:30La Virgen - Santa Marta Tormes -:-
17:30Salamanca B - La Baneza -:-
18:00Atl. Astorga - Bembibre -:-
18:00Atl. Tordesillas - Cristo Atletico -:-
18:00La Granja - Real Avila -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 9

13:30Melilla CD - Juventud Torremolinos -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 10

19:00Pozoblanco - Puente Genil -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 11

17:00Andratx - Portmany -:-
17:00Santa Catalina Atletico - Alcudia -:-
17:15San Rafael - Mallorca B -:-
17:30Esporles - Llosetense -:-
17:30Genova - Cardassar -:-
18:30Collerense - Felanitx -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 12

13:00Union Viera - La Cuadra -:-
18:30Santa Ursula - Ibarra -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 14

18:00Jerez CF - Cacereno -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 15

17:30Bidezarra - Cortes -:-
17:30Burlades - CD Corellano -:-
17:30CD Baztan - Murchante -:-
17:30Huarte - Txantrea -:-
18:00AD San Juan - CD River Ega -:-
18:00CD Ardoi - Pena -:-
18:00Valle Egues - Beti Kozkor -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 16

17:30Logrones Promesas - Calahorra B -:-
19:30Yague - Racing Rioja -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 18

18:00Almagro - Ciudad Real -:-
18:00Almansa - La Roda -:-
18:00Atl. Ibanes - La Solana -:-
18:00Madridejos - Illescas -:-
18:00Quintanar - Manzanares -:-

ESPANJA: Primera Division - Naiset

13:00Valencia N - Sevilla N -:-
15:00Eibar N - Levante N -:-
16:00Santa Teresa N - Barcelona N -:-

ETELÄ-AFRIKKA: Premier League

15:00Cape Town City - Stellenbosch -:-
17:00Bloem Celtic - Maritzburg Utd -:-
17:00Chippa United - Orlando -:-

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

15:30Bizana Pondo Chiefs - Richards Bay -:-
15:30JDR Stars - Cape Town All Stars -:-
15:30Jomo Cosmos - TS Sporting -:-
15:30Polokwane - Pretoria U. -:-

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Naiset

00:30Boca Juniors N - S. Morning N -:-
00:30U. de Deportes N - America de Cali N -:-
22:00Ferroviaria N - Libertad Limpeno N -:-
22:00Santa Fe N - Atletico SC N -:-
00:30Penarol N - U. De Chile N -:-
00:30River Plate N - Sol De America N -:-

ETELÄ-KOREA: K League 1

07:00Jeju - Jeonbuk -:-
09:30Gwangju - Ulsan Hyundai -:-
09:30Incheon - Daegu -:-
12:00Gangwon - Pohang -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

06:30Asan - Bucheon -:-
09:00Anyang - Ansan Greeners -:-
09:00Seoul E. - Gimcheon Sangmu -:-

ETELÄ-KOREA: Cup

07:00Phoenix - Pyeongtaek Citizen -:-
07:00PPocheon - Changwon -:-
07:00Seoul United FC - Paju Citizen -:-
07:00Siheung Citizen - Ulsan Citizen -:-
09:00Chuncheon - Doksuri -:-
09:00Chungju Citizen - Yangpyeong -:-
09:00Daejeon Korail - Hwajeong -:-
09:00SMCE - Cheongju Jikji -:-

ETIOPIA: Premier League

09:00Ethiopia Bunna - Fasil Ketema -:-
14:00Jimma Aba Jifar - Wolkite Kenema -:-

EUROOPPA: Premier League (Crimea)

13:00Yevpatoriya - TSK Simferopol -:-
14:00SKCHF Sevastopol - Ocean Kerch -:-

FIDŽI: Premier League

03:30Labasa - Ba -:-

FÄRSAARET: Premier League

17:00Streymur - Fuglafjordur -:-

FÄRSAARET: 1. Deild

16:00FC Suduroy - B36 Torshavn 2 -:-
16:00Sandur - Klaksvik 2 -:-
17:00Argir - Skala Itrottarfelag -:-

GAMBIA: GFA League

18:00Real Banjul - BK Milan -:-
18:00Tallinding United - Ports Authority -:-
18:00WAA Banjul - Marimoo -:-

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga

13:00Samgurali - Saburtalo Tbilisi -:-
14:00Loco. Tbilisi - Telavi -:-

GHANA: Valioliiga

17:00Karela - Aduana Stars -:-
17:00King Faisal - Liberty -:-

GIBRALTAR: National League

17:00Magpies - Europa Point -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

19:00Coban Imperial - Sanarate -:-
21:00Iztapa - Antigua -:-

HOLLANTI: Eredivisie

17:30Feyenoord - Venlo -:-
19:45Twente - Willem II -:-
21:00Heerenveen - Den Haag -:-
22:00Waalwijk - Utrecht -:-

HOLLANTI: Eerste Divisie

15:00Almere - Excelsior -:-
17:30FC Volendam - Roda -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 1. vaihe

23:00Real de Minas - Real Sociedad -:-

HONG KONG: Premier League

09:00Resources Capital - Hong Kong Rangers -:-

INTIA: ISL - Pudotuspelit

16:00North East Utd - ATK Mohun Bagan -:-

INTIA: I-League - Hävinneet -vaihe

10:30Chennai City - Sudeva Delhi -:-
15:30Indian Arrows - Neroca FC -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:30Gol Gohar - Mes Rafsanjan -:-
13:30Saipa - Naft M.I.S -:-
13:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
13:30Shahr Khodrou - Peykan -:-
14:00Aluminium Arak - Sepahan -:-
14:00Tractor-Sazi - Nassaji Mazandaran -:-
16:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
16:00Zob Ahan - Machine Sazi -:-

ISLANTI: League Cup

14:00Valur - Kopavogur -:-
16:00Fylkir - Leiknir -:-
16:00KR Reykjavik - Kordrengir -:-
16:00Throttur - Vestmannaeyjar -:-
17:00Afturelding - Akureyri -:-
17:00Hafnarfjordur - Thor Akureyri -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

15:00Netanya - Bnei Yehuda -:-
19:50Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva -:-

ISRAEL: Liga Alef North

18:00Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Bnei Faradis -:-

ITALIA: Serie A

16:00Spezia - Benevento -:-
19:00Udinese - Sassuolo -:-
21:45Juventus - Lazio -:-

ITALIA: Serie B

15:00Cosenza - Frosinone -:-
15:00Cremonese - Salernitana -:-
15:00Entella - Ascoli -:-
15:00Pescara - Spal -:-
15:00Pisa - Reggina -:-
17:00Venezia - Brescia -:-
19:00Monza - Pordenone -:-

ITALIA: Serie D - Group C

15:30Luparense - Campodarsego -:-

ITALIA: Serie D - Group D

15:30Prato - Sammaurese -:-

ITALIA: Serie D - Group H

15:30Sorrento - Taranto -:-

ITALIA: Primavera 1

12:00Ascoli U19 - Bologna U19 -:-
12:00Cagliari U19 - Sampdoria U19 -:-
12:00Spal U19 - Juventus U19 -:-
14:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
14:00Genoa U19 - Atalanta U19 -:-
16:00Fiorentina U19 - AC Milan U19 -:-
16:00Torino U19 - Empoli U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

15:30SiirrettyBrescia U19 - Vicenza U19 -:-
15:30Crotone U19 - Reggina U19 -:-
15:30Entella U19 - Pisa U19 -:-
15:30SiirrettyFrosinone U19 - Spezia U19 -:-
15:30Monza U19 - Parma U19 -:-
15:30SiirrettyNapoli U19 - Lecce U19 -:-
15:30SiirrettyReggiana U19 - Cremonese U19 -:-
15:30Salernitana U19 - Cosenza U19 -:-
15:30SiirrettyUdinese U19 - Cittadella U19 -:-
15:30Venezia U19 - Chievo U19 -:-
15:30Verona U19 - Pordenone U19 -:-
16:30Benevento U19 - Pescara U19 -:-

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30Verona N - AS Roma N -:-
15:30Florentia N - San Marino Academy N -:-

ITÄVALTA: Tipico Bundesliga

18:00Altach - LASK -:-
18:00Hartberg - Admira -:-
18:00Tirol - Sturm Graz -:-

ITÄVALTA: 2. Liga

15:30A. Klagenfurt - Dornbirn -:-

ITÄVALTA: Regionalliga Central

14:00SiirrettySV Spittal - Andra (Am) -:-
15:00SiirrettyAllerheiligen - Weindorf St. Anna -:-
15:00SiirrettyBad Gleichenberg - Union Gurten -:-
15:00SiirrettyGleisdorf - Deutschlandsberger -:-
15:00SiirrettyStadl Paura - Vöcklamarkt -:-
15:00SiirrettySturm Graz (Am) - Kalsdorf -:-
15:00SiirrettyWeiz - WSC Wels -:-
15:00SiirrettyWels - Ried (Am) -:-

ITÄVALTA: Regionalliga West - Tyrol

14:30SiirrettyTirol (Am) - SV Worgl -:-
15:00SiirrettyInnsbruck (Am) - Schwaz -:-
20:00SiirrettySC Imst - Kufstein -:-

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

14:00Neulengbach N - FC Südburgenland N -:-
15:00Horn N - Sturm N -:-

JAPANI: J1 League

07:00Shimizu - Avispa Fukuoka -:-
07:00Tokushima - Kobe -:-
07:00Tokyo - C-Osaka -:-
07:00Vegalta Sendai - Kawasaki -:-
08:00Sagan Tosu - Urawa -:-
08:00Yokohama FC - Oita -:-
09:00G-Osaka - Kashima -:-
09:00Kashiwa - Shonan -:-
09:00Nagoya - Sapporo -:-

JAPANI: J2 League

06:30Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki -:-
07:00Iwata - Machida -:-
07:00Kitakyushu - Mito -:-
07:00Omiya Ardija - Kofu -:-
09:00Ryukyu - Renofa Yamaguchi -:-

KAMERUN: Elite Two

16:00Bafoussam - Dynamo Douala -:-
16:00Foncha - OFTA -:-
16:00Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
16:00Ngaoundere - AS Fap -:-
16:00Stade de Bertoua - Fauve Azur Elite -:-

KAZAKSTAN: Super Cup

11:00Tobol - FC Astana -:-

KENIA: Premier League

14:00Bandari - Nzoia Sugar -:-
14:00Leopards - Nairobi City -:-
14:00Sofapaka - Bidco United -:-
14:00Western Stima - Wazito -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura

01:00Ind. Medellin - La Equidad -:-
03:00Junior - Bucaramanga -:-
00:30Once Caldas - Deportivo Cali -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura

22:00Llaneros - Huila -:-
22:15Tigres - Real Cartagena -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Gjilani - Arberia -:-
14:00Prishtina - KF Llapi -:-

KREIKKA: Super League

15:00OFI Crete - AEL Larissa -:-
17:15Atromitos - Asteras Tripolis -:-
19:30Giannina - Panathinaikos -:-

KREIKKA: Super League 2

14:45Ionikos - Xanthi -:-

KROATIA: 1. HNL

16:00Slaven Belupo - Lok. Zagreb -:-
18:05Hajduk Split - Varazdin -:-

KROATIA: 2. HNL

16:30Junak Sinj - Osijek 2 -:-
16:30Kustosija - Cibalia -:-
16:30Opatija - Rudes -:-

KROATIA: 3. HNL North

16:00Bjelovar - Tehnicar Cvetkovec -:-
16:00Granicar Durdevac - Zdralovi -:-
16:00NK Polet - Radnik Krizevci -:-
16:00Papuk Orahovica - Virovitica -:-
16:00Podravina Ludbreg - Podravac Virje -:-
16:00Varteks Varazdin - Mursko Sredisce -:-

KROATIA: 3. HNL South

14:30HV Posedarje - Neretvanac -:-
14:30Neretva - RNK Split -:-
14:30Primorac Biograd - Hrvace -:-
14:30Sloga Mravince - Urania Baska Voda -:-
14:30Vodice - GOSK Dubrovnik -:-
14:30Zagora - OSK Otok -:-
14:30Zmaj Blato - Uskok Klis -:-
16:00Zmaj Makarska - Kamen Ivanbegovina -:-

KROATIA: 3. HNL West

16:00Buje - Pazinka -:-

KYPROS: First Division - Championship Group

18:30Omonia - Anorthosis -:-

KYPROS: First Division - Karsintalohko

16:00Paphos - APOEL -:-

KYPROS: Division 2

15:30Achyronas Liopetriou - Anagennisi -:-
15:30Alki Oroklini - Chloraka -:-
15:30Kouris Erimi - Paeek -:-
15:30Othellos Athienou - Ypsonas -:-
15:30Thoi Lakatamias - Sotiras -:-
15:30Xylotympou - Aris -:-
15:30Zakakiou - ASIL Lysi -:-

LIBYA: Premier League

15:30Al Ahly Tripoli - Al Madina -:-
15:30Al-Athad - Al Wehda -:-

LIETTUA: A Lyga

13:00Dziugas Telsiai - Hegelmann Litauen -:-
15:00Dainava Alytus - Nevezis Kedainiai -:-

LUXEMBURG: National Division

17:00Dudelange - Wiltz -:-
19:00Jeunesse Esch - Niedercorn -:-
20:30Rodange - Hesperange -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

10:00Energetik-BGU (Blr) - Smorgon (Blr) -:-
12:00Dynamo Brest (Blr) - Volyn Lutsk (Ukr) -:-
12:00Hillerod (Den) - FA 2000 (Den) -:-
13:00Brønshøj (Den) - Roskilde KFUM's (Den) -:-
13:00Riga FC (Lat) - Spartaks (Lat) -:-
14:00Jönköping (Swe) - Värnamo (Swe) -:-
14:00Norrby (Swe) - Lindome (Swe) -:-
14:00RFS (Lat) - BFC Daugavpils (Lat) -:-
14:00Tallinna Kalev (Est) - Pärnu JK Vaprus (Est) -:-
14:00Ull/Kisa (Nor) - Strømmen (Nor) -:-
14:00Örgryte (Swe) - Qviding (Swe) -:-
14:30Gomel (Blr) - Murom (Rus) -:-
14:45KuPS (Fin) - FF Jaro (Fin) -:-
15:00Athlone (Irl) - Finn Harps (Irl) -:-
15:00Drogheda (Irl) - Dundalk (Irl) -:-
15:00Mjondalen (Nor) - Start (Nor) -:-
15:00Rosenborg (Nor) - Odd (Nor) -:-
15:00Roskilde (Den) - AB Copenhagen (Den) -:-
15:00Sandefjord (Nor) - Grorud (Nor) -:-
15:00Viking (Nor) - Brann (Nor) -:-
16:00Hellerup (Den) - Nykobing (Den) -:-
16:00Waterford (Irl) - Cork City (Irl) -:-
16:30Saku Sporting (Est) - Flora (Est) -:-
19:00Galway (Irl) - Longford (Irl) -:-
19:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

14:00Uppsala N (Swe) - Djurgården N (Swe) -:-
15:00Linköping N (Swe) - Eskilstuna United N (Swe) -:-
17:00Häcken N (Swe) - Vittsjö N (Swe) -:-

MALESIA: Super League

15:00Melaka United - Sabah -:-
15:00Penang - Kuala Lumpur -:-
15:00Selangor - Pahang -:-
15:00UiTM - Terengganu -:-

MALESIA: Premier League

10:45Kelantan - Perak 2 -:-
15:00Negeri Sembilan - Johor DT II -:-
15:00PDRM FA - Selangor 2 -:-
15:00Terengganu 2 - Skuad Projek -:-

MALTA: Premier League

15:00Floriana - Balzan -:-
15:00Hamrun - Hibernians -:-
15:00Tarxien - Birkirkara -:-
19:00Lija Athletic - Santa Lucia -:-
19:00Mosta FC - Senglea Athletics -:-
19:00Sliema - Gzira -:-

MAROKKO: Botola Pro

18:15Berkane - FAR Rabat -:-

MAROKKO: Botola 2

16:00Dcheira - Chabab Benguerir -:-
16:00Fes - Kenitra -:-
16:00TAS Casablanca - Union Touarga -:-

MAURITIUS: Mauritian League

16:30Bolton City - Cercle De Joachim -:-
16:30Pamplemousses - Port Louis -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura

03:30Atl. San Luis - Toluca -:-
05:30Puebla - Tigres -:-

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura

01:00Celaya - Tlaxcala -:-

MEKSIKO: Liga Premier Serie A

00:00Atl. San Luis 2 - Mazorqueros -:-
00:00Inter Playa Del Carmen - Dongu -:-
04:00Alacranes - Saltillo -:-
18:00Cimarrones de Sonora 2 - Colima FC -:-
19:00Ciervos - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
19:00Cruz Azul Hidalgo - Pioneros -:-
23:00Gavilanes de Matamoros - Tecos FC -:-
23:00UA Zacatecas - Leones Negros 2 -:-

MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura

00:00Necaxa N - Puebla N -:-
18:00Atlas N - Cruz Azul N -:-
20:00U.N.A.M. N - Tigres N -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

12:30CSCA Buiucani - Codru Lozova -:-
14:30S. Tiraspol - Dinamo-Auto -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

14:00Sutjeska - Zeta -:-
15:00Decic - Rudar -:-
16:00FK Podgorica - Jezero -:-
17:00Titograd - Iskra -:-
18:00OFK Petrovac - Buducnost -:-

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura

17:00Managua FC U20 - CD Junior U20 -:-
22:00Ferretti U20 - Real Madriz U20 -:-
00:00Esteli U20 - Ocotal U20 -:-

NIGERIA: NNL

17:00Aklosendi - Mighty Jets -:-
17:00Bukola - Kebbi -:-
17:00Calabar Rovers - Nilayo -:-
17:00Ekiti United - Nnewi -:-
17:00Giant Brillars - Delta Force -:-
17:00Gombe - Green Beret -:-
17:00Go Round - Dynamite Force -:-
17:00Ibom Youths - Holy Arrows -:-
17:00J'Atete - Joy Cometh -:-
17:00Kogi - Yobe Stars -:-
17:00Niger - Malumfashi -:-
17:00Osun - Vandrezzer -:-
17:00Oyah Sports - EFCC -:-
17:00Rarara - El Kanemi -:-
17:00Road Safety - DMD -:-
17:00Shekarau - FC Zamfara -:-
17:00Sokoto - Taraba -:-
17:00Stationery Stores - Shooting Stars -:-

NORJA: Nasjonal U19 CL

15:00Haugesund U19 - Åsane U19 -:-
15:00Stromsgodset U19 - Mjondalen U19 -:-
16:00Kfum Oslo U19 - Stabaek U19 -:-
16:00Sandnes U19 - Brann U19 -:-
16:00Vålerenga U19 - Lilleström U19 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

00:00Herrera - Veraguas -:-
02:00San Francisco - Independiente -:-
00:00Chiriqui - Deportivo Universitario -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

23:15River Plate - Guairena FC -:-
01:3012 de Octubre - Libertad -:-
23:15Nacional Asuncion - Cerro Porteno -:-

POHJOIS-IRLANTI: NIFL Premiership

17:00Crusaders - Warrenpoint -:-
17:00Dungannon - Coleraine -:-
17:00Linfield - Cliftonville -:-
17:00Portadown - Glenavon -:-
19:30Ballymena - Larne -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

15:00Makedonija GP - Sileks -:-

POHJOIS-MAKEDONIA: 2. MFL

15:00Drita - Vellazerimi -:-
15:00FK Korab - FK Skopje -:-
15:00KF Gostivar - Kadino Skopje -:-
15:00Kit Go Pehchevo - Kozuv Gevgelija -:-
15:00Plackovica - Osogovo -:-
15:00Pobeda - Sloga Vinica -:-
15:00Rosoman 83 - Bregalnica -:-
15:00Sasa - Tikves -:-
15:00Teteks - Ohrid -:-

PORTUGALI: Primeira Liga

17:30Portimonense - Tondela -:-
20:00Gil Vicente - FC Porto -:-
22:30Boavista - Famalicao -:-

PORTUGALI: Liga Portugal 2

13:00Vizela - Mafra -:-

PORTUGALI: Campeonato de Portugal

23:00Felgueiras - Tirsense -:-
12:45Condeixa - Carapinheirense -:-
13:00Torreense - 1º Dezembro -:-
14:45Maritimo B - Leca -:-
17:00Alverca - Sacavenense -:-
17:00Anadia - Sanjoanense -:-
17:00CDC Montalegre - Maria de Fonte -:-
17:00Cerveira - SC Vianense -:-
17:00Mortagua - Alcains -:-
17:00Sertanense - Leiria -:-

PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Hävinneet -vaihe

13:00Sporting U23 - Academica U23 -:-

PORTUGALI: Liga BPI - Naiset - Karsintalohko

17:00Ovarense N - Boavista N -:-
17:00Valadares Gaia N - Fiaes SC N -:-

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Podbeskidzie - Lechia Gdansk -:-
18:30Zaglebie - Jagiellonia -:-
21:00Rakow - Cracovia -:-

PUOLA: Division 1

13:40LKS Lodz - Widzew Lodz -:-
15:00R. Rzeszow - Leczna -:-
15:30GKS Jastrzebie - Korona -:-
18:00Radomiak Radom - Chrobry Glogow -:-

PUOLA: Division 2

13:00Pruszkow - Lublin -:-
14:00Blekitni Stargard - KKS Kalisz -:-
14:00Lech 2 - Ostroda -:-
14:00Polkowice - S. Rzeszow -:-
15:00Elblag - Suwalki -:-
15:00Ol. Grudziadz - Bytovia Bytow -:-
18:00Katowice - Hutnik Krakow -:-

PUOLA: III Liga - Group I

14:00Legionowo - Jagiellonia II -:-
15:00T. Mazowiecki - Blonianka Blonie -:-

PUOLA: III Liga - Group II

12:00Koszalin - Stezyca -:-
14:00Swinoujscie - Sroda -:-
14:00Unia Swarzedz - Jarocin -:-
15:00Chemik Police - Gornik Konin -:-
15:00Gryf Wejherowo - Unia Janikowo -:-
15:00Gwardia Koszalin - Mieszko -:-
15:00Starogard Gdanski - Kleczew -:-
15:30Swit Skolwin - Szczecin II -:-
16:00Kotwica Kolobrzeg - B. Gdynia -:-
16:00Nielba Wagrowiec - Pomorzanin Torun -:-

PUOLA: III Liga - Group III

14:00Sleza Wroclaw - Legnica 2 -:-
15:00Warta Gorzow - Gornik Z. 2 -:-
15:30Kluczbork - Goczalkowice Zdroj -:-
16:00Bielsko-Biala - ROW Rybnik -:-
16:00Foto-Higiena Gac - Nysa -:-
16:00Piast Zmigrod - Pawlowice -:-
16:00Z. Gora - Brzeg -:-
18:00Ruch - Polonia Swidnica -:-

PUOLA: III Liga - Group IV

14:00Stalowa Wola - Avia Swidnik -:-
15:00Sandomierz - Wisloka Debica -:-
15:00Siarka Tarnobrzeg - Lewart Lubartow -:-
15:00Stal Krasnik - Hetman Zamosc -:-
15:00Wiazownica - Chelmianka Chelm -:-
16:00LKS Lagow - Korona 2 -:-
16:00Wisla Pulawy - Jutrzenka Giebultow -:-

PUOLA: Central Youth League

12:15Legia U18 - Szczecin U18 -:-
13:00Wisla U18 - Lechia U18 -:-
14:00Hutnik Krakow U18 - UKS SMS Lodz U18 -:-

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

13:00Olimpia Szczecin N - Czarni Sosnowiec N -:-
14:45Katowice N - Medyk Konin N -:-
15:00UJ Krakow N - UKS SMS Lodz N -:-

QATAR: QSL

14:45Al-Kharitiyath - Al-Duhail -:-

RANSKA: National 2 - Group A

19:00Blois - Rouen -:-
19:00Saint-Pryve - Vannes -:-

RANSKA: National 2 - Group B

17:00FC 93 - Metz II -:-
19:00Lusitanos - Lens II -:-

RANSKA: National 2 - Group C

19:00Frejus - Grasse -:-
19:00Jura Sud - Martigues -:-

RANSKA: Coupe de France

15:15Ales - Montpellier -:-
15:15GFA74 - Annecy -:-
15:15Red Star - Lens -:-
15:15St. Louis Neuweg - Sedan -:-
17:30Le Puy - Lorient -:-
17:30Saumur - Montagnarde -:-
17:30Valenciennes - Metz -:-
19:45Lyon - Sochaux -:-
22:10Brest - PSG -:-

RANSKA: Division 1 - Naiset

15:30Dijon N - Bordeaux N -:-
15:30Fleury 91 N - Le Havre N -:-
15:30Reims N - Paris FC N -:-

ROMANIA: Liga 1

14:30U Craiova - Botosani -:-
21:30UTA Arad - CFR Cluj -:-

ROMANIA: Liga 2

11:00Aerostar - Pandurii -:-
11:00CSM Slatina - F. Constanta -:-
11:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia -:-
11:00PeruutettuPetrolul - Turnu Magurele -:-
12:00Rapid Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc -:-

RUOTSI: Svenska Cupen

14:00Malmö - Halmstad -:-
14:00Trelleborgs FF - Lödde -:-
14:00Västerås SK - GAIS -:-
14:00Örebro - Sirius -:-
16:00Degerfors - Utsikten -:-
16:00Elfsborg - Falkenberg -:-
18:00Brage - Umeå -:-
18:00Djurgården - Kalmar -:-

SAKSA: Bundesliga

16:30Frankfurt - Stuttgart -:-
16:30Freiburg - RB Leipzig -:-
16:30Hertha Berlin - Augsburg -:-
16:30Hoffenheim - Wolfsburg -:-
16:30Mönchengladbach - Bayer Leverkusen -:-
19:30Bayern München - Dortmund -:-

SAKSA: 2. Bundesliga

14:00Aue - Hannover -:-
14:00Greuther Fürth - Bochum -:-
14:00Karlsruher SC - St. Pauli -:-

SAKSA: 3. Liga

15:00Duisburg - München 1860 -:-
15:00Lübeck - Viktoria Köln -:-
15:00Magdeburg - Mannheim -:-
15:00Meppen - Dresden -:-
15:00Rostock - Kaiserslautern -:-
15:00Saarbrücken - Uerdingen -:-

SAKSA: Regionalliga West

15:00Bonner - Lippstadt -:-
15:00Homberg - Rodinghausen -:-
15:00Lotte - Preussen Münster -:-
15:00Oberhausen - Aachen -:-
15:00Straelen - Bergisch Gladbach -:-
15:00Wegberg-Beeck - Dortmund II -:-
15:00Wiedenbruck - Düsseldorf II -:-
15:00Wuppertaler - Schalke II -:-
16:00Köln II - Mönchengladbach II -:-

SAKSA: Regionalliga Südwest

15:00Aalen - Ulm -:-
15:00Bahlinger - Freiburg II -:-
15:00FSV Frankfurt - Stuttgart II -:-
15:00Giessen - Walldorf -:-
15:00Grossaspach - Steinbach Haiger -:-
15:00Hoffenheim II - Pirmasens -:-
15:00Homburg - Kassel -:-
15:00Mainz II - Alzenau -:-
15:00Offenbach - Balingen -:-
15:00RW Koblenz - Schott Mainz -:-

SAKSA: Bundesliga - Naiset

16:00SGS Essen N - Werder Bremen N -:-

SAMBIA: Super League

13:00NAPSA Stars - Buildcon -:-
15:00Green Buffaloes FC - Nkwazi -:-
15:00Kitwe United - Green Eagles -:-
15:00Zanaco - Nkana -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Fiorentino - Cosmos -:-
16:00Juvenes/Dogana - San Giovanni -:-
16:00La Fiorita - Domagnano -:-
16:00Libertas - Tre Penne -:-

SAUDI ARABIA: Saudi Professional League

19:35Al Ahli SC - Damac -:-

SENEGAL: Ligue 1

18:00Diambars - Generation F. -:-
18:00Douanes - Mbour -:-
18:00SiirrettyJaraaf - Pikine -:-
18:00SiirrettyTeungueth - US Goree -:-

SERBIA: Prva Liga

15:00Buducnost Dobanovci - Loznica -:-
15:00Dubocica - Zarkovo -:-
15:00Jagodina - Zemun -:-
15:00Trayal Krusevac - Kolubara -:-
15:00Zeleznicar Pancevo - Borac 1926 -:-

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

12:00Teleoptik - Polet Dorcol -:-
15:30BSK Borca - TEK Sloga -:-
15:30OFK Beograd - Brodarac -:-
15:30Radnicki Obrenovac - Zvezdara -:-

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

15:301. Maj Ruma - Vrsac -:-
15:30Feniks 1995 - Mladost GAT -:-
15:30Jedinstvo SP - Borac Sakule -:-
15:30Kozara BVS - Sloga Conoplja -:-
15:30Omladinac NB - Backa 1901 -:-
15:30Radnicki Sombor - Sloboda NK -:-
15:30Radnicki Zrenjanin - Tisa Adorjan -:-
15:30Stari Grad - Hajduk 1912 -:-
17:30Becej - Dinamo Pancevo -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

15:00Paracin - Radnicki S. -:-
15:00Pcinja - Timok -:-
15:00Trstenik - Dunav Prahovo -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

15:00Gruza - Macva Bogatic -:-
15:00Jedinstvo U. - Buducnost Krusik -:-
15:00Mladi Radnik - Bane Raska -:-
15:00Sloboda - Takovo -:-
15:00Sloga Petrovac - Tutin -:-
15:00Sloga Pozega - Sumadija Arandjelovac -:-
15:00Trepca - Zeleznicar Lajkovac -:-

SKOTLANTI: Premiership

17:00Aberdeen - Hamilton -:-
17:00Motherwell - Livingston -:-
17:00Rangers - St. Mirren -:-
17:00Ross County - Kilmarnock -:-
17:00St. Johnstone - Hibernian -:-

SKOTLANTI: Championship

17:00Alloa - Inverness -:-
17:00Arbroath - Queen of South -:-
17:00Hearts - Dundee FC -:-
17:00Morton - Ayr -:-

SLOVAKIA: Fortuna liga

15:30Michalovce - Nitra -:-
15:30Senica - Pohronie -:-
15:30Slovan Bratislava - Dun. Streda -:-
15:30Trencin - Trnava -:-
15:30Zilina - Ruzomberok -:-
15:30Z. Moravce-Vrable - Sered -:-

SLOVAKIA: 2. liiga

11:00L. Mikulas - Komarno -:-
15:00FC Kosice - Trebisov -:-
15:00Podbrezova - Dubnica -:-
15:00Poprad - Petrzalka -:-
15:00Puchov - Samorin -:-
15:00Skalica - Banska Bystrica -:-

SLOVENIA: Prva liga

16:00Mura - Aluminij -:-
18:15Gorica - Maribor -:-
20:30Koper - Domzale -:-

SUOMI: Suomen Cup - Naiset

14:00FC Honka N - TiPS N -:-
14:00Jypk N - KuPS N -:-
15:30PK-35 Helsinki N - HJK N -:-

SVEITSI: Super League

19:15Young Boys - Vaduz -:-
21:30Servette - Basel -:-

SVEITSI: Challenge League

19:15Thun - Kriens -:-

SVEITSI: Nationalliga A - Naiset

17:00FF Lugano 1976 N - Zürich N -:-
18:00Basel N - St. Gallen N -:-
18:00Servette N - Luzern N -:-
21:00Grasshoppers N - Young Boys N -:-

SYYRIA: Premier League

14:00Foutoua - Al Taliya -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Kagera Sugar - Namungo -:-
15:00Mwadui - Azam -:-
15:00Ruvu Shooting - JKT Tanzania -:-

TANSKA: 1. Division

15:00Esbjerg - F. Amager -:-
16:00Hvidovre IF - Kolding -:-

TANSKA: 2nd Division - Group 1

14:00Jammerbugt - BK Frem -:-
14:00Sydvest - Thisted -:-
16:00B.93 - Holbaek -:-

TANSKA: Elitedivisionen - Naiset

15:00KoldingQ N - Fortuna Hjorring N -:-

THAIMAA: Thai League 1

12:00Muangthong - Buriram -:-
13:00Prachuap - Nakhon Ratchasima -:-
13:30Police Tero - Suphanburi -:-
14:00Trat FC - Rayong FC -:-

THAIMAA: Thai League 2

12:00Chainat - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Ayutthaya Utd - Udon Thani -:-
13:00Samut Sakhon - Chiangmai Utd -:-
14:00Uthai Thani - Customs Utd -:-

TŠEKKI: 1. Liga

15:00Pribram - Liberec -:-
17:00Teplice - Opava -:-
17:00Zlin - Bohemians 1905 -:-
19:30Plzen - Sigma Olomouc -:-

TŠEKKI: Division 2

15:30Blansko - Trinec -:-
15:30Lisen - Hradec Kralove -:-

TŠEKKI: Division D

15:30SiirrettyHavlickuv Brod - Stara Rise -:-

TŠEKKI: Division F

15:00SiirrettyRymarov - Trinec B -:-

TŠEKKI: First League - Naiset

14:00Dukla Praha N - Liberec N -:-
15:00Lok. Brno N - Slovacko N -:-
15:00SiirrettySlavia Praha N - Sparta Praha N -:-

TUNISIA: Ligue 2

15:00CO Medenine - AS Djerba -:-
15:00Hamam-Sousse - AS Mohamdia -:-
15:00Kalaa - Menzel Bouzelfa -:-
15:00Kasserine - Sidi Bouzid -:-
15:00Sfax Railways - ES Djerba -:-
15:00Sporting Ben Arous - Gabes -:-
15:00Zarzis - Rades -:-

TURKKI: Super Lig

15:00Denizlispor - Yeni Malatyaspor -:-
18:00Besiktas - Gaziantep -:-

TURKKI: 1. Lig

12:30Bandirmaspor - Altinordu -:-
15:00Ankaraspor - Menemenspor -:-
18:00Samsunspor - Adana Demirspor -:-

UGANDA: Premier League

12:00Mbarara City - Vipers -:-
15:00Bright Stars - Onduparaka FC -:-
15:00BUL - Wakiso Giants -:-
15:00Villa - Police -:-

UKRAINA: Valioliiga

14:00Mariupol - Vorskla -:-
17:00Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Zorya U21 - Lviv U21 -:-
13:00Din. Kiev U21 - Minaj U21 -:-
13:00Inhulets U21 - Kolos Kovalivka U21 -:-

UNKARI: OTP Bank Liga

18:00Paks - Mezokovesd -:-
20:30Puskas Academy - Ujpest -:-

UNKARI: Merkantil Bank Liga

15:00Debrecen - Kaposvar -:-

UNKARI: NB III - West

18:00Tatabanya - Szabadkikoto -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Wanderers - Montevideo City -:-
22:15Boston River - Cerro CA -:-

UZBEKISTAN: Super Cup

13:00Pakhtakor - Nasaf Qarshi -:-

VALKO-VENÄJÄ: Belarusian Cup

13:30FC Minsk - Isloch -:-
15:30Zhodino - Arsenal Dzyarzhynsk -:-

VENÄJÄ: Premier League

13:00CSKA Moskova - Akhmat Grozny -:-
15:30R. Volgograd - Khimki -:-
18:00FK Rostov - Sotshi -:-

VENÄJÄ: FNL

11:00Akron Togliatti - SKA Khabarovsk -:-
12:00Yenisey - F. Voronezh -:-
13:00Alania Vladikavkaz - Omsk -:-
13:00Jaroslavl - Orenburg -:-
13:00Krasnodar 2 - Veles Moscow -:-
13:00Samara - Chertanovo M. -:-
13:00Volgar-Astrakhan - Nizhny Novgorod -:-
14:00Tekstilshtik - Tomsk -:-
15:00Neftekhimik - Dinamo Bryansk -:-
15:00Torpedo Moskova - FK Chayka -:-
17:00Baltika - Spartak Moskova 2 -:-

VENÄJÄ: PFL - Group 1

12:00Biolog - Legion Dynamo -:-
13:30Chernomorets - SKA Rostov -:-

VENÄJÄ: Youth League

12:00Kazan U19 - Ufa U19 -:-
12:00UOR U19 - Konoplev Academy U19 -:-

VIRO: Meistriliiga

14:00SiirrettyKalju - Tulevik -:-
16:00SiirrettyTammeka - Narva -:-

VIRO: Esiliiga

19:00Paide Linnameeskond U21 - Levadia U21 -:-
19:00Tartu Welco - Flora U21 -:-

WALES: Cymru Premier

16:30Caernarfon - Aberystwyth -:-
16:30Connah's Quay - Newtown -:-
16:30Druids - Barry -:-
16:30Flint - Penybont -:-
16:30Haverfordwest - Cardiff Metropolitan -:-
19:00TNS - Bala Town -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League

15:30Al-Ain - Al Wasl -:-
15:30Ittihad Kalba - Bani Yas -:-
18:15Al-Jazira - Al-Ahli Dubai -:-
18:15Hatta - Al Fujairah -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1

15:30Dibba Al Fujairah - Dibba Al Hisn -:-
15:35Al Arabi - Emirates Club -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.