REFRESH

Jalkapallo » Huomenna » Kaikki ottelut

mainos

AASIA: East Asian Championship - Karsinta - Toinen vaihe

09:10Hong Kong - Pohjois-Korea -:-
13:10Kiinan Taipei - Mongolia -:-

AASIA: AFF Suzuki Cup

14:00Filippiinit - Singapore -:-
14:00Indonesia - Itä-Timor -:-

AASIA: Olympialaiset - Naiset - Ensimmäinen vaihe

10:00Iran N - Hong Kong N -:-
10:00Kiinan Taipei N - Filippiinit N -:-
10:30Nepal N - Bangladesh N -:-
13:00Tadžikistan N - Singapore N -:-
13:30Myanmar N - Intia N -:-
14:30Jordania N - Indonesia N -:-
17:30Palestiina N - Malediivit N -:-

ALGERIA: 1. divisioona

18:45JS Kabylie - Hussein Dey -:-
19:00MC Alger - Bel Abbes -:-

ARGENTIINA: Superliga

00:00Tigre - Argentinos Jrs -:-
00:15Huracan - Godoy Cruz -:-
00:15Newells Old Boys - Defensa y Justicia -:-
02:30Patronato - San Martin Tucuman -:-
02:30Velez Sarsfield - San Lorenzo -:-
mainos

ARGENTIINA: Primera B Nacional

01:00Ferro - Villa Dalmine -:-
01:00Quilmes - Def. de Belgrano -:-
02:05Olimpo - Almagro -:-

BRASILIA: Serie A

00:00Santos - Chapecoense-SC -:-

BRASILIA: Serie B

23:15Figueirense - Paysandu -:-

ECUADOR: Serie A - Toinen vaihe

02:15Guayaquil City - El Nacional -:-

ENGLANTI: National League North

21:45Hereford - Southport -:-
21:45York - Chester -:-

ENGLANTI: National League South

21:45Concord - Eastbourne Boro -:-
21:45Dartford - Oxford City -:-
21:45Hemel Hempstead - Wealdstone -:-
21:45Torquay - St. Albans -:-

ENGLANTI: NPL Premier Division

21:45SiirrettyGainsborough - Buxton -:-
21:45Lancaster - Hyde -:-
21:45SiirrettyMickleover - Marine -:-
21:45Witton - Farsley -:-

ENGLANTI: Southern League Central Division

21:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
21:45SiirrettyAlvechurch - Stratford -:-
21:45Redditch - Stourbridge -:-

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Hendon - Staines -:-

ENGLANTI: Isthmian League Premier Division

21:45Bognor Regis - Corinthian-Casuals -:-
21:45Brightlingsea - Wingate & Finchley -:-
21:45Enfield Town - Worthing -:-

ENGLANTI: EFL Trophy

21:00Cambridge Utd - Colchester -:-
21:00Walsall - Port Vale -:-
21:30Barnsley - Bradford City -:-
21:30Crewe - Shrewsbury -:-
21:45Blackpool - Accrington -:-
21:45Bury - Fleetwood -:-
21:45Carlisle - Stoke U21 -:-
21:45Charlton - Swansea U21 -:-
21:45Cheltenham - Coventry -:-
21:45Exeter - Bristol Rovers -:-
21:45Gillingham FC - Crawley -:-
21:45Grimsby - Newcastle U23 -:-
21:45Macclesfield - West Bromwich U23 -:-
21:45Mansfield - Scunthorpe -:-
21:45Milton Keynes - Brighton U21 -:-
21:45Morecambe - Sunderland -:-
21:45Newport - Plymouth -:-
21:45Peterborough - Luton -:-
21:45Portsmouth - Tottenham U23 -:-

ENGLANTI: FA Trophy - Karsinta

21:45Bedford - Chipstead -:-
21:45Buxton - Stalybridge -:-
21:45Mickleover - Stratford -:-
21:45Pickering Town - AFC Mansfield -:-
21:45Poole - Brentwood -:-
21:45Street - Weymouth -:-
21:45Workington - Newcastle Town -:-
22:00Yaxley - Ramsbottom -:-

ENGLANTI: Premier League International Cup

21:00West Ham U23 - Din. Zagreb 2 -:-

EUROOPPA: EM-kisat U19 - Ensimmäinen vaihe

11:00Kypros U19 - Montenegro U19 -:-
14:30Venäjä U19 - Latvia U19 -:-

EUROOPPA: MM-kisat - Naiset - Karsinta - Kolmas vaihe

20:00Sveitsi N - Hollanti N -:-

INTIA: I-League

13:30East Bengal - Chennai City -:-

ITALIA: Coppa Italia Serie C - Playoffit

21:30Catania - Catanzaro -:-

JAMAIKA: Premier League

03:35Waterhouse - Tivoli -:-

LIBYA: Valioliiga

15:00Al Ahly Benghazi - Al Taawun -:-

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu

23:00PeruutettuEl Salvador - Guatemala -:-

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu - Naiset

10:30Australia N - Chile N -:-
17:00Portugali N - Wales N -:-
17:00Saksa N - Espanja N -:-
18:00Puola N - Bosnia ja Hertsegovina N -:-
21:15Skotlanti N - USA N -:-

MAAILMA: U17 MM-kisat - Naiset

19:00Brasilia U17 N - Japani U17 N -:-
21:00Uusi-Seelanti U17 N - Suomi U17 N -:-
22:00Meksiko U17 N - Etelä-Afrikka U17 N -:-
00:00Uruguay U17 N - Ghana U17 N -:-

MEKSIKO: Liga MX Women - Apertura

04:00Tigres N - Necaxa N -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Sp. Luqueño - Nacional Asuncion -:-

POHJOIS-IRLANTI: Irish League Cup

21:45Ards - Ballymena -:-
21:45Glentoran - Crusaders -:-

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Mestaruus U20 - Nousu

00:15Panama U20 - El Salvador U20 -:-

SAUDI ARABIA: Division 1

14:10Al-Kawkab - Al Najoom -:-
14:25Al Taee - Al-Nahda -:-
14:30Dhamk - Al Qaisoma -:-
16:35Hajer - Najran -:-

SLOVAKIA: C Divisioona Länsi

14:30Nitra B - Galanta -:-

UGANDA: Premier League

15:00Bright Stars - Express FC -:-
15:30Jinja - Maroons -:-
15:30Mbarara City - BUL -:-
15:30URA SC - Police -:-

YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Arabian Gulf Cup

14:45Dibba Al Fujairah - Al-Ahli Dubai -:-
14:55Al Dhafra - Al Sharjah -:-
17:30Bani Yas - Al-Wahda -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon