REFRESH

Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut

ARGENTIINA: Primera Nacional

01:10Tigre - Villa Dalmine 1:0
02:00Chacarita Juniors - Dep. Riestra 1:1
21:30Barracas Central - Temperley 0:1

ARGENTIINA: Primera B Metropolitana - Apertura

21:30Fenix - Comunicaciones 0:3

ARGENTIINA: Copa Argentina

21:35Central Cordoba - Estudiantes 1:0

BRASILIA: Serie B

01:15Criciuma - Vitoria 1:1
01:15Londrina - Figueirense 0:0
01:15Parana - Brasil de Pelotas 1:0
02:30America MG - Vila Nova 2:0
02:30CRB - Operario 0:0
03:30Bragantino - Oeste 2:2
03:30Sao Bento - Coritiba 1:2

BRASILIA: Brasileiro U20

21:00Athletico-PR U20 - Sport Recife U20 4:1
21:00Atletico-MG U20 - Coritiba U20 3:0
21:00Chapecoense-SC U20 - Vitoria U20 2:3
21:00Corinthians U20 - Botafogo U20 3:0
21:00Cruzeiro U20 - Vasco U20 2:1
21:00Flamengo U20 - Sao Paulo U20 2:2
21:00Gremio U20 - Fluminense U20 3:4
21:00Internacional U20 - America Mineiro U20 2:1
21:00Palmeiras U20 - Bahia U20 2:0
21:00Santos U20 - Ponte Preta U20 2:1

CHILE: Primera Division

00:00U. Espanola - Coquimbo 3:1
02:30Antofagasta - A. Italiano 1:0
00:30U. Calera - U. Catolica 1:0

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

05:00San Carlos - Limon 2:2
00:05Grecia - Santos De Guapiles 3:1

ENGLANTI: Southern League South Division

21:45Farnborough - Wimborne 2:1
21:45Tiverton - Yate Town 0:2

ENGLANTI: FA Trophy - Karsinta

21:45Corby - Histon 4:1

ENGLANTI: Premier League International Cup

21:00Valencia B - Wolfsburg II 0:4

ESPANJA: LaLiga2

22:00Fuenlabrada - Zaragoza 2:1

ESPANJA: Copa Federacion

17:30Tudelano - Calahorra 1:0
19:00Poblense - Prat 1:2rp.
20:30Durango - Izarra 1:4
21:00Salamanca - CD Mostoles 3:2
21:30Compostela - Coruxo 1:2ja.
22:00Murcia - CF Talavera 1:0

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

16:30Real Kings - Uthongathi 1:2
16:30Royal Eagles - Mbombela 1:0
16:30Swallows - TS Galaxy 1:2

ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Naiset

01:00Dep. Cuenca N - Mundo Futuro N 5:1
01:00Huila N - Cerro Porteno N 3:0
03:30Caracas N - Ferroviaria N 1:4
03:30Penarol N - Colo Colo N 2:2

EUROOPPA: Mestarien liiga Naiset

11:00Shymkent N - Bayern München N 0:5
19:00Brondby N - Glasgow City N 0:2
19:00Wolfsburg N - Twente N 6:0
19:30Slavia Praha N - Arsenal N 2:5
20:00Fortuna Hjorring N - Lyon N 0:4
21:00Manchester City N - Atletico Madrid N 1:1
21:30Breidablik N - Paris SG N 0:4

FILIPPIINIT: PFL

11:00Kaya - Green Archers 3:1
14:00Ceres - Mendiola FC 1991 3:0

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:30Real de Minas - Marathon 0:1

INDONESIA: Liga 1

11:30Persija Jakarta - Padang 1:2
14:30PSM Makassar - Arema 6:2

IRAN: Hazfi Cup

15:50Shahr Khodrou - Naft M.I.S 0:1
16:20Zob Ahan - Mes Kerman 2:4
17:30Shahin Bushehr - Saipa 2:0

ITALIA: Coppa Italia Serie D

16:00Torres - Aprilia 3:0
19:00Foggia - Turris 3:1

KONGO: Ligue 1

16:00Tongo FC Jambon - V. Club Mokanda -:-
18:00JS Talangai - RCB -:-

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

17:30Don Bosco - St Eloi Lupopo 1:1
17:30Sanga Balende - Dauphins Noirs -:-

KOSOVO: Superliga

19:00Prishtina - Drenica 0:0

KREIKKA: Cup

16:00Aiolikos - Niki Volos 1:0

LIETTUA: I Lyga

15:00Zalgiris 2 - BFA Vilnius 1:1
18:00Siauliai FA - Riteriai 2 2:2
19:00Banga - FK Atmosfera 4:0
19:30Vilniaus Vytis - FC Pakruojis 15:1

MAAILMA: Ystävyysottelu

12:00Poli Iasi (Rou) - Foresta Suceava (Rou) 6:1
17:30Köln II (Ger) - Eupen U21 (Bel) 1:1

MAAILMA: Kansainvälinen ystävyysottelu

00:00Venezuela U23 - Bolivia U23 0:0
01:30Bermuda - Guatemala 0:0
02:00Argentiina U23 - Meksiko U23 1:1
03:00Bolivia - Haiti 3:1
04:30Peru - Uruguay 1:1
16:00Jordania U19 - Irak U19 3:1
18:30Itävalta U18 - Englanti U18 2:3
21:00Pohjois-Irlanti U16 - Puola U16 0:1

MALEDIIVIT: Dhivehi Premier League - Toinen vaihe

13:50Green Streets - Da Grande 1:1
19:00Maziya - Club Eagles -:-

MALI: Premiere Division

19:00Bakaridjan - Djoliba -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

00:00Diriangen - Sabanas 4:0

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:45Cristobal Colon FC - Dep. Capiata 1:3

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Liiga A

02:30Kanada - USA 2:0
04:30Meksiko - Panama 3:1

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Liiga B

00:00Saint Lucia - El Salvador 0:2
02:00Aruba - Jamaika 0:6
02:15Dominikaaninen tasavalta - Montserrat 0:0

POHJOIS- JA KESKI-AMERIKKA: CONCACAF Nations League - Liiga C

00:00Yhdysvaltain Neitsytsaaret - Barbados 0:4
02:30Caymansaaret - Saint Martin 1:0
03:00Anguilla - Puerto Rico 2:3

PUOLA: III Liga - Lohko IV

16:30Orleta Radzyn - Biala Podlaska 1:1

ROMANIA: Liga 2

15:00Concordia - Calarasi 1:0
15:00CSM Resita - SCM Gloria 2:1
15:00Daco-Getica Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc 0:1
15:00F. Constanta - U. Cluj 3:2
15:00Mioveni - Sportul Snagov 2:1
15:00Pandurii - Ripensia Timisoara 0:0
15:00Politehnica Timisoara - Metaloglobus 1:1
15:00Viitorul Tg. Jiu - FC Arges 2:1
16:00Rapid Bucuresti - Petrolul 1:0
19:30Turnu Magurele - UTA Arad 1:1

SAKSA: Regionalliga - Lounas

17:00Alzenau - Freiburg II 1:0

SAKSA: Oberliga NOFV-Nord

20:30Staaken - Tasmania Berlin 2:2

SAKSA: Oberliga Westfalen

20:15Holzwickeder SC - ASC 09 Dortmund 1:3

SAKSA: Oberliga Hessen

20:30Hessen Dreieich - Kassel 2:2

SAUDI ARABIA: Division 1

17:50Al-Nahda - Ohod 2:1
17:55Al Najoom - Al Ain 0:1
18:15Al-Taqadom - Al-Shoalah 1:0
18:35Al Ansar - Al Jabalain 1:1
18:40Jeddah - Al-Kawkab 0:2

SLOVAKIA: Divison C Central

15:30Lip. Stiavnica - MSK Martin 2:2
15:30Rakytovce - Oravske Vesele 0:0

SLOVENIA: Cup

18:00Aluminij - Koper 1:0
20:00Nafta - Rudar 2:1

SUDAN: Valioliiga

17:00Merreikh El-Fasher - Hilal El-Fasher 2:2
20:00Alfalah Atbra - Kadougli -:-

TŠEKKI: Prazsky prebor

17:00Hostivar - Kolovraty 3:2

UNKARI: NB I - Naiset

16:00Szent Mihaly N - DVTK N 0:4

URUGUAY: Primera Division - Clausura

22:00Boston River - Progreso 1:1
22:00Cerro CA - River Plate 3:2
22:00Cerro Largo - Juventud 2:0
22:00Danubio - Fenix 1:1

USA: USL Championship

04:00El Paso - Portland 2 4:1

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

16:00Smorgon - Lokomotiv Gomel 1:4

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Carabobo - Estudiantes M. 1:0rp.
23:00Metropolitanos - Estudiantes Caracas 0:1
23:00Zulia - Lara 1:0rp.
00:00Mineros - La Guaira 0:3
00:00Monagas - Angostura 2:2rp.

WALES: FAW Championship North & Mid

21:30SiirrettyBuckley - Guilsfield -:-
21:30Conwy Borough - Corwen 1:3

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.