Jalkapallo » 12.05.2024 » Kaikki ottelut
ENGLANTI: Valioliiga
18:30Manchester Utd - Arsenal -:-ESPANJA: LaLiga
15:00Cadiz - Getafe -:-17:15Atletico Madrid - Celta Vigo -:-
19:30Valencia - Vallecano -:-
22:00Betis - Almeria -:-
ITALIA: Serie A
13:30Lazio - Empoli -:-16:00Genoa - Sassuolo -:-
16:00Verona - Torino -:-
19:00Juventus - Salernitana -:-
21:45Atalanta - AS Roma -:-
RANSKA: Ligue 1
22:00Clermont - Lyon -:-22:00Marseille - Lorient -:-
22:00Montpellier - Monaco -:-
22:00Nantes - Lille -:-
22:00PSG - Toulouse -:-
22:00Rennes - Lens -:-
22:00Strasbourg - Metz -:-
SAKSA: Bundesliga
16:30Darmstadt - Hoffenheim -:-18:30Bayern München - Wolfsburg -:-
20:30Bochum - Bayer Leverkusen -:-
SUOMI: Veikkausliiga
18:30Ekenäs IF - Ilves -:-18:30FC Lahti - IFK Mariehamn -:-
SUOMI: Ykkösliiga
14:00PK-35 - SJK Akatemia -:-18:00JäPS - JIPPO -:-
18:30KäPa - MP -:-
18:30SalPa - TPS -:-
AASIA: AFC Asian Cup U17 - Naiset
11:00Etelä-Korea U17 N - Filippiinit U17 N -:-11:00Indonesia U17 N - Pohjois-Korea U17 N -:-
AFRIKKA: CAF Confederation Cup - Pudotuspelit
19:00Berkane - Zamalek -:-ANDORRA: Primera Divisió
12:00Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-14:30Esperanca - Ordino -:-
17:00Carroi - Penya -:-
19:30Atletic America - Pas de la Casa -:-
ANGOLA: Girabola
17:30Desportivo Huila - Uniao de Malanje -:-18:00Primeiro de Agosto - Academica -:-
18:00Wiliete - Sao Salvador -:-
ARGENTIINA: Liga Profesional
23:00Argentinos Jrs - Rosario -:-23:00Atl. Tucuman - Boca Juniors -:-
23:00Belgrano - Racing Club -:-
23:00Dep. Riestra - San Lorenzo -:-
23:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-
23:00Godoy Cruz - Barracas Central -:-
23:00Huracan - Defensa y Justicia -:-
23:00Independiente - Talleres Cordoba -:-
23:00Lanus - Ind. Rivadavia -:-
23:00Newells Old Boys - Platense -:-
23:00River Plate - Central Cordoba -:-
23:00Sarmiento Junin - Instituto -:-
23:00Tigre - Estudiantes -:-
23:00Union Santa Fe - Banfield -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
00:00Atl. Rafaela - Defensores Unidos -:-00:00Chaco For Ever - Almirante Brown -:-
01:00Brown Adrogue - Aldosivi -:-
19:05San Telmo - Atletico Atlanta -:-
21:00Guillermo Brown - Deportivo Madryn -:-
21:05Club A. Guemes - Quilmes -:-
21:30Alvarado - Talleres (R.E) -:-
21:30Deportivo Maipu - Ferro -:-
22:00Gimnasia Jujuy - San Miguel -:-
23:10Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza -:-
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
21:30Deportivo Merlo - Villa Dalmine -:-21:30Flandria - Comunicaciones -:-
21:30San Martin Burzaco - Midland -:-
ARGENTIINA: Primera C - Apertura
23:00Atlas - Deportivo Paraguayo -:-23:00Central Ballester - Club Lujan -:-
23:00Central Cordoba - Mercedes -:-
23:00Claypole - El Porvenir -:-
23:00CSR Espanol - Yupanqui -:-
23:00Def. de Cambaceres - Real Pilar -:-
23:00Deportivo Espanol - Justo Jose de Urquiza -:-
23:00Juventud Unida S. M. - Ituzaingo -:-
23:00Leandro N. Alem - Sportivo Barracas -:-
23:00Lugano - General Lamadrid -:-
23:00Puerto Nuevo - Deportivo Muniz -:-
23:00Victoriano A. - Berazategui -:-
ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
23:00Atletico Pilar - Estrella Del Sur -:-23:00Defensores de Glew - Belgrano Zarate -:-
23:00Estrella de Berisso - Barrancas -:-
23:00Juventud de Bernal - Everton La Plata -:-
23:00Nautico Hacoaj - Deportivo Camioneros -:-
23:00Provincial - Ezeiza -:-
23:00Social Atletico Television - Deportivo Metalurgico -:-
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
23:00Excursionistas N - Rosario Central N -:-23:00Huracan N - Boca Juniors N -:-
23:00Newells Old Boys N - Banfield N -:-
23:00Platense N - Belgrano N -:-
23:00Racing Club N - CA Estudiantes N -:-
23:00River Plate N - Independiente N -:-
23:00San Luis N - San Lorenzo N -:-
23:00Social Atletico Television N - Ferro N -:-
23:00UAI Urquiza N - Gimnasia L.P. N -:-
ARMENIA: Armenian Cup
17:00Ararat-Armenia - Urartu -:-ARUBA: Division di Honor - Voittajien -vaihe
01:30Estrella - Britannia -:-03:30Deportivo Nacional - Dakota -:-
AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Gungahlin - O'Connor Knights -:-AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Charlestown Azzurri - Valentine -:-07:30Weston Workers - Cooks Hill United -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
08:00Blacktown City - Marconi -:-08:00Rockdale - Sydney FC U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:00Brisbane Roar U23 - Gold Coast -:-09:30Olympic FC - Sunshine Coast Wanderers -:-
10:15Rochedale - Brisbane City -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00St Albans - South Melbourne -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Kahibah - West Wallsend -:-07:30Singleton Strikers - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
11:30Capalaba - SWQ Thunder -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:00South Hobart U21 - Taroona -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
09:00Western Utd. U21 - Melbourne Victory U21 -:-AUSTRALIA & OSEANIA: OFC Mestarien liiga
04:00Rewa (Fij) - Auckland City (Nzl) -:-07:00Solomon Warriors (Sol) - Hekari United (Pap) -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
16:00Gabala - Sabah Baku -:-18:30Sumqayit - Sabail -:-
BELGIA: Jupiler League - Conference League Group
14:30Gent - Leuven -:-17:00St. Truiden - KV Mechelen -:-
BELGIA: Jupiler League - Karsinta
17:00Deinze - Lommel SK -:-BELGIA: Jupiler League - Mestaruussarja
19:30Royal Antwerp - Cercle Brügge -:-BELGIA: Second Amateur Division Lohko ACFF
16:00Ganshoren - Acren -:-16:00Hamoir - Tubize -:-
16:00Jette - Royal Union SG 2 -:-
16:00La Louviere - Meux -:-
16:00Rebecquoise - Binche -:-
16:00Stade Vervietois - Stockay-Warfusee -:-
16:00Union Rochefortoise - Tournai -:-
16:00Warnant - La Calamine -:-
BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko
18:00Ainonvi - JAK -:-18:00ASVO - Adjidja -:-
18:00Avrankou Omnisport - Aziza -:-
18:00Djeffa - Police -:-
18:00Etoiles Filantes - Ouidah -:-
BENIN: Ligue 1 - Mestaruussarja
18:00Bani Ganse - Ayema -:-18:00Cavaliers - USS Krake -:-
18:00Coton FC - FC Loto -:-
18:00Dragons - Takunnin -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Paro - Daga United -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
15:30Igman K. - Zeljeznicar -:-20:30Posusje - Sloga Doboj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Gornji Rahic - Sloboda -:-18:00Stupcanica - Gradacac -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:00Omarska - Romanija Pale -:-BOTSWANA: Valioliiga
16:00Gaborone Utd - Orapa United -:-16:00Matebele - VTM FC -:-
BRASILIA: Serie A
23:00Criciuma - Cuiaba -:-03:00Atletico-MG - Gremio -:-
17:00Vasco - Vitoria -:-
22:00Atletico GO - Cruzeiro -:-
22:00Fortaleza - Botafogo RJ -:-
22:00Palmeiras - Athletico-PR -:-
00:30Bahia - Bragantino -:-
BRASILIA: Serie B
23:00Amazonas - Santos -:-23:00Guarani - Botafogo SP -:-
23:00Operario - Ponte Preta -:-
23:00Sport Recife - Brusque -:-
22:00Mirassol - Paysandu -:-
BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
23:00SER Caxias - Confianca -:-23:00Tombense - Sampaio Correa -:-
01:30ABC - Londrina -:-
01:30Ferroviario - EC Sao Jose -:-
22:30CSA - Athletic Club -:-
22:30Ferroviaria - Nautico -:-
BRASILIA: Serie D
23:00Aguia De Maraba - Cameta -:-23:00CSE - ASA -:-
23:00Humaita - Rio Branco -:-
23:00Pouso Alegre - Patrocinense -:-
23:30Hercilio Luz - Concordia -:-
23:30Sao Raimundo RR - Trem -:-
00:00Cianorte - Brasil de Pelotas -:-
00:00Princesa Solimoes - Manaus -:-
00:00Sao Jose EC - Santo Andre -:-
00:30Portuguesa RJ - Nova Iguacu -:-
21:00Real Brasilia - Brasiliense -:-
21:30Maracana - Treze -:-
22:00Barra FC - Cascavel -:-
22:00Itabuna - Audax RJ -:-
22:00Manauara - Porto Velho -:-
22:00Moto Club - Maranhao -:-
22:00River-PI - AE Altos -:-
22:00Sousa - Potiguar de Mossoró -:-
00:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-
BRASILIA: Carioca C
21:00Caac Brazil - Paraty -:-21:00Campos AA - Uniao Central -:-
21:00EC Resende - Santa Cruz RJ -:-
21:00Riostrense - EC Vera Cruz -:-
21:00Uni Souza - Niteroiense -:-
BRASILIA: Gaucho 2
23:00Brasil Farroupilha - Veranopolis -:-23:00EC Cruzeiro - Gaucho -:-
23:00Futvida - Aimore -:-
23:00GE Gloria - Esportivo -:-
23:00Lajeadense - GE Bage -:-
23:00Monsoon - Inter Santa Maria -:-
23:00Passo Fundo - Frederiquense -:-
23:00Sao Gabriel - Pelotas -:-
BRASILIA: Goiano 2
21:30Inhumas - ASEEV -:-22:00Trindade - Anapolina -:-
BRASILIA: Matogrossense 2
22:30Caceres - Sinop -:-22:30Campo Novo - Juara -:-
BRASILIA: Mineiro 2
00:00Betim - Aymores -:-16:00Boa - Varginha -:-
00:00Mamore - North Esporte Clube -:-
BRASILIA: Paranaense 2
00:30Parana - Apucarana SC -:-17:00Nacional PR - Laranja Mecanica -:-
22:00Gremio Maringa - Rio Branco PR -:-
00:00Foz do Iguacu - Patriotas -:-
BRASILIA: Paulista A4 - Pudotuspelit
21:00Francana - Rio Branco SP -:-BRASILIA: Paulista B - Ensimmäinen vaihe
16:00Barcelona SP - Sao Carlos -:-16:00Fernandopolis - Tupa -:-
BRASILIA: Rondoniense - Pudotuspelit
21:00Barcelona RO - Uniao Cacoalense -:-BRASILIA: Copa Verde
01:00Cuiaba - Vila Nova -:-BRASILIA: Baiano U20
15:00Jacuipense U20 - Bahia U20 -:-21:00Alagoinhas U20 - Ypiranga U20 -:-
21:00Vitoria da Conquista U20 - Jequie U20 -:-
BRASILIA: Paulista U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00Santo Andre U20 - Santos U20 -:-BRASILIA: Pernambucano U20 - Ensimmäinen vaihe
23:00Ibis Sport Club U20 - CA Porto U20 -:-21:00Serrano PE U20 - Sete de Setembro U20 -:-
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
23:00Bragantino N - Ferroviaria N -:-03:00Cruzeiro N - Botafogo RJ N -:-
17:00Corinthians N - Sao Paulo N -:-
21:00Avai Kindermann N - Internacional N -:-
23:00Gremio N - America Mineiro N -:-
BRASILIA: Brasileiro A2 - Naiset
16:00Minas ICESP N - Sao Jose N -:-21:00Taubate N - Mixto N -:-
22:00JC N - VF4 N -:-
BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
21:00Uniao RN N - Botafogo PB N -:-BULGARIA: Parva Liga - Karsintalohko
17:00Beroe - Pirin Blagoevgrad -:-BULGARIA: Parva Liga - Mestaruussarja
19:30Levski - Cherno More -:-BULGARIA: Vtora liga
18:00Belasitsa - Ludogorets II -:-18:00Dunav Ruse - Montana -:-
18:00Septemvri Sofia - Strumska Slava -:-
18:00Yantra Gabrovo - Svoge -:-
BULGARIA: Third League - South-East
18:00Spartak Plovdiv - Botev II -:-BURKINA FASO: Valioliiga
19:00ASEC Koudougou - Kozaf -:-19:00ASFA Yennega - Kadiogo -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - AS Douanes -:-
19:00Sporting Cascades - USFA -:-
19:00Vitesse - Majestic -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Bumamuru - Le Messager Ngozi -:-16:00Flambeau du Centre - Lumiere de Ngozi -:-
16:00Kayanza - Rukinzo -:-
CHILE: Primera Division
00:30U. Catolica - O'Higgins -:-03:00Everton - Cobresal -:-
19:30Copiapo - Cobreloa -:-
22:00A. Italiano - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
03:00Arica - S. Wanderers -:-19:30Barnechea - Antofagasta -:-
19:30Recoleta - La Serena -:-
00:30Curico Unido - San Luis -:-
CHILE: Segunda Division
03:00Dep. Concepcion - Lautaro -:-19:30D. Puerto Montt - San Antonio Unido -:-
22:00Melipilla - Provincial Ovalle -:-
00:30Real San Joaquin - Trasandino -:-
CHILE: Primera Division - Naiset
03:00A. Italiano N - Palestino N -:-18:00Cobresal N - U. Espanola N -:-
18:00U. Catolica N - S. Morning N -:-
18:00U. De Chile N - Deportes Iquique N -:-
18:00U. De Concepcion N - Everton N -:-
19:30Coquimbo N - Colo Colo N -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
23:00Alajuelense - Guanacasteca -:-23:00Grecia - San Carlos -:-
23:00Puntarenas FC - Cartagines -:-
23:00Saprissa - Santos De Guapiles -:-
23:00Sporting San Jose - Herediano -:-
23:00Zeledon - Liberia -:-
DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
01:00Atlantico - Atletico Pantoja -:-01:00Cibao - Moca -:-
01:00Delfines Del Este - Vega Real -:-
01:00San Cristobal - Universidad O&M -:-
ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
23:30Macara - Mushuc Runa -:-02:00LDU Quito - Emelec -:-
21:00El Nacional - Ind. del Valle -:-
23:30Delfin - Orense -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit
04:00Alianza FC - 11 Deportivo -:-04:00Municipal Limeno - Platense Municipal -:-
00:00Aguila - FAS -:-
00:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
ENGLANTI: Championship - Pudotuspelit
14:00Norwich - Leeds -:-16:15West Bromwich - Southampton -:-
ENGLANTI: FA Cup - Naiset
16:30Manchester Utd N - Tottenham N -:-ESPANJA: LaLiga2
15:00Amorebieta - Villarreal B -:-17:15R. Oviedo - Zaragoza -:-
19:30Albacete - Leganes -:-
19:30Cartagena - Tenerife -:-
22:00Elche - Huesca -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 1
13:00Ponferradina - Real Union -:-17:00Unionistas - R. Sociedad B -:-
19:00Cultural Leonesa - Teruel -:-
20:00La Coruna - Barcelona B -:-
21:00Osasuna B - Sestao -:-
ESPANJA: Primera RFEF - Lohko 2
13:00Alcoyano - Ceuta -:-13:00Atl. Madrid B - Melilla -:-
13:00Baleares - Linares -:-
13:00Castellon - UD Ibiza -:-
17:00Antequera - Murcia -:-
19:00San Fernando - Malaga -:-
21:00Real Madrid B - Granada B -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 1
19:00Alondras - UD Ourense -:-19:00Arzua - Silva SD -:-
19:00Atletico Arteixo - Bergantinos -:-
19:00Barbadas-Bentraces - Estradense -:-
19:00Gran Pena - Betanzos -:-
19:00Paiosaco - Polvorin -:-
19:00Rapido de Bouzas - Sarriana -:-
19:00Somozas - Pontevedra B -:-
19:00Viveiro - Arosa SC -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 2
18:00Basico Urraca - L'Entregu -:-18:00Condal - CD Colunga -:-
18:00Gijon B - Real Titanico -:-
18:00Gijon Industrial - Llanes -:-
18:00Lealtad - Luarca -:-
18:00Lenense - Caudal Deportivo -:-
18:00Praviano - Aviles Stadium -:-
18:00Union Club Ceares - Llanera -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4
19:00Alaves C - Portugalete -:-19:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
19:00Durango - Touring KE -:-
19:00Leioa - San Ignacio -:-
19:00SD Deusto - Beasain -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 5
13:00Castelldefels - Grama -:-13:00L'Hospitalet - Pobla Mafumet -:-
13:00Mollerussa - Peralada -:-
13:00Prat - Vilafranca -:-
13:00Rapitenca - FC L'escala -:-
18:00Olot - Montanesa -:-
18:00Reus FCR - Girona B -:-
19:00Vilassar de Mar - UE Tona -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Castellon B - Ontinyent 1931 -:-13:00Villarreal C - Torrellano -:-
18:00Castellonense - Atzeneta -:-
19:00Gandia - Utiel -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 7
12:30Collado Villalba - Real Madrid C -:-12:30Colonia M. - Paracuellos Antamira -:-
12:30Galapagar - Alcorcon B -:-
12:30Las Rozas - CD Mostoles -:-
12:30Parla - RSD Alcala -:-
12:30Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-
12:30Vallecano B - Canillas -:-
12:30Villanueva - Tres Cantos -:-
19:00Leganes B - AD Torrejon -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 8
19:00Atl. Astorga - Burgos CF B -:-19:00Atl. Tordesillas - Palencia -:-
19:00Becerril - Bembibre -:-
19:00Mirandes B - Real Avila -:-
19:00Palencia CA - Laguna -:-
19:00Santa Marta Tormes - Salamanca -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Almeria B - Torre del Mar -:-19:00Arenas Armilla - Huetor Vega -:-
19:00CP Almeria - Mancha -:-
19:00Ejido - Jaen -:-
19:00Juventud Torremolinos - Malaga City -:-
19:00Malaga B - Huetor Tajar -:-
19:00Maracena - CD Torreperogil -:-
19:00Rincon - Motril -:-
19:00Torredonjimeno - Atletico Melilla -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Ciudad de Lucena - Cabecense -:-13:00Coria C.F. - Conil -:-
13:00Sevilla C - Cordoba B -:-
19:00Atletico Espeleno - Xerez CD -:-
19:00Ayamonte - Cartaya -:-
19:00Bollullos - Puente Genil -:-
19:00CD Gerena - Ceuta B -:-
19:00La Palma - CD Utrera -:-
19:00Xerez D.F.C. - Pozoblanco -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 11
13:00Alaior - Portmany -:-13:00Alcudia - Collerense -:-
13:00Felanitx - Inter Manacor -:-
13:00Ibiza Islas Pitiusas - Mercadal -:-
13:00Llosetense - Arenal -:-
13:00Manacor - Mallorca B -:-
13:00Platges de Calvia - Binissalem -:-
13:00Santanyi - Poblense -:-
13:00Soller - Constancia -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Arucas - CD Marino -:-13:00Atl. Victoria - San Bartolome -:-
13:00Ibarra - Gran Tarajal -:-
13:00Lanzarote - Yaiza -:-
13:00Las Palmas B - Herbania -:-
13:00Panaderia - CD Buzanada -:-
13:00Tenerife B - Teror -:-
13:00Villa Santa Brigida - Tamaraceite -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
19:00Balsicas Atletico - Racing Murcia -:-19:00CAP Ciudad de Murcia - Montecasillas -:-
19:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-
19:00CD Algar - Plus Ultra -:-
19:00Lorca Deportiva - Alcantarilla -:-
19:00Molinense - EG El Palmar CF -:-
19:00Real Murcia B - Deportiva Minera -:-
19:00UCAM Murcia B - Bullense -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 14
19:00Azuaga - CD Coria -:-19:00Castuera - Olivenza -:-
19:00Diocesano - Jerez CF -:-
19:00Don Benito - Montehermoso -:-
19:00Fuente de Cantos - Jaraiz -:-
19:00Moralo - Arroyo -:-
19:00Pueblonuevo - Don Alvaro -:-
19:00RCP Valverdeno - CD Calamonte -:-
19:00Villafranca - Trujillo -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15
17:00CD Cantolagua - Oberena -:-18:00Cirbonero - Burlades -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 16
19:00Alfaro - Anguiano -:-19:00Calahorra B - Casalarreina -:-
19:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
19:00Haro Deportivo - Arnedo -:-
19:00Pena Balsamaiso - Comillas -:-
19:00Racing Rioja - UD Logrones B -:-
19:00Tedeon - Berceo -:-
19:00Varea - CCD Alberite -:-
19:00Vianes - Oyonesa -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 17
18:30Ebro - Epila -:-18:30Huesca B - Belchite 97 -:-
18:30Tamarite - Calamocha -:-
19:00Almudevar - Borja -:-
19:00CF Illueca - Ejea -:-
19:00Fraga - Caspe -:-
19:00Fuentes - Cuarte -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 18
13:00Socuellamos - La Solana -:-19:00Azuqueca - Huracan de Balazote -:-
19:00Quintanar del Rey - Marchamalo -:-
19:00Tarancon - Albacete B -:-
19:00Tomelloso - Puertollano C.F. -:-
19:00Torrijos - San Clemente -:-
19:00Villacanas - Cazalegas -:-
19:00Villarrobledo - Conquense -:-
19:00Villarrubia - Toledo -:-
ESPANJA: Liga F - Naiset
13:00Costa Adeje Tenerife N - Real Sociedad N -:-19:30Sevilla N - Huelva N -:-
21:30Madrid C. N - Valencia N -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
16:00Cape Town City - TS Galaxy -:-16:00Golden Arrows - Chippa United -:-
18:30AmaZulu - Kaizer Chiefs -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - JDR Stars -:-16:00Casric Stars - Magesi -:-
16:00Hungry Lions - Black Leopards -:-
16:00Maritzburg Utd - Platinum City -:-
16:00NB La Masia - Marumo Gallants -:-
16:00Orbit College - Upington City -:-
16:00Pretoria Callies - Pretoria U. -:-
16:00Venda - Milford FC -:-
ETELÄ-KOREA: K League 1
08:00Jeonbuk - Suwon FC -:-10:30Pohang - Jeju -:-
10:30Ulsan HD - Gimcheon Sangmu -:-
ETELÄ-KOREA: K League 2
10:30Anyang - Gimpo FC -:-10:30Gyeongnam - Seongnam -:-
13:00Bucheon - Jeonnam -:-
ETELÄ-KOREA: K3 League
08:00Daegu 2 - Busan Kyotong -:-09:00Hwaseong - Mokpo -:-
09:00Yangpyeong - Daejeon Korail -:-
10:00Yeoju Citizen - Gimhae -:-
ETIOPIA: Valioliiga
15:00Shashemene Kenema - Hadiya Hossana -:-18:00Hambericho Durame - Defence Force -:-
EUROOPPA: U17 EM-kisat - Naiset
16:30Belgia U17 N - Espanja U17 N -:-16:30Portugali U17 N - Puola U17 N -:-
FILIPPIINIT: PFL
11:00Mendiola FC 1991 - Philippine Army -:-12:00Cebu FC - Taguig -:-
14:00Davao Aguilas - Stallion -:-
FÄRSAARET: Valioliiga
17:00Klaksvik - Vikingur -:-FÄRSAARET: 1. Deild
16:00Argir - Sandur -:-17:00TB Tvoroyri - HB Torshavn 2 -:-
GHANA: Division One League
18:00ADVSA - Koforidua -:-18:00Akatsi All Stars - Still Believe -:-
18:00Asekem - Ebusua Dwarfs -:-
18:00Baffour SA - Mighty Royals -:-
18:00Debibi - Berekum City -:-
18:00Home Stars - Nania -:-
18:00King Faisal - Skyy -:-
18:00Kotoku Royals - Hohoe United -:-
18:00Maana - Northern City -:-
18:00Nzema Kotoko - Elmina Sharks -:-
18:00Okwawu - Golden Kick -:-
18:00Pac Academy - Future Stars -:-
18:00Sefwi All Stars - Holy Stars -:-
18:00Susubiribi - Accra Athletic -:-
18:00Swedru All Blacks - Soccer Intellectuals -:-
18:00Techiman Heroes - Wa Suntaa -:-
18:00Techiman Liberty - Eleven Wonders -:-
18:00VC Warriors - Steadfast -:-
18:00Venomous Vipers - New Edubiase -:-
18:00Wa Power - Tamale City -:-
18:00Young Apostles - Brong Ahafo -:-
18:00Young Redbull - Rospak -:-
GIBRALTAR: National League - Mestaruussarja
20:30Mons Calpe - Magpies -:-GRENADA: Premier Division
23:00SiirrettyHard Rock - Queens Park Rangers -:-23:00Paradise - Fontenoy -:-
23:00SiirrettySAB Spartans - Fontenoy -:-
23:00Mt. Rich - Camerhogne -:-
23:00SiirrettyShamrock - Paradise -:-
23:00St. John's - Hurricanes -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
23:00Deportivo Mixco - Municipal -:-HOLLANTI: Eredivisie
15:30Ajax - Almere City -:-15:30Excelsior - Heracles -:-
15:30G.A. Eagles - Alkmaar -:-
15:30Heerenveen - Vitesse -:-
15:30Nijmegen - Feyenoord -:-
15:30Sittard - PSV -:-
15:30Twente - FC Volendam -:-
15:30Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
15:30Waalwijk - Zwolle -:-
HOLLANTI: Derde Divisie
15:00AWC - HV & CV Quick -:-15:00Baronie - Gemert -:-
15:00TOGB - Meerssen -:-
15:30Groene Ster - Blauw Geel -:-
15:30Kampong - VVSB -:-
HONG KONG: Valioliiga
11:30Hong Kong FC - North District -:-HONG KONG: FA Cup
11:30Kitchee - Eastern AA -:-ISLANTI: Besta-deild karla
20:00KR Reykjavik - Kopavogur -:-22:15Fylkir - Breidablik -:-
22:15Vikingur Reykjavik - Hafnarfjordur -:-
ITALIA: Serie C - Putoamiskarsinnat
16:00Fiorenzuola - Novara -:-16:00Monterosi FC - Potenza -:-
16:00Recanatese - Vis Pesaro -:-
16:00Virtus Francavilla - Monopoli -:-
ITALIA: Serie D - Lohko A - Pudotuspelit
17:00Chisola - Ticino -:-17:00Citta di Varese - Vado -:-
ITALIA: Serie D - Lohko A - Putoamispelit
17:00Chieri - Pinerolo -:-17:00Derthona FbC - Alba -:-
ITALIA: Serie D - Lohko B - Pudotuspelit
17:00Palazzolo - Desenzano -:-17:00Piacenza - Varesina -:-
ITALIA: Serie D - Lohko B - Putoamispelit
17:00Legnano - Castellanzese -:-ITALIA: Serie D - Lohko C - Pudotuspelit
17:00Dolomiti Bellunesi - Campodarsego -:-17:00Treviso - Bassano -:-
ITALIA: Serie D - Lohko C - Putoamispelit
17:00Breno - Cjarlins Muzane -:-17:00Luparense - Castegnato -:-
ITALIA: Serie D - Lohko D - Pudotuspelit
17:00Corticella - Victor San Marino -:-17:00Ravenna - Lentigione -:-
ITALIA: Serie D - Lohko E - Pudotuspelit
17:00Follonica Gavorrano - Tau -:-17:00Grosseto - Livorno -:-
ITALIA: Serie D - Lohko F - Pudotuspelit
17:00Avezzano - Sambenedettese -:-17:00L Aquila - Roma City -:-
ITALIA: Serie D - Lohko F - Putoamispelit
17:00Tivoli Calcio - United Riccione -:-ITALIA: Serie D - Lohko G - Pudotuspelit
17:00Nocerina - Cassino -:-17:00Romana - Ischia -:-
ITALIA: Serie D - Lohko G - Putoamispelit
17:00Anzio Calcio 1924 - Gladiator -:-17:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-
ITALIA: Serie D - Lohko H - Pudotuspelit
17:00A.C.D. Nardo - Fidelis Andria -:-17:00Martina Calcio - Casarano -:-
ITALIA: Serie D - Lohko H - Putoamispelit
17:00Angri - Gallipoli -:-ITALIA: Serie D - Lohko I - Pudotuspelit
17:00Siracusa - AS Acireale -:-17:00Vibonese - Reggio Calabria -:-
ITALIA: Serie D - Lohko I - Putoamispelit
17:00San Luca - Locri 1909 -:-ITALIA: Super Cup (Serie C)
18:00Juve Stabia - Mantova -:-ITALIA: Primavera 1
12:00AC Milan U19 - Frosinone U19 -:-14:00Juventus U19 - Monza U19 -:-
14:00Lecce U19 - AS Roma U19 -:-
16:00Bologna U19 - Torino U19 -:-
16:00Sassuolo U19 - Fiorentina U19 -:-
ITALIA: Serie A - Naiset - Karsintalohko
13:30Napoli N - AC Milan N -:-ITALIA: Serie A - Naiset - Mestaruussarja
16:00Inter N - Sassuolo N -:-ITALIA: Serie B- Naiset
16:00Arezzo N - Cesena N -:-16:00Brescia N - San Marino Academy N -:-
16:00Freedom N - Genoa N -:-
16:00Parma N - Chievo Verona N -:-
16:00Ravenna N - Lazio N -:-
16:00RES Roma N - Tavagnacco N -:-
16:00Ternana N - Pavia N -:-
16:00Verona N - Bologna N -:-
ITÄVALTA: Bundesliga - Mestaruussarja
18:00A. Klagenfurt - SK Rapid -:-18:00Hartberg - Salzburg -:-
18:00LASK - Sturm Graz -:-
ITÄVALTA: 2. Liga
11:30Kapfenberg - Amstetten -:-11:30Sturm Graz (Am) - Lafnitz -:-
ITÄVALTA: Regionalliga West
17:00Röthis - Wolfurt -:-18:00RW Rankweil - SC Imst -:-
ITÄVALTA: Kärnten
18:00A. Klagenfurt (Am) - Atus Velden -:-18:00St. Jakob/Ros - SV Kraig -:-
18:30SV Spittal - Donau Klagenfurt -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
12:00St. Peter in der Au - SCU Kilb -:-ITÄVALTA: Salzburg
18:00Thalgau - Grödig -:-ITÄVALTA: Tirol - Karsintalohko
18:00Telfs - SV Völs -:-ITÄVALTA: Tirol - Nousuryhmä
11:30Tirol (Am) - Kitzbühel -:-18:00Ebbs - FC Volders -:-
ITÄVALTA: Vorarlberg
17:00Brauerei Egg - Admira Dornbirn -:-ITÄVALTA: Wien
11:30Slovan HAC - Dinamo Helfort -:-12:00Kagran - Sportunion Mauer -:-
ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset
12:00Innsbruck N - First Vienna N -:-13:45Sturm N - Neulengbach N -:-
14:00Austria Vienna N - Bergheim N -:-
15:00St. Pölten N - Kleinmünchen N -:-
JAMAIKA: Valioliiga - Pudotuspelit
00:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-JAPANI: J1 League
07:05Kashima - Verdy -:-JAPANI: J2 League
07:00Iwaki - Renofa Yamaguchi -:-07:00Kumamoto - Yokohama FC -:-
08:00Fujieda MYFC - Blaublitz -:-
08:00Oita - Ehime -:-
08:00Tokushima - Tochigi -:-
08:00V-Varen Nagasaki - Okayama -:-
08:00Yamagata - Mito -:-
10:00Kofu - Chiba -:-
JAPANI: WE League - Naiset
07:00JEF United N - Inac Kobe Leonesa N -:-07:00Parceiro Nagano N - C-Osaka N -:-
07:00Vegalta Sendai N - Nojima Stella N -:-
JAPANI: Nadeshiko League - Naiset
08:00Gunma N - Miyazaki N -:-08:00Setagaya Sfida FC N - NGU Nagoya N -:-
KAMBODŽA: CPL - Mestaruussarja
14:00Phnom Penh Crown - Svay Rieng -:-14:00Visakha - Boeung Ket -:-
KANADA: Canadian Premier League
00:00Pacific FC - Forge -:-KAZAKSTAN: Valioliiga
15:00Kyzylzhar - Aktobe -:-15:00Yelimay Semey - Shakhter K. -:-
17:00FC Astana - Kaisar -:-
17:00FC Astana-64 - Kairat Almaty -:-
19:00Ordabasy - Tobol -:-
KENIA: Valioliiga
15:00Nzoia Sugar - KCB -:-15:00Police FC - Nairobi City -:-
15:00Talanta FC - Leopards -:-
15:00Tusker - Murang'a -:-
KENIA: Super League
13:00Gusii - Mulembe United -:-13:00Kibera - Kajiado -:-
13:00Kisumu All-Stars - Mara Sugar -:-
14:00Vihiga - Mombasa Elite -:-
15:00Rainbow - MCF -:-
KIINA: Super League
14:35Cangzhou - Zhejiang Professional -:-15:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao West Coast -:-
KIINA: Jia League
10:30Wuxi Wugou - Shanghai Jiading Huilong -:-14:30Guangzhou FC - Qingdao Red Lions -:-
14:30Shijiazhuang Gongfu - Foshan Nanshi -:-
14:30Yunnan Yukun - Yanbian Longding -:-
KIINA: Yi League
10:00Beijing Technology - Hubei Istar -:-10:30Shandong Taishan B - Nantong Haimen -:-
11:00Ganzhou Ruishi - Quanzhou Yassin -:-
12:30Hunan Billows - Guangxi Lanhang -:-
KIINA: Super League - Naiset
10:00Jiangsu Suning N - Henan Songshan Longmen N -:-10:00Shaanxi Changan N - Changchun Dazhong N -:-
14:35Hainan Qiongzhong N - Shanghai RCB N -:-
KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15Bucaramanga - Junior -:-03:30Millonarios - Pereira -:-
KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:00America de Cali N - Llaneros N -:-23:00Atl. Nacional N - Deportivo Pereira N -:-
23:00Cucuta N - Junior N -:-
23:00Inter Palmira N - Millonarios N -:-
23:00La Equidad N - Ind. Medellin N -:-
23:00Real Santander N - Dep. Cali N -:-
23:00Santa Fe N - Alianza N -:-
KONGO: Ligue 1
17:00AS BNG - V. Club Mokanda -:-20:00JS Talangai - Leopard -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Mestaruussarja
16:00Maniema - Aigles du Congo -:-16:00Maniema - Mazembe -:-
16:00St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
KREIKKA: Super League - Mestaruussarja
20:00PAOK - Olympiakos -:-KREIKKA: Gamma Ethniki - Putoamiskarsinnat
17:00Afantou - Proodeftiki -:-17:00Niki Efkarpias - Asteras Petriti -:-
KREIKKA: Division A - Naiset
12:00Rethymniakos N - AEL Larissa N -:-KROATIA: HNL
18:00Lok. Zagreb - Slaven Belupo -:-20:10Istra 1961 - Hajduk Split -:-
KROATIA: Prva NL
18:30Jarun - Zrinski Osjecko -:-18:30Solin - Croatia Zmijavci -:-
KROATIA: 1. HNL - Naiset - Karsintalohko
18:00Gorica N - Agram Zagreb N -:-18:00Zadar N - Medimurje Cakovec N -:-
KROATIA: 1. HNL - Naiset - Mestaruussarja
18:00Hajduk Split N - Osijek N -:-18:00ZNK Split N - Dinamo Maksimir N -:-
KUWAIT: Valioliiga - Mestaruussarja
19:05Al Qadisiya - Al-Fahaheel -:-KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
19:00Apollon - Othellos Athienou -:-19:00Nea Salamis - Zakakiou -:-
LATVIA: Virsliga
15:00BFC Daugavpils - Tukums 2000 -:-LATVIA: 1. Liga
15:00Rezekne - AFA Olaine -:-19:00Skanste - Alberts JDFS -:-
LIBANON: Valioliiga - Voittajien -vaihe
16:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-LIETTUA: A Lyga
16:00Hegelmann - Zalgiris -:-18:25Kauno Zalgiris - Siauliai FA -:-
LIETTUA: I Lyga
14:00Tauras - FK Panevezys 2 -:-LUXEMBURG: BGL Ligue
17:00Hesperange - Marisca Mersch -:-17:00Racing Luxembourg - Mondercange -:-
17:00Union Titus Petange - Jeunesse Esch -:-
17:00Victoria Rosport - Dudelange -:-
17:00Wiltz - Mondorf -:-
19:00Schifflange - UNA Strassen -:-
19:30Fola - Kaerjeng -:-
MACAO: Elite League - Karsintalohko
13:00Tak Chun Ka I - Gala -:-15:00Sporting Macau - Monte Carlo -:-
MALAWI: Super League
15:30FOMO - Baka City -:-15:30Mighty Tigers - Dedza Dynamos -:-
15:30Mzuzu City - Kamuzu Barracks -:-
15:30Silver Strikers - Creck Sporting -:-
MALESIA: Super League
11:45Sabah - Penang -:-16:00Kuala Lumpur City - Kuching City FC -:-
MAURITIUS: Super League
14:00Grande Riviere - Cercle De Joachim -:-14:00Pamplemousses - Savanne -:-
17:00Petite Riviere - Chebel Citizens -:-
MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit
23:00Club America - Necaxa -:-23:00Cruz Azul - U.N.A.M. -:-
23:00Monterrey - Tigres -:-
23:00Toluca - Guadalajara -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Pudotuspelit
23:00Alacranes - Gavilanes de Matamoros -:-23:00Porto Palmeiras - Irapuato -:-
23:00Tampico Madero - Deportiva Venados -:-
06:00Los Cabos - Tecos FC -:-
MEKSIKO: Liga Premier Serie A - Reserves - Pudotuspelit
23:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo -:-MEKSIKO: Liga Premier Serie B - Pudotuspelit
03:00Ayense - Uruapan -:-MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit
23:00Club America N - Guadalajara N -:-23:00Monterrey N - U.N.A.M. N -:-
23:00Pachuca N - Leon N -:-
23:00Tigres N - Juarez N -:-
MONGOLIA: Valioliiga
11:15Tuv Azarganuud - Khaan Khuns-Erchim -:-14:15FC Ulaanbaatar - Falcons -:-
MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga
20:00Buducnost - Jedinstvo -:-20:00Decic - Jezero -:-
20:00Mladost DG - Sutjeska -:-
20:00Mornar - Rudar -:-
20:00Petrovac - Arsenal Tivat -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
17:00Bokelj - Otrant -:-17:00Igalo - Berane -:-
17:00Iskra - Internacional -:-
17:00Kom Podgorica - FK Podgorica -:-
17:00Lovcen - Grbalj -:-
MOSAMBIK: Mocambola
16:00Black Bulls - Ferroviario Beira -:-16:00ENH Vilankulo - Brera Tchumene -:-
16:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-
16:00Nacala - Costa do Sol -:-
16:00Textafrica - Ferroviario Lichinga -:-
16:00UD Songo - Baia de Pemba -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Voittajat
23:00Diriangen - Jalapa -:-23:00Esteli - Ocotal -:-
NIGER: Super Ligue
18:15US Gendarmerie - Douanes Niamey -:-NIGERIA: NPFL
17:00SiirrettyGombe - Sunshine Stars -:-18:00SiirrettyAkwa United - Heartland -:-
18:00SiirrettyBayelsa United - Plateau -:-
18:00SiirrettyEnyimba - Rivers United -:-
18:00SiirrettyNiger - Kwara -:-
18:00SiirrettyRemo Stars - Kano -:-
18:00SiirrettyShooting Stars - Abia Warriors -:-
18:00SiirrettySporting Lagos - Enugu -:-
NORJA: Eliteserien
15:30Kristiansund - Bodo/Glimt -:-18:00HamKam - Haugesund -:-
18:00KFUM Oslo - Fredrikstad -:-
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
18:00Strömsgodset - Viking -:-
18:00Tromsø - Odd -:-
20:15Lilleström - Brann -:-
NORJA: Division 2 - Lohko 1
15:00Hodd - V. Haugesund -:-NORJA: Division 2 - Lohko 2
13:00Vålerenga 2 - Alta -:-14:30Junkeren - Skeid -:-
15:00Grorud - Kjelsås -:-
15:30Strømmen - Stjordals Blink -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 1
14:00Fana - Åsane 2 -:-NORJA: Division 3 - Lohko 2
17:00Sandnes 2 - Madla IL -:-NORJA: Division 3 - Lohko 3
16:00Åskollen - Mjondalen 2 -:-NORJA: Division 3 - Lohko 4
13:00Rana FK - Strømsgodset 2 -:-16:00Orkla - Stabaek 2 -:-
16:00Trygg/Lade - Rosenborg 2 -:-
17:00Mosjoen - Byåsen -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 5
15:00Traeff - Ålesund 2 -:-19:00Lørenskog - Molde 2 -:-
NORJA: Division 3 - Lohko 6
14:00Bodo/Glimt 2 - Kongsvinger 2 -:-17:00Mjolner - Honefoss -:-
NORJA: Division 1 - Naiset
14:00Ålesund N - Honefoss N -:-16:00Avaldsnes N - Ovrevoll Hosle N -:-
16:00Odd N - Fyllingsdalen N -:-
17:00Bodo/Glimt N - Tromsø N -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Pudotuspelit
23:00Tauro - Independiente -:-23:00Herrera - Plaza Amador -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Sportivo Trinidense - Nacional Asuncion -:-02:30Sp. Luqueño - Ameliano -:-
23:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
17:0012 de Junio - 3 De Febrero -:-17:00Sp. Carapegua - Independiente F.B.C. -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sport Boys - Comerciantes Unidos -:-23:30Cusco - Carlos Mannucci -:-
02:30Huancayo - A. Lima -:-
05:00Cesar Vallejo - Los Chankas -:-
21:00Cajamarca - Melgar -:-
23:00Deportivo Garcilaso - Grau -:-
PERU: Liga 2
23:00AD Cantolao - Moquegua -:-23:00Alianza Huanuco - San Marcos -:-
23:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:00Binacional - Comerciantes -:-
23:00Llacuabamba - Pirata -:-
23:00U. San Martin - Dep. Municipal -:-
POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL
18:00KF Gostivar - Rabotnicki -:-18:00Makedonija GP - Bregalnica -:-
18:00Shkendija - Struga -:-
18:00Shkupi - Brera Strumica -:-
18:00Sileks - Vardar -:-
18:00Tikves - Voska Sport -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
17:30Gil Vicente - Farense -:-20:00Benfica - Arouca -:-
20:00Casa Pia - Moreirense -:-
22:30FC Porto - Boavista -:-
PORTUGALI: Liga Portugal 2
13:00Leixoes - AVS -:-13:00Tondela - Nacional -:-
16:00Mafra - Santa Clara -:-
17:30FC Porto B - Ferreira -:-
17:30Maritimo - Oliveirense -:-
PORTUGALI: Liga 3 - Nousuryhmä
13:00Atletico - Lusitania FC -:-18:00Varzim - Covilha -:-
20:00Alverca - Academica -:-
20:00Felgueiras - Braga B -:-
PUOLA: Ekstraklasa
13:30Puszcza - Warta Poznan -:-16:00Widzew Lodz - Zaglebie -:-
18:30Lech - Legia -:-
PUOLA: Division 1
13:40Arka - Sosnowiec -:-16:00Odra Opole - Plock -:-
19:00Polonia Warszawa - Leczna -:-
PUOLA: Division 2
13:00LKS Lodz II - Stezyca -:-15:30Stomil Olsztyn - Ol. Grudziadz -:-
PUOLA: III Liga - Lohko I
13:00Jagiellonia II - Legionowo -:-13:00Pelikan - LKS Lomza -:-
15:00Legia II - Sulejowek -:-
PUOLA: III Liga - Lohko II
14:00Stolem Gniewino - Sroda -:-PUOLA: III Liga - Lohko IV
18:00Unia Tarnow - Swidniczanka Swidnik -:-PUOLA: Central Youth League
12:00Zaglebie U19 - Jagiellonia U19 -:-13:00Rakow Czestochowa U19 - Wisla U19 -:-
18:30Arka U19 - Legia U19 -:-
PUOLA: Ekstraliga - Naiset
13:00UJ Krakow N - Czarni Sosnowiec N -:-14:00Rekord Bielsko-Biala N - Stomilanki Olsztyn N -:-
RANSKA: Division 2 - Naiset
14:00Metz N - Nice N -:-15:00Le Mans N - Strasbourg N -:-
16:00Marseille N - Albi-Marssac N -:-
16:00Montauban N - Rodez N -:-
16:00Nantes N - Lens N -:-
16:00Orleans N - Thonon Evian N -:-
RÉUNION: Regionale 1
14:30Jeanne d'Arc - Saint-Pauloise -:-14:30JS Gauloise - Ravine Blanche -:-
14:30Piton - St. Louis -:-
14:30Sainte-Suzanne - Trois Bassins -:-
14:30Saint-Louisienne - Saint-Denis -:-
14:30Saint-Pierroise - Excelsior -:-
14:30Tamponnaise - Sainte Rose -:-
ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
21:30Dinamo Bucuresti - UTA Arad -:-21:30FC Voluntari - U. Cluj -:-
21:30Otelul - Botosani -:-
21:30Poli Iasi - Petrolul -:-
21:30U Craiova 1948 - FC Hermannstadt -:-
ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Karsintalohko
11:00CSM Alexandria N - Banat N -:-15:00Targu Mures N - Gloria 2018 Bistrita N -:-
ROMANIA: Liga 1 - Naiset - Mestaruussarja
11:00Csikszereda M. Ciuc N - Politehnica Timisoara N -:-13:00Farul Constanta N - Ol. Cluj N -:-
RUANDA: Valioliiga
16:00Gorilla - Mukura Victory Sports -:-16:00Musanze - Police -:-
19:00APR - Amagaju -:-
RUOTSI: Allsvenskan
15:00Häcken - Kalmar -:-15:00Norrköping - Hammarby -:-
17:30Djurgården - Elfsborg -:-
17:30Värnamo - Brommapojkarna -:-
RUOTSI: Superettan
14:00Gefle - Skövde -:-16:00Brage - Östersund -:-
16:00Helsingborg - Sandviken -:-
RUOTSI: Division 1 - Norra
16:00Hammarby TFF - Umeå -:-17:00Assyriska FF - Örebro Syrianska -:-
17:00IFK Stocksund - Piteå -:-
17:00Karlbergs BK - Friska Viljor -:-
17:00Sollentuna - Karlstad -:-
RUOTSI: Division 1 - Södra
14:00Torns IF - Onsala -:-17:00Norrby - Lund -:-
17:00Torslanda - Ariana -:-
17:00Trollhättan - Oskarshamn -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
14:00Forward - Herrestads AIF -:-17:00Vänersborgs IF - Gauthiod -:-
RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
15:00Hudiksvall - IK Franke -:-15:00Sandviken - FC Arlanda -:-
16:00Falu - Enköpings SK -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
14:00Österlen FF - Kristianstad -:-15:00Räppe GOIF - IFK Trelleborg -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
16:00Arameisk-Syrianska - Smedby -:-16:00Mjölby AI FF - IFK Eskilstuna -:-
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
15:00Frölunda - Husqvarna -:-15:00Laholm - Varbergs GIF -:-
RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
14:00IF Brommapojkarna N - Växjö DFF N -:-16:00Kristianstad N - Trelleborgs FF N -:-
16:00Linköping N - AIK N -:-
RUOTSI: Elitettan - Naiset
14:00Sunnanå N - Mallbacken N -:-14:00Umeå IK N - Kalmar N -:-
15:00Sundsvall N - Uppsala N -:-
SAKSA: 2. Bundesliga
14:30Braunschweig - Wehen -:-14:30Karlsruher SC - Hannover -:-
14:30St. Pauli - VfL Osnabrück -:-
SAKSA: 3. Liga
14:30Duisburg - Aue -:-17:30Verl - Preussen Münster -:-
20:30Saarbrücken - Freiburg II -:-
SAKSA: Regionalliga North
14:00Hamburger SV II - SC Weiche-08 -:-15:00Kiel II - Phoenix Lübeck -:-
15:00Norderstedt - Meppen -:-
15:00Teutonia Ottensen - Havelse -:-
16:00Bremer - Lohne -:-
SAKSA: Regionalliga Nordost
14:00Altglienicke - Greifswald -:-14:00Berliner AK 07 - Lokomotive Leipzig -:-
14:00Chemie Leipzig - BFC Dynamo -:-
14:00Cottbus - Luckenwalde -:-
14:00Eilenburg - Chemnitzer -:-
14:00Erfurt - Viktoria Berlin -:-
14:00Hansa Rostock II - Hertha Berlin II -:-
14:00Meuselwitz - Jena -:-
14:00Zwickau - Babelsberg -:-
SAKSA: Oberliga NOFV-Nord
13:00TuS Makkabi Berlin - Tasmania Berlin -:-14:30Neustrelitz - Dynamo Schwerin -:-
15:00Mahlsdorf - Wismar -:-
15:00Sparta Lichtenberg - Hertha Zehlendorf -:-
15:00Staaken - Rathenow -:-
SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
15:00Einheit Wernigerode - Bautzen -:-15:00Grimma - Einheit Rudolstadt -:-
SAKSA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Todesfelde - Inter Türkspor Kiel -:-15:00VfR Neumünster - Neumünster -:-
16:00Eckernforder SV - Flensburg -:-
SAKSA: Oberliga Hamburg
11:45HEBC Hamburg - Victoria Hamburg -:-11:45Paloma - Dassendorf -:-
15:00Halstenbek-Rellingen - Altona -:-
16:00Tornesch - Alsterbrüder -:-
SAKSA: Oberliga Niedersachsen
16:00Bersenbrück - Emden -:-16:00Bornreihe - Heeslinger -:-
16:00Egestorf-Langreder - Rotenburger SV -:-
16:00Hildesheim - VfL Oldenburg -:-
16:00Vorsfelde - Eilvese -:-
SAKSA: Oberliga Westfalen
16:00ASC 09 Dortmund - Gievenbeck -:-16:00Brünninghausen - Türkspor Dortmund -:-
16:00Lotte - Bovinghausen -:-
16:00Münster 2 - Schermbeck 2020 -:-
16:00Siegen - Westfalia Rhynern -:-
16:00Sprockhovel - Ennepetal -:-
16:00Vreden - Finnentrop/Bamenohl -:-
16:00Wattenscheid - Eintracht Rheine -:-
16:15Erkenschwick - Clarholz -:-
SAKSA: Oberliga Hessen
16:00Eddersheim - Hünfelder SV -:-16:00RW Walldorf - Stadtallendorf -:-
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Cosmos Koblenz - Bitburg -:-16:00SpVgg Quierschied - Arminia Ludwigshafen -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
16:00Türkspor Augsburg - Heimstetten -:-SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00FC Holzhausen - Denzlingen -:-15:00Normannia Gmund - Bissingen -:-
16:00Backnang - ATSV Mutschelbach -:-
16:00Göppingen SV - Reutlingen -:-
16:00Nöttingen - Grossaspach -:-
16:00Offenburger FV - Pforzheim -:-
16:00Ravensburg - VfR Mannheim -:-
16:30Essingen - Oberachern -:-
16:30Villingen - Hollenbach -:-
SAKSA: Oberliga Mittelrhein
16:00Germania Teveren - Bergisch Gladbach -:-16:00Porz - VfL Vichttal -:-
16:15Hürth - Siegburger -:-
16:15Schafhausen - Eintracht Hohkeppel -:-
16:30Fortuna Köln II - Bonn-Endenich 08 -:-
16:30Königsdorf - Frechen -:-
SAKSA: Oberliga Niederrhein
16:00Frintrop - TVD Velbert -:-16:00Germania Ratingen - Uerdingen -:-
16:00Meerbusch - Kleve -:-
16:00Schonnebeck - Homberg -:-
16:00SW Essen - SC St.Tonis -:-
16:30Mülheimer FC 97 - Hamborn -:-
SAKSA: Bundesliga - Naiset
15:00Bayern München N - 1.FC Nürnberg N -:-19:30Werder Bremen N - Wolfsburg N -:-
SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset
12:00Andernach N - Potsdam N -:-12:00Jena N - Frankfurt II N -:-
12:00Meppen N - Weinberg N -:-
12:00Mönchengladbach N - Wolfsburg II N -:-
12:00Sand N - Gütersloh N -:-
15:00Bayern München II N - Hamburger SV N -:-
15:00Ingolstadt N - Hoffenheim II N -:-
SERBIA: Super Liga - Mestaruussarja
15:30TSC Backa Topola - Cukaricki -:-17:30Partizan - Mladost -:-
19:30Crvena zvezda - Radnicki 1923 -:-
20:30Vojvodina - Napredak -:-
SERBIA: Prva Liga - Karsintalohko
19:00Dubocica - Vrsac -:-19:00Metalac - Kolubara -:-
19:00Mladost GAT - Sloboda -:-
19:00RFK Novi Sad - Radnicki Beograd -:-
SERBIA: Prva Liga - Mestaruussarja
18:00Indjija - Radnicki S. Mitrovica -:-18:00Jedinstvo U. - Macva -:-
18:00OFK Beograd - Smederevo -:-
18:00Tekstilac Odzaci - Graficar Beograd -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30Zvezdara - Usce -:-SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
11:00Kabel Novi Sad - Dinamo Pancevo -:-12:00Omladinac NB - Jedinstvo SP -:-
18:00Tisa Adorjan - Podunavac Belegis -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
12:00Polet Ljubic - Loznica -:-SIERRA LEONE: Valioliiga
19:15SiirrettyKallon - SLIFA -:-19:15SiirrettyOld Edwardians - Diamond Stars -:-
SINGAPORE: Valioliiga
13:00Tampines - Albirex Niigata -:-SKOTLANTI: Premiership - Karsintalohko
17:00Hibernian - Aberdeen -:-SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset - Karsintalohko
15:00Spartans N - Hamilton N -:-16:00Aberdeen N - Motherwell N -:-
18:00Dundee Utd N - Montrose N -:-
SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset - Mestaruussarja
14:10Celtic N - Partick Thistle N -:-15:00Hibernian N - Hearts N -:-
18:10Glasgow City N - Rangers N -:-
SLOVAKIA: Nike liga - Mestaruussarja
18:30Dun. Streda - Trnava -:-SLOVAKIA: 3. Liga - East
18:00Oravske Vesele - Filakovo -:-18:00R. Sobota - Stropkov -:-
18:00Snina - Bardejov -:-
18:00Spisske Podhradie - Namestovo -:-
SLOVAKIA: 3. Liga - West
18:00Belusa - Podkonice -:-18:00Dubnica - Jednota Banova -:-
18:00Sered - HA Banska Bystrica -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
18:00D. Luzna - Modra -:-18:00Ivanka pri Dunaji - Nova Dedinka -:-
18:00Rusovce - MSK Senec -:-
18:00Slovan Most - Rovinka -:-
18:00Tomasov - Bernolakovo -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Central
11:30Besenova - TJD Pribelce -:-18:00Kovacova - Badin -:-
18:00Krasno - Banik Stranavy -:-
18:00Lip. Stiavnica - Sokol Zubrohlava -:-
18:00Medzibrod - Tvrdosin -:-
SLOVAKIA: 4. liga - East
17:30Gerlachov - Poprad -:-17:30Kechnec - Medzev -:-
17:30Medzilaborce - Kezmarok -:-
17:30Pavlovce n. Uhom - Sobrance-Sobranecko -:-
17:30Raslavice - Lok. Kosice -:-
17:30Sabinov - FK Cana -:-
17:30Sokol Lubotice - Mladost Kalsa -:-
SLOVAKIA: 4. liga - West
17:30Blava Jaslovske Bohunice - Stankovce -:-17:30Gabcikovo - Boleraz -:-
17:30Gbely - Banik Prievidza -:-
17:30Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-
17:30Pata - Z. Moravce-Vrable B -:-
17:30Trebatice - FKM Nove Zamky -:-
17:30Trstice - Imel -:-
SLOVENIA: Prva liga
16:00Celje - Koper -:-18:30Bravo - Mura -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:30Dravinja - Rudar -:-18:30Ilirija - Tolmin -:-
18:30Primorje - Triglav -:-
21:15Gorica - Beltinci -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
11:30Videm - Podvinci -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
18:30Fama Vipava - Dren Vrhnika -:-20:00Sencur - NK Jesenice -:-
SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset - Karsintalohko
18:00Gazon N - Primorje N -:-18:00Krim N - Cerklje N -:-
SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset - Mestaruussarja
18:00ZNK Ljubljana N - Radomlje N -:-SOMALIA: National league
15:30Mogadishu City - Gaadiidka -:-SUOMI: Ykkönen
18:00PK Keski-Uusimaa - KuPS Akatemia -:-18:30Atlantis - VIFK -:-
18:30FC Jazz - RoPS -:-
18:30FC Vaajakoski - OLS Oulu -:-
18:30Klubi 04 - EPS -:-
SUOMI: Kakkonen - Lohko A
16:00Kiffen - Futura -:-18:30GrIFK - NJS -:-
18:30PEPO - Lahden Reipas -:-
SUOMI: Kakkonen - Lohko B
15:00FC Inter 2 - SexyPöxyt -:-17:00EBK - TPV -:-
17:00FC Honka - Ilves 2 -:-
18:30VJS - Pallo-Iirot -:-
SUOMI: Kakkonen - Lohko C
18:00Hercules - JPS Jyväskylä -:-18:00TP-47 - Kuopion Elo -:-
18:30JBK - SJK Akatemia 2 -:-
18:30Närpes Kraft - GBK -:-
SUOMI: Suomen Cup
18:00LoPa - SexyPöxyt 2 -:-20:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset
14:00HJK N - Ilves N -:-14:00HPS N - FC Honka N -:-
14:00PK-35 Vantaa N - KuPS N -:-
15:00PKKU N - PK-35 Helsinki N -:-
17:00JyPK N - Åland United N -:-
SUOMI: Ykkönen - Naiset
14:00ONS Oulu N - VIFK N -:-15:00FC Lahti N - EBK N -:-
15:00KTP N - TPS N -:-
18:00Pallo-Iirot N - VJS N -:-
SVEITSI: Super League - Mestaruussarja
15:15Winterthur - Zürich -:-17:30St. Gallen - Servette -:-
SVEITSI: Promotion League
15:30Delemont - Zürich II -:-17:00Servette U21 - Luzern II -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 1
16:00Coffrane - Oberwallis Naters -:-SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2
15:00Thun II - Langenthal -:-15:30Münsingen - Wohlen -:-
17:00Black Stars - Schötz -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 3
15:00Gossau - Winterthur II -:-SVEITSI: Super League - Naiset - Karsinta
15:00Wil N - Rapperswil N -:-TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Eskhata - Istaravshan -:-16:00Kuktosh - CSKA Pomir Dushanbe -:-
TAIWAN: Valioliiga
10:30Taichung - AC Taipei -:-10:30Taipei Vikings - Taiwan Steel -:-
13:30Ming Chuan University - Hang Yuen -:-
13:30Taipower - Taiwan Shihu -:-
TANSANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Tabora United - Mashujaa -:-16:00Kagera Sugar - Simba -:-
19:00Kinondoni MC - Azam -:-
TANSKA: Superliga - Karsintalohko
15:00Randers - Hvidovre IF -:-15:00Viborg - Vejle -:-
TANSKA: Superliga - Mestaruussarja
17:00Bröndby - FC Kööpenhamina -:-19:00Midtjylland - Aarhus -:-
21:00Nordsjaelland - Silkeborg -:-
TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
15:00Fredericia - Kolding -:-TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä
15:00Esbjerg - Roskilde -:-TANSKA: 3. Division - Mestaruussarja
14:00Avarta - Næsby -:-TANSKA: Elitedivisionen - Naiset - Mestaruussarja
14:00Fortuna Hjorring N - KoldingQ N -:-THAIMAA: Thai League 1
13:30Chonburi - Prachuap -:-14:00Buriram - Port MTI FC -:-
15:00Bangkok Utd - Trat FC -:-
THAIMAA: Thai League 2 - Nousukarsinnat
14:00Rayong FC - Ayutthaya Utd -:-TOGO: Championnat National
17:00ASC Kara - Doumbe -:-17:00Barracuda - Gomido -:-
17:00Gbikinti Bassar - Unisport -:-
17:00Gbohloe-Su - Espoir -:-
17:00Kakadl - Dynamic Togolais -:-
17:00Kara - OTR -:-
17:00Semassi - Binah -:-
17:00Tambo - Entente II -:-
TRINIDAD JA TOBAGO: TT Premier League
03:00Port Of Spain - Sando -:-23:00Morvant Caledonia Utd - Point Fortin -:-
TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:45Algoy - Agri - Tchad -:-17:45Foullah Edifice - Elect Sport -:-
17:45Stars J. Talents - Gazelle -:-
TŠEKKI: 1. Liga - Conference League - Pudotuspelit
16:00Liberec - Teplice -:-16:00Sigma Olomouc - Hradec Kralove -:-
TŠEKKI: 1. Liga - Karsintalohko
16:00Bohemians - Jablonec -:-16:00Pardubice - Ceske Budejovice -:-
19:00Karvina - Zlin -:-
TŠEKKI: FNL
11:15Zizkov - Varnsdorf -:-18:00Dukla Praha - Prostejov -:-
18:00Opava - Vyskov -:-
18:00Vlasim - Taborsko -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko A
11:15Admira Prague - Motorlet Prague -:-11:15Slavia Praha B - Pisek -:-
18:00Povltavska FA - Plzen B -:-
TŠEKKI: CFL - Lohko B
11:15Hradec Kralove B - Chlumec nad Cidlinou -:-11:15Mlada Boleslav B - Brozany -:-
11:15Pardubice B - Prepere -:-
TŠEKKI: MSFL
11:15Karvina B - Zlin B -:-11:15Ostrava B - Blansko -:-
11:15Slovacko B - Zlinsko -:-
11:15Unicov - Rosice -:-
TŠEKKI: Division B
11:15Meteor Prague - Nespeky -:-15:00Admira Prague B - Hvezda Cheb -:-
TŠEKKI: Division C
11:30Velke Hamry - Trutnov -:-18:00Benatky - Caslav -:-
18:00Hlinsko - Novy Bydzov -:-
18:00Turnov - Vysoke Myto -:-
TŠEKKI: Division D
11:15Brno B - Velka Bites -:-11:15Velke Mezirici - Humpolec -:-
17:30Lanzhot - Nove Mesto na Morave -:-
17:30Lisen B - Pelhrimov -:-
17:30Tasovice - Slavoj Polna -:-
TŠEKKI: Division E
11:15Slavicin - Kostelec na Hane -:-17:30Batov - Rymarov -:-
17:30FK Kozlovice - Bzenec -:-
17:30Novy Jicin - HFK Olomouc -:-
TŠEKKI: Division F
11:15Havirov - Krnov -:-11:15Opava B - Polanka nad Odrou -:-
17:30Bilovec - Hlubina -:-
17:30Bohumin - Repiste -:-
17:30Bruntal - Bridlicna -:-
TŠEKKI: Jihocesky KP
18:00Jankov - Trebetice -:-TŠEKKI: Jihomoravsky KP
18:00Rajhradice - SK Krumvir -:-TŠEKKI: Karlovarsky KP
18:00Touzim - Karlovy Vary B -:-TŠEKKI: Kralovehradecky KP
15:00Solnice - Rychnov n. Kneznou -:-18:00Ceska Skalice - Lazne Belohrad -:-
18:00Jaromer - Dvur Kralove -:-
18:00Trebes - Dobruska -:-
18:00Tyniste n. Orl. - Horice -:-
TŠEKKI: Liberecky KP
18:00Kostalov-Libstat - Rapid Liberec -:-TŠEKKI: Moravskoslezsky KP
18:00Koberice - Vresina -:-18:00Kravare - Pusta Polom -:-
18:00Moravan Oldrisov - Krasne Pole -:-
TŠEKKI: Olomoucky KP
17:30Dolany - Litovel -:-17:30SK Lipova - Konice -:-
17:30Velke Losiny - Cechovice -:-
17:30Zabreh - Medlov -:-
TŠEKKI: Pardubicky KP
18:00Horni Redice - Tremosnice -:-18:00Lanskroun - Hermanuv Mestec -:-
18:00Lazne Bohdanec - Chocen -:-
18:00Moravany - Litomysl -:-
18:00Prosetin - Vysoke Myto B -:-
18:00SK Pardubicky - Libisany -:-
18:00Svitavy - Ceska Trebova -:-
TŠEKKI: Plzensky KP
19:00Sokol Radnice - Horni Briza -:-TŠEKKI: Prazsky prebor
18:00Vysehrad - Kralovice -:-TŠEKKI: Stredocesky KP
18:00Mnichovohradistsky SK - Kutna Hora -:-TŠEKKI: Ustecky KP
16:00Banik Most - Sous B - Zatec -:-TŠEKKI: Vysocina KP
15:00Velke Mezirici B - Sapeli Polna -:-17:30Chotebor - Ledec nad Sazavou -:-
17:30FS Trebic - Pacov -:-
17:30Nova Ves - Zirovnice -:-
17:30Okrisky - Bystrice n. Pern. -:-
17:30Zdar na Sazavou B - Rapotice -:-
TŠEKKI: Zlinsky KP
17:30Borsice - Bystrice pod Hostynem -:-17:30Hrachovec - Nevsova -:-
TŠEKKI: First League - Naiset - Mestaruussarja
15:00Slovacko N - Sparta Praha N -:-TŠEKKI: 2. Liga - Naiset - Karsintalohko
15:00Dukla Praha N - Hradec Kralove N -:-TURKKI: Super Lig
19:00Adana Demirspor - Gaziantep -:-19:00Alanyaspor - Besiktas -:-
19:00Fenerbahce - Kayserispor -:-
19:00Hatayspor - Ankaragucu -:-
19:00Karagümrük - Galatasaray -:-
19:00Kasimpasa - Antalyaspor -:-
19:00Konyaspor - Samsunspor -:-
19:00Pendikspor - Rizespor -:-
19:00Sivasspor - Basaksehir -:-
19:00Trabzonspor - Istanbulspor -:-
TURKKI: 1. Lig
19:00Adanaspor - Bandirmaspor -:-19:00Boluspor - Corum -:-
19:00Erzurumspor - Eyüpspor -:-
19:00Giresunspor - Ümraniyespor -:-
19:00Göztepe - Bodrumspor -:-
19:00Keciörengücü - Altay -:-
19:00Kocaelispor - Sakaryaspor -:-
19:00Sanliurfaspor - Manisa FK -:-
19:00Tuzlaspor - Genclerbirligi -:-
UGANDA: Big League
16:00Blacks Power - Mbale Heroes -:-16:00Kigezi HomeBoyz - Lugazi -:-
16:00Kiyinda Boys - Police -:-
16:00Kyetume - Calvary -:-
16:00Onduparaka - Booma -:-
16:00Young Elephant - Kaaro Karungi -:-
UKRAINA: Valioliiga
13:00Oleksandriya - Dnipro-1 -:-15:30Ch. Odesa - Metalist 1925 -:-
18:00Kryvbas - Zhytomyr -:-
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
15:00Bukovyna - Kremin -:-15:00Nyva Ternopil - MFC Metalurh -:-
UKRAINA: Druha Liga
17:00Karpaty Lviv 2 - Lokomotiv Kiev -:-17:00Rukh Lviv 2 - Zvyagel -:-
UKRAINA: U19 League
12:00Zorya U19 - Veres Rivne U19 -:-13:00Kolos Kovalivka U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Mestaruussarja
16:00Kryvbas N - Kolos Kovalivka N -:-16:00Ladomir N - Vorskla Poltava N -:-
UNKARI: OTP Bank Liga
15:15Kisvarda - Mezokovesd -:-20:30Debrecen - Fehervar FC -:-
UNKARI: Merkantil Bank Liga
18:00Ajka - Honved -:-18:00BVSC-Zuglo - Nyiregyhaza -:-
18:00Csakvari - Kozarmisleny -:-
18:00Gyirmot - Tiszakecske -:-
18:00Kazincbarcika - Győr -:-
18:00Mosonmagyarovari TE - Budafoki -:-
18:00Szeged - Siofok -:-
UNKARI: NB III - Northeast
12:00DVTK II - Putnok VSE -:-12:00Kisvarda II - Tiszaujvaros -:-
12:00Ujpest II - SBTC -:-
16:00REAC - Karcagi -:-
18:00Debreceni EAC - Debrecen II -:-
18:00Hatvan - Gyongyosi -:-
18:00Senyo Carnifex - Eger SE -:-
18:00Tiszafuredi - Cigand SE -:-
UNKARI: NB III - Northwest
12:00Győr II - Gyirmot II -:-12:00Zalaegerszegi II - Puskas Academy II -:-
18:00Budaorsi - Balatonfuredi -:-
18:00Haladas Zanati - Bicskei -:-
18:00Kelen - Csornai -:-
18:00Komaromi VSE - Dorogi -:-
18:00SC Sopron - Tatabanya -:-
18:00VLS Veszprem - III. Keruleti TVE -:-
UNKARI: NB III - Southeast
12:00Honved II - Cegledi -:-12:00Kecskemeti II - Szolnoki -:-
18:00Bekescsaba - Szeged II -:-
18:00Elore - Vasas II -:-
18:00ESMTK Budapest - Korosladany MSK -:-
18:00FC Dabas - Hodmezovasarhely FC -:-
18:00Fuzesgyarmati SK - Monori -:-
18:00Martfui - Penzugyor -:-
UNKARI: NB III - Southwest
12:00Ferencvaros II - Dunafoldvar -:-12:00Paks II - Fehervar FC II -:-
18:00Dunaujvaros PASE - Erdi -:-
18:00Ivancsa - Szentlorinc -:-
18:00Majosi - Gardony Varosi -:-
18:00Mohacsi - Kaposvar -:-
18:00MTK II - PTE-PEAC -:-
18:00Szekszardi - Nagykanizsa -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Penarol - Wanderers -:-16:00Cerro Largo - Liverpool M. -:-
18:30Rampla Juniors - Boston River -:-
21:00Progreso - Defensor Sporting -:-
USA: MLS
02:30Atlanta United - DC United -:-02:30CF Montreal - Inter Miami -:-
02:30Charlotte - Nashville SC -:-
02:30New York Red Bulls - New England Revolution -:-
02:30Philadelphia Union - Orlando City -:-
02:30Toronto FC - New York City -:-
02:45Columbus Crew - Cincinnati -:-
03:30FC Dallas - Austin FC -:-
03:30Sporting Kansas City - Houston Dynamo -:-
03:30St. Louis City - Chicago Fire -:-
04:30Colorado Rapids - San Jose Earthquakes -:-
05:30Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps -:-
05:30Los Angeles Galaxy - Real Salt Lake -:-
23:45Portland Timbers - Seattle Sounders -:-
USA: USL Championship
00:00Detroit - Phoenix Rising -:-02:00Hartford Athletic - Colorado Springs -:-
02:30Louisville City - Orange County SC -:-
02:30Rhode Island - Sacramento Republic -:-
02:30Tampa Bay - Birmingham -:-
03:30FC Tulsa - Pittsburgh -:-
03:30San Antonio - Las Vegas Lights -:-
04:00New Mexico - Oakland Roots -:-
05:00Monterey Bay - Memphis -:-
USA: MLS Next Pro
22:00Columbus Crew 2 - Cincinnati 2 -:-22:00Minnesota 2 - Ventura County -:-
22:00Sporting Kansas City II - Colorado Rapids 2 -:-
23:00Los Angeles FC II - Vancouver 2 -:-
USA: USL League Two
01:00Monterey Bay 2 - Academica SC -:-01:00San Francisco City - Project 51O -:-
02:00Ann Arbor - Union FC Macomb -:-
02:00Inter Gainesville - Florida Elite -:-
02:00Lansing City - Midwest United -:-
02:00Salem City - Charlotte Independ. 2 -:-
02:00Virginia Beach - Lionsbridge -:-
03:00Corpus Christi FC - Houston FC -:-
03:00Little Rock Rangers - Hattiesburg -:-
03:00Menace - Peoria -:-
05:00Coachella - AMSG FC -:-
05:00Southern California - Redlands FC -:-
05:30Almaden - Glens SC -:-
USA: NISA
02:00Georgia Lions - Michigan Stars -:-USA: USL League One Cup
00:00One Knoxville - Northern Colorado -:-02:00Greenville - Tormenta -:-
02:00Lexington - Central Valley Fuego -:-
02:30Chattanooga Red Wolves - Richmond Kickers -:-
04:00Spokane Velocity - Union Omaha -:-
USA: NWSL - Naiset
02:30Orlando Pride N - Bay FC N -:-05:00Portland Thorns N - Seattle Reign N -:-
00:30Chicago N - Utah Royals N -:-
UZBEKISTAN: Super League
17:00Neftchi Fargona - Andijan -:-17:00Sogdiana - Navbahor Namangan -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
16:00Isloch - Din. Minsk -:-18:00Zhodino - Naftan -:-
20:00Slavia Mozyr - Neman -:-
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
14:00BATE 2 - Lokomotiv Gomel -:-16:00Maxline - Valko-Venäjä U17 -:-
18:00Baranovici - FC Slonim -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Metropolitanos - La Guaira -:-23:00Universidad Central - Inter de Barinas -:-
23:00Angostura - Portuguesa -:-
23:00Carabobo - Puerto Cabello -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
14:00Orenburg - Lok. Moskova -:-16:30F. Voronezh - Ural -:-
19:00Sochi - Pari NN -:-
VENÄJÄ: FNL
09:00Yenisey - Kuban -:-14:00Jaroslavl - SKA Khabarovsk -:-
16:00Saratov - Tjumen -:-
16:00Torpedo Moscow - Alania Vladikavkaz -:-
17:00Akron Togliatti - Dynamo Makhachkala -:-
17:00Kamaz - Rodina Moscow -:-
17:00Leningradets - Khimki -:-
18:00Volgar-Astrakhan - Chernomorets -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 1
16:00Alania 2 - FK Pobeda -:-VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 2
14:00Chertanovo M. - Irkutsk -:-14:00Tver - Dynamo Moskova 2 -:-
15:00Dynamo Vologda - Sat. -:-
15:00Yenisey 2 - Zvezda St. Petersburg -:-
15:00Znamya Truda - Rodina Moscow U21 -:-
16:00Vladimir - Zenit 2 -:-
17:00Baltika 2 - Luki-Energiya -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 3
06:00Dynamo Vladivostok - Khimki 2 -:-06:00SKA Khabarovsk 2 - Penza -:-
08:00Sakhalin - Salyut-Belgorod -:-
13:00FK Strogino Moscow - Kompozit -:-
14:00Ryazan - Kolomna -:-
15:00Oryol - Arsenal Tula 2 -:-
16:00Kvant - Spartak Tambov -:-
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 4
09:00Sokol Kazan - Kirov -:-VENÄJÄ: Supreme Division - Naiset
16:30Rubin Kazan N - Spartak Moskova N -:-17:00Krasnodar N - CSKA Moskova N -:-
VIETNAM: V.League 1
14:00Thanh Hoa - Binh Duong -:-15:15Cong An - Khanh Hoa -:-
15:15Hai Phong - Quang Nam -:-
VIETNAM: National League - Naiset
12:00Ha Noi 2 N - TKS Viet Nam N -:-12:00Phong Phu Ha Nam N - Ha Noi N -:-
VIRO: Meistriliiga
14:30Levadia - Kalju -:-17:00Tallinna Kalev - Narva -:-
19:00Nomme Utd - Paide -:-
VIRO: Esiliiga
12:30Elva - Flora U21 -:-VIRO: Meistriliiga - Naiset
12:30Polva Lootos N - Tallina Kalev N -:-YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League
17:05Emirates Club - Al-Ain -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.