REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Kaikki ottelut

ANDORRA: Primera Divisió

21:30Inter Escaldes - UE Santa Coloma -:-
21:30Ordino - Sant Julia -:-

ARMENIA: First League

17:00PeruutettuArarat 2 - Lernayin Artsakh -:-

BULGARIA: Parva Liga - Championship Group

18:30Ludogorets - Levski -:-
21:15Beroe - Slavia Sofia -:-

ENGLANTI: Valioliiga

20:00Manchester City - Newcastle -:-
20:00Sheffield Utd - Wolves -:-
20:00West Ham - Burnley -:-
22:15Brighton - Liverpool -:-

ENGLANTI: Championship

17:00Millwall - Middlesbrough -:-
19:00West Bromwich - Derby -:-
20:00Birmingham - Swansea -:-
20:00Bristol City - Hull -:-
20:00Wigan - QPR -:-
21:45Sheffield Wed - Preston -:-

ESPANJA: LaLiga

23:00Celta Vigo - Atletico Madrid 1:1
21:30Betis - Osasuna -:-
21:30Getafe - Villarreal -:-
23:00Barcelona - Espanyol -:-

ESPANJA: LaLiga2

20:30Malaga - La Coruna -:-
20:30R. Oviedo - Las Palmas -:-
22:45Huesca - Alcorcon -:-
22:45Ponferradina - Lugo -:-

FÄRSAARET: Faroe Islands Cup

17:30TB Tvoroyri - Fuglafjordur -:-
19:0007 Vestur Sorvagur - FC Suduroy -:-
21:00Argir - Undri -:-
21:00Klaksvik - HB Torshavn -:-
21:00Skala Itrottarfelag - Hoyvik -:-
21:00Streymur - Runavik -:-
21:00Toftir - Vikingur -:-
21:15Sandur - B36 Torshavn -:-

ISLANTI: Pepsideild

21:00Vikingur Reykjavik - Valur -:-
22:15Akranes - Kopavogur -:-
22:15Fjolnir - Grotta -:-
23:15Breidablik - Hafnarfjordur -:-

ISLANTI: Inkasso-deildin

21:00Thor Akureyri - Vestri -:-
22:15Grindavik - Keflavik -:-
22:30Leiknir F. - Throttur -:-

ISLANTI: Division 2

23:00Kari - Kordrengir 0:0

ITALIA: Serie A

20:30Fiorentina - Cagliari -:-
20:30Genoa - Napoli -:-
22:45AS Roma - Parma -:-
22:45Atalanta - Sampdoria -:-
22:45Bologna - Sassuolo -:-
22:45Torino - Brescia -:-

ITÄVALTA: Tipico Bundesliga - Europa Leaguen playoffit

21:30Austria Vienna - Altach -:-

JAPANI: J1 League

12:00C-Osaka - Shimizu -:-
12:00Vegalta Sendai - Urawa -:-
12:30Kashiwa - Yokohama FC -:-
13:00Hiroshima - Oita -:-
13:00Kashima - Sapporo -:-
13:00Sagan Tosu - Kobe -:-
13:00Yokohama M. - Shonan -:-
13:30Nagoya - G-Osaka -:-
13:30Tokyo - Kawasaki -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Drenica - Ferizaj -:-
18:00FC Ballkani - KF Llapi -:-
18:00Gjilani - Prishtina -:-

KREIKKA: Super League - Championship Group

19:15Aris - Olympiakos -:-
21:00PAOK - Panathinaikos -:-
21:30AEK - OFI Crete -:-

LATVIA: Optibet Virsliga

18:00BFC Daugavpils - RFS -:-
18:00Riga FC - Metta/LU -:-
20:00FK Liepaja - Valmiera -:-

MAAILMA: Ystävyysottelu

14:00III. Keruleti TVE (Hun) - Szentlorinc (Hun) -:-
15:00Indjija (Srb) - Sp. Subotica (Srb) -:-
18:00Club Brügge (Bel) - Beerschot VA (Bel) -:-
18:00Jarocin (Pol) - Sroda (Pol) -:-
18:00Lipany (Svk) - Bardejov (Svk) -:-
18:00Tatabanya (Hun) - Csakvari (Hun) -:-
18:45KV Mechelen (Bel) - RWDM (Bel) -:-
19:00Akron Togliatti (Rus) - Urozhay (Rus) -:-
19:00Radnik (Srb) - Dubocica (Srb) -:-
20:00ASV Geel (Bel) - St. Truiden (Bel) -:-

MEKSIKO: Copa por Mexico

03:00Atlas - Mazatlan FC 1:0
79'U.N.A.M. - Club America 0:0

MOLDOVA: Divizia Nationala

18:00Sfintul - S. Tiraspol -:-
20:30Petrocub - Dinamo-Auto -:-

MONGOLIA: Premier League

11:00Khangarid - Sumida Gepro -:-
14:30Mazaalainuud - Falcons -:-

PORTUGALI: Primeira Liga

21:00Boavista - Maritimo -:-
23:15Aves - Setubal -:-

PUOLA: Polish Cup

21:00Lech - Lechia Gdansk -:-

ROMANIA: Romanian Cup

20:00FCSB - Dinamo Bucuresti -:-

RUOTSI: Superettan

20:00GAIS - Dalkurd -:-
20:00Halmstad - Norrby -:-
20:00Ljungskile - Brage -:-
20:00Sundsvall - Västerås SK -:-
20:00Östers - Örgryte -:-

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

19:00Umeå IK N - Örebro N -:-

SLOVAKIA: Slovak Cup

19:00Slovan Bratislava - Ruzomberok -:-

SLOVENIA: Prva liga

19:00Aluminij - Bravo -:-
21:15Mura - Triglav -:-

SUOMI: Veikkausliiga

18:30FC Lahti - SJK -:-
18:30HJK - Haka -:-
18:30IFK Mariehamn - FC Honka -:-
18:30RoPS - HIFK -:-

SVEITSI: Super League

19:15Young Boys - Thun -:-
21:30Servette - Luzern -:-
21:30Sion - Basel -:-

SVEITSI: Challenge League

19:15Kriens - Aarau -:-

SYYRIA: Syria Cup

16:00Al-Ittihad - Al Taliya -:-
16:00Al Jaish - Tishreen -:-
16:00Al Karamah - Al Majd -:-
16:00Al-Mukharram - Al Wahda -:-
16:00Al Nawaeir - Al-Sahel -:-
16:00Foutoua - Al Jihad SC -:-
16:00Hurriya Aleppo - Al Shorta -:-
16:00Musfat Baniyas - Mork -:-

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Azam - Mwadui -:-
16:00Biashara Mara United - Ruvu Shooting -:-
16:00Kinondoni MC - Singida United -:-
16:00Mbao - Mtibwa Sugar -:-
16:00Mbeya City - Polisi Tanzania -:-
16:00Namungo - Simba -:-
16:00Ndanda - JKT Tanzania -:-

TANSKA: Superliga - Karsintalohko

19:00Horsens - Hobro -:-
19:00Randers - Esbjerg -:-
21:00Lyngby - Sonderjyske -:-
21:00Odense - Silkeborg -:-

TŠEKKI: 1. Liga - Championship Group

19:00Jablonec - Ostrava -:-
19:00Plzen - Liberec -:-
19:00Slavia Praha - Sparta Praha -:-

TŠEKKI: Division 2

18:00Trinec - Pardubice -:-

TURKKI: Super Lig

18:30Sivasspor - Yeni Malatyaspor -:-
18:30Trabzonspor - Antalyaspor -:-
21:00Alanyaspor - Galatasaray -:-
21:00Goztepe - Ankaragucu -:-

UKRAINA: Valioliiga - Karsintalohko

17:00SiirrettyKarpaty - Dnipro-1 -:-

UKRAINA: Ukrainian Cup

21:30Dynamo Kiev - Vorskla -:-

USA: NWSL Challenge Cup - Naiset

19:30Utah Royals N - Reign N -:-

VENÄJÄ: Premier League

18:00Orenburg - CSKA Moskova -:-
18:00Zenit - Sotshi -:-
20:30FK Rostov - Ufa -:-
20:30Spartak Moskova - Lok. Moskova -:-

VIRO: Meistriliiga

19:00Tallinna Kalev - Levadia -:-
19:00Tammeka - Legion -:-
19:00Tulevik - Flora -:-
19:30Narva - Paide -:-

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.