Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut
ITALIA: Serie A
19:30Salernitana - Verona 1:221:45Bologna - Juventus 3:3
ANGOLA: Girabola
10:00Sao Salvador - Bravos do Maquis 1:0ARGENTIINA: Liga Profesional
23:45Banfield - Huracan 1:123:45Talleres Cordoba - Atl. Tucuman 2:0
02:00Central Cordoba - Boca Juniors 2:4
ARGENTIINA: Primera Nacional
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano 1:121:30Almirante Brown - San Telmo 0:0
ARGENTIINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Acassuso 3:0ARGENTIINA: Primera C - Apertura
21:30Club Lujan - Leandro N. Alem 1:1ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Barrancas - Provincial 2:121:30Deportivo Metalurgico - Nautico Hacoaj 0:1
ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura
20:00Ferro N - Racing Club N 0:021:00River Plate N - Huracan N 1:0
ARMENIA: Valioliiga
16:00Van - Urartu 1:118:00Ararat - Alashkert 1:3
ARMENIA: First League
16:00BKMA 2 - Noah 2 2:016:00FC Gandzasar - Pyunik 2 5:4
16:00Lernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 3:0
BAHRAIN: Valioliiga
19:00Al-Rifaa - Manama Club 1:2BARBADOS: Premier League
01:00Paradise SC - UWI Blackbirds 1:303:30Wotton - Weymouth Wales 1:3
BELGIA: Jupiler League - Mestaruussarja
19:30Genk - Royal Antwerp 1:0BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
00:30Bolivar - Tomayapo 4:102:30Wilstermann - The Strongest 0:0
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
18:00Borac Banja Luka - Igman K. 4:318:00Sarajevo - Posusje 1:1
18:00Sloga Doboj - Siroki Brijeg 2:3
18:00Velez Mostar - GOSK Gabela 3:3
18:00Zrinjski - Tuzla City 4:0
18:00Zvijezda 09 - Zeljeznicar 0:5
BRASILIA: Serie A
00:30SiirrettyCuiaba - Internacional -:-00:30SiirrettyGremio - Bragantino -:-
BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
01:00Ferroviario - ABC 0:401:00SiirrettyYpiranga FC - SER Caxias -:-
BRASILIA: Serie D
23:00Concordia - Barra FC 1:023:00Crac Go - Anapolis 1:2
23:00Fluminense-PI - River-PI 2:0
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró 2:0
BRASILIA: Carioca C
21:00Uniao Central - Riostrense 1:0BRASILIA: Matogrossense 2
23:00Rondonopolis - Operario FC 3:323:00Sport Sinop - Juara 1:2
BRASILIA: Tocantinense U20 - Pudotuspelit
03:00Gurupi U20 - Araguacema U20 2:203:00Interporto U20 - Guarai SC U20 6:1
03:00SD Sparta U20 - Batalhao U20 1:2
BRASILIA: Brasileiro - Naiset
00:30Ferroviaria N - America Mineiro N 2:000:30SiirrettyInternacional N - Bragantino N -:-
23:30Fluminense N - Palmeiras N 2:0
BULGARIA: Parva Liga - Conference League Group
17:45Arda - CSKA 1948 Sofia 0:020:15Slavia Sofia - Botev Plovdiv 3:1
BULGARIA: Vtora liga
15:00Montana - Septemvri Sofia 0:215:00Strumska Slava - Dobrudzha 2:0
15:00Yantra Gabrovo - Marek 1:2
CHILE: Primera Division
00:30Colo Colo - Palestino 2:0CHILE: Primera B
03:30Rangers - U. De Concepcion 1:222:30SiirrettyS. Morning - Recoleta -:-
CHILE: Segunda Division
01:00Lautaro - Concon National 1:0COSTA RICA: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit
02:00Saprissa - San Carlos 4:0ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
23:30Aucas - U. Catolica 2:202:00Cumbaya - Barcelona SC 0:1
EGYPTI: Valioliiga
16:00El Masry - Enppi 0:019:00Arab Contractors - Pharco 1:1
19:00ZED - Al Ittihad 0:0
ENGLANTI: Valioliiga 2 - Pudotuspelit
21:00Reading U21 - Sunderland U21 3:4ja.ENGLANTI: Professional Development League - Pudotuspelit
21:00Sheffield Utd U21 - Swansea U21 4:2ESPANJA: LaLiga2
21:30Espanyol - R. Oviedo 2:121:30Villarreal B - Albacete 2:2
ETELÄ-KOREA: WK League - Naiset
13:00Gyeongju N - Changnyeong N 2:013:00Incheon Hyundai Steel N - Hwacheon N 2:2
13:00Seoul N - Sejong Sportstoto N 2:2
13:00Suwon FC N - Boeun Sangmu N 1:0
EUROOPPA: EM-kisat U17
18:00Serbia U17 - Ukraina U17 1:018:00Tanska U17 - Wales U17 2:0
20:30Kroatia U17 - Itävalta U17 0:0
20:30Kypros U17 - Tshekki U17 0:5
EUROOPPA: UEFA Regions' Cup - Karsinta - Alustava
18:45Vayk (Arm) - Albania (Am) (Eur) 0:4FÄRSAARET: Valioliiga
17:0007 Vestur Sorvagur - Streymur 2:017:00Fuglafjordur - Toftir 2:2
19:00HB Torshavn - B36 Torshavn 2:1
19:00Vikingur - Runavik 2:0
GAMBIA: GFA League
19:30Armed Forces - Fortune 1:219:30Bombada - Steve Biko 0:1
19:30TMT - Greater Tomorrow 1:1
19:30WAA Banjul - Falcons 0:1
GHANA: Division One League
18:00Rospak - Sefwi All Stars 1:018:00Still Believe - Home Stars 0:0
GRENADA: Premier Division
23:00Camerhogne - Mt. Rich 2:023:00SiirrettyFontenoy - St. John's -:-
23:00SiirrettyHurricanes - Camerhogne -:-
23:00SiirrettyQueens Park Rangers - Mt. Rich -:-
23:00Shamrock - Paradise 0:5
01:00St. John's - Hurricanes 1:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
23:30Municipal - Deportivo Mixco 2:0GUINEA: Ligue 1
19:00Milo FC - Flamme Olympique 1:0HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2. Vaihe
15:30America des Cayes - Baltimore 1:0HOLLANTI: KNVB Beker - Naiset
15:30Ajax N - Sittard N 3:1HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
03:00Olimpia - Marathon 3:1IRAK: Stars League
16:00Al-Hudod - Newroz 2:118:15Al Naft - Al-Qassim 3:2
IRLANTI: Premier Division
21:45St. Patricks - Shelbourne 1:222:00Shamrock Rovers - Derry City 1:0
IRLANTI: Division 1
21:45Wexford - Cobh Ramblers 1:1ISLANTI: Besta-deild karla
17:00Vestri - Vikingur Reykjavik 1:419:15Akureyri - Fylkir 4:2
20:00Hafnarfjordur - KR Reykjavik 1:2
ISLANTI: Lengjudeildin
17:00Grindavik - Grotta 2:217:00Vestmannaeyjar - Thor Akureyri 1:1
ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko
20:00Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 1:1ISRAEL: Liga Alef - Nousukarsinnat
19:00MS Tira - M. Kiryat Ata-Bialik 4:219:00SC Dimona - Shimshon Tel Aviv 3:2rp.
ITALIA: Serie B - Pudotuspelit
21:30Palermo - Venezia 0:1ITÄVALTA: 2. Liga
17:00Admira - First Vienna 0:317:00Amstetten - Horn 1:1
17:00Dornbirn - Leoben 2:1
17:00Floridsdorfer AC - Grazer 0:0
17:00Kapfenberg - Liefering 1:3
17:00Lafnitz - Ried 0:4
17:00St. Pölten - Bregenz 2:2
17:00Sturm Graz (Am) - Stripfing 2:0
ITÄVALTA: Regionalliga East
18:00Kremser - Wiener Viktoria 0:3ITÄVALTA: Wien
17:00Dinamo Helfort - A XIII-Auhof Center 3:0JAMAIKA: Valioliiga - Pudotuspelit
23:00Waterhouse - Arnett Gardens 1:502:30Mount Pleasant - Cavalier 1:2rp.
JORDANIA: Valioliiga
19:00Al Hussein - Al-Faisaly Amman 0:119:00Al Salt - Al Jalil 2:1
KANADA: Canadian Premier League
22:00HFX Wanderers - Valour 1:2KENIA: Valioliiga
15:00Talanta FC - KCB 0:215:00Ulinzi Stars - Murang'a 1:1
KIRGISIA: Premier Liga
14:30Ilbirs - Kyrgyzaltyn 2:1KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:30Junior - Pereira 2:304:00Millonarios - Bucaramanga 0:1
KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
23:00Orsomarso - Real Cartagena 0:0KOLUMBIA: Liga - Naiset
23:00Deportivo Pereira N - Santa Fe N 1:223:30Alianza N - Inter Palmira N 1:0
00:00Millonarios N - La Equidad N 3:1
LATVIA: Virsliga
17:30Grobina - Valmiera 0:219:00RFS - BFC Daugavpils 5:0
LIBANON: Valioliiga - Voittajien -vaihe
16:00Al Ahed - Al Ansar 0:316:00Bourj FC - Nejmeh SC 0:1
16:00Racing - Safa 1:1
LIBYA: Valioliiga
18:00Al Akhdar - Al Tahaddi 2:218:00Al-Nasr - Al Hilal Benghazi 6:3
LIETTUA: I Lyga
19:00Kauno Zalgiris 2 - FK Panevezys 2 2:0MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
12:00Turkki U16 - Tshekki U16 4:3rp.14:00Puola U16 - Wales U16 3:0
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
12:00Serbia U16 N - Suomi U16 N 1:212:00Slovakia U16 N - Italia U16 N 2:1rp.
MALI: Premiere Division
19:30Bougouba - Black Stars 4:319:30Djoliba - CO Bamako 3:1
19:30Koro - Bakaridjan 0:0
19:30USC Kita - US Bougouni 0:0
MAROKKO: Botola 2
19:00Dcheira - Ittifaq Marrakech 1:019:00Fes - Difaa El Jadidi 3:4
19:00Jeunesse - Chabab Atlas Khenifra 1:1
19:00Khouribga - Rapide Oued Zem 0:1
19:00Marrakech - Meknes 1:2
19:00RAC Casablanca - Stade Marocain 4:0
19:00Raja Beni Mellal - USM Oujda 2:0
19:00Sale - Chabab Benguerir 2:1
MAURITANIA: Ligue 1
20:30Nouadhibou - Kaedi 2:0MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit
03:00Cruz Azul - Monterrey 1:2MONGOLIA: Valioliiga
14:15Khovd - Bavarians 3:1MOSAMBIK: Mocambola
16:00Costa do Sol - Textafrica 4:1MYANMAR: MNL League Cup
12:30Kachin United - Glory Goal 1:112:30Shan Utd - Rakhine United 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Pudotuspelit
03:00Esteli U20 - Managua FC U20 3:0NIGER: Super Ligue
18:30ASFAN - Urana 2:018:30ASGNN - Akokana 5:2
NORJA: Eliteserien
18:00HamKam - Bodo/Glimt 1:018:00KFUM Oslo - Odd 0:0
18:00Kristiansund - Brann 2:2
18:00Lilleström - Fredrikstad 0:3
18:00Molde - Sarpsborg 08 2:4
18:00Sandefjord - Viking 0:3
18:00Strömsgodset - Haugesund 2:0
20:15Tromsø - Rosenborg 3:2
NORJA: Division 2 - Lohko 1
17:00Flekkeroy - Sotra 0:317:00Halden - Notodden 2:3
19:00Brattvag - Hodd 0:2
NORJA: Division 2 - Lohko 2
15:00Alta - Junkeren 5:015:00SK Gjovik-Lyn - Ull/Kisa 1:4
16:00Follo - Eidsvold 0:2
17:00Stjordals Blink - Grorud 2:2
20:00Skeid - Strømmen 2:1
NORJA: Division 3 - Lohko 1
16:00Loddefjord - Askoy 1:316:00Åsane 2 - Haugesund 2 1:1
NORJA: Division 3 - Lohko 2
16:00Mandalskameratene - Brodd 1:217:00Vindbjart - Sola 1:0
NORJA: Division 3 - Lohko 3
19:00Flint - Frigg 1:220:00Baerum Sportsklubb - Asker 1:4
NORJA: Division 3 - Lohko 4
16:00Melhus - Byåsen 2:217:00Tiller - Trygg/Lade 0:2
19:00Orkla - Surnadal 1:3
NORJA: Division 3 - Lohko 5
15:00Skedsmo - Gjellerasen 1:215:00Skjetten - Ready 5:1
16:00Lokomotiv Oslo - Traeff 2:0
17:00Spjelkavik - Lørenskog 2:2
NORJA: Division 3 - Lohko 6
14:00Skjervoy - Mjolner 5:014:30Ulfstind - Bodo/Glimt 2 7:1
17:00Harstad - Floya 2:4
19:00Honefoss - Elverum 2:0
NORJA: Toppserien - Naiset
15:30Kolbotn N - Brann N 2:616:00Arna-Bjørnar N - Vålerenga N 1:3
16:00RØA N - Lyn N 1:2
16:00Stabaek N - Asane N 3:2
20:05Rosenborg N - LSK Kvinner N 3:2
NORJA: Division 1 - Naiset
15:00Ålesund N - Avaldsnes N 1:1PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30General Caballero JLM - Sp. Luqueño 1:2PARAGUAY: Division Intermedia
00:00Resistencia - Rubio Nu 2:1PERU: Liga 1 - Apertura
23:30Los Chankas - Alianza Atl. 2:002:00Carlos Mannucci - Cesar Vallejo 0:0
04:00A. Lima - Deportivo Garcilaso 3:2
23:00Cajamarca - Sport Boys 2:4
PERU: Liga 2
23:15Llacuabamba - Pirata 4:021:00AD Cantolao - Moquegua 1:0
23:15Binacional - Comerciantes 2:0
PUOLA: Ekstraklasa
20:00Zaglebie - LKS Lodz 2:1PUOLA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Chrobry Glogow 0:1ROMANIA: Liga 1 - Karsinta
20:00Dinamo Bucuresti - Csikszereda M. Ciuc 2:0RUOTSI: Allsvenskan
20:00Djurgården - Halmstad 2:020:00Sirius - Västerås SK 0:0
20:10Häcken - Malmö 2:2
RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
20:00IFK Trelleborg - Högaborgs 3:1RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
20:45Sylvia - IFK Eskilstuna 6:0RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
20:00Hammarby N - Rosengård N 0:120:00Växjö DFF N - Kristianstad N 0:2
SAKSA: Oberliga Niedersachsen
13:00Eilvese - Eintracht Celle 2:417:00Bersenbrück - Egestorf-Langreder 1:0
17:00Bornreihe - VfL Oldenburg 1:3
17:00Emden - Ramlingen-Ehlershausen 4:2
17:00Hildesheim - Delmenhorst 3:0
17:00Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover 1:0
17:00Rotenburger SV - Vorsfelde 1:1
SAKSA: Oberliga Westfalen
16:00Clarholz - Siegen 2:216:00Eintracht Rheine - Erkenschwick 1:5
16:00Vreden - Bovinghausen 1:2
16:00Westfalia Rhynern - Sprockhovel 4:2
16:30Ennepetal - Münster 2 0:1
16:30Finnentrop/Bamenohl - ASC 09 Dortmund 2:4
16:30Schermbeck 2020 - Lotte 1:2
SAKSA: Oberliga Mittelrhein
16:00Bergisch Gladbach - Hürth 2:016:00Freialdenhoven - Hennef 4:1
16:00Siegburger - Porz 3:1
16:15Frechen - Germania Teveren 9:0
16:15Schafhausen - Königsdorf 2:3
16:30VfL Vichttal - Fortuna Köln II 4:0
SAKSA: Bundesliiga - Juniorit - Pudotuspelit
12:00Hertha Berlin U19 - Dortmund U19 3:4rp.SAKSA: Bundesliga - Naiset
16:301.FC Nürnberg N - Duisburg N 2:116:30Bayer Leverkusen N - Werder Bremen N 2:3
16:30Freiburg N - RB Leipzig N 2:1
16:30Hoffenheim N - Bayern München N 1:4
16:30Köln N - Eintracht Frankfurt N 0:1
16:30Wolfsburg N - SGS Essen N 6:0
SOMALIA: National league
15:30Raadsan - Jeenyo 0:0SURINAME: SML
23:30Inter Wanica - PVV 0:102:00SV Transvaal - Broki 6:0
SVEITSI: Super League - Mestaruussarja
19:00Servette - Young Boys 0:119:00Winterthur - St. Gallen 1:3
19:00Zürich - Lugano 2:1
SVEITSI: Challenge League
15:15Baden - Xamax 2:215:15Nyonnais - Aarau 4:3
15:15Sion - Schaffhausen 3:0
15:15Vaduz - Bellinzona 2:2
15:15Wil - Thun 0:3
SVEITSI: Super League - Naiset - Karsinta
18:00Wil N - Thun N 0:7TANSANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Mtibwa Sugar - Namungo 0:016:00Tanzania Prisons - Mashujaa 1:2
TANSKA: Superliga - Karsintalohko
15:00Lyngby - Viborg 3:115:00Vejle - Hvidovre IF 2:0
TANSKA: Superliga - Mestaruussarja
17:00Silkeborg - Bröndby 0:219:00Nordsjaelland - Midtjylland 3:3
TANSKA: 1. Division - Karsintalohko
14:00Naestved - Hillerod 1:316:00Koge - Helsingor 3:1
TRINIDAD JA TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd 1:023:00Defence Force - Eagles FC 5:1
23:00Point Fortin - Port Of Spain 0:3
23:00Police - Central FC 1:0
23:00Sando - La Horquetta 4:1
TURKKI: 1. Lig - Pudotuspelit
20:00Corum - Bodrumspor 1:1TURKKI: TFF 3. Lig - Pudotuspelit
16:00Aliaga - 52 Orduspor 1:1rp.16:00Erbaaspor - Kütahyaspor 2:0rp.
16:00Sebat Genclikspor - Mus Spor 0:3
20:00Elazigspor - Efeler 09 4:0
UNKARI: Merkantil Bank Liga
21:00Győr - Vasas 3:2UNKARI: NB I - Naiset - Pudotuspelit
16:45Ferencvaros N - Győr N 0:1URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Wanderers - Cerro Largo 1:021:00Liverpool M. - Miramar 2:1
USA: MLS Next Pro
00:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 1:402:00Inter Miami II - Carolina Core 1:2rp.
03:00Colorado Rapids 2 - Vancouver 2 3:2
03:00Town FC - Los Angeles FC II 1:0rp.
03:00Ventura County - Real Monarchs 2:0
USA: USL League One
01:00Spokane Velocity - Forward Madison 0:3USA: USL League Two
00:00Lane United - Midlakes United 3:100:00Tacoma Stars - Ballard 2:2
00:00West Seattle Junction - Portland U23 2:2
01:00Long Island - New Jersey Copa 2:1
01:00Miami - Sarasota Paradise 2:1
01:30Weston - Swan City 0:0
02:00Boston City - Vermont Green 0:3
02:00Buffalo - Toledo Villa 4:1
02:00Cedar - Manhattan 3:0
03:00St. Charles - Chicago City 5:1
05:00Davis Legacy - Marin 3:1
05:00Monterey Bay 2 - Glens SC 1:2
USA: NWSL - Naiset
00:00Sky Blue N - Chicago N 2:101:00Seattle Reign N - Orlando Pride N 2:3
UZBEKISTAN: Super League
17:00Din. Samarkand - Pakhtakor 1:117:00Termez Surkhon - Nasaf Qarshi 0:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:30Carabobo - Angostura 3:003:00Puerto Cabello - Portuguesa 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Academia Rey 1:023:00Trujillanos - Frontera 2:2
VENÄJÄ: Valioliiga
20:00Pari NN - CSKA Moskova 2:6VENÄJÄ: FNL
12:00SKA Khabarovsk - Alania Vladikavkaz 0:117:00Tjumen - Kamaz 2:0
17:45Arsenal Tula - Akron Togliatti 1:0
18:00Kuban - Khimki 0:1
18:00Neftekhimik - Leningradets 1:2
18:00Saratov - Volgar-Astrakhan 1:0
19:30Torpedo Moscow - Jaroslavl 1:1
VENÄJÄ: FNL 2 - Division B - Lohko 2
18:30Luki-Energiya - Tver 0:1VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Ba Ria Vung Tau 2:0YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League
17:10Al-Jazira - Emirates Club 2:017:10Khorfakkan - Al Sharjah 1:3
20:00Al Bataeh - Hatta 1:1
20:00Al-Wahda - Al-Ain 0:2
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.