REFRESH

Jalkapallo » Tänään » Lopputulokset

mainos

AASIA: AFC Championship U16

11:30Intia U16 - Iran U16 0:0
11:30Jordania U16 - Oman U16 2:2
15:45Indonesia U16 - Vietnam U16 1:1
15:45Jemen U16 - Pohjois-Korea U16 0:1

ARGENTIINA: Superliga

23:45Boca Juniors - River Plate 0:2

ARGENTIINA: Primera B Nacional

03:00Club Atletico Mitre - Agropecuario 2:1

ARGENTIINA: Torneo Federal A

02:00Villa Mitre - Deportivo Roca 1:0
02:15Sportivo Belgrano - Deportivo Maipu 0:0
02:30Desamparados - Racing Cordoba 1:1
03:00Boca Unidos - Antoniana 2:0

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

00:15San Jose - Blooming 4:1
02:30Oriente Petrolero - Royal Pari 1:0
mainos

BRASILIA: Serie A

00:00Sport Recife - Palmeiras 0:1
00:00Vitoria - Botafogo RJ 3:4
01:00Cruzeiro - Santos 2:1

CHILE: Primera Division

23:30Colo Colo - Antofagasta 3:4

CHILE: Primera B

23:00San Felipe - Cobreloa 0:1
02:00Rangers - Coquimbo 0:1

COSTA RICA: Primera Division - Apertura

00:00U.C.R. - Herediano 1:1
00:05Guadalupe - Zeledon 1:1

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF - Championship Group

23:00Moca - Atletico San Francisco 1:1
23:00Vega Real - Universidad O&M 0:5

ECUADOR: Serie A - Toinen vaihe

00:00Ind. del Valle - Dep. Cuenca 2:3

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00FAS - Metapan 0:1
00:00Municipal Limeno - Audaz 1:0
01:00Santa Tecla - Jocoro 2:0

ENGLANTI: Professional Development League

15:00Cardiff U23 - Millwall U23 2:2
15:00Crewe U23 - Birmingham U23 1:0
16:00Burnley U23 - Hull U23 0:3
16:00Charlton U23 - Watford U23 0:0

ETELÄ-AFRIKKA: Multichoice Diski

12:00Supersport U21 - Bloem Celtic U21 3:3
14:00Highlands U21 - Kaizer U21 0:0
16:00Orlando U21 - Mamelodi U21 1:1

GEORGIA: Erovnuli Liga

15:00Chikhura - Samtredia 2:0

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

23:00Arcahaie - Sud-Est 2:1
23:00Petit-Goave - Mirebalais 1:1
23:00Racing des Gonaives - Ouanaminthe 2:0
23:00Racing Haitien - Baltimore 1:0
23:00Real du Cap - Cavaly 2:2
23:00Valencia Leogane - Cosmopolites 0:1
01:00Capoise - Fica 3:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

00:00Juticalpa - Vida 3:1
00:30Real de Minas - Real Espana 1:0
01:00Motagua - CD Honduras 2:0
01:00Platense - Olimpia 0:0

INDONESIA: Liga 1

14:30Bali United - PS Tira 1:1

INDONESIA: Liga 2

11:00Martapura - PSBS Biak Numfor 1:0
11:00PSIM Yogyakarta - Semeru Fc Lumajang 2:0
11:30PSPS Riau - Perserang Serang 2:1
15:00Balikpapan - PSMP Mojokerto 3:2
15:00Persis Solo - Persik Kendal 1:0
16:30Persiraja Aceh - Padang 2:0

IRAK: Super League

15:30Al Diwaniya - Naft Al Junoob 1:0
15:30Al Karkh - Al Minaa 2:1
15:30Al Wasat - Baghdad 1:0

JAMAIKA: Premier League

23:30Dunbeholden - Montego Bay 0:1
23:30Humble Lions - UWI 0:1
23:30Mount Pleasant - Waterhouse 1:0
23:30Tivoli - Reno 2:1
01:00Cavalier - Arnett Gardens 2:1

JAPANI: J-League Division 2

09:00Kanazawa - Yamagata 1:0

JAPANI: Football Championships - Naiset

07:00Albirex Niigata N - C-Osaka N 2:1
07:00Vegalta Sendai N - Inac Kobe Leonesa N 1:5
08:00JEF United N - Nojima Stella N 2:1
09:00Parceiro Nagano N - Nippon Sport Science University N 3:0

KANADA: CSL

02:00Hamilton City - Brantford 2:1
02:00Ukraine United - CSC Mississauga 10:2
02:00Waterloo - Serbian W. E. 3:0
03:30Real Mississauga - Scarborough B. 1:4

KANADA: U Sports

23:00UBC Okanagan - Saskatchewan 1:1
23:00Victoria - Lethbridge 5:0

KIINA: Jia League

14:30Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 2:0

KOLUMBIA: Liga Aguila - Clausura

01:15Dep. Cali - Tolima 0:1
01:30Pasto - Petrolera 2:1
03:30Huila - Atl. Nacional 1:0

KOLUMBIA: Torneo Aguila

23:00Valledupar - Llaneros 0:0
23:15Real Cartagena - U. Magdalena 1:1
23:30Atletico F.C. - Barranquilla 1:1
02:00Real Santander - Bogota 1:1

MEKSIKO: Primera División - Apertura

00:00Guadalajara - Queretaro 1:1
02:00Santos Laguna - Veracruz 1:1
04:00Tigres - Monterrey 0:0

NICARAGUA: Primera Division - Apertura

00:00Diriangen - Ocotal 3:1
01:00Managua FC - Chinandega 1:2
04:00Juventus Managua - UNAN-Managua 2:1

NIGERIA: Aiteo Cup - Lohkovaihe

16:00Kano - Rivers United 3:2
16:00Kogi - Nasarawa 0:0
16:00Sunshine Stars - Supreme 0:0

NORJA: 2. divisioona - Lohko 1

15:30Stabaek 2 - Alta 1:1

NORJA: Division 3 - Group 1

15:00Molde 2 - Follo 1:0

OMAN: Professional League

16:20Al-Rustaq - Sohar 2:1

PANAMA: LPF - Apertura

02:00Arabe Unido - Alianza 1:0
02:00Miguelito - Deportivo Universitario 1:3
02:00Santa Gema - Costa del Este 1:2

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

00:35Nacional Asuncion - Cerro Porteno 0:3
02:40Dep. Capiata - Independiente F.B.C. 3:0

PERU: Primera División - Clausura

00:00U. de Deportes - U. San Martin 2:2

PERU: Segunda Division

23:00Cesar Vallejo - Alfredo Salinas 5:0
23:00Grau - Sport Loreto 6:2
23:30Cienciano - Willy Serrato 9:1
23:30Huaral - Hualgayoc 1:1
23:30Santa Rosa - Carlos Manucci 0:1
23:30Sport Victoria - Alianza Atl. 0:3

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00African Lyon - Mtibwa Sugar 0:2
16:00Mbao - Tanzania Prisons 1:0
16:00Ndanda - Stand U. 1:3

TŠEKKI: Nuorten liiga

12:00Ceske Budejovice U21 - Dukla Praha U21 0:0
14:00Liberec U21 - Sparta Praha U21 1:4
14:00Pribram U21 - Mlada Boleslav U21 2:3
15:00Trinec U21 - Zlin U21 1:1

UKRAINA: Druha Liga

16:30MFC Metalurh - Real Pharma 3:0

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:30Wanderers - Progreso 3:2

USA: MLS

02:00Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 3:0
02:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas 1:2

USA: USL

02:00Oklahoma City Energy - Sacramento Republic 0:0

VENEZUELA: Primera Divisioona - Clausura

23:00Estudiantes Caracas - Puerto Cabello 1:1
23:00Zulia - Metropolitanos 5:0
01:00Monagas - Caracas 2:0
02:00Lara - Estudiantes M. 2:2
02:00Zamora - Anzoategui 1:2

VENÄJÄ: PFL - South

15:00FC Akademia - Dynamo Stavropol 1:3

VENÄJÄ: Youth League

11:00Samara U21 - Krasnodar U21 3:2

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.

Siirry kosketusnäyttöversioon