REFRESH

Jalkapallo » Eilen » Kaikki ottelut

ALBANIA: First Division - Nousuryhmä

16:00Korabi Peshkopi - Burreli 1:1
16:00Vora - Din. Tirana 0:2

ALGERIA: Coupe de la Ligue

00:30Belouizdad - Magra 0:1rp.
00:30JS Kabylie - Hussein Dey 2:0
00:30Saoura - Skikda 4:0
00:30Setif - Tlemcen 1:2
00:30USM Alger - MC Alger 2:0

ANDORRA: Primera Divisió - Championship Group

17:30Atletic Escaldes - Sant Julia 0:1
17:30Inter Escaldes - FC Santa Coloma 1:1

ANDORRA: Primera Divisió - Karsintalohko

12:30Carroi - UE Santa Coloma 3:2
12:30UE Engordany - Penya 4:3

ANGOLA: Girabola

17:00Santa Rita - Progresso 1:1
17:30Desportivo Huila - Cuando Cubango 3:0
18:00Wiliet - Primeiro de Agosto 1:1

ARGENTIINA: Copa de la Liga Profesional

00:00Patronato - Boca Juniors 1:0
16:00Arsenal Sarandi - Central Cordoba 1:1
18:10Argentinos Jrs - Estudiantes 2:0
20:30Platense - Rosario 4:1
20:30Racing Club - San Lorenzo 2:0
20:30River Plate - Aldosivi 4:1
00:00Colon - Union Santa Fe 1:1
00:00Huracan - Independiente 1:3
00:00Lanus - Talleres Cordoba 1:0

ARGENTIINA: Primera Nacional

20:00Gimnasia Jujuy - Barracas Central 2:1
21:00Almagro - San Martin S.J. 0:1
21:00Santamarina - Villa Dalmine 2:0
21:30Agropecuario - CA Estudiantes 0:0
21:30Temperley - Atletico Atlanta 0:3
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Chacarita Juniors 1:1

ARGENTIINA: Torneo Federal

21:00Sol de Mayo - Juventud Unida Universitario 2:1
21:30Ciudad Bolivar - Cipolletti 0:2
21:30Deportivo Madryn - Sansinena 1:0
21:30Douglas Haig - Boca Unidos 1:2
21:30Olimpo - Desamparados 0:1
21:30Racing Cordoba - Gimnasia y Tiro 2:0
21:30Union Sunchales - Defensores Belgrano VR 1:0
21:45Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia 0:1
22:00Club Sportivo Penarol - Villa Mitre 1:1
22:00Gimnasia E.R. - CDJU Gualeguaychu 2:1
22:00Huracan Las Heras - Camioneros Buenos Aires 1:0
22:00Independiente Chivilcoy - Circulo Deportivo 2:1
22:30Central Norte - Sportivo Belgrano 1:1

ARGENTIINA: Primera B - Apertura

21:30Fenix - Comunicaciones 1:2

ARGENTIINA: Primera C - Apertura

21:30Claypole - Club Lujan 0:0
21:30Ituzaingo - Sportivo Italiano 0:2
21:30Real Pilar - Midland 2:0

ARGENTIINA: Primera D - Apertura

21:30Def. de Cambaceres - Liniers 1:1
21:30Lugano - CSR Espanol 2:1
21:30Puerto Nuevo - Deportivo Muniz 2:0

ARGENTIINA: Primera A - Naiset - Apertura

17:00Estudiantes N - Huracan N 3:3
17:00Platense N - River Plate N 0:6

ARMENIA: Premier League

11:00Noah - Lori 3:0
16:00PeruutettuGandzasar - Shirak -:-

ARMENIA: First League

15:00Shirak 2 - Pyunik 2 0:3
15:00West Armenia - Ararat-Armenia 2 0:1

ARUBA: Division di Honor

01:00La Fama - Britannia 2:0
03:00Caravel - Deportivo Nacional 2:3

AUSTRALIA: A-League

09:00SiirrettyMacarthur FC - Wellington Phoenix -:-
09:05Melbourne City - Brisbane Roar 3:2
11:10Perth - Melbourne Victory 2:1

AUSTRALIA: NPL ACT

08:00Gungahlin - Monaro Panthers 2:3
08:00Tigers FC - Canberra Olympic 5:0
08:00Tuggeranong Utd - West Canberra Wanderers 1:1

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

07:30Broadmeadow - Adamstown Rosebud 3:0
07:30Edgeworth E. - Weston Workers 2:0
09:30Maitland - Valentine 4:0

AUSTRALIA: NPL NSW

07:30Wollongong Wolves - Sutherland 3:2
08:00Northbridge Bulls FC - Druitt Town Rangers 2:2
08:00Rockdale - Sydney U21 4:1
09:00Sydney Olympic - Blacktown 1:2

AUSTRALIA: NPL Queensland

11:00Olympic FC - Brisbane Strikers 10:0

AUSTRALIA: NPL Victoria

08:00Heidelberg - St Albans 1:1
10:00Oakleigh - Dandenong 3:2

AUSTRALIA: Brisbane Premier League

10:00Centenary Stormers - The Lakes FC 2:5

AZERBAIDŽAN: Premier League

17:00Zira - Gabala 0:0
19:15Sabah Baku - Qarabag 0:4

BELGIA: Jupiler League - Conference League Group

17:00KV Mechelen - Oostende 5:3

BENIN: Ligue 1 - Championship Group

18:00AS Cotonou - Dragons 0:1
18:00Dynamo Parakou - Damissa 0:0
18:00Eternel - Ayema 0:0
18:00Hodio - Bembereke 2:1

BENIN: Ligue 1 - Karsintalohko

18:00ASPAC - Djeffa 1:1
18:00ASVO - JAC 0:0
18:00Dynamique Djougou - Espoir 1:3
18:00Dynamo Abomey - Pantheres 1:1
18:00Taneka - Energie Sports 2:1

BOLIVIA: Division Profesional

00:15San Jose - Bolivar 0:5
02:30Independiente Petroleros - Palmaflor 2:0
22:00Nacional Potosi - Guabira 2:1
00:15J. Wilstermann - Always Ready 5:2

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

18:00Hadzici - Jedinstvo Bihac 1:0
18:00Vis Simm-Bau - GOSK Gabela 1:1

BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Kozarska Dubica - Zvijezda 09 0:1

BRASILIA: Campeonato Alagoano - Pudotuspelit

23:00CSE - CSA 1:1
22:00Alianca - CRB 0:1

BRASILIA: Campeonato Amazonense - Pudotuspelit

23:05Manaus - Nacional-AM 3:1
22:30Princesa Solimoes - Sao Raimundo AM 3:2

BRASILIA: Campeonato Baiano - Pudotuspelit

22:00Alagoinhas - Juazeirense 2:1
00:00Bahia - Bahia De Feira 1:0

BRASILIA: Campeonato Brasiliense - Kolmas vaihe

21:30Ceilandia - Brasiliense 1:1
21:30Gama - Luziania 3:1

BRASILIA: Campeonato Capixaba - Pudotuspelit

00:30Rio Branco ES - Serra 1:0
21:00Real Noroeste - Estrela do Norte 1:0
00:30Vitoria ES - Vilavelhense 3:1

BRASILIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - Pudotuspelit

03:05Flamengo - Volta Redonda 4:1
22:00Fluminense - Portuguesa RJ 3:1

BRASILIA: Campeonato Carioca - Taca Rio

00:00Nova Iguacu - Botafogo RJ 0:1

BRASILIA: Campeonato Catarinense - Pudotuspelit

22:00Figueirense - Chapecoense-SC 3:1

BRASILIA: Campeonato Cearense - Toinen vaihe

03:00Fortaleza - Ferroviario 0:0
21:30Atletico-CE - Crato 7:1
21:30Pacajus - Icasa 3:0
22:00Caucaia - Ceara 1:6

BRASILIA: Campeonato Gaucho - 1. vaihe - Pudotuspelit

01:00Internacional - Juventude 4:1
22:00Gremio - SER Caxias 2:0

BRASILIA: Campeonato Goiano - Pudotuspelit

22:00Aparecidense - Vila Nova 0:1
00:30Atletico GO - Gremio Anapolis 2:2rp.

BRASILIA: Campeonato Maranhense - Pudotuspelit

01:00Sampaio Correa - Pinheiro 1:0rp.

BRASILIA: Campeonato Matogrossense - Pudotuspelit

16:00Cuiaba Esporte - Acao 2:0

BRASILIA: Campeonato Mineiro - Pudotuspelit

22:00America MG - Cruzeiro 3:1

BRASILIA: Campeonato Paraense - Pudotuspelit

16:00Tuna Luso - Remo 1:1
21:30Castanhal - Paysandu 0:0

BRASILIA: Campeonato Paraibano

22:00Atl. Cajazeirense - Sousa 0:1

BRASILIA: Campeonato Paranaense

00:00Operario - Cianorte 3:0
00:00Athletico-PR - Maringa FC 2:2
00:00Londrina - Coritiba 1:0

BRASILIA: Campeonato Paulista

22:00Botafogo SP - Bragantino 1:1
22:00Corinthians - Novorizontino 2:1
22:00Internacional de Limeira - Guarani 1:0
22:00Ituano - Santo Andre 0:1
22:00Mirassol - Sao Paulo 1:1
22:00Ponte Preta - Palmeiras 0:3
22:00Santos - Sao Bento 2:0
22:00Sao Caetano - Ferroviaria 0:3

BRASILIA: Campeonato Pernambucano - Karsintalohko

21:00Central SC - Sete de Setembro 0:0

BRASILIA: Campeonato Pernambucano - Pudotuspelit

22:00Nautico - Santa Cruz 2:1

BRASILIA: Campeonato Piauiense

15:00Fluminense-PI - Picos 2:1
21:45AE Altos - Parnahyba 3:1
21:45Flamengo PI - Tiradentes-PI 2:1
21:45Julho Esporte - River-PI 0:0

BRASILIA: Campeonato Potiguar - Toinen vaihe

21:00Potiguar - Assu RN 2:0
22:00CE Forca E Luz - ABC 1:6

BRASILIA: Campeonato Rondoniense

22:30Guapore - Uniao Cacoalense 1:1
22:30Porto Velho - Genus 1:0
22:30Real Ariquemes - Rondoniense 1:0
23:00Barcelona RO - Ji-Parana 3:2

BRASILIA: Campeonato Roraimense - Ensimmäinen vaihe

23:00Atl. Roraima - Sao Raimundo RR 0:3
01:00Rio Negro - Nautico FC 1:0

BRASILIA: Campeonato Sergipano - Pudotuspelit

22:00Itabaiana - Lagarto 0:2

BRASILIA: Campeonato Sul-Matogrossense - Toinen vaihe

22:00Uniao - Operario MS 1:4

BRASILIA: Copa do Brasil U20

17:00Avai U20 - ABC U20 1:3rp.
21:00EC Sao Jose U20 - Botafogo U20 1:1
21:00Vasco U20 - Sao Raimundo RR U20 4:2
22:00Nautico U20 - Palmeiras U20 1:2

BRASILIA: Brasileiro - Naiset

02:00Ferroviaria N - Avai Kindermann N 1:0
02:00Sao Paulo N - Internacional N 2:0
21:00Flamengo N - Sao Jose N 2:2
21:00Napoli N - Minas ICESP N 0:0
23:00Cruzeiro N - Botafogo RJ N 1:1

BULGARIA: Parva Liga - Europa Leaguen lohko

18:30Cherno More - Tsarsko Selo 3:3
20:45Botev Plovdiv - Levski 0:1

BULGARIA: Third League - South-East

18:00Levski Karlovo - Nesebar 0:0
18:00Sokol Markovo - Gorski Izvor 1:0

BULGARIA: Third League - North-East

17:00Chernolomets - Ludogorets III 2:1
17:00Dobrich - Dorostol 2:4
17:00Topolite - Dunav Ruse 1:3

BULGARIA: Third League - North-West

15:00Tryavna - Akademik Svishtov 0:2
18:00Bdin Vidin - Mezdra 4:1
18:00Etar II - Partizan Cerven Brjag 0:1
18:00OFK Levski - Parva Atomna 2:1
18:00Sevlievo - Pavlikeni 3:1
18:00Spartak Pleven - Levski Lom 0:1
18:00Vihar Slavyanovo - Drenovets 0:0
18:00Yantra Polski Trambesh - Peshtera Galata 4:0

BURKINA FASO: Premier League

19:00Royal - AS Douanes 1:3
19:00Salitas - ASEC Koudougou 0:0

BURUNDI: Coupe du President

16:00Flambeau du Centre - Garage Express 1:0
16:00Le Messager Ngozi - Bumamuru 1:0
16:00Olympic S. - Musongati 0:1

CHILE: Primera Division

01:00S. Wanderers - Melipilla 0:3
03:30Colo Colo - Palestino 1:2
19:00Curico Unido - Huachipato 2:2
22:30Antofagasta - U. De Chile 1:2

CHILE: Primera B

19:00Deportes Iquique - San Luis 0:0
23:00SiirrettyLautaro - Copiapo -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Pudotuspelit

20:00Guanacasteca - Puntarenas FC 2:2

DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF

23:00Moca - Vega Real 1:1
00:00San Cristobal - Delfines Del Este 1:1
23:00Jarabacoa - Universidad O&M 1:1

ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe

23:30Ind. del Valle - LDU Quito 3:1
02:30SiirrettyBarcelona SC - Emelec -:-
21:00Mushuc Runa - U. Catolica 2:6
23:30Delfin - Olmedo 2:4

EGYPTI: Premier League

22:30El Gaish - Ghazl El Mahallah 3:1
22:30El Masry - Misr Elmaqasah 0:0
22:30Enppi - Al Ittihad 0:0
22:30Pyramids - Ceramica Cleopatra 2:4

EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit

04:15Metapan - Luis Angel Firpo 1:3
00:0011 Deportivo - Santa Tecla 1:2
00:00Municipal Limeno - FAS 2:2rp.
00:15Alianza FC - Aguila 2:1

ENGLANTI: Valioliiga

14:00Wolves - Brighton 2:1
16:05Aston Villa - Manchester Utd 1:3
18:30West Ham - Everton 0:1
21:00Arsenal - West Bromwich 3:1

ENGLANTI: League One

14:00Blackpool - Bristol Rovers 1:0
14:00Charlton - Hull 1:0
14:00Crewe - Shrewsbury 3:2
14:00Doncaster - Peterborough 1:4
14:00Gillingham FC - Plymouth 1:0
14:00Ipswich - Fleetwood 3:1
14:00Lincoln - AFC Wimbledon 0:0
14:00Milton Keynes - Rochdale 0:3
14:00Oxford Utd - Burton 4:0
14:00Portsmouth - Accrington 0:1
14:00Sunderland - Northampton 1:1
14:00Wigan - Swindon 3:4

ENGLANTI: Super League - Naiset

16:30Arsenal N - Aston Villa N 0:0
16:30Birmingham N - Tottenham N 0:1
16:30Brighton N - Bristol City N 3:1
16:30Chelsea N - Reading N 5:0
16:30Manchester Utd N - Everton N 2:0
16:30West Ham N - Manchester City N 0:1

ESPANJA: LaLiga

15:00Getafe - Eibar 0:1
17:15Valencia - Valladolid 3:0
19:30Villarreal - Celta Vigo 2:4
22:00Real Madrid - Sevilla 2:2

ESPANJA: LaLiga2

15:00Mirandes - Fuenlabrada 2:1
17:00R. Oviedo - Sabadell 2:1
19:15Cartagena - Castellon 1:0
19:15Logrones - Girona 1:4

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1 - Karsintalohko

13:00Coruxo - Lealtad 2:1
18:00Guijuelo - Covadonga 3:1
18:00Pontevedra - Gijon B 1:2
18:00Salamanca - R. Oviedo B 4:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1 - Nousuryhmä

13:00Burgos CF - Celta Vigo B 1:0
13:00Leonesa - Zamora 2:3
13:00Valladolid Promesas - Unionistas 2:1

ESPANJA: Segunda Division B - Group 1 - Toinen vaihe

13:00Marino de Luanco - Ferrol 0:1
13:00Numancia - La Coruna 1:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2 - Karsintalohko

18:00Alaves B - Ejea 0:1
18:00Portugalete - Izarra 0:1
19:00Barakaldo - Mutilvera 1:1

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2 - Nousuryhmä

13:00Calahorra - Amorebieta 0:0
13:00SD Logrones - Ath. Bilbao B 1:0
13:00Tudelano - R. Sociedad B 1:2

ESPANJA: Segunda Division B - Group 2 - Toinen vaihe

18:00Arenas Club - Ebro 0:0
19:00Racing Santander - Tarazona 0:1
19:00Real Union - Osasuna B 0:1

ESPANJA: Segunda Division B - Group 3 - Karsintalohko

12:45Espanyol B - Orihuela 2:1
13:00L'Hospitalet - Pena Deportiva 0:1
13:00Prat - Atzeneta 2:2
18:00Olot - Valencia B 1:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 3 - Nousuryhmä

13:00Alcoyano - Andorra 2:3
13:00Ibiza - Gimnastic 4:0
13:00Villarreal B - Barcelona B 3:4

ESPANJA: Segunda Division B - Group 3 - Toinen vaihe

13:00Cornella - La Nucia 2:1
18:00Llagostera - Levante B 2:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 4 - Karsintalohko

14:00Las Palmas B - Yeclano 4:2
19:00Huelva - Ejido 1:2
21:00Marbella - Granada B 0:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 4 - Nousuryhmä

13:00Betis B - San Fernando 2:1
13:00Linares - Sanluqueno 1:0
13:00UCAM Murcia - Algeciras 1:2

ESPANJA: Segunda Division B - Group 4 - Toinen vaihe

13:00Cordoba - Cadiz B 2:1
13:00Murcia - Tamaraceite 2:1
13:00Sevilla B - Linense 3:1

ESPANJA: Segunda Division B - Group 5 - Karsintalohko

13:00Atl. Madrid B - Villarrubia 2:2
13:00Las Rozas - Socuellamos 0:0
13:00Poblense - Melilla 0:0
18:00Getafe B - Villarrobledo 2:1

ESPANJA: Segunda Division B - Group 5 - Nousuryhmä

13:00Badajoz - San Sebastian Reyes 1:1
13:00CF Talavera - Real Madrid B 2:4
13:00Extremadura UD - Internacional de Madrid 1:0

ESPANJA: Segunda Division B - Group 5 - Toinen vaihe

13:00Merida AD - Baleares 1:0
13:00Villanovense - Rayo Majadahonda 0:2
19:00Don Benito - Navalcarnero 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 1 - Karsintalohko

13:30Pontellas - Viveiro 2:3
18:15Barco - Arzua 1:1
18:30Ourense CF - Paiosaco 4:1
18:30Ribadumia - Fisterra 1:2
19:00Atios - Agrupacion Estudiantil 2:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 1 - Nousuryhmä

18:00Arenteiro - Bergantinos 1:0
19:00SiirrettyAlondras - Polvorin -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 1 - Toinen vaihe

19:00CD Choco - Silva SD 6:0
19:00Estradense - Racing Club Villalbes 2:0
19:00Rapido de Bouzas - Dep. Fabril 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 2 - Karsintalohko

12:45Condal - Aviles Stadium 2:3
13:00Club Siero - Mosconia 0:3
19:00Valdesoto - SD Navarro CF 1:2
19:15CD Colunga - Vallobin 4:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 2 - Nousuryhmä

18:00EI San Martin - Llanera 2:1
18:00L'Entregu - Union Club Ceares 0:2
18:00Llanes - Real Aviles 2:3

ESPANJA: Tercera Division - Group 2 - Toinen vaihe

18:00Basico Urraca - Gijon Industrial 1:4
18:00Real Titanico - Lenense 1:3
18:00Tuilla - Caudal Deportivo 3:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 3 - Karsintalohko

13:00Guarnizo - CD Barquereno 3:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 3 - Nousuryhmä

18:00Torrelavega - Cayon 2:0
18:00Tropezon - Racing Santander B 0:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 3 - Toinen vaihe

18:30Vimenor - Textil Escudo 4:1
19:00SiirrettySelaya - Atletico Albericia -:-
19:00SiirrettyUC Cartes - UD Samano -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Karsintalohko

17:30SiirrettyTolosa FC - Santurtzi -:-
18:30Somorrostro - Sodupe 2:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Nousuryhmä

18:30Sestao - Pasaia 2:1
20:00Real Sociedad C - CD Vitoria 2:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 4 - Toinen vaihe

12:15Santuxu - Basconia 0:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 5 - Karsintalohko

13:00Montanesa - UE Sants 0:4
13:00Pobla Mafumet - Peralada 2:1
17:30Valls - Horta 2:1
18:00SiirrettyIgualada - UE Figueres -:-

ESPANJA: Tercera Division - Group 5 - Nousuryhmä

13:30Vilafranca - Cerdanyola 2:1
19:00CE Europa - Girona B 3:1
19:00Terrassa - Granollers 3:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 5 - Toinen vaihe

13:00Castelldefels - Grama 2:1
13:00CE Manresa - Sant Andreu 0:0
13:00San Cristobal CP - Vilassar de Mar 1:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 6 - Karsintalohko

12:45Villajoyosa - Acero 0:0
18:00Novelda CF - Torrent 1:3
19:00Crevillente - Vilamarxant 1:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 6 - Nousuryhmä

19:00CF Intercity - Roda 0:0
19:00Eldense - Alzira 0:0
19:00Ilicitano - Saguntino 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 6 - Toinen vaihe

19:00Jove - Silla CF 0:2
19:00Olimpic Xativa - Villarreal C 0:4

ESPANJA: Tercera Division - Group 7 - Karsintalohko

12:30Atletico Pinto - Complutense 0:0
12:30El Alamo - Villanueva 1:1
12:30Real Aranjuez - San Fernando 1:0
12:30Villaverde San Andres - Santa Ana 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 7 - Nousuryhmä

12:30Alcorcon B - Moratalaz 0:1
12:30CD Mostoles - Vallecano B 4:0
12:30Leganes B - Union Adarve 1:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 7 - Toinen vaihe

12:30Carabanchel - Flat Earth 2:0
12:30Parla - Pozuelo de Alarcon 1:1
12:30Trival Valderas - AD Torrejon 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 8 - Karsintalohko

18:00Bupolsa - Salamanca B 1:0
18:00Cebrerena - Santa Marta Tormes 0:2
18:00La Granja - Becerril 0:0
18:00Real Burgos CF - Penaranda 0:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 8 - Nousuryhmä

18:00G. Segoviana - Cristo Atletico 2:0
19:00Burgos Promesas - Leonesa B 1:0
19:00Numancia B - Atl. Astorga 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 9 - Karsintalohko

13:00Estepona - Maracena 1:0
13:15CD Alhaurino - CP Almeria 1:0
18:00Motril - Atletico de Porcuna 1:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 9 - Nousuryhmä

19:30El Palo - Torredonjimeno 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 9 - Toinen vaihe

13:00Alhaurin - Huetor Tajar 0:3
13:00Juventud Torremolinos - CD Torreperogil 1:1
13:00Malaga B - Huetor Vega 3:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 10 - Karsintalohko

13:00SiirrettyCastilleja CF - Arcos CF -:-
13:00CD Gerena - Lebrijana 5:0
13:00La Palma - Conil 3:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 10 - Nousuryhmä

19:30Puente Genil - Xerez D.F.C. 2:4

ESPANJA: Tercera Division - Group 10 - Toinen vaihe

13:00CD Utrera - Antoniano 1:1
19:00Pozoblanco - Rota 1:3

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Karsintalohko

19:00Llosetense - Cardassar 2:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Nousuryhmä

13:00Formentera - Ibiza Islas Pitiusas 1:1
19:30Platges de Calvia - Constancia 0:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 11 - Toinen vaihe

13:00Mallorca B - Collerense 5:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Karsintalohko

13:00Tacoronte - Villa Santa Brigida 2:0
14:00Atl. Victoria - UD Guia 2:1
14:00Vera - Arucas 3:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Nousuryhmä

13:30Atl. Paso - Las Palmas C 2:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 12 - Toinen vaihe

14:00CD Buzanada - Union Viera 3:1
14:00Tenerife B - Gran Tarajal 0:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 13 - Karsintalohko

11:15EDMF Churra - CAP Ciudad de Murcia 1:1
12:30Minerva - Muleno 2:1
13:00EG El Palmar CF - Lorca FC 7:1
13:30Plus Ultra - Huercal-Overa 0:1
19:00Olimpico de Totana - Deportiva Minera 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 13 - Nousuryhmä

18:00Real Murcia B - Cartagena B 1:2
19:30Aguilas FC - Mar Menor 1:0
20:00Pulpileno - Racing Murcia 1:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 13 - Toinen vaihe

12:00UD Los Garres - Cartagena FC 0:0
12:30Bullense - La Union 1:1
19:00UCAM Murcia B - Mazarron CF 4:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 14 - Karsintalohko

12:00Chinato - RCP Valverdeno 0:0
13:00Campanario - Olivenza 1:2
13:00CD Calamonte - Trujillo 0:3
19:00Valdivia - Fuente de Cantos 3:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 14 - Nousuryhmä

19:00Jerez CF - Moralo 3:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Karsintalohko

17:30Pena Azagresa - CD Corellano 2:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Nousuryhmä

18:00Cirbonero - Beti Kozkor 1:1
18:00Pena - Valle Egues 2:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 15 - Toinen vaihe

18:00CD Cantolagua - Burlades 0:3
18:00Murchante - Huarte 2:3

ESPANJA: Tercera Division - Group 16 - Karsintalohko

18:00Calasancio - Vianes 0:4
18:00Pradejon - Agoncillo 3:1
18:00River Ebro - Villegas 2:0
18:00Tedeon - Comillas 3:2
18:30CCD Alberite - Berceo 2:2

ESPANJA: Tercera Division - Group 16 - Nousuryhmä

18:00Logrones Promesas - Varea 3:0
18:00Naxara - Anguiano 2:2
18:00Racing Rioja - Alfaro 1:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 16 - Toinen vaihe

18:00Casalarreina - CDFC Calzada 3:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 17 - Karsintalohko

13:00Sabinanigo - Atletico Monzon 1:2
18:00Almudevar - Tamarite 2:2
18:00Robres - Valdefierro 2:1
18:30Epila - Fraga 1:1
18:30Villanueva CF - Carinena 1:5
19:00Sarinena - San Juan Zaragoza 3:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 17 - Nousuryhmä

18:30Brea - Huesca B 1:0
18:30Cuarte - Teruel 0:0
18:30Utebo FC - Belchite 97 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 17 - Toinen vaihe

18:30Barbastro - CF Illueca 2:1
18:30Borja - Zaragoza B 1:1
18:30Calamocha - Binefar 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 18 - Karsintalohko

12:30Illescas - La Solana 1:0
19:00Pedroneras - Atl. Ibanes 0:1

ESPANJA: Tercera Division - Group 18 - Nousuryhmä

19:00Marchamalo - Albacete B 0:1
19:00Toledo - Quintanar 6:0
19:00Torrijos - Puertollano C.F. 1:0

ESPANJA: Tercera Division - Group 18 - Toinen vaihe

19:00Guadalajara - Ciudad Real 2:0
19:00Tarancon - La Roda 0:0

ESPANJA: Primera Division - Naiset

12:00Sevilla N - La Coruna N 3:1
13:00Huelva N - EDF Logrono N 3:1
13:00Madrid C. N - Atletico Madrid N 0:1
13:00Santa Teresa N - Valencia N 0:1
13:30Tenerife N - Barcelona N 0:1
14:30Espanyol N - Levante N 1:1
17:30Athletic Bilbao N - Real Sociedad N 2:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

13:30Manzini Sea Birds - Milling Hotspurs 1:0
13:30SiirrettyMbabane Swallows - Moneni Pirates -:-
13:30Young Buffaloes - Denver 1:0
16:00Green Mamba - Mhlume 2:1
16:00Mbabane Highlanders - Black Swallows 5:0
16:00Tambankulu - Manzini Wanderers 1:1
16:00Tinyosi - Royal Leopards 1:2

ETELÄ-AFRIKKA: Premier League

16:00TS Galaxy - Mamelodi 0:1

ETELÄ-AFRIKKA: GladAfrica Championship

16:00Cape Town All Stars - Steenberg United 0:0
16:00Polokwane - Bizana Pondo Chiefs 2:0
16:00Richards Bay - JDR Stars 1:2

ETELÄ-AFRIKKA: Diski Challenge

10:30Maritzburg Utd U23 - Cape Town City U23 1:2
11:00Amazulu U23 - Stellenbosch U23 2:1
11:00Bloem Celtic U23 - Black Leopards U23 2:0
11:00Chippa United U23 - Supersport U23 3:2
11:00Orlando U23 - Baroka U23 4:1
11:00Tshakhuma U23 - Mamelodi U23 0:6
13:00Golden Arrows U23 - TS Galaxy U23 1:2
13:00Kaizer U23 - Swallows U23 3:1

ETELÄ-KOREA: K League 1

10:30Jeonbuk - Suwon 1:3
12:00SiirrettyUlsan Hyundai - Seongnam -:-

ETELÄ-KOREA: K League 2

10:00Gyeongnam - Jeonnam 0:2
12:30SiirrettyAsan - Seoul E. -:-

ETELÄ-KOREA: K3 League

08:00Pyeongtaek Citizen - Changwon 1:1
09:00Hwaseong - Gyeongju KHNP 2:3

FÄRSAARET: Premier League

17:00HB Torshavn - Toftir 1:0
17:00Klaksvik - B36 Torshavn 4:0
17:00TB Tvoroyri - Streymur 1:1
17:00Vikingur - Fuglafjordur 5:1

GAMBIA: GFA League

23:30Fortune - Hawks 1:0
01:30Banjul Utd - Ports Authority 1:0
00:00Wallidan - Marimoo 2:0

GHANA: Valioliiga

18:00Aduana Stars - Berekum Chelsea 1:0
18:00Ashanti Gold - Eleven Wonders 1:1
18:00HylättyEbusua Dwarfs - Legon Cities 0:1
18:00Inter Allies - Elmina Sharks 2:0
18:00Karela - Bechem United 2:1
18:00Liberty - Medeama 0:0
21:00Hearts Of Oak - King Faisal 2:0

GIBRALTAR: National League - Championship Group

17:00Mons Calpe - Lincoln 0:4

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit

00:00Guastatoya - Sanarate 4:1
03:00Comunicaciones - Sacachispas 1:0
20:00Municipal - Iztapa 0:0
23:00Santa Lucia - Coban Imperial 3:0

GUINEA: Ligue 1

17:30Kamsar - ASFAG -:-
17:30Wakriya - Fello Star 4:1

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

01:00Arcahaie - Rivartibonitienne 0:0
01:00Real du Cap - Tempete 2:0
23:00SiirrettyAmerica des Cayes - Cavaly -:-
23:00Ouanaminthe - Juventus 2:0
23:00Triomphe Liancourt - Fica 0:1
00:00Don Bosco - Racing des Gonaives 1:0
00:00Violette - Racing Haitien 2:2

HOLLANTI: Eredivisie

13:15FC Emmen - Groningen 0:4
15:30Feyenoord - Ajax 0:3
15:30Zwolle - Den Haag 0:1
17:45Willem II - PSV 0:2

HOLLANTI: Eredivisie - Naiset - Championship Group

15:30Ajax N - Twente N 1:2
15:30Den Haag N - PSV N 0:2

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - 2. vaihe

03:00Honduras Progreso - Olimpia 0:0
05:00Motagua - Real Espana 1:0

HONG KONG: Premier League

10:00Lee Man Warriors - Resources Capital 4:0
15:00Eastern AA - Happy Valley 2:1

IRAN: Persian Gulf Pro League

18:55Sepahan - Persepolis 1:1
19:50Peykan - Tractor-Sazi 1:1
20:45Esteghlal F.C. - Zob Ahan 0:2

IRLANTI: National League - Naiset

16:00Treaty Utd N - Shelbourne N 0:5

ISLANTI: Pepsideild

22:15Hafnarfjordur - Valur 1:1
22:15Keflavik - Stjarnan 2:0

ISLANTI: Division 2

17:00KV Reykjavik - Magni 3:2

ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group

20:30Maccabi Tel Aviv - Maccabi Haifa 2:2

ISRAEL: Ligat ha'Al - Karsintalohko

19:00Hapoel Hadera - Netanya 2:2

ITALIA: Serie A

13:30Genoa - Sassuolo 1:2
16:00Benevento - Cagliari 1:3
16:00Parma - Atalanta 2:5
16:00Verona - Torino 1:1
19:00AS Roma - Crotone 5:0
21:45Juventus - AC Milan 0:3

ITALIA: Serie C - Promotion - Pudotuspelit

16:00Lecco - Grosseto 1:4
16:30Palermo - Teramo 2:0
18:30AlbinoLeffe - Pontedera 1:0
18:30Catania - Foggia 1:3
18:30Juve Stabia - Casertana 1:1
18:30Matelica - Sambenedettese 3:1
18:30Pro Patria - Juventus U23 1:3
18:30SiirrettyTriestina - Virtus Verona -:-

ITALIA: Serie D - Group A

17:00Bra - Borgosesia 4:1
17:00Caronnese - Arconatese 0:1
17:00SiirrettyChieri - Vado -:-
17:00Citta di Varese - Castellanzese 2:2
17:00SiirrettyFolgore Caratese - Sanremese -:-
17:00Fossano - Casale 2:2
17:00HSL Derthona - Saluzzo 0:0
17:00Imperia - Legnano 2:3
17:00P.D.H.A.E. - Gozzano 1:1
17:00Sestri Levante - Lavagnese 3:1

ITALIA: Serie D - Group B

17:00Breno - Franciacorta 1:0
17:00Caravaggio - USD Casatese 3:0
17:00Crema - Scanzorosciate 1:0
17:00Ponte San Pietro - Sona 1:3
17:00Real Calepina - Brusaporto 2:1
17:00Seregno - Calvina 0:1
17:00SiirrettyTritium - Ciserano-Bergamo -:-
17:00Vis Nova Giussano - Fanfulla 1:5

ITALIA: Serie D - Group C

17:00Adriese - Este 3:2
17:00Bolzano - Ambrosiana 0:0
17:00Caldiero Terme - Belluno 1:1
17:00Campodarsego - Cjarlins Muzane 2:1
17:00Cartigliano - Delta Porto Tolle 0:1
17:00Chions - ArzignanoChiampo 1:1
17:00Luparense - Feltre 1:1
17:00Manzanese - Trento 0:1
17:00Mestre - San Giorgio-Sedico 4:0
17:00Montebelluna - Union Clodiense 1:1

ITALIA: Serie D - Group D

17:00SiirrettyCorreggese - Fiorenzuola -:-
17:00Ghivizzano Borgo - Corticella 2:2
17:00Lentigione - Seravezza Pozzi 3:0
17:00Mezzolara - Marignanese 1:1
17:00Pro Livorno - G.S. Bagnolese 1:1
17:00Real Forte Querceta - Aglianese Calcio 0:2
17:00Rimini - Prato 0:1
17:00Sasso Marconi - Forli 1:1
17:00SiirrettySCD Progresso - Sammaurese -:-

ITALIA: Serie D - Group E

16:00Trestina - ACN Siena 1:0
17:00Cannara - Grassina 1:1
17:00Follonica Gavorrano - Flaminia 4:3
17:00Lornano Badesse - Tiferno Lerchi 2:1
17:00Montespaccato - Sangiovannese 1:1
17:00Montevarchi Calcio - UC Sinalunghese 2:1
17:00San Donato - Ostia Mare 1:1
17:00Scandicci - Foligno 3:0
17:00Trastevere Calcio - Pianese 0:3

ITALIA: Serie D - Group F

17:00ASD Pineto Calcio - Agnonese 3:1
17:00Cynthialbalonga - Fiuggi 2:2
17:00Giulianova - Montegiorgio 2:1
17:00Porto Sant'Elpidio - Castelfidardo 0:0
17:00Recanatese - Campobasso 0:0
17:00SiirrettyRieti - Aprilia -:-
17:00US Tolentino - Matese 2:2
17:00Vastese - S. N. Notaresco 2:0
17:00SiirrettyVastogirardi - Castelnuovo Vomano -:-

ITALIA: Serie D - Group G

15:30Calcio Giugliano - Lanusei Calcio 1:1
15:30Gladiator - Torres 1:1
15:30Muravera - Vis Artena 2:0
16:00Arzachena - Monterosi FC 0:2
16:00Insieme Formia - Carbonia 4:0
16:00Latte Dolce - Savoia 1:1
17:00Afragolese - Latina 1:2
17:00Cassino - Nocerina 2:2
17:00Nuova Florida - SS Nola 1925 1:1

ITALIA: Serie D - Group H

17:00A.C.D. Nardo - Fidelis Andria 1:1
17:00SiirrettyBrindisi - Audace Cerignola -:-
17:00Casarano - Lavello 2:3
17:00Citta di Fasano - Altamura 3:2
17:00Gravina - Molfetta Calcio 2:0
17:00Puteolana - Bitonto 1:0
17:00Real Aversa - Francavilla 2:1
17:00Sorrento - Picerno 0:1
17:00Taranto - Portici 1906 2:3

ITALIA: Serie D - Group I

17:00ACR Messina - Santa Maria Cilento 0:0
17:00AS Acireale - Castrovillari 2:2
17:00Biancavilla - Paterno 0:1
17:00Cittanovese - Roccella 2:1
17:00Licata - Gelbison Cilento 2:2
17:00SiirrettyMarina di Ragusa - Dattilo -:-
17:00Rotonda - FC Messina 1:1
17:00S. Agata - San Luca 0:0

ITALIA: Primavera 1

11:30Fiorentina U19 - Genoa U19 0:2
18:00Sassuolo U19 - Juventus U19 1:1

ITALIA: Serie A - Naiset

13:30AC Milan N - Fiorentina N 1:3
16:00Florentia N - AS Roma N 1:1
16:00San Marino Academy N - Inter N 2:5

ITALIA: Serie B- Naiset

12:00Chievo Verona N - Vicenza N 6:2
12:30Perugia N - Tavagnacco N 0:3
16:00Brescia N - Pontedera N 2:0
16:00Cesena N - Cittadella N 0:2
16:00Lazio N - Roma CF N 2:1
16:00Orobica N - Pomigliano N 3:3
16:00Ravenna N - Riozzese Como N 1:2

ITÄVALTA: Tipico Bundesliga - Championship Group

15:30LASK - Tirol 3:3
15:30Sturm Graz - Salzburg 1:3
18:00Rapid Vienna - Wolfsberger AC 1:2

ITÄVALTA: 2. Liga

11:30A. Klagenfurt - FC Juniors 3:1

ITÄVALTA: Bundesliga - Naiset

13:00Sturm N - Vorderland N 2:0

JAPANI: J1 League

07:00Yokohama M. - Kobe 2:0
08:00Avispa Fukuoka - Kashiwa 1:0
08:00Shimizu - Yokohama FC 1:1
09:00Shonan - Oita 2:0
09:00Tokushima - Sapporo 1:2
10:00Urawa - Vegalta Sendai 2:0
11:00Kashima - Tokyo 3:0

JAPANI: J2 League

07:00Blaublitz - Iwata 1:1
07:00Sagamihara - Machida 1:1
08:00Albirex Niigata - Yamaga 0:0
08:00Chiba - Okayama 4:2
08:00Kanazawa - Renofa Yamaguchi 0:1
08:00Kofu - Verdy 2:0
08:00Kyoto - Yamagata 1:0
08:00Mito - Tochigi 1:1
09:00Kusatsu - Omiya Ardija 1:1
10:00Kitakyushu - V-Varen Nagasaki 0:1

JAPANI: Nadeshiko League - Naiset

07:00Angeviolet Hiroshima N - NGU Nagoya N 2:3
07:00SiirrettyC-Osaka N - Ehime N -:-
07:00Kunoichi N - Setagaya Sfida FC N 1:2

JORDANIA: Premier League

22:30Al Jalil - Al Salt 0:0
22:30Maan - Al Wehdat 0:2

KAMBODŽA: C-League

11:30SiirrettyPolice Commissary - Kirivong Sok Sen Chey -:-
14:00SiirrettyPhnom Penh Crown - Electricite Du Cambodge -:-

KAMERUN: Elite One

17:00Bamboutos FC - Fortuna Mfou 0:0
17:00Cotonsport - APEJES Academy 2:0
17:00Eding Sport - Yafoot 0:2
17:00Fovu Baham - Feutcheu 3:2
17:00Stade Renard - Dragon de Yaounde 1:0
17:00Union Douala - Bamenda 2:0

KAZAKSTAN: Premier League

13:00Zhetysu - Aktobe 1:5
15:00Tobol - Atyrau 2:0
17:00Turan - Kyzylzhar 1:0

KENIA: Premier League

15:00SiirrettyMathare Utd. - Posta Rangers -:-
15:00SiirrettySofapaka - Ulinzi Stars -:-
15:00SiirrettyTusker - Western Stima -:-

KIINA: Super League - Ensimmäinen vaihe

13:00Chongqing Liangjiang Athletic - Henan Songshan Longmen 3:2
15:00Cangzhou - Guangzhou FC 0:2

KIINA: Jia League - Ensimmäinen vaihe

11:00Zhejiang Professional - Shaanxi Changan 1:1
14:35Zibo Cuju - Meizhou Hakka 0:1

KONGO: Ligue 1

16:00Diables Noirs - V. Club Mokanda 2:1
16:00Inter Club - Nico-Nicoye 0:2
16:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:3
18:00Cheminots - JS Talangai 0:1

KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1

17:30Blessing - Dauphins Noirs 1:0
17:30Groupe Bazano - Maniema 0:1
17:30SiirrettyLubumbashi Sport - Groupe Bazano -:-
17:30Motema Pembe - AS Vita Club 0:2
17:30St Eloi Lupopo - Sanga Balende 2:0

KOSOVO: Superliga

16:00Arberia - Drenica 1:1
16:00Drita - FC Ballkani 1:1
16:00KF Llapi - FC Besa 1:0
16:00Prishtina - Feronikeli 2:1
16:00Trepca 89 - Gjilani 2:1

KREIKKA: Super League - Championship Group

15:00PAOK - Aris 2:0
17:15Asteras Tripolis - Olympiakos 0:0
19:30Panathinaikos - AEK 0:1

KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä

14:45Ergotelis - PAE Chania 2:0
14:45Ionikos - Xanthi 0:2
14:45Levadiakos - Diagoras 4:0

KREIKKA: Football League

17:00Almopos - Pierikos 3:1
17:00SiirrettyAspropyrgos Enosis - Asteras Vlachioti -:-
17:00Episkopi - Rodos 0:0
17:00Kalamata - Santorini 1:0
17:00SiirrettyKallithea - Ialisos -:-
17:00Kozani - Veria 0:0
17:00PAE Egaleo - Niki Volos 0:0
17:00PO Triglia - O. Volos 2:0
17:00SiirrettyThesprotos - Apollon Pontou -:-

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 1

17:00Apollon Paralimniou - Orfeas Xanthi 1:0
17:00Aris Avatou - Alexandroypolis 1:0
17:00Didymoteicho - Chrisoupolis 0:0
17:00Elpida Sapes - Ampelokipon 2:3
17:00Ethnikos Sochos - Iraklis 1:1
17:00Evosmou - Anagennisi Thalassias 0:1
17:00PeruutettuF.C. Pandramaikos - Sidirochori -:-
17:00M. Alexandros Orfaniou - Aetos Orfani 3:1

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 2

17:00Aetos Varvaras - Makedonikos 2:2
17:00Giannitsa - PAOK Alexandreia 3:0
17:00Nea Kallikrateia - Plagia 0:0
17:00PAO Koufalion - Ethnikos Giannitsa 1:3
17:00SiirrettyPoseidonas Michanionas - A. Asteras -:-
17:00Thermaikos FC - Niki Agkathia 2:1
17:00Thyella Sarakinoi - M. Alexandros Trikala 2:1

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 3

17:00Atromitos Palamas - Oikonomos 2:1
17:00Elassona - Dias Diou 3:0
17:00Ethnikos Neou - Aetos Makrychoriou 1:0
17:00Fikis - Kozani 0:1
17:00Iraklis Larissa - Meteora 0:1
17:00Karitsa - Amyntaio 6:0
17:00Sellana - Makedonikos Foufas 2:0

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 4

17:00Amvrysseas - Dia. Stefanovik 1:0
17:00GS Almyros - Nea Artaki 0:0
17:00Ipato - Atalanti 2:0
17:00Opountios Martinou - Fokikos 0:3
17:00Psachna - Dimitra Efxeinoupolis 1:0

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 5

15:00Mesolongi AE - Lefkimmi 0:2
17:00Acheron Kanalaki - Thyella Monastirakiou 4:2
17:00Agios Matthaios - Kerkyra 1:0
17:00Amvrakikos Loutrou - Thyella Katsikas 0:1
17:00SiirrettyAsteras Kalirachis - M. Alexandros Kastorias -:-
17:00SiirrettyPanagriniakos - Anagennisi Arta -:-
17:00Preveza - Tilikratis L. 0:2

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 6

13:30SiirrettyPannaxiakos - Proodeftiki -:-
17:00Fostiras - Marko 3:1
17:00Moschato - E. Piraeus 2:1
17:00Panionios - Ilioupoli 1:1

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 7

17:00Agios Ierotheos - Kifisias 1:2
17:00Atromitos Chiliomodi - Ermis Meligous 1:0
17:00Ermionidas-Ermis - Koronida Koiladas 3:1
17:00Molaikos - Foinikas N. Epidavrou 0:0
17:00Panarkadikos - Nafplio 1:0
17:00Rouf Pao - Pangytheatikos 1:0

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 8

13:00Aetos Loutron - AO Akratitos 1:1
15:00Panelefsiniakos - Pyliou 0:1
15:00Thyella D. - Mikrasiatiki 3:0
17:00Karavas - Aias 1:1
17:00Kyanos A. V. - Keratsini 1:1

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 9

14:30Pallixouriakos - Achaiki 1:0
15:00Ethnikos Skoulikadou - AO Tsilivi 2:1
15:00Nafpaktiakos A. - Diavolitsi 2:0
17:00Aias Gastounis - PAO Varda 1:1
17:00Pamisos - Panegialios 0:1
17:00Thyella Patras - Diagoras Vrachneikon 0:1

KREIKKA: Gamma Ethniki - Group 10

17:00Aris Rethymnou - AE Neapolis 0:3
17:00Aris Soudas - Almyros Gaziou 0:5
17:00Atsalenios - Poros 1:0
17:00Giouchtas - Rethymniakos 2:0
17:00Ierapetra - AEEK Inka 4:1
17:00Irodotos - Damastas 4:1
17:00Neos Asteras Rethymno - Palaiochora 3:0
17:00Platanias - Agios Nikolaos 1:2

KROATIA: 1. HNL

20:00Rijeka - Dinamo Zagreb 1:5

KROATIA: 3. HNL Center

12:00Gaj Mace - Vrapce 4:1
12:00Trnje - Jarun 1:2

KROATIA: 3. HNL South

18:00Hrvace - RNK Split 2:1
18:00Neretvanac - Kamen Ivanbegovina 2:0
18:00Sloga Mravince - HV Posedarje 1:3
18:00Urania Baska Voda - Jadran LP 2:0

KROATIA: 3. HNL East

18:30Granicar Zupanja - Marsonia 1:0

KYPROS: First Division - Championship Group

18:00Anorthosis - AEK Larnaca 0:2
18:00Olympiakos Nicosia - AEL Limassol 2:1

LATVIA: Optibet Virsliga

15:00Riga FC - FK Liepaja 4:1
17:00Valmiera - Noah 2:0
19:30Metta/LU - Spartaks 2:0

LIBERIA: LFA First Division

19:00BEA Mountain - MC Breweries 1:2
19:00Freeport - Watanga 1:2
19:00LISCR FC - NPA Anchors 5:1
19:00LPRC Oiler - Nimba 3:1
19:00Nimba FC - Mighty Barrolle 2:3
19:00Nimba Kwado - Small Town 1:0

LIBYA: Premier League

23:30Al Hilal - Ngom Ajdabiya 1:0
23:30Al Tahaddi - Khaleej Sirte 0:2
23:30Shabaab Al Jabal - Al-Anwar 3:2
00:00Al-Khmes - Al Ahly Tripoli 0:1

LIETTUA: A Lyga

13:00Riteriai - Kauno Zalgiris 1:2
19:00Nevezis Kedainiai - Suduva 0:2

LIETTUA: I Lyga

14:00Babrungas - Banga 2 3:0
18:00Zalgiris 2 - FK Minija 3:1

LUXEMBURG: National Division

17:00Differdange - Benfica 3:0
17:00Mondorf - Hesperange 1:1
17:00Union Titus Petange - Rodange 0:1

MAAILMA: Ystävyysottelu

02:00Memphis (Usa) - Little Rock Rangers (Usa) 5:0
05:00Orange County SC (Usa) - Ventura (Usa) 6:0
15:00Start (Nor) - Haugesund (Nor) 1:1
16:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) 0:1
16:00Strömsgodset (Nor) - Jerv (Nor) 2:2

MAAILMA: Ystävyysottelu - Naiset

07:00Vegalta Sendai N (Jpn) - Saitama N (Jpn) 0:0

MACAO: Elite League

14:00Benfica - Casa de Portugal 6:2
16:00Lun Lok - Tak Chun Ka I 0:4

MALAWI: Super League

15:30Civo Utd - Ekwendeni Hammers 0:0
15:30Moyale Barracks - Karonga United 2:0

MALESIA: Super League

17:00Melaka United - Petaling Jaya CFC 0:0
17:00Perak - Sri Pahang 2:3
17:00Selangor - Terengganu 1:2

MAROKKO: Botola Pro

01:00Chabab Mohammedia - FUS Rabat 0:0
01:00Difaa El Jadidi - Agadir 1:0
01:00Mouloudia Oujda - Safi 3:2
01:00Rapide Oued Zem - Renaissance Zemamra 3:2

MAROKKO: Botola 2

01:00Chabab Atlas Khenifra - Union Touarga 2:0
01:00RAC Casablanca - Kenitra 1:2
19:00Salmi - Marrakech 1:0
19:00Stade Marocain - Fes 2:2

MAURITIUS: Mauritian League

15:00SiirrettyBolton City - Entente Boulet -:-
15:00SiirrettyGrande Riviere - Port Louis -:-
15:00SiirrettyPetite Riviere - Savanne -:-

MEKSIKO: Liga MX - Clausura - Pudotuspelit

03:00Atlas - Tigres 1:0
05:15Santos Laguna - Queretaro 5:0

MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit

01:00Zacatecas Mineros - Tepatitlan de Morelos 1:1

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Liiga

19:00Buducnost - Rudar 3:1
19:00Titograd - Jezero 1:2
20:00OFK Petrovac - Iskra 1:0
20:00Sutjeska - Decic 1:2
21:00FK Podgorica - Zeta 2:1

MOSAMBIK: Mocambola

16:30Desportivo Maputo - Ferroviario Nacala 1:1
16:30ENH Vilankulo - Ferroviario Lichinga 2:1
16:30Ferroviario Nampula - Ferroviario Beira 1:2
16:30Matchedje Mocuba - Costa do Sol 0:0
16:30UD Songo - Black Bulls 1:4

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Pudotuspelit

01:00Jalapa U20 - CD Junior U20 2:1ja.

NIGERIA: NPFL

18:00Adamawa Utd - Heartland 0:1
18:00Akwa United - Sunshine Stars 2:1
18:00Enyimba - Enugu 0:2
18:00SiirrettyIfeanyi Ubah - MFM FC -:-
18:00Katsina Utd - Wikki Tourist 5:1
18:00Nasarawa - Kwara 2:1
18:00Plateau - Abia Warriors 2:1
18:00Rivers United - Dakkada FC 2:0
18:00Warri Wolves - Kano 1:1

NIGERIA: NNL

09:00Niger - Bukola 2:0
10:00Holy Arrows - Bendel -:-
10:00Sokoto - Rarara 1:0
10:00Vandrezzer - Shooting Stars 0:1
18:00Abia Comets - Joy Cometh 1:0
18:00SiirrettyBayelsa - Bendel -:-
18:00Bayelsa - Crown 4:2
18:00SiirrettyDynamite Force - Nilayo -:-
18:00Ekiti United - Stationery Stores 1:0
18:00SiirrettyGoddosky - Joy Cometh -:-
18:00Nilayo - Delta Force 1:0
18:00SiirrettyOyah Sports - Nigeria Airforce FC -:-
18:00SiirrettyRemo Stars - Apex Krane -:-

NORJA: Eliteserien

19:00Bodo/Glimt - Tromsø 3:0
19:00Molde - Kristiansund 2:0
19:00SiirrettyOdd - Sandefjord -:-
19:00Viking - Brann 3:1
21:00Vålerenga - Rosenborg 1:1

NORSUNLUURANNIKKO: Ligue 1

18:30SO Armee - ASEC Mimosas 1:0
19:00SOL - Bouake 1:1
21:00Stella Adjame - Racing d'Abidjan 0:0

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Alianza - Plaza Amador 2:0
01:00Arabe Unido - Miguelito 1:2
01:00Costa del Este - Tauro 2:0
01:00Herrera - Deportivo Universitario 2:0
01:00Independiente - Chiriqui 1:2
01:00Veraguas - San Francisco 2:1

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:45Sp. Luqueño - Guarani 1:2
03:00Cerro Porteno - Nacional Asuncion 2:2
00:45Libertad - 12 de Octubre 3:1
00:45Olimpia Asuncion - Sol De America 3:3

PARAGUAY: Division Intermedia

17:00Deportivo Santani - Diaz 2:0
17:00Sportivo Iteno - Resistencia 1:1
17:00Tacuary - Dep. Capiata 0:0

PERU: Liga 1 - Apertura

23:30Cusco - Sporting Cristal 1:2
02:00Carlos Mannucci - Ayacucho 1:1
23:30Huancayo - Cesar Vallejo 0:0

POHJOIS-MAKEDONIA: 1. MFL

17:00Belasica - Akademija Pandev 0:2
17:00Borec - Renova 2:0
17:00Makedonija GP - Shkendija 3:4
17:00Rabotnicki - Sileks 3:1
17:00Shkupi - Pelister 0:0
17:00Struga Trim & Lum - Vardar 1:0

PORTUGALI: Primeira Liga

17:00Ferreira - Maritimo 1:1
22:00Gil Vicente - Braga 1:1

PORTUGALI: Liga Portugal 2

16:00CD Cova da Piedade - Vizela 1:1
17:00Arouca - Casa Pia 2:1
19:30Leixoes - FC Porto B 2:0
22:30Varzim - Penafiel 1:2

PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Nousuryhmä

20:00Trofense - Braga B 3:0

PORTUGALI: Campeonato de Portugal - Toinen vaihe

13:00Lusitania FC - Maritimo B 2:0
13:30Amora - SC Praiense 2:0
16:00Canelas 2010 - Amarante 1:0
18:00Loures - Oliveira Hospital 0:0
19:00Alverca - Condeixa 3:2
19:00Caldas - SB Castelo Branco 2:1
19:00Felgueiras - CDC Montalegre 0:0
19:00Louletano - Moncarapachense 2:0
19:00Marinhense - Santarem 1:3
19:00Mirandela - Maria de Fonte 2:0
19:00Sao Martinho - Merelinense 0:1
19:00S. Joao Ver - Sanjoanense 2:1
19:00Sporting B - Oriental Dragon 0:1

PUOLA: Ekstraklasa

16:00Warta - Slask 2:3
18:30Stal Mielec - Legia 0:0

PUOLA: Division 1

13:40R. Rzeszow - Widzew Lodz 2:0
16:00LKS Lodz - GKS Jastrzebie 1:1

PUOLA: Division 2

18:00Elblag - Pruszkow 2:1

PUOLA: III Liga - Group II - Championship Group

12:00Szczecin II - B. Gdynia 0:0

PUOLA: III Liga - Group II - Karsintalohko

17:00Gryf Wejherowo - Unia Swarzedz 1:2

PUOLA: III Liga - Group III

16:00Gwarek Tarnowskie Gory - Pawlowice 2:2
18:00ROW Rybnik - Polonia Swidnica 0:0

PUOLA: III Liga - Group IV

13:00Korona 2 - Jutrzenka Giebultow 2:2
14:00Cracovia 2 - Wiazownica 4:1
17:00Sandomierz - Stalowa Wola 0:3
18:00LKS Lagow - Sokol Sieniawa 0:1

PUOLA: Central Youth League

12:15Arka U18 - Szczecin U18 0:2
13:00Gwarek Zabrze U18 - Lechia U18 3:2
13:00Jagiellonia U18 - Cracovia U18 0:0
13:00Lech U18 - Escola Warszawa U18 2:1
13:00Slask U18 - UKS SMS Lodz U18 0:2
17:00Korona U18 - Legia U18 1:2

PUOLA: Ekstraliga - Naiset

13:00UKS SMS Lodz N - Gdansk N 1:0
19:00UJ Krakow N - Czarni Sosnowiec N 0:1

QATAR: Emir Cup

22:00Al-Sadd - Al Arabi 3:0

RANSKA: Ligue 1

14:00St. Etienne - Marseille 1:0
16:00Angers - Dijon 3:0
16:00Metz - Nimes 0:3
16:00Nice - Brest 3:2
16:00Strasbourg - Montpellier 2:3
18:05Reims - Monaco 0:1
22:00Rennes - PSG 1:1

RANSKA: Division 1 - Naiset

18:30Dijon N - Paris FC N 0:1
18:30Issy N - Lyon N 0:4
18:30Le Havre N - Paris SG N 0:2

ROMANIA: Liga 1 - Championship Group

19:00U Craiova - Botosani 2:3

ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko

14:00UTA Arad - Poli Iasi 1:2
16:30Viitorul Constanta - FC Arges 1:0

ROMANIA: Liga 3 - Nousukarsinnat

11:45Afumati - FCSB 2 0:1

ROMANIA: Superliga - Naiset - Championship Group

11:00Fortuna Becicherecu Mic N - Piros Security N 1:3
11:00Universitatea Galati N - Heniu Prundu Bargaului N 0:3
12:00Ol. Cluj N - Vasas Odorhei N 2:1

ROMANIA: Superliga - Naiset - Karsintalohko

11:00Banat N - SN Constanta N 4:1
11:00Carmen Bucuresti N - Fairplay Bucuresti N 0:3
11:00Universitatea Alexandria N - Baia Mare N 1:0

RUOTSI: Allsvenskan

16:00Degerfors - Djurgården 2:0
16:00Mjällby - Östersund 1:0
18:30Malmö - Varberg 3:2

RUOTSI: Superettan

14:00Vasalund - Norrby 0:1
16:00Brage - Helsingborg 0:0

RUOTSI: Division 1 - Norra

14:00Hammarby TFF - Gefle 1:3
14:00Umeå - Karlstad 0:1
16:00Haninge - Piteå 1:2

RUOTSI: Division 1 - Södra

14:00Qviding - Linköping City 3:1
17:00Trollhättan - Assyriska IK 0:0

RUOTSI: Allsvenskan - Naiset

14:00Piteå N - Växjö DFF N 1:0
17:00Rosengård N - Djurgården N 3:0
17:00Örebro N - Eskilstuna United N 1:1

RUOTSI: Elitettan - Naiset

13:00Lidköpings FK N - Morön N 2:1
16:00Jitex N - Norrköping N 0:3
16:00Älvsjö N - Uppsala N 1:1

SAKSA: Bundesliga

14:30FC Köln - Freiburg 1:4
16:30Frankfurt - Mainz 1:1
19:00Hertha Berlin - Bielefeld 0:0

SAKSA: 2. Bundesliga

14:30Aue - Paderborn 3:8
14:30Bochum - Regensburg 5:1
14:30Heidenheim - Sandhausen 2:1

SAKSA: 3. Liga

14:00Meppen - Lübeck 0:2
15:00Bayern München II - Unterhaching 1:2

SAKSA: Bundesliga - Naiset

14:00Wolfsburg N - Bayern München N 1:1
15:00Bayer Leverkusen N - Meppen N 2:2
15:00Duisburg N - Werder Bremen N 1:2
15:00Freiburg N - SGS Essen N 3:1
15:00SiirrettyPotsdam N - Eintracht Frankfurt N -:-

SAKSA: 2. Bundesliga - Naiset

12:00Andernach N - Bayern München 2 N 3:1
12:00Bielefeld N - RB Leipzig N 2:4
12:00Wolfsburg 2 N - Mönchengladbach N 1:2
15:00Berghofen N - Borussia Bocholt N 0:1
15:00FFC Niederkirchen N - Saarbrücken N 1:1
15:00Ingolstadt N - Hoffenheim 2 N 1:1
15:00Köln N - Würzburger Kickers N 7:2
15:00Turbine Potsdam 2 N - Jena N 0:3

SAMBIA: Super League

14:00Green Eagles - Lusaka Dynamos 2:0
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars 1:2
16:00Green Buffaloes FC - Lumwana Radiants 4:0
16:00Indeni - Young Green Eagles 2:3
16:00Power Dynamos - Nkana 0:2

SENEGAL: Ligue 1

19:30ASEC Ndiambour - Casa 1:1
19:30Jaraaf - Dakar SC 1:1
19:30Mbour - Generation F. 1:0
19:30Teungueth - Excellence 1:0
19:30US Goree - Pikine 1:3

SERBIA: Super Liga

15:30Macva - Vojvodina 2:5
15:30Metalac - Backa 3:0
15:30Radnicki Nis - Rad 2:2
15:30Sp. Subotica - Indjija 1:0
15:30TSC Backa Topola - Javor 2:1
17:40Cukaricki - Partizan 0:2
19:45Crvena zvezda - Zlatibor Cajetina 6:1

SERBIA: Prva Liga

18:00Borac 1926 - Loznica 0:1
18:00Din. Vranje - Zemun 1:0
18:00Kabel Novi Sad - Buducnost Dobanovci 0:1
18:00Radnicki 1923 - Trayal Krusevac 1:0
18:00Radnicki Pirot - Jagodina 0:1
18:00Sremska Mitrovica - Sloga Kraljevo 1:0
18:00Zarkovo - Kolubara 0:3

SERBIA: Srpska Liga - Belgrade

17:30BASK - Teleoptik 1:4
17:30Batajnica - Zvezdara 0:0
17:30Crvena Zvezda MML - BSK Borca 1:2
17:30Sremcica - TEK Sloga 0:1

SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina

18:00Tisa Adorjan - Sloboda NK 0:2
18:00Vojvodina Perlez - 1. Maj Ruma 0:1

SERBIA: Srpska Liga - East

18:00Kablovi - Car Konstantin 0:9
18:00Medosevac - Zupa 2:0
18:00Radan Lebane - Vlasina 0:1
18:00Timocanin - Rembas 2:1

SERBIA: Srpska Liga - West

17:30Buducnost Arilje - Smederevo 1:2
17:30Josanica - Tutin 2:1
17:30Susica - Sloboda 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

19:15Central Parade - Bai Bureh Warriors 2:1
22:30FC Johansen - Wusum Stars 0:2

SINGAPORE: Premier League

15:30Hougang - Balestier Khalsa 4:3
15:30Lion City - Geylang 2:1

SKOTLANTI: Scottish Cup

16:15St. Mirren - St. Johnstone 1:2

SKOTLANTI: SWPL 1 - Naiset

14:00Celtic N - Motherwell N 3:0
16:00Forfar Farmington N - Hibernian N 0:5
16:00Spartans N - Hearts N 3:0
18:10Rangers N - Glasgow City N 0:2

SLOVAKIA: Fortuna liga - Championship Group

19:00Slovan Bratislava - Dun. Streda 0:1

SLOVAKIA: Fortuna liga - Karsintalohko

19:00Nitra - Sered 0:1

SLOVENIA: Prva liga

16:00Gorica - Domzale 2:1
17:45O. Ljubljana - Maribor 0:0
21:00Koper - Aluminij 0:3

SLOVENIA: 2. SNL - Hävinneet -vaihe

18:00Brda - Primorje 1:2

SLOVENIA: 2. SNL - Voittajien -vaihe

18:00NK Krka - Rudar 3:1

SLOVENIA: 3. SNL - East

18:00Cirkulane - Dravinja 1:1
18:00Podvinci - Smarje 3:1

SLOVENIA: 1. SZNL - Naiset

12:00Pomurje N - MB Tabor N 14:0
15:00Olimpija N - Krim N 4:0
18:00Primorje N - Radomlje N 0:9

SUOMI: Veikkausliiga

16:00FC Inter - Haka 2:1
18:30IFK Mariehamn - AC Oulu 3:1

SUOMI: Ykkönen

18:30Ekenäs IF - FF Jaro 3:1
18:30Klubi 04 - KPV 0:2
18:30MuSa - JIPPO 0:0
18:30RoPS - MP 1:1

SUOMI: Kakkonen - Lohko A

15:00SiirrettyLahden Reipas - JäPS -:-
18:30SiirrettyKeski-Uusimaa - KäPa -:-
18:30SiirrettyMiPK - PeKa -:-
18:30SiirrettyNJS - Atlantis -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko B

18:30SiirrettyEPS - FC Jazz -:-
18:30SiirrettyGrIFK - Ilves 2 -:-
18:30SiirrettyVJS - HJS Akatemia -:-

SUOMI: Kakkonen - Lohko C

14:00FCV - GBK 3:0

SVEITSI: Super League

17:00Lausanne - Zürich 2:2
17:00Luzern - Servette 3:0
17:00St. Gallen - Sion 0:3

SYYRIA: Premier League

15:00Al-Ittihad - Harjaleh 2:0
15:00Al Jaish - Jableh 4:2
15:00Al Karamah - Tishreen 2:1
15:00Al-Sahel - Al Wahda 0:6
15:00Al Taliya - Al Shorta 0:1
15:00Foutoua - Horriya 3:1
15:00Hottin - Wathbah 0:0

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

15:00Faizkand - Eskhata 1:3
16:00Istiqlol Dushanbe - CSKA Pomir Dushanbe 1:0

TAIWAN: Premier League

11:30Hang Yuen - Taipower 1:1
13:30CPC - Zhanyi Skywalkers 1:0
13:30Taipei Tatung - NTUS 3:0

TANSANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Namungo - Kinondoni MC 0:0

TANSKA: Superliga - Championship Group

17:00Randers - Aarhus 0:1
19:00Bröndby - Midtjylland 3:1

TANSKA: Superliga - Karsintalohko

15:00Lyngby - Horsens 3:4
15:00Vejle - Sonderjyske 4:2

TANSKA: 2nd Division - Group 1

14:00Holstebro - Holbaek 1:3

TANSKA: 2nd Division - Group 2

14:00Slagelse - AB Copenhagen 0:1

TOGO: Championnat National

14:00Binah - Koroki Metete 1:0
17:00Anges de Notse - Dynamic Togol. 1:2
17:00ASC Kara - Ifodje 3:1
17:00SiirrettyAS Togo-Port - OTR -:-
17:00AS Togo-Port - Maranatha 2:0
17:00SiirrettyBinah - Kara -:-
17:00SiirrettyDynamic Togol. - Gomido -:-
17:00SiirrettyGbohloe-Su - Anges de Notse -:-
17:00Gomido - Entente II 0:0
17:00Kara - Unisport 2:0
17:00SiirrettyKoroki Metete - Ifodje -:-
17:00SiirrettyMaranatha - Entente II -:-
17:00OTR - Gbohloe-Su 1:0
17:00SiirrettyUnisport - Semassi -:-

TŠEKKI: 1. Liga

16:00Ceske Budejovice - Pardubice 2:0
16:00Karvina - Slovacko 0:2
18:00Sigma Olomouc - Slavia Praha 0:1
20:30Sparta Praha - Ostrava 3:1

TŠEKKI: Division 2

11:15Zizkov - Vlasim 3:1
18:00Mas Taborsko - Jihlava 2:2

TŠEKKI: First League - Naiset - Karsintalohko

11:30Dukla Praha N - Pardubice N 2:1

TUNISIA: Ligue Professionnelle 1

15:30Ben Guerdane - Etoile Sahel 1:0
15:30Bizertin - Esperance Tunis 2:0
15:30Club Africain - Olympique Beja 1:1
15:30Metlaoui - Monastir 2:0
15:30Sfaxien - Kairouanaise 2:0
15:30Slimane - Rejiche 2:1
15:30US Tataouine - Stade Tunisien 2:1

TURKKI: 1. Lig

18:00Altay - Bandirmaspor 4:3
18:00Ankaraspor - Istanbulspor 0:2
18:00Balikesirspor - Altinordu 0:5
18:00Bursaspor - Keciorengucu 0:3
20:30Adanaspor - Samsunspor 0:2
20:30Menemenspor - Adana Demirspor 1:4
20:30Tuzlaspor - Giresunspor 1:2

UGANDA: Premier League

11:00BUL - Mbarara City 1:1
16:00Kampala City - Vipers 1:2

UKRAINA: Valioliiga

14:00Kolos Kovalivka - Dynamo Kiev 0:3
14:00Mariupol - Desna 4:1
14:00Minaj - Vorskla 1:2
14:00Zorya - Oleksandriya 2:1
17:00Dnipro-1 - Rukh Lviv 1:1
17:00Lviv - Olimpik Donetsk 1:1
17:00Shakhtar Donetsk - Inhulets 1:0

UNKARI: OTP Bank Liga

18:30DVTK - MOL Fehervar 0:4
18:30Kisvarda - Paks 5:1
18:30Puskas Academy - Budafoki 5:0

UNKARI: Merkantil Bank Liga

18:00Bekescsaba - Szolnoki 3:2
18:00Csakvari - Siofok 1:2
18:00Debreceni EAC - Pecsi 2:2
18:00Dorogi - Ajka 0:1
18:00Győr - Szeged 0:1
18:00Haladas - Budaorsi 4:3
18:00Kazincbarcika - Gyirmot 1:2
18:00Soroksar - Kaposvar 3:0
18:00Szentlorinc - Debrecen 1:3
21:00Nyiregyhaza - Vasas 2:0

UNKARI: NB III - East

15:30Debrecen II - Tallya 2:1
16:00Balassagyarmat - Tiszafuredi 3:0
16:00Sajobabony - Senyo Carnifex 0:1
18:30Gyongyosi - Eger SE 0:1
18:30Jaszberenyi - Fuzesgyarmati SK 4:1
18:30Mezokovesd II - Cegledi 2:0
18:30Tiszakecske - SBTC 5:0
18:30Tiszaujvaros - Putnok VSE 1:3

UNKARI: NB III - Centre

12:00Honved II - Monori 2:0
18:30Dabas-Gyon - Kozarmisleny 2:0
18:30ESMTK Budapest - Ferencvaros II 2:1
18:30Hodmezovasarhely FC - Ujpest II 0:2
18:30Ivancsa - FC Dabas 2:2
18:30Korosladany MSK - Taksony 7:1
18:30Rakosmenti KSK - Dunaujvaros PASE 4:1
18:30Szegedi - Kecskemeti 0:3
18:30Szekszardi - Paks II 1:1
18:30Vac - Majosi 1:0

UNKARI: NB III - West

12:00Puskas Academy II - Balatonfuredi 1:2
12:00Szabadkikoto - Nagykanizsa 1:0
12:00Zalaegerszegi II - III. Keruleti TVE 0:6
17:00SC Sopron - Mosonmagyarovari TE 1:1
17:00Veszprem - Elore 0:0
18:30Erdi - Nagyatadi 4:2
18:30Lipot - MOL Fehervar II 0:0
18:30Menfocsanak - Gardony Varosi 1:0
18:30Papai Perutz - Bicskei 0:0
20:00Tatabanya - Komaromi VSE 2:1

UNKARI: NB I - Naiset

15:15Ferencvaros N - MTK Hungaria N 2:0
17:00Astra Hungary N - Kelen N 3:0

USA: MLS

01:00Orlando City - New York City 1:1
03:00Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 2:1
05:00Colorado Rapids - Minnesota 3:2
20:00Inter Miami - Atlanta United 1:1
22:00Portland Timbers - Seattle Sounders 1:2

USA: USL Championship

02:00Indy Eleven - FC Tulsa 0:2
02:30Louisville City - Birmingham 1:1
02:30Miami FC - Hartford Athletic 0:1
02:30Tampa Bay - Pittsburgh 3:0
03:30San Antonio - Real Monarchs 2:2
04:30El Paso - New Mexico 1:1
05:30Phoenix Rising - Oakland Roots 3:0

USA: USL League One

01:30Richmond Kickers - Tormenta 2:0
02:00North Carolina - Greenville 1:2
03:30North Texas - Chattanooga Red Wolves 0:1
05:00Tucson - Forward Madison 1:1

USA: USL League Two

23:00SiirrettyMiami City - Tampa Bay U23 -:-
02:00Northern Virginia - Philadelphia Lone Star 3:2
02:00Weston - Miami City 4:2
00:00Oakland County - Fort Wayne 3:0

USA: NISA - Kevätkausi

02:30Chattanooga - Michigan Stars 2:1
02:30Maryland Bobcats - Stumptown Ath. 1:2

VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga

15:30Energetik-BGU - Zhodino 1:1
17:30Isloch - Din. Minsk 1:3
20:30Soligorsk - BATE 1:0

VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga

13:30Arsenal Dzyarzhynsk - Baranovici 5:0
15:30Petrikov - Lida 2:3
17:30Krumkachy - Belshina 0:0

VENEZUELA: Primera Divisioona - Ensimmäinen vaihe

23:00AC Lala FC - Atl. Venezuela 2:2
01:15Gran Valencia - Yaracuyanos 1:0
03:30Dep. Tachira - Trujillanos 2:0
23:00La Guaira - Carabobo 4:2

VIRO: Meistriliiga

15:00Paide - Levadia 1:2

VIRO: Esiliiga

13:00Pärnu - Tammeka U21 2:0
13:00Tallinna Kalev - Maardu 2:2
19:00Nomme Utd - Tartu Welco 4:0

REFRESH

Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »

Ylös

m.LiveTulokset.com tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä LiveTulokset.com nettisivuun verrattuna.