Jalkapallo » 26.04.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: LaLiga
22:00Real Sociedad - Real Madrid 0:1ITALIA: Serie A
21:45Frosinone - Salernitana 3:0RANSKA: Ligue 1
22:00Montpellier - Nantes 1:1SAKSA: Bundesliga
21:30Bochum - Hoffenheim 3:2SUOMI: Veikkausliiga
18:00FC Inter - Ekenäs IF 2:1AASIA: AFC Asian Cup U23 - Pudotuspelit
17:00Uzbekistan U23 - Saudi-Arabia U23 2:020:30Irak U23 - Vietnam U23 1:0
AFRIKKA: CAF Champions League - Pudotuspelit
21:00Mamelodi - Esperance Tunis 0:122:00Al Ahly - Mazembe 3:0
ALGERIA: Ligue 1
18:00Biskra - Setif 2:218:00El Bayadh - Khenchela 1:0
18:00Saoura - US Souf 6:0
ANGOLA: Girabola
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto 2:2ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
01:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1ARMENIA: Valioliiga
18:00Ararat - Van 1:1AUSTRALIA: A-League
12:45Brisbane Roar - Adelaide United 3:4AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - NWS Spirit 3:212:30Sydney FC U23 - Sydney Utd 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Redlands - Wynnum Wolves 0:1AUSTRALIA: NPL South Australian
13:00Adelaide City - Adelaide United U23 2:313:00South Adelaide - Croydon 2:2
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Oakleigh 0:1AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Bankstown City Lions 0:1AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Sturt Lions 2:0AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Melbourne City U21 1:013:30Northcote City - Brunswick City 2:1
13:30Preston Lions - Werribee City 5:0
AZERBAIDŽAN: I Liqa
14:30Shamakhi - Difai Agsu 2:115:00Mingachevir - Iravan 1:0
BANGLADESH: Valioliiga
12:45Rahmatgonj MFS - Fortis 1:212:45Sheikh Russel - Abahani Limited 0:1
BARBADOS: Premier League
02:00Brittons Hill - Paradise SC 3:004:00Empire - Weymouth Wales 1:3
BELGIA: Jupiler League - Karsintalohko
21:45Eupen - Charleroi 1:2BELGIA: National Division 1
21:00Gent B - Leuven B 3:0BELGIA: Second Amateur Division Lohko VFV B
21:15Wezel Sport - Bocholter 1:3BELGIA: Pro League U21
20:30Lommel SK U21 - RWDM U21 0:221:00Dender U21 - Deinze U21 1:1
21:00St. Truiden U21 - Oostende U21 0:2
21:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 2:3
21:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 3:2
21:30Kortrijk U21 - Eupen U21 3:1
BELGIA: Super League - Naiset - Hävinneet -vaihe
21:00Charleroi N - Mechelen N 1:3BELGIA: Super League - Naiset - Voittajien -vaihe
21:30Genk N - Gent N 1:2BOTSWANA: Valioliiga
20:00Township Rollers - Orapa United 1:1BRASILIA: Acreano - Toinen vaihe
23:30Rio Branco - Humaita 0:301:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
23:30Galvez - Vasco da Gama AC 2:3
BRASILIA: Amapaense - Pudotuspelit
02:00SiirrettyOratorio - Trem -:-BRASILIA: Gaucho 2
01:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1BRASILIA: Brasileiro U20
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0BRASILIA: Capixaba U20 - Pudotuspelit
21:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 3:221:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 0:2
BRASILIA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 2:121:00Joinville U20 - Figueirense U20 1:0
BRASILIA: Goiano U20
21:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 0:221:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 4:1
21:30Royal FC U20 - Cerrado EC U20 1:1
21:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 0:1
BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00Cascavel U20 - Azuriz U20 0:1BRASILIA: Paulista U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 1:221:00CA Joseense U20 - Pinda U20 2:4
21:00Capivariano U20 - Guarani U20 0:3
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 1:2
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 1:0
21:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 1:0
21:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 0:1
21:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 7:0
21:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 1:0
21:00Guacuano U20 - Brasilis U20 4:2
21:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 1:1
21:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 3:0
21:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 2:2
21:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 1:3
21:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 2:3
21:00Maua U20 - Jabaquara U20 3:0
21:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 0:1
21:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 2:1
21:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 4:2
21:00Porto Football U20 - Aguai U20 0:0
21:00Referencia U20 - GE Osasco U20 3:2
21:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 0:4
21:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 3:2
21:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 1:2
21:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 1:0
21:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 0:7
21:00Sfera U20 - Elosport U20 5:0
21:00Tanabi U20 - Mirassol U20 0:5
21:00Tupa U20 - Novorizontino U20 0:4
21:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 0:4
21:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 1:0
21:00Velo Clube U20 - Taquaritinga U20 7:0
21:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 1:0
BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
21:00Vitoria N - Confianca N 7:1BULGARIA: Parva Liga - Karsintalohko
20:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa 1:2BULGARIA: Vtora liga
17:00Marek - Septemvri Sofia 1:1DJIBOUTI: Division 1
15:00ASC Hayab - Dikhil 3:217:30Port - Gendarmerie 2:2
DOMINIKAANINEN TASAVALTA: LDF
00:00HylättyVega Real - Atletico Pantoja 0:0ECUADOR: Serie B
03:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
04:30Santa Tecla - Aguila 2:4ENGLANTI: Championship
22:00QPR - Leeds 4:0ENGLANTI: Valioliiga 2
16:30Reading U21 - Manchester City U21 3:021:00Aston Villa U21 - Norwich U21 1:4
21:00Chelsea U21 - Southampton U21 2:0
21:00Fulham U21 - Tottenham U21 0:2
21:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 2:3
21:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 0:0
21:00Stoke U21 - Newcastle U21 1:2
21:00West Ham U21 - Leicester U21 1:3
ENGLANTI: Professional Development League
16:00Hull U21 - Crewe U21 3:0ESPANJA: LaLiga2
21:30Andorra - Racing Santander 1:1ESPANJA: Tercera RFEF - Group 4
20:30Derio - Leioa 3:1ESPANJA: Tercera RFEF - Group 6
19:00Ilicitano - Roda 1:021:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense 1:0
21:00Villarreal C - Silla CF 5:1
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia 1:0ESPANJA: Tercera RFEF - Group 15
20:30Alesves - Cortes 0:121:30Oberena - CD Ardoi 0:1
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
20:30Cape Town Spurs - Richards Bay 1:020:30TS Galaxy - Swallows 2:1
ETELÄ-AFRIKKA: Motsepe Foundation Championship
16:00Black Leopards - Orbit College 3:016:00Pretoria Callies - Upington City 1:1
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
01:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:001:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
03:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
03:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
01:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:201:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2
03:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0
03:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2
05:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2
05:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1
ETELÄ-AMERIKKA: South American Championship - Naiset U20 - Viimeinen lohko
00:00Kolumbia U20 N - Venezuela U20 N 3:2GAMBIA: GFA League
19:30Falcons - Armed Forces 3:119:30Real Banjul - TMT 4:0
19:30Wallidan - BST Galaxy 0:1
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Kolkheti 1913 - Samtredia 2:019:00Din. Tbilisi - Telavi 0:0
GEORGIA: Liga 3
15:00Gonio - Bakhmaro 1:0GHANA: Valioliiga
18:00Legon Cities - Berekum Chelsea 3:2GHANA: Division One League
18:00ADVSA - Accra Athletic 0:118:00Baffour SA - Debibi 2:1
GIBRALTAR: National League - Mestaruussarja
22:00Mons Calpe - Manchester 62 2:2GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Pudotuspelit
03:00Malacateco - Municipal 3:205:45Xinabajul - Antigua 0:1
HOLLANTI: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Dordrecht 3:321:00De Graafschap - Maastricht 3:0
21:00Jong Ajax - Roda 1:1
21:00Oss - Jong AZ 1:1
21:00Venlo - Den Bosch 2:3
21:00Willem II - Groningen 1:1
HOLLANTI: Divisie 1 U18 - Kevätkausi
18:30Feyenoord U18 - Ajax U18 1:3HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
02:15Motagua - Real Sociedad 3:004:30Victoria - Marathon 1:0
INDONESIA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persita 1:211:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 3:0
15:00RANS Nusantara - Persija Jakarta 0:1
IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al Zawraa 0:315:45Al-Qassim - Duhok 1:3
18:00Al Wasat - Naft Missan 0:2
IRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Kerman - Chadormalu 1:2rp.17:30Fajr Sepasi - Gol Gohar 0:3
17:45Aluminium Arak - Persepolis 5:4rp.
17:45Havadar SC - Mes Soongoun 3:1
18:00Malavan - Saipa 2:1ja.
18:00Tractor-Sazi - Zob Ahan 2:1rp.
19:00Esteghlal Molasani - Sepahan 1:2ja.
IRLANTI: Premier Division
21:45Drogheda - Sligo Rovers 3:121:45Dundalk - Bohemians 2:0
21:45Shelbourne - St. Patricks 1:0
21:45Waterford - Derry City 0:2
22:00Shamrock Rovers - Galway 1:1
IRLANTI: Division 1
20:00Finn Harps - Cork City 0:221:45Athlone - Cobh Ramblers 2:1
21:45Bray - Kerry 2:0
21:45Treaty United - UC Dublin 0:2
ISRAEL: Leumit League - Karsintalohko
16:00Akko - MS Kafr Qasim 5:216:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 2:0
16:00Hapoel Kfar Saba - Hap. Ramat Gan 2:2
16:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 2:2
ISRAEL: Leumit League - Nousuryhmä
16:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 0:016:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias 0:2
16:00Nof Hagalil - M. Herzliya 5:0
16:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa 4:2
ISRAEL: Liga Alef North
13:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam 3:313:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab 2:1
13:40H. Raanana - Tayibe 3:0
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek 3:3
13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka 0:0
13:40M. Nazareth - Ironi Nesher 3:1
13:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna 4:1
ISRAEL: Liga Alef South
13:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek 1:213:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya 4:1
13:40Ironi Modiin - SC Dimona 0:0
13:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod 2:0
13:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim 2:3
13:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 2:0
13:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod 0:1
14:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi 2:1
ITALIA: Serie B
21:30Pisa - Catanzaro 2:221:30Venezia - Cremonese 2:1
ITALIA: Primavera 1
19:00Fiorentina U19 - Inter U19 1:2ITALIA: Serie A - Naiset - Mestaruussarja
21:30Juventus N - Inter N 0:2ITALIA: Serie B- Naiset
15:30Chievo Verona N - Ravenna N 1:1ITÄVALTA: Bundesliga - Karsintalohko
20:30Austria Vienna - Altach 2:2ITÄVALTA: 2. Liga
19:10Kapfenberg - Horn 1:319:10Lafnitz - Leoben 2:3
19:10Ried - Amstetten 3:0
ITÄVALTA: Regionalliga East
20:00Drassburg - Donaufeld Wien 4:220:00Marchfeld - Mauerwerk 1:3
20:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra 3:0
20:30Traiskirchen - Favoritner 2:3
21:00Ardagger - SV Oberwart 0:0
ITÄVALTA: Regionalliga Central
19:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna 5:120:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen 4:3
20:00Gleisdorf - Deutschlandsberger 1:4
20:00LASK (Am) - Union Gurten 1:0
20:00Voitsberg - ASK Klagenfurt 3:2
20:00Vorwärts Steyr - Vöcklamarkt 0:0
20:00Weiz - SPG Hogo Wels 1:3
ITÄVALTA: Burgenland
20:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin 0:020:30Marz - Halbturn 3:4
20:30Parndorf - Leithaprodersdorf 0:0
ITÄVALTA: Kärnten
20:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt 2:120:00Lendorf - Treibach 1:2
20:00SV Kraig - SAK Klagenfurt 1:1
20:00Völkermarkt - A. Klagenfurt (Am) 1:0
20:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros 2:1
ITÄVALTA: Niederösterreich
20:30Kottingbrunn - Warth 0:120:30Rohrbach - Korneuburg 1:2
20:30Zwettl - Langenrohr 5:1
ITÄVALTA: Oberösterreich
20:00Weisskirchen - ASK St.Valentin 3:120:30Leonfelden - Micheldorf 1:3
21:00Pregarten - Bad Ischl 2:0
ITÄVALTA: Salzburg
19:00Union Henndorf - SAK 1914 1:019:30Grödig - USK Anif 0:0
20:00Eugendorf - UFC Hallein 2:0
20:00Puch - Strasswalchen 7:1
20:00Seekirchen - SV Bürmoos 7:0
ITÄVALTA: Steiermark
20:00Ilzer SV - SV Union Gnas 2:020:00Köflach - Lebring 4:1
20:00SV Frauental - Tillmitsch 1:4
20:00SV Wildon - Furstenfeld 0:3
20:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
20:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming 4:1
ITÄVALTA: Tirol - Karsintalohko
20:30SC Kundl - SV Völs 1:120:30SV Worgl - Innsbrucker AC 0:5
ITÄVALTA: Tirol - Nousuryhmä
21:00Fügen - Kitzbühel 0:1ITÄVALTA: Vorarlberg
19:30A. Lustenau (Am) - Lauterach 2:2ITÄVALTA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort 3:119:30SV Donau - Sportunion Mauer 1:3
JORDANIA: Valioliiga
18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat 0:320:45Al Ramtha - Sahab 1:0
KAZAKSTAN: First Division
12:00SiirrettyFK Akzhayik - Arys -:-12:00Okzhetpes - SD Family 4:1
14:00FK Kyran - Zhetisay 0:1
14:00Taraz - Altai 3:1
KIINA: Super League
13:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun 0:214:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu 1:3
14:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen 2:3
14:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka 0:1
14:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger 2:1
14:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan 1:2
15:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan 0:1
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres 1:300:00Orsomarso - Boca Juniors 1:2
KOLUMBIA: Copa Colombia
01:30Patriotas - Bucaramanga 0:303:00Quindio - Envigado 2:3
04:00Once Caldas - Fortaleza 0:1
KONGO: Ligue 1
17:00Juk - CARA Brazzaville 2:120:00Etoile du Congo - AS BNG 1:0
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
16:30Blessing - Groupe Bazano 1:017:30Renaissance - AC Kuya 1:3
KROATIA: HNL
19:00Istra 1961 - Slaven Belupo 3:0KROATIA: Prva NL
16:50Jarun - Vukovar 1991 2:218:00Sesvete - Dubrava 1:1
KROATIA: Druga NL
18:00Dragovoljac - Jadran LP 0:018:00Kustosija - Karlovac 0:1
KYPROS: Division 2 - Karsintalohko
17:00Ermis - Xylotympou 2:1LATVIA: Virsliga
18:00Metta - Auda 1:3LATVIA: 1. Liga
19:00Rezekne - Valmiera 2 1:0LIBANON: Valioliiga - Voittajien -vaihe
16:00Racing - Nejmeh SC 0:3LIETTUA: I Lyga
17:00BE1 NFA - BFA Vilnius 1:018:00Babrungas - FK Minija 0:0
18:00Nevezis Kedainiai - Ekranas 1:2
19:00Neptunas - Garliava 1:0
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
11:00Ghana U16 - Serbia U16 5:113:30Kroatia U16 - Ruotsi U16 2:3
16:15Suomi U16 - Uruguay U16 0:3
16:30Venäjä U16 - Kazakstan U16 1:0
17:00Tunisia U17 - Libya U17 1:1
20:00Algeria U17 - Egypti U17 1:1
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
13:00Uzbekistan U18 N - Turkmenistan U18 N 9:116:00Tadžikistan U18 N - Iran U18 N 0:5
MACAO: Elite League
16:00Chao Pak Kei - Monte Carlo 3:0MALI: Premiere Division
19:30AS Police - US Bougouni 1:221:30USC Kita - USFAS Bamako 1:2
MALTA: Challenge League - Karsintalohko
21:30Fgura - Swieqi 1:121:30Msida - Attard 1:1
MALTA: Challenge League - Nousuryhmä
19:00Marsa FC - Zurrieq 0:0MAROKKO: Botola Pro
21:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda 0:0MAURITANIA: Ligue 1
19:30Douane - Ksar 2:2MEKSIKO: Liga de Expansion MX - Clausura - Pudotuspelit
04:05Cancun - Atlante 0:106:05Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEKSIKO: Liga Premier Serie A
19:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa 1:2MEKSIKO: Liga MX U23 - Clausura
18:00Puebla U23 - Club America U23 3:218:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 1:4
MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura
04:00Tigres N - Juarez N 1:006:10Tijuana N - Pachuca N 3:4
MONGOLIA: Valioliiga
14:15Deren - Khovd 3:2MOSAMBIK: Mocambola
16:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene 0:0MYANMAR: MNL League Cup
12:15Rainbow - Shan Utd 0:712:30Rakhine United - Glory Goal 2:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura
00:00Jalapa - UNAN-Managua 1:103:00Diriangen - Ferretti 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1NIGERIA: NPFL
18:00Remo Stars - Niger 3:0NIGERIA: NNL
15:001472 FC - Vandrezzer 3:017:00Smart City - Rovers FC 1:0
PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Sp. Carapegua - Rubio Nu 1:100:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora 2:2
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci 1:0PERU: Liga - Naiset
23:00Dep. Municipal N - Carlos Mannucci N 0:321:00AD Cantolao N - Defensores N 0:1
23:30Cesar Vallejo N - Sporting Cristal N 0:0
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship - Karsintalohko
20:45Knockbreda - Newington 3:421:45Ballinamallard - Ballyclare 0:4
21:45Dergview - Ards 2:2
POHJOIS-IRLANTI: NIFL Championship - Nousuryhmä
21:45Annagh - Bangor FC 0:021:45Dundela - H&W Welders 2:3
21:45Portadown - Institute 0:1
PORTUGALI: Liga Portugal
22:15Gil Vicente - Arouca 2:2PORTUGALI: Liga Revelacao U23 - Karsintalohko
13:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 5:213:00Portimonense U23 - Braga U23 0:4
13:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 0:0
18:00Farense U23 - Mafra U23 3:2
PORTUGALI: Campeonato Nacional U19 - Mestaruussarja
13:00Benfica U19 - Braga U19 4:1PUOLA: Ekstraklasa
19:00Piast Gliwice - Warta Poznan 2:021:30Jagiellonia - Szczecin 2:2
PUOLA: Division 1
21:30Wisla - Podbeskidzie 3:1PUOLA: Division 2
20:30Chojniczanka - Sandecja 1:021:00Pogon Siedlce - Stezyca 0:3
PUOLA: III Liga - Lohko I
20:45Skierniewice - Pelikan 2:1PUOLA: III Liga - Lohko II
18:15Szczecin II - Swit Skolwin 0:4PUOLA: III Liga - Lohko III
16:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin 1:1PUOLA: III Liga - Lohko IV
20:45Wiazownica - Czarni Polaniec 1:3QATAR: Emir Cup
17:15Al Khor - Lusail 2:120:00Al-Shahaniya - Al Bidda 0:1
RANSKA: National
19:30Niort - Martigues 1:320:30Chateauroux - Epinal 1:4
20:30Cholet - Rouen 1:2
20:30Dijon - GOAL FC 3:0
20:30Marignane GCB - Sochaux 1:2
20:30Nancy - Le Mans 3:6
20:30Versailles - Orleans 0:0
20:30Villefranche - Avranches 0:1
RANSKA: National 2 - Lohko A
21:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux 0:2RANSKA: National 2 - Lohko B
20:30Angouleme - La Roche 1:020:30Saumur - Les Herbiers 2:2
RANSKA: National 2 - Lohko C
20:00Bastia-Borgo - Beauvais 1:020:00Granville - Stade Briochin 0:3
RANSKA: National 2 - Lohko D
20:00Bourg en Bresse - Wasquehal 3:0ROMANIA: Liga 1 - Karsintalohko
20:00Dinamo Bucuresti - FC Voluntari 1:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Karsintalohko
17:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa 1:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 3 - Nousuryhmä
17:00Calarasi - Afumati 0:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Karsintalohko
17:00Muscel - Moreni 1:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 4 - Nousuryhmä
17:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti 0:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov 2:3ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä
17:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov 2:1ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Karsintalohko
17:00Unirea Bascov - Calimanesti 4:0ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Nousuryhmä
17:00Ramnicu Valcea - Cetatea 2:217:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti 2:1
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
17:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti 0:517:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 1:2
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä
14:00Viitorul Simian - CSM Deva 2:3ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
17:00Avantul Periam - Ineu 3:2ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
17:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 0:117:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 2:3
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko
17:00Sanatatea Cluj - Baia Mare 2:417:00Satu Mare - Victoria Carei 3:3
RUANDA: Valioliiga
16:00Police - Bugesera FC 1:2RUOTSI: Division 1 - Norra
20:00Örebro Syrianska - AFC Eskilstuna 2:2RUOTSI: Division 1 - Södra
20:00Torslanda - Trollhättan 2:220:00Ängelholm - Lund 1:1
RUOTSI: Division 2 - Norrland
20:00Boden - Kiruna 1:0RUOTSI: Division 2 - Norra Götaland
20:00IFK Skövde - Lidköpings FK 1:120:15Säffle SK - Herrestads AIF 1:1
20:30Kongahälla - Gauthiod 1:1
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
20:30Nacka FC - IFK Eskilstuna 1:120:30Sleipner - Nyköping 1:2
RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
20:00Landvetter IS - Sävedalens IF 5:0RUOTSI: Elitettan - Naiset
20:00Jitex N - Lidköpings FK N 5:020:30Sunnanå N - Malmö N 0:2
SAKSA: 2. Bundesliga
19:30Hertha Berlin - Hannover 1:119:30St. Pauli - Rostock 1:0
SAKSA: 3. Liga
20:00Bielefeld - Lübeck 0:0SAKSA: Regionalliga North
20:00SC Weiche-08 - Meppen 0:120:30Drochtersen/Assel - Lohne 2:3
20:30Spelle-Venhaus - Hannover II 0:3
SAKSA: Regionalliga Nordost
20:00Altglienicke - Eilenburg 2:320:00Chemie Leipzig - Babelsberg 0:0
20:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo 3:2
SAKSA: Regionalliga West
20:30FC Gütersloh - Schalke II 1:320:30Fortuna Köln - Wuppertaler 2:1
20:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck 2:1
SAKSA: Regionalliga Südwest
20:00Balingen - Fulda-Lehnerz 1:0SAKSA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Türkgücü München 4:020:00Illertissen - Ansbach 4:0
20:00Memmingen - Greuther Fürth II 1:0
SAKSA: Oberliga NOFV- Süd
20:30Sandersdorf - Motor Marienberg 4:0SAKSA: Oberliga Hamburg
19:45Dassendorf - Düneberg 4:020:30Harksheide - Paloma 1:1
20:30Victoria Hamburg - Rugenbergen 5:0
SAKSA: Oberliga Bremen
20:00Leher - TURA Bremen 2:2SAKSA: Oberliga Niedersachsen
19:30Bornreihe - BSV Rehden 1:421:00Meppen II - Delmenhorst 2:3
SAKSA: Oberliga Westfalen
20:30Sprockhovel - Lotte 0:1SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Diefflen - RW Koblenz 3:320:30Pfeddersheim - Mechtersheim 0:4
20:30Pirmasens - SpVgg Quierschied 3:0
SAKSA: Oberliga Bayern Nord
19:15Abtswind - Kornburg 2:219:15Fortuna Regensburg - Regensburg II 3:2
20:00Feucht - Hankofen-Hailing 2:4
SAKSA: Oberliga Baden-Württemberg
19:15Denzlingen - Grossaspach 0:320:00Göppingen SV - Essingen 4:1
SAKSA: Oberliga Niederrhein
20:30Büderich - Mülheimer FC 97 4:121:00TVD Velbert - Union Nettetal 0:3
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
18:00Al-Hilal - Al-Fateh 3:118:00Damac - Al-Taawon 0:1
21:00Al-Ittihad FC - Al Shabab 1:3
SERBIA: Super Liga - Karsintalohko
18:00FK Vozdovac - Sp. Subotica 0:0SERBIA: Super Liga - Mestaruussarja
20:00Cukaricki - Mladost 4:1SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
15:00Torlak - Jedinstvo Surcin 1:216:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac 1:4
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:15SiirrettyBhantal - Freetown City -:-19:15SiirrettyReal Republicans - Kholifa Stars -:-
SKOTLANTI: Championship
21:45Airdrieonians - Dundee Utd 0:0SLOVAKIA: Nike liga - Karsintalohko
18:30Michalovce - Banska Bystrica 2:0SLOVAKIA: 1. Liga - Naiset - Mestaruussarja
19:00Myjava N - Slovan Bratislava N 8:2SLOVENIA: 2. SNL
18:00Ilirija - Tabor Sezana 2:0SOMALIA: National league
15:45Midnimo - Heegan 2:3SUOMI: Ykkönen
19:00JJK Jyväskylä - EPS 3:1SUOMI: Kakkonen - Lohko A
18:30MyPa - Lahden Reipas 3:119:00Atlantis 2 - Futura 0:2
19:00PPJ - GrIFK 2:3
SUOMI: Suomen Cup
19:00TuWe - MuSa 0:1019:45Fish United - TPV 1:3
SUOMI: Kansallinen Liiga - Naiset
19:00PK-35 Vantaa N - Ilves N 0:0SVEITSI: Challenge League
21:15Aarau - Bellinzona 0:2SVEITSI: Promotion League
21:15Delemont - Breitenrain 2:1SYYRIA: Valioliiga
16:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah 5:216:00Al Karamah - Horriya 0:0
16:00Al-Sahel - Tishreen 0:2
16:00Foutoua - Al Wahda 0:1
16:00Hottin - Jableh 1:0
TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe 0:116:00Kuktosh - Barkchi Hisor 2:1
TANSANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC 1:0TANSKA: Superliga - Karsintalohko
20:00Lyngby - Vejle 1:1TANSKA: 1. Division - Karsintalohko
20:00B.93 - Horsens 0:120:00Hillerod - Naestved 0:0
TANSKA: 1. Division - Nousuryhmä
20:00Kolding - SonderjyskE 0:3TANSKA: 2nd Division - Karsintalohko
20:00F. Amager - Hellerup 3:020:00Thisted - Skive 1:0
TANSKA: 2nd Division - Nousuryhmä
20:00Esbjerg - Aarhus Fremad 0:120:00Nykobing - AB Copenhagen 0:1
TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:45Foullah Edifice - Gazelle 2:2TŠEKKI: MSFL
17:30Unicov - Zlinsko 5:0TŠEKKI: Division B
19:00Kladno - Hrebec 2:0TŠEKKI: Division E
19:30Batov - Novy Jicin 2:3TŠEKKI: Prazsky prebor
18:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry 6:2TURKKI: Super Lig
20:00Adana Demirspor - Galatasaray 0:3UGANDA: Valioliiga
16:00Busoga - Wakiso Giants 2:116:00Mbarara City - UPDF 0:0
UKRAINA: Persha Liga - Karsintalohko
12:30Metalist Kharkiv - Kremin 2:1UKRAINA: U19 League
12:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 3:112:00Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 3:4
13:00Dnipro-1 U19 - Din. Kiev U19 1:6
UNKARI: OTP Bank Liga
21:00Zalaegerszeg - Puskas Academy 1:0USA: MLS Next Pro
05:00Tacoma Defiance - Town FC 3:2USA: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers 3:0VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
18:30Vitebsk - BATE 1:020:30Dynamo Brest - Naftan 2:2
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
17:30Volna Pinsk - Valko-Venäjä U17 3:0VENÄJÄ: Youth League
11:00F. Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 1:111:00Ural U19 - FK Orenburg U19 1:0
13:00Samara U19 - Lok. Moskova U19 0:7
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 0:0
15:00Akhmat Grozny U19 - CSKA Moskova U19 2:4
15:00Dynamo Moskova U19 - FK Rostov U19 1:2
15:00Kazan U19 - FK Strogino Moscow U19 2:0
15:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 3:1
17:00Sochi U19 - Krasnodar U19 0:1
17:00Spartak Moskova U19 - Konoplev Academy U19 1:0
VIRO: Meistriliiga
19:00Pärnu JK Vaprus - Nomme Utd 2:1WALES: Cymru North
21:30Buckley - Chirk AAA FC 3:2YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League
17:05Al Nasr - Ittihad Kalba 2:217:05Bani Yas - Hatta 4:2
19:45Al Wasl - Al-Jazira 2:2
19:45Emirates Club - Al-Wahda 0:0
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.