Jalkapallo » 07.05.2024 » Kaikki ottelut
EUROOPPA: Mestarien liiga - Pudotuspelit
22:00PSG - Dortmund -:-AASIA: AFC Asian Cup U17 - Naiset
11:00Kiina U17 N - Australia U17 N -:-14:00Japani U17 N - Thaimaa U17 N -:-
ARGENTIINA: Primera Nacional
21:05Talleres (R.E) - Racing Cordoba -:-ARGENTIINA: Torneo Federal
02:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig -:-ARGENTIINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros -:-ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
21:00Banfield 2 - San Lorenzo 2 -:-21:00Belgrano 2 - Racing Club 2 -:-
21:00Sarmiento Junin 2 - Estudiantes 2 -:-
ARMENIA: Valioliiga
15:00West Armenia - Urartu -:-18:00Ararat-Armenia - BKMA -:-
ARUBA: Division di Honor - Karsinta
02:00Caiquetio - CDRA -:-04:00Sport Boys - Caravel -:-
AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Hakoah Sydney -:-BANGLADESH: Federation Cup - Pudotuspelit
12:00Mohammedan - Bangladesh Police -:-BRASILIA: Serie A
02:00SiirrettyJuventude - Atletico GO -:-BRASILIA: Serie B
01:00Ceara - CRB -:-02:00Ponte Preta - Amazonas -:-
03:00Santos - Guarani -:-
BRASILIA: Serie C - Ensimmäinen vaihe
02:00Londrina - CSA -:-02:00Sao Bernardo - Ferroviario -:-
BRASILIA: Serie D
02:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI -:-21:30Audax RJ - Democrata SL -:-
BRASILIA: Gaucho 2
01:30SiirrettyVeranopolis - Passo Fundo -:-BRASILIA: Goiano 2
01:00Gremio Anapolis - Ouvidorense -:-BRASILIA: Matogrossense 2
02:00Operario FC - Atletico MT -:-BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
21:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 -:-BRASILIA: Brasileiro - Naiset
01:00Cruzeiro N - Palmeiras N -:-03:00America Mineiro N - Flamengo N -:-
21:00Fluminense N - Avai Kindermann N -:-
BRASILIA: Brasileiro A3 - Naiset
21:00Botafogo PB N - Uniao RN N -:-CHILE: Primera B
01:00La Serena - Arica -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Pudotuspelit
04:00Escorpiones - Santa Ana -:-ECUADOR: Liga Pro - Ensimmäinen vaihe
03:00Tecnico U. - Imbabura -:-ECUADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors -:-EGYPTI: Valioliiga
19:00Al Ahly - Al Ittihad -:-ENGLANTI: League One - Pudotuspelit
22:00Bolton - Barnsley -:-ENGLANTI: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Charlton U21 -:-15:00Peterborough U21 - Coventry U21 -:-
15:00QPR U21 - Barnsley U21 -:-
21:00Colchester U21 - Watford U21 -:-
ENGLANTI: Valioliiga U18
13:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-14:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 -:-
14:30Sunderland U18 - Blackburn U18 -:-
20:00Middlesbrough U18 - Newcastle Utd U18 -:-
ESPANJA: Tercera RFEF - Group 13
21:30Muleno - Pulpileno -:-ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
20:30Bloem Celtic - Cape Town Spurs -:-20:30Cape Town City - Swallows -:-
20:30Kaizer Chiefs - TS Galaxy -:-
20:30Supersport - Sekhukhune -:-
GUINEA: Ligue 1
19:00Hafia - Milo FC -:-HONG KONG: Valioliiga
14:45Tai Po - Hong Kong FC -:-ISRAEL: Leumit League - Karsintalohko
19:00Akko - Hap. Ramat Gan -:-19:00Hapoel Afula - Ihud Bnei Shfaram -:-
19:00MS Kafr Qasim - H. Ironi Rishon -:-
19:00Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba -:-
ISRAEL: Leumit League - Nousuryhmä
19:00Bnei Yehuda - Maccabi Jaffa -:-19:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Herzliya -:-
19:00Kiryat Shmona - Ironi Tiberias -:-
19:00Nof Hagalil - Ramat Hasharon -:-
ITALIA: Serie C - Promotion - Pudotuspelit
21:30Atalanta U23 - Trento -:-21:30Audace Cerignola - Giugliano -:-
21:30Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
21:30Gubbio - Rimini -:-
21:30Juventus U23 - Arezzo -:-
21:30Legnago Salus - Lumezzane -:-
21:30Pescara - Pontedera -:-
21:30Taranto - Latina -:-
22:00Picerno - Crotone -:-
ITÄVALTA: Regionalliga Central
20:00Weiz - Weindorf St. Anna -:-ITÄVALTA: Steiermark
20:00Hartberg (Am) - Lebring -:-20:00Ilzer SV - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
20:00Lafnitz (Am) - Hohenhaus Schladming -:-
20:00SV Frauental - Köflach -:-
20:00SV Union Gnas - Furstenfeld -:-
20:00SV Wildon - Heiligenkreuz -:-
20:00UFC Fehring - Kalsdorf -:-
20:00Weinland Gamlitz - Tillmitsch -:-
KANADA: Championship
18:00Forge - CF Montreal -:-KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-00:00Inter Palmira - Huila -:-
03:00Llaneros - Real Santander -:-
03:30Quindio - Cucuta -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
14:30US Panda - Groupe Bazano -:-16:30Simba - Blessing -:-
KUWAIT: Valioliiga - Mestaruussarja
17:35Al Naser - Al Arabi -:-20:25Al Salmiya - Al Qadisiya -:-
KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
19:00Achnas - AEL Limassol -:-19:00Karmiotissa - Nea Salamis -:-
19:00Othellos Athienou - Doxa -:-
LATVIA: Virsliga
17:30Grobina - BFC Daugavpils -:-18:00Tukums 2000 - Jelgava -:-
LIBYA: Valioliiga
18:00Abu Salim - Al Madina -:-18:00Al-Khmes - Al Ittihad Misurata -:-
18:00Al Malaab El Libby - Al Bashaer -:-
18:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-
18:00Olympic Azzaweya - Al Ittihad -:-
LIETTUA: Lithuanian Cup
17:00Tauras - Siauliai FA -:-17:30FK Minija - Suduva -:-
17:30Riteriai - Banga -:-
19:00Atmosfera - BFA Vilnius -:-
19:00BE1 NFA - Ekranas -:-
19:00Garliava - Kauno Zalgiris -:-
19:00Nemunas - Sveikata -:-
MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue
18:00Peru U20 - Costa Rica U20 -:-MAAILMA: Ystävyysottelu - maajoukkue - Naiset
11:00Turkki U16 N - Azerbaidžan U16 N -:-12:00Kroatia U16 N - Unkari U16 N -:-
14:00Valko-Venäjä U16 N - Kazakstan U16 N -:-
18:00Israel U16 N - Kreikka U16 N -:-
MALTA: FA Trophy
20:00Floriana - Gzira -:-MAROKKO: Botola Pro
22:00Berkane - Moghreb Tetouan -:-MYANMAR: MNL League Cup
12:00University - Shwe Pyi Thar -:-12:30Chinland - Mahar United -:-
NIGER: Super Ligue
18:15Akokana - Olympic Niamey -:-18:15Jangorzo - Sahel -:-
18:15Urana - Liberte -:-
OMAN: Professional League
17:00Al Nasr - Al-Wahda -:-19:20Bahla - Seeb -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-02:30Encarnacion FC - Guairena FC -:-
PERU: Liga 2
23:30Llacuabamba - Juan Pablo II -:-21:00Santos - Comerciantes -:-
23:30ADA Jaen - San Marcos -:-
QATAR: Emir Cup
17:15Qatar SC - Al-Waab -:-20:00Umm-Salal - Al Bidda -:-
ROMANIA: Liga 2 - Mestaruussarja
19:00Gloria Buzau - Unirea Slobozia -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
18:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - Tarlungeni -:-18:00Targu Secuiesc - Odorheiu -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä
18:00Campulung - Kids Tampa Brasov -:-18:00Olimpic Zarnesti - Cetate Rasnov -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Nousuryhmä
18:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-18:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
18:00Gilortul Tg. Carbunesti - CS U Craiova 2 -:-18:00Jiul Petrosani - Turceni -:-
18:00Lupac - U Craiova 1948 2 -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä
18:00CSO Filiasi - Viitorul Simian -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
18:00Soimii Lipova - Progresul Pecica -:-18:00Teuz Cermei - Ineu -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä
18:00Bihor - Phoenix Buzias -:-18:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
18:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj -:-18:00Targu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko
18:00Satu Mare - Baia Mare -:-18:00Victoria Carei - Baile Felix -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä
18:00CSM Satu Mare - Santandrei -:-18:00Zalau - Sighetu Marmatiei -:-
RUOTSI: Superettan
20:00Örgryte - Helsingborg -:-SAKSA: 2. Bundesliga
19:30VfL Osnabrück - Schalke -:-SAKSA: Regionalliga West
20:00Wuppertaler - Düsseldorf II -:-SAKSA: Oberliga Bremen
20:00Werder Bremen II - Oberneuland -:-SAUDI ARABIA: Division 1
18:55Hajer - Al Kholood -:-19:20Al Najma - Al Safa -:-
19:20Jeddah - Al-Faysaly -:-
SERBIA: Super Liga - Karsintalohko
15:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar -:-19:00Radnik - Javor -:-
19:00Sp. Subotica - Radnicki Nis -:-
20:00FK Vozdovac - Zeleznicar Pancevo -:-
SERBIA: Prva Liga - Mestaruussarja
18:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. -:-18:00Indjija - Smederevo -:-
18:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
20:00Macva - OFK Beograd -:-
SIERRA LEONE: Valioliiga
19:30Old Edwardians - Ports Authority -:-SKOTLANTI: Premiership - Karsinta
21:45Airdrieonians - Partick Thistle -:-SKOTLANTI: Championship - Karsinta
21:45Alloa - Hamilton -:-21:45Montrose - Inverness -:-
SOMALIA: National league
15:30Gaadiidka - Horseed -:-SUOMI: Suomen Cup
20:05PPJ - JäPS 2 -:-TŠAD: Premiere Division - LPFN
17:45Emat - Agri - Tchad -:-TŠEKKI: Jihocesky KP
18:30Rudolfov - Hluboka nad Vltavou -:-TURKKI: Turkish Cup
20:30Besiktas - Ankaragucu -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00FC Asgabat - Sagadam -:-UGANDA: Valioliiga
16:00Gadaffi - Maroons -:-16:00Mbarara City - URA SC -:-
19:00Kampala City - UPDF -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Din. Samarkand - Olympic -:-16:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad -:-
17:00OKMK - Nasaf Qarshi -:-
VIETNAM: National League - Naiset
12:00Ha Noi 2 N - Ha Noi N -:-12:00TKS Viet Nam N - Phong Phu Ha Nam N -:-
YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: UAE League
19:45Al-Wahda - Al Nasr -:-Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.