Jalkapallo » 10.05.2024 » Kaikki ottelut
ESPANJA: LaLiga
22:00Alaves - Girona -:-ITALIA: Serie A
21:45Frosinone - Inter -:-RANSKA: Ligue 1
22:00Brest - Reims -:-22:00Nice - Le Havre -:-
SAKSA: Bundesliga
21:30Augsburg - Stuttgart -:-SUOMI: Veikkausliiga
18:00KuPS - VPS -:-AASIA: AFC Asian Cup U17 - Naiset
11:00Thaimaa U17 N - Kiina U17 N -:-14:00Australia U17 N - Japani U17 N -:-
ALGERIA: Ligue 1
18:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-18:00SiirrettyBelouizdad - El Bayadh -:-
18:00Biskra - Oran -:-
18:00SiirrettyBiskra - Constantine -:-
18:00JS Kabylie - Constantine -:-
18:00SiirrettyJS Kabylie - MC Alger -:-
18:00Khenchela - MC Alger -:-
18:00SiirrettyKhenchela - Saoura -:-
18:00Magra - Saoura -:-
18:00SiirrettyOran - Ben Aknoun -:-
18:00Paradou - Chlef -:-
18:00SiirrettyParadou - US Souf -:-
18:00Setif - US Souf -:-
18:00SiirrettySetif - Magra -:-
18:00USM Alger - El Bayadh -:-
18:00SiirrettyUSM Alger - Chlef -:-
ARGENTIINA: Reserve League - Ensimmäinen vaihe
01:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-ARMENIA: Valioliiga
15:00Alashkert - Shirak -:-ARMENIA: First League
15:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-15:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-
15:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:00Broadmeadow - New Lambton -:-AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRALIA: NPL South Australian
13:00Adelaide City - NE Metrostars -:-13:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Green Gully -:-12:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
13:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
13:15Glenorchy Knights U21 - New Town -:-13:15Olympia Warriors - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Brunswick City -:-13:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AZERBAIDŽAN: Valioliiga
18:00Neftci Baku - Kapaz -:-BANGLADESH: Valioliiga
13:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-13:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BELGIA: Jupiler League - Conference League Group
21:45St. Liege - Westerlo -:-BELGIA: National Division 1
21:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
21:00Sarajevo - Zvijezda 09 -:-BRASILIA: Gaucho 2
01:30SiirrettyFrederiquense - Veranopolis -:-01:30SiirrettyPasso Fundo - Esportivo -:-
BRASILIA: Roraimense - Toinen vaihe
00:00GAS - Atl. Roraima -:-BRASILIA: Brasileiro U20
01:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-01:00Gremio U20 - Flamengo U20 -:-
BRASILIA: Capixaba U20 - Pudotuspelit
21:00Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20 -:-BRASILIA: Paranaense U20 - Ensimmäinen vaihe
16:00Coritiba U20 - Prudentopolis U20 -:-16:00Hope Internacional U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
21:30Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:45Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRASILIA: Paulista U20 - Ensimmäinen vaihe
21:00Aguai U20 - Brasilis U20 -:-21:00Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20 -:-
21:00Bandeirante U20 - Botafogo SP U20 -:-
21:00CA Joseense U20 - Taubate U20 -:-
21:00CA Juventus U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00Clube Vital U20 - Osasco Audax U20 -:-
21:00Comercial U20 - Francana U20 -:-
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
21:00Elosport U20 - Ituano U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Mirassol U20 -:-
21:00GE Osasco U20 - Oeste U20 -:-
21:00Independente SP U20 - Piracicaba U20 -:-
21:00Itapirense U20 - Guacuano U20 -:-
21:00Marilia AC U20 - Novorizontino U20 -:-
21:00Mauaense U20 - Jabaquara U20 -:-
21:00Metropolitano FC U20 - Guarani U20 -:-
21:00Nacional SP U20 - Flamengo SP U20 -:-
21:00Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Pinda U20 - Sao Jose EC U20 -:-
21:00Porto Football U20 - Ponte Preta U20 -:-
21:00Portuguesa Santista U20 - Maua U20 -:-
21:00Portuguesa U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00Presidente Prudente U20 - Vocem U20 -:-
21:00Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
21:00Sao Carlos U20 - XV de Jau U20 -:-
21:00Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
21:00Sfera U20 - Desportivo U20 -:-
21:00SKA Brasil U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Tanabi U20 - Rio Preto U20 -:-
21:00Taquaritinga U20 - Rio Claro U20 -:-
21:00Tupa U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20 -:-
21:00Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20 -:-
21:00Velo Clube U20 - Ferroviaria U20 -:-
BULGARIA: Parva Liga - Conference League Group
16:45CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia -:-BULGARIA: Parva Liga - Mestaruussarja
19:15FC Krumovgrad - Lokomotiv Plovdiv -:-DJIBOUTI: Division 1
15:00ASAS - Port -:-17:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
19:30ASC Hayab - Hopital -:-
ECUADOR: Serie B
03:00Gualaceo - Chacaritas -:-EGYPTI: Valioliiga
16:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-19:00El Gounah - Pharco -:-
19:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura - Pudotuspelit
00:00Platense Municipal - Municipal Limeno -:-04:30FAS - Aguila -:-
ENGLANTI: League Two - Pudotuspelit
22:00Doncaster - Crewe -:-ENGLANTI: Professional Development League
15:00Burnley U21 - Coventry U21 -:-15:00Cardiff U21 - Hull U21 -:-
16:00Swansea U21 - Birmingham U21 -:-
21:00Colchester U21 - Sheffield Utd U21 -:-
ENGLANTI: Valioliiga Cup
21:00Peterborough U21 - Sunderland U21 -:-ENGLANTI: Valioliiga U18
16:00Stoke City U18 - Sunderland U18 -:-ENGLANTI: FA Youth Cup
21:00Manchester City U18 - Leeds U18 -:-ESPANJA: LaLiga2
21:30Burgos CF - Eldense -:-ESPANJA: Liga F - Naiset
19:30Villarreal N - Eibar N -:-21:30Barcelona N - Athletic Bilbao N -:-
ETELÄ-AFRIKKA: Valioliiga
20:30Supersport - Cape Town Spurs -:-ETELÄ-AMERIKKA: Copa Libertadores - Lohkovaihe
01:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-01:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
03:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:-
03:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:-
ETELÄ-AMERIKKA: Copa Sudamericana - Lohkovaihe
01:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-03:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:-
05:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:-
05:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:-
ETIOPIA: Valioliiga
15:00St. George - Ethiopian Insurance -:-18:00Wolkite Kenema - Ethiopia Nigd Bank -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
15:00Gagra - Samtredia -:-18:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
19:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
20:00Din. Tbilisi - Iberia 1999 -:-
GHANA: Ghanaian Cup
18:00Bofoakwa Tano - Dreams -:-18:00Nsoatreman - Legon Cities -:-
GIBRALTAR: National League - Mestaruussarja
22:00St Josephs - Lincoln -:-HOLLANTI: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Helmond -:-21:00Den Haag - Jong PSV -:-
21:00Eindhoven - Den Bosch -:-
21:00FC Emmen - De Graafschap -:-
21:00Groningen - Roda -:-
21:00Jong Ajax - Jong AZ -:-
21:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
21:00Maastricht - Venlo -:-
21:00Oss - Breda -:-
21:00Willem II - Telstar -:-
IRAK: Stars League
18:00Al-Qassim - Al Minaa -:-18:00Duhok - Newroz -:-
18:00Naft Al-Basra - Karbala -:-
18:00Zakho - Al Karkh -:-
IRLANTI: Premier Division
21:45Derry City - Bohemians -:-21:45Galway - Sligo Rovers -:-
21:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-
21:45Shelbourne - Drogheda -:-
21:45Waterford - Dundalk -:-
IRLANTI: Division 1
21:45Athlone - Bray -:-21:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
21:45Finn Harps - Longford -:-
21:45Kerry - UC Dublin -:-
21:45Treaty United - Wexford -:-
ISLANTI: Besta-deild karla
22:15Stjarnan - Fram -:-ISLANTI: Lengjudeildin
21:00Fjolnir - Leiknir -:-21:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
22:15Grotta - Keflavik -:-
22:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
ISLANTI: Division 2
22:15KFG Gardabaer - Haukar -:-ISRAEL: Leumit League - Karsintalohko
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Afula -:-16:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-
16:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-
16:00Ihud Bnei Shfaram - Akko -:-
ISRAEL: Leumit League - Nousuryhmä
16:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-16:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
16:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
16:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
ISRAEL: Liga Alef - Nousukarsinnat
13:40Ironi Modiin - Shimshon Tel Aviv -:-13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-
13:40MS Tira - Ironi Baka -:-
13:40SC Dimona - Holon Yermiyahu -:-
ISRAEL: Liga Alef - Relegation
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - Tayibe -:-ITALIA: Serie B
21:30Ascoli - Pisa -:-21:30Bari - Brescia -:-
21:30Catanzaro - Sampdoria -:-
21:30Como - Cosenza -:-
21:30Cremonese - Cittadella -:-
21:30FeralpiSalo - Ternana -:-
21:30Lecco - Modena -:-
21:30Reggiana - Parma -:-
21:30Spezia - Venezia -:-
21:30Südtirol - Palermo -:-
ITÄVALTA: 2. Liga
19:10Admira - Leoben -:-19:10Bregenz - Stripfing -:-
19:10Liefering - First Vienna -:-
21:30St. Pölten - Ried -:-
ITÄVALTA: Regionalliga East
20:00Marchfeld - Favoritner -:-20:30Ardagger - Donaufeld Wien -:-
20:30Austria (Am) - Drassburg -:-
20:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
20:30Traiskirchen - Kremser -:-
20:30Wiener - TWL Elektra -:-
ITÄVALTA: Regionalliga Central
20:00Gleisdorf - Union Gurten -:-20:00LASK (Am) - Weiz -:-
20:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
20:00Vorwärts Steyr - Deutschlandsberger -:-
ITÄVALTA: Regionalliga West
20:00Schwaz - Mötz/Silz -:-ITÄVALTA: Burgenland
20:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-20:30Marz - ASV Siegendorf -:-
20:30Schattendorf - Margarethen -:-
ITÄVALTA: Niederösterreich
20:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-20:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
20:30Zwettl - Ortmann -:-
21:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
ITÄVALTA: Oberösterreich
20:00Oedt - ASK St.Valentin -:-20:00Schallerbach - Edelweiss -:-
21:00Leonfelden - Ostermiething -:-
ITÄVALTA: Steiermark
20:00Furstenfeld - SV Frauental -:-20:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
20:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
20:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
20:00Köflach - Hartberg (Am) -:-
20:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
20:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
ITÄVALTA: Tirol - Karsintalohko
20:00SC Kundl - SV Worgl -:-ITÄVALTA: Tirol - Nousuryhmä
20:30SK St. Johann - Fügen -:-ITÄVALTA: Vorarlberg
19:00SC Göfis - Andelsbuch -:-ITÄVALTA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Mannswörth -:-19:30Schwechat - ASV 13 Wien -:-
JORDANIA: Valioliiga
18:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-18:00Sahab - Maan -:-
20:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
KAZAKSTAN: First Division
13:00SD Family - FK Akzhayik -:-16:00FK Kyran - Ulytau -:-
16:00Khan Tengri - Taraz -:-
16:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
KIINA: Super League
14:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:-14:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:-
15:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-
KIRGISIA: Premier Liga
15:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-15:00Talant - Ilbirs -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-23:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-
23:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
23:00Huila - Llaneros -:-
23:00Leones - Quindio -:-
23:00Orsomarso - Bogota -:-
23:00Real Santander - Inter Palmira -:-
23:00SiirrettyTigres - Real Cartagena -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
03:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:-KONGO: Ligue 1
17:00Vegas - Inter Club -:-20:00Juk - Etoile du Congo -:-
KONGON DEMOKRAATTINEN TASAVALTA: Ligue 1 - Karsintalohko
14:30Blessing - US Panda -:-KREIKKA: Super League 2 - Karsintalohko
16:00Panachaiki - Diagoras -:-KREIKKA: Super League 2 - Nousuryhmä
16:00Makedonikos - AEK B -:-KROATIA: HNL
19:00Gorica - Rudes -:-KROATIA: Prva NL
16:50Sesvete - Sibenik -:-KROATIA: Druga NL
18:00Opatija - Karlovac -:-18:30Dragovoljac - Grobnican -:-
18:30Kustosija - Jadran Porec -:-
KUWAIT: Division 1
19:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-19:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
KYPROS: Cyta Championship - Karsintalohko
17:00Doxa - Achnas -:-19:00AEL Limassol - Karmiotissa -:-
LATVIA: Virsliga
18:00RFS - FK Liepaja -:-20:00Riga FC - Valmiera -:-
LIBANON: Valioliiga - Voittajien -vaihe
16:00Racing - Bourj FC -:-LIETTUA: I Lyga
19:00Neptunas - Babrungas -:-MALESIA: Piala Sumbangsih
16:00Johor DT - Selangor -:-MAURITIUS: Super League
17:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MEKSIKO: Liga MX - Naiset - Clausura - Pudotuspelit
23:00Guadalajara N - Club America N -:-23:00Juarez N - Tigres N -:-
23:00Leon N - Pachuca N -:-
23:00U.N.A.M. N - Monterrey N -:-
MONGOLIA: Valioliiga
14:15Brera Ilch - Bavarians -:-NIGER: Super Ligue
18:15Akokana - Liberte -:-18:15Jangorzo - Zumunta -:-
18:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
18:15Urana - Olympic Niamey -:-
NORJA: Toppserien - Naiset
19:00Vålerenga N - LSK Kvinner N -:-OMAN: Sultan Cup
18:30Al Nahda - Dhofar -:-PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena FC - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
22:30Union Comercio - ADT Tarma -:-POHJOIS-IRLANTI: Premiership - Naiset
21:45Cliftonville N - Derry City N -:-21:45Larne N - Lisburn Rangers N -:-
22:00Crusaders N - Mid-Ulster N -:-
22:00Lisburn N - Linfield N -:-
PORTUGALI: Liga Portugal
22:15Chaves - Famalicao -:-PORTUGALI: Liga Portugal 2
20:00OS Belenenses - Benfica B -:-PORTUGALI: Taca Revelacao U23
17:00Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-17:00Torreense U23 - Vizela U23 -:-
19:00Sporting U23 - Braga U23 -:-
PUOLA: Ekstraklasa
19:00Piast Gliwice - LKS Lodz -:-21:30Slask - Cracovia -:-
PUOLA: Division 1
19:00Motor Lublin - Pruszkow -:-21:30Tychy - Katowice -:-
PUOLA: Division 2
21:30Stalowa Wola - Skra -:-PUOLA: III Liga - Lohko I
18:00Swit - T. Mazowiecki -:-19:00Bron Radom - Grodzisk M. -:-
PUOLA: III Liga - Lohko II
18:30Cartusia Kartuzy - Luzino -:-20:00Zawisza - Kleczew -:-
PUOLA: III Liga - Lohko IV
20:45Wiazownica - Karpaty Krosno -:-20:57Biala Podlaska - Star Starachowice -:-
RANSKA: Ligue 2
21:45AC Ajaccio - Grenoble -:-21:45Amiens - Auxerre -:-
21:45Annecy - Angers -:-
21:45Concarneau - Bordeaux -:-
21:45Dunkerque - Caen -:-
21:45Laval - Troyes -:-
21:45Paris FC - Guingamp -:-
21:45Pau FC - Bastia -:-
21:45St. Etienne - Rodez -:-
21:45Valenciennes - Quevilly Rouen -:-
RANSKA: National
22:00Cholet - Avranches -:-22:00Dijon - Martigues -:-
22:00Epinal - Villefranche -:-
22:00Marignane GCB - Rouen -:-
22:00Nancy - Chateauroux -:-
22:00Nimes - Sochaux -:-
22:00Niort - Le Mans -:-
22:00Orleans - Red Star -:-
22:00Versailles - GOAL FC -:-
ROMANIA: Liga 1 - Mestaruussarja
20:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bucuresti -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Karsintalohko
18:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 5 - Nousuryhmä
18:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-18:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 6 - Nousuryhmä
18:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Karsintalohko
14:00U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani -:-18:00CS U Craiova 2 - Lupac -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 7 - Nousuryhmä
18:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Karsintalohko
18:00Ineu - Soimii Lipova -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 8 - Nousuryhmä
18:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Karsintalohko
18:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Karsintalohko
18:00Baia Mare - Victoria Carei -:-18:00Baile Felix - Sanatatea Cluj -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 10 - Nousuryhmä
18:00Zalau - CSM Satu Mare -:-RUANDA: Valioliiga
16:00AS Kigali - Muhazi United -:-19:00Gasogi United - Etincelles -:-
RUOTSI: Superettan
20:00Öster - Oddevold -:-RUOTSI: Division 2 - Norra Svealand
20:30Kungsängen - Österåker IFK -:-RUOTSI: Division 2 - Södra Götaland
20:00Hässleholms IF - IFK Karlshamn -:-20:00Nosaby IF - Balkan -:-
20:30Karlskrona - IFK Hässleholm -:-
RUOTSI: Division 2 - Södra Svealand
20:30Nacka FC - Nyköping -:-RUOTSI: Division 2 - Västra Götaland
20:00Landvetter IS - Jonsered -:-20:00Öckerö IF - Lindome -:-
RUOTSI: Allsvenskan - Naiset
19:00Rosengård N - Djurgården N -:-SAKSA: 2. Bundesliga
19:30Magdeburg - Greuther Fürth -:-19:30Paderborn - Hamburger SV -:-
SAKSA: 3. Liga
20:00RW Essen - München 1860 -:-SAKSA: Regionalliga North
19:30Oldenburg - St. Pauli II -:-SAKSA: Regionalliga West
20:00Lippstadt - Paderborn II -:-20:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
20:30SSVg Velbert - Wiedenbrück -:-
SAKSA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Nürnberg II -:-20:00Memmingen - Burghausen -:-
SAKSA: Oberliga Hamburg
20:15Wandsbeker Concordia - Türkiye Wilhelmsburg -:-20:30Süderelbe - ETSV Hamburg -:-
SAKSA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Waldalgesheim - Baumholder -:-SAKSA: Oberliga Bayern Nord
19:30Eichstatt - Neumarkt -:-20:00Eltersdorf - Feucht -:-
20:00Ingolstadt II - Donaustauf -:-
20:00Kornburg - Cham -:-
20:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
SAKSA: Oberliga Bayern Süd
20:30Kirchheimer - Garching -:-SAKSA: Oberliga Mittelrhein
20:30Bonner - Freialdenhoven -:-SAKSA: Oberliga Niederrhein
21:00Union Nettetal - Hilden -:-SAKSA: Junioren Bundesliga South
19:30Mainz U19 - Hoffenheim U19 -:-SAKSA: Bundesliga - Naiset
19:30RB Leipzig N - Hoffenheim N -:-SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
18:00Abha - Damac -:-21:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:-
21:00Al Khaleej - Al Wehda -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30Brodarac - Padinska Skela -:-SIERRA LEONE: Valioliiga
19:15SiirrettyPorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPORE: Valioliiga
14:45Balestier Khalsa - Geylang -:-14:45Hougang - Lion City -:-
SKOTLANTI: Premiership - Karsinta
21:45Partick Thistle - Airdrieonians -:-SLOVAKIA: 2. liiga
18:00Komarno - Petrzalka -:-18:00L. Mikulas - FK Humenne -:-
18:00Myjava - Samorin -:-
18:00Pohronie - Puchov -:-
18:00Presov - Dolny Kubin -:-
18:00S. Bratislava B - Povazska Bystrica -:-
18:00Spisska Nova Ves - Malzenice -:-
18:00Zilina B - Trebisov -:-
SLOVENIA: 2. SNL
19:00NK Krka - Bilje -:-SLOVENIA: 3. SNL - West
19:00Dob - Skofja Loka -:-SOMALIA: National league
15:30Heegan - Raadsan -:-SVEITSI: Super League - Karsintalohko
21:30Lausanne - Basel -:-21:30Luzern - Grasshoppers -:-
SVEITSI: 1.Liga Classic Lohko 2
21:15Concordia - Dietikon -:-SYYRIA: Syria Cup
16:00Hottin - Al Wahda -:-TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:-16:00Khujand - Panjsher -:-
TANSANIA: Ligi Kuu Bara
18:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-20:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
TANSKA: Superliga - Karsintalohko
20:00Odense - Lyngby -:-TANSKA: 1. Division - Karsintalohko
20:00B.93 - Koge -:-20:00Hillerod - Helsingor -:-
20:00Horsens - Naestved -:-
TANSKA: 3. Division - Mestaruussarja
20:00BK Frem - Holbaek -:-THAIMAA: Thai League 1
15:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TRINIDAD JA TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-TŠEKKI: CFL - Lohko A
18:30Domazlice - Taborsko akademie -:-19:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
19:00Kraluv Dvur - Dukla Praha B -:-
TŠEKKI: MSFL
17:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-18:00Hodonin - Hlucin -:-
TŠEKKI: Jihomoravsky KP
18:30Sparta Brno - Mutenice -:-TŠEKKI: Liberecky KP
19:00Lomnice nad Popelkou - Velke Hamry B -:-TŠEKKI: Plzensky KP
19:00Nepomuk - Vejprnice -:-19:00Petrin Plzen B - Chotikov -:-
TŠEKKI: Prazsky prebor
19:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-TŠEKKI: Stredocesky KP
20:00Porici n. S. - Sokolec -:-TŠEKKI: Zlinsky KP
18:00Brumov - Napajedla -:-TURKKI: TFF 3. Lig - Pudotuspelit
16:00Ayvalikgücü - 52 Orduspor -:-16:00Efeler 09 - Anadolu Anadolu Universitesi -:-
16:00Kusadasispor - Kütahyaspor -:-
16:00Mus Spor - Tokat -:-
UGANDA: Valioliiga
16:00URA SC - Kampala City -:-UKRAINA: Persha Liga - Nousuryhmä
15:00Inhulets - Ahrobiznes Volochysk -:-15:00Livyi Bereg - Prykarpattya -:-
15:00Viktoria - Epitsentr -:-
UKRAINA: U19 League
11:00Shakhtar U19 - Din. Kiev U19 -:-12:00Obolon Kiev U19 - Rukh Lviv U19 -:-
12:00Vorskla U19 - Minaj U19 -:-
UKRAINA: Championship - Naiset - Karsintalohko
16:00Mariupol N - Dynamo Kiev N -:-UNKARI: OTP Bank Liga
21:15Ujpest - Kecskemeti -:-USA: MLS Next Pro
00:00Inter Miami II - Chattanooga -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-16:00Xorazm Urganch - Aral -:-
VALKO-VENÄJÄ: Vysshaya Liga
19:00Vitebsk - Smorgon -:-21:00Dnepr Mogilev - FC Minsk -:-
VALKO-VENÄJÄ: Pershaya Liga
16:00Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-17:00Molodechno - Orsha -:-
18:00Energetik-BGU - Zhodino 2 -:-
VENÄJÄ: Valioliiga
16:00Samara - Akhmat Grozny -:-VENÄJÄ: Youth League
13:00Baltika U19 - Kazan U19 -:-13:00Chertanovo M. U19 - Dynamo Moskova U19 -:-
13:00FK Orenburg U19 - CSKA Moskova U19 -:-
13:00FK Rostov U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
13:00FK Strogino Moscow U19 - Sochi U19 -:-
13:00Konoplev Academy U19 - Lok. Moskova U19 -:-
13:00Krasnodar U19 - Samara U19 -:-
13:00Nizhny Novgorod U19 - F. Voronezh U19 -:-
13:00Spartak Moskova U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
13:00Ural U19 - Zenit U19 -:-
VIETNAM: V.League 2
14:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-VIRO: Meistriliiga - Naiset
19:00Tabasalu N - Flora N -:-WALES: Cymru Premier - Conference League - Pudotuspelit
21:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-YHDISTYNEET ARABIEMIIRIKUNNAT: Division 1
17:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-17:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-
17:05Dubai City - Al Arabi -:-
17:05United FC - Al Hamriyah -:-
Jalkapallo | Jääkiekko | Tennis | Koripallo | Käsipallo | Lentopallo | Baseball | Am. jalkapallo | Rugby | Muu urheilu »
m.Flashscore.fi tarjoaa jalkapallo tulospalvelun - mobiili livescore. Mobiiliversio käyttää teknisistä syistä erilaisia parametrejä Flashscore.fi nettisivuun verrattuna.